Norsk Orientering

Rogaland Ranking 2018

Skriv ut

Stilling etter 7 av 11 delarrangementer

Plasseringspoeng: 60, 50, 43, 37, 32, 29, 26, 24, 22, 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

1/3 premiering i 13-16 års klasse
1/8 premiering fra H17-20 og oppover

H13-14

Plass Navn Klubb
15.4
21.4
22.4
28.4
29.4
12.5
10.6
1.9
2.9
16.9
29.9
Totalt
1 Øyvind Lamark Ganddal IL 60 43 37 60 43 55 40 338
2 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 55 30,5 34,5 46,5 60 50 276,5
3 Kalle Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 34,5 29 55 55 50 34,5 258
4 Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) 46,5 26 37 40 46,5 46,5 242,5
5 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 46,5 60 43 60 209,5
6 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 40 23 23 30,5 50 29 0 195,5
7 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 43 22 40 40 37 182
8 Ola Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 25 24 32 37 43 161
9 Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 50 30,5 55 135,5
10 Andreas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 46,5 34,5 32 113
11 Simon Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 43 32 30,5 105,5
12 Edvin Aakre Egersund OK 50 32 0 82
13 Gabriel Årsvoll Sandnes IL (Rogaland) 0 22 27,5 29 78,5
14 Gustav Levang Sandnes IL (Rogaland) 24 21,5 26 71,5
15 Erlend Bremnes Ganddal IL 0 32 30,5 62,5
16 Ole Andre Brandsberg Egersund OK 37 21 0 58
17 Eskil Stielstra Sauda Orienteringsklubb 40 40
18 Joel Skoge Sandnes IL (Rogaland) 37 37
19 Järvi Stielstra Sauda Orienteringsklubb 34,5 34,5
20 Victor Ringdal Haugesund IL Orientering 25 25
21 Emil Engesil Haugesund IL Orientering 24 24
Aksel Dommersnes Ganddal IL 0 0
Christoffer Øen Kvernstuen Egersund OK 0 0

H15-16

Plass Navn Klubb
15.4
21.4
22.4
28.4
29.4
12.5
10.6
1.9
2.9
16.9
29.9
Totalt
1 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 60 50 60 60 60 55 345
2 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 55 55 55 55 55 46,5 321,5
3 Tobias Rødde Ganddal IL 50 60 50 50 0 50 60 320
4 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 26 43 55 50 174
5 Vegard Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 21,5 25 34,5 43 124
6 Sindre Skeie Petterson Egersund OK 46,5 27,5 46,5 0 120,5
7 Thomas Valdal Sandnes IL (Rogaland) 29 32 46,5 107,5
8 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 37 27,5 40 104,5
9 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 40 30,5 70,5
10 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 60 60
11 Sven Stielstra Sauda Orienteringsklubb 46,5 46,5
12 Eivind Engløkk Haugesund IL Orientering 43 43
13 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 37 37

H17-20

Plass Navn Klubb
15.4
21.4
22.4
28.4
29.4
12.5
10.6
1.9
2.9
16.9
29.9
Totalt
1 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 46,5 60 60 60 50 276,5
2 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 43 46,5 0 46,5 60 196
3 Clemens Sundby Øxnevad Ganddal IL 32 32 43 55 162
4 Tore Ruset Alne Haugesund IL Orientering 21,5 23 29 0 73,5
5 Per Ivar Stokland Ganddal IL 60 60
6 Alexander Horpestad Egersund OK 19 19
Kristoffer Jørgensen Haugesund IL Orientering 0 0

H21

Plass Navn Klubb
15.4
21.4
22.4
28.4
29.4
12.5
10.6
1.9
2.9
16.9
29.9
Totalt
1 Fredrik Omdal Ganddal IL 60 55 55 0 60 230
2 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 43 22 21,5 27,5 55 21,5 32 222,5
3 Arild Aasheim Ganddal IL 60 37 50 50 197
4 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 46,5 25 26 30,5 26 37 191
5 Harald Kalager Stavanger Orienteringsklubb 30,5 43 37 40 150,5
6 Sigurd R. Oftedal Sandnes IL (Rogaland) 55 40 55 150
7 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 40 43 83
8 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 40 34,5 74,5
9 Kenneth Mydland Egersund OK 29 34,5 63,5
10 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 60 60
10 Ole Morten Thingbø SANDNES IL 60 60
12 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland) 55 55
13 Per Inge Espedal Ålgård Orientering 26 25 51
14 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 50 50
15 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 46,5 46,5
16 Mathieu McGuire Ganddal IL 21 24 45
17 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 43 43
18 Jon Duncan Sandnes IL (Rogaland) 37 37
19 Øystein Amundrud Stavanger Orienteringsklubb 34,5 34,5
20 Øystein Garsrud Tvedt Stavanger Orienteringsklubb 30,5 30,5
21 Amund Garsrud Tvedt Stavanger Orienteringsklubb 29 29
22 Jørgen Hetland Egersund OK 25 25
23 Hans Christian Granly Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 20 20
24 Helge Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 19,5 19,5
25 Trond Sigurd Fotland Egersund OK 18,5 18,5
26 Olav Helland Egersund OK 18 18
27 Arild Svihus Ganddal IL 17,5 17,5

H40

Plass Navn Klubb
15.4
21.4
22.4
28.4
29.4
12.5
10.6
1.9
2.9
16.9
29.9
Totalt
1 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 60 50 50 55 215
2 Oddvar Taksdal Ganddal IL 46,5 27,5 40 46,5 43 203,5
3 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 50 34,5 30,5 60 175
4 Gunnar Petterson Egersund OK 37 23 22 23 50 155
5 Øystein Amundrud Stavanger Orienteringsklubb 43 24 27,5 22 116,5
6 Sigleif Steinsvåg Haugesund IL Orientering 37 40 32 109
7 Bjørn Egil Rossebø Haugesund IL Orientering 32 55 87
8 Kim Richter SANDNES IL 34,5 46,5 81
9 Jørgen Breivold Ganddal IL 21 55 76
10 Nils Tore Puntervold Egersund OK 0 29 46,5 75,5
11 Fridtjof Rachor Haugesund IL Orientering 26 0 43 69
12 Knut Steffen Kvala Haugesund IL Orientering 0 60 60
13 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 55 55
14 Alf Inge Lindtner Haugesund IL Orientering 23 29 52
15 Tor Gunnar Aksland SANDNES IL 50 50
16 Dag Abel Sveen Haugesund IL Orientering 24 20,5 44,5
17 Tallak Langmyr Ganddal IL 40 40
18 Magnus Landstad SANDNES IL 37 37
19 Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 34,5 0 34,5
20 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 32 32
21 Kjetil Fiskå Sveio OL - Orientering 30,5 30,5
22 Lars Myklebust Sandnes IL (Rogaland) 27,5 27,5
23 Kjetil Torgersen Egersund OK 25 25
23 Sander Stielstra Sauda Orienteringsklubb 25 25
Jon Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 0 0

H50

Plass Navn Klubb
15.4
21.4
22.4
28.4
29.4
12.5
10.6
1.9
2.9
16.9
29.9
Totalt
1 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 50 60 60 60 60 55 345
2 Trond Lamark Ganddal IL 34,5 55 46,5 55 0 34,5 225,5
3 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 27,5 34,5 27,5 50 43 32 214,5
4 Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 60 46,5 50 37 193,5
5 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 55 55 50 160
6 Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering 37 26 43 40 146
7 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 30,5 37 30,5 46,5 144,5
8 Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland) 50 43 46,5 139,5
9 Peter Dirksen Sauda Orienteringsklubb 40 29 46,5 115,5
9 Sveinung Svebestad Sandnes IL (Rogaland) 46,5 32 37 115,5
11 Arild Aasheim Ganddal IL 55 55 110
12 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 26 43 30,5 99,5
13 Geir Frøytlog Egersund OK 46,5 50 96,5
14 Harald Klippenberg Egersund OK 43 43 86
15 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 29 40 69
16 Øistein Haaland Stavanger Orienteringsklubb 32 34,5 66,5
17 Njål F. Vadla Sandnes IL (Rogaland) 60 60
17 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 60 60
19 Knut Arne Karlsen STAVANGER OK 50 50
20 Nils John Vestøl Stavanger Orienteringsklubb 43 43
21 Per Olav Haarr Ganddal IL 40 40
21 Per Ingar Hadland Ganddal IL 40 40
21 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) 0 40 40
24 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 37 37
25 Frank Hansen Egersund OK 34,5 34,5
26 Geir Anders Hadland Egersund OK 32 32
27 Jørgen Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 29 29
28 Steinar Horpestad Egersund OK 27,5 27,5
29 Tore Rødde Ganddal IL 26 26

H60

Plass Navn Klubb
15.4
21.4
22.4
28.4
29.4
12.5
10.6
1.9
2.9
16.9
29.9
Totalt
1 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 55 60 55 60 55 285
2 Otte Omdal Ganddal IL 60 55 60 60 235
3 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 40 43 37 46,5 43 209,5
4 Ove Oaland Ganddal IL 43 40 46,5 50 179,5
5 Harry Breiland Ålgård Orientering 50 50 50 150
6 Gunnar Sakseid STAVANGER OK 46,5 50 50 146,5
7 Cato Molthe STAVANGER OK 37 43 46,5 126,5
8 Paul Andreas Paulsen Stavanger Orienteringsklubb 34,5 43 46,5 124
9 Arvid Mydland Egersund OK 60 55 115
10 Terje Stokkeland Ålgård Orientering 46,5 43 89,5
11 Bjarne Gimre Ganddal IL 37 43 80
12 Ivar Kvale Haugesund IL Orientering 60 60
13 Jan Hetland Egersund OK 55 55
13 Stein Jarle Helgeland Haugesund IL Orientering 55 55
15 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 50 50
16 Knut Ove Lien Sauda Orienteringsklubb 46,5 46,5
17 Jan Inge Lunde Ganddal IL 40 40
18 Tore Tvedt Stavanger Orienteringsklubb 32 32

H70

Plass Navn Klubb
15.4
21.4
22.4
28.4
29.4
12.5
10.6
1.9
2.9
16.9
29.9
Totalt
1 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 60 60 55 55 60 60 350
2 Kjell Svihus Ganddal IL 46,5 55 60 60 0 60 55 336,5
3 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 50 46,5 50 55 46,5 248
4 Hermann Skogsholm Sandnes IL (Rogaland) 55 43 46,5 43 187,5
5 Tormod Aaslid Egersund OK 50 50 100
6 Magnar Nerheim Suldal Orienteringslag 40 0 46,5 86,5
7 Arnulf Fuglestad Ålgård Orientering 37 43 80
8 Ingebrigt Gule Vindafjord OL 55 55
9 Sigved Gramstad Haugesund IL Orientering 50 50
9 Arvid Thorsen Riska Orienteringsklubb 50 50
11 Øyvind Egeskog Stavanger Orienteringsklubb 43 43
11 Arne Brandsberg Egersund OK 43 43
13 Svein Eliassen Stavanger Orienteringsklubb 40 40

D13-14

Plass Navn Klubb
15.4
21.4
22.4
28.4
29.4
12.5
10.6
1.9
2.9
16.9
29.9
Totalt
1 Anna Taksdal Ganddal IL 55 43 40 60 60 55 60 373
2 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 60 46,5 46,5 60 55 268
3 Marte Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 46,5 46,5 46,5 46,5 46,5 232,5
4 Julie Aksland SANDNES IL 40 37 50 55 182
5 Alida Oftedal Ålgård Orientering 50 37 43 50 180
6 Selma Lothine Fridheim Torp SANDNES IL 55 50 105
7 Selma Steinsvåg Haugesund IL Orientering 43 43 86
8 Sara Hetland Haugesund IL Orientering 40 32 72
9 Karine Aarstad Torgersen Egersund OK 50 50
10 Sara Hetland Haugesund IL Orientering 43 43
11 Hanna Lindtner Haugesund IL Orientering 40 40
12 Thea Beate Puntervold Egersund OK 37 37
13 Evelyn Fernandes Nødland Sandnes IL (Rogaland) 34,5 34,5
14 Nora Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 32 32

D15-16

Plass Navn Klubb
15.4
21.4
22.4
28.4
29.4
12.5
10.6
1.9
2.9
16.9
29.9
Totalt
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 55 55 55 55 60 55 335
2 Ingrid Lamark Ganddal IL 60 50 60 50 55 50 325
3 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 60 50 60 60 60 290
4 Dina Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 34,5 0 50 84,5

D17-20

Plass Navn Klubb
15.4
21.4
22.4
28.4
29.4
12.5
10.6
1.9
2.9
16.9
29.9
Totalt
1 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 43 46,5 55 55 34,5 50 284
2 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 50 50 46,5 60 60 266,5
3 Nora Svendsen Ganddal IL 60 40 40 55 195
4 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 55 55
5 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 46,5 46,5
6 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 43 43
7 Julie Puntervold Egersund OK 22 22
Kaya Dirksen Sauda Orienteringsklubb 0 0

D21

Plass Navn Klubb
15.4
21.4
22.4
28.4
29.4
12.5
10.6
1.9
2.9
16.9
29.9
Totalt
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 60 60 60 60 60 60 55 415
2 Trine Bolstad Ganddal IL 46,5 43 50 50 50 239,5
3 Jorunn Hadland Egersund OK 55 55 55 165
4 Jane M Helland Egersund OK 37 25 46,5 108,5
5 Ingrid Eggen Haugesund IL Orientering 32 55 87
6 Marjo Liikanen Ganddal IL 60 60
Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering 0 0 0

D40

Plass Navn Klubb
15.4
21.4
22.4
28.4
29.4
12.5
10.6
1.9
2.9
16.9
29.9
Totalt
1 Vibeke Lamark Ganddal IL 55 30,5 27,5 43 50 32 55 293
2 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 60 34,5 37 60 37 60 288,5
3 Monica Horpestad Egersund OK 43 27,5 24 29 123,5
4 Ragnhild Richter SANDNES IL 32 34,5 43 109,5
5 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 50 29 29 0 108
6 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 34,5 26 40 100,5
7 Hilde Hetland Egersund OK 40 26 30,5 96,5
8 Kjersti Hausberg Bjerga Vikebygd IL 40 46,5 86,5
9 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 37 40 77
10 Madli Hjermann Haugesund IL Orientering 30,5 27,5 58
11 Solfrid H. Thuestad Haugesund IL Orientering 55 55
12 Otilie Oftedal Ålgård Orientering 50 50
13 Ingeborg Wathne Sandnes IL (Rogaland) 46,5 46,5
13 Margrethe Roalsø Sandnes IL (Rogaland) 46,5 46,5
15 Tone Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 34,5 34,5
16 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 30,5 30,5
17 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 26 26
18 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 25 25
19 Kari Anne B. Ringdal Haugesund IL Orientering 24 24
20 Randi Roth Sandnes IL (Rogaland) 23 23

D50

Plass Navn Klubb
15.4
21.4
22.4
28.4
29.4
12.5
10.6
1.9
2.9
16.9
29.9
Totalt
1 Inger Tone Nygård Egersund OK 60 55 60 60 60 60 355
2 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 46,5 46,5 55 55 55 50 308
3 Haavardsholm Marit Sandnes IL (Rogaland) 55 60 0 55 170
4 Helen Lomeland Ålgård Orientering 50 50 100
5 Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 50 46,5 96,5
6 Kristin Skadsem Ganddal IL 60 60
7 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 55 55
8 Møyfrid Larsen Stavanger Orienteringsklubb 50 50
9 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 46,5 46,5
10 Ragnhild Auglænd Ganddal IL 43 43
11 Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) 40 40

D60

Plass Navn Klubb
15.4
21.4
22.4
28.4
29.4
12.5
10.6
1.9
2.9
16.9
29.9
Totalt
1 Inger Skretting Opstad Egersund OK 55 60 60 55 230
2 Anne Garsrud Stavanger Orienteringsklubb 60 60 120
3 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 50 50

D70

Plass Navn Klubb
15.4
21.4
22.4
28.4
29.4
12.5
10.6
1.9
2.9
16.9
29.9
Totalt
1 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 60 60 60 55 60 295
2 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 55 55 46,5 60 55 271,5
3 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 50 50 50 150
4 Synnøve Fuglestad Ålgård Orientering 46,5 55 101,5
5 Helga Aaslid Egersund OK 46,5 46,5

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
15.04.2018 Kretsløp Langavatnet/fotland Langdistanse Egersund OK lang
21.04.2018 Tour de Orientering, mellom Ålgård Orientering mellom
22.04.2018 Tour de Orientering, jaktstart Ålgård Orientering lang
28.04.2018 Kretsløp mellomdistanse fra Auklandshamn Skule Sveio OL - Orientering mellom
29.04.2018 Vikesprinten Vikebygd IL mellom
12.05.2018 Kretsmesterskap Sprint Hellvik Egersund OK sprint
10.06.2018 Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes IL Sandnes IL (Rogaland) lang
01.09.2018 KM Mellom Ganddal IL mellom
02.09.2018 Ganddalsløpet Ganddal IL lang
16.09.2018 Ranking -Sprintløp Stavanger Sentrum Stavanger Orienteringsklubb sprint
29.09.2018 Kretsløp sprint Haugesund IL Orientering sprint

Annonser

IOF Eventor