Sport8 Ås by Night & Fog Cup 2017/18

Vis jaktstartliste Skriv ut

Stilling etter 5 av 6 delarrangementer

Løypelegger/arrangør får poeng i forhold til hvor godt vinnertider er stipulert i PM. Gjennomsnittlig avvik i vinnertid i de tre løypene teller på samme måte som om man hadde deltatt og vært så langt etter vinneren i sin klasse. Poengregler for øvrig her: http://asnmbu.oj-oj.net/ascup/2018/innbyd18.htm

H 17-

Plass Navn Klubb
21.11
5.12
9.1
13.1
23.1
6.2
Totalt
1 Bojan Blumenstein Nydalens SK 572 747 915 2234
2 Svein Nygård Lillomarka OL 304 264 650 925 2143
3 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 435 553 1000 1988
4 Anders Nordberg Nydalens SK 985 1000 1985
5 Torgeir Nørbech IL Tyrving 1000 908 1908
6 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 892 1000 1892
7 Göran Winblad Rehns BK, SWE 855 841 1696
8 Øystein Sørensen Nydalens SK 895 701 1596
9 Håvard Haga Nydalens SK 643 877 1520
10 Anders Vister Nydalens SK 811 671 1482
11 Thor Mella Oppsal Orientering 373 683 324 1380
12 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 581 610 1191
13 Olai Stensland Lillevold NTNUI 1000 1000
14 Eirik Kamstrup Hovind Nydalens SK 951 951
15 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 950 950
16 Mats Nordbrøden Halden SK 847 847
17 Alan Cherry Nydalens SK 823 823
18 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät, FIN 816 816
19 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 752 752
20 Erling Hjermstad Fossum IF 749 749
21 Espen Jakobsen IL Tyrving 692 692
22 Olav Johannes Deelstra Oppsal Orientering 682 682
23 Eivind Tonna Asker Skiklubb 679 679
24 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 659 659
25 Ådne Skjærstein IL Tyrving 626 626
26 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 609 609
27 Ralph Street Nydalens SK 515 515
28 Sander Arntzen Asker Skiklubb 513 513
29 Øyvind Hjermstad Fossum IF 502 502
30 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 461 461
31 Per Øyvind Stene Nydalens SK 435 435
32 Johan Svedberg Heming Orientering 422 10 432
33 Sindre Nordhagen Ås-NMBU Orientering 299 299
34 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 197 197
35 Fredrik Holth Ås-NMBU Orientering 50 50
35 Bjørn Håvard Evjen Ås-NMBU Orientering 50 50
37 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 10 10 20
38 Are Wigaard Oppsal Orientering 10 10
38 Mathias Stensland Lillevold IL Tyrving 10 10

D 17-

Plass Navn Klubb
21.11
5.12
9.1
13.1
23.1
6.2
Totalt
1 Karoline Bjørnerød OK Moss 515 666 810 1000 2991
2 Aurora Gjølsjø OK Moss 819 1000 1000 2819
3 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 699 597 802 717 2815
4 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 980 682 859 2521
5 Siri Ulvestad Nydalens SK 1000 1000 2000
6 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 931 796 1727
7 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 654 969 1623
8 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 123 890 1013
9 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 10 998 1008
10 Agnes Leo Halden SK 873 873
11 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 868 868
12 Ina Catharina Storrønning Ås-NMBU Orientering 837 837
13 Linn Mei Waaler Måren OK 804 804
14 Ingvild Maalen-Johansen Ås-NMBU Orientering 653 653
15 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 380 380
16 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 10 10
16 Synne Skjærstein IL Tyrving 10 10
16 Lisa Annersand OK Tyr, SWE 10 10
16 Linda Fredh OK Moss 10 10

H 17- AK

Plass Navn Klubb
21.11
5.12
9.1
13.1
23.1
6.2
Totalt
1 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 925 1000 962 890 1000 4777
2 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 881 879 796 1000 885 4441
3 Thomas Bedin Indre Østfold OK 825 975 1000 945 693 4438
4 Håkon Gjerde Indre Østfold OK 896 825 875 741 809 4146
5 Henning Bratland Carlsen OK Moss 852 780 654 790 489 3565
6 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 463 753 665 684 838 3403
7 Thomas Tubbehaugen OK Moss 507 660 636 373 835 3011
8 Christian Schive OK Moss 921 955 996 2872
9 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 601 775 592 726 2694
10 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 427 975 836 402 2640
11 Audun Bjerknes Måren OK 547 677 642 647 2513
12 Morten Tangen OK Moss 591 515 793 605 2504
13 Sture Ottesen Indre Østfold OK 713 692 832 2237
14 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 669 515 657 1841
15 Christopher Schive OK Moss 472 313 436 620 1841
16 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 880 10 870 1760
17 Rune Blågestad Indre Østfold OK 824 738 1562
18 Donatas Kontautas OK Moss 176 927 447 1550
19 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 240 437 557 261 1495
20 Thomas Roskifte OK Moss 483 965 1448
21 Alfred Bjørnerød OK Moss 588 624 1212
22 Ove Martinsen Hauketo IF 85 552 516 1153
23 Olav Eide Bækkelagets SK 442 702 1144
24 Karl Aasmund Erøy OK Moss 50 457 611 1118
25 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 570 465 1035
26 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 10 439 378 205 1032
27 Peter Klaveness Måren OK 50 326 441 203 1020
28 Halvor Saunes Nydalens SK 1000 1000
29 Are Eriksen Oslostudentenes IK 642 298 940
30 Christopher Ladim OK Moss 141 774 10 925
31 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 365 521 886
32 Dag Brenås Varteig OL 847 847
33 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 755 10 765
34 Magnus Nordbrøden Halden SK 728 728
35 Are Kristiansen IL Tyrving 10 714 724
36 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 717 717
37 Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK 691 691
38 Tore Bjørnerød OK Moss 690 690
39 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 680 680
40 Fredrik Holth Ås-NMBU Orientering 672 672
41 Truls Hestengen Oppsal Orientering 663 663
42 Torgeir Snilsberg OK Moss 661 661
43 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 10 622 632
44 Øystein Kildahl Østmarka OK 10 611 621
45 Hallvard Fjær Lillomarka OL 616 616
46 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 586 586
47 Per Anders U. Engebakken Ås-NMBU Orientering 567 10 577
48 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 514 10 524
49 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 490 10 500
50 Terje Gudbrandsen Hamar OK 497 497
51 Rein Jørgensen Østmarka OK 408 408
52 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 375 10 385
53 Trond Holter Måren OK 10 363 373
54 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 328 328
55 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 317 317
56 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 285 285
57 Per Osen Vestre Akers SK 50 228 278
58 Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 235 10 245
59 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 50 50
60 Bjørn Håvard Evjen Ås-NMBU Orientering 10 10 20
61 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 10 10
61 Ådne Skjærstein IL Tyrving 10 10
61 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 10 10

D 13-16B

Plass Navn Klubb
21.11
5.12
9.1
13.1
23.1
6.2
Totalt
1 Julie Sophie Wold OK Moss 967 952 1000 1000 3919
2 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 1000 951 733 1000 3684
3 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 202 850 796 656 2504
4 Emma Aune Jakobsen OK Moss 527 517 50 531 1625
5 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 595 469 527 1591
6 Erle Elise Wold OK Moss 525 519 1044
7 Erika Lind-Larsen OK Moss 517 517 1034
8 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1000 1000
9 Gea Øiseth Bedin Indre Østfold OK 917 917
10 Erle Wetterhus OK Moss 10 518 528
11 Lea Lydersen OK Moss 517 517
12 Camilla Lundqvist Ås-NMBU Orientering 516 516
13 Stine Nielsen OK Moss 514 514
14 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 10 10 20
15 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 10 10

Åpen B

Plass Navn Klubb
21.11
5.12
9.1
13.1
23.1
6.2
Totalt
1 Trond Sigvald Hetland Kolbotn og Skimt OL 1000 813 867 877 1000 4557
2 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 668 770 571 651 637 3297
3 Vegar Arnesen Indre Østfold OK 874 759 746 792 3171
4 Trond Møretrø Kolbotn og Skimt OL 633 735 904 885 3157
5 Mads Lillevold Ås-NMBU Orientering 743 679 689 939 3050
6 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 817 810 807 10 2444
7 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 711 388 573 744 2416
8 Marit-Elin Iden Team Jeløy BIL 825 724 629 2178
9 Kjetil Karlsen Team Jeløy BIL 826 722 619 2167
10 Hanne Wold OK Moss 743 260 597 545 2145
11 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 885 718 521 2124
12 Vidar Berteig IL GeoForm 1000 1000 2000
13 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 1000 903 1903
14 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 630 567 544 1741
15 Dag Haugland Østmarka OK 535 481 620 1636
16 Sindre Valsgård Indre Østfold OK 703 489 10 117 239 1558
17 Odd-Ragnar Pettersen OK Moss 719 688 1407
18 Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm 571 598 1169
19 Bjørn-Erik Pedersen Ås-NMBU Orientering 907 907
20 Aksel Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 887 887
21 Ola Torstein Endresen OK Moss 842 842
22 Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 824 10 834
23 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 804 804
24 Bjørn Årbu Varteig OL 496 288 784
25 Astrid Bjørnerød OK Moss 765 765
26 Marianne Siegel Ås-NMBU Orientering 743 743
27 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 698 698
28 Trond Retteraasen Indre Østfold OK 630 630
29 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 10 595 605
30 Ina Catharina Storrønning Ås-NMBU Orientering 603 603
31 Arild Andersen Oppsal Orientering 502 502
32 Sharon Broadwell IL GeoForm 116 116
33 Elisabeth Aune Jakobsen OK Moss 50 50 100
34 Jon Fredriksen Hauketo IF 10 10
34 Gea Øiseth Bedin Indre Østfold OK 10 10

H 13-16B

Plass Navn Klubb
21.11
5.12
9.1
13.1
23.1
6.2
Totalt
1 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 671 808 1000 1000 3479
2 Sondre Ladim OK Moss 994 696 875 675 3240
3 Alfred Bjørnerød OK Moss 1000 1000 2000
4 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 955 930 1885
5 Ole Sofus Haakaas Indre Østfold OK 852 895 1747
6 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 566 984 1550
7 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 1000 1000
8 Anders Hovgaard Eisvang OK Moss 215 287 236 153 891
9 Selmer Løken OK Moss 598 598
10 Birk Breimo OK Moss 443 141 584
11 Theodor Lier Indre Østfold OK 563 563
12 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 461 461
13 Sondre Lundqvist Ås-NMBU Orientering 327 327

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
21.11.2017 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1 Ås-NMBU Orientering mellom
05.12.2017 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2 Ås-NMBU Orientering mellom
09.01.2018 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3 Ås-NMBU Orientering mellom
13.01.2018 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4 Ås-NMBU Orientering mellom
23.01.2018 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås-NMBU Orientering mellom
06.02.2018 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås-NMBU Orientering mellom

Annonser

IOF Eventor