Norsk Orientering

Sport8 Ås by Night & Fog Cup 2017/18

Skriv ut

Sluttstilling etter 10 delarrangementer

Løypelegger/arrangør får poeng i forhold til hvor godt vinnertider er stipulert i PM. Gjennomsnittlig avvik i vinnertid i de tre løypene teller på samme måte som om man hadde deltatt og vært så langt etter vinneren i sin klasse. Poengregler for øvrig her: http://asnmbu.oj-oj.net/ascup/2018/innbyd18.htm

H 17-

Plass Navn Klubb
21.11
5.12
9.1
13.1
23.1
6.2
27.2
3.3
13.3
20.3
Totalt
1 Göran Winblad Rehns BK, SWE 855 841 1000 1000 1000 -> +0:00
2 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 435 553 1000 891 777 -> +23:02
3 Svein Nygård Lillomarka OL (304) (264) 650 925 743 818 835 -> +24:41
4 Halvor Saunes Nydalens SK -> +34:24
Anders Nordberg Nydalens SK 985 1000
Torgeir Nørbech IL Tyrving 1000 908
Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 892 1000
Olai Stensland Lillevold NTNUI 1000
Jørn Sundby Larvik OK 1000
Eirik Kamstrup Hovind Nydalens SK 951
Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 950
Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 948
Bojan Blumenstein Nydalens SK 572 747 915
Øystein Sørensen Nydalens SK 895 701
Håvard Haga Nydalens SK 643 877
Mats Nordbrøden Halden SK 847
Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät, FIN 816 845
Bjørn Håvard Evjen Ås-NMBU Orientering 50 842
Alan Cherry Nydalens SK 823
Anders Vister Nydalens SK 811 671
Bjørn Ekeberg IL Tyrving 752
Erling Hjermstad Fossum IF 749
Espen Jakobsen IL Tyrving 692
Thor Mella Oppsal Orientering 373 683 324
Olav Johannes Deelstra Oppsal Orientering 682
Eivind Tonna Asker Skiklubb 679
Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 659
Ådne Skjærstein IL Tyrving 626
Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 581 610
Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 609
Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 587
Ralph Street Nydalens SK 515
Sander Arntzen Asker Skiklubb 513
Øyvind Hjermstad Fossum IF 502
Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 461
Per Øyvind Stene Nydalens SK 435
Johan Svedberg Heming Orientering 422 10
Sindre Nordhagen Ås-NMBU Orientering 299
Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 197
Fredrik Holth Ås-NMBU Orientering 50
Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 10 10
Are Wigaard Oppsal Orientering 10
Mathias Stensland Lillevold IL Tyrving 10

D 17-

Plass Navn Klubb
21.11
5.12
9.1
13.1
23.1
6.2
27.2
3.3
13.3
20.3
Totalt
1 Aurora Gjølsjø OK Moss (819) 1000 1000 1000 (802) 1000 1000 -> +0:00
2 Karoline Bjørnerød OK Moss (515) (666) 810 1000 917 771 (583) 770 -> +6:17
3 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss (699) (597) 802 717 879 909 773 -> +9:36
Siri Ulvestad Nydalens SK 1000 1000
Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 980 (682) 859 984 1000 925
Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 10 998
Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 931 796 979
Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 654 969 938
Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 123 890 739
Linn Mei Waaler Måren OK 804 886 758
Agnes Leo Halden SK 873
Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 868
Ina Catharina Storrønning Ås-NMBU Orientering 837
Marie Lindløv Jensen Sarpsborg OL 730
May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 710
Ingvild Maalen-Johansen Ås-NMBU Orientering 653
Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 380 565 580
Linda Fredh OK Moss 10 443
Synne Skjærstein IL Tyrving 10
Lisa Annersand OK Tyr, SWE 10
Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 10

H 17- AK

Plass Navn Klubb
21.11
5.12
9.1
13.1
23.1
6.2
27.2
3.3
13.3
20.3
Totalt
1 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering (925) 1000 (962) (890) 1000 1000 1000 1000 (924) -> +0:00
2 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering (881) (879) (796) 1000 885 962 929 1000 -> +10:43
3 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 880 (10) 870 935 866 996 -> +14:17
4 Thomas Tubbehaugen OK Moss (507) 660 (636) (373) 835 811 827 792 -> +17:33
5 Henning Bratland Carlsen OK Moss 852 (780) (654) 790 (749) 903 840 963 -> +17:46
6 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 669 (515) (657) 779 752 731 856 -> +20:57
7 Morten Tangen OK Moss (591) (515) 793 605 868 854 948 -> +21:46
8 Karl Aasmund Erøy OK Moss (50) 442 611 824 724 857 -> +21:59
9 Sture Ottesen Indre Østfold OK 713 692 832 787 -> +23:27
10 Terje Wiig Mathisen Open iT 601 775 (592) 726 841 824 -> +26:38
11 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL (463) 753 (665) 684 838 814 (10) 939 -> +29:41
12 Rune Blågestad Indre Østfold OK 824 738 -> +32:00
13 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 570 465 796 837 -> +32:34
14 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 755 10 -> +32:56
15 Donatas Kontautas OK Moss (176) 927 447 892 534 896 -> +33:32
16 Alfred Bjørnerød OK Moss 588 624 949 744 861 -> +35:45
17 Thomas Roskifte OK Moss 483 965 -> +36:04
18 Are Eriksen Oslostudentenes IK 642 298 699 -> +43:41
19 Kjetil Karlsen Team Jeløy BIL -> +48:59
Thomas Bedin Indre Østfold OK 825 975 1000 945 (693) 951
Halvor Saunes Nydalens SK 1000
Christian Schive OK Moss 921 955 996
Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 427 975 836 (402) 851 729
Håkon Gjerde Indre Østfold OK 896 825 875 (741) 809 965
Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 514 677 962
Christopher Ladim OK Moss 141 774 10 854 943
Torstein Hole Nydalens SK 929
Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 586 10 753 927
Audun Bjerknes Måren OK (547) 677 642 647 907 652
Per Anders U. Engebakken Ås-NMBU Orientering 567 683 894
Ove Martinsen Hauketo IF 85 552 516 834 875
Tore Bjørnerød OK Moss 690 872
Erik Rytter Jakobsen OK Moss 680 859
Dag Brenås Varteig OL 847
Christopher Schive OK Moss 472 313 436 620 789
Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 375 10 779
Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 240 437 557 261 743
Tormod Jensen Sarpsborg OL 742
Terje Gudbrandsen Hamar OK 497 732
Magnus Nordbrøden Halden SK 728
Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 717
Are Kristiansen IL Tyrving 10 714
Jon Fredriksen Hauketo IF 705 10 499
Olav Eide Bækkelagets SK 442 702
Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm 680 699
Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK 691
Fredrik Holth Ås-NMBU Orientering 672
Truls Hestengen Oppsal Orientering 663
Torgeir Snilsberg OK Moss 661
Fredrik Larsen Indre Østfold OK 10 622
Hallvard Fjær Lillomarka OL 616
Øystein Kildahl Østmarka OK 10 611
Øystein Jensen Sarpsborg OL 589
Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 285 529
Trygve Leivestad Sarpsborg OL 365 521
Øyvind Thømt Indre Østfold OK 490 10
Peter Klaveness Måren OK 50 326 441 203
Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 10 439 378 205
Rein Jørgensen Østmarka OK 408
Kent Kopperud Indre Østfold OK 368
Trond Holter Måren OK 10 363
May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 328
Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 317
Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 235 10
Per Osen Vestre Akers SK 50 228
Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 50
Bjørn Håvard Evjen Ås-NMBU Orientering 10 10 10
Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 10
Dag Arne Lier Indre Østfold OK 10
Ådne Skjærstein IL Tyrving 10

D 13-16B

Plass Navn Klubb
21.11
5.12
9.1
13.1
23.1
6.2
27.2
3.3
13.3
20.3
Totalt
1 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 1000 951 (733) 1000 1000 1000 -> +0:00
2 Julie Sophie Wold OK Moss 967 (952) 1000 1000 955 956 -> +19:12
3 Emma Aune Jakobsen OK Moss 527 517 (50) 531 765 1000 -> +26:46
4 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 595 469 527 -> +32:41
5 Erika Lind-Larsen OK Moss 517 517 807 -> +57:33
6 Erle Elise Wold OK Moss 525 519 794 -> +57:39
Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 202 850 796 656 1000
Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1000
Gea Øiseth Bedin Indre Østfold OK 917
Erle Wetterhus OK Moss 10 518 748
Lea Lydersen OK Moss 517
Camilla Lundqvist Ås-NMBU Orientering 516
Stine Nielsen OK Moss 514
Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 10 10
Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 10

Åpen B

Plass Navn Klubb
21.11
5.12
9.1
13.1
23.1
6.2
27.2
3.3
13.3
20.3
Totalt
1 Trond Sigvald Hetland Kolbotn og Skimt OL 1000 (813) (867) 877 1000 1000 1000 -> +0:00
2 Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 824 (10) 841 892 895 790 -> +10:08
3 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 817 810 (807) (10) 938 884 867 -> +12:53
4 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 668 770 (571) 651 637 839 -> +23:29
5 Vegar Arnesen Indre Østfold OK 874 (759) (746) 792 939 823 933 -> +24:52
6 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 711 (388) (573) 744 929 832 870 -> +27:24
7 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 630 567 544 743 -> +28:49
Vidar Berteig IL GeoForm 1000 1000 1000 1000
Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 1000 903
Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 885 718 521 943
Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm 571 598 940
Mads Lillevold Ås-NMBU Orientering 743 679 689 939
Bjørn-Erik Pedersen Ås-NMBU Orientering 907
Trond Møretrø Kolbotn og Skimt OL 633 735 904 885 902
Aksel Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 887
Astrid Bjørnerød OK Moss 765 872
Hanne Wold OK Moss 743 (260) 597 545 865 700
Marianne Siegel Ås-NMBU Orientering 743 860
Marit-Elin Iden Team Jeløy BIL 825 724 629 845
Kjetil Karlsen Team Jeløy BIL 826 722 619 843
Ola Torstein Endresen OK Moss 842
Linda Fredh OK Moss 829
May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 804
Sindre Valsgård Indre Østfold OK 703 489 (10) 117 239 800
Ingvild Mohr Hansen Ås-NMBU Orientering 755
Odd-Ragnar Pettersen OK Moss 719 688
Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 698
Trond Retteraasen Indre Østfold OK 630
Dag Haugland Østmarka OK 535 481 620
Ina Catharina Storrønning Ås-NMBU Orientering 603
Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 10 595
Elisabeth Jacobsen OK Moss 554
Arild Andersen Oppsal Orientering 502
Bjørn Årbu Varteig OL 496 288
Sharon Broadwell IL GeoForm 116
Elisabeth Aune Jakobsen OK Moss 50 50
Gea Øiseth Bedin Indre Østfold OK 10
Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 10
Jon Fredriksen Hauketo IF 10

H 13-16B

Plass Navn Klubb
21.11
5.12
9.1
13.1
23.1
6.2
27.2
3.3
13.3
20.3
Totalt
1 Sondre Ladim OK Moss 994 (696) (875) (675) 968 912 1000 914 -> +0:00
2 Anders Hovgaard Eisvang OK Moss 215 287 236 153 -> +50:58
Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK (671) (808) 1000 1000 1000 1000 1000
Alfred Bjørnerød OK Moss 1000 1000
Tor Erling Gjølsjø OK Moss 1000
Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 566 984 975
Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 955 930
Ole Sofus Haakaas Indre Østfold OK 852 895
Sebastian Blomfeldt Unnerud OK Moss 726
Selmer Løken OK Moss 598 674
Birk Breimo OK Moss 443 141 661
Theodor Lier Indre Østfold OK 563
Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 461
Steinar Kreken Kvalnes OK Moss 416
Sondre Lundqvist Ås-NMBU Orientering 327

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
21.11.2017 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1 Ås-NMBU Orientering mellom
05.12.2017 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2 Ås-NMBU Orientering mellom
09.01.2018 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3 Ås-NMBU Orientering mellom
13.01.2018 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4 Ås-NMBU Orientering mellom
23.01.2018 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5 Ås-NMBU Orientering mellom
06.02.2018 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6 Ås-NMBU Orientering mellom
27.02.2018 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7 Ås-NMBU Orientering mellom
03.03.2018 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8 Ås-NMBU Orientering mellom
13.03.2018 Sport8 Ås by Night & Fog Cup #9 Ås-NMBU Orientering mellom
20.03.2018 Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale Ås-NMBU Orientering mellom

Annonser

IOF Eventor