SO-Cup 2017

Skriv ut

Sluttstilling etter 10 delarrangementer

SO-Cup 2017. Her kåres klubbmester som beste av 10 løp med 6 tellende arrangement. Nytt av året at du kan løpe både lenger og kortere løype enn klassen du løper. Løper du kortere får du 5 poeng uansett og løper du lenger beregnes poeng ut fra km. tid mot løypen skulle løpt.

H60-

Plass Navn Klubb
6.4
20.4
23.5
30.5
6.6
29.8
5.9
12.9
21.9
28.9
Totalt
1 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 12 15 12 15 0 15 69
2 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb (6) 7 15 12 12 9 9 64
3 Arne Østensen Stavanger Orienteringsklubb 7 9 15 15 6 52
4 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 15 0 15 15 45
5 Gunnar Sakseid Stavanger Orienteringsklubb 12 12 12 36
6 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 9 9 7 7 32
7 Svein Eliassen Stavanger Orienteringsklubb 7 9 16
8 Øyvind Egeskog Stavanger Orienteringsklubb 9 6 15
8 Cato Molthe Stavanger Orienteringsklubb 0 5 5 5 15
10 Tore Tvedt Stavanger Orienteringsklubb 6 7 13
11 Knut Jonas Espedal Stavanger Orienteringsklubb 6 6 12
11 Paul Andreas Paulsen Stavanger Orienteringsklubb 12 12
13 Sverre Vareberg Stavanger Orienteringsklubb 5 5
13 Kjell M. Langvik Stavanger Orienteringsklubb 5 5
13 Arne Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 5 5

D60-

Plass Navn Klubb
6.4
20.4
23.5
30.5
6.6
29.8
5.9
12.9
21.9
28.9
Totalt
1 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 12 (9) 15 15 12 12 15 (9) (9) (12) 81
2 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb (7) 12 (9) 12 (9) 15 12 12 15 (9) 78
3 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 9 (7) 12 15 9 9 (7) 12 (7) 66
4 Anne Garsrud Stavanger Orienteringsklubb 15 15 0 15 0 15 60
5 Berit Ebbell Olsen Stavanger Orienteringsklubb 6 6 9 7 6 34

H17-59

Plass Navn Klubb
6.4
20.4
23.5
30.5
6.6
29.8
5.9
12.9
21.9
28.9
Totalt
1 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 12 15 15 15 (12) 15 15 87
1 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 15 (0) 12 (12) 15 15 (9) (7) 15 15 87
3 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 7 5 12 9 12 9 54
4 Nils John Vestøl Stavanger Orienteringsklubb 9 (0) 6 7 7 (5) 9 12 50
5 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 5 7 5 9 5 5 (5) (5) 36
6 Helge Risa Stavanger Orienteringsklubb 6 9 5 6 7 33
7 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 7 5 7 5 7 31
8 Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 5 9 0 9 0 6 29
9 Jørgen Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 5 5 5 9 24
10 Øystein Amundrud Stavanger Orienteringsklubb 5 12 6 23
11 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 6 5 5 5 21
12 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 12 5 17
13 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 0 5 5 5 15
14 Øystein Garsrud Tvedt Stavanger Orienteringsklubb 12 12
15 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 6 5 11
16 Kjell Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 5 5 10
16 Lars Dymbe Stavanger Orienteringsklubb 5 5 10
18 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 6 6
19 Anders Thengs Kristensen Stavanger Orienteringsklubb 0 5 5
19 Lars Dymbe Stavanger Orienteringsklubb 5 5
19 Øistein Haaland Stavanger Orienteringsklubb 5 5

D17-59

Plass Navn Klubb
6.4
20.4
23.5
30.5
6.6
29.8
5.9
12.9
21.9
28.9
Totalt
1 Tone Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 12 15 12 15 15 15 (12) 84
2 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 9 9 15 (9) 15 12 12 (7) 72
3 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 15 15 12 12 15 69
4 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 5 5 5 (0) 12 6 6 (0) 39
5 Vilde Bårdsen Hustoft Stavanger Orienteringsklubb 6 12 15 33
6 Tone Wadel Stavanger Orienteringsklubb 5 5 5 5 7 5 32
7 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 0 9 0 0 9 9 27
8 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 7 7 12 0 26
9 Kristin Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 5 5 5 5 20
10 Gro Mariero Stavanger Orienteringsklubb 5 9 0 14
11 Brit Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 9 9
12 Irene Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 7 7
12 Veronica Fenne Stavanger Orienteringsklubb 7 7
14 Elise Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 6 6
14 Margretha Almedal Stavanger Orienteringsklubb 6 6
16 Møyfrid Larsen Stavanger Orienteringsklubb 5 5
16 Toril Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 5 5
Hildegunn Svensson Stavanger Orienteringsklubb 0 0 0

D15-16

Plass Navn Klubb
6.4
20.4
23.5
30.5
6.6
29.8
5.9
12.9
21.9
28.9
Totalt
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 15 15 15 15 15 15 (15) (15) (12) 90
2 Elise Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 12 12 12 12 12 15 75
3 Elin Dymbe Stavanger Orienteringsklubb 12 12 15 39

H13-14

Plass Navn Klubb
6.4
20.4
23.5
30.5
6.6
29.8
5.9
12.9
21.9
28.9
Totalt
1 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 15 15 15 15 15 (0) 15 (15) (15) (12) 90
2 Henrik Wadel Stavanger Orienteringsklubb 12 0 12 0 12 15 51
3 Birk Gjerdrum Vatland Stavanger Orienteringsklubb 9 9
3 Vetle Bull-Njaa Myhre Stavanger Orienteringsklubb 9 9

D13-14

Plass Navn Klubb
6.4
20.4
23.5
30.5
6.6
29.8
5.9
12.9
21.9
28.9
Totalt
1 Dina Falkenberg Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 15 15 12 (0) 12 15 15 84
2 Risa Emma Sydnes Stavanger Orienteringsklubb 12 12 9 15 15 9 72
3 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 15 15 15 12 57

Nybegynnere

Plass Navn Klubb
6.4
20.4
23.5
30.5
6.6
29.8
5.9
12.9
21.9
28.9
Totalt
1 Bjørnar Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 10 10 10 10 10 10 60
2 Ronja Marie Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 10 10 20
2 Oda Sørli Ronæss Stavanger Orienteringsklubb 10 10 20
4 Klara Espedal Simonsen Stavanger Orienteringsklubb 10 10
4 Elise Sørli Ronæss Stavanger Orienteringsklubb 10 10
4 Johannes Fenne Stavanger Orienteringsklubb 10 10
Tilde Torkhildsen Stavanger Orienteringsklubb 0 0

H10-12

Plass Navn Klubb
6.4
20.4
23.5
30.5
6.6
29.8
5.9
12.9
21.9
28.9
Totalt
1 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 15 15 15 15 15 15 90

D10-12

Plass Navn Klubb
6.4
20.4
23.5
30.5
6.6
29.8
5.9
12.9
21.9
28.9
Totalt
1 Åsne Myklebost Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 15 15

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
06.04.2017 SO-Cup løp1 Stavanger Orienteringsklubb mellom
20.04.2017 SO-cup løp nr 2 Stavanger Orienteringsklubb mellom
23.05.2017 Klubbkamp/Ungdomscup - 1, 2017 Sandnes IL (Rogaland) mellom
30.05.2017 Klubbkamp/Ungdomscup - 2, 2017 Stavanger Orienteringsklubb mellom
06.06.2017 Klubbkamp/Ungdomscup - 3, 2017 Egersund OK sprint
29.08.2017 Klubbkamp/Ungdomscup - 4, 2017 Kiellandskogen Egersund OK sprint
05.09.2017 Klubbkamp/Ungdomscup - 5, 2017 Sandnes IL (Rogaland) mellom
12.09.2017 Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen Nord Ganddal IL mellom
21.09.2017 SO-Cup løp 9 Stavanger Orienteringsklubb mellom
28.09.2017 SO-Cup Løp 10 Stavanger Orienteringsklubb mellom

Annonser

IOF Eventor