Rogaland Ranking 2017

Skriv ut

Stilling etter 9 av 11 delarrangementer

Plasseringspoeng: 60, 50, 43, 37, 32, 29, 26, 24, 22, 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

1/3 premiering i 13-16 års klasse
1/8 premiering fra H17-20 og oppover
Trekning av gavekort for alle over 13 år som har deltatt i minimum 8 løp.

H13-14

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 60 60 60 60 26 60 326
2 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 50 50 32 32 37 50 24 50 325
3 Øyvind Lamark Ganddal IL 37 32 37 37 32 32 29 43 279
4 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 60 43 0 60 50 43 18 274
5 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 43 29 50 21 37 22 202
6 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 43 50 43 26 162
7 Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) 29 26 29 37 37 158
8 Eivind Engløkk Haugesund IL Orientering 37 20 50 22 129
9 Kalle Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 26 43 21 32 122
10 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 43 60 103
11 Erlend Bremnes Ganddal IL 26 50 19 95
12 Vegard Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 32 26 24 82
13 Simon Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 21 17 29 67
14 Ola Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 24 17 24 65
15 Edvin Aakre Egersund OK 32 29 61
16 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 60 60
16 Aksel Dommersnes Ganddal IL 24 20 16 60
18 Thomas Valdal Sandnes IL (Rogaland) 29 22 51
18 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 29 22 51
20 Ole Andre Brandsberg Egersund OK 22 24 46
21 Sindre Skeie Pettersen Egersund OK 43 43
22 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 19 21 40
23 Vegard Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 37 37
24 Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 32 32
25 Sindre Skeie Petterson Egersund OK 0 20 20
26 Elias Eidsvåg Ganddal IL 18 18
27 Gabriel Årsvoll Sandnes IL (Rogaland) 16 16
28 Henrik Wadel Stavanger Orienteringsklubb 15 15
29 Lars Joshua Vigesdal Ganddal IL 14 14

D13-14

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 60 60 60 0 60 60 60 60 420
2 Dina Falkenberg Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 50 37 43 43 173
3 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 60 50 110
3 Alida Oftedal Ålgård Orientering 60 50 110
5 Julie Aksland Sandnes IL (Rogaland) 50 50 100
6 Selma Steinsvåg Haugesund IL Orientering 43 43 86
7 Hanna Lindtner Haugesund IL Orientering 50 50
8 Elin Dymbe Stavanger Orienteringsklubb 43 43
9 Ane Nevland Ålgård Orientering 37 37
10 Hilde Ohr Ganddal IL 32 32

H15-16

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 60 60 60 60 60 60 360
2 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 60 0 60 37 50 43 29 279
3 Tobias Rødde Ganddal IL 37 50 50 37 29 43 246
4 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 43 43 43 32 32 193
5 Clemens Sundby Øxnevad Ganddal IL 50 43 50 143
6 Tore Ruset Alne Haugesund IL Orientering 50 37 37 124
7 Alexander Horpestad Egersund OK 50 32 26 108
8 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 60 60
9 Jonas Aksland Sandnes IL (Rogaland) 50 50

D15-16

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 60 50 60 50 60 (29) 60 60 60 460
2 Ida Monsen Egersund OK 50 43 (0) 43 43 50 32 32 50 343
3 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 50 60 50 60 50 43 313
4 Ingrid Lamark Ganddal IL 37 37 43 29 50 43 239
5 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 60 43 32 43 178
6 Nora Svendsen Ganddal IL 43 37 37 37 154
7 Celina Iversen Åse Egersund OK 29 37 29 95
8 Julie Puntervold Egersund OK 32 32 26 90
9 Tiril Olaussen Haugesund IL Orientering 37 29 66

H17-20

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 60 60 60 60 60 60 60 60 480
2 Per Ivar Stokland Ganddal IL 50 0 50 60 50 210
3 Jostein Baustad Haugesund IL Orientering 50 43 50 43 186
4 Ruben Kobbeltvedt Haugesund IL Orientering 43 37 50 130
5 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 50 50

D17-20

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 43 43 60 50 32 60 288
2 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 50 50 37 60 43 240
3 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 60 60 43 50 213
4 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 60 29 89
5 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 60 60
6 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 37 37

H21

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 50 60 60 60 60 50 340
2 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 32 50 60 37 37 26 29 (24) 32 303
3 Arild Aasheim Ganddal IL 50 43 43 37 173
4 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 60 50 60 170
5 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 24 43 29 32 32 160
6 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 29 32 26 26 29 142
7 Sigurd Oftedal Ålgård Orientering 0 43 50 37 130
8 Fredrik Omdal Ganddal IL 43 29 50 122
9 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland) 43 22 43 108
10 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 37 37 21 95
11 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 37 50 87
12 Fredrik Sandal Ganddal IL 26 29 22 77
13 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 22 21 24 67
14 Bjørn Egil Vikse Haugesund IL Orientering 60 60
14 Jon Magne Svendsbøe Vikebygd IL 60 60
16 Einar Marius Hjellestad Martinsen Vikebygd IL 50 50
17 Jostein Baustad Haugesund IL Orientering 43 43
17 Bjørn Egil Rossebø Haugesund IL Orientering 43 43
19 Kenneth Mydland Egersund OK 19 21 40
20 Torgeir Nevland Ålgård Orientering 37 37
20 Kristian Frafjord Haarr Ganddal IL 37 37
22 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 32 32
22 Arild Svihus Ganddal IL 32 0 32
22 Asbjørn Hegdal Egersund OK 32 32
25 Hans Christian Granly Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 29 29
26 Njål F. Vadla Sandnes IL (Rogaland) 24 24
27 Njål Helge Vølstad Ålgård Orientering 22 0 22
28 Andreas Breiland Ålgård Orientering 20 20

D21

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 60 60 60 60 60 60 360
2 Trine Bolstad Ganddal IL 60 50 50 50 43 43 43 339
3 Ingrid Eggen Haugesund IL Orientering 60 60 120
4 Anne Marie Gausel Ganddal IL 50 32 82
5 Silje Skorve Skarpeid Ganddal IL 43 37 80
6 Toril Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 43 29 72
7 Inger Tone Nygård Egersund OK 50 50
7 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 50 50
7 Vanessa Venema Sauda Orienteringsklubb 50 50
7 Marjo Liikanen Ganddal IL 50 50
11 Hilde Skretting Ålgård Orientering 43 43
12 Kjersti Hausberg Bjerga Vikebygd IL 37 37
12 Jane M Helland Egersund OK 37 37
14 Gro Mariero Stavanger Orienteringsklubb 26 26

H40

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Oddvar Taksdal Ganddal IL 60 60 50 60 0 230
2 Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 50 43 43 37 29 202
3 Gunnar Petterson Egersund OK 43 32 50 37 162
4 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 50 60 43 153
5 Erik Engløkk Haugesund IL Orientering 37 60 29 24 150
6 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 32 37 43 21 133
7 Jarle Solbakken Sauda Orienteringsklubb 60 60 120
8 Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 37 43 32 112
9 Knut Steffen Kvala Haugesund IL Orientering 0 50 60 110
10 Nils Tore Puntervold Egersund OK 37 43 26 106
11 Alf Inge Lindtner Haugesund IL Orientering 32 24 21 19 96
12 Sigleif Steinsvåg Haugesund IL Orientering 50 26 76
13 Jørgen Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 32 37 69
14 Øystein Amundrud Stavanger Orienteringsklubb 43 24 67
15 Kjetil Fiskå Sveio OL - Orientering 29 32 61
16 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 60 60
17 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 50 50
17 Bjørn Egil Rossebø Sauda Orienteringsklubb 50 50
17 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 50 50
20 Kim Richter Sandnes IL (Rogaland) 43 43
21 Bjørn Egil Vikse Haugesund IL Orientering 37 37
21 Fridtjof Rachor Haugesund IL Orientering 37 37
23 Trond Lamark Ganddal IL 32 32
23 Tor Kristian Gyland Stavanger Orienteringsklubb 32 32
25 Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering 29 29
26 Olav Helland Egersund OK 26 26
27 Jørgen Breivold Ganddal IL 22 22
27 Knut Taugbøl Ålgård Orientering 22 22
29 Erik Utne Vie Haugesund IL Orientering 20 20

D40

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Vibeke Lamark Ganddal IL 60 60 60 50 26 32 32 43 363
2 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 50 60 37 60 50 37 37 331
3 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 50 43 50 32 60 37 0 272
4 Mariann Sveinsvoll Ganddal IL 43 43 29 32 21 29 197
5 Ane Oftedal Sandnes IL (Rogaland) 60 50 60 170
6 Otilie Oftedal Ålgård Orientering 43 43 50 136
7 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 0 29 43 32 104
8 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 43 60 103
9 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 26 20 26 26 98
10 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 37 26 29 92
11 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 37 0 29 66
12 Hilde Hetland Egersund OK 37 19 56
13 Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 50 50
13 Solfrid Thuestad Haugesund IL Orientering 50 50
15 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 43 43
16 Berit Våg Aksland Sandnes IL (Rogaland) 32 32
16 Anne Sofie Sandvik Bjoa IL 32 32
18 Grethe Stokland Ganddal IL 24 24
18 Kjersti Hausberg Bjerga Vikebygd IL 24 24
18 Berit Aksland Sandnes IL (Rogaland) 24 24
21 Brit Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 22 22

H50

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 60 50 60 60 60 50 340
2 Einar Martinsen Vikebygd IL 60 37 37 32 60 226
3 Trond Lamark Ganddal IL 29 37 29 32 32 24 21 204
4 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 22 43 43 24 20 29 20 201
5 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 50 43 50 32 175
6 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 18 37 29 19 20 18 32 173
7 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 50 32 21 22 22 22 169
8 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) 32 32 26 0 50 140
9 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 60 60 120
10 Tor Sverre Skåra Egersund OK 22 26 20 43 111
11 Per Olav Haarr Ganddal IL 43 37 26 106
12 Geir Bjaanes Sandnes IL (Rogaland) 50 43 93
13 Nils John Vestøl Stavanger Orienteringsklubb 37 50 0 87
13 Sveinung Svebestad Sandnes IL (Rogaland) 19 20 29 19 87
15 Njål F. Vadla Sandnes IL (Rogaland) 43 43 86
16 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 21 22 21 21 85
17 Øistein Haaland Stavanger Orienteringsklubb 18 18 24 16 76
18 Otte Omdal Ganddal IL 37 29 66
19 Arild Aasheim Ganddal IL 60 60
20 Rune Karstensen Stavanger Orienteringsklubb 29 26 55
21 Oddgeir Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) 50 50
21 Tor Brekken Ganddal IL 24 26 50
23 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 24 24 48
24 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 43 43
25 Sverre Espedal-Selvåg Sandnes IL (Rogaland) 19 19 38
26 Peter Dirksen Sauda Orienteringsklubb 37 37
26 Odd Fuglestad Ålgård Orientering 37 37
28 Jan Steffensen Haugesund IL Orientering 26 26
28 Arnfinn Rømuld Sandnes IL (Rogaland) 26 26
30 Per Frode Sandal Ganddal IL 21 21
31 Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland) 20 20
32 Frank Hansen Egersund OK 19 19
33 Tore Rødde Ganddal IL 0 18 18
34 Per Ingar Hadland Ganddal IL 17 17

D50

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Inger Tone Nygård Egersund OK 60 60 60 50 60 60 60 410
2 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 43 50 50 (37) 50 60 43 43 60 399
3 Helen Lomeland Ålgård Orientering 43 37 50 37 167
4 Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 50 60 32 142
5 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 50 50 100
6 Ragnhild Auglænd Ganddal IL 32 29 29 90
7 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 37 43 80
8 Møyfrid Larsen Stavanger Orienteringsklubb 29 43 72
9 Helene Espedal-Selvåg Sandnes IL (Rogaland) 32 26 58
9 Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) 26 32 0 58
11 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 26 26 52
12 Yolanda Dirksen Sauda Orienteringsklubb 50 50
13 Randi L.H. Birkeland Egersund OK 43 43
13 Torunn Hetland Bjoa IL 43 43
15 Margretha Almedal Stavanger Orienteringsklubb 37 37
16 Helene Espedal-Selvåg Sandnes IL (Rogaland) 32 32
17 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 29 0 0 29
18 Kristin Skadsem Ganddal IL 24 24

H60

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 60 60 60 60 60 50 60 60 470
2 Kjell Svihus Ganddal IL 50 50 50 50 37 29 37 24 327
3 Harry Breiland Ålgård Orientering 50 50 43 29 172
4 Ove Oaland Ganddal IL 43 32 37 21 32 165
5 Gunnar Sakseid Stavanger Orienteringsklubb 43 43 43 32 161
6 Paul Terje Haarr Ganddal IL 60 32 50 142
7 Jarle Heddeland Ølen IL 43 37 80
8 Bjarne Gimre Ganddal IL 37 37 74
9 Lars Johann Milje Haugesund IL Orientering 43 29 72
10 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 60 60
11 Terje Stokkeland Ålgård Orientering 0 29 26 55
11 Cato Molthe Stavanger Orienteringsklubb 29 26 55
13 Arvid Mydland Egersund OK 50 50
14 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 43 43
14 Erling Haavik Haugesund IL Orientering 43 43
16 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 37 37
17 Eivind Lars Rake Sandnes IL (Rogaland) 32 32
17 Jan Inge Lunde Ganddal IL 32 0 32
19 Bjørn Tore Aase Egersund OK 29 29
20 Knut Jonas Espedal Stavanger Orienteringsklubb 0 26 26
20 Tore Tvedt Stavanger Orienteringsklubb 26 26
22 Anfinn Paulsen Torvastad IL 24 24
23 Tor Geir Espedal Ganddal IL 22 22

D60

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Inger Skretting Opstad Egersund OK 60 60 60 60 50 290
2 Britt Rameckers Haugesund IL Orientering 60 60 120
3 Anne Garsrud Stavanger Orienteringsklubb 60 60
4 Anne Grutle Haugesund IL Orientering 50 50
5 Inger K. Haavik Haugesund IL Orientering 43 43
6 Tove Vinje Paulsen Torvastad IL 37 37

H70

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 37 60 50 60 (0) 32 29 60 37 365
2 Magnar Nerheim Suldal Orienteringslag (0) 50 43 32 43 26 32 43 50 319
3 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 37 60 60 60 50 267
4 Hermann Skogsholm Sandnes IL (Rogaland) 43 50 37 43 50 223
5 Øyvind Egeskog Stavanger Orienteringsklubb 32 43 29 37 43 184
6 Tormod Aaslid Egersund OK 50 32 50 37 169
7 Svein Eliassen Stavanger Orienteringsklubb 29 37 26 32 124
8 Harald Steinsland Vikebygd IL 60 60 120
9 Ingebrigt Gule Vindafjord OL 37 43 80
10 Arvid Thorsen Riska Orienteringsklubb 60 60
11 Knut Skjæveland Ganddal IL 50 50
12 Knut Bendik Kvala Haugesund IL Orientering 43 43
13 Arne Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 29 29
14 Sverre Vareberg Stavanger Orienteringsklubb 24 24

D70

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 43 60 60 50 43 (43) 50 60 60 426
2 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 50 60 60 60 60 50 50 390
3 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 60 43 50 43 196
4 Helga Aaslid Egersund OK 37 50 0 43 130
5 Aase Sveinsvoll Ganddal IL 50 50

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
23.04.2017 RR1 - Ganddalsløpet Ganddal IL ultralang
29.04.2017 RR2 Kretsløp sprint Haugesund IL Orientering sprint
30.04.2017 Vikesprinten Vikebygd IL mellom
06.05.2017 Kretsløp Rogalandsranking, SI, Lundekvam (Vårli) Sandnes IL (Rogaland) lang
07.05.2017 Kretsløp mellomdistanse Bogsdalen Egersund OK mellom
20.05.2017 KM sprint 2017 -Rogaland Stavanger Orienteringsklubb sprint
21.05.2017 RR7 - Kretsløp Bue-Røysland Ganddal IL lang
10.06.2017 KM Langdistanse ROK Ålgård Orientering lang
26.08.2017 KM Mellom Sveio OL - Orientering mellom
16.09.2017 Sprint Lagård Egersund OK sprint
17.09.2017 Kretsløp - Hetlandskogen Stavanger Orienteringsklubb mellom

Annonser

IOF Eventor