Rogaland Ranking 2017

Skriv ut

Sluttstilling etter 11 delarrangementer

Plasseringspoeng: 60, 50, 43, 37, 32, 29, 26, 24, 22, 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

1/3 premiering i 13-16 års klasse
1/8 premiering fra H17-20 og oppover
Trekning av gavekort for alle over 13 år som har deltatt i minimum 8 løp.

H13-14

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 60 60 60 60 26 60 60 60 446
2 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 50 50 32 (32) 37 50 (24) 50 43 43 355
3 Øyvind Lamark Ganddal IL 37 32 37 37 32 32 29 43 279
4 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 60 43 0 60 50 43 18 0 (0) 274
5 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 43 29 50 21 37 22 202
6 Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) 29 26 29 37 37 37 195
7 Kalle Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 26 43 21 32 26 37 185
8 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 43 50 43 26 162
9 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 19 21 50 50 140
10 Eivind Engløkk Haugesund IL Orientering 37 20 50 22 129
11 Edvin Aakre Egersund OK 32 29 32 29 122
12 Sindre Skeie Petterson Egersund OK 0 43 20 29 24 116
13 Ola Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 24 17 24 24 26 115
14 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 43 60 103
15 Simon Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 21 17 29 32 99
16 Erlend Bremnes Ganddal IL 26 50 19 95
17 Vegard Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 32 26 24 82
18 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 60 60
18 Aksel Dommersnes Ganddal IL 24 20 16 60
20 Thomas Valdal Sandnes IL (Rogaland) 29 22 51
20 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 29 22 51
22 Ole Andre Brandsberg Egersund OK 22 24 46
23 Vegard Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 37 37
24 Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 32 32
25 Elias Eidsvåg Ganddal IL 18 18
26 Gabriel Årsvoll Sandnes IL (Rogaland) 16 16
27 Henrik Wadel Stavanger Orienteringsklubb 15 15
28 Lars Joshua Vigesdal Ganddal IL 14 14

D13-14

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 60 60 60 (0) 60 60 60 60 60 (60) 480
2 Dina Falkenberg Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 50 37 43 43 173
3 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 60 50 0 50 160
4 Alida Oftedal Ålgård Orientering 60 50 110
5 Julie Aksland Sandnes IL (Rogaland) 50 50 100
6 Selma Steinsvåg Haugesund IL Orientering 43 43 86
7 Hanna Lindtner Haugesund IL Orientering 50 50
8 Elin Dymbe Stavanger Orienteringsklubb 43 43
9 Ane Nevland Ålgård Orientering 37 37
10 Hilde Ohr Ganddal IL 32 32

H15-16

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 60 60 60 60 60 60 360
2 Tobias Rødde Ganddal IL 37 50 50 37 29 43 50 43 339
3 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 60 0 60 37 50 43 29 279
4 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 43 43 43 32 32 37 230
5 Tore Ruset Alne Haugesund IL Orientering 50 37 37 43 50 217
6 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 60 60 60 180
7 Alexander Horpestad Egersund OK 50 32 26 32 37 177
8 Clemens Sundby Øxnevad Ganddal IL 50 43 50 143
9 Jonas Aksland Sandnes IL (Rogaland) 50 50

D15-16

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 60 50 60 50 60 (29) 60 60 60 (50) 460
2 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 50 60 50 60 50 43 60 60 433
3 Ida Monsen Egersund OK 50 43 (0) 43 43 50 (32) (32) 50 50 43 372
4 Ingrid Lamark Ganddal IL 37 37 43 29 50 43 43 0 282
5 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 60 43 32 43 178
6 Celina Iversen Åse Egersund OK 29 37 29 32 37 164
7 Nora Svendsen Ganddal IL 43 37 37 37 154
8 Julie Puntervold Egersund OK 32 32 26 29 32 151
9 Tiril Olaussen Haugesund IL Orientering 37 29 37 0 103

H17-20

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 60 60 60 60 60 60 60 60 (60) 480
2 Per Ivar Stokland Ganddal IL 50 0 50 60 50 50 260
3 Jostein Baustad Haugesund IL Orientering 50 43 50 43 186
4 Ruben Kobbeltvedt Haugesund IL Orientering 43 37 50 130
5 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 50 50

D17-20

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 43 43 60 50 32 60 288
2 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 50 50 37 60 43 240
3 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 60 60 43 50 213
4 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 37 60 97
5 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 60 29 89
6 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 60 60

H21

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 50 60 60 60 60 50 340
2 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 32 50 60 37 37 (26) (29) (24) 32 43 32 323
3 Arild Aasheim Ganddal IL 50 43 43 37 50 223
4 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 37 50 60 60 207
5 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland) 43 22 43 50 43 201
6 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 60 50 60 170
7 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 24 43 29 32 32 160
8 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 29 32 26 26 29 142
9 Sigurd Oftedal Ålgård Orientering 0 43 50 37 130
10 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 22 21 24 29 29 125
11 Fredrik Omdal Ganddal IL 43 29 50 122
12 Kenneth Mydland Egersund OK 19 21 37 37 114
13 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 37 37 21 95
14 Fredrik Sandal Ganddal IL 26 29 22 77
15 Bjørn Egil Vikse Haugesund IL Orientering 60 60
15 Jon Magne Svendsbøe Vikebygd IL 60 60
17 Arild Svihus Ganddal IL 32 0 26 58
18 Einar Marius Hjellestad Martinsen Vikebygd IL 50 50
19 Jostein Baustad Haugesund IL Orientering 43 43
19 Bjørn Egil Rossebø Haugesund IL Orientering 43 43
21 Kristian Frafjord Haarr Ganddal IL 37 37
21 Torgeir Nevland Ålgård Orientering 37 37
23 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 32 32
23 Asbjørn Hegdal Egersund OK 32 32
23 Jørgen Breivold Ganddal IL 32 32
26 Hans Christian Granly Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 29 29
27 Njål F. Vadla Sandnes IL (Rogaland) 24 24
28 Njål Helge Vølstad Ålgård Orientering 22 0 22
29 Andreas Breiland Ålgård Orientering 20 20

D21

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 60 60 60 60 60 60 60 50 470
2 Trine Bolstad Ganddal IL 60 50 50 50 43 43 43 339
3 Ingrid Eggen Haugesund IL Orientering 60 60 120
4 Anne Marie Gausel Ganddal IL 50 32 82
5 Silje Skorve Skarpeid Ganddal IL 43 37 80
6 Toril Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 43 29 72
7 Jorunn Hadland Egersund OK 60 60
8 Inger Tone Nygård Egersund OK 50 50
8 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 50 50
8 Vanessa Venema Sauda Orienteringsklubb 50 50
8 Marjo Liikanen Ganddal IL 50 50
12 Hilde Skretting Ålgård Orientering 43 43
13 Kjersti Hausberg Bjerga Vikebygd IL 37 37
13 Jane M Helland Egersund OK 37 0 37
15 Gro Mariero Stavanger Orienteringsklubb 26 26

H40

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Gunnar Petterson Egersund OK 43 32 50 37 43 50 255
2 Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 50 43 43 37 29 32 234
3 Oddvar Taksdal Ganddal IL 60 60 50 60 0 230
4 Nils Tore Puntervold Egersund OK 37 43 26 29 37 172
5 Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 37 43 32 43 155
6 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 50 60 43 153
6 Kim Richter Sandnes IL (Rogaland) 43 50 60 153
8 Erik Engløkk Haugesund IL Orientering 37 60 29 24 150
9 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 32 37 43 21 133
10 Jarle Solbakken Sauda Orienteringsklubb 60 60 120
11 Knut Steffen Kvala Haugesund IL Orientering 0 50 60 110
12 Alf Inge Lindtner Haugesund IL Orientering 32 24 21 19 96
13 Sigleif Steinsvåg Haugesund IL Orientering 50 26 76
14 Jørgen Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 32 37 69
15 Øystein Amundrud Stavanger Orienteringsklubb 43 24 67
16 Kjetil Fiskå Sveio OL - Orientering 29 32 61
17 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 60 60
17 Jørgen Hetland Egersund OK 60 60
19 Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering 29 26 55
20 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 50 50
20 Bjørn Egil Rossebø Sauda Orienteringsklubb 50 50
20 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 50 50
20 Olav Helland Egersund OK 26 24 50
24 Fridtjof Rachor Haugesund IL Orientering 37 37
24 Bjørn Egil Vikse Haugesund IL Orientering 37 37
24 Kjetil Torgersen Egersund OK 37 37
27 Jon Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 32 32
27 Trond Lamark Ganddal IL 32 32
27 Tor Kristian Gyland Stavanger Orienteringsklubb 32 32
30 Jørgen Breivold Ganddal IL 22 22
30 Ole Morten Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 22 22
30 Knut Taugbøl Ålgård Orientering 22 22
33 Morten Laursen Egersund OK 21 21
34 Erik Utne Vie Haugesund IL Orientering 20 20

D40

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 50 60 37 60 50 37 (37) 50 50 394
2 Vibeke Lamark Ganddal IL 60 60 60 50 26 32 32 43 363
3 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 50 43 50 32 60 37 0 (0) 60 332
4 Mariann Sveinsvoll Ganddal IL 43 43 29 32 21 29 22 219
5 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 37 26 29 43 43 178
6 Ane Oftedal Sandnes IL (Rogaland) 60 50 60 170
7 Otilie Oftedal Ålgård Orientering 43 43 50 136
8 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 26 20 26 26 21 119
9 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 0 29 43 32 104
10 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 43 60 103
10 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 43 60 103
12 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 37 0 29 24 90
13 Hilde Hetland Egersund OK 37 19 29 85
14 Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 50 50
14 Solfrid Thuestad Haugesund IL Orientering 50 50
16 Monica Horpestad Egersund OK 37 37
17 Ingeborg Wathne Sandnes IL (Rogaland) 32 32
17 Berit Våg Aksland Sandnes IL (Rogaland) 32 32
17 Anne Sofie Sandvik Bjoa IL 32 32
20 Åshild Hausberg Iversen Egersund OK 26 26
21 Grethe Stokland Ganddal IL 24 24
21 Kjersti Hausberg Bjerga Vikebygd IL 24 24
21 Berit Aksland Sandnes IL (Rogaland) 24 24
24 Brit Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 22 22

H50

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 60 50 60 60 60 50 60 60 460
2 Einar Martinsen Vikebygd IL 60 37 37 32 60 226
3 Trond Lamark Ganddal IL 29 37 29 32 32 24 21 204
4 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 22 43 43 24 20 29 20 201
5 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 50 43 50 32 175
6 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 18 37 29 19 20 18 32 173
7 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) 32 32 26 0 50 32 172
8 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 50 32 21 22 22 22 169
9 Per Olav Haarr Ganddal IL 43 37 26 50 156
10 Otte Omdal Ganddal IL 37 29 43 32 141
11 Nils John Vestøl Stavanger Orienteringsklubb 37 50 0 50 137
12 Tor Sverre Skåra Egersund OK 22 26 20 43 21 132
13 Geir Bjaanes Sandnes IL (Rogaland) 50 43 37 130
14 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 60 60 120
15 Sveinung Svebestad Sandnes IL (Rogaland) 19 20 29 19 26 113
16 Njål F. Vadla Sandnes IL (Rogaland) 43 43 86
17 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 21 22 21 21 85
18 Øistein Haaland Stavanger Orienteringsklubb 18 18 24 16 76
19 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 43 29 72
20 Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland) 20 43 63
21 Arild Aasheim Ganddal IL 60 60
22 Geir Frøytlog Egersund OK 37 22 59
23 Rune Karstensen Stavanger Orienteringsklubb 29 26 55
24 Tor Brekken Ganddal IL 24 26 50
24 Oddgeir Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) 50 50
26 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 24 24 48
26 Frank Hansen Egersund OK 19 29 48
28 Tore Rødde Ganddal IL 0 18 26 44
29 Sverre Espedal-Selvåg Sandnes IL (Rogaland) 19 19 38
30 Peter Dirksen Sauda Orienteringsklubb 37 37
30 Odd Fuglestad Ålgård Orientering 37 37
32 Jan Steffensen Haugesund IL Orientering 26 26
32 Arnfinn Rømuld Sandnes IL (Rogaland) 26 26
34 Gisle Watne Sandnes IL (Rogaland) 24 24
35 Per Frode Sandal Ganddal IL 21 21
36 Per Ingar Hadland Ganddal IL 17 17

D50

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Inger Tone Nygård Egersund OK 60 60 60 (50) 60 60 60 60 60 480
2 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 43 50 50 (37) 50 60 43 (43) 60 50 406
3 Helen Lomeland Ålgård Orientering 43 37 50 37 167
4 Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 50 60 32 142
5 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 37 43 43 123
6 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 50 50 100
7 Ragnhild Auglænd Ganddal IL 32 29 29 90
8 Møyfrid Larsen Stavanger Orienteringsklubb 29 43 72
9 Helene Espedal-Selvåg Sandnes IL (Rogaland) 32 26 58
9 Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) 26 32 0 58
11 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 26 26 52
12 Yolanda Dirksen Sauda Orienteringsklubb 50 50
13 Randi L.H. Birkeland Egersund OK 43 43
13 Torunn Hetland Bjoa IL 43 43
15 Margretha Almedal Stavanger Orienteringsklubb 37 37
16 Helene Espedal-Selvåg Sandnes IL (Rogaland) 32 32
17 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 29 0 0 29
18 Kristin Skadsem Ganddal IL 24 24

H60

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 60 60 60 60 60 60 (50) 60 60 480
2 Kjell Svihus Ganddal IL 50 50 50 50 37 (29) 37 (24) 43 60 377
3 Ove Oaland Ganddal IL 43 32 37 21 32 37 43 245
4 Harry Breiland Ålgård Orientering 50 50 43 29 172
5 Gunnar Sakseid Stavanger Orienteringsklubb 43 43 43 32 161
6 Paul Terje Haarr Ganddal IL 60 32 50 142
7 Arvid Mydland Egersund OK 50 60 26 136
8 Jan Hetland Egersund OK 50 50 100
9 Cato Molthe Stavanger Orienteringsklubb 29 26 37 92
10 Knut Jonas Espedal Stavanger Orienteringsklubb 0 26 32 29 87
10 Terje Stokkeland Ålgård Orientering 0 29 26 32 87
12 Jarle Heddeland Ølen IL 43 37 80
13 Bjarne Gimre Ganddal IL 37 37 74
14 Lars Johann Milje Haugesund IL Orientering 43 29 72
15 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 43 43
15 Erling Haavik Haugesund IL Orientering 43 43
17 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 37 37
18 Jan Inge Lunde Ganddal IL 32 0 32
18 Eivind Lars Rake Sandnes IL (Rogaland) 32 32
20 Bjørn Tore Aase Egersund OK 29 29
21 Tore Tvedt Stavanger Orienteringsklubb 26 26
22 Anfinn Paulsen Torvastad IL 24 24
23 Tor Geir Espedal Ganddal IL 22 22

D60

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Inger Skretting Opstad Egersund OK 60 60 60 60 50 290
2 Britt Rameckers Haugesund IL Orientering 60 60 120
3 Anne Garsrud Stavanger Orienteringsklubb 60 60
4 Anne Grutle Haugesund IL Orientering 50 50
5 Inger K. Haavik Haugesund IL Orientering 43 43
6 Tove Vinje Paulsen Torvastad IL 37 37

H70

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 37 60 50 60 (0) (32) (29) 60 37 60 50 414
2 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 37 60 60 60 50 50 60 377
3 Magnar Nerheim Suldal Orienteringslag (0) 50 43 32 43 (26) 32 43 50 37 (32) 330
4 Hermann Skogsholm Sandnes IL (Rogaland) 43 50 37 43 50 0 43 266
5 Øyvind Egeskog Stavanger Orienteringsklubb 32 43 29 37 43 43 37 264
6 Tormod Aaslid Egersund OK 50 32 50 37 169
7 Svein Eliassen Stavanger Orienteringsklubb 29 37 26 32 124
8 Harald Steinsland Vikebygd IL 60 60 120
9 Ingebrigt Gule Vindafjord OL 37 43 80
10 Arvid Thorsen Riska Orienteringsklubb 60 60
11 Knut Skjæveland Ganddal IL 50 50
12 Knut Bendik Kvala Haugesund IL Orientering 43 43
13 Arne Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 29 29
14 Sverre Vareberg Stavanger Orienteringsklubb 24 24

D70

Plass Navn Klubb
23.4
29.4
30.4
6.5
7.5
20.5
21.5
10.6
26.8
16.9
17.9
Totalt
1 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 50 60 60 60 60 50 50 60 (50) 450
1 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb (43) 60 60 50 (43) (43) 50 60 60 50 60 450
3 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 60 43 50 43 196
4 Helga Aaslid Egersund OK 37 50 0 43 130
5 Aase Sveinsvoll Ganddal IL 50 50

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
23.04.2017 RR1 - Ganddalsløpet Ganddal IL ultralang
29.04.2017 RR2 Kretsløp sprint Haugesund IL Orientering sprint
30.04.2017 Vikesprinten Vikebygd IL mellom
06.05.2017 Kretsløp Rogalandsranking, SI, Lundekvam (Vårli) Sandnes IL (Rogaland) lang
07.05.2017 Kretsløp mellomdistanse Bogsdalen Egersund OK mellom
20.05.2017 KM sprint 2017 -Rogaland Stavanger Orienteringsklubb sprint
21.05.2017 RR7 - Kretsløp Bue-Røysland Ganddal IL lang
10.06.2017 KM Langdistanse ROK Ålgård Orientering lang
26.08.2017 KM Mellom Sveio OL - Orientering mellom
16.09.2017 Sprint Lagård Egersund OK sprint
17.09.2017 Kretsløp - Hetlandskogen Stavanger Orienteringsklubb mellom

Annonser

IOF Eventor