Nattløp ROK Sør 2017

Vis jaktstartliste Skriv ut

Stilling etter 8 av 9 delarrangementer

Poengtabell: NC herrer og 17-18

70, 60, 53, 47, 42, 39, 36, 34, 32, 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25, 24, 23, 22, 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

HXL

Plass Navn Klubb
2.11
16.11
30.11
14.12
4.1
18.1
1.2
22.2
8.3
Totalt
1 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 70 70 70 70 70 (70) (70) 350
2 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering (47) 60 60 60 60 70 310
3 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 42 53 60 53 47 255
4 Arild Aasheim Ganddal IL 39 34 60 42 39 (32) (34) 214
5 Per Ivar Stokland Ganddal IL 36 32 53 36 42 199
6 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 60 42 39 53 194
7 Tallak Langmyr Ganddal IL 36 30 47 34 42 189
8 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb (0) 27 31 (0) 36 (0) 30 53 177
9 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 47 60 60 167
9 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 30 29 42 32 34 (0) 167
11 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 0 32 47 39 39 157
12 Odd Fuglestad Ålgård Orientering 0 47 42 32 31 152
13 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 53 31 42 126
14 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 32 0 28 (0) (0) 29 36 125
15 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 34 28 47 109
16 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 47 53 100
17 Geir Sand Ålgård Orientering 36 0 31 28 95
18 Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 26 31 32 89
19 Kristian Frafjord Haarr Ganddal IL 36 39 75
20 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland) 39 39
21 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 34 0 34
21 Oddvar Taksdal Ganddal IL 34 34
23 Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland) 29 29
24 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 27 27
24 Jakob Karlsen Ganddal IL 27 27
26 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 26 26
27 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 25 25
Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 0 0
Runar Eike Toft Statoil BIL 0 0

DXL

Plass Navn Klubb
2.11
16.11
30.11
14.12
4.1
18.1
1.2
22.2
8.3
Totalt
1 Marjo Liikanen Ganddal IL 70 70 70 60 (60) 70 340
2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 60 60 70 70 70 (60) 330
3 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 70 47 60 177
4 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 53 53 106
5 Vilde Malmei NTNUI 53 53
Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 0 0

HL

Plass Navn Klubb
2.11
16.11
30.11
14.12
4.1
18.1
1.2
22.2
8.3
Totalt
1 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 60 53 (47) 70 53 60 (0) 296
2 Per Olav Haarr Ganddal IL 70 60 (0) 39 70 47 286
3 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 39 70 70 60 32 271
4 Trond Lamark Ganddal IL 53 47 60 60 47 (47) (36) 267
5 Paul Terje Haarr Ganddal IL 60 39 47 53 53 (31) 252
6 Ove Oaland Ganddal IL (0) 30 30 42 34 (30) 34 (26) 170
7 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 42 31 32 (0) 32 30 167
8 Rune Hatle Avinor Sola BIL 36 (0) 31 39 30 29 165
9 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 47 53 34 134
10 Andreas Breiland Ålgård Orientering 32 31 36 24 123
11 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 36 36 42 114
12 Rune Karstensen Stavanger Orienteringsklubb 53 60 113
13 Inge Løland NOTEAM 36 34 29 99
14 Nils John Vestøl Stavanger Orienteringsklubb 36 42 78
15 Tor Kristian Gyland Stavanger Orienteringsklubb 34 42 0 76
16 Per Ingar Hadland Ganddal IL 0 32 42 74
17 Tor Brekken Ganddal IL 39 34 73
18 Torbjørn Brandsæter Stavanger Orienteringsklubb 70 70
18 Otte Omdal Ganddal IL 70 70
18 Gunnar Petterson Egersund OK 70 70
21 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 42 27 69
22 Geir Bjaanes Sandnes IL (Rogaland) 42 23 65
23 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 53 53
24 Per Inge Espedal Ålgård Orientering 47 47
25 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 0 39 39
25 Jørgen Hetland Egersund OK 39 39
25 Clemens Sundby Øxnevad Ganddal IL 39 39
28 Rune Lode Ålgård Orientering 31 31
29 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 28 28
30 Per Martin Stokland Ganddal IL 0 25 25
Kjell Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 0 0

DL

Plass Navn Klubb
2.11
16.11
30.11
14.12
4.1
18.1
1.2
22.2
8.3
Totalt
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 70 70 70 (0) (42) 60 60 330
2 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 0 70 53 70 70 263
3 Ingrid Lamark Ganddal IL 60 47 53 (0) 47 (0) 39 (0) 246
4 Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) (0) 60 36 53 42 47 238
5 Vibeke Lamark Ganddal IL 53 42 60 (0) 39 36 230
6 Hilde Nordbø Riska Orienteringsklubb 53 42 39 53 187
7 Trine Bolstad Ganddal IL 36 47 42 125
8 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 70 53 123
9 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 47 39 86
10 Helen Lomeland Ålgård Orientering 70 70
11 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 60 60
11 Jorunn Hadland Egersund OK 60 60
13 Anne Garsrud Stavanger Orienteringsklubb 47 47
14 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 34 34
15 Anne Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland) 32 32
Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 0 0
Grethe Stokland Ganddal IL 0 0

HM

Plass Navn Klubb
2.11
16.11
30.11
14.12
4.1
18.1
1.2
22.2
8.3
Totalt
1 Ole Petter Haukaas Stavanger Orienteringsklubb (0) (42) 53 60 70 60 70 (47) 313
2 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 0 70 70 70 70 280
3 Per Ingar Hadland Ganddal IL 70 60 27 60 53 270
4 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 60 (29) 47 53 39 (28) 53 (34) 252
5 Tor Sverre Skåra Egersund OK 70 39 (29) 42 47 (30) 39 (32) 237
6 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 39 (28) 60 30 42 (22) (0) 60 231
7 Raymond B Pettersen Ålgård Orientering 53 (32) 36 39 36 42 (31) 206
8 Bjørn Sivertsen Skanska Norge 42 (26) (24) 47 27 29 32 177
9 Bjarne Gimre Ganddal IL 53 28 31 24 36 172
10 Jørgen Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 39 32 53 0 36 160
11 Lars Primstad Klepp BIL 36 42 32 42 152
12 Kjell Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 47 31 31 42 151
13 Paul Andreas Paulsen Stavanger Orienteringsklubb 0 30 34 39 (0) 29 132
14 Tor Geir Espedal Ganddal IL 0 32 34 47 113
15 Ole Auklend NOTEAM 0 25 30 26 30 111
16 Jan Inge Lunde Ganddal IL 29 36 34 99
17 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 47 31 78
18 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 23 23 28 74
19 Steinar Hansen ConocoPhillips BIL 0 34 36 70
20 Arnfinn Rømuld Sandnes IL (Rogaland) 60 60
21 Gudmund Gausel Vegvesenet BIL 27 31 58
22 Terje Stokkeland Ålgård Orientering 31 25 56
23 Geir Anders Hadland Egersund OK 53 53
24 Eivind Lars Rake Sandnes IL (Rogaland) 0 47 0 47
25 Johannes Skjæveland Eide Stavanger Orienteringsklubb 39 39
26 Ådne Hausberg NOTEAM 34 34
26 Jone N. Mysing Aker Solutions 34 34
28 Arvid Thorsen Aftenbladet BIL 32 0 32
29 Per Frode Sandal Ganddal IL 30 30
30 Frank Hansen Egersund OK 28 28
31 Rune Lode Ålgård Orientering 27 27
31 Arne Hetlelid NOTEAM 27 27
33 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 0 26 26
33 Arnulf Fuglestad Ålgård Orientering 26 26
35 Martin Svebestad Sandnes IL (Rogaland) 25 25
35 Bruce Chalmers Stavanger Orienteringsklubb 25 25
37 Sverre Magnar Nordal Statoil BIL 24 24
38 Alexander Khorunzhiy Capgemini BIL 23 0 23
39 Tore Tvedt Stavanger Orienteringsklubb 22 22
40 Arne Østensen Stavanger Orienteringsklubb 21 21
Erlend Bremnes Ganddal IL 0 0
Nils John Vestøl Stavanger Orienteringsklubb 0 0
Øyvind Lamark Ganddal IL 0 0 0

DM

Plass Navn Klubb
2.11
16.11
30.11
14.12
4.1
18.1
1.2
22.2
8.3
Totalt
1 Anne Marie Gausel Ganddal IL 70 70 70 60 270
2 Randi Ladsten Time kommune BIL 53 42 60 39 53 (32) 247
3 Grete Thu Skadberg Time kommune 47 47 53 42 47 (34) 236
4 Kristin Skadsem Ganddal IL 0 53 60 47 160
5 Rowena Naile JWC BIL 60 60 36 156
6 Inger Skretting Opstad Egersund OK 53 47 53 153
7 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 70 70 140
8 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 0 0 0 47 42 89
9 Ragnhild Berntsen Time kommune BIL 42 39 81
9 Mariann Sveinsvoll Ganddal IL 0 42 39 81
11 Anna Taksdal Ganddal IL 70 70
11 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 70 70
11 Grethe Stokland Ganddal IL 70 70
14 Eli Frafjord Ganddal IL 60 60
14 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 60 60
14 Irene Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 0 60 60
17 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 53 53
17 Celina Iversen Åse Egersund OK 53 53
19 Julie Puntervold Egersund OK 47 47
20 Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering 42 42
20 Synnøve Fuglestad Ålgård Orientering 42 42
22 ukjent brikke 206194 løper206194 NOTEAM 39 39
23 Gro Mariero Totland Stavanger Orienteringsklubb 0 36 36
Siri Kverneland Time kommune BIL 0 0
Trine Bolstad Ganddal IL 0 0
Nora Svendsen Ganddal IL 0 0
Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 0 0
Grethe Wathne Stavanger Orienteringsklubb 0 0

HK

Plass Navn Klubb
2.11
16.11
30.11
14.12
4.1
18.1
1.2
22.2
8.3
Totalt
1 Erlend Bremnes Ganddal IL 47 70 (47) 60 70 60 307
2 Aksel Dommersnes Ganddal IL 42 60 (42) 53 60 53 268
3 Arild Svihus Ganddal IL 70 60 53 70 0 253
4 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 70 42 112
5 Gustav Levang Sandnes IL (Rogaland) 0 39 53 92
6 Alexander Khorunzhiy Capgemini BIL 70 70
6 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 70 70
6 Rasmus Øglænd NOTEAM 70 70
9 Edvin Aakre Egersund OK 60 60
9 Øyvind Lamark Ganddal IL 60 0 60
9 Frode Halvor Lund Ålgård Orientering 60 60
12 Sverre Nordal NOTEAM 53 53
12 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 53 53
12 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 53 53
12 Sindre Skeie Petterson Egersund OK 53 53
16 Ingvar Haabeth Sandnes kommune BIL 47 47
16 Halvard Scheepker Egersund OK 47 47
16 Arne Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 47 47
Jan Henrik Neuenkirchen Ganddal IL 0 0
Eivind Roth Ganddal IL 0 0 0
Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 0 0

DK

Plass Navn Klubb
2.11
16.11
30.11
14.12
4.1
18.1
1.2
22.2
8.3
Totalt
1 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 70 53 70 (47) 70 (47) (53) 70 333
2 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb (47) 60 60 60 (53) 60 60 300
3 Mariann Sveinsvoll Ganddal IL 70 70 60 70 270
4 Elin Norveel Ganddal IL 70 47 47 164
5 Randi Bugge Ganddal IL 53 53 39 145
6 Inger Skretting Opstad Egersund OK 53 53 106
7 Hilde Ohr Ganddal IL 60 60
7 Grethe Wathne NOTEAM 60 60
9 Elin Dymbe Stavanger Orienteringsklubb 53 53
10 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 42 42
10 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 42 42
10 Marte Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 42 42
Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 0 0
Ane Hagalid Sæbø Sandnes IL (Rogaland) 0 0

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
02.11.2016 Nattløp Bogafjell Ganddal IL mellom
16.11.2016 Nattløp, Sandnes IL Sandnes IL (Rogaland) mellom
30.11.2016 Nattløp Stavanger Orienteringsklubb mellom
14.12.2016 Nattløp Flassavatnet Ålgård Orientering lang
04.01.2017 Nattløp Vikeså Ålgård Orientering lang
18.01.2017 Nattløp, Sandnes IL Sandnes IL (Rogaland) mellom
01.02.2017 Nattløp Stutafjell Ganddal IL mellom
22.02.2017 Nattløp Stavanger Orienteringsklubb mellom
08.03.2017 Nattløp Sælandsskogen Jaktstart Ålgård Orientering lang

Annonser

IOF Eventor