Høiås Night & Day Cup 2017

Skriv ut

Sluttstilling etter 9 delarrangementer

Natt og dagløp i Halden eller der Halden SK er.
Gode og utfordrende konkurranser er viktigere enn rettferdighet.

Herrer

Plass Navn Klubb
5.11
18.11
2.12
10.12
12.1
21.1
14.2
11.3
25.3
Totalt
1 Fredrik Eliasson Halden SK 1 79 100 81 80 100 83 81 79 684
2 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 73 70 89 73 64 72 100 541
3 Emil Wingstedt Halden SK 87 80 100 100 83 450
4 Espen Fiskum Halden SK 84 67 68 73 1 1 1 62 65 422
5 Filip Wadsten Halden SK 74 1 54 80 67 64 68 408
6 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1 78 83 89 78 76 405
7 Sigurd Myhre Andreassen Halden SK 42 48 40 42 58 45 55 54 384
8 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 54 50 58 44 62 51 319
9 Markus Holter Halden SK 70 69 65 1 89 294
10 Magne Dæhli Halden SK 100 100 76 276
11 Erik Axelsson Halden SK 67 48 66 73 254
12 Øyvind Helgerud Halden SK 63 1 60 51 67 1 243
13 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 89 83 70 242
14 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 69 76 89 1 235
15 Peter Nordbrøden Halden SK 50 52 1 65 63 231
16 Mats Nordbrøden Halden SK 61 72 66 199
17 Sander Arntzen Asker Skiklubb 32 49 57 59 197
18 Erlend Brendstuen Halden SK 39 55 38 1 1 44 178
19 Ivar Lundanes Emblem IL 76 87 163
20 Niels Christian Hellerud Halden SK 44 62 46 152
21 Tore Sandvik Halden SK 65 1 60 126
22 Lacho Iliev Halden SK 52 50 102
23 Alan Cherry Nydalens SK 100 100
23 Olle 100 100
25 Andrei Zhuravlev Halden SK 42 53 95
26 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering, SWE 87 87
27 Håvard Haga Nydalens SK 74 74
27 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 74 74
29 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 72 72
30 Knut Aasheim Halden SK 1 70 71
31 Mark Purkis Halden SK 33 37 70
32 Ralph Street Nydalens SK 68 68
33 Emil Ahlbäck Fossum IF 65 65
34 Jon Pedersen Halden SK 59 59
35 Andreas Johansson Halden SK 56 56
36 Ewan McCarthy Badenoch and Strathspey OC, GBR 41 41
37 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 34 34
38 Svend Arne Ytterbøl Halden SK 17 17
39 Jørgen Vister Halden SK 13 13
40 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 9 9
41 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 3 3
42 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 1 1 2
43 Daniel Fløtre Nydalens SK 1 1
43 Borger Melsom Fossum IF 1 1
43 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 1 1

Damer

Plass Navn Klubb
5.11
18.11
2.12
10.12
12.1
21.1
14.2
11.3
25.3
Totalt
1 Jo Shepherd Halden SK 100 80 120 73 100 1 58 89 621
2 Hollie Orr Halden SK 100 100 100 100 100 100 600
3 Lizzie Ingham Halden SK 88 86 80 75 100 429
4 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 66 74 68 64 70 53 395
5 Eva Jurenikova Halden SK 88 57 88 82 315
6 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 77 74 66 48 265
7 Iliana Ilieva Halden SK 59 60 71 190
8 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 77 57 56 190
9 Kine Hallan Steiwer Halden SK 63 78 141
10 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 60 75 1 136
11 Karoline Aune Halden SK 70 48 118
12 Marianne Reddervold Kahrs Fredrikstad SK 85 85
13 Marie Olaussen Fredrikstad SK 81 81
14 Helen Palmer Halden SK 74 1 75
15 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 72 72
16 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 66 66
17 Bodil Helgerud Halden SK 66 66
18 Delphine Poirot Lillomarka OL 63 63
19 Marianne Dæhli Halden SK 55 55
20 Emma Stenbacka Vaasan Suunnistajat, FIN 1 1

Gutter

Plass Navn Klubb
5.11
18.11
2.12
10.12
12.1
21.1
14.2
11.3
25.3
Totalt
1 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 100 78 100 278
2 August Asheim Birkeland Halden SK 89 100 189
3 Niels Christian Hellerud Halden SK 83 88 171
4 Jørgen Vister Halden SK 100 66 166
5 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 84 10 62 1 157
6 Erlend Brendstuen Halden SK 100 100
6 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 100 100
8 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 84 84
9 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 68 68
10 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 64 64
11 Eirik Imrik Fredrikstad SK 58 58
12 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 55 55
13 Odin Sæther Fredrikstad SK 52 52
14 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 41 41
15 Sivert Poppe Fredrikstad SK 34 34
16 Jonatan Aune Halden SK 10 10
16 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 10 10

Jenter

Plass Navn Klubb
5.11
18.11
2.12
10.12
12.1
21.1
14.2
11.3
25.3
Totalt
1 Elisabeth Brække Halden SK 100 76 70 52 298
2 Emma Stenbacka Vaasan Suunnistajat, FIN 100 100 200
3 Karoline Aune Halden SK 86 100 186
4 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 100 100
5 Hanna Lye Moum Halden SK 87 87
6 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 84 84
7 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 80 80
8 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 66 66
9 Lisa Jenssen Halden SK 59 59
10 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 56 56
11 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 50 50

Åpen mellom

Plass Navn Klubb
5.11
18.11
2.12
10.12
12.1
21.1
14.2
11.3
25.3
Totalt
1 Dag Brenås Varteig OL 100 51 49 42 10 45 297
2 Sture Ottesen Indre Østfold OK 100 81 1 10 54 48 294
3 Kjetil Bjørlo Halden SK 79 89 76 244
4 Svend Arne Ytterbøl Halden SK 88 62 58 208
5 Øyvind Stokseth Halden SK 55 65 69 189
6 Espen Bekhus Fredrikstad SK 62 69 56 187
7 Peter Nordbrøden Halden SK 88 89 177
8 Lacho Iliev Halden SK 65 100 165
9 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 86 50 136
10 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 100 100
10 Markus Holter Halden SK 100 100
10 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 100 100
10 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 100 100
14 Thomas Lie Fredrikstad SK 48 44 92
15 Knut Aasheim Halden SK 87 87
16 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 82 82
17 Tore Sandvik Halden SK 80 80
18 Espen Danevad Fredrikstad SK 79 79
19 Magnus Nordbrøden Halden SK 76 76
20 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 74 74
21 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 70 70
22 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 10 46 10 66
23 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 62 62
24 Bjørn Axel Gran Halden SK 25 36 61
25 Håvard Berget Fredrikstad SK 57 57
26 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 53 53
27 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 25 25 50
28 Terje Melsom Fossum IF 36 36
29 Magne Sæther Fredrikstad SK 31 31
30 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 26 26
31 Ingvar Braaten Modum OL 25 25
31 Pål Angvoll Fredrikstad SK 25 25
33 Emma Danevad Fredrikstad SK 10 10
33 Ola Torstein Endresen OK Moss 10 10

Åpen kort

Plass Navn Klubb
5.11
18.11
2.12
10.12
12.1
21.1
14.2
11.3
25.3
Totalt
1 Ole Ingesen Sarpsborg OL 74 89 73 236
2 Hanne Lerche Raadal Halden SK 67 100 62 229
3 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 62 78 51 191
4 Heidi Stokseth Halden SK 54 89 37 180
5 Anne Julsrud Haugen Halden SK 53 52 63 168
6 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 57 50 107
7 Hollie Orr Halden SK 100 100
7 Tormod Jensen Sarpsborg OL 100 100
7 Kine Hallan Steiwer Halden SK 100 100
10 Jonatan Aune Halden SK 89 89
11 Iliana Ilieva Halden SK 82 82
12 Marit Kahrs Fredrikstad SK 80 80
13 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 76 76
14 Øystein Jensen Sarpsborg OL 73 73
15 Bodil Helgerud Halden SK 69 69
16 Thomas Natvig Årstad Halden SK 65 65
17 Willy Grønstad Gimle IF 56 56
18 Gøril Fristad Halden SK 54 54
19 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 25 25 50
20 Bente Line Indre Østfold OK 47 47
20 Irene Felde Olaussen Halden SK 47 47
22 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 43 43
23 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 41 41
24 Frauke Schmitt Gran Halden SK 38 38
25 Anne Sørum Ringsaker OK 10 25 35
25 Hilde Poppe Fredrikstad SK 35 35
27 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 34 34
28 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 25 25
28 Linda Fredh OK Moss 25 25
30 Randi Brevik Aune Halden SK 10 10
30 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 10 10
30 Tone Ingesen Sarpsborg OL 10 10

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
05.11.2016 Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 1 Halden SK mellom
18.11.2016 Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 2 Halden SK lang
02.12.2016 Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 3 Halden SK lang
10.12.2016 Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 4 Halden SK lang
12.01.2017 Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 5 Halden SK lang
21.01.2017 Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 6 Halden SK lang
14.02.2017 Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 7 Halden SK lang
11.03.2017 Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 8 Halden SK lang
25.03.2017 Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 9 Halden SK lang

Annonser

IOF Eventor