In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
PWT-cupen 2016 LedertrøyeX
Skriv ut
Sluttstilling etter 6 delarrangementer
D 13-14
Plass
Navn
Klubb
5.6
14.8
3.9
10.9
18.9
18.9
Totalt
1
Mathilde Sæter Flesseberg
Kongsberg OL
20
14
20
17
(0)
15
86
2
Åsne Haavengen
Kongsberg OL
20
17
20
0
10
67
3
Mari Øverby
Kongsberg OL
14
9
9
3
(0)
15
50
4
Malene Instanes
Sturla, IF
12
12
8
1
(0)
15
48
5
Johanna Sofie Longfjeld
Modum OL
6
14
1
0
10
31
6
Nora Småge Hilsen
Konnerud IL
17
8
0
5
30
7
Ine Instanes
Sturla, IF
6
5
5
0
10
26
8
Konstanse Moholth
Kongsberg OL
9
8
0
5
22
9
Alvilde Lysaker Sanden
Eiker OL
7
2
1
0
10
20
10
Alva Marika Niklasson
Kolbotn og Skimt OL
17
0
17
11
Hedda Spangberg
Konnerud IL
10
1
0
5
16
11
Mille Jægtvik
Konnerud IL
7
4
0
5
16
11
Oda Isnes Tyse
Eiker OL
10
1
0
5
16
14
Maya Arnesen
Heming Orientering
14
14
15
Sara Nystrøm Olsen
Stavanger Orienteringsklubb
12
0
12
15
Selma Høivold
Kongsberg OL
12
0
12
17
Kristin Melby Jacobsen
Lardal OL
10
0
10
17
Birgit Kleppa Madslien
Lillehammer OK
10
0
10
19
Janna Sofie Tellesbø
Østmarka OK
9
0
9
20
Iselin Sørensen
Sturla, IF
8
0
8
21
Eline Schjerven
Lardal OL
7
0
7
21
Martine Skjelsvik
Lillehammer OK
7
0
7
21
Nora Marie Enerhaugen
Ringerike OL
6
1
0
7
24
Alexandra Linløkken
Østmarka OK
6
0
6
25
Sofie Gammelsæter
Kolbotn og Skimt OL
5
0
5
26
Elisabeth Brandal Søfting
Kongsberg OL
3
1
0
4
26
Emma Engehult
Notodden OL
4
0
4
26
Sanna Sembsmoen-Schleis
Kongsberg OL
4
0
4
29
Kristin Nordgård
Notodden OL
3
0
3
30
Petra Hoveid
Asker Skiklubb
2
0
2
31
Jenny Emilie Brenni Herredsvela
Østmarka OK
1
0
1
31
Astrid Rognstad
Hadeland OL
1
0
1
D 15-16
Plass
Navn
Klubb
5.6
14.8
3.9
10.9
18.9
18.9
Totalt
1
Helene Eger
Kongsberg OL
10
14
17
8
(0)
15
64
2
Marlin Haavengen
Kongsberg OL
20
20
17
5
62
3
Ingvild Langeggen
Kongsberg OL
12
17
7
1
(0)
15
52
4
Tale Strand
Kongsberg OL
20
12
14
5
51
5
Lotte Myklemyr
Eiker OL
14
10
1
1
(0)
15
41
6
Andrea Ranvik
Konnerud IL
17
8
9
5
39
7
Mari Landro Svingheim
Konnerud IL
5
12
7
0
10
34
8
Anniken Ranvik
Konnerud IL
8
9
6
10
33
9
Christine Hoen
Eiker OL
4
8
1
4
(0)
15
32
10
Jenny Baklid
Konnerud IL
10
20
0
30
11
Amanda Skyttersæter Saugerud
Konnerud IL
2
6
4
1
(0)
15
28
12
Kjersti Tønnessen Bergstøl
Kongsberg OL
9
12
0
5
26
13
Tomine Lysaker Sanden
Eiker OL
1
7
1
1
(0)
15
25
13
Solveig Letmolie
Eiker OL
1
5
3
1
(0)
15
25
15
Tuva Aas Stræte
Ringerike OL
7
6
0
5
18
16
Janne Tjørhom Aasheim
Ganddal IL
14
0
14
17
Sarah Wøllo
Kongsberg OL
1
1
1
0
10
13
18
Annette Bjørnås Krogstie
Konnerud IL
6
5
0
11
19
Anna Cecilie Linløkken
Østmarka OK
10
0
10
20
Karoline Bjørnerød
OK Moss
9
0
9
21
Mari Strømme Lid
TIF Viking
5
0
5
21
Kathinka Rogstad
Kongsberg OL
3
2
0
5
23
Tora Aasheim Nymark
TIF Viking
3
0
3
24
Ida Bolette Enerhaugen
Ringerike OL
1
1
0
2
24
Linn Mei Waaler
Måren OK
2
0
2
26
Mina Jørgensen
IL Tyrving
1
0
1
26
Ragnhild Vrålstad Løvås
Varegg Fleridrett
1
0
1
26
Silje Morlandstø
Eiker OL
1
0
1
26
Linda Gammelsæter
Kolbotn og Skimt OL
1
0
1
26
Thea Charlotte Hansen
Asker Skiklubb
1
0
1
26
Andrea Vanebo
Kongsberg OL
1
0
0
1
26
Ingrid Omdal
Sandnes IL (Rogaland)
1
0
1
26
Ingeborg Rognstad
Hadeland OL
1
0
1
26
Marte Karine Larsen
Kongsberg OL
1
0
0
1
26
Thea Land
Konnerud IL
1
0
1
H 13-14
Plass
Navn
Klubb
5.6
14.8
3.9
10.9
18.9
18.9
Totalt
1
Jørgen Nøkleby Melling
Ringerike OL
14
17
7
20
(0)
15
73
2
Vetle Drage
Kongsberg OL
20
20
17
0
10
67
3
Mathias Skourup Rognebakke
Sturla, IF
17
14
3
9
(0)
15
58
4
Atle Nikolai Wøllo
Kongsberg OL
10
5
17
0
10
42
5
Lukas Klausen
Sturla, IF
12
6
5
0
10
33
6
Sigurd Amundsen Bjørkli
Ringerike OL
1
7
5
3
(0)
15
31
7
Mikkel Berglund
Ringerike OL
12
9
0
5
26
8
Halvor Rudningen
Hemsedal IL
14
8
0
22
8
Johan Eger
Kongsberg OL
9
8
0
5
22
10
Adam Conway
Kongsberg OL
20
20
10
Vegard Holm Johannesen
Kongsberg OL
9
6
0
5
20
12
Olav Lund
Kongsberg OL
12
4
0
16
13
Sindre Ulsaker
Hemsedal IL
4
10
0
14
13
Henrik Reusch
Heming Orientering
14
0
14
15
Ådne Skjærstein
IL Tyrving
12
0
12
16
Martin Birkelund
Asker Skiklubb
10
0
10
16
Stein Aas Stræte
Ringerike OL
10
0
0
10
18
Oskar Fossås
Ringerike OL
8
0
8
18
Simen Aure Skogedal
Asker Skiklubb
8
0
8
20
John Otterlei
Østmarka OK
7
0
7
21
Sondre Evensen
OL Tønsberg og omegn
6
0
6
22
Vetle Lysaker Norbom
Konnerud IL
2
1
0
3
23
Lars Øderud Vatne
Bækkelagets SK
2
0
2
24
Henrik Gudim
Østmarka OK
1
0
1
24
Eskild Sæther
Fossekallen IL
1
0
1
24
Magnus Jystad
Østmarka OK
1
0
1
H 15-16
Plass
Navn
Klubb
5.6
14.8
3.9
10.9
18.9
18.9
Totalt
1
Sølve Drage
Kongsberg OL
17
12
10
14
(0)
15
68
2
Aslak Heimdal
Konnerud IL
20
20
20
5
65
3
Johan Kristian Undeland
Sturla, IF
1
20
12
12
(0)
15
60
4
Sverre Graffer
Ringerike OL
9
9
9
8
(0)
15
50
5
Vegard Øverli Berg
Kongsberg OL
12
17
0
29
6
Oskar Arnevik
Ringerike OL
14
14
0
28
7
Egil Frydenlund
Sturla, IF
1
10
7
5
23
8
Lars Young Vik
Nydalens SK
17
0
17
8
Even-Andre Thorbjørnsen
Notodden OL
17
0
17
10
Morten Krona Haflan
OL Tønsberg og omegn
14
0
14
11
Nicolai Harvik
Konnerud IL
10
0
10
11
Nikolai Nordhaug
Konnerud IL
10
0
10
13
Sindre Lysaker Norbom
Konnerud IL
9
0
9
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
05.06.2016
Ringeriksløpet
Ringerike OL
lang
14.08.2016
Drammensløpet
Sturla, IF
lang
03.09.2016
KM lang Buskerud
Kongsberg OL
lang
10.09.2016
Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap lang
Modum OL
lang
18.09.2016
Ungdomsløp/PWT-cup
Eiker OL
lang
18.09.2016
Bonus for deltagelse
Buskerud o-krets
Annonser