In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Foll-O-Karusellen 2015
Skriv ut
Sluttstilling etter 5 delarrangementer
D 11-12N
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Wiel Marie Lillehammer
Ås-NMBU Orientering
100
100
100
300
1
Camilla Lundqvist
Ås-NMBU Orientering
100
100
100
(100)
(100)
300
1
Malin Gjetanger
Måren OK
100
100
100
(100)
(100)
300
1
Sigrid Aaby Møretrø
Kolbotn og Skimt OL
100
100
100
(100)
(100)
300
1
Hanna Rehn
Kolbotn og Skimt OL
100
100
100
(100)
300
6
Kaja Christine Wæhler-Delp
Måren OK
100
100
0
200
6
Guro Frøseth
Kolbotn og Skimt OL
100
100
200
6
Johanne Helene Walker Ørka
Ås-NMBU Orientering
100
100
200
6
Synnøve Arnesen
Kolbotn og Skimt OL
100
100
200
10
Sofia Cortez
Ås-NMBU Orientering
100
100
10
Alva Bredal-Andersen
Ås-NMBU Orientering
100
0
100
10
Johanne Moen
Ås-NMBU Orientering
100
0
100
10
Marie Rød
Kolbotn og Skimt OL
100
100
10
Michelle Berge-Kvarme
Kolbotn og Skimt OL
0
100
100
10
Solveig Gangstad Norhøi
Kolbotn og Skimt OL
100
100
10
Sol Haraldsen
Måren OK
100
100
10
Helene Røsvik
Ås-NMBU Orientering
100
100
10
Oline Bjerknes Fagerlid
Måren OK
100
100
10
Magnus Kvarme Gangnæs
Ås-NMBU Orientering
100
100
10
Klara Aas Sandtrø
Måren OK
100
100
10
Johanne Walker Ørka
Ås-NMBU Orientering
100
100
D 11-12
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Christine Kure
Ås-NMBU Orientering
(94)
100
100
100
(95)
300
2
Tiril Lilleheier
Ås-NMBU Orientering
94
99
(93)
(82)
100
293
3
Synnøve Arnesen
Kolbotn og Skimt OL
83
91
81
255
4
Sofie Gammelsæter
Kolbotn og Skimt OL
(0)
73
89
72
234
5
Noor Dirro
Måren OK
100
0
98
198
6
Guro Frøseth
Kolbotn og Skimt OL
90
95
185
7
Selma Færden
Kolbotn og Skimt OL
90
90
8
Michelle Berge-Kvarme
Kolbotn og Skimt OL
89
89
9
Luiciana Svads
Måren OK
83
83
10
Jane Moen
Ås-NMBU Orientering
79
79
11
Diane Jutulstad
Bækkelagets SK
75
75
12
Wiel Marie Lillehammer
Ås-NMBU Orientering
47
47
D 13-14
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Carmen Dirro
Måren OK
100
100
100
300
2
Marthe Lundqvist
Ås-NMBU Orientering
90
(78)
100
100
290
3
Maria Bertelsen
Kolbotn IL
44
70
66
180
4
Maiken Langli
Kolbotn og Skimt OL
71
30
101
5
Synnøve A. 2
Kolbotn og Skimt OL
90
90
6
Maiken Langli
Kolbotn og Skimt OL
44
44
Andrea Sævereid
Kolbotn og Skimt OL
0
0
D 13-16N
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Selma Dæhlen
Kolbotn og Skimt OL
100
79
179
2
Øydis Herland
Kolbotn og Skimt OL
100
100
2
Maria Bertelsen
Kolbotn og Skimt OL
100
100
2
Celine Ytternes
Kolbotn og Skimt OL
100
100
5
Maiken Langli
Kolbotn og Skimt OL
99
99
5
Idun Frislid
Kolbotn og Skimt OL
99
99
7
Celine Ytternes
Kolbotn og Skimt OL
94
94
D 15-16
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Kjersti Lundqvist
Ås-NMBU Orientering
100
100
(93)
(88)
100
300
2
Linda Gammelsæter
Kolbotn og Skimt OL
(93)
100
100
97
297
3
Linn Mei Waaler
Måren OK
97
(41)
87
86
(80)
270
D 17-
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Rannveig W. Nordhagen
Ås-NMBU Orientering
100
(0)
100
94
294
2
Malin Eijsink
Ås-NMBU Orientering
98
100
198
3
Ina Catharina Storrønning
Ås-NMBU Orientering
91
96
187
4
Mari Brøndbo Dahl
Ås-NMBU Orientering
91
58
149
5
Kine Bøhlerengen
Østmarka OK
100
100
5
Kine Odden
Østmarka OK
100
100
7
Ragnhild Løvli
Asker Skiklubb
96
96
8
Ingrid Løset
Ringerike OL
89
89
9
Mari jensen Aas
Nord-Østerdal OK
85
85
10
Linda Fredh
Måren OK
6
72
78
11
Goro Tillerås Urset
Ås-NMBU Orientering
0
61
61
12
Hege Ynn Jødal
Bækkelagets SK
59
59
13
Maria Torgersen
Bækkelagets SK
21
21
14
Marianne Strandseter
IL Tyrving
8
8
15
Johanne Øderud Vatne
Bækkelagets SK
2
2
D 40-
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Cathrine Palmgren
Kolbotn og Skimt OL
100
(73)
84
97
281
2
Kjersti Holt Hanssen
Måren OK
100
100
200
3
Ingrid M. Tenge
Ås-NMBU Orientering
96
0
74
170
4
Ingunn Schei
Ås-NMBU Orientering
100
100
4
Eirin Lodgaard
Raufoss IL Orientering
100
100
Christine Handstanger
Kolbotn og Skimt OL
0
0
D 50-
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Tove Strand
Måren OK
100
94
100
294
2
May Bente Brurberg
Ås-NMBU Orientering
95
(76)
100
91
286
3
Gunn-Torill Hokholt
Kolbotn og Skimt OL
100
85
100
285
4
Sille Winsnes
Ås-NMBU Orientering
90
(0)
89
83
262
5
Mona Strand
Måren OK
77
89
95
261
6
Gro Hege Ludvigsen
Måren OK
79
(41)
74
94
247
7
Ellen Christine Koren
Ås-NMBU Orientering
76
84
70
230
8
Grete Berntsen
Måren OK
66
(0)
72
70
(0)
208
9
Anne Nydal
Asker Skiklubb
68
68
10
Marit Vågsnes
Kolbotn og Skimt OL
13
13
Ingrid Tveite
Ås-NMBU Orientering
0
0
0
D 60-
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Sissel Olaisen
Kolbotn og Skimt OL
100
90
84
(59)
274
2
Bodil Klakegg
Kolbotn og Skimt OL
100
95
195
3
Anne Kaasa
Driv IL
0
94
100
194
4
Marit Vaagsnes
Kolbotn og Skimt OL
100
100
4
Ingeborg Bakken
Måren OK
100
100
6
Unni Sandbekk
Kolbotn og Skimt OL
82
82
7
Vera Telje Sjølie
Norges Bank
65
65
D 70-
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Unni Bøhlerengen
Måren OK
100
100
100
(95)
300
2
Ingrid Lome-Hagman
Kolbotn og Skimt OL
89
(69)
100
100
289
3
Inger Halck
Måren OK
84
84
168
4
Aud Margret Kirkhorn
Måren OK
33
38
71
H 11-12N
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Magnus Kvarme Gangnæs
Ås-NMBU Orientering
100
100
100
(100)
300
1
Sondre Lundqvist
Ås-NMBU Orientering
100
100
100
(100)
300
1
Magnus Klaveness
Måren OK
100
100
100
(100)
300
1
Jørgen Rønning Johansen
Måren OK
100
100
100
300
1
Håvard Endresen
Måren OK
100
100
100
(100)
(100)
300
1
Sigurd Storaunet
Ås-NMBU Orientering
100
100
100
300
1
Bjørn Emil Damlien
Måren OK
100
100
100
300
1
Thor Kvåle
Ås-NMBU Orientering
100
100
100
(100)
300
1
Torbjørn Walker Ørka
Ås-NMBU Orientering
100
100
100
300
10
Mathias Rønning Johansen
Måren OK
100
100
200
10
Halvor Walker Ørka
Ås-NMBU Orientering
100
100
200
10
Erlend Bjerknes Fagerlid
Måren OK
100
100
200
10
Arthur Sævareid
Kolbotn og Skimt OL
100
100
0
200
10
Philip Berglie
Kolbotn og Skimt OL
100
100
200
15
Bernhard Husabø
Måren OK
100
100
15
Øyvind Røsvik
Ås-NMBU Orientering
100
100
15
Theo Winsents Sæter
Måren OK
100
100
15
Simen Rønning Johansen
Måren OK
100
100
15
Jakob Klaren Nielsen
Ås-NMBU Orientering
100
100
15
Ask Emanuel Vinjar Haug
Måren OK
100
100
15
Sander Frantzen
Kolbotn og Skimt OL
100
100
15
Leo Dahlstrøm
Kolbotn og Skimt OL
100
100
15
Thor Trandem Kvåle
Ås-NMBU Orientering
100
100
H 11-12
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Anselm Reichenbach
Oppsal Orientering
100
100
100
(100)
(100)
300
2
Andreas Gjetanger
Måren OK
99
99
98
(98)
296
3
Magnus Endresen
Måren OK
(51)
90
75
88
(24)
253
4
Simen Rønning Johansen
Måren OK
71
89
85
245
5
Trygve Lillehammer
Ås-NMBU Orientering
84
61
88
233
6
Anders Bredal-Andersen
Ås-NMBU Orientering
67
96
63
226
7
David Megard Grønli
Kolbotn og Skimt OL
(21)
72
85
65
222
8
Mikkel Vaaje-Kolstad
Ås-NMBU Orientering
79
78
63
220
9
Anders Haugene
Måren OK
77
76
64
217
10
Erlend Bjerknes Fagerlid
Måren OK
86
86
11
Torbjørn Walker Ørka
Ås-NMBU Orientering
80
80
12
Mathias Pedersen
Kolbotn og Skimt OL
47
47
12
Erlend Sævareid
Kolbotn og Skimt OL
47
47
Aksel Eide
Bækkelagets SK
0
0
H 13-14
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Nils Tveite
Ås-NMBU Orientering
100
100
100
(100)
(100)
300
2
Vegard Aarstad
Ås-NMBU Orientering
(0)
62
90
(0)
82
234
H 13-16N
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Terjei Lillehammer
Ås-NMBU Orientering
100
100
100
300
2
Isak Kråkevik Åberg
Måren OK
100
100
H 15-16
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Martin Adelsten Røsholm
Bækkelagets SK
100
(88)
100
92
292
2
Andreas Vaage
Bækkelagets SK
90
92
100
282
3
Lukas Bjelde Fossheim
Måren OK
73
(23)
90
76
239
4
Markus Moen
Måren OK
36
(27)
94
86
216
5
Olav Torgersen
Bækkelagets SK
100
100
5
Sebastian Feyling
Kolbotn og Skimt OL
100
100
H 17-
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Linus Olhans
Ås-NMBU Orientering
100
(75)
89
86
275
2
Jo Inge Fjellstad
Ås-NMBU Orientering
89
72
99
260
3
Magnus Nordbrøden
Halden SK
77
73
82
232
4
Morten Tangen
Måren OK
53
(14)
91
79
223
5
Arturs Putnins
Ås-NMBU Orientering
55
80
85
220
6
Felix Breitschädel
Bækkelagets SK
100
100
200
7
Gunnar Tenge
Ås-NMBU Orientering
96
76
172
8
Henrik Eijsink
Ås-NMBU Orientering
62
100
162
9
Halvor Steinsholt
Ås-NMBU Orientering
85
75
160
10
Robert Banfi
Ås-NMBU Orientering
59
56
115
11
Anders Storbråten
Lidingø
100
100
12
Endre Aaen
Stjørdals-Blink Orientering
98
98
12
Per Anders U. Engebakken
Ås-NMBU Orientering
98
0
98
14
Bjørnar Gammelsæter
Kolbotn og Skimt OL
91
91
15
Håvard Steinsholt
Ås-NMBU Orientering
87
87
16
Andreas Stenstad
Oppsal Orientering
86
86
17
Gløer Winsvold
Sentrum OK
80
80
18
Audun Bjerknes
Måren OK
66
66
David Gottfridsson
Lillomarka OL
0
0
Johan Johansen
Sentrum OK
0
0
H 40-
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Audun Bjerknes
Måren OK
100
(0)
100
100
300
2
Erlend Rehn
Kolbotn og Skimt OL
100
97
94
291
3
Lars Petter Endresen
Måren OK
(73)
(74)
92
92
80
264
4
Martin Reichenbach
Oppsal Orientering
78
(37)
(63)
83
90
251
5
Trond Sigvald Hetland
Kolbotn og Skimt OL
100
100
6
Bjørn Aasestad
Ås-NMBU Orientering
89
89
7
Anders Færden
Kolbotn og Skimt OL
88
88
8
Henrik Vaage
Bækkelagets SK
0
83
83
9
Andreas Lundqvist
Ås-NMBU Orientering
77
77
10
Pål Winsents
Måren OK
73
73
Dag Strisland
Kolbotn og Skimt OL
0
0
Kai Fredrik Langebeck
Kolbotn og Skimt OL
0
0
H 50-
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Bjørnar Gammelsæter
Kolbotn og Skimt OL
100
(83)
100
100
300
2
Ove Martinsen
Hauketo IF
92
97
96
285
2
Knut Bjørkelo
Kolbotn og Skimt OL
94
100
91
(89)
285
4
Morten Karlsen
Måren OK
(78)
79
94
82
255
5
Bjørn Sverre Gulheim
Kolbotn og Skimt OL
75
(64)
79
83
237
6
Ivar Maalen
Ås-NMBU Orientering
98
0
100
198
7
Bård Bjørhei
Kolbotn og Skimt OL
92
84
176
8
Ove Kristian Jødal
Bækkelagets SK
88
76
164
9
Petter Fure
Oppsal Orientering
33
82
42
157
10
Karl Aasmund Erøy
OK Moss
53
85
138
11
Per Arne Andresen
Kolbotn & Skimt
69
49
118
12
Gløer Winsvold
Sentrum OK
96
96
13
Olav Johannessen
Kolbotn og Skimt OL
92
92
14
Eirik Nordhagen
Ås-NMBU Orientering
0
87
0
87
14
Gunnar Tenge
Ås-NMBU Orientering
87
87
14
Tormod Strand
Måren OK
87
87
17
Håvard Steinsholt
Ås-NMBU Orientering
86
86
18
Richard Zeiner-Gundersen
Fossum IF
84
84
19
Dag Amundsen
Kolbotn og Skimt OL
72
72
20
Roar Nydal
Asker Skiklubb
71
71
21
Vincent Eijsink
Ås-NMBU Orientering
58
58
22
Clas Svanteson
Kolbotn og Skimt OL
50
50
23
Lars Arnesen
Bækkelagets SK
24
24
24
Rune Moian
Asker Skiklubb
17
17
Per Arne Arnesen
Kolbotn og Skimt OL
0
0
H 60-
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Per-Erik Østlie
Driv IL
100
(0)
100
80
280
2
Stig Hultgreen Karlsen
Oppsal Orientering
82
(0)
95
100
(82)
277
3
Jon Fredriksen
Hauketo IF
82
98
90
270
3
Stein Turtumøygard
Måren OK
84
100
86
(0)
270
5
Per Hermann Krøger
Måren OK
88
76
164
6
Knut Vidar Johansen
Måren OK
69
91
160
7
Trond Wettergreen
Driv IL
65
0
78
143
8
Hasse Bergstrøm
IL Tyrving
64
48
112
9
Nils-Petter Wiik
Driv IL
90
0
90
10
Nils Bøhn
Kolbotn og Skimt OL
72
72
11
Peter Klaveness
Måren OK
54
0
54
H 70-
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Åsmund Jahr
Driv IL
(42)
100
100
100
300
2
Kolbjørn Megard
Kolbotn og Skimt OL
(0)
(57)
96
97
74
267
3
Carl-Fred. Kolderup
Stabæk IF
0
75
100
175
4
Magnar Nilsen
Kolbotn og Skimt OL
0
69
73
(0)
142
5
Bjørn Tveite
Ås-NMBU Orientering
62
0
62
124
6
Geir Trøan
Kolbotn og Skimt OL
100
100
7
Carl-Fred. Kolderup
Stabæk IF
57
57
8
Per Erik Sørensen
Haugerud IF
33
33
Harald Wibye
OK Moss
0
0
0
Johan Theisen
Kolbotn og Skimt OL
0
0
Carl-Fred. Kolderup
Stabæk IF
0
0
LangLett
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Thor Ivar Gangnæs
Ås-NMBU Orientering
100
93
(0)
100
293
2
Svein Kvåle
Ås-NMBU Orientering
90
100
83
273
3
Siv Skeie
Måren OK
92
76
168
4
Ingrid Tveite
Ås-NMBU Orientering
79
87
166
5
Wendy Fjellstad
Ås-NMBU Orientering
100
100
6
Jan Sævareid
Kolbotn og Skimt OL
61
61
7
Sigrid Tveit Mjanger
Ås-NMBU Orientering
57
57
8
Frode Waaler
Måren OK
40
40
Kai Fredrik Langebeck
Kolbotn og Skimt OL
0
0
Stina G Karlsen
0
0
Åpen B
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Trond Møretrø
Kolbotn og Skimt OL
(79)
(74)
93
99
100
292
2
Espen Delp
Måren OK
(57)
90
(86)
100
90
280
3
Kjetil Jacobsen
Hamar OK
90
58
98
246
4
Tora Frøseth
Kolbotn og Skimt OL
78
81
(62)
82
241
5
Nina Lundqvist
Ås-NMBU Orientering
100
83
183
6
Monica Strand
Måren OK
80
100
180
7
Andreas Lundqvist
Ås-NMBU Orientering
92
87
179
8
Linda Fredh
Måren OK
70
0
64
134
9
Jon Møretrø
Kolbotn og Skimt OL
100
100
10
Eli Moe
Ås-NMBU Orientering
87
87
11
Andrine Langebeck
Kolbotn og Skimt OL
83
83
12
Fredrik Færden
Kolbotn og Skimt OL
82
82
13
Monica Strand
Måren OK
79
79
14
Jan Sævareid
Kolbotn og Skimt OL
0
70
70
15
Vera Telje Sjølie
Norges Bank
55
55
Tor Kaurin
Måren OK
0
0
Åpen C
Plass
Navn
Klubb
27.5
3.6
10.6
2.9
9.9
Totalt
1
Thor Ivar Gangnæs
Ås-NMBU Orientering
100
100
1
Daniel Mania
Ås-NMBU Orientering
100
100
1
Kristin Fagerlid
Måren OK
100
100
4
Stian Lillegård
Lillomarka OL
82
82
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
27.05.2015
Foll-O-karusellen #1
Måren OK
mellom
03.06.2015
Foll-o-karusellen #2
Hauketo IF
lang
10.06.2015
Foll-O-karusellen #3
Ås-NMBU Orientering
mellom
02.09.2015
Foll-O-karusellen #4
Kolbotn og Skimt OL
sprint
09.09.2015
Foll-O-karusellen #5
Bækkelagets SK
mellom
Annonser