In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
2012 Norgescup sprint junior
Skriv ut
Sluttstilling etter 17 delarrangementer
H 17-18
Plass
Navn
Klubb
15.4
1.5
11.5
11.5
12.5
13.5
23.5
2.6
8.6
10.6
15.6
15.6
22.6
29.6
5.7
10.8
18.8
Totalt
1
Trond Einar Moen Pedersli
OL Trollelg
15
60
15
19
60
169
2
Jonas Ressem
Frol IL
12
21
9
16
50
108
3
Jon Nilsen
Vegårshei IL
15
12
43
20
15
105
4
Paul Sirum
Frol IL
5
37
12
17
24
95
5
Sigur Heggedal
Kongsberg OL
50
37
87
6
Bjørnar Smeland Nygårdseter
Vegårshei IL
12
(5)
17
24
12
17
82
7
Andreas Sølberg
OL Trollelg
6
24
6
26
(1)
19
81
8
Jørgen Madslien
Nydalens SK
60
12
72
9
Haga Magne
Raumar Orientering
50
21
71
10
Sindre Østgulen Deisz
Varegg Fleridrett
15
6
15
32
68
11
Gaute Friestad
Kristiansand OK
9
12
32
3
10
66
12
Vegard Ressem
Frol IL
7
14
22
21
64
13
Torjus Raa
Varegg Fleridrett
43
15
58
13
Høydal Eivind
Nydalens SK
29
29
58
15
Thomas Schive
Bækkelagets SK
22
10
24
56
16
Per Øyvind Valen
Haugesund IL Orientering
9
32
15
56
17
Øystein Garsrud Tvedt
Vaulen Orienteringsklubb
12
6
9
12
13
52
18
Ove Baardsgaard
OL Trollelg
9
5
6
29
49
19
Rasmus Rørholt Theisen
IL BUL-Tromsø
8
5
15
20
48
20
Håvard Myhre
Kongsberg OL
37
7
44
21
Borger Melsom
Fossum IF
43
43
22
Mathias Drage
Kongsberg OL
15
26
41
23
Thorstein Wang
Lillomarka OL
4
20
15
39
24
Simen Bordal
Ringsaker OK
9
15
9
33
25
Ørjan Rykkje
Varegg Fleridrett
18
9
6
33
26
Hoel Johan
Raumar Orientering
26
5
31
27
Juveli Anders Sommerstad
Lillomarka OL
12
18
30
28
Erik Olsvik Dengerud
Nydalens SK
11
18
29
29
Jonas Madslien Bakken
Nydalens SK
14
14
28
30
Fossheim Asplin Elling
Gjø-Vard OL
7
7
9
4
27
31
Paul Martin Remme
Porsgrunn OL
12
7
6
25
32
Anders Felde Olaussen
Halden SK
8
16
24
33
Asbjørn Olsen
Løten OL
12
12
24
34
Brage Sæther
Freidig
4
11
4
1
2
22
35
Jonas Klausen Espedal
Stavanger Orienteringsklubb
15
7
22
36
Olav Vestøl
Vegårshei IL
9
3
9
21
37
Sindre Sandven
Kongsberg OL
19
19
38
Sebastian Torgersen
Bækkelagets SK
13
5
18
39
Martin Femsteinevik
Varegg Fleridrett
9
2
7
18
40
Morten Bujordet
Kristiansand OK
17
17
41
Harald Astrup Arnesen
Heming Orientering
13
3
16
42
Lars Hole Mikalsen
Sandnes IL (Rogaland)
7
5
4
16
43
Hallvard Haugen
Fossum IF
7
8
15
44
Gustav Fiskum
IL Tyrving
15
15
44
Tor-Anders Strømsvik
Meløy OK
15
15
44
Øystein Storsveen
Løten OL
15
15
47
Sigurd Stenvik
Byåsen IL
10
2
2
14
48
Håkon Kindem
Gimle IF
9
3
2
14
49
Simen Eid Nielsen
Nydalens SK
12
12
50
Fredrik Wennermark
OK Skogsfalken, SWE
12
12
50
Jakob Wahl
IK-Vista, SWE
5
7
12
50
Karl-Fredrik Hansen
Sørreisa OL
12
12
50
Mads Bratland Claussen
Fana IL
12
12
54
Per Ola Ottesen
Varegg Fleridrett
7
4
11
55
Andreas Djupesland
Haugesund IL Orientering
6
4
10
56
Yngve B. Helgesen
Sørreisa OL
9
9
56
Vetle Christiansen
Raumar Orientering
9
9
56
Solberg Yngvar Høimyr
IF Sturla
9
9
59
Lars Henrik Thon
IF Sturla
7
7
59
Håkon Hegreberg
Bodø og Omegn IF Orientering
7
7
59
Morten Jørgensen
Kristiansand OK
7
7
59
Erlend Fjeld
Ringsaker OK
7
7
59
Jutulstad Magne
Bækkelagets SK
7
7
59
Terje Dalen Sørgård
Byåsen IL
7
7
59
Odin Linga
IL Gular
6
1
7
66
Tormod Hovdenak Stenersen
OL Trollelg
3
3
6
66
Atle Wendel Scheie
OK Sør
6
6
66
Tord Bjørnsen
IL Express
6
6
66
Tor-Arve Bjørnstad Strand
Raumar Orientering
6
6
70
Johannes Okkenhaug
Frol IL
5
5
70
Pierre Chandenoit
Fossum IF
5
5
72
Geir Inge Keiserås
IL Leik
4
4
73
Ola Singsdal
Gimle IF
4
4
73
Giordano Slanzi
Røyken OL
4
4
75
Endre Haugland
Vaulen Orienteringsklubb
3
3
75
Anders Bø
Voss IL
3
3
75
Sigurd Tandberg Ryan
Asker Skiklubb
3
3
78
Jens Eikehaugen
Sandnes IL (Rogaland)
2
2
78
Kristian Øien
OL Trollelg
2
2
78
Craig Nolan
Scottish Junior Squad, GBR
2
2
78
Andreas Bakke Moan
Fossum IF
2
2
82
Mattis Holt
Freidig
1
1
82
Sigve Wanvik Krogstadmo
Selbu OK
1
1
82
Cato Eike
Vaulen Orienteringsklubb
1
1
D 17-18
Plass
Navn
Klubb
15.4
1.5
11.5
11.5
12.5
13.5
23.5
2.6
8.6
10.6
15.6
15.6
22.6
29.6
5.7
10.8
18.8
Totalt
1
Synnøve Bråten
Vegårshei IL
12
12
60
50
(12)
13
147
2
Andrine Benjaminsen
Lillomarka OL
24
43
7
60
134
3
Mathilde Rundhaug
Mo OK
37
15
21
15
29
117
4
Runa Fremstad
Konnerud IL
15
37
50
102
5
Johanne Rakner
Varegg Fleridrett
15
20
12
12
(7)
43
102
6
Siri Kollerud
Lillomarka OL
9
32
15
16
24
96
7
Kristine Berglia
Eiker OL
26
60
6
92
8
Sigrid Alexandersen
Fredrikstad SK
50
8
22
80
9
Emilie Westli Andersen
Løten OL
15
17
12
12
18
74
10
Ingeborg Ellegaard Melby
Hamar OK
7
10
15
32
64
11
Eldbjørg Narum
OL Vallset/Stange
12
18
7
26
63
12
Ingrid Gulbrandsen
Asker Skiklubb
19
29
14
62
13
Karen Oline Kolstad
Freidig
12
13
9
19
9
62
14
Eirin Svanøe-Hafstad
Steinkjer OK
14
20
26
60
15
Kari Nødland Fuglestad
Ålgård Orientering
12
15
6
15
12
60
16
Jorunn Kvakland
Freidig
15
12
12
17
56
17
Gunvor Hov Høydal
Fossum IF
15
37
52
18
Benedicte Hald Bjørgum
Kristiansand OK
15
22
15
52
19
Camilla Hengebøl
Fossum IF
43
8
51
20
Kaja Winsnes Nordhagen
Ås-UMB Orientering
29
21
50
21
Gry Granstedt
Halden SK
15
32
47
22
Line Maria Haugen Melby
Raumar Orientering
22
24
46
23
Solveig Hegstad Krüger
Nydalens SK
11
14
17
42
24
Aurora Fossøy
Lia IL
9
10
13
5
3
40
25
Marthe Gløersen
OL Tønsberg og omegn
12
7
5
11
35
26
Ragnhild Femsteinevik
Varegg Fleridrett
9
7
10
9
35
27
Torill Brekken
Ganddal IL
12
3
18
33
27
Live Bredholt Jørgensen
Sandefjord OK
6
16
11
33
29
Marianne Opsahl Bredesen
Fossum IF
15
16
31
30
Jenny Andreassen Moe
Ås-UMB Orientering
7
20
27
31
Ingvild Lindaas Bringedal
Haugesund IL Orientering
15
7
4
1
27
32
Solveig Blindheim
Lillomarka OL
22
3
25
33
Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno
Nord-Østerdal OK
9
15
24
34
Mathea Gjeitnes
Molde og Omegn IF
3
19
22
35
Sigrid Bech Urland
Korgen IL
12
9
21
36
Mari Eriksen Reitan
Bodø og Omegn IF Orientering
7
12
19
37
Norunn Kvistad Dengerud
Steinkjer OK
7
10
17
38
Nina Marie Larsen
Stavanger Orienteringsklubb
7
9
16
39
Marie Wold Stavrum
Frol IL
9
6
15
40
Veronica Morstøl Øvremo
Ålgård Orientering
9
6
15
41
Kajsa Stina Sandstad
Frol IL
6
7
13
42
Ingvild Brekke
Lillomarka OL
8
4
12
43
Viktoria Maria Gundersen
Hedrum OL
7
5
12
44
Nina Karlsen
Stavanger Orienteringsklubb
5
2
4
11
44
Vilde Eikeskog
Sandnes IL (Rogaland)
6
5
11
44
Hildegunn Heggøy
Voss IL
6
5
11
47
Andrea Vindal
Wing OK
4
6
10
47
Heidi Jensen
Bodø og Omegn IF Orientering
9
1
10
49
Heidi Mårtensson
Modum OL
9
9
49
Anne Larsen
Ringsaker OK
9
9
49
Rosalind Shepherd
Scottish Junior Squad, GBR
9
9
49
Lene Therese Myrland
Porsgrunn OL
9
9
53
Astrid Lægran
Steinkjer OK
2
6
8
54
Kristin Faye Eriksen
Fossum IF
7
7
55
Synne Opheim
IL Gneist
7
7
55
Aina Viena
Ringerike OL
5
2
7
57
Maria Bech Urland
Korgen IL
6
6
57
Tonje Roaldstveit
Hamar OK
6
6
57
Synnøve Hatland
Voss IL
6
6
57
Tine Elisa Kjemperud
Ringerike OL
6
6
57
Ragnhild Løvli
Asker Skiklubb
6
6
62
Kjersti Elisabeth Midtbø
Wing OK
5
5
62
Marie Dymbe
IL Gneist
5
5
62
Tora Green Matberg
Frol IL
5
5
65
Sigrid Bratsberg
Wing OK
4
4
65
Therese Sæbø Vik
Sandnes IL (Rogaland)
4
4
65
Trine Markvardsen
Stavanger Orienteringsklubb
3
1
4
65
Vilde Bårdsen Hustoft
Stavanger Orienteringsklubb
4
4
65
Hedvig Åstebøl
Oppsal Orientering
4
4
65
Vilde Kinneberg
Raumar Orientering
4
4
71
Sigrid Solheim
Stjørdals-Blink Orientering
3
3
71
Rebekka Bråten
Voss IL
3
3
73
Ingrid Nygård
Notodden OL
2
2
74
Elisabeth Hegdal
Egersund OK
2
2
74
Eline Hjellup Horne
IL Tyrving
2
2
74
Ingelinn Molvik
IL Gneist
2
2
77
Elin Kjellsson
Falkenbergs OK, SWE
1
1
77
Karen Maxwell
Scottish Junior Squad, GBR
1
1
H 19-20
Plass
Navn
Klubb
15.4
1.5
11.5
11.5
12.5
13.5
23.5
2.6
8.6
10.6
15.6
15.6
22.6
29.6
5.7
10.8
18.8
Totalt
1
Eskil Kinneberg
IFK Göteborg, SWE
32
60
60
152
2
Håkon Jarvis Westergård
Järla Orientering, SWE
43
50
50
143
3
Simen Jevne Arnesen
Hamar OK
(9)
20
12
37
15
43
127
4
Carl Petter Lyngen
Frol IL
15
60
24
22
121
5
Fredrik Raastad
Nydalens SK
15
15
(15)
29
21
24
104
6
Sindre Rønning
Frol IL
26
43
32
101
7
Mathias Stensland Lillevold
NTNUI
37
29
22
88
8
Jon Aukrust Osmoen
NTNUI
50
37
87
9
Dag Lofthus
Hamar OK
15
15
32
20
82
10
Petter Jakola
Bodø og Omegn IF Orientering
19
15
16
15
17
82
11
Emil Ahlbäck
Fossum IF
22
18
29
69
12
Anders Vister
Raumar Orientering
15
26
26
67
13
Sindre Johannessen
Freidig
17
15
17
15
64
14
Simen Aamodt
NTNUI
24
11
18
53
15
Espen Sundsvik
Frol IL
12
12
12
4
11
51
16
Eskil Sande Gullord
Gjø-Vard OL
12
7
14
16
49
17
Sondre Ruud Bråten
Raumar Orientering
18
19
12
49
18
Hovi Sjur
Skien OK
12
12
11
12
47
19
Oskar Røen
Varegg Fleridrett
13
8
15
10
46
20
Sindre Godager
Gjø-Vard OL
9
15
19
43
21
Jakob Kalvig Skogan
Bodø og Omegn IF Orientering
12
9
12
9
42
22
Erlend Nydal
Asker Skiklubb
16
14
30
23
Björck Oscar
OK Älme, SWE
22
22
24
Petter Næss Bjørgul
Halden SK
21
21
25
Melsom Borger
Fossum IF
20
20
26
Sverre Turter Sandvold
Nydalens SK
10
8
18
27
Erlend Raastad
Skien OK
7
9
16
28
Sturle Nordeide
IL Gneist
15
15
28
Adrian Opheim
Måren OK
3
12
15
30
Terje Magnus Bakken Sørensen
Freidig
9
5
14
31
Vegard Ølstad
Gjø-Vard OL
14
14
32
Håvard Haga
Raumar Orientering
13
13
33
Linus Wahl
IK-Vista, SWE
6
7
13
33
Faugstad Bjertnes Terje
Lillomarka OL
13
13
35
Vegard Fiane Pedersen
IK Grane Arendal Orientering
12
12
35
Håkon Njåstein
IL Tyrving
12
12
37
Harald Kalager
Asker Skiklubb
2
7
9
38
Smedberg Simon
OK Skogsfalken, SWE
9
9
38
Sigurd Oxaas Wie
Mo OK
9
9
38
Jacob Berg Lofthus
IL BUL-Tromsø
9
9
38
Fredrik Nalum Olsen
Larvik OK
9
9
38
Martin Bråten
Vegårshei IL
9
9
43
Håkon Sandven
Fana IL
7
7
43
Høydal Johannes Hov
Fossum IF
7
7
45
Lars Owren
Freidig
6
6
46
Muren Lars Maukon
Asker Skiklubb
6
6
46
Stian Jensen
Sarpsborg OL
6
6
48
Nilsen Vegard Bjerkreim
Lillehammer OK
5
5
48
Adam Gottfridsson
Lillomarka OL
5
5
50
Eirik Finne
TIF Viking
4
4
51
Narum Johannes
Hamar OK
1
1
D 19-20
Plass
Navn
Klubb
15.4
1.5
11.5
11.5
12.5
13.5
23.5
2.6
8.6
10.6
15.6
15.6
22.6
29.6
5.7
10.8
18.8
Totalt
1
Oda Wennemo
Halden SK
60
15
37
43
155
2
Ingjerd Myhre
Järla Orientering, SWE
50
50
50
150
3
Kristine Fjellanger
Varegg Fleridrett
37
12
22
15
60
146
4
Anneke Hald Bjørgum
Kristiansand OK
43
32
15
37
127
5
Narum Marte
Konnerud IL
15
29
60
104
6
Haverstad Maren Jansson
Konnerud IL
5
37
43
85
7
Gunhild Rogne Halland
NTNUI
21
17
9
32
79
8
Linn Kristine Gjesdal
Lillomarka OL
(7)
13
15
13
12
19
72
9
Marta Ulvensøen
OL Tønsberg og omegn
12
14
15
29
70
10
Julie Størmer
Fossum IF
12
19
12
21
64
11
Ida Mari Borge Hovi
Kristiansand OK
15
18
11
20
64
12
Malin Eijsink
Ås-UMB Orientering
20
21
18
59
13
Vassend Guro
Porsgrunn OL
15
9
18
14
56
14
Marte Fallbakken Berge
Løten OL
12
18
24
54
15
Maja Fjellstad Knutsen
Porsgrunn OL
7
15
16
16
54
16
Baklid Synne
Konnerud IL
22
29
51
17
Silje Uhlen Maurset
NTNUI
24
26
50
18
Marit Rønning Skoglund
Byåsen IL
12
6
9
17
44
19
Anna Ulvensøen
OL Tønsberg og omegn
4
16
22
42
20
Forseth Eli Marita
OL Trollelg
13
15
9
37
21
Mohagen Hansen Maren
Konnerud IL
11
19
30
22
Tonje Granne Kvale
Ås-UMB Orientering
26
26
22
Axelsson Meyerson Hanna
OK Linné, SWE
26
26
24
Marie Hammer Håversen
Raumar Orientering
10
15
25
25
Nybø Marie Nordbye
Konnerud IL
24
1
25
26
Tilkin Fanny
Halden SK
20
20
27
Marie Styrvold
Porsgrunn OL
9
7
16
28
Stenersen Line Hovdenak
NTNUI
7
8
15
28
Ina Catharina Storrønning
Byåsen IL
15
15
28
Hanga Karolyi
Fana IL
15
15
28
Kristine Fjeldbo
Sandefjord OK
15
15
32
Mari Eidnes
Harstad OL
12
12
32
Jørgensen Rannveig
Frol IL
9
3
12
32
Solveig Blandkjenn
NTNUI
12
12
35
Klara Alm
OK Linné, SWE
2
7
9
36
Julie Arnesen
Byåsen IL
7
7
36
Alexandersen Guro
Fredrikstad SK
7
7
38
Ann-Elin Bendiksen
Fana IL
6
6
38
Marianne Løvås
NTNUI
6
6
38
Lise Smedberg
Eiker OL
6
6
41
Camilla Vikingsen
TIF Viking
5
5
41
Westin Kjersti Adéla
Kristiansand OK
5
5
43
Rogstad Katharina
NTNUI
4
4
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
15.04.2012
Vestfold 2-dagers, dag 2
Sandefjord OK
sprint
01.05.2012
POL-sprinten
Porsgrunn OL
sprint
11.05.2012
KM Sprint AAOK
Øyestad IF allianse
sprint
11.05.2012
Bjørksprettsprell
Verdal OK
sprint
12.05.2012
KM sprint, med innlagt Norgescup sprint og HOK-ranking
Varegg Fleridrett
sprint
13.05.2012
Kretsløp RR
Ganddal IL
sprint
23.05.2012
Hedmarken Sprint Cup 2012 4. løp
Vang OL, Hamar OK
sprint
02.06.2012
NM sprint
Fossum IF
sprint
08.06.2012
Trondheim Open, NC sprint
Wing OK
sprint
10.06.2012
KM-sprint
Stavanger Orienteringsklubb
sprint
15.06.2012
KM Sprint
Meløy OK
sprint
15.06.2012
KM Sprint
Hamar OK
sprint
22.06.2012
Norsk O-festival (Klasser 15-21 m/jaktstart 3. dag)
Øystre Slidre IL
29.06.2012
Fjord-O West 2012
IL Gular, Varegg Fleridrett, Voss IL
sprint
05.07.2012
Sørlandsgaloppen, SprintPrologen
Søgne og Songdalen OK, Flosta IL, Kristiansand OK, Birkenes IL, OK Sør, Oddersjaa SSK, Lia IL, IL Høvdingen
sprint
10.08.2012
Nord-Norsk mesterskap sprint
IL BUL-Tromsø
sprint
18.08.2012
Norgescup sprint
Steinkjer OK
sprint
Annonser