In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Trimtex-cup 2012
Skriv ut
Sluttstilling etter 7 delarrangementer
H 13-14
Plass
Navn
Klubb
15.5
20.5
2.6
25.8
1.9
9.9
22.9
Totalt
1
Vegard Gulbrandsen
Asker Skiklubb
50
50
50
50
(50)
50
250
2
Gjermund Tørnqvist Halden
Nydalens SK
50
(13)
(25)
35
39
32
39
195
3
Ola Løvald Bråten
Asker Skiklubb
39
44
39
35
(35)
35
192
4
Øyvind Hjermstad
Fossum IF
(29)
32
39
44
44
(27)
29
188
5
Anders Haga
Raumar Orientering
32
(12)
19
32
(17)
39
44
166
6
Erling Hjermstad
Fossum IF
39
35
32
(21)
(21)
25
25
156
7
Elias Jonsson
Nydalens SK
35
27
27
19
27
135
8
Tarjei Holo
Fossum IF
44
44
11
14
(1)
19
132
9
Bjørn Anders Flågen
Heming Orientering
23
(21)
23
(19)
32
29
21
128
10
Sam Lunøe
Nydalens SK
25
23
21
(14)
27
(21)
10
106
11
Jørgen Wulfsberg
Nydalens SK
13
29
25
19
13
99
12
Styrk Hundseid Kamsvåg
IL Tyrving
27
17
(15)
23
23
8
98
13
Eivind Øfsthus Gravir
Asker Skiklubb
(6)
27
(4)
17
13
15
11
83
14
Espen Hegstad Krüger
Nydalens SK
(7)
25
17
(9)
12
23
77
15
Martin Borge Heir
Fossum IF
8
29
12
10
12
71
16
Eirik Langedal Breivik
Nydalens SK
2
10
8
44
64
17
Magnus Ramberg
Østmarka OK
14
2
25
7
14
62
18
Einar Melsom
Fossum IF
1
19
8
10
(1)
17
55
19
Anders Rogne
Nittedal OL
(2)
11
12
3
29
55
20
Fredrik Ramstad Hoff
Fossum IF
3
35
11
49
21
Jørgen Baklid
Konnerud IL
14
10
23
47
22
Lukas Liland
Nydalens SK
15
17
15
47
23
Thomas Haarr Johansen
Oppsal Orientering
17
9
7
13
46
24
Bjørnar Løvli
Asker Skiklubb
12
4
12
8
(1)
9
45
25
Sturla Frydenlund
IF Sturla
15
29
44
26
Emil Morgenlie Skei
Nydalens SK
10
15
13
38
27
Håvard Landro Svingheim
Konnerud IL
1
2
32
35
28
Kasper Fosser
Heming Orientering
15
2
9
1
5
32
29
Jørgen Kjos Barkenæs
Fet OL
2
7
6
(1)
10
25
30
Sjur Kvisle
Asker Skiklubb
14
2
1
7
24
31
Guttorm Snemyr Holtet
Indre Østfold OK
21
21
32
Sander Arntzen
Lierbygda OL
19
19
33
Jostein Tandberg
Nydalens SK
9
5
2
2
18
33
Anders Langaas
Nydalens SK
13
1
4
18
33
Lavran Thorstensen
Oppsal Orientering
2
2
2
(2)
12
18
36
Jørgen Vister
Indre Østfold OK
11
5
16
37
Alexander Skeppland Hole
Nydalens SK
2
2
2
2
(2)
(2)
6
14
38
Morten Kristian Vikerhaug
Fet OL
14
14
38
Oskar Grevstad
Fossum IF
4
2
2
6
14
40
Sander Hildebrand Rogndokken
Fet OL
2
11
13
41
Oscar Hæstad Bjørnstad
Fossum IF
1
2
2
5
(1)
10
42
Sebastian Eidem
Heming Orientering
2
3
4
9
43
Gard Dahlen
Kongsberg OL
6
3
9
43
Anders Løset
Ringerike OL
9
9
45
Håkon Lund
Kongsberg OL
8
8
45
Martin Andresen Skotte
Fossum IF
2
2
2
2
8
47
Bjørnar Brevik
Raumar Orientering
7
7
47
Hans Kristian Stubban Hygen
Østmarka OK
1
2
2
2
(1)
7
47
Eirik Rolfsen Haugmo
Heming Orientering
1
2
2
2
(1)
7
47
Sindre Rolfsen Haugmo
Heming Orientering
2
1
2
2
(1)
7
51
Audun Rognerud Bøe
Fossum IF
2
2
2
6
51
Trym Moeng Jensen
Nydalens SK
6
6
51
Nikolai Jones Arnesen
Heming Orientering
2
2
2
6
54
Henrik André Larsen
Kongsberg OL
5
5
54
Olav Schmitt Gran
Halden SK
5
5
54
Trym Løvseth Kavlie
Heming Orientering
2
2
1
5
57
Andreas Sedin
Raumar Orientering
2
2
4
57
Nikolai Arnesen
Heming Orientering
4
4
59
Johan Teodor Westly
Asker Skiklubb
1
1
1
3
60
Siver Risnes Bøen
Nydalens SK
2
1
3
60
Tord Strand
Kongsberg OL
3
3
60
Ole Martin Edstrøm
Oppsal Orientering
1
2
3
60
Johannes Finne Reinseth
Nydalens SK
1
2
3
60
Lars Risebrobakken
Raumar Orientering
1
2
3
60
Martin Ekeli Onstad
Oppsal Orientering
2
1
3
66
Tobias Kristensen
Larvik OK
2
2
66
Sindre Vestengen Lian
Lillomarka OL
1
1
2
66
Håkon Øvstedal
Nydalens SK
2
2
66
Øystein Rønning Strand
Nydalens SK
2
2
66
Mads Aanes Haugen
Raumar Orientering
2
2
66
Alf Gabriel Krohn Gjessing
Heming Orientering
2
2
66
Aksel Arnesen
Bækkelagets SK
1
1
2
66
Emil Løwengreen
Sarpsborg OL
2
2
66
Sander Arnevik
Ringerike OL
2
2
66
Carl August Klevjer
Ringerike OL
2
2
66
Mads Aanes Haugen
Frogner IL
2
2
66
Petter Astrup Arnesen
Heming Orientering
2
2
66
Herman M. Gløersen
Fredrikstad SK
2
2
66
Olav Heggelund
Lierbygda OL
2
2
66
Joar Gjerdahl
Berger og Svelvik OL
2
2
66
Martin Hjemaas Svindal
Fet OL
2
2
66
Oscar Lyngen
Frol IL
2
2
83
Mathias Høiås Bragge
Fossum IF
1
1
83
Eivind Haga Dalberg
Raumar Orientering
1
1
H 15-16
Plass
Navn
Klubb
15.5
20.5
2.6
25.8
1.9
9.9
22.9
Totalt
1
Elias T. Mølnvik
Fossum IF
35
50
(35)
44
50
(32)
50
229
2
Erland Kvisle
Asker Skiklubb
50
44
(32)
39
50
39
222
3
Olai Stensland Lillevold
Ås-UMB Orientering
44
39
(32)
50
35
(29)
35
203
4
Steinar Kollerud
Lillomarka OL
32
35
(4)
29
44
(1)
32
172
5
Vebjørn Tandberg
Nydalens SK
(14)
44
(23)
25
29
39
27
164
6
Oskar Størmer
Fossum IF
39
39
32
44
154
7
Amund Hoel
Raumar Orientering
25
(7)
12
35
25
(1)
25
122
8
Henrik Eijsink
Ås-UMB Orientering
(17)
21
(13)
19
19
27
29
115
9
Ulrik Astrup Arnesen
Heming Orientering
(4)
32
(5)
21
21
23
97
10
Bjørn André Aaslund
Fet OL
29
32
32
93
11
Elias Wiklund
Nydalens SK
27
25
21
(11)
17
(1)
90
12
Jørgen Weidemann
Nydalens SK
21
27
(7)
27
14
89
13
Håkon Raadal Bjørlo
Halden SK
39
11
35
85
14
Magnus Wølneberg
IL Tyrving
3
17
(1)
15
23
(1)
21
79
15
Ola Brende
Fossum IF
(6)
15
(2)
10
15
15
19
74
16
Audun Heimdal
Konnerud IL
27
44
71
17
Are Wigaard
Oppsal Orientering
15
23
23
7
(1)
68
18
Knut Aasheim
Oppsal Orientering
13
2
12
6
(1)
23
56
19
Lars Gustav Rogne
Nittedal OL
13
4
(2)
17
(2)
19
53
20
Sigurd Melsom
Fossum IF
23
1
2
(1)
25
51
21
Håvard Irgens
Bodø og Omegn IF Orientering
50
50
22
Åsmund Aamodt Resell
Nydalens SK
(1)
3
13
8
21
45
23
Runar Bjørhovde
Bækkelagets SK
10
10
(2)
9
12
(1)
41
24
Herman Moe
Fet OL
12
(1)
2
4
17
35
25
Andreas Marcussen
Asker Skiklubb
11
1
3
1
(1)
14
30
26
Magnus Rokne Vågen
Nydalens SK
9
8
2
8
27
26
Vegard Rønning Huber
Hamar OK
27
27
28
Skjalg Hundseid Kamsvåg
IL Tyrving
5
9
(2)
7
5
26
29
Anders Stiansen Nygaard
Ås-UMB Orientering
2
6
2
15
25
30
Erik Dukefoss
Lillehammer OK
14
11
25
30
Ask Kleist Godal
Bodø og Omegn IF Orientering
25
25
32
Robin Bergane Jansson
Siggerud IL
2
5
2
13
22
33
Petter Norsted Kildebo
Halden SK
21
1
22
33
Helge Nikolai Helmersen
Fet OL
2
6
14
22
35
Claus Martinsen
Heming Orientering
19
2
21
36
Eilif Tandberg Swensen
Asker Skiklubb
2
1
17
20
37
Rein Mårdalen
Freidig
19
19
37
Håkon Blågestad
Indre Østfold OK
7
12
19
39
Olav Ekrheim
Fana IL
17
17
40
Erik Wegner Hodt
Fossum IF
2
14
16
41
Are Smeland Nygårdseter
Vegårshei IL
15
15
41
Einar Lofthus
Lillehammer OK
6
9
15
43
Einar Lund
Kongsberg OL
14
14
44
Torgeir Sulheim
Lillehammer OK
13
13
45
Kristian Lampe Gjemdal
Heming Orientering
11
11
45
Endre Wigaard
Oppsal Orientering
8
2
1
11
47
Jørgen Wingerei
Porsgrunn OL
10
10
47
Kristoffer Nygård
Egersund OK
10
10
49
Stian Sundsvik
Frol IL
9
9
50
Karsten Martinussen
Fossum IF
2
6
8
50
Øyvind Wiggen
Byåsen IL
8
8
52
Mahtias Johansen
Siggerud IL
2
3
2
7
53
Ludvig Andreas Baugstø Rødnes
Oppsal Orientering
1
3
1
5
54
Dzmitry Karpenka
Asker Skiklubb
1
2
3
55
Toralf Grande
Kongsberg OL
2
2
55
Karl Gjølsjø
OK Moss
2
2
55
Thomas Tubbehaugen
OK Moss
2
2
55
Karsten Hervik Hansen
Haugesund IL Orientering
2
2
55
Andreas Eide Skjæveland
Stavanger Orienteringsklubb
2
2
55
Håvard Bakke
Ringerike OL
2
2
55
Ole Kostøl
Kristiansand OK
2
2
55
Herman Kirste
Skien OK
2
2
55
Peder Fossheim Asplin
Gjø-Vard OL
2
2
55
Vegard Landsverk
Skien OK
2
2
55
Henrik Upsal
Kristiansand OK
2
2
55
Matias Hodne Hanisch
Kristiansand OK
2
2
67
Johan Otto Munkeby
Frol IL
1
1
67
Trygve Heggedal
Kongsberg OL
1
1
67
Georg Balke Fjellang
Nydalens SK
1
1
D 13-14
Plass
Navn
Klubb
15.5
20.5
2.6
25.8
1.9
9.9
22.9
Totalt
1
Rannveig Winsnes Nordhagen
Ås-UMB Orientering
50
39
44
(39)
(39)
50
35
218
2
Line Wegner Hodt
Fossum IF
44
(29)
32
50
35
50
211
3
Synne Strand
Lierbygda OL
44
39
44
44
39
210
4
Tilla Farnes Hennum
Lierbygda OL
35
50
50
27
44
206
5
Henriette Smeby
Nydalens SK
17
50
(1)
44
32
(2)
143
6
Fanni Jauhojärvi Markussen
Asker Skiklubb
(19)
23
35
(21)
23
32
27
140
7
Nora Synnøve Woxholth
Asker Skiklubb
(21)
25
(3)
27
29
39
15
135
8
Sofie Skyttersæter Iversen
Heming Orientering
39
(21)
29
35
(8)
29
132
9
Margrethe Wisløff
Asker Skiklubb
29
12
(10)
32
21
32
126
10
Anniken E. Karlsen
Oppsal Orientering
(15)
17
(2)
25
23
35
21
121
11
Anniken Helland-Hansen
IL Tyrving
14
32
11
19
29
105
12
Stine Njåstein
IL Tyrving
35
(2)
12
(7)
11
19
14
91
13
Johanne Bratland Tjernshaugen
OK Moss
27
9
27
27
90
14
Ingvild C. Fleisje
Nittedal OL
(2)
(2)
11
29
14
25
10
89
15
Maria Olsbø
Østmarka OK
23
23
13
25
84
16
Emma Eithun Paulsen
Nittedal OL
10
15
2
19
(1)
23
69
17
Synne Skjærstein
IL Tyrving
13
(4)
(2)
9
9
17
19
67
18
Synne Eide Rapp
Raumar Orientering
11
2
(2)
15
25
(1)
12
65
19
Åshild Faller Råheim
Fet OL
25
1
25
12
(1)
63
20
Ingvil Ahlsand
Nydalens SK
2
15
17
10
(2)
13
57
21
Nora Graffer
Østmarka OK
17
13
1
17
48
22
Victoria Hæstad Bjørnstad
Fossum IF
12
3
9
(2)
23
47
23
Oda Sikkeland
IL Tyrving
2
19
23
44
24
Thea Feiring Haltia
IL Tyrving
2
2
5
(2)
17
(2)
8
34
25
Aurora Moholth
Kongsberg OL
13
21
34
26
Alma Haugen Kvisgaard
Fredrikstad SK
32
32
27
Louise Marøy Bårdsen
Heming Orientering
27
2
29
28
Hanne Grandal
IL Tyrving
2
2
10
7
7
28
29
Anne Willkommen Eiken
Kongsberg OL
2
19
21
29
Ingrid Aaslund
Fet OL
5
7
4
(4)
5
(1)
21
31
Åse Bergan
Nydalens SK
2
2
2
14
20
32
Mina Haver
Lillomarka OL
2
5
11
18
33
Marthe Ramstad
Fet OL
1
6
8
2
(1)
17
34
Johanne Øderud Vatne
Bækkelagets SK
2
2
2
1
9
16
35
Idunn Haavengen
Kongsberg OL
2
14
16
36
Maria Olsbø
Østmarka OK
8
7
15
36
Heidi Therese Wiest
OL Vallset/Stange
15
15
38
Kristin Sagosen Smeby
Kongsberg OL
14
14
39
Maiken Sandberg
Nydalens SK
2
2
2
2
(2)
5
13
40
Kristin Smeby
Kongsberg OL
13
13
41
Mathilde Sønsterudbråten
Raumar Orientering
2
2
2
6
12
42
Mina Rørvik Haver
Lillomarka OL
12
12
42
Hedvig Vollset
Heming Orientering
2
8
2
12
42
Eline Lund Westgaard
Oppsal Orientering
(1)
2
2
2
6
12
45
Amalie Fjæstad Amundsen
Konnerud IL
11
11
45
Martine Engebretsen
Heming Orientering
9
2
11
47
Marit Melby Jacobsen
Lardal OL
10
10
48
Ingrid Bredalen
Nittedal OL
6
2
8
48
Marie Trekrem
Ås-UMB Orientering
3
1
2
2
(1)
8
48
Synne Malene Brække
Halden SK
8
8
51
Nora Torgersen
Halden SK
7
7
51
Synne Eikeland Røstadsand
Nydalens SK
2
2
3
7
51
Vilde Frydenlund Norling
Nydalens SK
6
1
7
54
Anine Halén
Nydalens SK
5
1
6
54
Dina Sofie Antonsen
Fredrikstad SK
6
6
56
Emilie Sommerstad Vee
IL Tyrving
2
2
1
5
56
Julie Bakke
Fossum IF
2
3
5
58
Ane Holm Grøneng
Lillehammer OK
4
4
58
Rikke Hjelseth Larsen
Kongsberg OL
2
2
4
58
Kristin Ottesen
Fredrikstad SK
4
4
58
Ingrid Masdal
Lillomarka OL
2
2
4
62
Andrine Langebeck
Kolbotn og Skimt OL
2
2
62
Guro Karlsen
Lillehammer OK
2
2
62
Vilde Øvreeide
Nydalens SK
2
2
62
Fride Sørensen
IF Sturla
2
2
62
Rikke Ingesen
Sarpsborg OL
2
2
62
Helena Åsberg
Sarpsborg OL
2
2
62
Hannah Malmei
Nydalens SK
2
2
62
Ane Dyrkorn
Eiker OL
2
2
62
Thea Dyrkorn
Eiker OL
2
2
62
Ingeborg Fallbakken Berge
Løten OL
2
2
62
Ylva Horten
Lillomarka OL
2
2
62
Kornelia Lønning Brurberg
IF Sturla
2
2
62
Siri Pedersen
Sarpsborg OL
2
2
62
Tone Nordbye Nybø
Konnerud IL
2
2
62
Kristiane Rogstad
Kongsberg OL
2
2
62
Mathilde Abrahamsen
OK Moss
2
2
78
Åshild Egeberg Vári
IF Sturla
1
1
D 15-16
Plass
Navn
Klubb
15.5
20.5
2.6
25.8
1.9
9.9
22.9
Totalt
1
Kaja Bråten Løvald
Asker Skiklubb
35
(21)
35
32
(32)
39
39
180
2
Anine Ahlsand
Nydalens SK
(11)
50
44
29
50
173
3
Ragnhild Hjermstad
Fossum IF
27
27
(4)
39
(27)
32
44
169
4
Karoline Sønsterudbråten
Raumar Orientering
50
25
(1)
27
(19)
35
27
164
5
Selma Øfsthus Gravir
Asker Skiklubb
(15)
39
19
17
44
29
148
6
Marie Olaussen
Fredrikstad SK
50
44
39
1
134
7
Kristin Brekke
Lillomarka OL
29
(12)
27
29
(25)
44
129
8
Astrid Fiskum
IL Tyrving
23
29
(5)
8
21
32
113
9
Stine Madslien Bakken
Nydalens SK
25
32
17
35
(1)
109
10
Sara Angell Bakke
Lillomarka OL
11
19
(2)
25
11
(1)
25
91
11
Siri Grandal
IL Tyrving
10
35
(2)
12
13
21
91
12
Kristin Helland-Hansen
IL Tyrving
12
17
50
79
12
Julie Hjortland
Larvik OK
44
35
79
14
Tiril Ruud Bråten
Raumar Orientering
(5)
(1)
13
19
15
29
76
15
Karen Bjergaard
Nydalens SK
(3)
10
(2)
14
7
25
19
75
16
Julia Plaian
Asker Skiklubb
10
27
35
72
17
Ingunn Egeberg Vári
IF Sturla
21
50
71
18
Ingvild Wang
Lillomarka OL
14
11
23
23
(1)
71
19
Nina Asheim Birkeland
Halden SK
32
23
14
69
20
Tonje Vassend
Porsgrunn OL
50
50
21
Emilie Johanne Hagen
Raumar Orientering
6
2
3
23
15
49
22
Ingrid Landmark Tandrevold
Fossum IF
23
25
48
23
Anneli Grindstad
Sarpsborg OL
44
44
23
Evine Westli Andersen
Løten OL
13
14
17
44
25
Marit Nersten
Fossum IF
13
29
42
26
Gina Granstedt
Halden SK
39
2
41
27
Nanna Norderud
IL Tyrving
1
11
9
1
17
39
28
Frida Sæther
Freidig
39
39
29
Ida Feiring Haltia
IL Tyrving
6
7
(2)
13
12
(1)
38
30
Stina Sandberg
Nydalens SK
8
21
6
35
31
Marte Hoff Hagen
Byåsen IL
32
32
32
Kristin Blindheim
Lillomarka OL
9
(1)
2
15
5
31
32
Synne Nesheim Flatebakken
IL Tyrving
14
6
7
4
(1)
31
34
Johanne Lægran
Nydalens SK
15
12
2
29
35
Silje Arntzen
Lierbygda OL
2
25
27
36
Ingvild Torgersen
Halden SK
23
23
36
Åsne Skram Trømborg
Kongsberg OL
23
23
38
Hanna Torjusen
Fredrikstad SK
17
3
20
39
Ingrid Nytun Nergård
Nittedal OL
2
3
2
9
16
39
Lovise Fremstad
Larvik OK
8
8
16
41
Sigrid Merete Moen Pedersli
OL Trollelg
15
15
42
Oda Lægran
Nydalens SK
2
2
8
12
43
Idun Bækken
Nord-Østerdal OK
11
11
43
Elin Fossum Rye
Asker Skiklubb
11
11
43
Siri Moholth
Kongsberg OL
9
2
11
46
Kristine Klock Fleten
Wing OK
9
9
47
Ragnhild Marie Holen
Østmarka OK
7
1
8
48
Oda Eithun Paulsen
Nittedal OL
6
1
7
48
Thea-Elise Ødegaard
Fossum IF
7
7
50
Nora Skyttersæter Saugerud
Konnerud IL
5
5
51
Alexandria Jensen
Indre Østfold OK
2
2
4
51
Maren Roll Paulsen
Fredrikstad SK
4
4
51
Vilde Malmei
Nydalens SK
4
4
51
Caroline Bergman
Konnerud IL
2
2
4
55
Marian Dirro
Måren OK
2
1
3
56
Sunniva Eik Haave
Oppsal Orientering
2
2
56
Tuva Bjerketvedt
OK Moss
2
2
56
Christine Williksen Høiland
Fossum IF
2
2
56
Stina Johanne Sandberg
Nydalens SK
2
2
56
Anniken Aarrestad
Nydalens SK
2
2
56
Hanna E. Andersen
Eiker OL
2
2
56
Martine Løwengreen
Sarpsborg OL
2
2
56
Oda Frøshaug
Indre Østfold OK
2
2
56
Benedicte Pedersen
Sarpsborg OL
2
2
56
Marthe Kristensen
Sarpsborg OL
2
2
66
Elin Fossum Rye
Asker Skiklubb
1
1
67
Ida Berg Hanssen
Byåsen IL
1
1
67
Astrid Leirset
IF Sturla
1
1
67
Adele Jutulstad
Bækkelagets SK
1
1
67
Fanny Odden
Måren OK
1
1
67
Hege Ynn Jødal
Bækkelagets SK
1
1
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
15.05.2012
Vårløpet
Kolbotn&Skimt
Mellomdistanse
20.05.2012
Knut Valstads Minneløp
Oppsal
Langdistanse
02.06.2012
Fossumsprinten
Fossum IF
Sprint
25.08.2012
Romeriksløpet
Gjerdrum IL
Langdistanse (KM)
01.09.2012
Ivar O-løpet
IL Tyrving
Mellomdistanse (KM)
08.09.2012 - 09.09.2012
Sprint med jaktstart
Bækkelagets SK og Fet OL
Jakstart mellomdistanse
22.09.2012
Askerløpet
Asker SK
Annonser