Norsk Orientering

Nattløp Rogaland O-krets Sørfylket

Skriv ut

Sluttstilling etter 9 delarrangementer

Nattløp Rogaland O-krets Sørfylket

Herrer XLang

Plass Navn Klubb
30.10
13.11
27.11
11.12
8.1
22.1
5.2
19.2
5.3
Totalt
1 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 80 80 80 55 70 80 -> +0:00
2 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 0 80 50 0 -> +11:00
3 Arild Aasheim Ganddal IL 55 47,5 47,5 70 -> +12:39
4 Odd Fuglestad Ålgård Orientering 60 60 70 45 45 (40) 42,5 -> +13:07
5 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 40 45 47,5 (35) 38 45 50 -> +14:33
6 Morten Sundli Ganddal IL 42,5 50 37 39 47,5 55 -> +16:04
7 Fredrik Sandal Ganddal IL 45 -> +18:11
8 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 38 38 55 -> +18:21
9 Geir Sand Ålgård Orientering 39 55 45 60 39 (36) 47,5 -> +19:26
10 Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland) -> +27:36
11 Jonas Nesland Vevatne NOTEAM 35 35 32 33 -> +39:34
Bjarthe Westerheim Stord Orientering 80 70 80 70 70 80
Oddvar Taksdal Ganddal IL 70 50 55 50 60
Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 45 50 0 40 42,5
Per Olav Haarr Ganddal IL 50 47,5 36 38
Kristian Haarr Ganddal IL 55 40 37 37
Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 70 50 39
Stig Alvestad Ganddal IL 55 60
Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 34 42,5 37
Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 47,5 60
Jakob Karlsen Ganddal IL 36 36 34 0
Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 45 34 0
Kjell Makrell Dale Sandnes IL (Rogaland) 60
Thomas Natvig Årstad NTNUI 60
Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 47,5
Fredrik "som kikker på kartet før start" Sandal Ganddal IL 42,5
Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland) 42,5
Ulrik Olsson Brattås CK, SWE 42,5
Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 40 0
Inge Løland Bristow 39
Paul Terje Haarr Ganddal IL 38
Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 37
Øyvind Rummelhoff Vaulen OK 0 36 0
Espen Rognsvåg Fana IL 35
Aart Joakim in't Veld Ganddal IL 0 33
Anders Einum Ganddal IL 0
Veronika Øvremo Ålgård Orientering 0

Herrer Lang

Plass Navn Klubb
30.10
13.11
27.11
11.12
8.1
22.1
5.2
19.2
5.3
Totalt
1 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 42,5 60 60 50 55 70 -> +0:00
2 Paul Terje Haarr Ganddal IL 47,5 55 60 70 60 70 (47,5) -> +6:17
3 Per Ingar Hadland Ganddal IL 39 60 70 47,5 50 47,5 (39) -> +6:50
4 Rune Karstensen Stavanger Orienteringsklubb 55 70 (42,5) 55 55 50 60 -> +10:05
5 Inge Løland NOTEAM 40 50 70 0 -> +11:49
6 Espen Fyhn Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 45 50 50 40 60 55 -> +12:10
7 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 36 47,5 45 40 38 (0) 38 -> +14:08
8 Tallak Langmyr Ganddal IL 0 45 42,5 -> +16:05
9 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 47,5 42,5 45 37 -> +17:04
10 Arne Hetlelid NOTEAM 38 55 70 39 (38) 39 40 -> +17:40
11 Trond Lamark Ganddal IL 0 80 0 -> +21:40
12 Otto Omdal Ganddal IL 60 80 -> +26:20
13 Jørgen Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 32 45 0 35 47,5 -> +27:41
14 Ove Oaland Ganddal IL 35 50 39 36 37 40 (34) -> +27:50
15 Gunnar Thorset NOTEAM -> +28:38
16 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 38 0 -> +35:05
17 Hans Einar Thorset NOTEAM -> +38:20
Joar Eilevstjønn Ganddal IL 38 80 42,5 80
Tor Brekken Ganddal IL 42,5 37 39 36
Tim Griffin Ganddal IL 80 55
Per Olav Espegren NOTEAM 40 50
Arild Aasheim Ganddal IL 80
Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 80
Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 80
Rune Hatle Avinor Sola BIL 40 33
Gunnar Thorset NOTEAM 37 35
Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 70
Aart Joakim in't Veld Ganddal IL 50
Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 47,5
Per Olav Haarr Ganddal IL 45
Per Ivar Stokland Ganddal IL 45 0
Dag Haugland Østmarka OK 42,5
Ernst Kristensen Statoil BIL 37
Bjarne Gimre Ganddal IL 37
John Breiland NOTEAM 34
Kjetil Gjerde Statoil BIL 33
Otto Alsnes Sandnes IL (Rogaland) 0
Tore Prestvold NOTEAM 0

Herrer Mellom

Plass Navn Klubb
30.10
13.11
27.11
11.12
8.1
22.1
5.2
19.2
5.3
Totalt
1 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 80 80 80 80 80 80 (60) (80) -> +0:00
2 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 70 60 70 (60) (0) 70 80 70 -> +10:47
3 Tore Prestvold NOTEAM 60 47,5 40 55 47,5 (34) 39 -> +17:45
4 Bjarne Gimre Ganddal IL 50 47,5 45 -> +23:24
5 Jan Inge Lunde Ganddal IL 50 36 40 36 0 47,5 -> +23:59
6 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 37 39 33 -> +25:38
7 Kjell Olav Gjerde Stavanger Orienteringsklubb 38 31 -> +25:41
8 Eivind Lars Rake Sandnes IL (Rogaland) 0 40 37 -> +27:05
9 Ole Auklend Skattesport BIL 47,5 40 37 35 50 39 (0) (0) -> +27:26
10 Paul Andreas Paulsen Stavanger kommune BIL 39 36 37 38 42,5 38 (35) -> +28:17
11 Bertrand Denieul JWC BIL 55 42,5 38 55 (30,5) 39 55 -> +29:08
12 Jeremy Huthwaite Ganddal IL 50 0 42,5 50 -> +29:34
13 Ernst Kristensen Statoil BIL 45 39 32 -> +44:12
Tor Sverre Skåra Egersund OK 40 70 60 45 60 (37) (0) 40
Tor Livar Flugsrud Ganddal IL 38 42,5 32 42,5 (30) 42,5 38
Tor Geir Espedal Ganddal IL 55 0 55 40 60 47,5
Gudmund Gausel Vegvesenet 45 39 33 70 55 0
Helge Kristensen JWC BIL 42,5 38 31 35
Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 34 47,5 50
Lars Primstad Sandnes IL (Rogaland) 70 42,5
Odd Arild Werness Rog. Politi 37 36 33
Arne Østensen IRIS 45 60
John Gran Abrahamsen Stavanger Orienteringsklubb 36 29,5 37 0
Jacques Roussel JWC BIL 0 55 45
Ragnvald Frøyland Time kommune BIL 31,5 45
Jørgen Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 45 29
Arne Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 34 38
Arvid Thorsen Aftenbladet BIL 0 39 0 32
Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 70 0
Jan Henrik Neuenkirchen Ganddal IL 30,5 33
Rune Paulsen SIB BIL 50
Finn Årstad Vaulen OK 50
Arnulf Fuglestad Ålgård Orientering 47,5
Erik Bakke Sandnes IL (Rogaland) 40
Sverre Nordal Statoil BIL 36
Svend Vihovde Stavanger Orienteringsklubb 36
Ommund Bakkevold Lærerne BIL 35
Anders Fuglestad Ålgård Orientering 35
Børje Svensson Forsand IL 34
Sverre M. Nordal Statoil 0 31,5
Øyvind Egeskog Stavanger Orienteringsklubb 31,5
Kari Nødland Ålgård Orientering 0
Odd A. Wernes Rogaland Politi 0
Stephane Bellamy JWC BIL 0

Herrer kort

Plass Navn Klubb
30.10
13.11
27.11
11.12
8.1
22.1
5.2
19.2
5.3
Totalt
1 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 70 -> +0:00
2 Jan Henrik Neuenkirchen Ganddal IL 55 45 45 -> +10:26
3 Carl Unger NOTEAM -> +18:24
Sverre Vareberg Stavanger Orienteringsklubb 60 70 80 50 50
Arild Svihus Ganddal IL 70 70 60 80
Théodore Denieul JWC BIL 0 60 55 55 50
Denis Castelet JWC BIL 47,5 70 55
Arne Nygaard Lyse BIL 80 80
Vincent Nicheletti JWC BIL 80
Frode Halvor Lund Ålgård Orientering 80
Vegard Villmones Ganddal IL 80
Tormod Aaslid Egersund OK 80
Rune Hatle Avinor 70
Vetle Vebjørn Farset Sandnes IL (Rogaland) 70
Vincent Micheletti NOTEAM 60
Varg Andreas Farset Sandnes IL (Rogaland) 60
Markus Stokland Ganddal IL 60
Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 60
Trym Ekrheim Stavanger Orienteringsklubb 60
Bertrand Denieul JWC BIL 55
Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 55
Alexandre Roussel JWC BIL 47,5
Daniel Halleraker Vihovde Stavanger Orienteringsklubb 42,5

Damer Xlang

Plass Navn Klubb
30.10
13.11
27.11
11.12
8.1
22.1
5.2
19.2
5.3
Totalt
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 80 80 80 80 80 80 (80) (80) -> +0:00
2 Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering -> +25:37
Veronica Øvremo Ålgård Orientering 70 60 70 0
Inger Tone Nygård Egersund OK 70
Trine Bolstad Ganddal IL 70

Damer Lang

Plass Navn Klubb
30.10
13.11
27.11
11.12
8.1
22.1
5.2
19.2
5.3
Totalt
1 Vibeke Lamark Ganddal IL 80 80 55 70 60 50 (0) -> +0:00
2 Anne Marie Gausel Ganddal IL 60 70 0 50 45 60 -> +16:11
Inger Tone Nygård Egersund OK 80 70 55 70 80
Torill Brekken Ganddal IL 70 80 70 80
Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 80 60 80
Trine Bolstad Ganddal IL 60 60 0 55
Ingrid Peikli Sandnes IL (Rogaland) 70
Silje Thorsen JWC BIL 70
Therese Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland) 60
Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 60
Anne Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland) 55
Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 50
Ruth Crewe Stavanger Orienteringsklubb 47,5
Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 47,5
Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 0
Helen Lomeland Ålgård Orientering 0

Damer Mellom

Plass Navn Klubb
30.10
13.11
27.11
11.12
8.1
22.1
5.2
19.2
5.3
Totalt
1 Katrine Prestvold Ganddal IL 80 70 80 55 80 80 -> +0:00
2 Ragnhild Auglænd Ganddal IL 70 70 55 80 60 70 (0) -> +2:29
3 Eli Frafjord Ganddal IL (40) 60 47,5 42,5 45 70 55 -> +3:44
4 Jørgine Sofie Morstøl Ålgård Orientering 47,5 50 50 47,5 50 (40) 47,5 -> +11:54
5 Kristin Skadsem Ganddal IL 50 55 45 55 47,5 (33) 50 -> +13:55
6 Inger Skretting Opstad Egersund OK 39 39 42,5 40 37 40 -> +30:31
7 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 38 32 -> +44:02
Gunn Grefstad ABB BIL 42,5 80 (42,5) 60 55 50 60
Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 37 45 38 38 0 42,5
Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 36 35 37 42,5 45
Ingunn Voilås Egersund OK 40 38 39 70
Brit Vivian Meling Sandnes IL (Rogaland) 34 34 31,5 60 0
Randi Ladsten Time kommune BIL 50 36 39
Silje Thorsen JWC BIL 0 0 45 80
Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 80 0
Aslaug Lura NOTEAM 37 36
Ragnhild Berntsen Time kommune BIL 35 38
Margaret Malmin SUS BIL 36 35
Janne Thygesen Ganddal IL 70 0
Hannah Malmai Sandnes IL (Rogaland) 70
Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 60
Trine Bolstad Ganddal IL 60
Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 60
Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 55
Anne Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland) 47,5
Berit Bakken Ganddal IL 45
Grethe Stokland Ganddal IL 40
Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 39
Heidi Langeland SK BIL 39
Synnøve Fuglestad Ålgård Orientering 38
Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 34
Margot Asheim SUS BIL 33
Henny Helgeland Reinhold Egersund OK 32
Helga Klausen Klepp kommune 0

Damer Kort

Plass Navn Klubb
30.10
13.11
27.11
11.12
8.1
22.1
5.2
19.2
5.3
Totalt
1 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 80 80 80 80 (0) 80 80 -> +0:00
2 Ingrid Lamark Ganddal IL 70 70 80 70 60 (60) 70 -> +8:21
3 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 70 80 60 70 -> +11:49
4 Margot Asheim SUS BIL 50 60 55 55 55 50 -> +19:17
5 Henny Helgeland Reinhold Egersund OK 70 50 55 47,5 -> +19:34
Randi Bugge Nortura BIL 55 60 50 70 45 60
Ingunn Voilås Egersund OK 60 60
Helga Klausen Klepp Kommune BIL 55 0 55
Brit Vivian Meling Sandnes IL (Rogaland) 45 55
Katarina Harestad Haukaas Bente og Oli 55
Wenke Wannberg Statoil BIL 50
Aslaug Lura Sandnes Sparebank 50
Margaret Malmin SUS BIL 47,5
Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 47,5
Aslaug Neteland Ganddal IL 47,5
Vår Vilde Farset Sandnes IL (Rogaland) 47,5
Zoe Griffin Ganddal IL 45
Katrine Alfarnes H 0

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
30.10.2013 Nattløp Vagleskogen Ganddal IL mellom
13.11.2013 Nattløp Sveineskogen Egersund OK lang
27.11.2013 Nattløp Vikeså Ålgård Orientering lang
11.12.2013 Nattløp Vaulen Vaulen Orienteringsklubb mellom
08.01.2014 Nattløp Avinor Ganddal IL lang
22.01.2014 Nattløp Stavanger Stavanger Orienteringsklubb lang
05.02.2014 Nattløp Vigreskogen Ganddal IL mellom
19.02.2014 Nattløp Sandnes Sandnes IL (Rogaland) lang
05.03.2014 Nattløp Hålandsskogen Ålgård Orientering mellom

Annonser

IOF Eventor