Norsk Orientering

Terminliste

266 arrangement treff mellom 01.01.2019 og 31.12.2019 med følgende utvalg: internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 197 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 1ti 1.1
on 2.1
to 3.1Nattsprintkøppen 2018/2019 DeepOcean ArenaHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
2.1
fr 4.1
lø 5.1Ski-o-treff MellomdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo-
S
intM
31.12
Ski-o-treff NattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo-
S
nasjSN
31.12
sø 6.1Ski-o-treff NM LangdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo-
S
intL
u 2ma 7.1
ti 8.1
on 9.1Vinter-Jukola #9Larvik OKVestfold2
nærMN
8.1
to 10.1
fr 11.1Tac-OStokke ILVestfold0
nærMN
9.1
lø 12.1
sø 13.1
u 3ma 14.1
ti 15.1
on 16.1Vinter-Jukola løp 11Skien OKTelemark5
nærLN
16.1*
to 17.1Nattsprintkøppen 2018/2019 Hauge skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
16.1
fr 18.1
lø 19.1Hovedløp og NM mellomLøten o-lag
Vang OL
Hedmark-
S
mestL
sø 20.1NC ski-o (sløyfer)Løten o-lag
Vang OL
Hedmark-
S
nasjL
u 4ma 21.1
ti 22.1
on 23.1Vinterjokula 11Hedrum OLVestfold2
nærMN
23.1*
to 24.1
fr 25.1
lø 26.1
sø 27.1
u 5ma 28.1
ti 29.1
on 30.1Vinterjukola 12Porsgrunn OLTelemark4
nærLN
29.1
to 31.1Nattsprintkøppen 2018/2019 Austrheim skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
30.1
fr 1.2
lø 2.2
sø 3.2
u 6ma 4.24.-11.feb EM skio - TyrkiaNorges Orienteringsforbund-
S
intL
ti 5.2
on 6.2
to 7.2
fr 8.2
lø 9.2
sø 10.2
u 7ma 11.2
ti 12.2
on 13.2
to 14.2Nattsprintkøppen 2018/2019 Vormedal skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
13.2
fr 15.2
lø 16.2NC mellomdistanseNorges Orienteringsforbund-
S
nasjM
sø 17.2NM stafettNorges Orienteringsforbund-
S
mestSL
u 8ma 18.2
ti 19.2
on 20.2
to 21.2
fr 22.2
lø 23.2
sø 24.2
u 9ma 25.2
ti 26.2
on 27.2Vinter-Jukola løp 16Skien OKTelemark3
nærLN
27.2*
to 28.2
fr 1.3
lø 2.3
sø 3.3
u 10ma 4.3
ti 5.3
on 6.3
to 7.3
fr 8.3
lø 9.3
sø 10.3
u 11ma 11.3
ti 12.3
on 13.3
to 14.3
fr 15.3
lø 16.3NC sprintIL BUL-TromsøTroms-
S
nasjS
sø 17.3NC mellomIL BUL-TromsøTroms-
S
nasjM
u 12ma 18.3
ti 19.319.-24.mar VM + junior VM ski-o - Piteå, SverigeNorges Orienteringsforbund-
S
intL
on 20.3
to 21.3
fr 22.3
lø 23.3Gromløpet - Kick off OsloLillomarka OLAkershus og Oslo-
krets
F
L
sø 24.3
u 13ma 25.3
ti 26.3
on 27.3Vinterjukola 19Porsgrunn OLTelemark3
nærLK
26.3
to 28.3
fr 29.3Nattløp Vestfold 2-dagersSandefjord OKVestfold-
kretsLN
NattsvermerenFredrikstad SKØstfold-
kretsLN
lø 30.3BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold-
kretsM
KOK 2-dagers, dag 1Kristiansand OKVest-Agder-
nasjM
Sprintløp StavangerStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nasjS
Vestfold 2-dagers, dag 1Sandefjord OKVestfold-
kretsM
sø 31.3KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKVest-Agder-
nasjL
KristtornløpetStord OrienteringHordaland-
kretsL
Prøve-NM KnockoutsprintStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nasjS
Vestfold 2-dagers, Dag 2Larvik OKVestfold-
kretsM
u 14ma 1.4
ti 2.4SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 1Stokke ILVestfold-
nærS
on 3.4
to 4.4TA-Sprint 1Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
Drammen City Cup - Løp 1Sturla, IFBuskerud-
nærS
fr 5.4
lø 6.4Norwegian Spring - VårsprettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjM
Norwegian Spring - VårstafettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjSM
sø 7.4Norwegian Spring - SolrenningenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjL
u 15ma 8.4
ti 9.4SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 2OL Tønsberg og omegnVestfold-
nærS
on 10.4AAOK-karusellen løp 1Øyestad IF allianseAust-Agder-
nær
F
M
9.4
to 11.4TA-Sprint 2Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
fr 12.4NM nattØstmarka OKAkershus og Oslo-
mestLN
lø 13.4Lørdagskjappen OK MossØstfold-
nasjM
sø 14.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
intL
u 16ma 15.4
ti 16.4
on 17.4
to 18.4
fr 19.4
lø 20.4
sø 21.4
u 17ma 22.4
ti 23.4SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 3Larvik OKVestfold-
nærM
on 24.4Østfoldsprinten løp 1Halden SKØstfold-
kretsS
AAOK-karusellen løp 2Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
S
23.4*
to 25.4TA-Sprint 3Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsS
fr 26.4
lø 27.4KM SprintIL VetenSogn og Fjordane-
kretsS
sø 28.4KM MellomIL VetenSogn og Fjordane-
kretsM
u 18ma 29.4
ti 30.4KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Sport8-serien #1OK MossØstfold-
kretsM
Vestfold Vårcup 4Hedrum OLVestfold-
nærM
on 1.5BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
KviskvasetÅs ILAkershus og Oslo-
nasjSM
Skien City RaceSkien OKTelemark-
kretsL
to 2.5TA-Sprint 4OK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
Østmarka Open 1Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærL
fr 3.5
lø 4.5KM SprintGimle IFØstfold-
kretsS
KM Sprint / SørløpOK SørVest-Agder-
kretsS
VårløpetKolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
kretsL
Worldcup granskingsløp mellomRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
intM
Skjærgårdsløpene, dag 1OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsM
sø 5.5Skjærgårdsløpene, dag 2OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsL
Flex o-løpGimle IFØstfold-
nær
F
M
KM Mellom AAOK og VAOKOK SørVest-Agder-
kretsM
Romeriksløpet 2019Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
Worldcup granskingsløp langRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
intL
u 19ma 6.5
ti 7.5KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Oslo City Cup og Norgescup seniorLillomarka OLAkershus og Oslo-
nærS
on 8.5Østfoldsprinten Løp2Sarpsborg OLØstfold-
nærS
AAOK-karusellen løp 3IL ExpressAust-Agder-
nær
F
S
7.5
to 9.5TA-Sprint 5, finaleSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
fr 10.5
lø 11.515 stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSL
Kjose IL - 100 år jubileumsløpKjose ILVestfold-
nærM
Norgescup mellomBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
nasjM
VåronnløpetOL Toten-TrollOppland-
nasjL
sø 12.5Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
NM ultralangBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestU
VårløpetPorsgrunn OLTelemark-
kretsM
u 20ma 13.5
ti 14.5Ivar-O-løpet / KM sprintIL TyrvingAkershus og Oslo-
nasjS
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Vestfold Vårcup 6Andebu ILVestfold-
nærM
on 15.5AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder-
nær
F
L
14.5
to 16.5
fr 17.5
lø 18.5KM Sprint Telemark og VestfoldNotodden OLTelemark-
kretsS
sø 19.5KM mellom Telemark og VestfoldBø OLTelemark-
kretsM
KM sprintVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
KM stafett HordalandFana ILHordaland-
kretsSM
u 21ma 20.5
ti 21.5KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Vestfold Vårcup 7Botne SKVestfold-
nærS
on 22.5AAOK-karusellen løp 5IF TraumaAust-Agder-
nær
F
M
20.11
Østfoldsprinten - 3Fredrikstad SKØstfold-
nærS
to 23.5
fr 24.5
lø 25.5Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsM
NM sprintNydalens SKAkershus og Oslo-
mestS
RekruttenIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nærM
sø 26.5Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
Langesund City RaceOK SkeidiTelemark-
kretsL
NM sprint stafettNydalens SKAkershus og Oslo-
mestSS
u 22ma 27.5
ti 28.5Sport8serien løp 3Indre Østfold OKØstfold-
nærL
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 8Sande SportsklubbVestfold-
nærM
on 29.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
STOK Ungdomsløp nr 3FreidigSør-Trøndelag-
nærL
AAOK-karusellen løp 6IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
M
2.5
to 30.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo-
kretsL
fr 31.5VM uttak junior - løpstestOs ILHedmark-
nasjL
lø 1.6Gjø-Vard-sprintenGjø-Vard OLOppland-
kretsS
Hamla Grand PrixSamnanger ILHordaland-
kretsL
Klubb KMSarpsborg OLØstfold-
nærLM
KM langdistanseOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
VM uttak junior langOs ILHedmark-
nasjL
sø 2.6Gjø-Vard-løpetGjø-Vard OLOppland-
kretsL
HuldersprintenFet OLAkershus og Oslo-
kretsM
KM Stafett NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag-
kretsSM
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
VM uttak junior mellomOs ILHedmark-
nasjM
u 23ma 3.6
ti 4.6SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 9Sandefjord OKVestfold-
nærS
on 5.6Sunnfjordorienteringa 2019Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
Østfoldsprinten finaleIndre Østfold OKØstfold-
nærS
AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
L
4.5
to 6.6
fr 7.67.-11.jun Worldcup 1 - Helsiki, FinlandNorges Orienteringsforbund-
intL
lø 8.6Pinseløpet, dag 1Kongsberg OLBuskerud-
nasjM
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjS
sø 9.6ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjM
Pinseløpet, dag 2Kongsberg OLBuskerud-
nasjL
u 24ma 10.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjL
Pinseløpet, dag 3Kongsberg OLBuskerud-
nasjL
Pinseløpets ungdomsstafettKongsberg OLBuskerud-
nasjSM
ti 11.6SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
on 12.6HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
AAOK-karusellen løp 8IL ImåsAust-Agder-
nær
F
M
11.6
to 13.6
fr 14.6VeteranløpetVegårshei ILAust-Agder-
nærM
lø 15.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold-
kretsS
sø 16.6FjelldiltenLillehammer OKOppland-
kretsL
MidtsommerløpetStokke ILVestfold-
kretsM
u 25ma 17.6
ti 18.6SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder-
nær
F
M
on 19.6AAOK-karusellen løp 9Gjerstad ILAust-Agder-
nær
F
M
18.6
to 20.6Máze-løpetFinnmark
Troms
Finnmark
Troms
-
nærM
fr 21.6SørlandsgaloppenPorsgrunn OL
Skien OK
Telemark-
nasjS
Midnattsolgaloppen 2019, dag 1Alta OLFinnmark-
nasjL
lø 22.6Midnattsolgaloppen 2019, dag 2Alta OLFinnmark-
nasjM
Oppdal 2-dagersFreidigSør-Trøndelag-
nærM
SørlandsgaloppenPorsgrunn OL
Skien OK
Telemark-
nasjL
sø 23.6Midnattsolgaloppen 2019, dag 3Alta OLFinnmark-
nasjL
Oppdal 2-dagersFreidigSør-Trøndelag-
nærM
SørlandsgaloppenPorsgrunn OL
Skien OK
Telemark-
nasjM
u 26ma 24.6
ti 25.6Sandefjord City RaceSandefjord OKVestfold-
kretsL
SørlandskarusellenVest-AgderVest-Agder-
nær
F
M
on 26.6
to 27.627.-30.jun EYOC - Grodno, HvirerusslandNorges Orienteringsforbund-
intL
fr 28.6Norsk o-festival - sprintHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold-
nasjS
Norsk o-festival - sprint eliteHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold-
intS
lø 29.6Norsk o-festival - mellomHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold-
nasjM
Norsk o-festival - mellom + lang elite, mellomHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold-
intM
sø 30.6Norsk o-festival - mellom + lang elite, langHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold-
intL
Norsk o-festival - langHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold-
nasjL
u 27ma 1.7
ti 2.7
on 3.7
to 4.7
fr 5.7Sommerløpene i Nord-Østerdal - Sprint RørosRøros ILSør-Trøndelag-
kretsS
VM granskingsløp langHalden SKØstfold-
nasjL
lø 6.76.-12.jul JWOC - Silkeborg, DanmarkNorges Orienteringsforbund-
intL
6.-12.jul WMOC - Riga, LatviaNorges Orienteringsforbund-
intL
Sommerløpene i Nord-Østerdal - Mellomdistanse OsOs ILHedmark-
kretsM
sø 7.7Sommerløpene i Nord-Østerdal - Dølaspretten DalsbygdaIL NansenHedmark-
kretsL
VM granskingsløp mellomHalden SKØstfold-
nasjM
u 28ma 8.7
ti 9.7
on 10.7
to 11.7
fr 12.7
lø 13.7
sø 14.7
u 29ma 15.7
ti 16.7
on 17.7
to 18.7
fr 19.7
lø 20.7
sø 21.7
u 30ma 22.7
ti 23.7
on 24.7
to 25.7
fr 26.7
lø 27.7
sø 28.7
u 31ma 29.7
ti 30.7
on 31.7
to 1.8
fr 2.8
lø 3.8Hovedløpet langTynset IFHedmark-
mestL
sø 4.8Hovedløpet sprintTynset IFHedmark-
mestS
u 32ma 5.8
ti 6.8
on 7.8
to 8.8
fr 9.8
lø 10.8Night Hawk Lillomarka 2019, dag 1IL Tyrving
Lillomarka OL
Natthauken IL
Akershus og Oslo-
nasjSLN
sø 11.8Night Hawk Lillomarka 2019, dag 2IL Tyrving
Lillomarka OL
Natthauken IL
Akershus og Oslo-
nasjSL
u 33ma 12.8WOC2019 - publikumsløp 1ØstfoldØstfold-
intS
ti 13.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold-
nasjM
WOC2019 - publikumsløp 2ØstfoldØstfold-
intM
on 14.8WOC2019 - publikumsløp 3ØstfoldØstfold-
intM
to 15.8WOC2019 - publikumsløp 4ØstfoldØstfold-
intM
fr 16.8WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold-
nasjL
WOC2019 - publikumsløp 5ØstfoldØstfold-
intL
lø 17.8WOC2019 - publikumsløp 6ØstfoldØstfold-
intS
sø 18.8HemingløpetHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
u 34ma 19.8
ti 20.8SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Høstcup 1OK HortenVestfold-
nærM
on 21.8AAOK-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAust-Agder-
nær
F
M
20.8
to 22.8
fr 23.8Midt-Norsk Mesterskap SprintStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsS
lø 24.8KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold-
kretsM
KM-Lang Askerløpet med Trimtex Cup Asker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap LangStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
Odda 2-dagars 2019 (KM Mellom Hordaland)Odda OLHordaland-
kretsM
Snertingdalsløpet 2019Snertingdal IF OrienteringOppland-
kretsL
Sørlandsmesterskapet LangdistanseBirkenes ILVest-Agder-
kretsL
sø 25.8KM StafettAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsSL
Midt-Norsk Mesterskap StafettStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsSM
Odda 2-dagars 2019 (KM Lang Hordaland)Odda OLHordaland-
kretsL
Sport-8 sprintstafettLarvik OKVestfold-
kretsSS
Mjølnerløpet Elverum OKHedmark-
nærM
u 35ma 26.8
ti 27.8KSO Høst 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nær
F
S
Sport8serien løp 4Halden SKØstfold-
nærL
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold-
nærS
on 28.8AAOK-karusellen løp 11IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
M
27.8
to 29.8
fr 30.8
lø 31.8DM mellomSogndal ILSogn og Fjordane-
nasjM
KM Lang AAOK og VAOKAust-Agder
Vegårshei IL
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
KM Langdistanse Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold-
kretsL
KM mellomdistanseGrong ILNord-Trøndelag-
kretsM
Nydalten med Trimtex cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsM
Sprintliga + rerun - TrondheimNorges Orienteringsforbund-
nasjS
sø 1.9DM LangSogndal ILSogn og Fjordane-
nasjL
KM lang ØstfoldOK MossØstfold-
kretsL
KM stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløpAndebu ILVestfold-
kretsSM
KM Stafett, AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsSM
Sprintliga, heatfinaler - TrondheimNorges Orienteringsforbund-
nasjS
u 36ma 2.9
ti 3.9KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold-
nærM
Sport8 serien - 5Fredrikstad SKØstfold-
nærM
on 4.9AAOK-karusellen løp 12Froland ILAust-Agder-
nær
F
S
3.9
to 5.9
fr 6.9VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud-
nasjS
lø 7.9MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
Møllesprinten Fitjar ILHordaland-
kretsM
Sport 8 Serien FinaleTrøsken ILØstfold-
kretsL
Veteranmesterskap og RingeriksløpeneRingerike OLBuskerud-
nasjL
sø 8.9Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løpNittedal OLAkershus og Oslo-
kretsM
Veteranmesterskap og RingeriksløpeneRingerike OLBuskerud-
nasjM
u 37ma 9.9
ti 10.9SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold-
nærM
on 11.9AAOK-karusellen løp 13Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
M
10.9
to 12.9NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestL
fr 13.9NM mellom kvalifiseringOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestM
lø 14.9Førde ILFørde ILSogn og Fjordane-
kretsS
NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestM
BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
sø 15.9Folloløpet med Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo-
kretsM
KM-lang HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
NM stafettOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestSL
u 38ma 16.9
ti 17.9SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold-
nærM
on 18.9AAOK-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
SS
to 19.9
fr 20.9Norgescup sprintVerdal OKNord-Trøndelag-
intS
lø 21.9NM knockoutsprint og O-idolVerdal OKNord-Trøndelag-
nasjM
O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold-
nærLM
sø 22.9O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold-
nærLM
HøstgampenHedrum OLVestfold-
nærM
NM junior stafettVerdal OKNord-Trøndelag-
mestSL
Norgescup finale senior - FellesstartVerdal OKNord-Trøndelag-
nasjL
u 39ma 23.9
ti 24.9KSO Høst 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
SturlanattaSturla, IFBuskerud-
nærLN
Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold-
nærM
Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærS
on 25.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
to 26.929.-29.sep Worldcup 3 - SveitsNorges Orienteringsforbund-
intL
fr 27.9
lø 28.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
nærU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
sø 29.9JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærL
u 40ma 30.9
ti 1.10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark-
nærS
on 2.10
to 3.10
fr 4.10
lø 5.10HOK-rankingfinale 2019Gneist, ILHordaland-
kretsL
sø 6.10
u 41ma 7.10
ti 8.10KSO Høst 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
on 9.10
to 10.10EikernattaEiker OLBuskerud-
nærMN
fr 11.10
lø 12.10
sø 13.10Marum-milaSandefjord OKVestfold-
nærL
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nærL
u 42ma 14.10
ti 15.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark-
nærS
on 16.10
to 17.10
fr 18.10
lø 19.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
sø 20.10
u 43ma 21.10
ti 22.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark-
nærS
on 23.10KM-nattAust-Agder
IF Trauma
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsMN
to 24.10
fr 25.1025.-29.okt Worldcup 4 - KinaNorges Orienteringsforbund-
intL
lø 26.10SkiensmilaSkien OKTelemark-
nærL
sø 27.10
u 44ma 28.10
ti 29.10
on 30.10
to 31.10
fr 1.11TestbetalingsløpetNorges Orienteringsforbund1
nasjL
21.10
lø 2.11Trollnatta og natt-O-togetIL KollAkershus og Oslo-
nærMN
sø 3.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
nasjL
u 45ma 4.11
ti 5.11
on 6.11
to 7.11
fr 8.11
lø 9.11
sø 10.11
u 46ma 11.11
ti 12.11
on 13.11
to 14.11
fr 15.11
lø 16.11
sø 17.11
u 47ma 18.11
ti 19.11
on 20.11
to 21.11
fr 22.11
lø 23.11
sø 24.11
u 48ma 25.11
ti 26.11
on 27.11
to 28.11
fr 29.11
lø 30.11
sø 1.12
u 49ma 2.12
ti 3.12
on 4.12
to 5.12
fr 6.12
lø 7.12
sø 8.12
u 50ma 9.12
ti 10.12
on 11.12
to 12.12
fr 13.12
lø 14.12
sø 15.12
u 51ma 16.12
ti 17.12
on 18.12
to 19.12
fr 20.12
lø 21.12
sø 22.12
u 52ma 23.12
ti 24.12
on 25.12
to 26.122.juledagsløpetVest-AgderVest-Agder-
nærL
fr 27.12
lø 28.12
sø 29.12
u 1ma 30.12
ti 31.12Nyttårsløpet, OK MossOK MossØstfold-
nærM
NyttåtsløpetOK MossØstfold0
nærL

Annonser

IOF Eventor