Norsk Orientering

Terminliste

375 arrangement treff mellom 01.01.2019 og 31.12.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
to 3.1Nattsprintkøppen 2018/2019 DeepOcean ArenaHaugesund IL OrienteringRogaland24
nær
F
SNResultat
lø 5.1Ski-o-treff MellomdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo353
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
lø 5.1Ski-o-treff NattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo274
S
nasjSNVis ruter i LiveloxResultat
lø 5.1Vinterkarusell KalbergskogenGanddal ILRogaland178
nærMResultat
sø 6.1Ski-o-treff NM LangdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo315
S
intLVis ruter i LiveloxResultat
on 9.1Nattløp HellvikEgersund OKRogaland43
nærMNResultat
on 9.1TV-Cupen Race1Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
41
nær
F
MNResultat
on 9.1Vinter-Jukola #9Larvik OKVestfold68
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
fr 11.1Tac-OStokke ILVestfold64
nærMN
ti 15.1Sport8 Ås ny Night & Fog Cup #4Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo78
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
on 16.1Vinter-Jukola løp 11Skien OKTelemark42
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
on 16.1Nattcup 4 BergenGneist, ILHordaland78
nærLNResultat
to 17.1Vintersprintcup 1OL Toten-TrollOppland1
nærSN
to 17.1Nattsprintkøppen 2018/2019 Hauge skoleHaugesund IL OrienteringRogaland14
nær
F
SNResultat
lø 19.1Hovedløp og NM mellom, ski-o helg på HedmarksviddaLøten o-lag
Vang OL
Hedmark269
S
mestLVis ruter i LiveloxResultat
lø 19.1Vintertrening 1 i SarpsborgSarpsborg OLØstfold17
nærM
lø 19.1Vinterkarusell - Gosen/Madlamark/TjensvollStavanger OrienteringsklubbRogaland66
nærMResultat
sø 20.1NC ski-o langdistanse, ski-o helg på HedmarksviddaLøten o-lag
Vang OL
Hedmark198
S
nasjL
17.1
Vis ruter i LiveloxStarttider
on 23.1Nattløp, GramstadSandnes IL (Rogaland)Rogaland24
nærMN
20.1
on 23.1TV-Cupen Race2Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
18
nær
F
MN
22.1*
on 23.1Vinterjokula 11Hedrum OLVestfold8
nærMN
23.1*
to 24.1Vintersprintcup 2OL Toten-TrollOppland2
nærSN
24.1*
ti 29.1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo9
nærM
28.1*
on 30.1Vinterjukola 12Porsgrunn OLTelemark7
nærLN
29.1
to 31.1Torsdagsløp JanuarStavanger OrienteringsklubbRogaland2
nærL
31.1*
to 31.1Nattsprintkøppen 2018/2019 Austrheim skoleHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
SN
30.1
to 31.1Vinterråtassen 2019 #2Indre Østfold OKØstfold2
nærSN
30.1
lø 2.2Vinterkarusell BakkebøEgersund OKRogaland10
nærM
2.2*
ma 4.24.-11.feb EM skio - TyrkiaNorges Orienteringsforbund-
S
intL
on 6.2Nattløp VagleskogenGanddal ILRogaland8
nærMN
6.2*
on 6.2TV-Cupen Race3Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
10
nær
F
MN
5.2*
on 6.2Vinter-Jukola #13Larvik OKVestfold1
nærMN
5.2
to 7.2Vintersprintcup 3OL Toten-TrollOppland1
nærSN
7.2*
to 7.2Vinterråtassen 2019 #3Indre Østfold OKØstfold0
nærSN
6.2
fr 8.2ROOTS/Kretslag-samling HaugesundHaugesund IL Orientering
Rogaland
Rogaland0
nærMK
7.2*
on 13.2Nattcup 5 BergenIL GularHordaland-
nærLN
11.2
on 13.2Vinter-Jukola 14OK SkeidiTelemark4
nærLN
12.2
to 14.2Vintersprintcup 4OL Toten-TrollOppland1
nærSN
14.2*
to 14.2Nattsprintkøppen 2018/2019 Vormedal skoleHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
SN
13.2
to 14.2Vinterråtassen 2019 #4Indre Østfold OKØstfold0
nærSN
13.2
lø 16.2NC mellomdistanseNordmarka Skiorienteringsklubb
Sør-Trøndelag
Akershus og Oslo
Sør-Trøndelag
19
S
nasjM
11.2
lø 16.2Vinterkarusell, DaleSandnes IL (Rogaland)Rogaland4
nærM
16.2*
sø 17.2NM stafettNordmarka Skiorienteringsklubb
Sør-Trøndelag
Akershus og Oslo
Sør-Trøndelag
1
S
mestSL
11.2
sø 17.2Publikumsløp BratsbergNordmarka Skiorienteringsklubb
Sør-Trøndelag
Akershus og Oslo
Sør-Trøndelag
1
S
nasjM
11.2
on 20.2Nattløp, BerseÅlgård OrienteringRogaland5
nærMN
20.2*
on 27.2Vinter-Jukola løp 16Skien OKTelemark6
nærLN
27.2*
to 28.2Vinterråtassen 2019 #5Indre Østfold OKØstfold0
nærSN
27.2
on 6.3Nattløp UlsnesStavanger OrienteringsklubbRogaland5
nærMN
6.3*
to 7.3Vinterråtassen 2019 #6Indre Østfold OKØstfold0
nærSN
6.3
lø 9.3VinterkarusellFrøyland ILRogaland-
nærM
on 13.3Nattcupfinale BergenHordalandHordaland-
nærLN
11.3
on 13.3Vinter-Jukola 17OK SkeidiTelemark3
nærLN
12.3
to 14.3Vinterråtassen 2019 #7Indre Østfold OKØstfold0
nærSN
13.3
lø 16.3NC sprintIL BUL-TromsøTroms0
S
nasjS
10.3
sø 17.3NC mellomIL BUL-TromsøTroms0
S
nasjM
10.3
ti 19.319.-24.mar VM + junior VM ski-o - Piteå, SverigeNorges Orienteringsforbund-
S
intL
on 20.3Nattløp HaugstadskogenEgersund OKRogaland2
nærMN
20.3*
to 21.3Vinterråtassen 2019 #8Indre Østfold OKØstfold-
nærSN
20.3
lø 23.3Gromløpet - Kick off OsloLillomarka OLAkershus og Oslo-
krets
F
L
lø 23.3Damenes DagGanddal ILRogaland1
nærM
23.3*
lø 23.3Vinterkarusell VagleskogenGanddal ILRogaland1
nærM
23.3*
on 27.3Vinterjukola 19Porsgrunn OLTelemark6
nærLK
26.3
to 28.3Trondheim sprintcup, løp 1Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
fr 29.3KM natt ROK StutafjellGanddal ILRogaland-
kretsMN
fr 29.3Marum-nattaSandefjord OKVestfold1
kretsLN
27.3
fr 29.3NattsvermerenFredrikstad SKØstfold-
kretsLN
fr 29.3SprintreningStavanger OrienteringsklubbRogaland3
nærS
29.3*
lø 30.3BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold-
kretsM
lø 30.3KOK 2-dagers, dag 1Kristiansand OKVest-Agder-
nasjM
lø 30.3Vestfold 2-dagers, dag 1Sandefjord OKVestfold4
kretsM
27.3
lø 30.3Sprintliga 2019 Løp 1Stavanger OrienteringsklubbRogaland8
nasjS
20.3
lø 30.3Sprintløp StavangerStavanger OrienteringsklubbRogaland0
nasjS
sø 31.3KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKVest-Agder-
nasjL
sø 31.3Kristtornløpet (HOK-ranking 1/2018)Stord OrienteringHordaland-
kretsL
sø 31.3Vestfold 2-dagers, dag 2Larvik OKVestfold-
kretsM
sø 31.3Prøve-NM KnockoutsprintStavanger OrienteringsklubbRogaland8
nasjS
20.3
ti 2.4Sprintcup 1 BergenFana ILHordaland-
nærS
ti 2.4SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
ti 2.4Vestfold Vårcup 1Stokke ILVestfold-
nærS
ti 2.4Oslo City Cup 2019, løp nr 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærS
to 4.4TA-Sprint 1Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
to 4.4Drammen City Cup - Løp 1Sturla, IFBuskerud-
nærS
to 4.4Grenlandskarusellen 1OK SkeidiTelemark-
nærM
to 4.4Trondheim sprintcup - løp 2Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærS
lø 6.4Norwegian Spring - VårsprettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjM
lø 6.4Norwegian Spring - VårstafettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjSM
sø 7.4Norwegian Spring - SolrenningenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjL
ti 9.4Pokalkamp 1 BergenGneist, ILHordaland-
nærL
ti 9.4SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
ti 9.4Vestfold Vårcup 2OL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
on 10.4AAOK-karusellen løp 1Øyestad IF allianseAust-Agder-
nær
F
M
9.4
to 11.4TA-Sprint 2Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
to 11.4Trondheim sprintcup - løp 3NTNUISør-Trøndelag-
kretsS
fr 12.4NM nattØstmarka OKAkershus og Oslo-
mestLN
lø 13.4Lørdagskjappen OK MossØstfold6
nasjM
8.4
sø 14.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
intL
8.4
ma 22.4MyrsprintenVang OLHedmark-
kretsS
ti 23.4SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
ti 23.4Vestfold Vårcup 3Larvik OKVestfold-
nærM
on 24.4Østfoldsprinten løp 1Halden SKØstfold-
kretsS
on 24.4AAOK-karusellen løp 2Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
S
23.4*
to 25.4TA-Sprint 3Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsS
lø 27.4Fredrikstad SkFredrikstad SKØstfold-
Pre
nasjP
lø 27.4KM SprintIL VetenSogn og Fjordane-
kretsS
lø 27.4Morgenfrisk i Follo #1Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
nærM
26.4
sø 28.4KM MellomIL VetenSogn og Fjordane-
kretsM
sø 28.4OdalsløpetOdal OL - OrienteringHedmark-
kretsM
ti 30.4KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ti 30.4Sport8-serien #1OK MossØstfold-
kretsM
ti 30.4Sprintcup 2 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
ti 30.4Vestfold Vårcup 4Hedrum OLVestfold-
nærM
on 1.5BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
on 1.5KviskvasetÅs ILAkershus og Oslo-
nasjSM
on 1.5Skien City RaceSkien OKTelemark-
kretsL
to 2.5TA-Sprint 4OK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
to 2.5Grenlandskarusellen 4OK SkeidiTelemark-
nærL
to 2.5Østmarka Open 1Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærL
to 2.5SprintcupfinaleByåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
lø 4.5KM SprintGimle IFØstfold-
kretsS
lø 4.5KM Sprint / SørløpOK SørVest-Agder-
kretsS
lø 4.5VårløpetKolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
kretsL
lø 4.5Worldcup granskingsløp mellomRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
intM
lø 4.5 - sø 5.5SkjærgårdsløpeneOL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsM
sø 5.5Flex o-løpGimle IFØstfold-
nær
F
M
sø 5.5KM Mellom AAOK og VAOKOK SørVest-Agder-
kretsM
sø 5.5KM Sprint HordalandVaregg FleridrettHordaland-
kretsS
sø 5.5KM sprintstafett HordalandVaregg FleridrettHordaland-
kretsSS
sø 5.5Romeriksløpet 2019Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
sø 5.5VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
sø 5.5Worldcup granskingsløp langRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
intL
ti 7.5KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ti 7.5Oslo City Cup og Norgescup seniorLillomarka OLAkershus og Oslo-
nærS
ti 7.5Pokalkamp 2 BergenÅrstad ILHordaland-
nærL
ti 7.5Vestfold Vårcup 5OL TrolloVestfold-
nærS
on 8.5Østfoldsprinten Løp2Sarpsborg OLØstfold-
nærS
on 8.5AAOK-karusellen løp 3IL ExpressAust-Agder-
nær
F
S
7.5
to 9.5TA-Sprint 5, finaleSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
lø 11.515 stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSL
lø 11.5Kjose IL - 100 år jubileumsløpKjose ILVestfold-
nærM
lø 11.5KM mellom / VåronnløpetHedmark
OL Toten-Troll
Oppland
Hedmark
Oppland
-
nasjM
lø 11.5Norgescup mellomBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
nasjM
lø 11.5VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsM
sø 12.5Hok-ranking 2/2019Bergens TFHordaland-
kretsL
sø 12.5Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
sø 12.5Lierbygda TempO DobbelLierbygda OLBuskerud-
Pre
nasjL
sø 12.5NM ultralangBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestU
sø 12.5RingsakersprintenRingsaker OKHedmark-
kretsM
sø 12.5Trondheim OpenWing OKSør-Trøndelag-
kretsM
sø 12.5VårløpetPorsgrunn OLTelemark-
kretsM
ti 14.5Ivar-O-løpet / KM sprintIL TyrvingAkershus og Oslo-
nasjS
ti 14.5KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ti 14.5Vestfold Vårcup 6Andebu ILVestfold-
nærM
on 15.5AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder-
nær
F
L
14.5
lø 18.5FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
lø 18.5KM Sprint Telemark og VestfoldNotodden OLTelemark-
kretsS
lø 18.5Pre-O helg i HedmarkLøten o-lagHedmark-
Pre
nasjP
lø 18.5Morgenfrisk i Follo #2Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
nærM
17.5
sø 19.5KM mellom Buskerud / DrammensløpetSturla, IFBuskerud-
kretsM
sø 19.5KM mellom Telemark og VestfoldBø OLTelemark-
kretsM
sø 19.5KM sprintVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
sø 19.5KM stafett HordalandFana ILHordaland-
kretsSM
sø 19.5Pre-o helg i HedmarkRingsaker OKHedmark-
LPre
nasjP
ti 21.5KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
ti 21.5Pokalkamp 3 BergenBergens TFHordaland-
nærL
ti 21.5Vestfold Vårcup 7Botne SKVestfold-
nærS
on 22.5AAOK-karusellen løp 5IF TraumaAust-Agder-
nær
F
M
20.11
on 22.5Østfoldsprinten - 3Fredrikstad SKØstfold-
nærS
lø 25.5Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsM
lø 25.5NM sprintNydalens SKAkershus og Oslo-
mestS
lø 25.5RekruttenIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nærM
lø 25.5Morgenfrisk i Follo #3Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
nærM
24.5
sø 26.5Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
sø 26.5GlåmdalsløpetGrue ILHedmark-
nasjL
sø 26.5KM mellomdistanseMelhus ILSør-Trøndelag-
kretsM
sø 26.5Langesund City RaceOK SkeidiTelemark-
kretsL
sø 26.5NM sprint stafettNydalens SKAkershus og Oslo-
mestSS
ti 28.5Sport8serien løp 3Indre Østfold OKØstfold-
nærL
ti 28.5SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder-
nær
F
M
ti 28.5Vestfold Vårcup 8Sande SportsklubbVestfold-
nærM
on 29.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
on 29.5STOK Ungdomsløp nr 3FreidigSør-Trøndelag-
nærL
on 29.5AAOK-karusellen løp 6IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
M
2.5
to 30.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
to 30.5FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo-
kretsL
to 30.5FSK KlubbmesterskapFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
-
nærL
fr 31.5VM uttak junior - sprintOs IL
Røros IL
Hedmark
Sør-Trøndelag
-
nasjS
lø 1.6Gjø-Vard-sprintenGjø-Vard OLOppland-
kretsS
lø 1.6Hamla Grand Prix (HOK-ranking 3/2018)Samnanger ILHordaland-
kretsL
lø 1.6Klubb KMSarpsborg OLØstfold-
nærLM
lø 1.6KM langdistanseOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
lø 1.6TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsL
lø 1.6VM uttak junior langOs ILHedmark-
nasjL
lø 1.6DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark-
nærM
sø 2.6Flex-O-løpTrøsken ILØstfold-
nær
F
M
sø 2.6Gjø-Vard-løpetGjø-Vard OLOppland-
kretsL
sø 2.6HuldersprintenFet OLAkershus og Oslo-
kretsM
sø 2.6KM Stafett NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag-
kretsSM
sø 2.6KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
sø 2.6VM uttak junior mellomOs ILHedmark-
nasjM
ti 4.6Pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærL
ti 4.6SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder-
nær
F
M
ti 4.6Vestfold Vårcup 9Sandefjord OKVestfold-
nærS
on 5.6Sunnfjordorienteringa 2019Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
on 5.6Østfoldsprinten finaleIndre Østfold OKØstfold-
nærS
on 5.6AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
L
4.5
fr 7.67.-11.jun Worldcup 1 - Helsiki, FinlandNorges Orienteringsforbund-
intL
lø 8.6Alta 2-dagersNordreisa ILTroms0
nasjS
4.6
lø 8.6Pinseløpet, dag 1Kongsberg OLBuskerud-
nasjM
lø 8.6PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjS
sø 9.6Alta 2-dagersNordreisa ILTroms0
nasjL
4.6
sø 9.6ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjM
sø 9.6Pinseløpet, dag 2Kongsberg OLBuskerud-
nasjL
ma 10.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjL
ma 10.6Pinseløpet, dag 3Kongsberg OLBuskerud-
nasjL
ma 10.6Pinseløpets ungdomsstafettKongsberg OLBuskerud-
nasjSM
ti 11.6SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
on 12.6HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
on 12.6AAOK-karusellen løp 8IL ImåsAust-Agder-
nær
F
M
11.6
to 13.6STOK Ungdomsløp 5Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærS
fr 14.6Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold-
nærS
12.6
fr 14.6VeteranløpetVegårshei ILAust-Agder-
nærM
lø 15.6FinndultenLunderseter ILHedmark-
kretsM
lø 15.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold-
kretsS
sø 16.6FjelldiltenLillehammer OKOppland-
kretsL
sø 16.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold-
kretsM
ti 18.6SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder-
nær
F
M
ti 18.6Vestfold Vårcup 10OL Tønsberg og omegnVestfold-
nærS
on 19.6AAOK-karusellen løp 9Gjerstad ILAust-Agder-
nær
F
M
18.6
to 20.6Máze-løpetFinnmark
Troms
Finnmark
Troms
17
nærM
5.6
fr 21.6SørlandsgaloppenPorsgrunn OL
Skien OK
Telemark-
nasjS
fr 21.6 - sø 23.6Midnattsolgaloppen 2019Alta OLFinnmark37
nasjL
1.5
lø 22.6Oppdal 2-dagersFreidigSør-Trøndelag-
nærM
lø 22.6SørlandsgaloppenPorsgrunn OL
Skien OK
Telemark-
nasjL
sø 23.6Oppdal 2-dagersFreidigSør-Trøndelag-
nærM
sø 23.6SørlandsgaloppenPorsgrunn OL
Skien OK
Telemark-
nasjM
ti 25.6Sandefjord City RaceSandefjord OKVestfold-
kretsL
ti 25.6SørlandskarusellenVest-AgderVest-Agder-
nær
F
M
to 27.627.-30.jun EYOC - Grodno, HvirerusslandNorges Orienteringsforbund-
intL
fr 28.6Norsk o-festival - sprintHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold-
nasjS
11.6
fr 28.6Norsk o-festival - sprint eliteHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold-
intS
11.6
lø 29.6Norsk o-festival - mellomHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold-
nasjM
lø 29.6 - sø 30.6Norsk o-festival - mellom + lang eliteHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold-
intM
sø 30.6Norsk o-festival - langHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold-
nasjL
fr 5.7Sommerløpene i Nord-Østerdal - Sprint RørosRøros ILSør-Trøndelag-
kretsS
fr 5.7VM granskingsløp langHalden SKØstfold-
nasjL
lø 6.76.-12.jul JWOC - Silkeborg, DanmarkNorges Orienteringsforbund-
intL
lø 6.76.-12.jul WMOC - Riga, LatviaNorges Orienteringsforbund-
intL
lø 6.7Sommerløpene i Nord-Østerdal - Mellomdistanse OsOs ILHedmark-
kretsM
sø 7.7Sommerløpene i Nord-Østerdal - Dølaspretten DalsbygdaIL NansenHedmark-
kretsL
sø 7.7VM granskingsløp mellomHalden SKØstfold-
nasjM
sø 14.7Moskusspretten - orienteringsløp på DovrefjellWing OKSør-Trøndelag-
nærM
10.7
lø 20.7SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
-
nærS
18.7
lø 3.8Hovedløpet langTynset IFHedmark-
mestL
sø 4.8Hovedløpet sprintTynset IFHedmark-
mestS
lø 10.8 - sø 11.8Night Hawk Lillomarka 2019IL Tyrving
Lillomarka OL
Natthauken IL
Akershus og Oslo-
nasjSLN
ma 12.8WOC2019 - Spectatorrace 1ØstfoldØstfold13
intS
15.4
ti 13.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
ti 13.8WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold3
nasjM
15.4
ti 13.8WOC2019 - Spectatorrace 2ØstfoldØstfold12
intM
15.4
on 14.8WOC2019 - Spectatorrace 3ØstfoldØstfold11
intM
15.4
to 15.8WOC2019 - Spectatorrace 4ØstfoldØstfold11
intM
15.4
fr 16.8WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold1
nasjL
15.4
fr 16.8WOC2019 - Spectatorrace 5ØstfoldØstfold11
intM
15.4
lø 17.8WOC2019 - Spectatorrace 6ØstfoldØstfold10
intL
15.4
sø 18.8HemingløpetHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
sø 18.8NM PreOModum OLBuskerud-
Pre
mestP
sø 18.8NM TempOModum OLBuskerud-
Pre
mestT
ti 20.8Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
ti 20.8SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
nær
F
M
ti 20.8Vestfold Høstcup 1OK HortenVestfold-
nærM
on 21.8AAOK-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAust-Agder-
nær
F
M
20.8
fr 23.8Midt-Norsk Mesterskap SprintStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsS
lø 24.8KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold-
kretsM
lø 24.8KM-Lang - MyrtrampenVang OLHedmark-
mestL
lø 24.8KM-Lang Askerløpet med Trimtex Cup Asker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsL
lø 24.8Midt-Norsk Mesterskap LangStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
lø 24.8Odda 2-dagars 2019 (KM Mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2018)Odda OLHordaland-
kretsM
lø 24.8Sørlandsmesterskapet LangdistanseBirkenes ILVest-Agder-
kretsL
sø 25.8KM StafettAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsSL
sø 25.8KM-StafettVang OLHedmark-
mestSM
sø 25.8Midt-Norsk Mesterskap StafettStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsSM
sø 25.8Odda 2-dagars 2019 (KM Lang Hordaland) (HOK-ranking 5/2018)Odda OLHordaland-
kretsL
sø 25.8Sport-8 sprintstafettLarvik OKVestfold-
kretsSS
ti 27.8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland-
nærL
ti 27.8Sport8serien løp 4Halden SKØstfold-
nærL
ti 27.8Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold-
nærS
on 28.8AAOK-karusellen løp 11IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
M
27.8
to 29.8Ungdomsløp 7Wing OKSør-Trøndelag-
nærM
lø 31.8DM mellomSogndal ILSogn og Fjordane-
nasjM
lø 31.8KM Lang AAOK og VAOKAust-Agder
Vegårshei IL
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
lø 31.8KM Langdistanse Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold-
kretsL
lø 31.8KM mellomdistanseGrong ILNord-Trøndelag-
kretsM
lø 31.8Nydalten med Trimtex cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsM
lø 31.8Snertingdalsløpet 2019Snertingdal IF OrienteringOppland-
kretsL
lø 31.8Sprintliga + rerun - TrondheimOL TrollelgSør-Trøndelag-
nasjS
sø 1.9DM LangSogndal ILSogn og Fjordane-
nasjL
sø 1.9KM lang ØstfoldOK MossØstfold-
kretsL
sø 1.9KM stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløpAndebu ILVestfold-
kretsSM
sø 1.9KM Stafett, AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsSM
sø 1.9Sprintliga, heatfinaler - TrondheimNidarøst OK
Wing OK
Sør-Trøndelag-
nasjS
sø 1.9Mjølnerløpet Elverum OKHedmark-
kretsM
ti 3.9Sprintcup 4 BergenIL GularHordaland-
nærS
ti 3.9Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold-
nærM
ti 3.9Sport8 serien - 5Fredrikstad SKØstfold-
nærM
on 4.9AAOK-karusellen løp 12Froland ILAust-Agder-
nær
F
S
3.9
fr 6.9VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud-
nasjS
fr 6.9 - sø 8.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lø 7.9MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
lø 7.9Møllesprinten (HOK-ranking 6/2018)Fitjar ILHordaland-
kretsM
lø 7.9Sport 8 Serien FinaleTrøsken ILØstfold-
kretsL
lø 7.9Veteranmesterskap og RingeriksløpeneRingerike OLBuskerud-
nasjL
sø 8.9Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løpNittedal OLAkershus og Oslo-
kretsM
sø 8.9Veteranmesterskap og RingeriksløpeneRingerike OLBuskerud-
nasjM
ti 10.9Pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland-
nærL
ti 10.9SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
ti 10.9Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold-
nærM
on 11.9AAOK-karusellen løp 13Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
M
10.9
to 12.9NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestL
to 12.9Ungdomsløp 8Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
fr 13.9NM mellom kvalifiseringOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestM
lø 14.9Førde IL SprintFørde ILSogn og Fjordane-
kretsS
lø 14.9NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestM
lø 14.9BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
sø 15.9Folloløpet med Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo-
kretsM
sø 15.9KM-lang HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
sø 15.9NM stafettOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestSL
sø 15.9Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
ti 17.9Sprintcup 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærS
ti 17.9SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
M
ti 17.9Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold-
nærM
on 18.9AAOK-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
SS
fr 20.9Norgescup sprintVerdal OKNord-Trøndelag-
intS
lø 21.9Finn Skedsmo minneløp 2019Hadeland OLOppland-
kretsU
lø 21.9NM knockoutsprint og O-idolVerdal OKNord-Trøndelag-
nasjM
lø 21.9 - sø 22.9O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold-
nærLM
sø 22.9HøstgampenHedrum OLVestfold-
nærM
sø 22.9NM junior stafettVerdal OKNord-Trøndelag-
mestSL
sø 22.9Norgescup finale senior - FellesstartVerdal OKNord-Trøndelag-
nasjL
sø 22.9O-treffen 2019Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nasjL
ti 24.9Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland-
nærL
ti 24.9SturlanattaSturla, IFBuskerud-
nærLN
ti 24.9Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold-
nærM
ti 24.9Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærS
on 25.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
to 26.929.-29.sep Worldcup 3 - SveitsNorges Orienteringsforbund-
intL
lø 28.9BlodsmakenAlta OLFinnmark-
nærU
lø 28.9FurugampenHamar OKHedmark-
kretsM
lø 28.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
nærU
lø 28.9Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
sø 29.9JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærL
sø 29.9RingrevenRingsaker OKHedmark-
kretsSM
ti 1.10Sprintcupfinale BergenBergens TFHordaland-
nærS
ti 1.10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark-
nærS
on 2.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærLN
fr 4.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsM
lø 5.10HOK-rankingfinale 2019Gneist, ILHordaland-
kretsL
lø 5.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
fr 11.10EikernattaEiker OLBuskerud-
nærMN
sø 13.10Marum-milaSandefjord OKVestfold-
nærL
sø 13.10Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nærL
sø 13.10Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag-
nær
F
L
ti 15.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark-
nærS
on 16.10Nattcup 1 BergenFana ILHordaland-
nærLN
lø 19.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
ti 22.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark-
nærS
on 23.10KM-nattAust-Agder
IF Trauma
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsMN
fr 25.1025.-29.okt Worldcup 4 - KinaNorges Orienteringsforbund-
intL
lø 26.10SkiensmilaSkien OKTelemark-
nærL
lø 2.11Trollnatta og natt-O-togetIL KollAkershus og Oslo-
nærMN
sø 3.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
nasjL
on 13.11Nattcup 2 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
on 11.12Nattcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærLN
to 26.122.juledagsløpetVest-AgderVest-Agder-
nærL
ti 31.12Nyttårsløpet, OK MossOK MossØstfold-
nærM
ti 31.12NyttåtsløpetOK MossØstfold0
nærL

Annonser

IOF Eventor