Norsk Orientering

Terminliste

267 arrangement treff mellom 01.01.2019 og 31.12.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 1ti 1.1
on 2.1
to 3.1Nattsprintkøppen 2018/2019 DeepOcean ArenaHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
2.1
fr 4.1
lø 5.1Ski-o-treff MellomdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo-
S
intM
31.12
Ski-o-treff NattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo-
S
nasjSN
31.12
Vinterkarusell Øksnevadskogen NordGanddal ILRogaland-
nærM
5.1*
sø 6.1Ski-o-treff NM LangdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo-
S
intL
u 2ma 7.1
ti 8.1
on 9.1Vinter-Jukola #9Larvik OKVestfold2
nærMN
8.1
to 10.1
fr 11.1Tac-OStokke ILVestfold0
nærMN
9.1
lø 12.1
sø 13.1
u 3ma 14.1
ti 15.1
on 16.1Vinter-Jukola løp 11Skien OKTelemark5
nærLN
16.1*
to 17.1Nattsprintkøppen 2018/2019 Hauge skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
16.1
fr 18.1
lø 19.1Hovedløp og NM mellomLøten o-lag
Vang OL
Hedmark-
S
mestL
sø 20.1NC ski-o (sløyfer)Løten o-lag
Vang OL
Hedmark-
S
nasjL
u 4ma 21.1
ti 22.1
on 23.1Vinterjokula 11Hedrum OLVestfold2
nærMN
23.1*
to 24.1
fr 25.1
lø 26.1
sø 27.1
u 5ma 28.1
ti 29.1
on 30.1Vinterjukola 12Porsgrunn OLTelemark4
nærLN
29.1
to 31.1Nattsprintkøppen 2018/2019 Austrheim skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
30.1
fr 1.2
lø 2.2
sø 3.2
u 6ma 4.24.-11.feb EM skio - TyrkiaNorges Orienteringsforbund-
S
intL
ti 5.2
on 6.2
to 7.2
fr 8.2
lø 9.2
sø 10.2
u 7ma 11.2
ti 12.2
on 13.2
to 14.2Nattsprintkøppen 2018/2019 Vormedal skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
13.2
fr 15.2
lø 16.2NC mellomdistanseNorges Orienteringsforbund-
S
nasjM
sø 17.2NM stafettNorges Orienteringsforbund-
S
mestSL
u 8ma 18.2
ti 19.2
on 20.2
to 21.2
fr 22.2
lø 23.2
sø 24.2
u 9ma 25.2
ti 26.2
on 27.2Vinter-Jukola løp 16Skien OKTelemark4
nærLN
27.2*
to 28.2
fr 1.3
lø 2.3
sø 3.3
u 10ma 4.3
ti 5.3
on 6.3
to 7.3
fr 8.3
lø 9.3
sø 10.3
u 11ma 11.3
ti 12.3
on 13.3
to 14.3
fr 15.3
lø 16.3NC sprintIL BUL-TromsøTroms-
S
nasjS
sø 17.3NC mellomIL BUL-TromsøTroms-
S
nasjM
u 12ma 18.3
ti 19.319.-24.mar VM + junior VM ski-o - Piteå, SverigeNorges Orienteringsforbund-
S
intL
on 20.3
to 21.3
fr 22.3
lø 23.3Gromløpet - Kick off OsloLillomarka OLAkershus og Oslo-
krets
F
L
sø 24.3
u 13ma 25.3
ti 26.3
on 27.3Vinterjukola 19Porsgrunn OLTelemark4
nærLK
26.3
to 28.3
fr 29.3Nattløp Vestfold 2-dagersSandefjord OKVestfold-
kretsLN
NattsvermerenFredrikstad SKØstfold-
kretsLN
lø 30.3BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold-
kretsM
KOK 2-dagers, dag 1Kristiansand OKVest-Agder-
nasjM
Sprintløp StavangerStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nasjS
Vestfold 2-dagers, dag 1Sandefjord OKVestfold-
kretsM
sø 31.3KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKVest-Agder-
nasjL
KristtornløpetStord OrienteringHordaland-
kretsL
Prøve-NM KnockoutsprintStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nasjS
Vestfold 2-dagers, Dag 2Larvik OKVestfold-
kretsM
u 14ma 1.4
ti 2.4SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 1Stokke ILVestfold-
nærS
on 3.4
to 4.4TA-Sprint 1Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
Drammen City Cup - Løp 1Sturla, IFBuskerud-
nærS
fr 5.4
lø 6.4Norwegian Spring - VårsprettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjM
Norwegian Spring - VårstafettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjSM
sø 7.4Norwegian Spring - SolrenningenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjL
u 15ma 8.4
ti 9.4SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 2OL Tønsberg og omegnVestfold-
nærS
on 10.4AAOK-karusellen løp 1Øyestad IF allianseAust-Agder-
nær
F
M
9.4
to 11.4TA-Sprint 2Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
fr 12.4NM nattØstmarka OKAkershus og Oslo-
mestLN
lø 13.4Lørdagskjappen OK MossØstfold-
nasjM
sø 14.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
intL
u 16ma 15.4
ti 16.4
on 17.4
to 18.4
fr 19.4
lø 20.4
sø 21.4
u 17ma 22.4
ti 23.4SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 3Larvik OKVestfold-
nærM
on 24.4Østfoldsprinten løp 1Halden SKØstfold-
kretsS
AAOK-karusellen løp 2Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
S
23.4*
to 25.4TA-Sprint 3Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsS
fr 26.4
lø 27.4KM SprintIL VetenSogn og Fjordane-
kretsS
sø 28.4KM MellomIL VetenSogn og Fjordane-
kretsM
u 18ma 29.4
ti 30.4KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Sport8-serien #1OK MossØstfold-
kretsM
Vestfold Vårcup 4Hedrum OLVestfold-
nærM
on 1.5BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
KviskvasetÅs ILAkershus og Oslo-
nasjSM
Skien City RaceSkien OKTelemark-
kretsL
to 2.5TA-Sprint 4OK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
Østmarka Open 1Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærL
fr 3.5
lø 4.5KM SprintGimle IFØstfold-
kretsS
KM Sprint / SørløpOK SørVest-Agder-
kretsS
VårløpetKolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
kretsL
Worldcup granskingsløp mellomRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
intM
Skjærgårdsløpene, dag 1OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsM
sø 5.5Skjærgårdsløpene, dag 2OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsL
Flex o-løpGimle IFØstfold-
nær
F
M
KM Mellom AAOK og VAOKOK SørVest-Agder-
kretsM
Romeriksløpet 2019Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
Worldcup granskingsløp langRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
intL
u 19ma 6.5
ti 7.5KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Oslo City Cup og Norgescup seniorLillomarka OLAkershus og Oslo-
nærS
on 8.5Østfoldsprinten Løp2Sarpsborg OLØstfold-
nærS
AAOK-karusellen løp 3IL ExpressAust-Agder-
nær
F
S
7.5
to 9.5TA-Sprint 5, finaleSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
fr 10.5
lø 11.515 stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSL
Kjose IL - 100 år jubileumsløpKjose ILVestfold-
nærM
Norgescup mellomBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
nasjM
VåronnløpetOL Toten-TrollOppland-
nasjL
sø 12.5Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
NM ultralangBjugn IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestU
VårløpetPorsgrunn OLTelemark-
kretsM
u 20ma 13.5
ti 14.5Ivar-O-løpet / KM sprintIL TyrvingAkershus og Oslo-
nasjS
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Vestfold Vårcup 6Andebu ILVestfold-
nærM
on 15.5AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder-
nær
F
L
14.5
to 16.5
fr 17.5
lø 18.5KM Sprint Telemark og VestfoldNotodden OLTelemark-
kretsS
sø 19.5KM mellom Telemark og VestfoldBø OLTelemark-
kretsM
KM sprintVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
KM stafett HordalandFana ILHordaland-
kretsSM
u 21ma 20.5
ti 21.5KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Vestfold Vårcup 7Botne SKVestfold-
nærS
on 22.5AAOK-karusellen løp 5IF TraumaAust-Agder-
nær
F
M
20.11
Østfoldsprinten - 3Fredrikstad SKØstfold-
nærS
to 23.5
fr 24.5
lø 25.5Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsM
NM sprintNydalens SKAkershus og Oslo-
mestS
RekruttenIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nærM
sø 26.5Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
Langesund City RaceOK SkeidiTelemark-
kretsL
NM sprint stafettNydalens SKAkershus og Oslo-
mestSS
u 22ma 27.5
ti 28.5Sport8serien løp 3Indre Østfold OKØstfold-
nærL
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 8Sande SportsklubbVestfold-
nærM
on 29.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
STOK Ungdomsløp nr 3FreidigSør-Trøndelag-
nærL
AAOK-karusellen løp 6IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
M
2.5
to 30.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo-
kretsL
fr 31.5VM uttak junior - løpstestOs ILHedmark-
nasjL
lø 1.6Gjø-Vard-sprintenGjø-Vard OLOppland-
kretsS
Hamla Grand PrixSamnanger ILHordaland-
kretsL
Klubb KMSarpsborg OLØstfold-
nærLM
KM langdistanseOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
VM uttak junior langOs ILHedmark-
nasjL
sø 2.6Gjø-Vard-løpetGjø-Vard OLOppland-
kretsL
HuldersprintenFet OLAkershus og Oslo-
kretsM
KM Stafett NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag-
kretsSM
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
VM uttak junior mellomOs ILHedmark-
nasjM
u 23ma 3.6
ti 4.6SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 9Sandefjord OKVestfold-
nærS
on 5.6Sunnfjordorienteringa 2019Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
Østfoldsprinten finaleIndre Østfold OKØstfold-
nærS
AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
L
4.5
to 6.6
fr 7.67.-11.jun Worldcup 1 - Helsiki, FinlandNorges Orienteringsforbund-
intL
lø 8.6Pinseløpet, dag 1Kongsberg OLBuskerud-
nasjM
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjS
sø 9.6ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjM
Pinseløpet, dag 2Kongsberg OLBuskerud-
nasjL
u 24ma 10.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjL
Pinseløpet, dag 3Kongsberg OLBuskerud-
nasjL
Pinseløpets ungdomsstafettKongsberg OLBuskerud-
nasjSM
ti 11.6SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
on 12.6HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
AAOK-karusellen løp 8IL ImåsAust-Agder-
nær
F
M
11.6
to 13.6
fr 14.6VeteranløpetVegårshei ILAust-Agder-
nærM
lø 15.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold-
kretsS
sø 16.6FjelldiltenLillehammer OKOppland-
kretsL
MidtsommerløpetStokke ILVestfold-
kretsM
u 25ma 17.6
ti 18.6SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder-
nær
F
M
on 19.6AAOK-karusellen løp 9Gjerstad ILAust-Agder-
nær
F
M
18.6
to 20.6Máze-løpetFinnmark
Troms
Finnmark
Troms
-
nærM
fr 21.6SørlandsgaloppenPorsgrunn OL
Skien OK
Telemark-
nasjS
Midnattsolgaloppen 2019, dag 1Alta OLFinnmark-
nasjL
lø 22.6Midnattsolgaloppen 2019, dag 2Alta OLFinnmark-
nasjM
Oppdal 2-dagersFreidigSør-Trøndelag-
nærM
SørlandsgaloppenPorsgrunn OL
Skien OK
Telemark-
nasjL
sø 23.6Midnattsolgaloppen 2019, dag 3Alta OLFinnmark-
nasjL
Oppdal 2-dagersFreidigSør-Trøndelag-
nærM
SørlandsgaloppenPorsgrunn OL
Skien OK
Telemark-
nasjM
u 26ma 24.6
ti 25.6Sandefjord City RaceSandefjord OKVestfold-
kretsL
SørlandskarusellenVest-AgderVest-Agder-
nær
F
M
on 26.6
to 27.627.-30.jun EYOC - Grodno, HvirerusslandNorges Orienteringsforbund-
intL
fr 28.6Norsk o-festival - sprintHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold-
nasjS
Norsk o-festival - sprint eliteHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold-
intS
lø 29.6Norsk o-festival - mellomHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold-
nasjM
Norsk o-festival - mellom + lang elite, mellomHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold-
intM
sø 30.6Norsk o-festival - mellom + lang elite, langHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold-
intL
Norsk o-festival - langHedrum OL
Lardal OL
Larvik OK
Vestfold-
nasjL
u 27ma 1.7
ti 2.7
on 3.7
to 4.7
fr 5.7Sommerløpene i Nord-Østerdal - Sprint RørosRøros ILSør-Trøndelag-
kretsS
VM granskingsløp langHalden SKØstfold-
nasjL
lø 6.76.-12.jul JWOC - Silkeborg, DanmarkNorges Orienteringsforbund-
intL
6.-12.jul WMOC - Riga, LatviaNorges Orienteringsforbund-
intL
Sommerløpene i Nord-Østerdal - Mellomdistanse OsOs ILHedmark-
kretsM
sø 7.7Sommerløpene i Nord-Østerdal - Dølaspretten DalsbygdaIL NansenHedmark-
kretsL
VM granskingsløp mellomHalden SKØstfold-
nasjM
u 28ma 8.7
ti 9.7
on 10.7
to 11.7
fr 12.7
lø 13.7
sø 14.7
u 29ma 15.7
ti 16.7
on 17.7
to 18.7
fr 19.7
lø 20.7
sø 21.7
u 30ma 22.7
ti 23.7
on 24.7
to 25.7
fr 26.7
lø 27.7
sø 28.7
u 31ma 29.7
ti 30.7
on 31.7
to 1.8
fr 2.8
lø 3.8Hovedløpet langTynset IFHedmark-
mestL
sø 4.8Hovedløpet sprintTynset IFHedmark-
mestS
u 32ma 5.8
ti 6.8
on 7.8
to 8.8
fr 9.8
lø 10.8Night Hawk Lillomarka 2019, dag 1IL Tyrving
Lillomarka OL
Natthauken IL
Akershus og Oslo-
nasjSLN
sø 11.8Night Hawk Lillomarka 2019, dag 2IL Tyrving
Lillomarka OL
Natthauken IL
Akershus og Oslo-
nasjSL
u 33ma 12.8WOC2019 - publikumsløp 1ØstfoldØstfold-
intS
ti 13.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold-
nasjM
WOC2019 - publikumsløp 2ØstfoldØstfold-
intM
on 14.8WOC2019 - publikumsløp 3ØstfoldØstfold-
intM
to 15.8WOC2019 - publikumsløp 4ØstfoldØstfold-
intM
fr 16.8WOC2019 - Norgescup Jr.ØstfoldØstfold-
nasjL
WOC2019 - publikumsløp 5ØstfoldØstfold-
intL
lø 17.8WOC2019 - publikumsløp 6ØstfoldØstfold-
intS
sø 18.8HemingløpetHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
u 34ma 19.8
ti 20.8SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Høstcup 1OK HortenVestfold-
nærM
on 21.8AAOK-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAust-Agder-
nær
F
M
20.8
to 22.8
fr 23.8Midt-Norsk Mesterskap SprintStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsS
lø 24.8KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold-
kretsM
KM-Lang Askerløpet med Trimtex Cup Asker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap LangStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
Odda 2-dagars 2019 (KM Mellom Hordaland)Odda OLHordaland-
kretsM
Snertingdalsløpet 2019Snertingdal IF OrienteringOppland-
kretsL
Sørlandsmesterskapet LangdistanseBirkenes ILVest-Agder-
kretsL
sø 25.8KM StafettAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsSL
Midt-Norsk Mesterskap StafettStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsSM
Odda 2-dagars 2019 (KM Lang Hordaland)Odda OLHordaland-
kretsL
Sport-8 sprintstafettLarvik OKVestfold-
kretsSS
Mjølnerløpet Elverum OKHedmark-
nærM
u 35ma 26.8
ti 27.8KSO Høst 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nær
F
S
Sport8serien løp 4Halden SKØstfold-
nærL
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold-
nærS
on 28.8AAOK-karusellen løp 11IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
M
27.8
to 29.8
fr 30.8
lø 31.8DM mellomSogndal ILSogn og Fjordane-
nasjM
KM Lang AAOK og VAOKAust-Agder
Vegårshei IL
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
KM Langdistanse Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold-
kretsL
KM mellomdistanseGrong ILNord-Trøndelag-
kretsM
Nydalten med Trimtex cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsM
Sprintliga + rerun - TrondheimNorges Orienteringsforbund-
nasjS
sø 1.9DM LangSogndal ILSogn og Fjordane-
nasjL
KM lang ØstfoldOK MossØstfold-
kretsL
KM stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløpAndebu ILVestfold-
kretsSM
KM Stafett, AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsSM
Sprintliga, heatfinaler - TrondheimNorges Orienteringsforbund-
nasjS
u 36ma 2.9
ti 3.9KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold-
nærM
Sport8 serien - 5Fredrikstad SKØstfold-
nærM
on 4.9AAOK-karusellen løp 12Froland ILAust-Agder-
nær
F
S
3.9
to 5.9
fr 6.9VeteranmesterskapRingerike OLBuskerud-
nasjS
lø 7.9MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
Møllesprinten Fitjar ILHordaland-
kretsM
Sport 8 Serien FinaleTrøsken ILØstfold-
kretsL
Veteranmesterskap og RingeriksløpeneRingerike OLBuskerud-
nasjL
sø 8.9Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løpNittedal OLAkershus og Oslo-
kretsM
Veteranmesterskap og RingeriksløpeneRingerike OLBuskerud-
nasjM
u 37ma 9.9
ti 10.9SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold-
nærM
on 11.9AAOK-karusellen løp 13Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
M
10.9
to 12.9NM langdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestL
fr 13.9NM mellom kvalifiseringOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestM
lø 14.9Førde ILFørde ILSogn og Fjordane-
kretsS
NM mellomdistanseOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestM
BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
sø 15.9Folloløpet med Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo-
kretsM
KM-lang HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
NM stafettOL Tønsberg og omegnVestfold-
mestSL
u 38ma 16.9
ti 17.9SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold-
nærM
on 18.9AAOK-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
SS
to 19.9
fr 20.9Norgescup sprintVerdal OKNord-Trøndelag-
intS
lø 21.9NM knockoutsprint og O-idolVerdal OKNord-Trøndelag-
nasjM
O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold-
nærLM
sø 22.9O-troll leir for ØstfoldHalden SKØstfold-
nærLM
HøstgampenHedrum OLVestfold-
nærM
NM junior stafettVerdal OKNord-Trøndelag-
mestSL
Norgescup finale senior - FellesstartVerdal OKNord-Trøndelag-
nasjL
u 39ma 23.9
ti 24.9KSO Høst 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
SturlanattaSturla, IFBuskerud-
nærLN
Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold-
nærM
Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærS
on 25.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
to 26.929.-29.sep Worldcup 3 - SveitsNorges Orienteringsforbund-
intL
fr 27.9
lø 28.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
nærU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
sø 29.9JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærL
u 40ma 30.9
ti 1.10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark-
nærS
on 2.10
to 3.10
fr 4.10
lø 5.10HOK-rankingfinale 2019Gneist, ILHordaland-
kretsL
sø 6.10
u 41ma 7.10
ti 8.10KSO Høst 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
on 9.10
to 10.10EikernattaEiker OLBuskerud-
nærMN
fr 11.10
lø 12.10
sø 13.10Marum-milaSandefjord OKVestfold-
nærL
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nærL
u 42ma 14.10
ti 15.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark-
nærS
on 16.10
to 17.10
fr 18.10
lø 19.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
sø 20.10
u 43ma 21.10
ti 22.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark-
nærS
on 23.10KM-nattAust-Agder
IF Trauma
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsMN
to 24.10
fr 25.1025.-29.okt Worldcup 4 - KinaNorges Orienteringsforbund-
intL
lø 26.10SkiensmilaSkien OKTelemark-
nærL
sø 27.10
u 44ma 28.10
ti 29.10
on 30.10
to 31.10
fr 1.11TestbetalingsløpetNorges Orienteringsforbund1
nasjL
21.10
lø 2.11Trollnatta og natt-O-togetIL KollAkershus og Oslo-
nærMN
sø 3.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
nasjL
u 45ma 4.11
ti 5.11
on 6.11
to 7.11
fr 8.11
lø 9.11
sø 10.11
u 46ma 11.11
ti 12.11
on 13.11
to 14.11
fr 15.11
lø 16.11
sø 17.11
u 47ma 18.11
ti 19.11
on 20.11
to 21.11
fr 22.11
lø 23.11
sø 24.11
u 48ma 25.11
ti 26.11
on 27.11
to 28.11
fr 29.11
lø 30.11
sø 1.12
u 49ma 2.12
ti 3.12
on 4.12
to 5.12
fr 6.12
lø 7.12
sø 8.12
u 50ma 9.12
ti 10.12
on 11.12
to 12.12
fr 13.12
lø 14.12
sø 15.12
u 51ma 16.12
ti 17.12
on 18.12
to 19.12
fr 20.12
lø 21.12
sø 22.12
u 52ma 23.12
ti 24.12
on 25.12
to 26.122.juledagsløpetVest-AgderVest-Agder-
nærL
fr 27.12
lø 28.12
sø 29.12
u 1ma 30.12
ti 31.12Nyttårsløpet, OK MossOK MossØstfold-
nærM
NyttåtsløpetOK MossØstfold0
nærL

Annonser

IOF Eventor