Norsk Orientering

Terminliste

72 arrangement treff mellom 08.10.2018 og 10.11.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
ma 8.10Skumringskampen, Løp 4Lierbygda OLBuskerud69
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
ti 9.10KM natt VAOK/AAOKAust-Agder
Søgne og Songdalen OK
Aust-Agder
Vest-Agder
39
kretsLNResultat
ti 9.10NattløpTverlandet ILNordland20
nærSNResultat
ti 9.10KM Natt AOOKBækkelagets SKAkershus og Oslo236
kretsMNVis ruter i LiveloxResultat
on 10.10LOK-sprintcup 2Larvik OKVestfold54
nærSVis ruter i LiveloxResultat
on 10.10Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp3Nydalens SKAkershus og Oslo255
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
on 10.10Nammo-cup 2018, Etappe 6 Nattløp jaktstart/fellesstartLillehammer OKOppland36
nærMNResultat
on 10.10Raumar nattløpRaumar OrienteringAkershus og Oslo32
nærMNResultat
on 10.10NATTJAKTA #2 - 2018Brandval/Kongsvinger OKHedmark43
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
to 11.10Pollicup 3OK SkeidiTelemark16
nærS
to 11.10Toten nattcup 1OL Toten-TrollOppland4
nærMN
to 11.10Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud28
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
lø 13.10 - sø 14.10NM natt + jaktstart søndagAsker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
724
mestLNVis ruter i LiveloxResultat
lø 13.10Lillomarka Nord/SørIL GeoForm
Lillomarka OL
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo200
nær
F
UVis ruter i LiveloxResultat
lø 13.10RondslitetRond OLOppland76
nærLVis ruter i Livelox
lø 13.10AAOK-karusell løp 11 - IndividueltHisøy OKAust-Agder28
nær
F
SResultat
lø 13.10AAOK-karusell løp 11 - StafettHisøy OKAust-Agder11
nær
F
SSResultat
sø 14.10Høstkøpp 1: Kattanakk/Anleggsveien (ved pumpehuset)Haugesund IL OrienteringRogaland19
nær
F
LResultat
sø 14.10MarummilaSandefjord OKVestfold172
nærLVis ruter i LiveloxResultat
sø 14.10 - sø 4.11HøstkøppenHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
sø 14.10Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold141
nasjLResultat
ti 16.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark45
nærSResultat
ti 16.10Nattløp - SkihyttaBodø og Omegn IF OrienteringNordland26
nærMNResultat
on 17.10LOK sprintcup 3Larvik OKVestfold58
nærSResultat
on 17.10KM nattIL TambarskjelvarSogn og Fjordane4
nærMN
on 17.10Nattcup 1 BergenFana ILHordaland89
nærLNResultat
on 17.10NOLs nattcup, løp 1Notodden OLTelemark-
nærMNVis ruter i Livelox
on 17.10Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4Nydalens SKAkershus og Oslo206
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
to 18.10Pollicup finaleOK SkeidiTelemark32
nærS
16.10
to 18.10Toten nattcup 2OL Toten-TrollOppland5
nærMN
17.10
to 18.10Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud13
nærMN
18.10*
fr 19.10Nattløpet i Grimstad 2018IL ImåsAust-Agder8
nær
F
MN
18.10
lø 20.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold1327
nasjU
16.10
Vis ruter i LiveloxStarttider
lø 20.10Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold190
nasjU
16.10
Starttider
lø 20.10OSI/GeoForm Rankingløp 20IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
sø 21.10Høstkøpp 2: SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland10
nær
F
L
20.10
ma 22.10Skumringskampen , FinaleAsker SkiklubbAkershus og Oslo25
nærMN
21.10*
ti 23.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark2
nærS
23.10*
ti 23.10Nattløp - Sansynligvis VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærMN
on 24.10Klubbmesterskap natt-o Fossum IFFossum IFAkershus og Oslo4
nærMN
23.10*
on 24.10LOK-sprintcup 4Larvik OKVestfold8
nærS
23.10
on 24.10NOLs nattcup, løp 2Notodden OLTelemark-
nærMN
to 25.10Toten nattcup 3OL Toten-TrollOppland0
nærMN
24.10
to 25.10Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud2
nærMN
25.10*
fr 26.10Harry Lagerts Nattcup 2018 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo20
nærUN
22.10
lø 27.10OSI/GeoForm Rankingløp 21IL KollAkershus og Oslo-
nær
F
M
lø 27.10RekruttleirHaugesund IL OrienteringRogaland0
nærL
26.10*
lø 27.10SkiensmilaSkien OKTelemark11
nærL
24.10
lø 27.10Klubbmesterskap sprintByåsen ILSør-Trøndelag1
nærS
25.10
lø 27.10HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland56
nærU
19.10*
lø 27.10HuldertrampenLøten o-lagHedmark15
nærU
24.10
lø 27.10Klubbmesterskap mellomByåsen ILSør-Trøndelag1
nærM
25.10
sø 28.10Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag14
nær
F
L
25.10
sø 28.102-milaAsker SkiklubbAkershus og Oslo22
nærU
22.10
sø 28.10Høstkøpp 3: VikebygdHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
L
27.10
sø 28.10Langtur'nEidskog OLHedmark10
nærL
28.10*
on 31.10NOLs nattcup, løp 3Notodden OLTelemark-
nærMN
on 31.10Vinter-Jukola #1 (Halloween-O)Larvik OKVestfold1
nærMN
31.10*
to 1.11Toten nattcup 4OL Toten-TrollOppland0
nærLN
31.10
lø 3.11Klubbmesterskap sprintKristiansand OKVest-Agder4
nærS
1.11
lø 3.11GrankvistløpetØstmarka OKAkershus og Oslo29
nærL
31.10
lø 3.11NOLs åpne klubbmesterskap i ultralangNotodden OLTelemark0
nærU
29.10
lø 3.11HøstgampenHedrum OLVestfold7
kretsM
30.10
lø 3.11Trollnatta og natt-O-togetIL KollAkershus og Oslo11
nærMN
3.11*
sø 4.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud25
kretsL
29.10
sø 4.11Høstkøpp 4: O-hyttaHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
3.11
on 7.11Nattløp, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland9
nærMN
7.11*
on 7.11NOLs nattcup, løp 4Notodden OLTelemark-
nærMN
to 8.11Nattsprintkøppen 2018/2019 Brakahaug skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
7.11
fr 9.11 - sø 11.11Roots leir, Rogaland, SvilandSandnes IL (Rogaland)Rogaland10
nærMK
8.11
lø 10.11Rørholtmarka RundtOK SkeidiTelemark3
nærU
6.11
lø 10.11Høstkarusellen løp 1Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM

Annonser

IOF Eventor