Norsk Orientering

Terminliste

71 arrangement treff mellom 08.10.2018 og 10.11.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 4 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 41ma 8.10Skumringskampen, Løp 4Lierbygda OLBuskerud69
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
ti 9.10KM natt VAOK/AAOKAust-Agder
Søgne og Songdalen OK
Aust-Agder
Vest-Agder
39
kretsLNResultat
NattløpTverlandet ILNordland22
nærSN
KM Natt AOOKBækkelagets SKAkershus og Oslo236
kretsMNVis ruter i LiveloxResultat
on 10.10LOK-sprintcup 2Larvik OKVestfold54
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp3Nydalens SKAkershus og Oslo255
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Nammo-cup 2018, Etappe 6 Nattløp jaktstart/fellesstartLillehammer OKOppland36
nærMNResultat
Raumar nattløpRaumar OrienteringAkershus og Oslo32
nærMNResultat
NATTJAKTA #2 - 2018Brandval/Kongsvinger OKHedmark43
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
to 11.10Pollicup 3OK SkeidiTelemark16
nærS
Toten nattcup 1OL Toten-TrollOppland4
nærMN
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud28
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
fr 12.10
lø 13.10NM natt + jaktstart søndag, dag 1, Natt NM 2018Asker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
316
mestLNVis ruter i LiveloxResultat
Lillomarka Nord/SørIL GeoForm
Lillomarka OL
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo200
nær
F
UVis ruter i LiveloxResultat
RondslitetRond OLOppland76
nærLVis ruter i Livelox
AAOK-karusell løp 11 - IndividueltHisøy OKAust-Agder28
nær
F
SResultat
AAOK-karusell løp 11 - StafettHisøy OKAust-Agder11
nær
F
SSResultat
sø 14.10NM natt + jaktstart søndag, dag 2 jaktstartAsker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
319
mestMVis ruter i LiveloxResultat
Høstkøpp 1: Kattanakk/Anleggsveien (ved pumpehuset)Haugesund IL OrienteringRogaland19
nær
F
LResultat
MarummilaSandefjord OKVestfold172
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Høstkøppen, høstkøpp 1: Kattanakk/anleggsveien (Pumpehuset)Haugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold141
nasjLResultat
u 42ma 15.10
ti 16.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark45
nærSResultat
Nattløp - SkihyttaBodø og Omegn IF OrienteringNordland26
nærMNResultat
on 17.10LOK sprintcup 3Larvik OKVestfold43
nærS
17.10*
KM nattIL TambarskjelvarSogn og Fjordane4
nærMN
16.10
Nattcup 1 BergenFana ILHordaland73
nærLN
15.10
NOLs nattcup, løp 1Notodden OLTelemark-
nærMNVis ruter i Livelox
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4Nydalens SKAkershus og Oslo182
nærMN
15.10
Vis ruter i Livelox
to 18.10Pollicup finaleOK SkeidiTelemark32
nærS
16.10
Toten nattcup 2OL Toten-TrollOppland2
nærMN
17.10
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud7
nærMN
18.10*
fr 19.10Nattløpet i Grimstad 2018IL ImåsAust-Agder7
nær
F
MN
18.10
lø 20.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold1312
nasjU
16.10
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold190
nasjU
16.10
Starttider
OSI/GeoForm Rankingløp 20IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
sø 21.10Høstkøppen, høstkøpp 2: SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
Høstkøpp 2: SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland9
nær
F
L
20.10
u 43ma 22.10Skumringskampen , FinaleAsker SkiklubbAkershus og Oslo24
nærMN
21.10*
ti 23.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark2
nærS
23.10*
Nattløp - Sansynligvis VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærMN
on 24.10Klubbmesterskap natt-o Fossum IFFossum IFAkershus og Oslo-
nærMN
LOK-sprintcup 4Larvik OKVestfold7
nærS
23.10
NOLs nattcup, løp 2Notodden OLTelemark-
nærMN
to 25.10Toten nattcup 3OL Toten-TrollOppland0
nærMN
24.10
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud0
nærMN
25.10*
fr 26.10Harry Lagerts Nattcup 2018 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo17
nærUN
22.10
lø 27.10OSI/GeoForm Rankingløp 21IL KollAkershus og Oslo-
nær
F
M
RekruttleirHaugesund IL OrienteringRogaland0
nærL
26.10*
SkiensmilaSkien OKTelemark10
nærL
24.10
Klubbmesterskap sprintByåsen ILSør-Trøndelag1
nærS
25.10
HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland53
nærU
19.10*
HuldertrampenLøten o-lagHedmark12
nærU
24.10
Klubbmesterskap mellomByåsen ILSør-Trøndelag1
nærM
25.10
sø 28.10Høstkøppen, høstkøpp 3: Vikebygd Haugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag14
nær
F
L
25.10
2-milaAsker SkiklubbAkershus og Oslo20
nærU
22.10
Høstkøpp 3: VikebygdHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
L
27.10
Langtur'nEidskog OLHedmark10
nærL
28.10*
u 44ma 29.10
ti 30.10
on 31.10NOLs nattcup, løp 3Notodden OLTelemark-
nærMN
to 1.11Toten nattcup 4OL Toten-TrollOppland0
nærLN
31.10
fr 2.11
lø 3.11Klubbmesterskap sprintKristiansand OKVest-Agder4
nærS
1.11
GrankvistløpetØstmarka OKAkershus og Oslo28
nærL
31.10
NOLs åpne klubbmesterskap i ultralangNotodden OLTelemark-
nærU
HøstgampenHedrum OLVestfold7
kretsM
30.10
Trollnatta og natt-O-togetIL KollAkershus og Oslo11
nærMN
3.11*
sø 4.11Høstkøppen, høstkøpp 4: O-hyttaHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
FrostsprintenRøyken OLBuskerud20
kretsL
29.10
Høstkøpp 4: O-hyttaHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
3.11
u 45ma 5.11
ti 6.11
on 7.11Nattløp, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland8
nærMN
7.11*
NOLs nattcup, løp 4Notodden OLTelemark-
nærMN
to 8.11Nattsprintkøppen 2018/2019 Brakahaug skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
7.11
fr 9.11Roots leir, Rogaland, SvilandSandnes IL (Rogaland)Rogaland9
nærMK
8.11
lø 10.11Roots leir, Rogaland, SvilandSandnes IL (Rogaland)Rogaland9
nærMK
8.11
Rørholtmarka RundtOK SkeidiTelemark2
nærU
6.11
Høstkarusellen løp 1Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM

Annonser

IOF Eventor