Norsk Orientering

Terminliste

87 arrangement treff mellom 08.10.2018 og 10.11.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp, trening.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 41ma 8.10Skumringskampen, Løp 4Lierbygda OLBuskerud69
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
ti 9.10Natt-o-treningHarstad OLTroms-
treningMNVis ruter i Livelox
KM natt VAOK/AAOKAust-Agder
Søgne og Songdalen OK
Aust-Agder
Vest-Agder
39
kretsLNResultat
NattløpTverlandet ILNordland22
nærSN
KM Natt AOOKBækkelagets SKAkershus og Oslo236
kretsMNVis ruter i LiveloxResultat
NattelgenOL TrollelgSør-Trøndelag7
treningMN
on 10.10LOK-sprintcup 2Larvik OKVestfold54
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp3Nydalens SKAkershus og Oslo255
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Nammo-cup 2018, Etappe 6 Nattløp jaktstart/fellesstartLillehammer OKOppland36
nærMNResultat
Raumar nattløpRaumar OrienteringAkershus og Oslo32
nærMNResultat
NATTJAKTA #2 - 2018Brandval/Kongsvinger OKHedmark43
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
to 11.10Pollicup 3OK SkeidiTelemark16
nærS
Toten nattcup 1OL Toten-TrollOppland4
nærMN
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud28
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
O-cup 16 Bak-OlsenIL BUL-TromsøTroms18
treningSNResultat
fr 12.10
lø 13.10NM natt + jaktstart søndag, dag 1, Natt NM 2018Asker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
316
mestLNVis ruter i LiveloxResultat
Lillomarka Nord/SørIL GeoForm
Lillomarka OL
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo200
nær
F
UVis ruter i LiveloxResultat
RondslitetRond OLOppland76
nærLVis ruter i Livelox
AAOK-karusell løp 11 - IndividueltHisøy OKAust-Agder28
nær
F
SResultat
AAOK-karusell løp 11 - StafettHisøy OKAust-Agder11
nær
F
SSResultat
sø 14.10NM natt + jaktstart søndag, dag 2 jaktstartAsker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
319
mestMVis ruter i LiveloxResultat
Høstkøpp 1: Kattanakk/Anleggsveien (ved pumpehuset)Haugesund IL OrienteringRogaland19
nær
F
LResultat
MarummilaSandefjord OKVestfold172
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Høstkøppen, høstkøpp 1: Kattanakk/anleggsveien (Pumpehuset)Haugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold141
nasjLResultat
KlubbmesterskapSnertingdal IF OrienteringOppland28
treningSResultat
u 42ma 15.10
ti 16.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark45
nærSResultat
Klubbmesterskap Natt 2018Oppsal OrienteringAkershus og Oslo77
treningMNVis ruter i LiveloxResultat
Nattløp - SkihyttaBodø og Omegn IF OrienteringNordland26
nærMNResultat
on 17.10LOK sprintcup 3Larvik OKVestfold43
nærS
17.10*
KM nattIL TambarskjelvarSogn og Fjordane4
nærMN
16.10
Nattcup 1 BergenFana ILHordaland73
nærLN
15.10
NOLs nattcup, løp 1Notodden OLTelemark-
nærMNVis ruter i Livelox
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4Nydalens SKAkershus og Oslo182
nærMN
15.10
Vis ruter i Livelox
to 18.10Pollicup finaleOK SkeidiTelemark32
nærS
16.10
Toten nattcup 2OL Toten-TrollOppland2
nærMN
17.10
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud7
nærMN
18.10*
fr 19.10Nattløpet i Grimstad 2018IL ImåsAust-Agder4
nær
F
MN
18.10
lø 20.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold1312
nasjU
16.10
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold191
nasjU
16.10
Starttider
Løten Mølles Høstløp 2018Løten o-lagHedmark14
treningL
18.10
OSI/GeoForm Rankingløp 20IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
sø 21.10Høstkøppen, høstkøpp 2: SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
Høstkøpp 2: SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland9
nær
F
L
20.10
STIF VintertreningSandefjord TIFVestfold1
treningM
20.10*
u 43ma 22.10Skumringskampen , FinaleAsker SkiklubbAkershus og Oslo24
nærMN
21.10*
ti 23.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark2
nærS
23.10*
Nattløp - Sansynligvis VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærMN
on 24.10Klubbmesterskap natt-o Fossum IFFossum IFAkershus og Oslo-
nærMN
LOK-sprintcup 4Larvik OKVestfold7
nærS
23.10
NOLs nattcup, løp 2Notodden OLTelemark-
nærMN
to 25.10Toten nattcup 3OL Toten-TrollOppland0
nærMN
24.10
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud0
nærMN
25.10*
fr 26.10Harry Lagerts Nattcup 2018 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo17
nærUN
22.10
lø 27.10OSI/GeoForm Rankingløp 21IL KollAkershus og Oslo-
nær
F
M
RekruttleirHaugesund IL OrienteringRogaland0
nærL
26.10*
SkiensmilaSkien OKTelemark10
nærL
24.10
Klubbmesterskap sprintByåsen ILSør-Trøndelag1
nærS
25.10
HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland52
nærU
19.10*
HuldertrampenLøten o-lagHedmark12
nærU
24.10
Klubbmesterskap mellomByåsen ILSør-Trøndelag1
nærM
25.10
SOL fest lørdag 27. oktober på SOL-hyttaSarpsborg OLØstfold16
treningLUN
22.10
sø 28.10Høstkøppen, høstkøpp 3: Vikebygd Haugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag14
nær
F
L
25.10
2-milaAsker SkiklubbAkershus og Oslo20
nærU
22.10
Høstkøpp 3: VikebygdHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
L
27.10
Klubbmesterskap Ås-NMBU OrienteringÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo5
treningM
26.10
STIF VintertreningSandefjord TIFVestfold1
treningM
27.10*
Langtur'nEidskog OLHedmark10
nærL
28.10*
u 44ma 29.10
ti 30.10
on 31.10NOLs nattcup, løp 3Notodden OLTelemark-
nærMN
to 1.11Klubbmesterskap Natt 2018Fredrikstad SKØstfold6
treningLN
30.10*
vintercup nr.1 Fana ILFana ILHordaland-
treningMN
Toten nattcup 4OL Toten-TrollOppland0
nærLN
31.10
fr 2.11KOK fest 2018Kristiansand OKVest-Agder3
treningLN
29.10*
lø 3.11Klubbmesterskap sprintKristiansand OKVest-Agder4
nærS
1.11
GrankvistløpetØstmarka OKAkershus og Oslo28
nærL
31.10
NOLs åpne klubbmesterskap i ultralangNotodden OLTelemark-
nærU
HøstgampenHedrum OLVestfold7
kretsM
30.10
Klubbmesterskap Ultralang 2018Fredrikstad SKØstfold2
treningU
1.11*
Klubbmesterskapet 2018Gneist, ILHordaland3
treningM
1.11
Trollnatta og natt-O-togetIL KollAkershus og Oslo11
nærMN
3.11*
sø 4.11Høstkøppen, høstkøpp 4: O-hyttaHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
FrostsprintenRøyken OLBuskerud20
kretsL
29.10
Høstkøpp 4: O-hyttaHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
3.11
STIF VintertreningSandefjord TIFVestfold0
treningM
3.11*
u 45ma 5.11
ti 6.11
on 7.11Nattløp, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland8
nærMN
7.11*
NOLs nattcup, løp 4Notodden OLTelemark-
nærMN
to 8.11Nattsprintkøppen 2018/2019 Brakahaug skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
7.11
fr 9.11Roots leir, Rogaland, SvilandSandnes IL (Rogaland)Rogaland9
nærMK
8.11
lø 10.11Roots leir, Rogaland, SvilandSandnes IL (Rogaland)Rogaland9
nærMK
8.11
Rørholtmarka RundtOK SkeidiTelemark2
nærU
6.11
Høstkarusellen løp 1Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM

Annonser

IOF Eventor