Norsk Orientering

Terminliste

40 arrangement treff mellom 01.10.2018 og 31.10.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 40ma 1.10Bakkebø Klubbranking Egersund OKRogaland-
nærM
Klubbmesterskap Ganddal IL - ØksnevadskogenGanddal ILRogaland1
nærM
1.10*
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland-
nærS
Skumringskampen, løp 3Røyken OLBuskerud1
nærMN
30.9
ti 2.10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark-
nærS
Nattløp - Arlia / FrosktjernBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærMN
on 3.10Harry Lagerts Nattcup 2018 BonusNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærLN
to 4.10Pollicup 2OK SkeidiTelemark-
nærS
fr 5.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
nærM
KM nattSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsMN
KM nattLøten o-lagHedmark-
kretsLN
KM Natt Telemark kretsIL HaukenTelemark-
kretsLN
lø 6.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
Kjempesprekken 2018Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærU
sø 7.10
u 41ma 8.10
ti 9.10KM Natt AOOKBækkelagets SKAkershus og Oslo-
kretsMN
NattløpTverlandet ILNordland-
nærSN
on 10.10Raumar nattløpRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 11.10Pollicup 3OK SkeidiTelemark-
nærS
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud-
nærMN
fr 12.10
lø 13.10NM natt + jaktstart søndag, dag 1, Natt NM 2018Asker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
7
mestLN
1.10
RondslitetRond OLOppland0
nærL
12.10
AAOK-karusellen løp 11Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
S
12.10
sø 14.10NM natt + jaktstart søndag, dag 2 jaktstartAsker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
7
mestM
1.10
MarummilaSandefjord OKVestfold-
nærL
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nasjL
u 42ma 15.10
ti 16.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark-
nærS
Nattløp - VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærMN
on 17.10Nattcup 1 BergenFana ILHordaland-
nærLN
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 18.10Pollicup finaleOK SkeidiTelemark-
nærS
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud-
nærMN
fr 19.10Nattløpet i Grimstad 2018IL ImåsAust-Agder1
nær
F
MN
18.10
lø 20.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold121
nasjU
9.10
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold27
nasjU
9.10
sø 21.10
u 43ma 22.10
ti 23.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark-
nærS
Nattløp - SkihyttaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærMN
on 24.10
to 25.10
fr 26.10Harry Lagerts Nattcup 2018 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
lø 27.10HuldertrampenLøten o-lagHedmark-
nærU
SkiensmilaSkien OKTelemark-
nærL
sø 28.10
u 44ma 29.10
ti 30.10
on 31.10

Annonser

IOF Eventor