Norsk Orientering

Terminliste

125 arrangement treff mellom 11.09.2018 og 13.10.2018 med følgende utvalg: internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 37ti 11.9Pokalkampfinale BergenBergens TFHordaland169
nærLResultat
Vestfold Høstcup 5OL TrolloVestfold140
nærMVis ruter i LiveloxResultat
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder60
nær
F
MResultat
Klubbkamp/Ungdomscup finale - BogafjellGanddal ILRogaland160
nærMVis ruter i LiveloxResultat
4. sprintløp/nybegynnerkarusellen på ÅsStord OrienteringHordaland28
nærSVis ruter i LiveloxResultat
NK5 - Nors RogalandHaugesund IL Orientering
Kopervik IL
Rogaland20
nærMResultat
Østmarka Open - Løp 4Østmarka OKAkershus og Oslo59
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
on 12.9OSI/GeoForm Rankingløp 15IL GeoFormAkershus og Oslo107
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Sorperoa - sprintløpTormod SkilagOppland0
nærS
VestMjøsa-cup 7Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland53
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Førde IL Nærløp Høgda Langeland nordFørde ILSogn og Fjordane28
nærMResultat
Raumar O-karusell 10Raumar OrienteringAkershus og Oslo37
nærMResultat
to 13.9Nordmarkskarusellen - ekstraløpIL KollAkershus og Oslo-
nærM
NM langdistanseVegårshei ILAust-Agder278
mestLVis ruter i LiveloxResultat
Torsdagsløp nr. 15Lillehammer OKOppland1
nærM
Grenlandskarusellen 13Porsgrunn OLTelemark46
nærLResultat
O-karusell 9, klubbmesterskapEidskog OLHedmark37
nærMResultat
Råtasskarusellen 2018 # 12Indre Østfold OKØstfold5
nærM
fr 14.9NM mellom kvalifiseringVegårshei ILAust-Agder191
mestMVis ruter i LiveloxResultat
NM publikumsløpVegårshei ILAust-Agder63
nærMResultat
lø 15.9O-troll leir, Vatne SkytebaneÅlgård OrienteringRogaland36
nærM
NM mellomdistanse finalerVegårshei ILAust-Agder386
mestMVis ruter i LiveloxResultat
O-trollsamling på Siljustøl i BergenHordalandHordaland43
nærL
Sport8serien finaleHalden SKØstfold135
nærLVis ruter i LiveloxResultat
sø 16.9Hemingsprinten - after-o for ungommer med pizza, lagkonkurranse og krimgåteHeming OrienteringAkershus og Oslo122
nær
F
S
Hemingsprinten m/finale Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo291
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Ranking -Sprintløp Stavanger SentrumStavanger OrienteringsklubbRogaland103
kretsSResultat
NM stafettVegårshei ILAust-Agder136
mestSLResultat
Stokke ILStokke ILVestfold114
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
le Tour de Glåmdal - finale - jaktstartBrandval/Kongsvinger OKHedmark35
nærLVis ruter i LiveloxResultat
KlubbmesterskapFossekallen ILBuskerud27
nærMResultat
u 38ma 17.9Klubbkarusell løp 5 - SandvedGanddal ILRogaland51
nærSVis ruter i LiveloxResultat
NordhordlandskarusellenHordvik ILHordaland20
nærMResultat
Skumringskampen , løp 1 Asker SkiklubbAkershus og Oslo73
nærMNResultat
Haugstadskogen Klubbranking Egersund OKRogaland29
nærM
ti 18.9OK Sør klubbmesterskapOK SørVest-Agder16
nærMResultat
Sprintcup 5 BergenOs OrienteringsklubbHordaland75
nærSResultat
SørlandskarusellenOK SørVest-Agder49
nær
F
SResultat
Vestfold Høstcup 6Hedrum OLVestfold165
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Saltensprint 3 - BodøsjøenBodø og Omegn IF OrienteringNordland56
nærSResultat
Nærløpskarusellen 8 ÅrabrotHaugesund IL OrienteringRogaland35
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
Østmarka Open - Løp 5Østmarka OKAkershus og Oslo79
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
on 19.9AAOK-karusellen løp 10IL ImåsAust-Agder77
nær
F
MResultat
Postplukkmesterskap for Lillomarka O-lagLillomarka OLAkershus og Oslo40
nærS
Raumar O-karusell 11Raumar OrienteringAkershus og Oslo42
nærMResultat
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp1Nydalens SKAkershus og Oslo234
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Nattkøpp løp 2Løten o-lagHedmark26
nærLNResultat
to 20.9Grenlandskarusell løp 14Skien OKTelemark46
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Torsdagsløp nr. 16Lillehammer OKOppland3
nærM
Råtasskarusellen 2018 # 13Indre Østfold OKØstfold10
nærS
fr 21.9Norgescup sprintSandefjord OKVestfold297
intSVis ruter i LiveloxResultat
lø 22.9Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 1Sandefjord OKVestfold82
intMVis ruter i LiveloxResultat
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo36
nærUResultat
Norgescup junior mellom + O-idolSandefjord OKVestfold279
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Handelsbanken-løpet (publikumsløp NM-helg)Sandefjord OKVestfold271
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Finn Skedsmos minneløp 2018Hadeland OLOppland64
nærLVis ruter i LiveloxResultat
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland36
kretsUResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 16Oslostudentenes IKAkershus og Oslo0
nærMVis ruter i Livelox
O-troll-leir for ØstfoldOK MossØstfold41
nærLM
KM nattIL TambarskjelvarSogn og Fjordane4
kretsLN
KM natt TromsIL BUL-TromsøTroms15
kretsMNResultat
sø 23.9Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 2Sandefjord OKVestfold74
intMVis ruter i LiveloxStarttider
O-troll-leir for ØstfoldOK MossØstfold41
nærLM
NM junior stafettSandefjord OKVestfold94
mestSL
19.9
Vis ruter i Livelox
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag15
nasjSM
22.9*
Klubbmeisterskap Samnanger ILHordaland0
nærL
23.9*
KM UltralangIL BUL-TromsøTroms31
kretsU
20.9
Vis ruter i LiveloxStarttider
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane7
kretsL
21.9
u 39ma 24.9NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
Fotland Klubbranking Egersund OKRogaland19
nærM
24.9*
Skumringskampen, Løp 2Røyken OLBuskerud27
nærMN
23.9
ti 25.9Sprintcupfinale BergenTIF VikingHordaland40
nærS
24.9
Vestfold Høstcup 7OL Tønsberg og omegnVestfold84
nærM
23.9*
Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark5
nærM
25.9*
KlubbmesterskapHaugesund IL OrienteringRogaland14
nær
F
M
25.9*
Saltensprint 4 - Grønnåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland7
nærS
24.9*
Longyearbyen 25.09Svalbard TurnTroms0
nærS
23.9
NattpottaØstmarka OKAkershus og Oslo19
nærMN
24.9
Vis ruter i Livelox
on 26.9Gimse by Night, fellesstartMelhus ILSør-Trøndelag42
nærMN
23.9
Vis ruter i Livelox
Eiktunet NattGjø-Vard OLOppland31
nærSN
24.9*
Nattkøpp løp 3OL Vallset/StangeHedmark2
nærLN
25.9*
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp2Nydalens SKAkershus og Oslo85
nærMN
24.9
KM NattSarpsborg OLØstfold57
nasjL
24.9
to 27.9Pollicup 1OK SkeidiTelemark11
nærS
25.9
fr 28.9ROOTS-leirHaugesund IL OrienteringRogaland9
nærL
26.9
KM NattVikebygd IL
Vindafjord OL
Rogaland29
kretsLN
24.9
lø 29.9ROOTS-leirHaugesund IL OrienteringRogaland9
nærL
26.9
BlodsmakenAlta OLFinnmark8
nærL
24.9
Over SkauenEiker OLBuskerud16
nærU
25.9*
OSI/GeoForm Rankingløp 17 IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærL
Furugampen 2018Hamar OKHedmark40
kretsM
26.9
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark84
kretsL
25.9
Kretsløp sprintHaugesund IL OrienteringRogaland37
kretsS
24.9
sø 30.9ROOTS-leirHaugesund IL OrienteringRogaland9
nærL
26.9
Ringreven individuelle klasserRingsaker OKHedmark1
kretsM
28.9
RingrevenRingsaker OKHedmark0
kretsSM
25.9
O-karusell 7, åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag3
kretsU
26.9*
VM (Vesteråls-mesterskap) - fellesstartSortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms-
nærL
HOK-rankingfinale 2018Fana ILHordaland15
kretsM
26.9*
PoengjaktaPorsgrunn OLTelemark11
nærM
26.9
FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal9
kretsL
26.9
u 40ma 1.10Bakkebø Klubbranking Egersund OKRogaland14
nærM
1.10*
Klubbmesterskap Ganddal IL - ØksnevadskogenGanddal ILRogaland33
nærM
1.10*
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland-
nærS
Skumringskampen, Løp 3Røyken OLBuskerud6
nærMN
30.9
ti 2.10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark1
nærM
2.10*
Nattløp - Arlia / FrosktjernBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærMN
on 3.10Harry Lagerts Nattcup 2018 BonusNydalens SKAkershus og Oslo10
nærMN
1.10
ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag2
nærLN
30.9*
to 4.10Pollicup 2OK SkeidiTelemark6
nærS
2.10
fr 5.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
nærM
KM Natt Telemark kretsIL HaukenTelemark-
kretsLN
KM nattSteinkjer OKNord-Trøndelag3
kretsMN
2.10
KM nattLøten o-lagHedmark2
kretsLN
3.10
lø 6.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
Kjempesprekken 2018Oslostudentenes IKAkershus og Oslo0
nærU
sø 7.10
u 41ma 8.10Skumringskampen, Løp 4Lierbygda OLBuskerud7
nærLN
7.10
ti 9.10KM natt VAOK/AAOKAust-Agder
Søgne og Songdalen OK
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsLN
7.10
NattløpTverlandet ILNordland-
nærSN
KM Natt AOOKBækkelagets SKAkershus og Oslo9
kretsMN
5.10
on 10.10Raumar nattløpRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
Nammo-cup 2018, Etappe 6 (test-arrangement)Lillehammer OKOppland-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp3Nydalens SKAkershus og Oslo11
nærMN
8.10
to 11.10Pollicup 3OK SkeidiTelemark1
nærS
9.10
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud-
nærMN
fr 12.10
lø 13.10NM natt + jaktstart søndag, dag 1, Natt NM 2018Asker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
75
mestLN
1.10
Lillomarka Nord/SørIL GeoForm
Lillomarka OL
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo9
nær
F
U
11.10
RondslitetRond OLOppland6
nærL
12.10
AAOK-karusellen løp 11Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
S
12.10

Annonser

IOF Eventor