Norsk Orientering

Terminliste

119 arrangement treff mellom 01.09.2018 og 30.09.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 35lø 1.9KM lang/TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag-
mestL
KM Langdistanse Hedmark og Oppland - Finndulten 2018Lunderseter ILHedmark-
kretsL
KM Langdistanse SogndalSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsL
KM mellomdistanseInderøy ILNord-Trøndelag-
kretsM
KM sprint/ mellom langKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsS
KM-langBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsL
KM-lang Hordaland (HOK-ranking 5/2018)Varegg FleridrettHordaland-
kretsL
KM-lang Te-Ve/DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark-
kretsL
Prøve-VM Publikumsløp og KM-langØstfoldØstfold-
nasjL
KM Lang / TorridalsløpetTorridal ILVest-Agder-
kretsL
KM MellomGanddal ILRogaland-
nærM
sø 2.9Holleialøpet og PWT-cupModum OLBuskerud-
nærL
KM Stafett (NTOK og STOK)OL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsSM
KM Stafett, AAOK og VAOKBirkenes ILVest-Agder-
kretsSM
KM stafett, Te/VeOK SkeidiTelemark-
kretsSL
KM-stafettBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nasjSL
KM-Stafett Hedmark og OpplandBrandval/Kongsvinger OKHedmark-
kretsSM
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
nærSM
Prøve-VM Publikumsløp og KM-mellomØstfoldØstfold-
nasjM
SprintVelledalen ILMøre og Romsdal-
krets
F
S
GanddalsløpetGanddal ILRogaland-
nærL
KM-ultralangIL Pasvik HaukFinnmark-
kretsU
u 36ma 3.9Tour of Lillomarka 2018 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo1
nær
F
M
3.9*
ti 4.9Sport8serien løp 5Indre Østfold OKØstfold-
nærL
Sprintcup 4 BergenFana ILHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 4Larvik OKVestfold-
nærS
Klubbkamp/UngdomscupSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
3.9
Saltenkarusell 13 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærM
3.9*
10. rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
Klubbkarusell 8 KattanakkHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
4.9*
Østmarka Open - Løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
3.9
on 5.9AAOK-karusellen løp 9Øyestad IF allianseAust-Agder-
nær
F
M
4.9
SkårslåhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
Foll-o-karusellen #5Hauketo IFAkershus og Oslo-
nærM
Klubbranking 6Samnanger ILHordaland0
nærL
5.9*
Nord-Østerdalmesterskapet 2018Tynset IFHedmark-
nærM
Raumar O-karusell 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
to 6.9Nordmarkskarusellen løp nr 6, OBIK løp nr 25Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærL
Grenlandskarusellen 12OK SkeidiTelemark-
nærM
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
Torsdagsløp nr. 14Rudsbygd ILOppland-
nærL
fr 7.9VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo15
nasjS
28.8
Tour de Trondheim, sprint, dag 1NTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lø 8.9Tour de Trondheim, mellom (m/STOK u.løp), dag 2NTNUISør-Trøndelag-
kretsM
Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)Fitjar ILHordaland-
kretsM
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo16
nasjL
28.8
Avslutningsløp PWT cupenBuskerudBuskerud-
nærM
sø 9.9Tour de Trondheim, lang, dag 3NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
KM LangMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsL
SnertingdalsløpetSnertingdal IF OrienteringOppland-
kretsL
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo14
nasjM
28.8
Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo4
kretsL
4.9
So.cup og familiedagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
u 37ma 10.9NordhordlandskarusellenHordalandHordaland-
nærM
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 10Lillomarka OLAkershus og Oslo1
nær
F
M
10.9*
ti 11.9Pokalkampfinale BergenBergens TFHordaland-
nærL
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
4. sprintløp/nybegynnerkarusellenStord OrienteringHordaland-
nærS
Klubbkamp/Ungdomscup finale - BogafjellGanddal ILRogaland0
nærM
11.9*
Østmarka Open - Løp 4Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
10.9
on 12.9SorperoaTormod SkilagOppland-
nærS
Raumar O-karusell 10Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
to 13.9NM langdistanseVegårshei ILAust-Agder8
mestL
2.9
Nordmarkskarusellen - ekstraløpIL KollAkershus og Oslo-
nærM
Treningsløp nr. 15Lillehammer OKOppland-
nærM
fr 14.9NM mellom kvalifiseringVegårshei ILAust-Agder6
mestM
2.9
NM publikumsløpVegårshei ILAust-Agder0
nærM
13.9
lø 15.9NM mellomdistanse finalerVegårshei ILAust-Agder6
mestM
2.9
Sport8serien finaleHalden SKØstfold-
nærL
sø 16.9HemingløpetHeming OrienteringAkershus og Oslo-
nasjM
NM stafettVegårshei ILAust-Agder2
mestSL
2.9
O-løpStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
Ranking -Sprintløp Stavanger SentrumStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
Stokke ILStokke ILVestfold-
nærM
u 38ma 17.9Klubbkarusell løp 5 - SandvedGanddal ILRogaland0
nærS
17.9*
ti 18.9Sprintcup 5 BergenOs OrienteringsklubbHordaland-
nærS
SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
S
Høst cupHedrum OLVestfold-
nærS
Saltensprint 3 - BodøsjøenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærS
17.9*
Nærløpskarusellen 8 ÅrabrotHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
18.9*
Østmarka Open - Løp 5Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
17.9
on 19.9AAOK-karusellen løp 10IL ImåsAust-Agder1
nær
F
M
18.9
Raumar O-karusell 11Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 20.9Grenlandskarusell løp 14Skien OKTelemark1
nærL
20.9*
Torsdagsløp nr. 16Lillehammer OKOppland-
nærM
fr 21.9Norgescup sprintSandefjord OKVestfold0
intS
12.9
lø 22.9KM nattIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsLN
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nasjU
Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 1Sandefjord OKVestfold0
intM
12.9
Norgescup junior mellom + O-idolSandefjord OKVestfold0
nasjM
12.9
Handelsbanken-løpet (publikumsløp NM-helg)Sandefjord OKVestfold0
nærM
17.9
Finn Skedsmos minneløp 2018Hadeland OLOppland-
nærL
sø 23.9Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 2Sandefjord OKVestfold0
intM
12.9
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nasjSM
NM junior stafettSandefjord OKVestfold0
mestSL
12.9
Klubbmeisterskap Samnanger ILHordaland0
nærL
23.9*
u 39ma 24.9NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
ti 25.9Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærS
Sprintcupfinale BergenTIF VikingHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 7OL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
Saltensprint 4 - Grønnåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærS
24.9*
KlubbmesterskapHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
25.9*
NattpottaØstmarka OKAkershus og Oslo-
nærMN
17.9
on 26.9Gimse by Night, fellesstartMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
KM NattSarpsborg OLØstfold-
nasjL
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 27.9Pollicup 1OK SkeidiTelemark-
nærS
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud-
nærMN
fr 28.9KM NattVikebygd ILRogaland-
kretsLN
24.9
lø 29.9BlodsmakenAlta OLFinnmark-
nærL
Furugampen 2018Hamar OKHedmark-
kretsM
Kretsløp sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
kretsS
Over SkauenEiker OLBuskerud-
nærU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
sø 30.9FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
HOK-rankingfinale 2018Fana ILHordaland-
kretsM
O-karusell 7, åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
RingrevenRingsaker OKHedmark-
kretsSM
VM (Vesteråls-mesterskap) i orienteringSortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms-
nærL

Annonser

IOF Eventor