Norsk Orientering

Terminliste

177 arrangement treff mellom 07.08.2018 og 09.09.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
fr 3.8 - on 8.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder450
nærL
ti 7.8Saltenkarusell 9 - FurumoenBodø og Omegn IF OrienteringNordland48
nærLResultat
on 8.8Kretsstafett (OLL)Kristiansand OKVest-Agder90
nasjSMVis ruter i LiveloxResultat
on 8.8OSI/GeoForm Rankingløp 10 SkullerudstuaOslostudentenes IKAkershus og Oslo0
nærLVis ruter i Livelox
on 8.8Raumar sommerkarusell 4Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
to 9.8O-karusell 6, mosjonsorienteringEidskog OLHedmark61
nærMVis ruter i LiveloxResultat
fr 10.8ElgsprintenNordreisa ILTroms23
kretsS
lø 11.8Mellomdistanse Nordreisa ILTroms27
kretsM
lø 11.8 - sø 12.8Night Hawk Konnerud 2018IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
216
nærSLKVis ruter i LiveloxResultat
lø 11.8Night Hawk Individual, nightIL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
16
nasjMNResultat
sø 12.8Night Hawk Kids, and Individual, dayIL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
92
nasjMResultat
sø 12.8HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag55
nærLResultat
ti 14.8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland226
nærLResultat
ti 14.8Vestfold Høstcup 1Andebu ILVestfold226
nærMResultat
ti 14.8Saltenkarusell 10 - FestvågBodø og Omegn IF OrienteringNordland49
nærMResultat
ti 14.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder66
nær
F
SResultat
ti 14.8Le Tour de Glåmdal 4Grue ILHedmark49
nærSResultat
on 15.8AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder109
nær
F
MResultat
on 15.8OSI/GeoForm Rankingløp 11IL GeoFormAkershus og Oslo170
nærMVis ruter i LiveloxResultat
on 15.8Førde IL Nærløp BekkevatnetFørde ILSogn og Fjordane9
nærM
on 15.8LomsetraTormod SkilagOppland0
nærM
on 15.8Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 5. løp, Lysdammen, GjerdrumRaumar Orientering
Østmarka OK
Akershus og Oslo0
Pre
nærP
on 15.8Raumar O-karusell 6. Eltonåsen Skole i Holter/NannestadRaumar OrienteringAkershus og Oslo57
nærMResultat
to 16.8Grenlandskarusellen IL HaukenTelemark26
nærM
to 16.8Torsdagsløp nr. 11Lillehammer OKOppland3
nærM
fr 17.8Nord-Norsk Mesterskap SprintStorsteinnes ILTroms91
nasjS
lø 18.8Noregscup mellom + Sommarløpet i RaulandIdrettslaget Dyre VaaTelemark474
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
lø 18.8MyrtrampenVang OLHedmark172
kretsLResultat
lø 18.8Nord-Norsk Mesterskap LangdistanseStorsteinnes ILTroms122
nasjL
lø 18.8KM LangSuldal OrienteringslagRogaland185
kretsLResultat
sø 19.8Drammensløpet og PWT-cupSturla, IFBuskerud280
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
sø 19.8Nord-Norsk Mesterskap stafettStorsteinnes ILTroms28
nasjSM
sø 19.8NM ultralang + Sommarløp i HøydalsmoHøydalsmo ILTelemark490
mestUVis ruter i LiveloxResultat
sø 19.8KM-Stafett - Individulle klasserSauda OrienteringsklubbRogaland30
kretsMResultat
sø 19.8RomeriksløpetRaumar OrienteringAkershus og Oslo545
kretsLResultat
sø 19.8Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag23
kretsSMResultat
sø 19.8Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag2
nærL
sø 19.8KM StafettSauda OrienteringsklubbRogaland42
mestSMResultat
sø 19.8Vossagampen 2018Voss ILHordaland34
nærU
ma 20.8Klubbkarusell løp 4 - GrudaskogenGanddal ILRogaland56
nærM
20.8*
ma 20.8Tour of Lillomarka 2018 - Løp 7Lillomarka OLAkershus og Oslo57
nær
F
M
20.8*
Vis ruter i Livelox
ti 21.8Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland69
nærS
20.8*
ti 21.8Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold139
nærM
21.8*
ti 21.8Individuelle løyper for voksneStavanger OrienteringsklubbRogaland21
nærM
21.8*
ti 21.8Nærløpskarusellen 6 (NK6) og Sunnhordlandsrankingnr. 9Haugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland20
nærM
21.8*
ti 21.8NØK-karusell, løp 4Hedmark
Ålen IL
Hedmark
Sør-Trøndelag
36
nær
F
M
20.8*
ti 21.8Saltenkarusell 11 - KlungsetBodø og Omegn IF OrienteringNordland19
nærM
20.8*
ti 21.8Lagskonkuranse/Ungdomstafett - SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland18
nærSM
21.8*
ti 21.8Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 4Nittedal OLAkershus og Oslo5
nær
F
M
21.8*
Vis ruter i Livelox
ti 21.8Østmarka Open - Løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo18
nær
F
M
21.8*
ti 21.8Klubbmesterskap, Skien OK og POLPorsgrunn OLTelemark46
nærL
20.8
ti 21.8SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder44
nær
F
M
20.8*
ti 21.8Le Tour de Glåmdal 5 / o-karusell 7Eidskog OLHedmark7
nærM
19.8
on 22.8OSI/GeoForm Rankingløp 12 - Maridalsalpene på tversOslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærL
on 22.8AAOK-karusellen løp 8Froland ILAust-Agder22
nær
F
M
21.8
on 22.8Førde IL Nærløp Angedalen skuleFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
22.8*
on 22.8Klubbranking 5Samnanger ILHordaland0
nærL
22.8*
on 22.8KvitfjellRingebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland-
nærM
on 22.8Raumar O-karusell 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
on 22.8VestMjøsa-cup 5Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland29
nær
F
M
20.8
to 23.8Nordmarkskarusellen løp nr 4Kjelsås ILAkershus og Oslo-
nær
F
M
20.8
to 23.8Vannbassengene Klubbranking Egersund OKRogaland5
nærM
23.8*
to 23.8Grenlandskarusellen 10Porsgrunn OLTelemark19
nærL
22.8
to 23.8Klubbkamp / KlubbmesterskapOppsal OrienteringAkershus og Oslo60
nærM
21.8
to 23.8Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OLSandefjord OKVestfold61
nærS
20.8
Vis ruter i Livelox
to 23.8Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
to 23.8Torsdagsløp nr. 12Rudsbygd ILOppland0
nærL
22.8
to 23.8STOK Ungdomsløp 6Malvik ILSør-Trøndelag66
nærM
21.8*
to 23.8Råtasskarusellen 2018 #9Indre Østfold OKØstfold3
nærM
22.8
fr 24.8Midt-Norsk Mesterskap, sprintWing OKSør-Trøndelag413
nasjS
22.8
lø 25.8Folloløpet med KM lang og Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo331
kretsL
20.8
lø 25.8KM LangdistanseAlta OLFinnmark8
kretsL
20.8
lø 25.8Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
43
kretsL
22.8
lø 25.8Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018)IL GularHordaland132
nasjM
22.8*
lø 25.8Midt-Norsk Mesterskap - LangdistanseFreidigSør-Trøndelag516
nasjL
22.8
Vis ruter i Livelox
lø 25.8Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6OL Tønsberg og omegnVestfold94
kretsL
21.8
lø 25.8KM langdistanse og PWT-cupEiker OLBuskerud153
kretsL
20.8
lø 25.8Flex-o-løp, Tømmeråsen ØstHarstad OLTroms6
nær
F
M
24.8
lø 25.8NM PreOFossekallen ILBuskerud22
LPre
nasjP
22.8
sø 26.8KM stafett FinnmarkAlta OLFinnmark5
kretsSM
20.8
sø 26.8Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
38
kretsM
22.8
sø 26.8Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018)IL GularHordaland126
nasjL
22.8*
sø 26.8KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus individuelt tilbudTrøsken ILØstfold12
nærM
21.8
sø 26.8KM Stafett - Østfold og Oslo og AkershusTrøsken ILØstfold29
nasjSL
21.8
sø 26.8Midt-Norsk Mesterskap - StafettFreidigSør-Trøndelag136
nasjSM
22.8
Vis ruter i Livelox
sø 26.8Midt-Norsk Mesterskap - Stafett individuelle klasserFreidigSør-Trøndelag17
nærM
25.8*
Vis ruter i Livelox
sø 26.8KM stafett - Individuelle klasserEiker OLBuskerud7
kretsM
24.8*
sø 26.8KM stafettEiker OLBuskerud19
kretsSM
20.8
sø 26.8MjølnerløpetElverum OKHedmark45
kretsM
22.8
sø 26.8NM TempOFossekallen ILBuskerud13
Pre
nasjT
22.8
sø 26.82-manns stafettHarstad OLTroms2
nærSS
23.8
sø 26.8Direkteløype og N-åpen 26. augustHarstad OLTroms0
nærS
23.8
sø 26.8Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7OL Tønsberg og omegnVestfold74
kretsM
21.8
ma 27.8NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland-
nærM
ma 27.8Råtassløp #3Nydalens SKAkershus og Oslo10
nærL
24.8
ma 27.8Tour of Lillomarka 2018 - Løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
27.8*
ti 28.8Pokalkamp 6 BergenÅrstad ILHordaland39
nærM
27.8*
ti 28.8Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold66
nærM
26.8*
ti 28.8KlubbkampUngdomscupEgersund OKRogaland2
nærM
28.8*
ti 28.83. sprintløp/nybegynnerkarusellen - FitjarFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærS
28.8*
ti 28.8Saltenkarusell 12 - HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland6
nærM
27.8*
ti 28.8Sport8serien løp 4Fredrikstad SKØstfold26
kretsM
26.8
ti 28.8Klubbkarusell 7 BrakahaugHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
L
28.8*
ti 28.8Østmarka Open - Løp 2Østmarka OKAkershus og Oslo10
nær
F
M
28.8*
on 29.8TunebuhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
on 29.8Førde IL Nærløp Vasslia KråkenesmarkaFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
29.8*
on 29.8Nammo-Cup 4Raufoss IL Orientering
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
52
nærS
27.8*
on 29.8Raumar O-karusell 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
on 29.8Foll-O-karusellen #4, OSI/Geoform ranking #13Bækkelagets SKAkershus og Oslo14
nærM
27.8
to 30.8Nordmarkskarusellen - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nærM
to 30.8Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
to 30.8Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
to 30.8STOK Ungdomsløp nr 7Nidarøst OKSør-Trøndelag14
nærS
28.8*
fr 31.8Km-sprintTverlandet ILNordland14
kretsS
27.8
fr 31.8Sprint SogndalSogndal ILSogn og Fjordane1
krets
F
S
29.8
lø 1.9KM lang/TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag8
mestL
27.8
lø 1.9KM Langdistanse SogndalSogndal ILSogn og Fjordane0
kretsL
30.8
lø 1.9KM mellomdistanseInderøy ILNord-Trøndelag1
kretsM
29.8
lø 1.9KM sprint/ mellom langKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsS
lø 1.9KM-langBodø og Omegn IF OrienteringNordland12
kretsL
27.8
lø 1.9KM Langdistanse Hedmark og Oppland - Finndulten 2018Lunderseter ILHedmark23
kretsL
27.8
lø 1.9KM-lang Te-Ve/DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark56
kretsL
28.8
lø 1.9KM Lang / TorridalsløpetTorridal ILVest-Agder5
kretsL
31.8
lø 1.9Prøve-VM Publikumsløp og KM-langØstfoldØstfold52
nasjL
27.8
lø 1.9KM MellomGanddal ILRogaland31
nærM
28.8*
lø 1.9KM-lang Hordaland (HOK-ranking 5/2018)Varegg FleridrettHordaland34
kretsL
29.8*
lø 1.9Øvergård-sprintenTromsTroms-
nærS
28.8*
lø 1.9 - sø 2.9ROOTS leir 1.-2. SeptemberStavanger OrienteringsklubbRogaland2
nærM
27.8
sø 2.9KM stafett, Te/VeOK SkeidiTelemark2
kretsSL
28.8
sø 2.9KM-stafettBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
kretsSL
27.8
sø 2.9KompisstafettenSamnanger ILHordaland0
nærSM
30.8*
sø 2.9Prøve-VM Publikumsløp og KM-mellomØstfoldØstfold51
nasjM
27.8
sø 2.9KM stafett Te/Ve N-åpenOK SkeidiTelemark0
nærM
1.9*
sø 2.9GanddalsløpetGanddal ILRogaland12
nærL
29.8
sø 2.9Holleialøpet og PWT-cupModum OLBuskerud12
nærL
27.8
sø 2.9KM-Stafett Hedmark og OpplandBrandval/Kongsvinger OK
Hedmark
Oppland
Hedmark
Oppland
10
kretsSM
27.8
sø 2.9KM-ultralangIL Pasvik HaukFinnmark-
kretsU
sø 2.9KM Stafett (NTOK og STOK)OL TrollelgSør-Trøndelag1
kretsSM
29.8
sø 2.9KM Stafett, AAOK og VAOKBirkenes ILVest-Agder0
kretsSM
29.8
sø 2.9Myrefjell langdistanseMellembygd OLTroms0
nærL
28.8
sø 2.9SprintVelledalen ILMøre og Romsdal19
krets
F
S
1.9
ma 3.9Tour of Lillomarka 2018 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
3.9*
ti 4.9Sport8serien løp 5Indre Østfold OKØstfold16
nærL
2.9*
ti 4.9Sprintcup 4 BergenFana ILHordaland1
nærS
3.9*
ti 4.9OBIK 24/ AB løp 5 FossumFossum IFAkershus og Oslo-
nærM
ti 4.9Vestfold Høstcup 4Larvik OKVestfold53
nærS
2.9*
ti 4.9Klubbkamp/UngdomscupSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
3.9
ti 4.9Saltenkarusell 13 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland5
nærM
3.9*
ti 4.910. rankingløp Sunnhordland - LandåsenStord OrienteringHordaland0
nærL
3.9
ti 4.9SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
ti 4.9Klubbkarusell 8 KattanakkHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
L
4.9*
ti 4.9Østmarka Open - Løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo8
nær
F
M
4.9*
on 5.9AAOK-karusellen løp 9Øyestad IF allianseAust-Agder4
nær
F
M
4.9
on 5.9SkårslåhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
on 5.9Foll-o-karusellen #5Hauketo IFAkershus og Oslo6
nærM
3.9
on 5.9Førde IL Nærløp ByrkjeflotFørde ILSogn og Fjordane0
nærL
5.9*
on 5.9Klubbranking 6Samnanger ILHordaland0
nærL
5.9*
on 5.9Nord-Østerdalmesterskapet 2018Tynset IFHedmark-
nærM
on 5.9Raumar O-karusell 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
on 5.9VestMjøsa-cup 6 / KlubbmesterskapGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland4
nærM
3.9*
to 6.9Nordmarkskarusellen løp nr 6, OBIK løp nr 25Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærL
to 6.9Grenlandskarusellen 12OK SkeidiTelemark4
nærM
4.9
to 6.9Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
to 6.9Torsdagsløp nr. 14Rudsbygd ILOppland-
nærL
fr 7.9VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo137
nasjS
28.8
fr 7.9 - sø 9.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag7
kretsS
4.9
lø 8.9Nammo-Cup 2018, Etappe 5 (Finale)Snertingdal IF OrienteringOppland-
nærM
lø 8.9Vesterålen 2-dagers (KM Lang)Sortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms0
kretsL
2.9
lø 8.9VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo134
nasjL
28.8
lø 8.9Avslutningsløp PWT cupenBuskerudBuskerud-
nærM
lø 8.9Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)Fitjar ILHordaland7
kretsM
5.9
lø 8.9So.cup og familiedagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
sø 9.9SnertingdalsløpetSnertingdal IF OrienteringOppland9
kretsL
5.9
sø 9.9Vesterålen 2-dagers (KM Sprint)Sortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms0
kretsS
2.9
sø 9.9VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo143
nasjM
28.8
sø 9.9Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo30
kretsL
4.9
sø 9.9KM LangMolde og Omegn IFMøre og Romsdal0
kretsL
5.9

Annonser

IOF Eventor