Norsk Orientering

Terminliste

177 arrangement treff mellom 07.08.2018 og 09.09.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 32ti 7.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder450
nærL
Saltenkarusell 9 - FurumoenBodø og Omegn IF OrienteringNordland48
nærLResultat
on 8.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder450
nærL
Kretsstafett (OLL)Kristiansand OKVest-Agder90
nasjSMVis ruter i LiveloxResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 10 SkullerudstuaOslostudentenes IKAkershus og Oslo0
nærLVis ruter i Livelox
Raumar sommerkarusell 4Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
to 9.8O-karusell 6, mosjonsorienteringEidskog OLHedmark61
nærMVis ruter i LiveloxResultat
fr 10.8ElgsprintenNordreisa ILTroms23
kretsS
lø 11.8Mellomdistanse Nordreisa ILTroms27
kretsM
Night Hawk Konnerud 2018IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
216
nærSLKVis ruter i LiveloxResultat
Night Hawk Individual, nightIL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
16
nasjMNResultat
sø 12.8Night Hawk Konnerud 2018IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
216
nærSLKVis ruter i LiveloxResultat
Night Hawk Kids, and Individual, dayIL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
92
nasjMResultat
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag55
nærLResultat
u 33ma 13.8
ti 14.8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland226
nærLResultat
Vestfold Høstcup 1Andebu ILVestfold226
nærMResultat
Saltenkarusell 10 - FestvågBodø og Omegn IF OrienteringNordland49
nærMResultat
SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder66
nær
F
SResultat
Le Tour de Glåmdal 4Grue ILHedmark49
nærSResultat
on 15.8AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder109
nær
F
MResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 11IL GeoFormAkershus og Oslo170
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Førde IL Nærløp BekkevatnetFørde ILSogn og Fjordane9
nærM
LomsetraTormod SkilagOppland0
nærM
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 5. løp, Lysdammen, GjerdrumRaumar Orientering
Østmarka OK
Akershus og Oslo0
Pre
nærP
Raumar O-karusell 6. Eltonåsen Skole i Holter/NannestadRaumar OrienteringAkershus og Oslo57
nærMResultat
to 16.8Grenlandskarusellen IL HaukenTelemark26
nærM
Torsdagsløp nr. 11Lillehammer OKOppland3
nærM
fr 17.8Nord-Norsk Mesterskap SprintStorsteinnes ILTroms91
nasjS
lø 18.8Noregscup mellom + Sommarløpet i RaulandIdrettslaget Dyre VaaTelemark474
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
MyrtrampenVang OLHedmark172
kretsLResultat
Nord-Norsk Mesterskap LangdistanseStorsteinnes ILTroms122
nasjL
KM LangSuldal OrienteringslagRogaland185
kretsLResultat
sø 19.8Drammensløpet og PWT-cupSturla, IFBuskerud280
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
Nord-Norsk Mesterskap stafettStorsteinnes ILTroms28
nasjSM
NM ultralang + Sommarløp i HøydalsmoHøydalsmo ILTelemark490
mestUVis ruter i LiveloxResultat
KM-Stafett - Individulle klasserSauda OrienteringsklubbRogaland30
kretsMResultat
RomeriksløpetRaumar OrienteringAkershus og Oslo545
kretsLResultat
Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag23
kretsSMResultat
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag2
nærL
KM StafettSauda OrienteringsklubbRogaland42
mestSMResultat
Vossagampen 2018Voss ILHordaland34
nærU
u 34ma 20.8Klubbkarusell løp 4 - GrudaskogenGanddal ILRogaland56
nærM
20.8*
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 7Lillomarka OLAkershus og Oslo57
nær
F
M
20.8*
Vis ruter i Livelox
ti 21.8Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland69
nærS
20.8*
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold139
nærM
21.8*
Individuelle løyper for voksneStavanger OrienteringsklubbRogaland21
nærM
21.8*
Nærløpskarusellen 6 (NK6) og Sunnhordlandsrankingnr. 9Haugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland20
nærM
21.8*
NØK-karusell, løp 4Hedmark
Ålen IL
Hedmark
Sør-Trøndelag
36
nær
F
M
20.8*
Saltenkarusell 11 - KlungsetBodø og Omegn IF OrienteringNordland19
nærM
20.8*
Lagskonkuranse/Ungdomstafett - SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland18
nærSM
21.8*
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 4Nittedal OLAkershus og Oslo5
nær
F
M
21.8*
Vis ruter i Livelox
Østmarka Open - Løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo18
nær
F
M
21.8*
Klubbmesterskap, Skien OK og POLPorsgrunn OLTelemark46
nærL
20.8
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder44
nær
F
M
20.8*
Le Tour de Glåmdal 5 / o-karusell 7Eidskog OLHedmark7
nærM
19.8
on 22.8OSI/GeoForm Rankingløp 12 - Maridalsalpene på tversOslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærL
AAOK-karusellen løp 8Froland ILAust-Agder22
nær
F
M
21.8
Førde IL Nærløp Angedalen skuleFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
22.8*
Klubbranking 5Samnanger ILHordaland0
nærL
22.8*
KvitfjellRingebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland-
nærM
Raumar O-karusell 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
VestMjøsa-cup 5Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland29
nær
F
M
20.8
to 23.8Nordmarkskarusellen løp nr 4Kjelsås ILAkershus og Oslo-
nær
F
M
20.8
Vannbassengene Klubbranking Egersund OKRogaland5
nærM
23.8*
Grenlandskarusellen 10Porsgrunn OLTelemark19
nærL
22.8
Klubbkamp / KlubbmesterskapOppsal OrienteringAkershus og Oslo60
nærM
21.8
Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OLSandefjord OKVestfold61
nærS
20.8
Vis ruter i Livelox
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
Torsdagsløp nr. 12Rudsbygd ILOppland0
nærL
22.8
STOK Ungdomsløp 6Malvik ILSør-Trøndelag66
nærM
21.8*
Råtasskarusellen 2018 #9Indre Østfold OKØstfold3
nærM
22.8
fr 24.8Midt-Norsk Mesterskap, sprintWing OKSør-Trøndelag413
nasjS
22.8
lø 25.8Folloløpet med KM lang og Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo331
kretsL
20.8
KM LangdistanseAlta OLFinnmark8
kretsL
20.8
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
43
kretsL
22.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018)IL GularHordaland132
nasjM
22.8*
Midt-Norsk Mesterskap - LangdistanseFreidigSør-Trøndelag516
nasjL
22.8
Vis ruter i Livelox
Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6OL Tønsberg og omegnVestfold94
kretsL
21.8
KM langdistanse og PWT-cupEiker OLBuskerud153
kretsL
20.8
Flex-o-løp, Tømmeråsen ØstHarstad OLTroms6
nær
F
M
24.8
NM PreOFossekallen ILBuskerud22
LPre
nasjP
22.8
sø 26.8KM stafett FinnmarkAlta OLFinnmark5
kretsSM
20.8
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
38
kretsM
22.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018)IL GularHordaland126
nasjL
22.8*
KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus individuelt tilbudTrøsken ILØstfold12
nærM
21.8
KM Stafett - Østfold og Oslo og AkershusTrøsken ILØstfold29
nasjSL
21.8
Midt-Norsk Mesterskap - StafettFreidigSør-Trøndelag136
nasjSM
22.8
Vis ruter i Livelox
Midt-Norsk Mesterskap - Stafett individuelle klasserFreidigSør-Trøndelag17
nærM
25.8*
Vis ruter i Livelox
KM stafett - Individuelle klasserEiker OLBuskerud7
kretsM
24.8*
KM stafettEiker OLBuskerud19
kretsSM
20.8
MjølnerløpetElverum OKHedmark45
kretsM
22.8
NM TempOFossekallen ILBuskerud13
Pre
nasjT
22.8
2-manns stafettHarstad OLTroms2
nærSS
23.8
Direkteløype og N-åpen 26. augustHarstad OLTroms0
nærS
23.8
Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7OL Tønsberg og omegnVestfold74
kretsM
21.8
u 35ma 27.8NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland-
nærM
Råtassløp #3Nydalens SKAkershus og Oslo10
nærL
24.8
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
27.8*
ti 28.8Pokalkamp 6 BergenÅrstad ILHordaland39
nærM
27.8*
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold66
nærM
26.8*
KlubbkampUngdomscupEgersund OKRogaland2
nærM
28.8*
3. sprintløp/nybegynnerkarusellen - FitjarFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærS
28.8*
Saltenkarusell 12 - HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland6
nærM
27.8*
Sport8serien løp 4Fredrikstad SKØstfold26
kretsM
26.8
Klubbkarusell 7 BrakahaugHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
L
28.8*
Østmarka Open - Løp 2Østmarka OKAkershus og Oslo10
nær
F
M
28.8*
on 29.8TunebuhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
Førde IL Nærløp Vasslia KråkenesmarkaFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
29.8*
Nammo-Cup 4Raufoss IL Orientering
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
52
nærS
27.8*
Raumar O-karusell 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Foll-O-karusellen #4, OSI/Geoform ranking #13Bækkelagets SKAkershus og Oslo14
nærM
27.8
to 30.8Nordmarkskarusellen - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nærM
Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
STOK Ungdomsløp nr 7Nidarøst OKSør-Trøndelag14
nærS
28.8*
fr 31.8Km-sprintTverlandet ILNordland14
kretsS
27.8
Sprint SogndalSogndal ILSogn og Fjordane1
krets
F
S
29.8
lø 1.9KM lang/TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag8
mestL
27.8
KM Langdistanse SogndalSogndal ILSogn og Fjordane0
kretsL
30.8
KM mellomdistanseInderøy ILNord-Trøndelag1
kretsM
29.8
KM sprint/ mellom langKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsS
KM-langBodø og Omegn IF OrienteringNordland12
kretsL
27.8
KM Langdistanse Hedmark og Oppland - Finndulten 2018Lunderseter ILHedmark23
kretsL
27.8
KM-lang Te-Ve/DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark56
kretsL
28.8
KM Lang / TorridalsløpetTorridal ILVest-Agder5
kretsL
31.8
Prøve-VM Publikumsløp og KM-langØstfoldØstfold52
nasjL
27.8
KM MellomGanddal ILRogaland31
nærM
28.8*
KM-lang Hordaland (HOK-ranking 5/2018)Varegg FleridrettHordaland34
kretsL
29.8*
Øvergård-sprintenTromsTroms-
nærS
28.8*
ROOTS leir 1.-2. SeptemberStavanger OrienteringsklubbRogaland2
nærM
27.8
sø 2.9ROOTS leir 1.-2. SeptemberStavanger OrienteringsklubbRogaland2
nærM
27.8
KM stafett, Te/VeOK SkeidiTelemark2
kretsSL
28.8
KM-stafettBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
kretsSL
27.8
KompisstafettenSamnanger ILHordaland0
nærSM
30.8*
Prøve-VM Publikumsløp og KM-mellomØstfoldØstfold51
nasjM
27.8
KM stafett Te/Ve N-åpenOK SkeidiTelemark0
nærM
1.9*
GanddalsløpetGanddal ILRogaland12
nærL
29.8
Holleialøpet og PWT-cupModum OLBuskerud12
nærL
27.8
KM-Stafett Hedmark og OpplandBrandval/Kongsvinger OK
Hedmark
Oppland
Hedmark
Oppland
10
kretsSM
27.8
KM-ultralangIL Pasvik HaukFinnmark-
kretsU
KM Stafett (NTOK og STOK)OL TrollelgSør-Trøndelag1
kretsSM
29.8
KM Stafett, AAOK og VAOKBirkenes ILVest-Agder0
kretsSM
29.8
Myrefjell langdistanseMellembygd OLTroms0
nærL
28.8
SprintVelledalen ILMøre og Romsdal19
krets
F
S
1.9
u 36ma 3.9Tour of Lillomarka 2018 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
3.9*
ti 4.9Sport8serien løp 5Indre Østfold OKØstfold16
nærL
2.9*
Sprintcup 4 BergenFana ILHordaland1
nærS
3.9*
OBIK 24/ AB løp 5 FossumFossum IFAkershus og Oslo-
nærM
Vestfold Høstcup 4Larvik OKVestfold53
nærS
2.9*
Klubbkamp/UngdomscupSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
3.9
Saltenkarusell 13 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland5
nærM
3.9*
10. rankingløp Sunnhordland - LandåsenStord OrienteringHordaland0
nærL
3.9
SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
Klubbkarusell 8 KattanakkHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
L
4.9*
Østmarka Open - Løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo8
nær
F
M
4.9*
on 5.9AAOK-karusellen løp 9Øyestad IF allianseAust-Agder4
nær
F
M
4.9
SkårslåhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
Foll-o-karusellen #5Hauketo IFAkershus og Oslo6
nærM
3.9
Førde IL Nærløp ByrkjeflotFørde ILSogn og Fjordane0
nærL
5.9*
Klubbranking 6Samnanger ILHordaland0
nærL
5.9*
Nord-Østerdalmesterskapet 2018Tynset IFHedmark-
nærM
Raumar O-karusell 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
VestMjøsa-cup 6 / KlubbmesterskapGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland4
nærM
3.9*
to 6.9Nordmarkskarusellen løp nr 6, OBIK løp nr 25Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærL
Grenlandskarusellen 12OK SkeidiTelemark4
nærM
4.9
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
Torsdagsløp nr. 14Rudsbygd ILOppland-
nærL
fr 7.9VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo137
nasjS
28.8
Tour de Trondheim, sprint, dag 1NTNUISør-Trøndelag7
kretsS
4.9
lø 8.9Tour de Trondheim, mellom (m/STOK u.løp), dag 2NTNUISør-Trøndelag6
kretsM
4.9
Nammo-Cup 2018, Etappe 5 (Finale)Snertingdal IF OrienteringOppland-
nærM
Vesterålen 2-dagers (KM Lang)Sortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms0
kretsL
2.9
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo134
nasjL
28.8
Avslutningsløp PWT cupenBuskerudBuskerud-
nærM
Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)Fitjar ILHordaland7
kretsM
5.9
So.cup og familiedagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
sø 9.9Tour de Trondheim, lang, dag 3NTNUISør-Trøndelag6
kretsL
4.9
SnertingdalsløpetSnertingdal IF OrienteringOppland9
kretsL
5.9
Vesterålen 2-dagers (KM Sprint)Sortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms0
kretsS
2.9
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo143
nasjM
28.8
Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo30
kretsL
4.9
KM LangMolde og Omegn IFMøre og Romsdal0
kretsL
5.9

Annonser

IOF Eventor