Norsk Orientering

Terminliste

170 arrangement treff mellom 07.08.2018 og 09.09.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 32ti 7.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder450
nærL
Saltenkarusell 9 - FurumoenBodø og Omegn IF OrienteringNordland48
nærLResultat
on 8.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder450
nærL
Kretsstafett (OLL)Kristiansand OKVest-Agder90
nasjSMVis ruter i LiveloxResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 10 SkullerudstuaOslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærLVis ruter i Livelox
Raumar sommerkarusell 4Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
to 9.8O-karusell 6, mosjonsorienteringEidskog OLHedmark61
nærMVis ruter i LiveloxResultat
fr 10.8ElgsprintenNordreisa ILTroms23
kretsS
lø 11.8Mellomdistanse Nordreisa ILTroms27
kretsM
Night Hawk Konnerud 2018IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
216
nærSLKVis ruter i LiveloxResultat
Night Hawk Individual, nightIL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
16
nasjMNResultat
sø 12.8Night Hawk Konnerud 2018IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
216
nærSLKVis ruter i LiveloxResultat
Night Hawk Kids, and Individual, dayIL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
92
nasjMResultat
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag55
nærLResultat
u 33ma 13.8
ti 14.8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland225
nærLResultat
Vestfold Høstcup 1Andebu ILVestfold226
nærMResultat
Saltenkarusell 10 - FestvågBodø og Omegn IF OrienteringNordland49
nærMResultat
SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder66
nær
F
SResultat
Le Tour de Glåmdal 4Grue ILHedmark49
nærSResultat
on 15.8OSI/GeoForm Rankingløp 11IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder67
nær
F
M
14.8*
Førde IL Nærløp BekkevatnetFørde ILSogn og Fjordane8
nærM
15.8*
LomsetraTormod SkilagOppland-
nærM
Raumar O-karusell 6. Eltonåsen Skole i Holter/NannestadRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
to 16.8Grenlandskarusellen IL HaukenTelemark21
nærM
15.8
Torsdagsløp nr. 11Lillehammer OKOppland3
nærM
15.8
fr 17.8Nord-Norsk Mesterskap SprintStorsteinnes ILTroms91
nasjS
14.8
lø 18.8Noregscup mellom + Sommarløpet i RaulandIdrettslaget Dyre VaaTelemark449
nasjM
15.8
Starttider
MyrtrampenVang OLHedmark101
kretsL
15.8
Nord-Norsk Mesterskap LangdistanseStorsteinnes ILTroms116
nasjL
15.8
KM LangSuldal OrienteringslagRogaland174
kretsL
17.8
sø 19.8Drammensløpet og PWT-cupSturla, IFBuskerud222
kretsL
18.8*
Nord-Norsk Mesterskap stafettStorsteinnes ILTroms28
nasjSM
16.8
NM ultralang + Sommarløp i HøydalsmoHøydalsmo ILTelemark449
mestU
15.8
Starttider
KM-Stafett - Individulle klasserSauda OrienteringsklubbRogaland10
kretsM
15.8
RomeriksløpetRaumar OrienteringAkershus og Oslo413
kretsL
16.8
Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag9
kretsSM
17.8
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag2
nærL
17.8
KM StafettSauda OrienteringsklubbRogaland39
mestSM
15.8
Vossagampen 2018Voss ILHordaland14
nærU
16.8*
u 34ma 20.8Klubbkarusell løp 4 - GrudaskogenGanddal ILRogaland9
nærM
20.8*
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 7Lillomarka OLAkershus og Oslo16
nær
F
M
20.8*
ti 21.8Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland24
nærS
20.8*
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold62
nærM
19.8*
Individuelle løyper for voksneStavanger OrienteringsklubbRogaland6
nærM
21.8*
Nærløpskarusellen 6 (NK6) og Sunnhordlandsrankingnr. 9Haugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland3
nærM
21.8*
NØK-karusell, løp 4Hedmark
Ålen IL
Hedmark
Sør-Trøndelag
3
nær
F
M
19.8
Saltenkarusell 11 - KlungsetBodø og Omegn IF OrienteringNordland5
nærM
20.8*
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder7
nær
F
M
20.8*
Lagskonkuranse/Ungdomstafett - SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland4
nærSM
21.8*
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 4Nittedal OLAkershus og Oslo2
nær
F
M
21.8*
Østmarka Open - Løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo9
nær
F
M
21.8*
Klubbmesterskap, Skien OK og POLPorsgrunn OLTelemark19
nærL
20.8
on 22.8OSI/GeoForm Rankingløp 12 - Maridalsalpene på tversOslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærL
AAOK-karusellen løp 8Froland ILAust-Agder5
nær
F
M
21.8
Førde IL Nærløp Angedalen skuleFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
22.8*
Klubbranking 5Samnanger ILHordaland0
nærL
22.8*
KvitfjellRingebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland-
nærM
Raumar O-karusell 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
VestMjøsa-cup 5Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland16
nær
F
M
20.8
to 23.8Nordmarkskarusellen løp nr 4Kjelsås ILAkershus og Oslo-
nær
F
M
20.8
Vannbassengene Klubbranking Egersund OKRogaland-
nærM
Grenlandskarusellen 10Porsgrunn OLTelemark7
nærL
22.8
Klubbkamp / KlubbmesterskapOppsal OrienteringAkershus og Oslo37
nærM
21.8
Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OLSandefjord OKVestfold32
nærS
20.8
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
Torsdagsløp nr. 12Rudsbygd ILOppland-
nærL
STOK Ungdomsløp 6Malvik ILSør-Trøndelag4
nærM
21.8*
fr 24.8Midt-Norsk Mesterskap, sprintWing OKSør-Trøndelag202
nasjS
17.8
lø 25.8Folloløpet med KM lang og Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo132
kretsL
20.8
KM LangdistanseAlta OLFinnmark3
kretsL
20.8
Midt-Norsk Mesterskap - LangdistanseFreidigSør-Trøndelag248
nasjL
17.8
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
22
kretsL
22.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018)IL GularHordaland88
nasjM
22.8*
Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6OL Tønsberg og omegnVestfold37
kretsL
21.8
KM langdistanse og PWT-cupEiker OLBuskerud65
kretsL
20.8
Flex-o-løp, Tømmeråsen ØstHarstad OLTroms0
nær
F
M
24.8
NM PreOFossekallen ILBuskerud21
LPre
nasjP
22.8
sø 26.8KM stafett FinnmarkAlta OLFinnmark5
kretsSM
20.8
Midt-Norsk Mesterskap - StafettFreidigSør-Trøndelag20
nasjSM
17.8
Midt-Norsk Mesterskap - Stafett individuelle klasserFreidigSør-Trøndelag8
nærM
25.8*
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
20
kretsM
22.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018)IL GularHordaland85
nasjL
22.8*
KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus individuelt tilbudTrøsken ILØstfold5
nærM
21.8
KM Stafett - Østfold og Oslo og AkershusTrøsken ILØstfold11
nasjSL
21.8
KM stafett - Individuelle klasserEiker OLBuskerud2
kretsM
24.8*
KM stafettEiker OLBuskerud1
kretsSM
20.8
MjølnerløpetElverum OKHedmark12
kretsM
22.8
2-manns stafettHarstad OLTroms0
nærSS
19.8
Direkteløype og N-åpen 26. augustHarstad OLTroms0
nærS
23.8
Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7OL Tønsberg og omegnVestfold30
kretsM
21.8
u 35ma 27.8NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland-
nærM
Råtassløp #3Nydalens SKAkershus og Oslo6
nærL
24.8
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
27.8*
ti 28.8Pokalkamp 6 BergenÅrstad ILHordaland26
nærM
27.8*
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold57
nærM
26.8*
KlubbkampUngdomscupEgersund OKRogaland-
nærM
3. sprintløp/nybegynnerkarusellenFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærS
28.8*
Saltenkarusell 12 - HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland6
nærM
27.8*
Sport8serien løp 4Fredrikstad SKØstfold12
kretsM
26.8
Klubbkarusell 7 BrakahaugHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
L
28.8*
Østmarka Open - Løp 2Østmarka OKAkershus og Oslo9
nær
F
M
28.8*
on 29.8TunebuhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
Førde IL Nærløp Vasslia KråkenesmarkaFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
Nammo-Cup 4Raufoss IL Orientering
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
24
nærS
27.8*
Raumar O-karusell 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Foll-O-karusellen #4, OSI/Geoform ranking #13Bækkelagets SKAkershus og Oslo9
nærM
27.8
to 30.8Nordmarkskarusellen - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nærM
Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
STOK Ungdomsløp nr 7Nidarøst OKSør-Trøndelag1
nærS
28.8*
fr 31.8Km-sprintTverlandet ILNordland10
kretsS
27.8
Sprint SogndalSogndal ILSogn og Fjordane1
krets
F
S
29.8
lø 1.9KM lang/TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag-
mestL
KM Langdistanse SogndalSogndal ILSogn og Fjordane0
kretsL
30.8
KM mellomdistanseInderøy ILNord-Trøndelag-
kretsM
KM sprint/ mellom langKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsS
KM-langBodø og Omegn IF OrienteringNordland9
kretsL
27.8
KM Langdistanse Hedmark og Oppland - Finndulten 2018Lunderseter ILHedmark5
kretsL
29.8
KM-lang Te-Ve/DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark24
kretsL
28.8
KM Lang / TorridalsløpetTorridal ILVest-Agder1
kretsL
31.8
Prøve-VM Publikumsløp og KM-langØstfoldØstfold30
nasjL
27.8
KM MellomGanddal ILRogaland19
nærM
28.8*
KM-lang Hordaland (HOK-ranking 5/2018)Varegg FleridrettHordaland29
kretsL
29.8*
ROOTS leir 1.-2. SeptemberStavanger OrienteringsklubbRogaland1
nærM
27.8
sø 2.9ROOTS leir 1.-2. SeptemberStavanger OrienteringsklubbRogaland1
nærM
27.8
KM Stafett (NTOK og STOK)OL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsSM
KM stafett, Te/VeOK SkeidiTelemark2
kretsSL
28.8
KM-stafettBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
kretsSL
27.8
KompisstafettenSamnanger ILHordaland0
nærSM
30.8*
Prøve-VM Publikumsløp og KM-mellomØstfoldØstfold26
nasjM
27.8
KM stafett Te/Ve N-åpenOK SkeidiTelemark0
nærM
1.9*
GanddalsløpetGanddal ILRogaland3
nærL
29.8
Holleialøpet og PWT-cupModum OLBuskerud9
nærL
27.8
KM-Stafett Hedmark og OpplandBrandval/Kongsvinger OKHedmark0
kretsSM
27.8
KM-ultralangIL Pasvik HaukFinnmark-
kretsU
KM Stafett, AAOK og VAOKBirkenes ILVest-Agder0
kretsSM
29.8
SprintVelledalen ILMøre og Romsdal5
krets
F
S
1.9
u 36ma 3.9Tour of Lillomarka 2018 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
3.9*
ti 4.9Sport8serien løp 5Indre Østfold OKØstfold8
nærL
2.9*
Sprintcup 4 BergenFana ILHordaland-
nærS
3.9*
Vestfold Høstcup 4Larvik OKVestfold45
nærS
2.9*
Klubbkamp/UngdomscupSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
3.9
Saltenkarusell 13 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland5
nærM
3.9*
10. rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
Klubbkarusell 8 KattanakkHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
L
4.9*
Østmarka Open - Løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo8
nær
F
M
4.9*
on 5.9AAOK-karusellen løp 9Øyestad IF allianseAust-Agder0
nær
F
M
4.9
SkårslåhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
Foll-o-karusellen #5Hauketo IFAkershus og Oslo7
nærM
3.9
Førde IL Nærløp ByrkjeflotFørde ILSogn og Fjordane-
nærL
Klubbranking 6Samnanger ILHordaland0
nærL
5.9*
Nord-Østerdalmesterskapet 2018Tynset IFHedmark-
nærM
Raumar O-karusell 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
VestMjøsa-cup 6 / KlubbmesterskapGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland-
nærM
3.9*
to 6.9Nordmarkskarusellen løp nr 6, OBIK løp nr 25Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærL
Grenlandskarusellen 12OK SkeidiTelemark2
nærM
4.9
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
Torsdagsløp nr. 14Rudsbygd ILOppland-
nærL
fr 7.9VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo100
nasjS
28.8
Tour de Trondheim, sprint, dag 1NTNUISør-Trøndelag6
kretsS
4.9
lø 8.9Tour de Trondheim, mellom (m/STOK u.løp), dag 2NTNUISør-Trøndelag5
kretsM
4.9
Nammo-Cup 2018, Etappe 5 (Finale)Snertingdal IF OrienteringOppland-
nærM
Vesterålen 2-dagers (KM Lang)Sortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms0
kretsL
2.9
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo93
nasjL
28.8
Avslutningsløp PWT cupenBuskerudBuskerud-
nærM
Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)Fitjar ILHordaland7
kretsM
5.9
So.cup og familiedagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
sø 9.9Tour de Trondheim, lang, dag 3NTNUISør-Trøndelag5
kretsL
4.9
KM LangMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsL
SnertingdalsløpetSnertingdal IF OrienteringOppland6
kretsL
5.9
Vesterålen 2-dagers (KM Sprint)Sortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms0
kretsS
2.9
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo100
nasjM
28.8
Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo23
kretsL
4.9

Annonser

IOF Eventor