Norsk Orientering

Terminliste

220 arrangement treff mellom 07.08.2018 og 09.09.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp, trening.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 32ti 7.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder450
nærL
Saltenkarusell 9 - FurumoenBodø og Omegn IF OrienteringNordland48
nærLResultat
O-karusellHarstad OLTroms-
treningM
on 8.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder450
nærL
Kretsstafett (OLL)Kristiansand OKVest-Agder90
nasjSMVis ruter i LiveloxResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 10 SkullerudstuaOslostudentenes IKAkershus og Oslo0
nærLVis ruter i Livelox
Raumar sommerkarusell 4Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
STOK sommertrening - MalvikMalvik ILSør-Trøndelag0
treningLVis ruter i Livelox
to 9.8O-karusell 6, mosjonsorienteringEidskog OLHedmark61
nærMVis ruter i LiveloxResultat
O-cup 7 FinnvikaIL BUL-TromsøTroms25
treningLResultat
TorsdagstreningKristiansand OKVest-Agder2
treningM
fr 10.8ElgsprintenNordreisa ILTroms23
kretsS
lø 11.8Mellomdistanse Nordreisa ILTroms27
kretsM
Night Hawk Konnerud 2018IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
216
nærSLKVis ruter i LiveloxResultat
Night Hawk Individual, nightIL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
16
nasjMNResultat
sø 12.8Night Hawk Konnerud 2018IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
216
nærSLKVis ruter i LiveloxResultat
Night Hawk Kids, and Individual, dayIL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
92
nasjMResultat
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag55
nærLResultat
u 33ma 13.8
ti 14.8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland226
nærLResultat
Vestfold Høstcup 1Andebu ILVestfold226
nærMResultat
Saltenkarusell 10 - FestvågBodø og Omegn IF OrienteringNordland49
nærMResultat
SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder66
nær
F
SResultat
TirsdagsløpSortland OL - OrienteringTroms-
treningM
O-karusellHarstad OLTroms-
treningMVis ruter i Livelox
Le Tour de Glåmdal 4Grue ILHedmark49
nærSResultat
on 15.8AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder109
nær
F
MResultat
bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
OSI/GeoForm Rankingløp 11IL GeoFormAkershus og Oslo170
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Førde IL Nærløp BekkevatnetFørde ILSogn og Fjordane9
nærM
LomsetraTormod SkilagOppland0
nærM
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 5. løp, Lysdammen, GjerdrumRaumar Orientering
Østmarka OK
Akershus og Oslo0
Pre
nærP
Raumar O-karusell 6. Eltonåsen Skole i Holter/NannestadRaumar OrienteringAkershus og Oslo57
nærMResultat
STOK trening - NTNUINTNUISør-Trøndelag7
treningL
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag0
treningM
O-sjuer nr. 8Frol ILNord-Trøndelag-
treningL
to 16.8NOLs treningsløp 10Notodden OLTelemark-
treningMVis ruter i Livelox
O-cup 8 BreivikaIL BUL-TromsøTroms49
treningSResultat
Grenlandskarusellen IL HaukenTelemark26
nærM
Torsdagsløp nr. 11Lillehammer OKOppland3
nærM
TorsdagstreningKristiansand OKVest-Agder5
treningM
fr 17.8Klubbmesterskap Øyestad IFØyestad IF allianseAust-Agder17
treningM
Nord-Norsk Mesterskap SprintStorsteinnes ILTroms91
nasjS
lø 18.8Noregscup mellom + Sommarløpet i RaulandIdrettslaget Dyre VaaTelemark456
nasjMVis ruter i LiveloxStarttider
MyrtrampenVang OLHedmark158
kretsLStarttider
Nord-Norsk Mesterskap LangdistanseStorsteinnes ILTroms122
nasjL
15.8
KM LangSuldal OrienteringslagRogaland185
kretsL
17.8
Starttider
sø 19.8Drammensløpet og PWT-cupSturla, IFBuskerud248
kretsL
18.8*
Nord-Norsk Mesterskap stafettStorsteinnes ILTroms28
nasjSM
16.8
NM ultralang + Sommarløp i HøydalsmoHøydalsmo ILTelemark466
mestU
15.8
Vis ruter i LiveloxStarttider
KM-Stafett - Individulle klasserSauda OrienteringsklubbRogaland23
kretsM
17.8
RomeriksløpetRaumar OrienteringAkershus og Oslo478
kretsL
16.8
Starttider
Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag14
kretsSM
17.8
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag2
nærL
17.8
KM StafettSauda OrienteringsklubbRogaland42
mestSM
17.8
Vossagampen 2018Voss ILHordaland34
nærU
18.8*
u 34ma 20.8Klubbkarusell løp 4 - GrudaskogenGanddal ILRogaland17
nærM
20.8*
Wing4er 3-2018 / KlubbmesterskapWing OKSør-Trøndelag16
treningM
20.8*
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 7Lillomarka OLAkershus og Oslo24
nær
F
M
20.8*
ti 21.8Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland35
nærS
20.8*
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold73
nærM
19.8*
HaldenmesterskapetHalden SKØstfold15
treningM
20.8
Individuelle løyper for voksneStavanger OrienteringsklubbRogaland8
nærM
21.8*
9. Rankingløp Sunnhordland - ResultatføringStord OrienteringHordaland-
treningL
21.8*
Nærløpskarusellen 6 (NK6) og Sunnhordlandsrankingnr. 9Haugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland6
nærM
21.8*
NØK-karusell, løp 4Hedmark
Ålen IL
Hedmark
Sør-Trøndelag
9
nær
F
M
19.8
Saltenkarusell 11 - KlungsetBodø og Omegn IF OrienteringNordland6
nærM
20.8*
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder14
nær
F
M
20.8*
TirsdagsløpSortland OL - OrienteringTroms-
treningM
Lagskonkuranse/Ungdomstafett - SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland8
nærSM
21.8*
Klubbmesterskap Nydalens SKNydalens SKAkershus og Oslo75
treningL
20.8
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 4Nittedal OLAkershus og Oslo4
nær
F
M
21.8*
O-karusellHarstad OLTroms-
treningM
Østmarka Open - Løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo12
nær
F
M
21.8*
Klubbmesterskap, Skien OK og POLPorsgrunn OLTelemark33
nærL
20.8
Barbar-oRingerike OLBuskerud23
treningL
20.8*
Le Tour de Glåmdal 5 / o-karusell 7Eidskog OLHedmark0
nærM
19.8
on 22.8bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
OSI/GeoForm Rankingløp 12 - Maridalsalpene på tversOslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærL
AAOK-karusellen løp 8Froland ILAust-Agder11
nær
F
M
21.8
Førde IL Nærløp Angedalen skuleFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
22.8*
Klubbranking 5Samnanger ILHordaland0
nærL
22.8*
KvitfjellRingebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland-
nærM
Raumar O-karusell 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Bygdakamp 5Frol ILNord-Trøndelag-
treningL
VestMjøsa-cup 5Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland16
nær
F
M
20.8
to 23.8Nordmarkskarusellen løp nr 4Kjelsås ILAkershus og Oslo-
nær
F
M
20.8
Klubbmesterskap 2018Hisøy OKAust-Agder2
treningM
22.8*
Impsdagen med orienteringIL ImåsAust-Agder0
treningL
22.8
Vannbassengene Klubbranking Egersund OKRogaland0
nærM
23.8*
NOLs treningsløp 11Notodden OLTelemark-
treningM
Grenlandskarusellen 10Porsgrunn OLTelemark9
nærL
22.8
Klubbkamp / KlubbmesterskapOppsal OrienteringAkershus og Oslo40
nærM
21.8
Klubbkøpp 4Løten o-lagHedmark7
treningL
23.8*
Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OLSandefjord OKVestfold42
nærS
20.8
Vis ruter i Livelox
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
Asker ABC 5 - KlubbmesterskapAsker SkiklubbAkershus og Oslo6
treningL
22.8*
O-cup 9 HåkøybotnIL BUL-TromsøTroms-
treningL
Torsdagsløp nr. 12Rudsbygd ILOppland-
nærL
STOK Ungdomsløp 6Malvik ILSør-Trøndelag25
nærM
21.8*
TorsdagstreningKristiansand OKVest-Agder0
treningM
22.8
fr 24.8Midt-Norsk Mesterskap, sprintWing OKSør-Trøndelag402
nasjS
22.8
lø 25.8Folloløpet med KM lang og Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo182
kretsL
20.8
KM LangdistanseAlta OLFinnmark3
kretsL
20.8
Midt-Norsk Mesterskap - LangdistanseFreidigSør-Trøndelag502
nasjL
22.8
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
24
kretsL
22.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018)IL GularHordaland104
nasjM
22.8*
O-troll samlingOL Tønsberg og omegnVestfold-
treningM
Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6OL Tønsberg og omegnVestfold46
kretsL
21.8
KM langdistanse og PWT-cupEiker OLBuskerud99
kretsL
20.8
Flex-o-løp, Tømmeråsen ØstHarstad OLTroms2
nær
F
M
24.8
NM PreOFossekallen ILBuskerud22
LPre
nasjP
22.8
sø 26.8O-troll samlingOL Tønsberg og omegnVestfold-
treningM
KM stafett FinnmarkAlta OLFinnmark5
kretsSM
20.8
Midt-Norsk Mesterskap - StafettFreidigSør-Trøndelag135
nasjSM
22.8
Midt-Norsk Mesterskap - Stafett individuelle klasserFreidigSør-Trøndelag17
nærM
25.8*
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
22
kretsM
22.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018)IL GularHordaland95
nasjL
22.8*
KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus individuelt tilbudTrøsken ILØstfold11
nærM
21.8
KM Stafett - Østfold og Oslo og AkershusTrøsken ILØstfold20
nasjSL
21.8
KM stafett - Individuelle klasserEiker OLBuskerud4
kretsM
24.8*
KM stafettEiker OLBuskerud1
kretsSM
20.8
MjølnerløpetElverum OKHedmark16
kretsM
22.8
NM TempOFossekallen ILBuskerud13
Pre
nasjT
22.8
2-manns stafettHarstad OLTroms0
nærSS
19.8
Direkteløype og N-åpen 26. augustHarstad OLTroms0
nærS
23.8
Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7OL Tønsberg og omegnVestfold40
kretsM
21.8
u 35ma 27.8NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland-
nærM
Råtassløp #3Nydalens SKAkershus og Oslo7
nærL
24.8
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
27.8*
ti 28.8Pokalkamp 6 BergenÅrstad ILHordaland31
nærM
27.8*
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold59
nærM
26.8*
KlubbkampUngdomscupEgersund OKRogaland-
nærM
3. sprintløp/nybegynnerkarusellenFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærS
28.8*
Saltenkarusell 12 - HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland6
nærM
27.8*
Sport8serien løp 4Fredrikstad SKØstfold17
kretsM
26.8
Klubbkarusell 7 BrakahaugHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
L
28.8*
O-karusellHarstad OLTroms-
treningM
TirsdagsløpSortland OL - OrienteringTroms-
treningM
Østmarka Open - Løp 2Østmarka OKAkershus og Oslo10
nær
F
M
28.8*
on 29.8bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
TunebuhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
Førde IL Nærløp Vasslia KråkenesmarkaFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
Nammo-Cup 4Raufoss IL Orientering
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
44
nærS
27.8*
Raumar O-karusell 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag0
treningM
28.8
O-sjuer nr. 9Frol ILNord-Trøndelag-
treningS
Foll-O-karusellen #4, OSI/Geoform ranking #13Bækkelagets SKAkershus og Oslo10
nærM
27.8
to 30.8Nordmarkskarusellen - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nærM
Grenlandskarusell løp 11 Skien OKTelemark0
treningL
29.8*
Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
O-cup 10 GrøtfjordIL BUL-TromsøTroms-
treningM
STOK Ungdomsløp nr 7Nidarøst OKSør-Trøndelag8
nærS
28.8*
Torsdagsløp nr. 13Lillehammer OKOppland0
treningL
20.8
fr 31.8Km-sprintTverlandet ILNordland10
kretsS
27.8
Sprint SogndalSogndal ILSogn og Fjordane1
krets
F
S
29.8
Fredagskarsuellen 2018, løp 5Kvikne ILHedmark-
treningS
31.8*
lø 1.9KM lang/TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag3
mestL
27.8
KM Langdistanse SogndalSogndal ILSogn og Fjordane0
kretsL
30.8
KM mellomdistanseInderøy ILNord-Trøndelag-
kretsM
KM sprint/ mellom langKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsS
KM-langBodø og Omegn IF OrienteringNordland9
kretsL
27.8
KM Langdistanse Hedmark og Oppland - Finndulten 2018Lunderseter ILHedmark13
kretsL
29.8
Treningssamling Velledalen, Fjellsæter Møre og Romsdal
Velledalen IL
Møre og Romsdal26
treningM
29.8
KM-lang Te-Ve/DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark32
kretsL
28.8
KM Lang / TorridalsløpetTorridal ILVest-Agder5
kretsL
31.8
Prøve-VM Publikumsløp og KM-langØstfoldØstfold37
nasjL
27.8
KM MellomGanddal ILRogaland24
nærM
28.8*
KM-lang Hordaland (HOK-ranking 5/2018)Varegg FleridrettHordaland31
kretsL
29.8*
ROOTS leir 1.-2. SeptemberStavanger OrienteringsklubbRogaland1
nærM
27.8
sø 2.9Treningssamling Velledalen, Fjellsæter Møre og Romsdal
Velledalen IL
Møre og Romsdal26
treningM
29.8
ROOTS leir 1.-2. SeptemberStavanger OrienteringsklubbRogaland1
nærM
27.8
KM stafett, Te/VeOK SkeidiTelemark2
kretsSL
28.8
KM-stafettBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
kretsSL
27.8
KompisstafettenSamnanger ILHordaland0
nærSM
30.8*
Prøve-VM Publikumsløp og KM-mellomØstfoldØstfold35
nasjM
27.8
KM stafett Te/Ve N-åpenOK SkeidiTelemark0
nærM
1.9*
GanddalsløpetGanddal ILRogaland5
nærL
29.8
Holleialøpet og PWT-cupModum OLBuskerud11
nærL
27.8
KM-Stafett Hedmark og OpplandBrandval/Kongsvinger OKHedmark0
kretsSM
27.8
KM-ultralangIL Pasvik HaukFinnmark-
kretsU
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 5Nittedal OLAkershus og Oslo-
trening
F
M
KM Stafett, AAOK og VAOKBirkenes ILVest-Agder0
kretsSM
29.8
Myrefjell langdistanseMellembygd OLTroms-
nærL
28.8
SprintVelledalen ILMøre og Romsdal12
krets
F
S
1.9
u 36ma 3.9Tour of Lillomarka 2018 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
3.9*
ti 4.9Sport8serien løp 5Indre Østfold OKØstfold9
nærL
2.9*
Sprintcup 4 BergenFana ILHordaland-
nærS
3.9*
Vestfold Høstcup 4Larvik OKVestfold48
nærS
2.9*
Klubbkamp/UngdomscupSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
3.9
Saltenkarusell 13 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland5
nærM
3.9*
10. rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
Klubbkarusell 8 KattanakkHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
L
4.9*
O-karusellHarstad OLTroms-
treningM
TirsdagsløpSortland OL - OrienteringTroms-
treningM
Østmarka Open - Løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo8
nær
F
M
4.9*
on 5.9bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
AAOK-karusellen løp 9Øyestad IF allianseAust-Agder0
nær
F
M
4.9
SkårslåhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
Foll-o-karusellen #5Hauketo IFAkershus og Oslo7
nærM
3.9
Førde IL Nærløp ByrkjeflotFørde ILSogn og Fjordane-
nærL
Klubbranking 6Samnanger ILHordaland0
nærL
5.9*
Nord-Østerdalmesterskapet 2018Tynset IFHedmark-
nærM
Raumar O-karusell 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag0
treningM
4.9
VestMjøsa-cup 6 / KlubbmesterskapGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland-
nærM
3.9*
to 6.9Nordmarkskarusellen løp nr 6, OBIK løp nr 25Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærL
Grenlandskarusellen 12OK SkeidiTelemark3
nærM
4.9
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
O-cup 11 MovikaIL BUL-TromsøTroms-
treningL
Torsdagsløp nr. 14Rudsbygd ILOppland-
nærL
fr 7.9VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo119
nasjS
28.8
Fredagskarsuellen 2018, løp 6Kvikne ILHedmark-
treningS
7.9*
lø 8.9Nammo-Cup 2018, Etappe 5 (Finale)Snertingdal IF OrienteringOppland-
nærM
Vesterålen 2-dagers (KM Lang)Sortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms0
kretsL
2.9
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo115
nasjL
28.8
Avslutningsløp PWT cupenBuskerudBuskerud-
nærM
Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)Fitjar ILHordaland7
kretsM
5.9
So.cup og familiedagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
sø 9.9SnertingdalsløpetSnertingdal IF OrienteringOppland9
kretsL
5.9
Vesterålen 2-dagers (KM Sprint)Sortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms0
kretsS
2.9
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo123
nasjM
28.8
Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo24
kretsL
4.9
KM LangMolde og Omegn IFMøre og Romsdal0
kretsL
5.9

Annonser

IOF Eventor