Terminliste

64 arrangement treff mellom 01.08.2018 og 31.08.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Endre søket Tilbakestill søket
Dato Arrangementets navn Arrangørorganisasjoner Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 31on 1.8
to 2.8
fr 3.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder0
nærL
25.6
lø 4.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder0
nærL
25.6
Hovedløpet langKristiansand OKVest-Agder0
mestL
25.6
sø 5.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder0
nærL
25.6
Hovedløpet sprintKristiansand OKVest-Agder0
mestS
25.6
u 32ma 6.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder0
nærL
25.6
ti 7.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder0
nærL
25.6
Saltenkarusell 9 - FurumoenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærL
6.8*
on 8.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder0
nærL
25.6
Kretsstafett (OLL)Kristiansand OKVest-Agder0
nasjSM
6.8
to 9.8
fr 10.8
lø 11.8Night Hawk Konnerud 2018, dag 1IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
0
nasjSLN
30.7
sø 12.8Night Hawk Konnerud 2018, dag 2IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
0
nasjSL
30.7
u 33ma 13.8
ti 14.8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland-
nærL
SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
Saltenkarusell 10 - FestvågBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærM
13.8*
on 15.8AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
M
14.8
O-sjuer nr. 8Frol ILNord-Trøndelag-
nærL
to 16.8Torsdagsløp nr. 11Lillehammer OKOppland-
nærL
fr 17.8Nord-Norsk Mesterskap SprintStorsteinnes ILTroms-
nasjS
lø 18.8MyrtrampenVang OLHedmark-
kretsL
Nord-Norsk Mesterskap LangdistanseStorsteinnes ILTroms-
nasjL
Noregscup mellom + publikumsløpIdrettslaget Dyre VaaTelemark0
nasjM
12.8
sø 19.8Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
Drammensløpet og PWT-cupSturla, IFBuskerud-
kretsL
KM StafettSauda OrienteringsklubbRogaland-
mestSM
NM ultralang + publikumsløpHøydalsmo ILTelemark-
mestU
12.8*
Nord-Norsk Mesterskap stafettStorsteinnes ILTroms-
nasjM
RomeriksløpetRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
Vossagampen 2018Voss ILHordaland-
nærU
u 34ma 20.8Klubbkarusell løp 4 - GrudaskogenGanddal ILRogaland0
nærM
20.8*
ti 21.8Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
20.8*
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
nær
F
M
Høst cupHedrum OLVestfold-
nærM
NØK-karusell, løp 4Hedmark
Ålen IL
Hedmark
Sør-Trøndelag
-
nær
F
M
19.8
Saltenkarusell 11 - KlungsetBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærM
20.8*
Lagskonkuranse/Ungdomstafett - SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLM
Østmarka Flex-o løp 8Østmarka OKAkershus og Oslo1
nær
F
M
20.8
on 22.8AAOK-karusellen løp 8Froland ILAust-Agder0
nærM
21.8
to 23.8STOK Ungdomsløp 6Malvik ILSør-Trøndelag-
nærM
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
Torsdagsløp nr. 12Rudsbygd ILOppland-
nærL
fr 24.8Midt-Norsk Mesterskap, sprintWing OKSør-Trøndelag-
nasjS
lø 25.8Folloløpet med KM lang og Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo-
kretsL
KM LangdistanseAlta OLFinnmark-
kretsL
KM langdistanse og PWT-cupEiker OLBuskerud-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap - LangdistanseFreidigSør-Trøndelag-
nasjL
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
22.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 4/2018)IL GularHordaland-
nasjM
Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6OL Tønsberg og omegnVestfold3
kretsL
21.8*
sø 26.8KM stafettEiker OLBuskerud-
kretsSM
KM StafettTrøsken ILØstfold-
nasjSL
KM stafett FinnmarkAlta OLFinnmark-
kretsSM
Midt-Norsk Mesterskap - StafettFreidigSør-Trøndelag-
nasjSM
MjølnerløpetElverum OKHedmark-
kretsM
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsM
21.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 5/2018)IL GularHordaland-
nasjL
Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7OL Tønsberg og omegnVestfold3
kretsM
21.8*
u 35ma 27.8NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland-
nærM
ti 28.8Pokalkamp 6 BergenÅrstad ILHordaland-
nærL
Sport8serien løp 4Fredrikstad SKØstfold-
kretsM
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold-
nærM
Saltenkarusell 12 - HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærM
27.8*
Klubbkarusell 7 BrakahaugHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
28.8*
Østmarka Flex-o løp 9Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
27.8
on 29.8O-sjuer nr. 9Frol ILNord-Trøndelag-
nærS
to 30.8Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
STOK Ungdomsløp nr 7Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærM
fr 31.8Km-sprintTverlandet ILNordland-
kretsS
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
Sprint SogndalSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsS

Annonser

IOF Eventor