Norsk Orientering

Terminliste

118 arrangement treff mellom 01.08.2018 og 31.08.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 31on 1.82-mannstafett KalbergskogenFrøyland ILRogaland77
nærS
Raumar sommerkarusell 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo47
nærMResultat
to 2.8
fr 3.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder450
nærL
lø 4.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder450
nærL
Hovedløpet langKristiansand OKVest-Agder399
mestLVis ruter i LiveloxResultat
sø 5.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder450
nærL
Hovedløpet sprintKristiansand OKVest-Agder402
mestSVis ruter i LiveloxResultat
u 32ma 6.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder450
nærL
ti 7.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder450
nærL
Saltenkarusell 9 - FurumoenBodø og Omegn IF OrienteringNordland48
nærLResultat
on 8.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder450
nærL
Kretsstafett (OLL)Kristiansand OKVest-Agder90
nasjSMVis ruter i LiveloxResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 10 SkullerudstuaOslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærLVis ruter i Livelox
Raumar sommerkarusell 4Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
to 9.8O-karusell 6, mosjonsorienteringEidskog OLHedmark61
nærMVis ruter i LiveloxResultat
fr 10.8ElgsprintenNordreisa ILTroms23
kretsS
lø 11.8Mellomdistanse Nordreisa ILTroms27
kretsM
Night Hawk Konnerud 2018IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
216
nærSLKVis ruter i LiveloxResultat
Night Hawk Individual, nightIL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
16
nasjMNResultat
sø 12.8Night Hawk Konnerud 2018IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
216
nærSLKVis ruter i LiveloxResultat
Night Hawk Kids, and Individual, dayIL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
92
nasjMResultat
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag55
nærLResultat
u 33ma 13.8
ti 14.8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland226
nærLResultat
Vestfold Høstcup 1Andebu ILVestfold226
nærMResultat
Saltenkarusell 10 - FestvågBodø og Omegn IF OrienteringNordland49
nærMResultat
SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder66
nær
F
SResultat
Le Tour de Glåmdal 4Grue ILHedmark49
nærSResultat
on 15.8AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder109
nær
F
MResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 11IL GeoFormAkershus og Oslo170
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Førde IL Nærløp BekkevatnetFørde ILSogn og Fjordane9
nærM
LomsetraTormod SkilagOppland-
nærM
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 5. løp, Lysdammen, GjerdrumRaumar Orientering
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærP
Raumar O-karusell 6. Eltonåsen Skole i Holter/NannestadRaumar OrienteringAkershus og Oslo57
nærMResultat
to 16.8Grenlandskarusellen IL HaukenTelemark26
nærM
15.8
Torsdagsløp nr. 11Lillehammer OKOppland3
nærM
15.8
fr 17.8Nord-Norsk Mesterskap SprintStorsteinnes ILTroms91
nasjS
14.8
lø 18.8Noregscup mellom + Sommarløpet i RaulandIdrettslaget Dyre VaaTelemark450
nasjM
15.8
Starttider
MyrtrampenVang OLHedmark138
kretsL
15.8
Nord-Norsk Mesterskap LangdistanseStorsteinnes ILTroms119
nasjL
15.8
KM LangSuldal OrienteringslagRogaland178
kretsL
17.8
sø 19.8Drammensløpet og PWT-cupSturla, IFBuskerud225
kretsL
18.8*
Nord-Norsk Mesterskap stafettStorsteinnes ILTroms28
nasjSM
16.8
NM ultralang + Sommarløp i HøydalsmoHøydalsmo ILTelemark460
mestU
15.8
Starttider
KM-Stafett - Individulle klasserSauda OrienteringsklubbRogaland15
kretsM
15.8
RomeriksløpetRaumar OrienteringAkershus og Oslo418
kretsL
16.8
Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag9
kretsSM
17.8
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag2
nærL
17.8
KM StafettSauda OrienteringsklubbRogaland40
mestSM
15.8
Vossagampen 2018Voss ILHordaland17
nærU
16.8*
u 34ma 20.8Klubbkarusell løp 4 - GrudaskogenGanddal ILRogaland9
nærM
20.8*
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 7Lillomarka OLAkershus og Oslo16
nær
F
M
20.8*
ti 21.8Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland27
nærS
20.8*
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold69
nærM
19.8*
Individuelle løyper for voksneStavanger OrienteringsklubbRogaland6
nærM
21.8*
Nærløpskarusellen 6 (NK6) og Sunnhordlandsrankingnr. 9Haugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland4
nærM
21.8*
NØK-karusell, løp 4Hedmark
Ålen IL
Hedmark
Sør-Trøndelag
3
nær
F
M
19.8
Saltenkarusell 11 - KlungsetBodø og Omegn IF OrienteringNordland5
nærM
20.8*
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder8
nær
F
M
20.8*
Lagskonkuranse/Ungdomstafett - SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland4
nærSM
21.8*
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 4Nittedal OLAkershus og Oslo4
nær
F
M
21.8*
Østmarka Open - Løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo10
nær
F
M
21.8*
Klubbmesterskap, Skien OK og POLPorsgrunn OLTelemark20
nærL
20.8
Le Tour de Glåmdal 5 / o-karusell 7Eidskog OLHedmark0
nærM
19.8
on 22.8OSI/GeoForm Rankingløp 12 - Maridalsalpene på tversOslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærL
AAOK-karusellen løp 8Froland ILAust-Agder6
nær
F
M
21.8
Førde IL Nærløp Angedalen skuleFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
22.8*
Klubbranking 5Samnanger ILHordaland0
nærL
22.8*
KvitfjellRingebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland-
nærM
Raumar O-karusell 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
VestMjøsa-cup 5Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland16
nær
F
M
20.8
to 23.8Nordmarkskarusellen løp nr 4Kjelsås ILAkershus og Oslo-
nær
F
M
20.8
Vannbassengene Klubbranking Egersund OKRogaland-
nærM
Grenlandskarusellen 10Porsgrunn OLTelemark7
nærL
22.8
Klubbkamp / KlubbmesterskapOppsal OrienteringAkershus og Oslo37
nærM
21.8
Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OLSandefjord OKVestfold34
nærS
20.8
Vis ruter i Livelox
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
Torsdagsløp nr. 12Rudsbygd ILOppland-
nærL
STOK Ungdomsløp 6Malvik ILSør-Trøndelag10
nærM
21.8*
fr 24.8Midt-Norsk Mesterskap, sprintWing OKSør-Trøndelag234
nasjS
17.8
lø 25.8Folloløpet med KM lang og Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo144
kretsL
20.8
KM LangdistanseAlta OLFinnmark3
kretsL
20.8
Midt-Norsk Mesterskap - LangdistanseFreidigSør-Trøndelag286
nasjL
17.8
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
22
kretsL
22.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018)IL GularHordaland88
nasjM
22.8*
Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6OL Tønsberg og omegnVestfold40
kretsL
21.8
KM langdistanse og PWT-cupEiker OLBuskerud66
kretsL
20.8
Flex-o-løp, Tømmeråsen ØstHarstad OLTroms0
nær
F
M
24.8
NM PreOFossekallen ILBuskerud21
LPre
nasjP
22.8
sø 26.8KM stafett FinnmarkAlta OLFinnmark5
kretsSM
20.8
Midt-Norsk Mesterskap - StafettFreidigSør-Trøndelag20
nasjSM
17.8
Midt-Norsk Mesterskap - Stafett individuelle klasserFreidigSør-Trøndelag9
nærM
25.8*
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
20
kretsM
22.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018)IL GularHordaland85
nasjL
22.8*
KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus individuelt tilbudTrøsken ILØstfold5
nærM
21.8
KM Stafett - Østfold og Oslo og AkershusTrøsken ILØstfold11
nasjSL
21.8
KM stafett - Individuelle klasserEiker OLBuskerud2
kretsM
24.8*
KM stafettEiker OLBuskerud1
kretsSM
20.8
MjølnerløpetElverum OKHedmark12
kretsM
22.8
NM TempOFossekallen ILBuskerud13
Pre
nasjT
22.8
2-manns stafettHarstad OLTroms0
nærSS
19.8
Direkteløype og N-åpen 26. augustHarstad OLTroms0
nærS
23.8
Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7OL Tønsberg og omegnVestfold33
kretsM
21.8
u 35ma 27.8NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland-
nærM
Råtassløp #3Nydalens SKAkershus og Oslo6
nærL
24.8
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
27.8*
ti 28.8Pokalkamp 6 BergenÅrstad ILHordaland26
nærM
27.8*
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold58
nærM
26.8*
KlubbkampUngdomscupEgersund OKRogaland-
nærM
3. sprintløp/nybegynnerkarusellenFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærS
28.8*
Saltenkarusell 12 - HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland6
nærM
27.8*
Sport8serien løp 4Fredrikstad SKØstfold12
kretsM
26.8
Klubbkarusell 7 BrakahaugHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
L
28.8*
Østmarka Open - Løp 2Østmarka OKAkershus og Oslo9
nær
F
M
28.8*
on 29.8TunebuhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
Førde IL Nærløp Vasslia KråkenesmarkaFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
Nammo-Cup 4Raufoss IL Orientering
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
30
nærS
27.8*
Raumar O-karusell 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Foll-O-karusellen #4, OSI/Geoform ranking #13Bækkelagets SKAkershus og Oslo9
nærM
27.8
to 30.8Nordmarkskarusellen - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nærM
Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
STOK Ungdomsløp nr 7Nidarøst OKSør-Trøndelag1
nærS
28.8*
fr 31.8Km-sprintTverlandet ILNordland10
kretsS
27.8
Sprint SogndalSogndal ILSogn og Fjordane1
krets
F
S
29.8

Annonser

IOF Eventor