Norsk Orientering

Terminliste

196 arrangement treff mellom 14.05.2018 og 16.06.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Henter side...

Henter kart...

Arenaposisjon mangler for 21 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 20ma 14.5NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland38
nærMResultat
Sprintcup finaleLillehammer OKOppland53
nærSResultat
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 2Lillomarka OLAkershus og Oslo96
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
ti 15.5Pokalkamp 2 BergenIL GularHordaland211
nærLResultat
Klubbkarusell 5 StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland51
nær
F
LResultat
AB-karusell 1 /OBIKs 5. poengløpBærums SkiklubAkershus og Oslo-
nærL
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder67
nær
F
MResultat
5. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland31
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Ungdomscup/ KlubbkampÅlgård OrienteringRogaland181
nærMResultat
Vestfold Vårcup 5OK HortenVestfold210
nærMVis ruter i LiveloxResultat
FINN FRAM DAGENTormod SkilagOppland0
nærM
IvarOløpet KM sprintIL TyrvingAkershus og Oslo368
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
NK 3/GK 3 Kolbeinshauglia, BjoaHaugesund IL Orientering
Vikebygd IL
Rogaland3
nærL
Saltenkarusell 3 - SaltstraumenBodø og Omegn IF OrienteringNordland61
nærMResultat
le Tour de Glåmdal løp #1 / BKOK-KarusellenBrandval/Kongsvinger OKHedmark57
nærMVis ruter i LiveloxResultat
on 16.5OSI/GeoForm Rankingløp 4Oslostudentenes IKAkershus og Oslo138
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Førde IL Nærløp SundsdalenFørde ILSogn og Fjordane54
nærMResultat
STOK Ungdomsløp 1FreidigSør-Trøndelag224
kretsMResultat
VestMjøsa-cup 2Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland65
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Østfoldsprinten løp 3OK MossØstfold109
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
to 17.5
fr 18.5
lø 19.5Pinseløpet, dag 1, med Junior LøpstestKongsberg OLBuskerud1012
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
Ungdomsstafett PinseløpetKongsberg OLBuskerud114
nasjSMVis ruter i Livelox
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark321
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
sø 20.5Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup LangdistanseKongsberg OLBuskerud1428
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark409
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
u 21ma 21.5Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup MellomdistanseKongsberg OLBuskerud1292
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark376
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
ti 22.5SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder66
nær
F
MResultat
Saltenkarusell 4 - MørkvedbuktaBodø og Omegn IF OrienteringNordland56
nærMResultat
Lena sprint (WOD)OL Toten-TrollOppland6
nærS
Østmarka Flex-o løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo56
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
on 23.5WOD arrangement Bogafjell skoleGanddal ILRogaland-
nærS
1. sprintløp/nybegynnerkarusell (WOD)Fitjar IL
Stord Orientering
Hordaland27
nærSVis ruter i LiveloxResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 5 / WODIL GeoFormAkershus og Oslo111
nærMVis ruter i LiveloxResultat
AAOK-karusellen løp 5Aust-Agder
Gjerstad IL
Aust-Agder62
nær
F
M
Verdens orienteringsdag (WOD)OL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
Førde IL Nærløp Jølster SkisenterFørde ILSogn og Fjordane47
nærMResultat
Klubbranking 2 / WODSamnanger ILHordaland0
nærL
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 2. løp, BråteåsenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærP
Raumar O-karusell 2 - WODRaumar OrienteringAkershus og Oslo73
nærMResultat
VinstraTormod SkilagOppland0
nærM
World Orienteering Day - Rekruttløp FossumFossum IFAkershus og Oslo3
nærM
Park-O-Sprint (WOD)Asker SkiklubbAkershus og Oslo-
nærS
Park o-karusellen/WODØstmarka OKAkershus og Oslo-
nærS
Verdens Orienterings Dag (WOD)Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Nammo-Cup etappe 2Elverum OK
Ringsaker OK
Hedmark98
nærMResultat
to 24.5Ungdomsløp 2Byåsen ILSør-Trøndelag162
nærMVis ruter i Livelox
Verdens orienteringsdag WOD-SkolesprintHisøy OKAust-Agder-
nærS
Verdens orienteringsdag WODFossekallen ILBuskerud-
nærS
Nordmarkskarusellen - løp 1IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Karusell 2, SælandskogenÅlgård OrienteringRogaland18
nærM
24.5*
Grenlandskarusellen 6, SkeidimilaOK SkeidiTelemark55
nærL
23.5
O-karusell 3, mosjonsorienteringEidskog OLHedmark0
nærM
24.5*
Råtasskarusellen 2018 #4Indre Østfold OKØstfold14
nærM
23.5
Verdas o-dagIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
nærS
Torsdagsløp nr. 6Rudsbygd ILOppland8
nærS
23.5
fr 25.5
lø 26.5NM sprint finalerSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland-
mestS
RekruttenHisøy OKAust-Agder6
nærS
24.5
Sprint SetermoenBardu ILTroms9
kretsS
23.5*
Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018Førde ILSogn og Fjordane11
kretsM
24.5
Unionsmatchen, IndivdueltRingerike OLBuskerud261
kretsM
21.5
Vis ruter i LiveloxStarttider
Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold21
nærM
23.5
NM sprintSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland296
mestS
23.5
Starttider
FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag43
kretsSM
24.5
HjalmarløpetSkien OKTelemark148
kretsM
25.5*
sø 27.5Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold21
nærM
23.5
RingeriksløpetRingerike OLBuskerud285
kretsM
24.5*
Unionsmatchen, StafettRingerike OLBuskerud64
kretsSM
21.5
Vis ruter i Livelox
VårløpetHedrum OLVestfold213
kretsM
24.5
NM sprintstafettSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland66
mestSS
23.5
Sunnfjordorienteringa Jakstart 2018Førde ILSogn og Fjordane8
nærL
24.5
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 2Nittedal OLAkershus og Oslo7
nær
F
L
27.5*
KM mellomdistanseMalvik ILSør-Trøndelag196
nærM
26.5*
Herjangen o-løpBjerkvik IF
Troms
Nordland
Troms
-
nærM
O-Stafesten 2018Kvikne ILHedmark15
nærSM
25.5*
Publikumsløp NM-SprintSandnes IL (Rogaland)Rogaland10
nærS
26.5
u 22ma 28.5Klubbranking 4 GaudlandEgersund OKRogaland7
nærM
28.5*
Klubbkarusell løp 2 - KalbergskogenGanddal ILRogaland29
nærM
28.5*
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 3Lillomarka OLAkershus og Oslo22
nær
F
M
28.5*
ti 29.5Pokalkamp 3 BergenAskøy OLHordaland31
nærL
28.5*
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder0
nær
F
M
28.5
AB-Karusell nr. 2 og poengløp nr. 8 i OBIKHaslum ILAkershus og Oslo-
nærL
Vestfold Vårcup 6Larvik OKVestfold75
nærS
27.5*
6.rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland2
nærL
29.5*
Sport8serien løp 3Trøsken ILØstfold29
nærL
27.5
Nærløpskarusellen 3 LindøyHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
M
29.5*
Østmarka Flex-o løp 4Østmarka OKAkershus og Oslo13
nær
F
M
28.5
Le Tour de Glåmdal 2Odal OL - OrienteringHedmark3
nærM
28.5
on 30.5OSI/GeoForm Rankingløp 6Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Foll-O-karusellen #1Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo17
nærM
27.5*
FryaRingebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland-
nærM
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane-
nærL
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 3. løp, Sten-Tærud skoleNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærP
Raumar O-karusell 3 - "Drømmemila"Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
VestMjøsa-cup 3Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland20
nærM
28.5
to 31.5STOK ungdomsløp 3Melhus ILSør-Trøndelag-
kretsL
29.5*
Nordmarkskarusell, Løp nr 2, OBIK løp nr 9Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærL
SO-Cup løp 4Stavanger OrienteringsklubbRogaland6
nærM
31.5*
Grenlandskarusell løp 7Skien OKTelemark8
nærL
30.5*
Råtasskarusellen 2018 #5Indre Østfold OKØstfold1
nærM
30.5
Ringerikskarusellen 3Fossekallen ILBuskerud-
nærM
28.5
Torsdagsløp nr. 7Lillehammer OKOppland0
nærL
31.5*
fr 1.6Trondheim Open, dag 1Nidarøst OKSør-Trøndelag36
kretsS
29.5
lø 2.6100 års jubileumsløpSande SportsklubbVestfold23
nærL
29.5
KM Lang HordalandVaregg FleridrettHordaland0
kretsL
KM sprintGjø-Vard OL
Oppland
Oppland18
kretsS
29.5
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder7
kretsL
29.5
Rotekoppen Breimsbygda ILSogn og Fjordane4
nasjM
26.5
15-stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo5
kretsSM
28.5
Trondheim Open, dag 2Wing OKSør-Trøndelag24
nasjM
29.5
RekruttleirHaugesund IL OrienteringRogaland0
nærS
31.12
O-treffen 2018Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo13
Pre
nasjL
27.5
Alta 2-dagersAlta OLFinnmark28
nasjM
30.5
sø 3.6Alta 2-dagers jaktstartAlta OLFinnmark28
kretsL
31.5
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder4
kretsM
29.5
GlåmdalsløpetGrue ILHedmark5
kretsL
28.5
KM mellomGjø-Vard OL
Oppland
Oppland17
kretsM
29.5
KompisstafettenSamnanger ILHordaland0
kretsSM
Lierbygda Dobbelt TempOLierbygda OLBuskerud3
Pre
nasjT
28.5
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo119
kretsL
28.5
Trondheim Open, dag 3Wing OKSør-Trøndelag25
nasjM
29.5
Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4OL Tønsberg og omegnVestfold32
kretsS
29.5
MellomdistanseKårvåg ILMøre og Romsdal0
krets
F
M
31.5
Supersprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 5OL Tønsberg og omegnVestfold27
kretsS
29.5
u 23ma 4.6Råtassløp 1Heming OrienteringAkershus og Oslo4
nærL
3.6*
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo8
nær
F
M
4.6*
ti 5.6Pokalkamp 4 BergenFana ILHordaland-
nærL
4.6*
Klubbkamp/UngdomscupEgersund OKRogaland-
nærS
Vestfold Vårcup 7Sandefjord OKVestfold55
nærM
3.6*
7. rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
GK4Vikebygd ILRogaland2
nærL
4.6
NØK-karusell, løp 2Vingelen ILHedmark-
nær
F
M
3.6
Saltenkarusell 5 - Bueskytebanen, ArliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærM
4.6*
SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder2
nær
F
S
4.6*
Østmarka Flex-o løp 5Østmarka OKAkershus og Oslo6
nær
F
M
4.6
on 6.6Østfoldsprinten FinaleHalden SKØstfold5
nærL
3.6
AAOK-karusellen løp 6Hope ILAust-Agder0
nær
F
L
5.6*
Foll-O-karusellen #2Måren OKAkershus og Oslo10
nærM
4.6
Klubbranking 3Samnanger ILHordaland0
nærL
6.6*
Nammo-cup 3Vang OLHedmark13
nærM
4.6*
Raumar O-karusell 4Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
SorperoaTormod SkilagOppland-
nærM
Rekruttløp HvalstrandAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nærS
to 7.6UngdomsløpOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsM
Nordmarkskarusellen - Løp nr 3Heming OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Karusell 3Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Førde IL Nærløp MasdalFørde ILSogn og Fjordane5
nærM
7.6*
Grenlandskarusellen 8Porsgrunn OLTelemark6
nærL
6.6
Råtasskarusellen 2018 #6Indre Østfold OKØstfold2
nærM
6.6
Torsdagsløp nr. 8Lillehammer OKOppland-
nærL
Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubbHedrum OLVestfold21
nærM
3.6
fr 8.6
lø 9.6Gromløpet - KM mellom Trimtex CupLillomarka OLAkershus og Oslo56
kretsM
4.6
Varanger 2-dageres dag1Varanger OrienteringslagFinnmark-
kretsM
O-troll SamlingSandnes IL (Rogaland)Rogaland1
nærL
7.6
Pre-o helg i HedmarkLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark17
Pre
kretsP
4.6
Verdal OK 2-dagers, dag 1Verdal OKNord-Trøndelag10
kretsM
4.6
KM mellomdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Trollo
Vestfold27
kretsM
4.6
Sørreisa OLSørreisa OLTroms7
kretsL
28.5
KM Mellom NordlandKorgen ILNordland0
kretsM
5.6
Pre-o helg i Hedmark, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark12
Pre
kretsT
4.6
sø 10.6Verdal OK 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag10
kretsL
4.6
Hemingsprinten (prolog + jaktstart), prologHeming OrienteringAkershus og Oslo4
nærS
3.6
Hemingsprinten (prolog + jaktstart), jaktstartHeming OrienteringAkershus og Oslo4
nærS
3.6
KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 3/2018)Bergens TFHordaland-
kretsU
KM Ultralang NordlandHerringen IL
Olderskog IL
Nordland-
kretsU
7.6
Prøve-NM knockout sprintHeming OrienteringAkershus og Oslo10
nærS
3.6
Raumar O-karusell 5 - "Klubbmesterskap"Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsL
Varanger 2 dagers 2 dagLaksefjord ILFinnmark-
kretsM
Varteig O-lagVarteig OLØstfold4
nær
F
L
9.6
JonsokløpetFossekallen ILBuskerud5
kretsM
4.6
KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Trollo
Vestfold23
kretsS
4.6
Pre-o helg i HedmarkLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark17
Pre
kretsP
4.6
RingsakersprintenRingsaker OKHedmark0
kretsM
6.6
Lagkonkurranse Verdal 2-dagersVerdal OKNord-Trøndelag0
kretsLS
7.6
Mellomdistanse GibostadOK SilsandTroms0
kretsM
7.6
u 24ma 11.6NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland-
nærL
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo9
nær
F
M
11.6*
ti 12.6Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5Haugesund IL Orientering
Torvastad IL
Rogaland-
nærM
Vestfold Vårcup 8OL Tønsberg og omegnVestfold49
nærM
10.6*
8. rankingløp SunnhordlandHalsnøy OL
Stord Orientering
Hordaland-
nærL
Råtassløp og O-Gøy Cupen - løp 2IL KollAkershus og Oslo1
nærM
31.12
SaltenkarusellTverlandet ILNordland-
nærM
SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
10.6*
Østmarka Flex-o løp 6Østmarka OKAkershus og Oslo5
nær
F
M
11.6
on 13.6VagleskogstafettenGanddal ILRogaland0
nærSM
13.6*
Vagleskogstafetten - individuelle klasserGanddal ILRogaland0
nærM
13.6*
Foll-O-karusellen #3Ås ILAkershus og Oslo10
nærM
12.6
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 4. løp, HvalstjernFet OL
Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærP
Strand Ringebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland-
nærM
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag1
nærM
10.6
to 14.6Råtasskarusellen 2018 #7Indre Østfold OKØstfold1
nærM
13.6
STOK Ungdomsløp nr 5 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag2
nærM
12.6*
Torsdagsløp nr. 9Øyer-Tretten IFOppland-
nærL
fr 15.6Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold79
nærS
13.6*
VeteranløpetIF TraumaAust-Agder1
nærM
12.6
lø 16.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold110
kretsS
12.6
Johan og Halvor-løpetViul OrienteringsklubbBuskerud-
nærM
16.6*

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018