Terminliste

129 arrangement treff mellom 01.05.2018 og 31.05.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Endre søket Tilbakestill søket
Dato Arrangementets navn Arrangørorganisasjoner Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 18ti 1.5Kvist-KvasetÅs ILAkershus og Oslo17
kretsSM
26.4
Kvistkvaset D/H 9-12 individuell fellesstartÅs ILAkershus og Oslo15
nærM
26.4
Skien City RaceSkien OKTelemark43
kretsL
26.4
Ringerikskarusellen 2Fossekallen ILBuskerud-
nærM
KM Sprint, BuskerudKongsberg OLBuskerud76
kretsS
29.4
SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder14
nær
F
M
29.4
NØK Sprintcup Finale 2018Røros ILSør-Trøndelag1
nærS
29.4
Saltenkarusell 1 - Geitvågen / AusvikaBodø og Omegn IF OrienteringNordland13
nærM
30.4*
on 2.5Østfoldsprinten løp 2Indre Østfold OKØstfold11
nærS
30.4*
Førde IL Nærløp Ballbana VieåsenFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
2.5*
Sprintcup 2/VestMjøsa-cup 1Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland4
nær
F
S
30.4*
O-sjuer nr 3Frol ILNord-Trøndelag-
nærM
to 3.5TA-sprint 5 - FinaleVerdal OKNord-Trøndelag9
kretsS
1.5
Trondheim Sprintcup, FinaleNTNUISør-Trøndelag13
kretsS
29.4
Klubbranking 2Egersund OKRogaland5
nærM
3.5*
Karusell 1Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Grenlandskarusellen 5Porsgrunn OLTelemark5
nærM
2.5
Sørmarkstafetten 2018Stavanger OrienteringsklubbRogaland5
nærSM
3.5*
Torsdagsløp nr. 4Rudsbygd ILOppland-
nærM
Østmarka Flex-o løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo9
nær
F
M
2.5
Råtasskarusellen 2018 # 3Indre Østfold OKØstfold0
nærM
2.5
fr 4.5
lø 5.5Skibotn fartsløpTromsTroms-
nærM
MyrsprintenVang OLHedmark16
kretsS
2.5
Skjærgårdsløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 2OL Tønsberg og omegnVestfold49
kretsM
1.5*
KM Mellom AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
15
kretsM
2.5
sø 6.5KløftefossløpetModum OLBuskerud66
kretsM
2.5
KM Sprint AAOK og VAOKAust-Agder
Vest-Agder
Øyestad IF allianse
Aust-Agder
Vest-Agder
14
kretsS
2.5
Skibotn langdistanseTromsTroms-
nærL
Vestbygda-eventyretOL Vallset/StangeHedmark1
nær
F
M
3.5
Høydepunktet m/Trimtex-CupØstmarka OKAkershus og Oslo71
kretsM
1.5
Skjærgårdssprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 3OL Tønsberg og omegnVestfold33
kretsS
1.5*
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag12
kretsL
30.4
KM MellomEmblem ILMøre og Romsdal3
kretsM
2.5
u 19ma 7.5Klubbranking 3 HusabøEgersund OKRogaland5
nærS
7.5*
ti 8.5Pokalkamp 1 BergenGneist, ILHordaland16
nærL
7.5*
Sport8serien løp 2Sarpsborg OLØstfold-
nasjM
Vestfold Vårcup 4Stokke ILVestfold58
nærM
6.5*
4. rankingløp SunnhordlandOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland-
nærL
8.5*
Nærløpskarusellen Ungdomsstafett og Lagkonkurranse - VigreskogenGanddal ILRogaland0
nærSM
8.5*
Nærløpskarusellen Vigreskogen - individuelle klasserGanddal ILRogaland2
nærM
8.5*
Saltenkarusell 2 - RønvikfjelletBodø og Omegn IF OrienteringNordland3
nærM
7.5*
Oslo City Cup, FinaleOppsal OrienteringAkershus og Oslo73
nærS
4.5
5ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud1
nærSS
3.5
KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder14
nærS
8.5*
on 9.5AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder5
nær
F
L
8.5*
Førde IL Nærløp SoleideFørde ILSogn og Fjordane1
nærM
9.5*
SprintcupHamar OKHedmark2
nærS
7.5*
Bygdakamp 2Frol ILNord-Trøndelag-
nærL
to 10.5EikerløpetEiker OLBuskerud66
kretsL
7.5
Balsfjord dobbel gatesprint, dag 1Storsteinnes ILTroms-
nær
F
L
Balsfjord dobbel gatesprint, dag 2Storsteinnes ILTroms-
nær
F
L
Klubbmesterskap og torsdagsløp nr. 5Lillehammer OKOppland-
nærM
Østmarka Flex-o løp 2Østmarka OKAkershus og Oslo1
nær
F
M
7.5
fr 11.5
lø 12.5Klubb-KM stafettIndre Østfold OKØstfold0
nærSL
8.5
Kretsmesterskap Sprint HellvikEgersund OKRogaland-
kretsS
Kretsmesterskap Sprint Stafett HellvikEgersund OKRogaland-
kretsSS
NydaltenNydalens SKAkershus og Oslo23
kretsL
7.5
KM Sprint NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag6
kretsS
7.5
Sport 8 Sprintstafett, KM Ve TeLarvik OKVestfold0
kretsSS
8.5
Klubb-KM individuelle klasserIndre Østfold OKØstfold0
nærL
8.5
ROOTS-leir EgersundGanddal ILRogaland11
nærM
11.5*
NØK-karusell, løp 1Os ILHedmark1
nær
F
M
10.5
VåronnløpetOL Toten-TrollOppland5
nasjL
8.5
sø 13.5ROOTS-leir EgersundGanddal ILRogaland11
nærM
11.5*
BøløpetBø OLTelemark10
kretsL
8.5
KM lang fellesstartOK SkøynarNord-Trøndelag0
kretsL
8.5
KM SprintGimle IFØstfold-
kretsS
9.5
OK Øst mellomdistanse, uttakningsløp til UnionsmatchenOK ØstAkershus og Oslo20
kretsM
8.5
u 20ma 14.5NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland-
nærM
Sprintcup finaleLillehammer OKOppland1
nærS
10.5
ti 15.5Pokalkamp 2 BergenIL GularHordaland28
nærL
14.5*
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
Ungdomscup/ KlubbkampÅlgård OrienteringRogaland-
nærM
Vestfold Vårcup 5OK HortenVestfold48
nærM
13.5*
5. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
15.5*
IvarOløpet KM sprintIL TyrvingAkershus og Oslo12
kretsS
9.5
Saltenkarusell 3 - SaltstraumenBodø og Omegn IF OrienteringNordland3
nærM
14.5*
Klubbkarusell 5 StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
L
15.5*
on 16.5STOK Ungdomsløp 1FreidigSør-Trøndelag-
kretsM
Førde IL Nærløp SundsdalenFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
VestMjøsa-cup 2Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland1
nærM
14.5
Østfoldsprinten løp 3OK MossØstfold-
kretsS
13.5
O-sjuer nr. 4Frol ILNord-Trøndelag-
nærL
to 17.5
fr 18.5
lø 19.5Pinseløpet, dag 1, med Junior LøpstestKongsberg OLBuskerud103
nasjL
11.5
Ungdomsstafett PinseløpetKongsberg OLBuskerud3
nasjSM
11.5
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark11
nasjS
11.5
sø 20.5Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup LangdistanseKongsberg OLBuskerud130
nasjL
11.5
ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark10
nasjM
11.5
u 21ma 21.5Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup MellomdistanseKongsberg OLBuskerud126
nasjM
11.5
LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark12
nasjL
11.5
ti 22.5SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
Saltenkarusell 4 - MørkvedbuktaBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærM
21.5*
Østmarka Flex-o løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo6
nær
F
M
21.5
on 23.5AAOK-karusellen løp 5Aust-Agder
Gjerstad IL
Aust-Agder-
nær
F
M
22.5
Førde IL Nærløp Jølster SkisenterFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
O-sjuer nr 5Frol ILNord-Trøndelag-
nærL
Park o-karusellen/WODØstmarka OKAkershus og Oslo-
nærS
to 24.5Ungdomsløp 2Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
Nordmarkskarusellen - løp 1IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Karusell 2Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Grenlandskarusellen 6, SkeidimilaOK SkeidiTelemark-
nærL
Torsdagsløp nr. 6Rudsbygd ILOppland-
nærS
fr 25.5
lø 26.5HjalmarløpetSkien OKTelemark-
kretsM
RekruttenHisøy OKAust-Agder-
nærS
23.5
Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
Unionsmatchen, IndivdueltRingerike OLBuskerud1
kretsM
21.5*
Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold-
nærL
NM sprintSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland80
mestS
18.5
FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag0
kretsSM
21.5
sø 27.5Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold-
nærL
KM-mellomdistanseMalvik ILSør-Trøndelag-
nærM
RingeriksløpetRingerike OLBuskerud-
kretsM
Unionsmatchen, StafettRingerike OLBuskerud0
kretsSM
21.5*
VårløpetHedrum OLVestfold-
kretsM
NM sprintstafettSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland2
mestSS
18.5
Sunnfjordorienteringa 2018Førde ILSogn og Fjordane-
nærL
O-Stafesten 2018Kvikne ILHedmark-
nærSM
u 22ma 28.5Klubbranking 4 GaudlandEgersund OKRogaland2
nærM
28.5*
Klubbkarusell løp 2 - KalbergskogenGanddal ILRogaland0
nærM
28.5*
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
ti 29.5Pokalkamp 3 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
28.5*
Sport8serien løp 3Trøsken ILØstfold-
nærM
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 6Larvik OKVestfold40
nærS
27.5*
Nærløpskarusellen 3 LindøyHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
29.5*
Østmarka Flex-o løp 4Østmarka OKAkershus og Oslo3
nær
F
M
28.5
on 30.5Foll-O-karusellen #1Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
nærM
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane-
nærL
to 31.5STOK ungdomsløp 3Melhus ILSør-Trøndelag-
kretsL
Grenlandskarusell løp 7Skien OKTelemark1
nærL
30.5*
Ringerikskarusellen 3Fossekallen ILBuskerud-
nærM
28.5
Torsdagsløp nr. 7Lillehammer OKOppland-
nærL

Annonser

IOF Eventor