Terminliste

247 arrangement treff mellom 01.01.2018 og 31.12.2018 med følgende utvalg: internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Endre søket Tilbakestill søket
Dato Arrangementets navn Arrangørorganisasjoner Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 1ma 1.1
ti 2.1
on 3.1Vinterjukola løp 10Skien OKTelemark2
nærLN
3.1*
to 4.1
fr 5.1
lø 6.1Ski-o-treff mellomNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo-
S
intM
Ski-o-treff nattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo-
S
nasjSN
sø 7.1Ski-o-treff lang (jaktstart for noen)Nordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo-
S
nasjL
u 2ma 8.1
ti 9.1Urb-O løp 4 Free ChallengeVaregg FleridrettHordaland13
nærSN
8.1
on 10.1Nattløp EOK HaugstadskogenEgersund OKRogaland2
nærM
10.1*
Vinter-Jukola 11Larvik OKVestfold0
nærMN
10.1*
to 11.1
fr 12.1
lø 13.1
sø 14.1
u 3ma 15.1
ti 16.1
on 17.1
to 18.1
fr 19.1
lø 20.1Hovedløpet ski-o + mellom andre klasserHadeland OLOppland-
S
nasjM
VinterkarusellÅlgård OrienteringRogaland-
nærM
sø 21.1NM ski-o lang + alle klasserHadeland OLOppland-
S
intL
u 4ma 22.1
ti 23.1Urb-O løp 5 Individuell startVaregg FleridrettHordaland12
nærSN
22.1
on 24.1Vinter-Jukola 13OK SkeidiTelemark-
nærLN
to 25.1Torsdagsløp JanuarStavanger OrienteringsklubbRogaland0
nærLN
25.1*
fr 26.1
lø 27.1Vinterkarusell EOK LØP 3Egersund OKRogaland2
nærM
27.1*
sø 28.1
u 5ma 29.1
ti 30.1
on 31.1Vinter-Jukola 14Larvik OKVestfold0
nærMN
30.1
to 1.2
fr 2.2
lø 3.2Vinterkarusell EOK LØP 4 / Vinterkarusell ROK Sør SveineskogenEgersund OKRogaland2
nærM
3.2*
sø 4.2
u 6ma 5.2
ti 6.2Urb-O løp 6 SløyferVaregg FleridrettHordaland12
nærSN
5.2
on 7.2Vinterjukola løp 15Skien OKTelemark1
nærLN
7.2*
to 8.2
fr 9.2
lø 10.2
sø 11.2
u 7ma 12.2
ti 13.2
on 14.2
to 15.2
fr 16.2
lø 17.2NM mellomKongsberg OLBuskerud-
S
mestM
sø 18.2NM stafettKongsberg OLBuskerud-
S
mestSL
u 8ma 19.2
ti 20.2Urb-O løp 7 JaktstartVaregg FleridrettHordaland11
nærSN
19.2
on 21.2NattløpStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærMN
to 22.2Torsdagsløp FebruarStavanger OrienteringsklubbRogaland0
nærLN
22.2*
fr 23.2
lø 24.2
sø 25.2
u 9ma 26.2
ti 27.2
on 28.2
to 1.3
fr 2.3Heimdal Vintersprint, dag 1OL TrollelgSør-Trøndelag-
nærS
lø 3.3Heimdal Vintersprint, dag 2OL TrollelgSør-Trøndelag-
nærS
sø 4.3
u 10ma 5.3
ti 6.3
on 7.3Jaktstart nattløpÅlgård OrienteringRogaland0
nærMN
7.3*
to 8.3
fr 9.3
lø 10.3Tromsø ski-oIL BUL-TromsøTroms-
S
nasjS
sø 11.3Tromsø ski-oIL BUL-TromsøTroms-
S
nasjM
u 11ma 12.3
ti 13.3
on 14.3Vinter-Jukola 19Larvik OKVestfold0
nærMK
13.3
to 15.3
fr 16.3Bergen Sprint Camp 2018, treningVaregg FleridrettHordaland-
nasjS
5.3
Bergen Sprint Camp 2018, sprintVaregg FleridrettHordaland-
nasjS
5.3
lø 17.3Bergen Sprint Camp 2018, sprintVaregg FleridrettHordaland-
nasjS
5.3
Bergen Sprint Camp 2018, sprintVaregg FleridrettHordaland-
nasjS
5.3
KOK 2-dagers, dag 1Kristiansand OKVest-Agder-
nasjM
sø 18.3Bergen Sprint Camp 2018, finalesprintVaregg FleridrettHordaland-
nasjS
5.3
KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKVest-Agder-
nasjL
u 12ma 19.3
ti 20.3
on 21.3
to 22.3
fr 23.3
lø 24.3Vestfold 2 dagersSandefjord OKVestfold-
kretsM
sø 25.3Vestfold 2-dagersLarvik OKVestfold-
kretsM
u 13ma 26.3
ti 27.3
on 28.3
to 29.3
fr 30.3
lø 31.3
sø 1.4
u 14ma 2.4
ti 3.4SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
on 4.4
to 5.4Sprintcup 1Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
TA-sprint 1Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
fr 6.4KM-nattSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
kretsMN
lø 7.4KM Natt HordalandStord OrienteringHordaland-
kretsLN
Lørdagskjappen OK MossØstfold-
nasjM
sø 8.4KristtornløpetStord OrienteringHordaland-
kretsL
SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
nasjL
u 15ma 9.4
ti 10.4EM testløp sprintLillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjS
KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Oslo City CupLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsS
Vestfold vårcup 1Stokke ILVestfold-
nærS
8.4
on 11.4AAOK-karusellen løp 1IF TraumaAust-Agder-
nær
F
M
10.4
to 12.4KM-Natt Oslo/AkershusBækkelagets SKAkershus og Oslo-
kretsLN
TA-sprint 2OK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
fr 13.4
lø 14.4Norwegian Spring - VårsprettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjM
Norwegian Spring - VårstafettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjSM
sø 15.4BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
Norwegian Spring - SolrenningenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjL
u 16ma 16.4
ti 17.4KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Vår cupHedrum OLVestfold-
nærM
on 18.4AAOK-karusellen løp 2IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nær
F
M
17.4
to 19.4TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
fr 20.4
lø 21.4Jubileumstarten - OTO 70 år jubileumkarusell 2018 - løp 1OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsM
SørløpeneüOK SørVest-Agder-
kretsS
Vårsleppet - mellomBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsM
Vårsleppet - sprintBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
sø 22.4SørløpeneOK SørVest-Agder-
kretsM
u 17ma 23.4
ti 24.4SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 3Sande SportsklubbVestfold-
nærM
Sport8serien løp 1Gimle IFØstfold-
nærL
on 25.4AAOK-karusellen løp 3IL ExpressAust-Agder-
nær
F
S
24.4
to 26.4TA-sprint 4Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsS
fr 27.4
lø 28.4
sø 29.4Markane IL og IL VetenIL Veten
Markane IL
Sogn og Fjordane-
kretsS
u 18ma 30.4
ti 1.5KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Skien City RaceSkien OKTelemark-
kretsL
on 2.5Østfoldsprinten løp 2Indre Østfold OKØstfold-
nærS
to 3.5TA-sprint 5 - FinaleVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
Trondheim Sprincup, FinaleNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
fr 4.5
lø 5.5KM Sprint AAOK og VAOKAust-Agder
Vest-Agder
Øyestad IF allianse
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsS
23.4
Skjærgårdsløpene - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 2OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsM
sø 6.5Høydepunktet m/Trimtex-CupØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsM
KM Mellom AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsM
2.5
Skjærgårdsløpene - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 3OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsM
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
u 19ma 7.5
ti 8.5KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Sport8 Løp2Sarpsborg OLØstfold-
nasjM
Vestfold vårcup 4Stokke ILVestfold-
nærM
6.5*
5ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud0
nærSS
3.5
on 9.5AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder-
nær
F
L
8.5
to 10.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
fr 11.5
lø 12.5Klubb-KM stafettIndre Østfold OKØstfold-
nærSL
KM SprintFrol ILNord-Trøndelag-
kretsS
NydaltenNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsM
Sport 8 Sprintstafett, KM Ve TeLarvik OKVestfold-
kretsSS
VåronnløpetOL Toten-TrollOppland-
nasjL
sø 13.5BøløpetBø OLTelemark-
kretsL
KM lang fellesstartOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsL
KM SprintGimle IFØstfold-
kretsS
OK ØstOK ØstAkershus og Oslo-
kretsM
u 20ma 14.5
ti 15.5IvarOløpet KM sprintIL TyrvingAkershus og Oslo-
kretsS
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
on 16.5STOK Ungdomsløp 1FreidigSør-Trøndelag-
kretsM
to 17.5
fr 18.5
lø 19.5Pinseløpet, dag 1, med Junior LøpstestKongsberg OLBuskerud-
nasjL
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjS
sø 20.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjM
Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup LangdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjL
u 21ma 21.5LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjL
Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup MellomdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjM
ti 22.5SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
on 23.5AAOK-karusellen løp 5Aust-Agder
Gjerstad IL
Aust-Agder-
nær
F
M
22.5
to 24.5
fr 25.5
lø 26.5FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
HjalmarløpetSkien OKTelemark-
kretsM
NM sprintSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland-
mestS
RekruttenHisøy OKAust-Agder-
nærS
23.5
Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold-
nærL
sø 27.5Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold-
nærL
Førdebodstkka 2018Førde ILSogn og Fjordane-
kretsSS
NM sprintstafettSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland-
mestSS
RingeriksløpetRingerike OLBuskerud-
kretsM
VårløpetHedrum OLVestfold-
kretsM
u 22ma 28.5
ti 29.5SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 6Larvik OKVestfold-
nærS
on 30.5
to 31.5STOK ungdomsløp 3Melhus ILSør-Trøndelag-
kretsL
fr 1.6Trondheim Open, dag 1Nidarøst OK
Wing OK
Sør-Trøndelag-
kretsS
lø 2.6100 års jubileumsløpSande SportsklubbVestfold-
nærL
15-stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSM
KM Lang HordalandVaregg FleridrettHordaland-
kretsL
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
Rotekoppen Breimsbygda ILSogn og Fjordane-
nasjM
Trondheim Open, dag 2Wing OKSør-Trøndelag-
nasjM
sø 3.6Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
nasjM
Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsS
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
Supersprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 5OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsS
Trondheim Open, dag 3Wing OKSør-Trøndelag-
nasjM
u 23ma 4.6
ti 5.6SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold vårcup 7Sandefjord OKVestfold-
nærM
on 6.6AAOK-karusellen løp 6Hope ILAust-Agder-
nær
F
L
5.6
to 7.6
fr 8.6
lø 9.6Gromløpet - KM mellom Trimtex CupLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
KM mellomdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Trollo
Vestfold-
kretsM
Verdal OK 2-dagers, dag 1Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
sø 10.6Verdal OK 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
JonsokløpetFossekallen ILBuskerud-
kretsL
u 24ma 11.6
ti 12.6SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 8OL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
on 13.6
to 14.6STOK Ungdomsløp nr 5 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
fr 15.6VeteranløpetIF TraumaAust-Agder-
nærM
12.6
Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold-
nærS
13.6*
lø 16.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold-
kretsS
sø 17.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold-
kretsM
St. HanskutenOL GaulaSør-Trøndelag-
nærL
u 25ma 18.6
ti 19.6SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder-
nær
F
M
on 20.6
to 21.6
fr 22.6Norsk O-Festival sprintFossum IFAkershus og Oslo-
nasjS
lø 23.6Norsk O-Festival langFossum IFAkershus og Oslo-
nasjL
sø 24.6Norsk O-Festival mellomFossum IFAkershus og Oslo-
nasjM
u 26ma 25.6
ti 26.6SørlandskarusellenVest-AgderVest-Agder-
nær
F
M
on 27.6
to 28.6Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 1Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder-
nasjS
fr 29.6Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 2Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder-
nasjL
lø 30.6Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 3Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder-
nasjM
sø 1.7Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 4Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder-
nasjL
u 27ma 2.7
ti 3.7
on 4.7Fjord-O 2018, dag 1Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
-
nasjM
to 5.7Fjord-O 2018, dag 2Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
-
nasjL
fr 6.7
lø 7.7Fjord-O 2018, dag 3Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
-
nasjM
sø 8.7Fjord-O 2018, dag 4Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
-
nasjL
u 28ma 9.7
ti 10.7
on 11.7
to 12.7
fr 13.7
lø 14.7
sø 15.7
u 29ma 16.7
ti 17.7
on 18.7
to 19.7
fr 20.7
lø 21.7
sø 22.7
u 30ma 23.7
ti 24.7
on 25.7
to 26.7
fr 27.7
lø 28.7
sø 29.7
u 31ma 30.7
ti 31.7
on 1.8
to 2.8
fr 3.8
lø 4.8Hovedløpet sprintKristiansand OKVest-Agder-
mestS
sø 5.8Hovedløpet langKristiansand OKVest-Agder-
mestL
u 32ma 6.8
ti 7.8
on 8.8
to 9.8
fr 10.8
lø 11.8Night Hawk Konnerud 2018, dag 1IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
-
nasjSLN
sø 12.8Night Hawk Konnerud 2018, dag 2IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
-
nasjSL
DrammensløpetSturla, IFBuskerud-
kretsL
u 33ma 13.8
ti 14.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
on 15.8AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
M
14.8
to 16.8
fr 17.8
lø 18.8Norgescup mellom + publikumsløpIdrettslaget Dyre VaaTelemark-
nasjM
12.8
sø 19.8Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
NM ultralang + publikumsløpHøydalsmo ILTelemark-
mestU
12.8*
RomeriksløpetRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
u 34ma 20.8
ti 21.8SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
nær
F
M
Høst cupHedrum OLVestfold-
nærM
on 22.8AAOK-karusellen løp 8Froland ILAust-Agder-
nær
F
M
21.8
to 23.8
fr 24.8Midt-Norsk Mesterskap, sprintWing OKSør-Trøndelag-
nasjS
lø 25.8Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsM
Folloløpet med KM lang og Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo-
kretsL
KM langdistanseEiker OLBuskerud-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap - LangdistanseFreidigSør-Trøndelag-
nasjL
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
22.8
Vestlandsmesterskapet (DM), MellomIL GularHordaland-
nasjM
sø 26.8Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsL
KM stafettEiker OLBuskerud-
kretsSM
Midt-Norsk Mesterskap - StafettFreidigSør-Trøndelag-
nasjSM
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsM
21.8
Vestlandsmesterskapet (DM), LangIL GularHordaland-
nasjL
u 35ma 27.8
ti 28.8KSO Høst 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold-
nærM
on 29.8
to 30.8STOK Ungdomsløp nr 7Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærM
fr 31.8Sprint SogndalSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsS
lø 1.9KM Lang / TorridalsløpetTorridal ILVest-Agder-
kretsL
KM Langdistanse SogndalSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsL
KM mellomdistanseInderøy ILNord-Trøndelag-
kretsM
sø 2.9HolleialøpetModum OLBuskerud-
nærL
KM Stafett, AAOK og VAOKBirkenes ILVest-Agder-
kretsSM
u 36ma 3.9
ti 4.9KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Sport8serien løp 5Indre Østfold OKØstfold-
nærL
Vestfold Høstcup 4Larvik OKVestfold-
nærS
on 5.9AAOK-karusellen løp 9Øyestad IF allianseAust-Agder-
nær
F
M
4.8
to 6.9
fr 7.9VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo-
nasjS
Tour de Trondheim, tour de Trondheim, Dag 1NTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lø 8.9Tour de Trondheim, tour de Trondheim, Dag 2NTNUISør-Trøndelag-
kretsM
MøllesprintenFitjar ILHordaland-
kretsM
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo-
nasjL
sø 9.9Tour de Trondheim, tour de Trondheim, Dag 3NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
Asker løpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsL
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo-
nasjM
u 37ma 10.9
ti 11.9SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
on 12.9
to 13.9NM langdistanseVegårshei ILAust-Agder-
mestL
fr 14.9
lø 15.9NM mellomdistanseVegårshei ILAust-Agder-
mestM
sø 16.9HemingløpetHeming OrienteringAkershus og Oslo-
nasjM
NM stafettVegårshei ILAust-Agder-
mestSL
O-løpStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
Stokke ILStokke ILVestfold-
nærM
u 38ma 17.9
ti 18.9SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
M
Høst cupHedrum OLVestfold-
nærS
on 19.9AAOK-karusellen løp 10IL ImåsAust-Agder-
nær
F
M
18.9
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 20.9
fr 21.9Norgescup sprintSandefjord OKVestfold-
nasjS
lø 22.9KM nattIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsLN
Norgescup junior mellom + O-idolSandefjord OKVestfold-
nasjM
Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 1Sandefjord OKVestfold-
nasjM
sø 23.9Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 2Sandefjord OKVestfold-
nasjM
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nasjSM
NM junior stafettSandefjord OKVestfold-
mestSL
u 39ma 24.9
ti 25.9Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærS
KSO Høst 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Vestfold Høstcup 7OL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
on 26.9Gimse by Night, fellesstartMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 27.9
fr 28.9
lø 29.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
nærU
Finn Skedsmos minneløp 2018Hadeland OLOppland-
nærL
sø 30.9HOK-rankingfinale 2018Fana ILHordaland-
kretsM
O-karusell 7, åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
u 40ma 1.10
ti 2.10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark-
nærS
on 3.10Harry Lagerts Nattcup 2018 BonusNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 4.10
fr 5.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
nærM
KM nattSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsMN
KM Natt Telemark kretsIL HaukenTelemark-
kretsLN
lø 6.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
sø 7.10
u 41ma 8.10
ti 9.10KSO Høst 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
on 10.10Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 11.10
fr 12.10
lø 13.10NM natt + jaktstart søndag, dag 1Asker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
-
mestLN
AAOK-karusellen løp 11Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
S
12.10
sø 14.10NM natt + jaktstart søndag, dag 2Asker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
-
mestM
MarummilaSandefjord OKVestfold-
nærL
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nasjL
u 42ma 15.10
ti 16.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark-
nærS
on 17.10Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 18.10
fr 19.10
lø 20.10
sø 21.10
u 43ma 22.10
ti 23.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark-
nærS
on 24.10
to 25.10
fr 26.10Harry Lagerts Nattcup 2018 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
lø 27.10HuldertrampenLøten o-lagHedmark-
nærU
SkiensmilaSkien OKTelemark-
nærL
sø 28.10
u 44ma 29.10
ti 30.10
on 31.10
to 1.11
fr 2.11
lø 3.11HøstgampenHedrum OLVestfold-
kretsM
TROLLNATTA og NATT-O-TOGETIL KollAkershus og Oslo-
nærMN
sø 4.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
kretsL
u 45ma 5.11
ti 6.11
on 7.11
to 8.11
fr 9.11
lø 10.11
sø 11.11
u 46ma 12.11
ti 13.11
on 14.11
to 15.11
fr 16.11
lø 17.11
sø 18.11
u 47ma 19.11
ti 20.11
on 21.11
to 22.11
fr 23.11
lø 24.11
sø 25.11
u 48ma 26.11
ti 27.11
on 28.11
to 29.11
fr 30.11
lø 1.12
sø 2.12
u 49ma 3.12
ti 4.12
on 5.12
to 6.12
fr 7.12
lø 8.12
sø 9.12
u 50ma 10.12
ti 11.12
on 12.12
to 13.12
fr 14.12
lø 15.12
sø 16.12
u 51ma 17.12
ti 18.12
on 19.12
to 20.12
fr 21.12
lø 22.12
sø 23.12
u 52ma 24.12
ti 25.12
on 26.122.juledagsløpetVest-AgderVest-Agder-
nærL
TøffenLarvik OKVestfold-
nærL
to 27.12
fr 28.12
lø 29.12
sø 30.12
u 1ma 31.12Nyttårsløpet, OK MossOK MossØstfold-
nærM

Annonser

IOF Eventor