Terminliste

596 arrangement treff mellom 01.01.2018 og 31.12.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Endre søket Tilbakestill søket
Henter side...

Henter kart...

Arenaposisjon mangler for 204 arrangement.

Dato Arrangementets navn Arrangørorganisasjoner Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 1ma 1.1
ti 2.1
on 3.1Vinterjukola løp 10Skien OKTelemark45
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
to 4.1Nattsprint-karusell - Løp 5 - HaraldsvangenHaugesund IL OrienteringRogaland13
nærSN
fr 5.1
lø 6.1Ski-o-treff mellomNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo277
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
Vinterkarusell KalbergskogenGanddal ILRogaland87
nærMResultat
Ski-o-treff nattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo223
S
nasjSNVis ruter i LiveloxResultat
sø 7.1Ski-o-treff lang (jaktstart i NC klasser)Nordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo255
S
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
u 2ma 8.1
ti 9.1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo94
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Urb-O løp 4 Free ChallengeVaregg FleridrettHordaland75
nærSN
on 10.1Nattløp EOK HaugstadskogenEgersund OKRogaland54
nærMResultat
Vinter-Jukola 11Larvik OKVestfold56
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
to 11.1
fr 12.1Tac-OStokke ILVestfold44
nærMN
lø 13.1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo67
nærMVis ruter i LiveloxResultat
sø 14.1
u 3ma 15.1
ti 16.1
on 17.1Vinterjukola 12Porsgrunn OLTelemark45
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
TV-Cupen 2018 Race1Kristiansand OKVest-Agder20
nærMN
Nattcup 4 BergenGneist, ILHordaland75
nærMNResultat
to 18.1Nattsprint-karusell - Løp 6 - Hauge skoleHaugesund IL OrienteringRogaland6
nærSNVis ruter i Livelox
fr 19.1
lø 20.1Hovedløpet ski-o + mellom andre klasserHadeland OLOppland304
S
nasjMResultat
Vinterkarusell, SælandskogenÅlgård OrienteringRogaland59
nærMResultat
sø 21.1NM ski-o lang + alle klasserHadeland OLOppland216
S
intLResultat
u 4ma 22.1
ti 23.1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo51
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Urb-O løp 5 Individuell startVaregg FleridrettHordaland60
nærSNResultat
on 24.1Nattløp, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland72
nærLNResultat
Vinter-Jukola 13OK SkeidiTelemark39
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
to 25.1Torsdagsløp JanuarStavanger OrienteringsklubbRogaland37
nærLNResultat
fr 26.1
lø 27.1Vinterkarusell EOK LØP 3Egersund OKRogaland29
nærMResultat
sø 28.1
u 5ma 29.1
ti 30.1
on 31.1TV-Cupen 2018 Race2Kristiansand OKVest-Agder33
nærMNResultat
Vinter-Jukola 14Larvik OKVestfold52
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Vinterråtassen 2018 # 2Indre Østfold OKØstfold12
nærMN
to 1.2Gate-O-LøpAsker SkiklubbAkershus og Oslo46
nærMN
Nattsprint-karusell - Løp 7 - Austrheim skoleHaugesund IL OrienteringRogaland14
nærSN
fr 2.2
lø 3.2Tromsø Winter Sprint & GoIL BUL-TromsøTroms23
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Vinterkarusell EOK LØP 4 / Vinterkarusell ROK Sør SveineskogenEgersund OKRogaland57
nærMResultat
sø 4.2
u 6ma 5.2
ti 6.2Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo62
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Urb-O løp 6 SløyferVaregg FleridrettHordaland72
nærSN
on 7.2Nattløp ØksnevadskogenGanddal ILRogaland58
nærMNResultat
Vinterjukola løp 15Skien OKTelemark37
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
Vinterråtassen 2018 # 3Indre Østfold OKØstfold17
nærMNVis ruter i Livelox
to 8.2
fr 9.2
lø 10.2
sø 11.2
u 7ma 12.2
ti 13.2Foredrag med Vebjørn RodalNTNUISør-Trøndelag82
nærLSK
on 14.2Vinter-jukola nr 16Sandefjord OKVestfold33
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Vinterråtassen 2018 # 4Indre Østfold OKØstfold15
nærMN
Nattcup 5 BergenIL GularHordaland46
nærLNResultat
to 15.2TV-Cupen 2018 Race3Kristiansand OKVest-Agder29
nærSNResultat
fr 16.2
lø 17.2NM mellomKongsberg OLBuskerud202
S
mestMVis ruter i LiveloxResultat
sø 18.2Individuelle klasser NM ski-oKongsberg OLBuskerud89
S
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
NM stafettKongsberg OLBuskerud24
S
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
u 8ma 19.2
ti 20.2Urb-O løp 7 JaktstartVaregg FleridrettHordaland59
nærSNResultat
on 21.2Nattløp ØlbergskogenStavanger OrienteringsklubbRogaland80
nærMNResultat
På sokkelestenSvalbard TurnTroms15
nærSResultat
to 22.2Torsdagsløp FebruarStavanger OrienteringsklubbRogaland21
nærLNResultat
Natt-sprint-karusell - Løp 8 - Vormedal skoleHaugesund IL OrienteringRogaland9
nærSN
fr 23.2
lø 24.2Vinterkarusell Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland82
nærLResultat
sø 25.2
u 9ma 26.2
ti 27.2Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo40
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
on 28.2Vinter-Jukola 17Hedrum OLVestfold26
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Vinterråtassen 2018 # 5Indre Østfold OKØstfold7
nærMN
to 1.3
fr 2.3Heimdal Vintersprint, dag 1OL TrollelgSør-Trøndelag69
nærSN
lø 3.3Heimdal Vintersprint, dag 2OL TrollelgSør-Trøndelag67
nærS
OCAD-kursNord-Trøndelag
Sør-Trøndelag
Nord-Trøndelag
Sør-Trøndelag
10
kretsL
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo34
nærMVis ruter i LiveloxResultat
sø 4.3
u 10ma 5.3
ti 6.3Føyka-sprinten, Ski-oAsker SkiklubbAkershus og Oslo54
S
nærLNResultat
on 7.3Vinter-Jukola 18OK SkeidiTelemark33
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Jaktstart nattløpÅlgård OrienteringRogaland61
nærMNResultat
Vinterråtassen 2018 # 6Indre Østfold OKØstfold3
nærMN
to 8.3
fr 9.3
lø 10.3Tromsø ski-o sprintIL BUL-TromsøTroms46
S
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
Ski-Orientering på Bjørnefjorden golfklubbOs OrienteringsklubbHordaland1
S
nærS
sø 11.3Tromsø ski-o mellomIL BUL-TromsøTroms50
S
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
u 11ma 12.3
ti 13.3Sport8 Ås by Night & Fog Cup #9Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo39
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Hemingkjappen m/innlagt intro til ski-oHeming OrienteringAkershus og Oslo92
S
nær
F
MNResultat
on 14.3Nattcupfinale BergenBergens TFHordaland60
nærLNResultat
Tjensvoll rundt - GeomatikkdageneStavanger OrienteringsklubbRogaland50
nærM
Vinter-Jukola 19Larvik OKVestfold36
nærMKVis ruter i LiveloxResultat
Vinterråtassen 2018 # 7Indre Østfold OKØstfold7
nærMN
to 15.3
fr 16.3NattsvermerenFredrikstad SKØstfold16
nasjLN
Bergen Sprint Camp 2018, treningVaregg FleridrettHordaland151
nasjS
Bergen Sprint Camp 2018, nattsprintVaregg FleridrettHordaland241
nasjSN
lø 17.3Bergen Sprint Camp 2018, sprintVaregg FleridrettHordaland240
nasjS
Bergen Sprint Camp 2018, sprintVaregg FleridrettHordaland236
nasjS
BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold28
nasjL
KOK 2-dagers, dag 1Kristiansand OKVest-Agder37
nasjM
Damenes dagGanddal ILRogaland17
nærM
Vinterkarusell VagleskogenGanddal ILRogaland100
nærMResultat
sø 18.3Bergen Sprint Camp 2018, finalesprintVaregg FleridrettHordaland234
nasjS
KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKVest-Agder42
nasjL
u 12ma 19.3
ti 20.3Klubbkarusell 1 DeepOcean ArenaHaugesund IL OrienteringRogaland41
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
Sport8 Ås by Night & Fog Cup FinaleÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo50
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
on 21.3Vinterjukola 20Porsgrunn OLTelemark38
nærLKVis ruter i LiveloxResultat
to 22.3Vinterråtassen 2018 # 8Indre Østfold OKØstfold4
nærMN
fr 23.3
lø 24.3Vestfold 2 dagersSandefjord OKVestfold0
kretsM
sø 25.3Vestfold 2-dagers, Dag 2Larvik OKVestfold54
kretsM
u 13ma 26.3
ti 27.3
on 28.3
to 29.3
fr 30.3
lø 31.3
sø 1.4
u 14ma 2.4Ringerikskarusellen 1Fossekallen ILBuskerud61
nærSResultat
ti 3.4SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder0
nær
F
M
Klubbkarusell 2 HaraldsvangHaugesund IL OrienteringRogaland45
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
Oslo City Cup, Løp nr 1Nydalens SKAkershus og Oslo731
nærSVis ruter i LiveloxResultat
on 4.4
to 5.4TA-sprint 1Frol ILNord-Trøndelag25
kretsS
Grenlandskarusellen 1OK SkeidiTelemark62
nærSResultat
Sprintcup 1Wing OKSør-Trøndelag303
nærSVis ruter i LiveloxResultat
fr 6.4
lø 7.4BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold171
kretsM
Lørdagskjappen, eliteklasserOK MossØstfold65
intM
EM testløp mellomFredrikstad SK
Norges Orienteringsforbund
Østfold188
intMResultat
Lørdagskjappen OK MossØstfold58
nasjM
KM Natt HordalandStord OrienteringHordaland34
kretsLNVis ruter i LiveloxResultat
sø 8.4EM testløp langFredrikstad SK
Norges Orienteringsforbund
Østfold102
intLResultat
SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold85
intL
Vestfold 2-dagers, Dag 2 (flyttet fra 25.03)Larvik OKVestfold487
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Kristtornløpet (HOK-ranking 1/2018)Stord OrienteringHordaland154
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
u 15ma 9.4
ti 10.4EM testløp sprintLillomarka OLAkershus og Oslo86
intSVis ruter i LiveloxResultat
1. rankingløp SunnhordlandFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland31
nærLVis ruter i LiveloxResultat
KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder99
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Sprintcup 1 BergenVaregg FleridrettHordaland182
nærSResultat
Vestfold Vårcup 1Stokke ILVestfold211
nærSVis ruter i LiveloxResultat
GK1Vikebygd ILRogaland2
nærM
Oslo City Cup, løp nr. 2Lillomarka OLAkershus og Oslo836
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Klubbkarusell 3 SolandsmarkaHaugesund IL OrienteringRogaland60
nær
F
MResultat
on 11.4AAOK-karusellen løp 1IF TraumaAust-Agder149
nær
F
MResultat
Førde IL Nærløp MovikaFørde ILSogn og Fjordane68
nærMResultat
Raumar sprint-karusell 1Raumar OrienteringAkershus og Oslo39
nærSResultat
to 12.4AAOK-karusellen løp 1IF TraumaAust-Agder149
nær
F
MResultat
TA-sprint 2OK SkøynarNord-Trøndelag58
kretsSResultat
Grenlandskarusellen 2Porsgrunn OLTelemark78
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Sprintkarusell - RingerikeRingerike OLBuskerud34
nærSResultat
Torsdagsløp nr. 1Lillehammer OKOppland-
nærS
Drammen City Cup - Løp 1Sturla, IFBuskerud159
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Sprintcup 2Orkanger IFSør-Trøndelag218
nærSResultat
KM-Natt Oslo/AkershusBækkelagets SKAkershus og Oslo0
kretsLN
fr 13.4AAOK-karusellen løp 1IF TraumaAust-Agder149
nær
F
MResultat
lø 14.4Norwegian Spring - VårsprettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold1369
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Norwegian Spring - VårstafettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold35
nasjSM
sø 15.4Norwegian Spring - SolrenningenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold1173
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Nær-ski-o Rislamoen Storsteinnes ILTroms0
S
nær
F
L
Kretsløp Langavatnet/fotland LangdistanseEgersund OKRogaland129
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
u 16ma 16.4Klubbkarusell løp 1 - NeseskogenGanddal ILRogaland67
nærMResultat
Treningsløp Postplukk EgeEgersund OKRogaland31
nærM
ti 17.42. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland39
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Vestfold Vårcup 2Hedrum OLVestfold226
nærSVis ruter i LiveloxResultat
KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder98
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Oslo City Cup, løp nr. 3Bækkelagets SKAkershus og Oslo627
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Saltensprint 1 - Rønvik skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland54
nærSResultat
Nærløpskarusellen 1 HaraldsstøttaHaugesund IL OrienteringRogaland58
nær
F
SVis ruter i LiveloxResultat
on 18.4AAOK-karusellen løp 2IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder125
nær
F
MResultat
Førde IL Nærløp Sunde SkuleFørde ILSogn og Fjordane75
nærSResultat
Nammo-cup 1Gjø-Vard OLOppland111
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Raumar sprint-karusell 2Raumar OrienteringAkershus og Oslo49
nærSResultat
NØK Sprintcup løp 1 TYNSETTynset IFHedmark75
nærSResultat
Østfoldsprinten - 1Fredrikstad SKØstfold111
kretsSResultat
to 19.4Grenlandskarusell løp 3Skien OKTelemark96
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Drammen City Cup - løp 2Konnerud ILBuskerud141
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Sprintkarusell - RingerikeRingerike OLBuskerud46
nærSResultat
TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag70
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Torsdagsløp nr. 2Lillehammer OKOppland-
nærS
Sprintcup 3Byåsen ILSør-Trøndelag309
nærSResultat
Råtasskarusellen 2018 # 1Indre Østfold OKØstfold23
nærM
fr 20.4Roots-leir RogalandEgersund OKRogaland51
nærL
lø 21.4Roots-leir RogalandEgersund OKRogaland51
nærL
Vårsleppet - mellomBjugn ILSør-Trøndelag165
kretsM
Vårsleppet - sprintBjugn ILSør-Trøndelag158
kretsSResultat
Tour de Orientering, prologÅlgård OrienteringRogaland197
kretsSStarttider
Tour de Orientering, mellomÅlgård OrienteringRogaland196
kretsMVis ruter i LiveloxStarttider
Sogndal Flex-o løpSogndal ILSogn og Fjordane6
nær
F
M
Koll 2-4-6 #2IL KollAkershus og Oslo0
nærS
Jubileumstarten - OTO 70 år jubileumkarusell 2018 - løp 1OL Tønsberg og omegnVestfold190
kretsMVis ruter i LiveloxStarttider
Sørløp dag 1Kristiansand OK
OK Sør
Vest-Agder92
kretsS
20.4
Vis ruter i Livelox
sø 22.4Roots-leir RogalandEgersund OKRogaland51
nærL
Tour de Orientering, jaktstartÅlgård OrienteringRogaland81
kretsLVis ruter i LiveloxStarttider
VårløpetPorsgrunn OLTelemark216
kretsM
21.4*
Vis ruter i LiveloxStarttider
SprintcupLøten o-lagHedmark37
nærS
21.4
Starttider
LørdagskjappenOK MossØstfold972
kretsM
19.4
Starttider
Sørløp dag 2 FellesstartOK SørVest-Agder71
kretsM
21.4
u 17ma 23.4Klubbranking KiellanskogenEgersund OKRogaland21
nærS
23.4*
NordhordlandskarusellenManger ILHordaland-
nærS
ti 24.4Sprintcup 2 BergenBergens TFHordaland66
nærS
23.4*
3. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland4
nærL
24.4*
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder24
nærS
24.4*
Vestfold Vårcup 3Sande SportsklubbVestfold68
nærM
22.4*
Nærløp TanangerStavanger OrienteringsklubbRogaland42
nærM
24.4*
Saltensprint 2 - Bodø VGS Bodø og Omegn IF OrienteringNordland6
nærS
23.4*
Sport8serien løp 1Gimle IFØstfold52
nærM
22.4
Klubbkarusell 4 ElvegårdHaugesund IL OrienteringRogaland6
nær
F
M
24.4*
Oslo City Cup, løp nr. 4Heming OrienteringAkershus og Oslo392
nærS
23.4
on 25.4AAOK-karusellen løp 3IL ExpressAust-Agder28
nær
F
S
24.4
Førde IL Nærløp Bulingstjørna HolsenFørde ILSogn og Fjordane5
nærM
25.4*
NØK Sprintcup løp 2Vingelen ILHedmark2
nærS
23.4
Raumar sprint-karusell 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærS
to 26.4Drammen City Cup - løp 3Røyken OLBuskerud16
nærS
25.4
Sprintkarusell - RingerikeRingerike OLBuskerud-
nærS
TA-sprint 4 / Trondheim sprintcup 4Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag48
kretsS
24.4*
Grenlandskarusellen 4OK SkeidiTelemark8
nærM
25.4
Torsdagsløp nr. 3Lillehammer OKOppland-
nærS
Råtasskarusellen 2018 # 2Indre Østfold OKØstfold6
nærM
25.4
fr 27.4
lø 28.4Kretsløp mellomdistanse fra Auklandshamn SkuleSveio OL - OrienteringRogaland21
kretsM
25.4
VårsprintenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal4
nasjM
24.4
sø 29.4Vestfold 2-dagers, dag 1 (flyttet fra 24.03)Sandefjord OKVestfold27
kretsM
24.4
OdalsløpetOdal OL - OrienteringHedmark19
kretsM
24.4
BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag19
kretsM
23.4
Markane IL og IL VetenIL Veten
Markane IL
Sogn og Fjordane6
kretsS
26.4
VikesprintenVikebygd ILRogaland18
kretsM
24.4
u 18ma 30.4
ti 1.5Kvist-KvasetÅs ILAkershus og Oslo7
kretsSM
26.4
Kvistkvaset D/H 9-12 individuell fellesstartÅs ILAkershus og Oslo4
nærM
26.4
Skien City RaceSkien OKTelemark19
kretsL
26.4
Ringerikskarusellen 2Fossekallen ILBuskerud-
nærM
KM Sprint, BuskerudKongsberg OLBuskerud42
kretsS
29.4
SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder8
nær
F
M
29.4
NØK Sprintcup Finale 2018Røros ILSør-Trøndelag0
nærS
29.4
Saltenkarusell 1 - Geitvågen / AusvikaBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærM
30.4*
on 2.5Østfoldsprinten løp 2Indre Østfold OKØstfold6
nærS
30.4*
Førde IL Nærløp Ballbana VieåsenFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
2.5*
Sprintcup 2/Vestmjøsa-cup 1Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland2
nær
F
S
30.4*
O-sjuer nr 3Frol ILNord-Trøndelag-
nærM
to 3.5TA-sprint 5 - FinaleVerdal OKNord-Trøndelag9
kretsS
1.5
Trondheim Sprintcup, FinaleNTNUISør-Trøndelag7
kretsS
29.4
Klubbranking 2Egersund OKRogaland4
nærM
3.5*
Karusell 1Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Grenlandskarusellen 5Porsgrunn OLTelemark3
nærM
2.5
Sørmarkstafetten 2018Stavanger OrienteringsklubbRogaland5
nærSM
3.5*
Torsdagsløp nr. 4Rudsbygd ILOppland-
nærM
Østmarka Flex-o løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo5
nær
F
M
2.5
Råtasskarusellen 2018 # 3Indre Østfold OKØstfold0
nærM
2.5
fr 4.5
lø 5.5Skibotn fartsløpTromsTroms-
nærM
MyrsprintenVang OLHedmark14
kretsS
2.5
Skjærgårdsløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 2OL Tønsberg og omegnVestfold36
kretsM
1.5*
KM Mellom AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
13
kretsM
2.5
sø 6.5KløftefossløpetModum OLBuskerud43
kretsM
2.5
KM Sprint AAOK og VAOKAust-Agder
Vest-Agder
Øyestad IF allianse
Aust-Agder
Vest-Agder
10
kretsS
2.5
Skibotn langdistanseTromsTroms-
nærL
Høydepunktet m/Trimtex-CupØstmarka OKAkershus og Oslo46
kretsM
1.5
Skjærgårdssprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 3OL Tønsberg og omegnVestfold25
kretsS
1.5*
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag7
kretsL
30.4
KM MellomEmblem ILMøre og Romsdal2
kretsM
2.5
u 19ma 7.5Klubbranking 3 HusabøEgersund OKRogaland3
nærS
7.5*
ti 8.5Pokalkamp 1 BergenGneist, ILHordaland8
nærL
7.5*
Sport8serien løp 2Sarpsborg OLØstfold-
nasjM
Vestfold Vårcup 4Stokke ILVestfold48
nærM
6.5*
4. rankingløp SunnhordlandOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland-
nærL
Nærløpskarusellen Ungdomsstafett og Lagkonkurranse - VigreskogenGanddal ILRogaland0
nærSM
8.5*
Nærløpskarusellen Vigreskogen - individuelle klasserGanddal ILRogaland1
nærM
8.5*
Saltenkarusell 2 - RønvikfjelletBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærM
7.5*
Oslo City Cup, FinaleOppsal OrienteringAkershus og Oslo47
nærS
4.5
5ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud1
nærSS
3.5
KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder13
nærS
8.5*
on 9.5AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder4
nær
F
L
8.5*
Førde IL Nærløp SoleideFørde ILSogn og Fjordane1
nærM
9.5*
SprintcupHamar OKHedmark1
nærS
7.5*
Bygdakamp 2Frol ILNord-Trøndelag-
nærL
to 10.5EikerløpetEiker OLBuskerud46
kretsL
7.5
Balsfjord dobbel gatesprint, dag 1Storsteinnes ILTroms-
nær
F
L
Balsfjord dobbel gatesprint, dag 2Storsteinnes ILTroms-
nær
F
L
Klubbmesterskap og torsdagsløp nr. 5Lillehammer OKOppland-
nærM
Østmarka Flex-o løp 2Østmarka OKAkershus og Oslo1
nær
F
M
7.5
fr 11.5
lø 12.5Klubb-KM stafettIndre Østfold OKØstfold0
nærSL
8.5
Kretsmesterskap Sprint HellvikEgersund OKRogaland-
kretsS
Kretsmesterskap Sprint Stafett HellvikEgersund OKRogaland-
kretsSS
NydaltenNydalens SKAkershus og Oslo14
kretsL
7.5
KM Sprint NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag5
kretsS
7.5
Sport 8 Sprintstafett, KM Ve TeLarvik OKVestfold-
kretsSS
Klubb-KM individuelle klasserIndre Østfold OKØstfold0
nærL
8.5
ROOTS-leir EgersundGanddal ILRogaland8
nærM
11.5*
NØK-karusell, løp 1Os ILHedmark1
nær
F
M
10.5
VåronnløpetOL Toten-TrollOppland5
nasjL
8.5
sø 13.5ROOTS-leir EgersundGanddal ILRogaland8
nærM
11.5*
BøløpetBø OLTelemark7
kretsL
8.5
KM lang fellesstartOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsL
KM SprintGimle IFØstfold-
kretsS
9.5
OK Øst mellomdistanse, uttakningsløp til UnionsmatchenOK ØstAkershus og Oslo13
kretsM
8.5
u 20ma 14.5NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland-
nærM
Sprintcup finaleLillehammer OKOppland-
nærS
ti 15.5Pokalkamp 2 BergenIL GularHordaland21
nærL
14.5*
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
Ungdomscup/ KlubbkampÅlgård OrienteringRogaland-
nærM
Vestfold Vårcup 5OK HortenVestfold40
nærM
13.5*
5. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
IvarOløpet KM sprintIL TyrvingAkershus og Oslo11
kretsS
9.5
Saltenkarusell 3 - SaltstraumenBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærM
14.5*
Klubbkarusell 5 StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
15.5*
on 16.5STOK Ungdomsløp 1FreidigSør-Trøndelag-
kretsM
Førde IL Nærløp SundsdalenFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
VestMjøsa-cup 2Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland0
nærM
14.5
Østfoldsprinten løp 3OK MossØstfold-
kretsS
13.5
O-sjuer nr. 4Frol ILNord-Trøndelag-
nærL
to 17.5
fr 18.5
lø 19.5Pinseløpet, dag 1, med Junior LøpstestKongsberg OLBuskerud78
nasjL
11.5
Ungdomsstafett PinseløpetKongsberg OLBuskerud2
nasjSM
11.5
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark7
nasjS
11.5
sø 20.5Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup LangdistanseKongsberg OLBuskerud97
nasjL
11.5
ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark6
nasjM
11.5
u 21ma 21.5Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup MellomdistanseKongsberg OLBuskerud96
nasjM
11.5
LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark12
nasjL
11.5
ti 22.5SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
Saltenkarusell 4 - MørkvedbuktaBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærM
21.5*
Østmarka Flex-o løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo3
nær
F
M
21.5
on 23.5AAOK-karusellen løp 5Aust-Agder
Gjerstad IL
Aust-Agder-
nær
F
M
22.5
Førde IL Nærløp Jølster SkisenterFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
O-sjuer nr 5Frol ILNord-Trøndelag-
nærL
Park o-karusellen/WODØstmarka OKAkershus og Oslo-
nærS
to 24.5Ungdomsløp 2Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
Nordmarkskarusellen - løp 1IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Karusell 2Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Grenlandskarusellen 6, SkeidimilaOK SkeidiTelemark-
nærL
Torsdagsløp nr. 6Rudsbygd ILOppland-
nærS
fr 25.5
lø 26.5HjalmarløpetSkien OKTelemark-
kretsM
RekruttenHisøy OKAust-Agder-
nærS
23.5
Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
Unionsmatchen, IndivdueltRingerike OLBuskerud-
kretsM
Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold-
nærL
NM sprintSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland62
mestS
18.5
FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag0
kretsSM
21.5
sø 27.5Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold-
nærL
Førdebodstkka 2018Førde ILSogn og Fjordane-
kretsSS
KM-mellomdistanseMalvik ILSør-Trøndelag-
nærM
RingeriksløpetRingerike OLBuskerud-
kretsM
Unionsmatchen, StafettRingerike OLBuskerud-
kretsSM
VårløpetHedrum OLVestfold-
kretsM
NM sprintstafettSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland1
mestSS
18.5
u 22ma 28.5Klubbranking 4 GaudlandEgersund OKRogaland2
nærM
28.5*
Klubbkarusell løp 2 - KalbergskogenGanddal ILRogaland0
nærM
28.5*
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
ti 29.5Pokalkamp 3 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
28.5*
Sport8serien løp 3Trøsken ILØstfold-
nærM
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 6Larvik OKVestfold31
nærS
27.5*
Nærløpskarusellen 3 LindøyHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
29.5*
Østmarka Flex-o løp 4Østmarka OKAkershus og Oslo1
nær
F
M
28.5
on 30.5Foll-O-karusellen #1Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
nærM
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane-
nærL
to 31.5STOK ungdomsløp 3Melhus ILSør-Trøndelag-
kretsL
Grenlandskarusell løp 7Skien OKTelemark1
nærL
30.5*
Ringerikskarusellen 3Fossekallen ILBuskerud-
nærM
28.5
Torsdagsløp nr. 7Lillehammer OKOppland-
nærL
fr 1.6Trondheim Open, dag 1Nidarøst OK
Wing OK
Sør-Trøndelag-
kretsS
lø 2.6100 års jubileumsløpSande SportsklubbVestfold4
nærL
29.5
15-stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSM
KM Lang Hordaland (HOK-ranking 2/2018)Varegg FleridrettHordaland-
kretsL
KM sprintGjø-Vard OL
Oppland
Oppland-
kretsS
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
Rotekoppen Breimsbygda ILSogn og Fjordane-
nasjM
Trondheim Open, dag 2Wing OKSør-Trøndelag-
nasjM
O-treffen 2018Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nasjL
27.5
Alta 2-dagersAlta OLFinnmark4
nasjM
21.5
sø 3.6Alta 2-gagers jaktstartAlta OLFinnmark4
kretsL
21.5
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsM
GlåmdalsløpetGrue ILHedmark-
kretsL
KM mellomGjø-Vard OL
Oppland
Oppland1
kretsM
29.5
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
28.5
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
Lierbygda Dobbelt TempOLierbygda OLBuskerud-
Pre
nasjT
MellomdistanseKårvåg ILMøre og Romsdal-
krets
F
M
Trondheim Open, dag 3Wing OKSør-Trøndelag-
nasjM
Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4OL Tønsberg og omegnVestfold11
kretsS
29.5*
Supersprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 5OL Tønsberg og omegnVestfold11
kretsS
29.5*
u 23ma 4.6
ti 5.6Pokalkamp 4 BergenFana ILHordaland-
nærL
4.6*
SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 7Sandefjord OKVestfold31
nærM
3.6*
GK4Vikebygd ILRogaland1
nærL
4.6
Saltenkarusell 5 - Bueskytebanen, ArliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærM
4.6*
Østmarka Flex-o løp 5Østmarka OKAkershus og Oslo1
nær
F
M
4.6
on 6.6Østfoldsprinten FinaleHalden SKØstfold-
nærL
AAOK-karusellen løp 6Hope ILAust-Agder-
nær
F
L
5.6
Foll-O-karusellen #2Måren OKAkershus og Oslo-
nærM
O-sjuer nr. 6Frol ILNord-Trøndelag-
nærL
to 7.6UngdomsløpOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsM
Karusell 3Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Torsdagsløp nr. 8Lillehammer OKOppland-
nærL
fr 8.6
lø 9.6Gromløpet - KM mellom Trimtex CupLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
Pre-o helg i HedmarkLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark-
Pre
kretsP
Pre-o helg i Hedmark, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark-
Pre
kretsT
Varanger 2-dageres dag1Varanger OrienteringslagFinnmark-
kretsM
Verdal OK 2-dagers, dag 1Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
KM mellomdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Trollo
Vestfold6
kretsM
4.6
sø 10.6Verdal OK 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 3/2018)Bergens TFHordaland-
kretsU
KM Ultralang NordlandHerringen IL
Olderskog IL
Nordland-
kretsU
Pre-o helg i HedmarkLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark-
Pre
kretsP
RingsakersprintenRingsaker OKHedmark-
kretsM
Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsL
Varanger 2 dagers 2 dagLaksefjord ILFinnmark-
kretsM
Varteig O-lagVarteig OLØstfold1
nær
F
L
9.6
JonsokløpetFossekallen ILBuskerud-
kretsM
KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Trollo
Vestfold6
kretsS
4.6
u 24ma 11.6NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland-
nærL
ti 12.6Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5Haugesund IL Orientering
Torvastad IL
Rogaland-
nærM
SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 8OL Tønsberg og omegnVestfold25
nærM
10.6*
O-Gøy Cupen - løp 2IL KollAkershus og Oslo-
nærM
SaltenkarusellTverlandet ILNordland-
nærM
Østmarka Flex-o løp 6Østmarka OKAkershus og Oslo1
nær
F
M
11.6
on 13.6VagleskogstafettenGanddal ILRogaland0
nærSM
13.6*
Vagleskogstafetten - individuelle klasserGanddal ILRogaland0
nærM
13.6*
Foll-O-karusellen #3Ås ILAkershus og Oslo-
nærM
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag0
nærM
10.6
to 14.6STOK Ungdomsløp nr 5 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
Torsdagsløp nr. 9Øyer-Tretten IFOppland-
nærL
fr 15.6VeteranløpetIF TraumaAust-Agder-
nærM
12.6
Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold-
nærS
13.6*
lø 16.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold-
kretsS
Johan og Halvor-løpetViul OrienteringsklubbBuskerud-
nærM
16.6*
sø 17.6Asbjørn Bakkens minneløpLillehammer OKOppland-
kretsM
MidtsommerløpetStokke ILVestfold-
kretsM
St. HanskutenOL GaulaSør-Trøndelag-
nærL
EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsSM
Torsdagsløp nr. 10Lillehammer OKOppland-
nærL
u 25ma 18.6Klubbkarusell løp 3 - LyngholenGanddal ILRogaland0
nærS
18.6*
ti 19.6SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder-
nær
F
M
Ungsomscup/KlubbkampStavanger OrienteringsklubbRogaland0
nærS
19.6*
Klubbkarusell 6 StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
19.6*
Østmarka Flex-o løp 7Østmarka OKAkershus og Oslo1
nær
F
M
18.6
on 20.6
to 21.6
fr 22.6Norsk O-Festival sprintFossum IFAkershus og Oslo285
nasjS
4.6
Norsk O-festival sprint EliteFossum IFAkershus og Oslo81
intS
4.6
lø 23.6Norsk O-festival Lagkonkurranse 8-12 årFossum IFAkershus og Oslo0
nasjSL
17.6
Norsk O-Festival langFossum IFAkershus og Oslo329
nasjL
4.6
Norsk O-festival lang EliteFossum IFAkershus og Oslo79
intL
4.6
sø 24.6ROOTS treningssamling 24-28 juniRogalandRogaland6
nærM
27.5
Norsk O-Festival mellomFossum IFAkershus og Oslo328
nasjM
4.6
Norsk O-festival mellom EliteFossum IFAkershus og Oslo79
intM
4.6
u 26ma 25.6
ti 26.6SørlandskarusellenVest-AgderVest-Agder-
nær
F
M
on 27.6
to 28.6Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 1Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder74
nasjS
10.6
fr 29.6Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 2Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder74
nasjL
10.6
lø 30.6Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 3Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder75
nasjM
10.6
sø 1.7Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 4Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder73
nasjL
10.6
u 27ma 2.7
ti 3.7
on 4.7Fjord-O 2018, dag 1Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
20
nasjM
5.6
to 5.7Fjord-O 2018, dag 2Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
18
nasjL
5.6
fr 6.7Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, dag 1Alvdal IL
Folldal IF
Tynset IF
Hedmark4
kretsS
1.7
lø 7.7Fjord-O 2018, dag 3Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
22
nasjM
5.6
Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, dag 2Alvdal IL
Folldal IF
Tynset IF
Hedmark4
kretsM
1.7
Morokulien 2-dagers, etappe 1Eidskog OLHedmark-
nasjM
sø 8.7Fjord-O 2018, dag 4Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
22
nasjL
5.6
Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, dag 3Alvdal IL
Folldal IF
Tynset IF
Hedmark4
kretsL
1.7
Morokulien 2-dagers, etappe 2Eidskog OLHedmark-
nasjL
u 28ma 9.7
ti 10.7
on 11.7
to 12.7
fr 13.7HeidalsdiltenTormod SkilagOppland-
nærM
lø 14.7MyggklaskenTormod SkilagOppland-
nærM
sø 15.7Moskusspretten - orienteringsløp på DovrefjellWing OKSør-Trøndelag10
nærM
10.7
u 29ma 16.7
ti 17.7
on 18.7
to 19.7
fr 20.7
lø 21.7
sø 22.7
u 30ma 23.7
ti 24.7
on 25.7
to 26.7
fr 27.7
lø 28.7Fjelløpet i Vinje dag 1Porsgrunn OLTelemark-
kretsL
FilefjellmesterskapetTyin-Filefjell OrienteringsklubbOppland0
nær
F
L
14.7
sø 29.7Fjelløpet i Vinje dag 2Porsgrunn OLTelemark-
kretsL
RaphamnløpetLillehammer OKOppland0
nærL
19.7
u 31ma 30.7
ti 31.7
on 1.8
to 2.8
fr 3.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder-
nærL
lø 4.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder-
nærL
Hovedløpet langKristiansand OKVest-Agder-
mestL
25.6
sø 5.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder-
nærL
Hovedløpet sprintKristiansand OKVest-Agder-
mestS
25.6
u 32ma 6.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder-
nærL
ti 7.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder-
nærL
on 8.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder-
nærL
Kretsstafett (OLL)Kristiansand OKVest-Agder-
nasjSM
to 9.8
fr 10.8
lø 11.8Night Hawk Konnerud 2018, dag 1IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
0
nasjSLN
30.7
sø 12.8Night Hawk Konnerud 2018, dag 2IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
0
nasjSL
30.7
u 33ma 13.8
ti 14.8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland-
nærL
SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
on 15.8AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
M
14.8
O-sjuer nr. 8Frol ILNord-Trøndelag-
nærL
to 16.8Torsdagsløp nr. 11Lillehammer OKOppland-
nærL
fr 17.8Nord-Norsk Mesterskap SprintStorsteinnes ILTroms-
nasjS
lø 18.8MyrtrampenVang OLHedmark-
kretsL
Nord-Norsk Mesterskap LangdistanseStorsteinnes ILTroms-
nasjL
Noregscup mellom + publikumsløpIdrettslaget Dyre VaaTelemark0
nasjM
12.8
sø 19.8Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
Drammensløpet og PWT-cupSturla, IFBuskerud-
kretsL
KM StafettSauda OrienteringsklubbRogaland-
mestSM
NM ultralang + publikumsløpHøydalsmo ILTelemark-
mestU
12.8*
Nord-Norsk Mesterskap stafettStorsteinnes ILTroms-
nasjM
RomeriksløpetRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
Vossagampen 2018Voss ILHordaland-
nærU
u 34ma 20.8Klubbkarusell løp 4 - GrudaskogenGanddal ILRogaland0
nærM
20.8*
ti 21.8Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
20.8*
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
nær
F
M
Høst cupHedrum OLVestfold-
nærM
NØK-karusell, løp 4Hedmark
Ålen IL
Hedmark
Sør-Trøndelag
-
nær
F
M
Lagskonkuranse/Ungdomstafett - SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLM
Østmarka Flex-o løp 8Østmarka OKAkershus og Oslo1
nær
F
M
20.8
on 22.8AAOK-karusellen løp 8Froland ILAust-Agder0
nærM
21.8
to 23.8STOK Ungdomsløp 6Malvik ILSør-Trøndelag-
nærM
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
Torsdagsløp nr. 12Rudsbygd ILOppland-
nærL
fr 24.8Midt-Norsk Mesterskap, sprintWing OKSør-Trøndelag-
nasjS
lø 25.8Folloløpet med KM lang og Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo-
kretsL
KM LangdistanseAlta OLFinnmark-
kretsL
KM langdistanse og PWT-cupEiker OLBuskerud-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap - LangdistanseFreidigSør-Trøndelag-
nasjL
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
22.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 4/2018)IL GularHordaland-
nasjM
Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6OL Tønsberg og omegnVestfold3
kretsL
21.8*
sø 26.8KM stafettEiker OLBuskerud-
kretsSM
KM StafettTrøsken ILØstfold-
nasjSL
KM stafett FinnmarkAlta OLFinnmark-
kretsSM
Midt-Norsk Mesterskap - StafettFreidigSør-Trøndelag-
nasjSM
MjølnerløpetElverum OKHedmark-
kretsM
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsM
21.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 5/2018)IL GularHordaland-
nasjL
Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7OL Tønsberg og omegnVestfold3
kretsM
21.8*
u 35ma 27.8
ti 28.8Pokalkamp 6 BergenÅrstad ILHordaland-
nærL
Sport8serien løp 4Fredrikstad SKØstfold-
kretsM
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold-
nærM
Klubbkarusell 7 BrakahaugHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
28.8*
Østmarka Flex-o løp 9Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
27.8
on 29.8O-sjuer nr. 9Frol ILNord-Trøndelag-
nærS
to 30.8Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
STOK Ungdomsløp nr 7Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærM
fr 31.8Km-sprintTverlandet ILNordland-
kretsS
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
Sprint SogndalSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsS
lø 1.9KM Lang / TorridalsløpetTorridal ILVest-Agder-
kretsL
KM lang/TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag-
mestL
KM Langdistanse Hedmark - Finndulten 2018Lunderseter ILHedmark-
kretsL
KM Langdistanse SogndalSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsL
KM mellomdistanseInderøy ILNord-Trøndelag-
kretsM
KM sprint/ mellom langKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsS
KM-langBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsL
KM-lang Te-Ve/DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark-
kretsL
Prøve-VM Publikumsløp og KM-langØstfoldØstfold-
nasjL
KM MellomGanddal ILRogaland-
nærM
sø 2.9Holleialøpet og PWT-cupModum OLBuskerud-
nærL
KM Stafett (NTOK og STOK)OL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsSM
KM Stafett, AAOK og VAOKBirkenes ILVest-Agder-
kretsSM
KM stafett, Te/VeOK SkeidiTelemark-
kretsSL
KM-stafettBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nasjSL
KM-Stafett HedmarkBrandval/Kongsvinger OKHedmark-
kretsSM
Prøve-VM Publikumsløp og KM-mellomØstfoldØstfold-
nasjM
SprintVelledalen ILMøre og Romsdal-
krets
F
S
GanddalsløpetGanddal ILRogaland-
nærL
KM-ultralangIL Pasvik HaukFinnmark-
kretsU
u 36ma 3.9
ti 4.9Sport8serien løp 5Indre Østfold OKØstfold-
nærL
Sprintcup 4 BergenFana ILHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 4Larvik OKVestfold-
nærS
SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
Klubbkarusell 8 KattanakkHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
4.9*
Østmarka Flex-o løp 10Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
3.9
on 5.9AAOK-karusellen løp 9Øyestad IF allianseAust-Agder-
nær
F
M
4.9
to 6.9Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
Torsdagsløp nr. 14Rudsbygd ILOppland-
nærL
fr 7.9VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo12
nasjS
28.8
Tour de Trondheim, tour de Trondheim, Dag 1NTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lø 8.9Tour de Trondheim, tour de Trondheim, Dag 2NTNUISør-Trøndelag-
kretsM
Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)Fitjar ILHordaland-
kretsM
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo11
nasjL
28.8
Avslutningsløp PWT cupenBuskerudBuskerud-
nærM
sø 9.9Tour de Trondheim, tour de Trondheim, Dag 3NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
Asker løpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsL
KM LangMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsL
SnertingdalsløpetSnertingdal IF OrienteringOppland-
kretsL
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo12
nasjM
28.8
u 37ma 10.9
ti 11.9Pokalkampfinale BergenBergens TFHordaland-
nærL
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
Klubbkamp/Ungdomscup finale - BogafjellGanddal ILRogaland0
nærM
11.9*
Østmarka Flex-o løp 11Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
10.9
on 12.9O-sjuer nr. 10Frol ILNord-Trøndelag-
nærL
to 13.9NM langdistanseVegårshei ILAust-Agder-
mestL
2.9
Nordmarkskarusellen - ekstraløpIL KollAkershus og Oslo-
nærM
Treningsløp nr. 15Lillehammer OKOppland-
nærM
fr 14.9NM mellom kvalifiseringVegårshei ILAust-Agder-
mestM
2.9
NM publikumsløpVegårshei ILAust-Agder-
nærM
13.9
lø 15.9NM mellomdistanse finalerVegårshei ILAust-Agder-
mestM
2.9
Sport8serien finaleHalden SKØstfold-
nærL
sø 16.9HemingløpetHeming OrienteringAkershus og Oslo-
nasjM
NM stafettVegårshei ILAust-Agder-
mestSL
2.9
O-løpStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
Ranking -Sprintløp Stavanger SentrumStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
Stokke ILStokke ILVestfold-
nærM
u 38ma 17.9Klubbkarusell løp 5 - SandvedGanddal ILRogaland0
nærS
17.9*
ti 18.9Sprintcup 5 BergenOs OrienteringsklubbHordaland-
nærS
SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
M
Høst cupHedrum OLVestfold-
nærS
Nærløpskarusellen 8 ÅrabrotHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
18.9*
Østmarka Flex-o løp 12Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
17.9
on 19.9AAOK-karusellen løp 10IL ImåsAust-Agder1
nær
F
M
18.9
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 20.9Grenlandskarusell løp 14Skien OKTelemark1
nærL
20.9*
Torsdagsløp nr. 16Lillehammer OKOppland-
nærM
fr 21.9Norgescup sprintSandefjord OKVestfold-
intS
10.9
lø 22.9KM nattIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsLN
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nasjU
Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 1Sandefjord OKVestfold-
intM
10.9
Norgescup junior mellom + O-idolSandefjord OKVestfold-
nasjM
10.9
Publikumsløp NM-helgSandefjord OKVestfold-
nærM
10.9
Finn Skedsmos minneløp 2018Hadeland OLOppland-
nærL
sø 23.9Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 2Sandefjord OKVestfold-
intM
10.9
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nasjSM
NM junior stafettSandefjord OKVestfold-
mestSL
10.9
u 39ma 24.9
ti 25.9Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærS
Sprintcupfinale BergenTIF VikingHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 7OL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
KlubbmesterskapHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
25.9*
NattpottaØstmarka OKAkershus og Oslo-
nærMN
17.9
on 26.9Gimse by Night, fellesstartMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
KM NattSarpsborg OLØstfold-
nasjL
O-sjuer nr 11Frol ILNord-Trøndelag-
nærLN
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 27.9Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud-
nærMN
fr 28.9KM NattVikebygd ILRogaland-
kretsLN
lø 29.9BlodsmakenAlta OLFinnmark-
nærL
Furugampen 2018Hamar OKHedmark-
kretsM
Kretsløp sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
kretsS
Over SkauenEiker OLBuskerud-
nærU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
sø 30.9FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
HOK-rankingfinale 2018Fana ILHordaland-
kretsM
O-karusell 7, åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
RingrevenRingsaker OKHedmark-
kretsSM
u 40ma 1.10Klubbmesterskap Ganddal IL - ØksnevadskogenGanddal ILRogaland0
nærM
1.10*
ti 2.10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark-
nærS
on 3.10Harry Lagerts Nattcup 2018 BonusNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærLN
to 4.10
fr 5.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
nærM
KM nattSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsMN
KM nattLøten o-lagHedmark-
kretsLN
KM Natt Telemark kretsIL HaukenTelemark-
kretsLN
lø 6.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
Kjempesprekken 2018Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærU
sø 7.10
u 41ma 8.10
ti 9.10NattløpTverlandet ILNordland-
nærSN
on 10.10Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 11.10Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud-
nærMN
fr 12.10
lø 13.10NM natt + jaktstart søndag, dag 1, Natt NM 2018Asker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
-
mestLN
1.10
AAOK-karusellen løp 11Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
S
12.10
sø 14.10NM natt + jaktstart søndag, dag 2Asker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
-
mestM
1.10
MarummilaSandefjord OKVestfold-
nærL
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nasjL
u 42ma 15.10
ti 16.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark-
nærS
on 17.10Nattcup 1 BergenFana ILHordaland-
nærLN
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 18.10Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud-
nærMN
fr 19.10Nattløpet i Grimstad 2018IL ImåsAust-Agder0
nær
F
MN
18.10
lø 20.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
nasjU
sø 21.10
u 43ma 22.10
ti 23.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark-
nærS
on 24.10
to 25.10
fr 26.10Harry Lagerts Nattcup 2018 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
lø 27.10HuldertrampenLøten o-lagHedmark-
nærU
SkiensmilaSkien OKTelemark-
nærL
sø 28.10
u 44ma 29.10
ti 30.10
on 31.10
to 1.11
fr 2.11
lø 3.11HøstgampenHedrum OLVestfold-
kretsM
GrankvistløpetØstmarka OKAkershus og Oslo0
nærL
31.10
Trollnatta og Natt-O-TogetIL KollAkershus og Oslo1
nærMN
29.10
sø 4.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
kretsL
u 45ma 5.11
ti 6.11
on 7.11
to 8.11
fr 9.11
lø 10.11
sø 11.11
u 46ma 12.11
ti 13.11
on 14.11Nattcup 2 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
to 15.11
fr 16.11
lø 17.11
sø 18.11
u 47ma 19.11
ti 20.11
on 21.11
to 22.11
fr 23.11
lø 24.11
sø 25.11
u 48ma 26.11
ti 27.11
on 28.11
to 29.11
fr 30.11
lø 1.12
sø 2.12
u 49ma 3.12
ti 4.12
on 5.12
to 6.12
fr 7.12
lø 8.12
sø 9.12
u 50ma 10.12
ti 11.12
on 12.12Nattcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærLN
to 13.12
fr 14.12
lø 15.12
sø 16.12
u 51ma 17.12
ti 18.12
on 19.12
to 20.12
fr 21.12
lø 22.12
sø 23.12
u 52ma 24.12
ti 25.12
on 26.122.juledagsløpetVest-AgderVest-Agder-
nærL
TøffenLarvik OKVestfold-
nærL
to 27.12
fr 28.12
lø 29.12
sø 30.12
u 1ma 31.12Nyttårsløpet, OK MossOK MossØstfold-
nærM

Annonser

IOF Eventor