Norwegian Orienteering Federation

Event calendar

961 events were found between 01/01/2018 and 31/12/2018 with the following selection: Norges Orienteringsforbund, IOF, International event, Championship event, National event, Regional event, Local event.

Date Event Organiser Regions
Cmp
D
Cl
F
F
ED
T
ED
w 1Mon 1/1
Tue 2/1
Wed 3/1Vinterjukola løp 10Skien OKTelemark45
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 4/1Nattsprint-karusell - Løp 5 - HaraldsvangenHaugesund IL OrienteringRogaland13
locSN
Fri 5/1
Sat 6/1Ski-o-treff mellomNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo277
S
intMShow routes in LiveloxResults
Vinterkarusell KalbergskogenGanddal ILRogaland87
locMResults
Ski-o-treff nattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo223
S
natSNShow routes in LiveloxResults
Sun 7/1Ski-o-treff lang (jaktstart i NC klasser)Nordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo255
S
natLShow routes in LiveloxResults
w 2Mon 8/1
Tue 9/1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo94
locMNShow routes in LiveloxResults
Urb-O løp 4 Free ChallengeVaregg FleridrettHordaland75
locSN
Wed 10/1Nattløp EOK HaugstadskogenEgersund OKRogaland54
locMResults
Vinter-Jukola 11Larvik OKVestfold56
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 11/1
Fri 12/1Tac-OStokke ILVestfold44
locMN
Sat 13/1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo67
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 14/1
w 3Mon 15/1
Tue 16/1
Wed 17/1Vinterjukola 12Porsgrunn OLTelemark45
locLNShow routes in LiveloxResults
TV-Cupen 2018 Race1Kristiansand OKVest-Agder20
locMN
Nattcup 4 BergenGneist, ILHordaland75
locMNResults
Thu 18/1Nattsprint-karusell - Løp 6 - Hauge skoleHaugesund IL OrienteringRogaland6
locSNShow routes in Livelox
Fri 19/1
Sat 20/1Hovedløpet ski-o + mellom andre klasserHadeland OLOppland304
S
natMResults
Vinterkarusell, SælandskogenÅlgård OrienteringRogaland59
locMResults
Sun 21/1NM ski-o lang + alle klasserHadeland OLOppland216
S
intLResults
w 4Mon 22/1
Tue 23/1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo51
locMNShow routes in LiveloxResults
Urb-O løp 5 Individuell startVaregg FleridrettHordaland60
locSNResults
Wed 24/1Nattløp, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland72
locLNResults
Vinter-Jukola 13OK SkeidiTelemark39
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 25/1Torsdagsløp JanuarStavanger OrienteringsklubbRogaland37
locLNResults
Fri 26/1
Sat 27/1Vinterkarusell EOK LØP 3Egersund OKRogaland29
locMResults
Sun 28/1
w 5Mon 29/1
Tue 30/1
Wed 31/1TV-Cupen 2018 Race2Kristiansand OKVest-Agder33
locMNResults
Vinter-Jukola 14Larvik OKVestfold52
locMNShow routes in LiveloxResults
Vinterråtassen 2018 # 2Indre Østfold OKØstfold12
locMN
Thu 1/2Gate-O-LøpAsker SkiklubbAkershus og Oslo46
locMN
Nattsprint-karusell - Løp 7 - Austrheim skoleHaugesund IL OrienteringRogaland14
locSN
Fri 2/2
Sat 3/2Tromsø Winter Sprint & GoIL BUL-TromsøTroms23
locMShow routes in LiveloxResults
Vinterkarusell EOK LØP 4 / Vinterkarusell ROK Sør SveineskogenEgersund OKRogaland57
locMResults
Sun 4/2
w 6Mon 5/2
Tue 6/2Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo62
locMNShow routes in LiveloxResults
Urb-O løp 6 SløyferVaregg FleridrettHordaland72
locSN
Wed 7/2Nattløp ØksnevadskogenGanddal ILRogaland58
locMNResults
Vinterjukola løp 15Skien OKTelemark37
locLNShow routes in LiveloxResults
Vinterråtassen 2018 # 3Indre Østfold OKØstfold17
locMNShow routes in Livelox
Thu 8/2
Fri 9/2
Sat 10/2
Sun 11/2
w 7Mon 12/2
Tue 13/2Foredrag med Vebjørn RodalNTNUISør-Trøndelag82
locTSC
Wed 14/2Vinter-jukola nr 16Sandefjord OKVestfold33
locMNShow routes in LiveloxResults
Vinterråtassen 2018 # 4Indre Østfold OKØstfold15
locMN
Nattcup 5 BergenIL GularHordaland46
locLNResults
Thu 15/2TV-Cupen 2018 Race3Kristiansand OKVest-Agder29
locSNResults
Fri 16/2
Sat 17/2NM mellomKongsberg OLBuskerud202
S
champsMShow routes in LiveloxResults
Sun 18/2Individuelle klasser NM ski-oKongsberg OLBuskerud89
S
natLShow routes in LiveloxResults
NM stafettKongsberg OLBuskerud24
S
champsRLShow routes in LiveloxResults
w 8Mon 19/2
Tue 20/2Urb-O løp 7 JaktstartVaregg FleridrettHordaland59
locSNResults
Wed 21/2Nattløp ØlbergskogenStavanger OrienteringsklubbRogaland80
locMNResults
På sokkelestenSvalbard TurnTroms15
locSResults
Thu 22/2Torsdagsløp FebruarStavanger OrienteringsklubbRogaland21
locLNResults
Natt-sprint-karusell - Løp 8 - Vormedal skoleHaugesund IL OrienteringRogaland9
locSN
Fri 23/2
Sat 24/2Vinterkarusell Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland82
locLResults
Sun 25/2
w 9Mon 26/2
Tue 27/2Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo40
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 28/2Vinter-Jukola 17Hedrum OLVestfold26
locMNShow routes in LiveloxResults
Vinterråtassen 2018 # 5Indre Østfold OKØstfold7
locMN
Thu 1/3
Fri 2/3Heimdal Vintersprint, dag 1OL TrollelgSør-Trøndelag69
locSN
Sat 3/3Heimdal Vintersprint, dag 2OL TrollelgSør-Trøndelag67
locS
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo34
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 4/3
w 10Mon 5/3
Tue 6/3Føyka-sprinten, Ski-oAsker SkiklubbAkershus og Oslo54
S
locLNResults
Wed 7/3Vinter-Jukola 18OK SkeidiTelemark33
locMNShow routes in LiveloxResults
Jaktstart nattløpÅlgård OrienteringRogaland61
locMNResults
Vinterråtassen 2018 # 6Indre Østfold OKØstfold3
locMN
Thu 8/3
Fri 9/3
Sat 10/3Tromsø ski-o sprintIL BUL-TromsøTroms46
S
natSShow routes in LiveloxResults
Ski-Orientering på Bjørnefjorden golfklubbOs OrienteringsklubbHordaland1
S
locS
Sun 11/3Tromsø ski-o mellomIL BUL-TromsøTroms50
S
natMShow routes in LiveloxResults
w 11Mon 12/3
Tue 13/3Sport8 Ås by Night & Fog Cup #9Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo39
locMNShow routes in LiveloxResults
Hemingkjappen m/innlagt intro til ski-oHeming OrienteringAkershus og Oslo92
S
loc
F
MNResults
Wed 14/3Nattcupfinale BergenBergens TFHordaland60
locLNResults
Tjensvoll rundt - GeomatikkdageneStavanger OrienteringsklubbRogaland50
locM
Vinter-Jukola 19Larvik OKVestfold36
locMCShow routes in LiveloxResults
Vinterråtassen 2018 # 7Indre Østfold OKØstfold7
locMN
Thu 15/3
Fri 16/3NattsvermerenFredrikstad SKØstfold16
natLN
Bergen Sprint Camp 2018, treningVaregg FleridrettHordaland151
natS
Bergen Sprint Camp 2018, nattsprintVaregg FleridrettHordaland241
natSN
Sat 17/3Bergen Sprint Camp 2018, sprintVaregg FleridrettHordaland240
natS
Bergen Sprint Camp 2018, sprintVaregg FleridrettHordaland236
natS
BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold28
natL
KOK 2-dagers, dag 1Kristiansand OKVest-Agder37
natM
Damenes dagGanddal ILRogaland17
locM
Vinterkarusell VagleskogenGanddal ILRogaland100
locMResults
Sun 18/3Bergen Sprint Camp 2018, finalesprintVaregg FleridrettHordaland234
natS
KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKVest-Agder42
natL
w 12Mon 19/3
Tue 20/3Klubbkarusell 1 DeepOcean ArenaHaugesund IL OrienteringRogaland41
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Sport8 Ås by Night & Fog Cup FinaleÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo50
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 21/3Vinterjukola 20Porsgrunn OLTelemark38
locLCShow routes in LiveloxResults
Thu 22/3Vinterråtassen 2018 # 8Indre Østfold OKØstfold4
locMN
Fri 23/3
Sat 24/3Vestfold 2 dagersSandefjord OKVestfold0
regM
Sun 25/3Vestfold 2-dagers, Dag 2Larvik OKVestfold54
regM
w 13Mon 26/3
Tue 27/3
Wed 28/3
Thu 29/3
Fri 30/3
Sat 31/3
Sun 1/4
w 14Mon 2/4Ringerikskarusellen 1Fossekallen ILBuskerud61
locSResults
Tue 3/4SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder0
loc
F
M
Klubbkarusell 2 HaraldsvangHaugesund IL OrienteringRogaland45
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Oslo City Cup, Løp nr 1Nydalens SKAkershus og Oslo731
locSShow routes in LiveloxResults
Wed 4/4
Thu 5/4TA-sprint 1Frol ILNord-Trøndelag25
regS
Grenlandskarusellen 1OK SkeidiTelemark62
locSResults
Sprintcup 1Wing OKSør-Trøndelag303
locSShow routes in LiveloxResults
Fri 6/4
Sat 7/4BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold171
regM
Lørdagskjappen, eliteklasserOK MossØstfold65
intM
EM testløp mellomFredrikstad SK
Norges Orienteringsforbund
Østfold188
intMResults
Lørdagskjappen OK MossØstfold58
natM
KM Natt HordalandStord OrienteringHordaland34
regLNShow routes in LiveloxResults
Sun 8/4EM testløp langFredrikstad SK
Norges Orienteringsforbund
Østfold102
intLResults
SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold85
intL
Vestfold 2-dagers, Dag 2 (flyttet fra 25.03)Larvik OKVestfold487
regMShow routes in LiveloxResults
Kristtornløpet (HOK-ranking 1/2018)Stord OrienteringHordaland154
regLShow routes in LiveloxResults
w 15Mon 9/4
Tue 10/4EM testløp sprintLillomarka OLAkershus og Oslo86
intSShow routes in LiveloxResults
1. rankingløp SunnhordlandFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland31
locLShow routes in LiveloxResults
KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder99
locSShow routes in LiveloxResults
Sprintcup 1 BergenVaregg FleridrettHordaland182
locSResults
Vestfold Vårcup 1Stokke ILVestfold211
locSShow routes in LiveloxResults
GK1Vikebygd ILRogaland2
locM
Oslo City Cup, løp nr. 2Lillomarka OLAkershus og Oslo836
locSShow routes in LiveloxResults
Klubbkarusell 3 SolandsmarkaHaugesund IL OrienteringRogaland60
loc
F
MResults
Wed 11/4AAOK-karusellen løp 1IF TraumaAust-Agder149
loc
F
MResults
Førde IL Nærløp MovikaFørde ILSogn og Fjordane68
locMResults
Raumar sprint-karusell 1Raumar OrienteringAkershus og Oslo39
locSResults
Thu 12/4TA-sprint 2OK SkøynarNord-Trøndelag58
regSResults
Grenlandskarusellen 2Porsgrunn OLTelemark78
locSShow routes in LiveloxResults
Sprintkarusell - RingerikeRingerike OLBuskerud34
locSResults
Torsdagsløp nr. 1Lillehammer OKOppland0
locS
Drammen City Cup - Løp 1Sturla, IFBuskerud159
locSShow routes in LiveloxResults
Sprintcup 2Orkanger IFSør-Trøndelag218
locSResults
KM-Natt Oslo/AkershusBækkelagets SKAkershus og Oslo0
regLN
Fri 13/4
Sat 14/4Norwegian Spring - VårsprettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold1369
natMShow routes in LiveloxResults
Norwegian Spring - VårstafettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold35
natRM
Sun 15/4Norwegian Spring - SolrenningenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold1173
natMShow routes in LiveloxResults
Nær-ski-o Rislamoen Storsteinnes ILTroms0
S
loc
F
L
Kretsløp Langavatnet/fotland LangdistanseEgersund OKRogaland129
regLShow routes in LiveloxResults
w 16Mon 16/4Klubbkarusell løp 1 - NeseskogenGanddal ILRogaland67
locMResults
Treningsløp Postplukk EgeEgersund OKRogaland31
locM
Tue 17/42. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland39
locLShow routes in LiveloxResults
Vestfold Vårcup 2Hedrum OLVestfold226
locSShow routes in LiveloxResults
KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder98
locSShow routes in LiveloxResults
Oslo City Cup, løp nr. 3Bækkelagets SKAkershus og Oslo627
locSShow routes in LiveloxResults
Saltensprint 1 - Rønvik skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland54
locSResults
Nærløpskarusellen 1 HaraldsstøttaHaugesund IL OrienteringRogaland58
loc
F
SShow routes in LiveloxResults
Wed 18/4AAOK-karusellen løp 2IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder125
loc
F
MResults
Førde IL Nærløp Sunde SkuleFørde ILSogn og Fjordane75
locSResults
Nammo-cup 1Gjø-Vard OLOppland111
locSShow routes in LiveloxResults
Raumar sprint-karusell 2Raumar OrienteringAkershus og Oslo49
locSResults
NØK Sprintcup løp 1 TYNSETTynset IFHedmark75
locSShow routes in LiveloxResults
Østfoldsprinten - 1Fredrikstad SKØstfold111
regSResults
Thu 19/4Grenlandskarusell løp 3Skien OKTelemark96
locMShow routes in LiveloxResults
Drammen City Cup - løp 2Konnerud ILBuskerud138
locSShow routes in LiveloxResults
Sprintkarusell - RingerikeRingerike OLBuskerud46
locSResults
TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag70
regSShow routes in LiveloxResults
Sprintcup 3Byåsen ILSør-Trøndelag309
locSResults
Råtasskarusellen 2018 # 1Indre Østfold OKØstfold49
locMResults
Fri 20/4
Sat 21/4Vårsleppet - mellomBjugn ILSør-Trøndelag170
regMResults
Vårsleppet - sprintBjugn ILSør-Trøndelag158
regSResults
Tour de Orientering, prologÅlgård OrienteringRogaland93
regSResults
Tour de Orientering, mellomÅlgård OrienteringRogaland205
regMShow routes in LiveloxResults
Sogndal Flex-o løpSogndal ILSogn og Fjordane47
loc
F
MResults
Koll 2-4-6 #2IL KollAkershus og Oslo0
locS
Jubileumstarten - OTO 70 år jubileumkarusell 2018 - løp 1OL Tønsberg og omegnVestfold203
regMShow routes in LiveloxResults
Sørløp dag 1OK SørVest-Agder105
regSShow routes in LiveloxResults
Sun 22/4Tour de Orientering, jaktstartÅlgård OrienteringRogaland107
regLShow routes in LiveloxResults
VårløpetPorsgrunn OLTelemark224
regMShow routes in LiveloxResults
SprintcupLøten o-lagHedmark39
locSResults
LørdagskjappenOK MossØstfold1146
regMResults
Sørløp dag 2 FellesstartOK SørVest-Agder77
regMShow routes in LiveloxResults
w 17Mon 23/4Klubbranking KiellanskogenEgersund OKRogaland67
locSResults
NordhordlandskarusellenManger ILHordaland15
locSResults
Tue 24/4Sprintcup 2 BergenBergens TFHordaland176
locSShow routes in LiveloxResults
3. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland32
locLShow routes in LiveloxResults
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder89
locSShow routes in LiveloxResults
Vestfold Vårcup 3Sande SportsklubbVestfold169
locMResults
Nærløp TanangerStavanger OrienteringsklubbRogaland86
locMResults
Saltensprint 2 - Bodø VGS Bodø og Omegn IF OrienteringNordland62
locSShow routes in LiveloxResults
Sport8serien løp 1Gimle IFØstfold143
locMResults
Klubbkarusell 4 ElvegårdHaugesund IL OrienteringRogaland55
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Oslo City Cup, løp nr. 4Heming OrienteringAkershus og Oslo651
locSShow routes in LiveloxResults
Wed 25/4OSI/GeoForm Rankingløp 1IL GeoFormAkershus og Oslo57
locMShow routes in LiveloxResults
AAOK-karusellen løp 3IL ExpressAust-Agder122
loc
F
SResults
Førde IL Nærløp Bulingstjørna HolsenFørde ILSogn og Fjordane76
locMResults
NØK Sprintcup løp 2Vingelen ILHedmark66
locSResults
Raumar sprint-karusell 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo33
locSResults
Thu 26/4Drammen City Cup - løp 3Røyken OLBuskerud111
locSResults
Sprintkarusell - RingerikeRingerike OLBuskerud41
locSResults
Råtasskarusellen 2018 # 2Indre Østfold OKØstfold47
locMShow routes in LiveloxResults
Grenlandskarusellen 4OK SkeidiTelemark88
locMResults
TA-sprint 4 / Trondheim sprintcup 4Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag245
regSShow routes in LiveloxResults
Fri 27/4
Sat 28/4Kretsløp mellomdistanse fra Auklandshamn SkuleSveio OL - OrienteringRogaland119
regMShow routes in LiveloxResults
VårsprintenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal16
natM
Sun 29/4Vestfold 2-dagers, dag 1 (flyttet fra 24.03)Sandefjord OKVestfold237
regMShow routes in LiveloxResults
OdalsløpetOdal OL - OrienteringHedmark124
regMShow routes in LiveloxResults
BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag186
regMShow routes in LiveloxResults
Markane IL og IL VetenIL Veten
Markane IL
Sogn og Fjordane40
regS
VikesprintenVikebygd ILRogaland207
regMResults
w 18Mon 30/4
Tue 1/5KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo100
regRMShow routes in LiveloxResults
Kvistkvaset D/H 9-12 individuell fellesstartÅs ILAkershus og Oslo67
locMShow routes in LiveloxResults
Skien City RaceSkien OKTelemark158
regLShow routes in LiveloxResults
Ringerikskarusellen 2Fossekallen ILBuskerud73
locMResults
KM Sprint, BuskerudKongsberg OLBuskerud208
regSShow routes in LiveloxResults
SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder90
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
NØK Sprintcup Finale 2018Røros ILSør-Trøndelag75
locSResults
Saltenkarusell 1 - Geitvågen / AusvikaBodø og Omegn IF OrienteringNordland65
locMResults
Wed 2/5OSI/GeoForm Rankingløp 2Oslostudentenes IKAkershus og Oslo137
locMShow routes in LiveloxResults
Førde IL Nærløp Ballbana VieåsenFørde ILSogn og Fjordane73
locMResults
Klubbranking 1Samnanger ILHordaland15
locSResults
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 1. løp, OksefjelletNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo0
T
locP
Sprintcup 2/Vestmjøsa-cup 1Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland99
loc
F
SShow routes in LiveloxResults
Østfoldsprinten løp 2Indre Østfold OKØstfold87
locSResults
Thu 3/5Trondheim Sprintcup, FinaleNTNUISør-Trøndelag227
regSResults
Klubbranking 2Egersund OKRogaland33
locMResults
Råtasskarusellen 2018 # 3Indre Østfold OKØstfold36
locMShow routes in LiveloxResults
Karusell 1Ålgård OrienteringRogaland29
locM
Grenlandskarusellen 5Porsgrunn OLTelemark80
locMShow routes in LiveloxResults
TA-sprint 5 - FinaleVerdal OKNord-Trøndelag68
regSShow routes in LiveloxResults
Sørmarkstafetten 2018Stavanger OrienteringsklubbRogaland22
locRMResults
Østmarka Flex-o løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo38
loc
F
MShow routes in Livelox
Torsdagsløp nr. 4Rudsbygd ILOppland3
locM
Fri 4/5
Sat 5/5MyrsprintenVang OLHedmark172
regSResults
Skjærgårdsløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 2OL Tønsberg og omegnVestfold187
regMShow routes in LiveloxResults
KM Mellom AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
135
regMResults
Skibotn fartsløpTromsTroms42
locMResults
Sun 6/5KløftefossløpetModum OLBuskerud447
regMShow routes in LiveloxResults
Høydepunktet m/Trimtex-CupØstmarka OKAkershus og Oslo585
regMShow routes in LiveloxResults
Skibotn langdistanseTromsTroms52
locLResults
Vestbygda-eventyretOL Vallset/StangeHedmark50
loc
F
MResults
Skjærgårdssprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 3OL Tønsberg og omegnVestfold144
regSShow routes in LiveloxResults
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag282
regLShow routes in LiveloxResults
KM MellomEmblem ILMøre og Romsdal48
regMShow routes in LiveloxResults
KM Sprint AAOK og VAOKAust-Agder
Øyestad IF allianse
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
112
regSResults
w 19Mon 7/5Klubbranking 3 HusabøEgersund OKRogaland47
locSResults
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 1Lillomarka OLAkershus og Oslo93
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 8/5Pokalkamp 1 BergenGneist, ILHordaland255
locLResults
O-Gøy cupen - løp 1IL KollAkershus og Oslo0
locM
Vestfold Vårcup 4Stokke ILVestfold233
locMShow routes in LiveloxResults
4. rankingløp SunnhordlandOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland28
locLResults
Nærløpskarusellen Ungdomsstafett og Lagkonkurranse - VigreskogenGanddal ILRogaland11
locRMResults
Nærløpskarusellen Vigreskogen - individuelle klasserGanddal ILRogaland58
locMResults
O-karusell 2Eidskog OLHedmark31
locSShow routes in LiveloxResults
Saltenkarusell 2 - RønvikfjelletBodø og Omegn IF OrienteringNordland52
locMResults
Sport8serien løp 2Sarpsborg OLØstfold138
natMResults
NK 2/GK 2 Fjellstøl, SandeidHaugesund IL Orientering
Vindafjord OL
Rogaland19
loc
F
LResults
Oslo City Cup, FinaleOppsal OrienteringAkershus og Oslo506
locSShow routes in LiveloxResults
5ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud17
locRS
KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder86
locSResults
Wed 9/5OSI/GeoForm Rankingløp 3IL GeoFormAkershus og Oslo71
locMShow routes in LiveloxResults
AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder88
loc
F
LShow routes in LiveloxResults
Førde IL Nærløp SoleideFørde ILSogn og Fjordane55
locMResults
KjønåsRingebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland0
locM
Raumar O-karusell 1Raumar OrienteringAkershus og Oslo56
locMResults
SprintcupHamar OKHedmark45
locSResults
Thu 10/5EikerløpetEiker OLBuskerud869
regLShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap 2018Fredrikstad SKØstfold82
locMShow routes in Livelox
Balsfjord dobbel gatesprint, dag 1Storsteinnes ILTroms2
loc
F
S
Balsfjord dobbel gatesprint, dag 2Storsteinnes ILTroms2
loc
F
S
Klubbmesterskap og torsdagsløp nr. 5Lillehammer OKOppland82
locMResults
Østmarka Flex-o løp 2Østmarka OKAkershus og Oslo1
loc
F
M
Fri 11/5
Sat 12/5Klubb-KM stafettIndre Østfold OKØstfold38
locRLShow routes in Livelox
NydaltenNydalens SKAkershus og Oslo673
regLShow routes in LiveloxResults
KM Sprint NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag223
regSShow routes in LiveloxResults
Sport 8 Sprintstafett, KM Ve TeLarvik OKVestfold57
regRSShow routes in LiveloxResults
Klubb-KM individuelle klasserIndre Østfold OKØstfold4
locL
Kretsmesterskap Sprint HellvikEgersund OKRogaland180
regSShow routes in LiveloxResults
NØK-karusell, løp 1Os ILHedmark89
loc
F
MResults
VåronnløpetOL Toten-TrollOppland170
natLShow routes in LiveloxResults
Kretsmesterskap Sprint Stafett HellvikEgersund OKRogaland36
regRSResults
Sprintløp UniversitetsområdetIL BUL-TromsøTroms39
locSResults
Sun 13/5KM lang fellesstartOK SkøynarNord-Trøndelag164
regLResults
KM Mellomdistanse TromsIL BUL-TromsøTroms46
regMResults
BøløpetBø OLTelemark208
regLShow routes in LiveloxResults
OK Øst mellomdistanse, uttakningsløp til UnionsmatchenOK ØstAkershus og Oslo370
regMShow routes in LiveloxResults
KM SprintGimle IFØstfold136
regSShow routes in LiveloxResults
Vårsprint VelledalenVelledalen ILMøre og Romsdal51
loc
F
SResults
w 20Mon 14/5NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland38
locMResults
Sprintcup finaleLillehammer OKOppland53
locSResults
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 2Lillomarka OLAkershus og Oslo96
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 15/5Pokalkamp 2 BergenIL GularHordaland211
locLResults
Klubbkarusell 5 StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland51
loc
F
LResults
AB-karusell 1 /OBIKs 5. poengløpBærums SkiklubAkershus og Oslo0
locL
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder67
loc
F
MResults
5. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland31
locLShow routes in LiveloxResults
Ungdomscup/ KlubbkampÅlgård OrienteringRogaland181
locMResults
Vestfold Vårcup 5OK HortenVestfold210
locMShow routes in LiveloxResults
FINN FRAM DAGENTormod SkilagOppland0
locM
IvarOløpet KM sprintIL TyrvingAkershus og Oslo368
regSShow routes in LiveloxResults
NK 3/GK 3 Kolbeinshauglia, BjoaHaugesund IL Orientering
Vikebygd IL
Rogaland18
locLResults
Saltenkarusell 3 - SaltstraumenBodø og Omegn IF OrienteringNordland61
locMShow routes in LiveloxResults
le Tour de Glåmdal løp #1 / BKOK-KarusellenBrandval/Kongsvinger OKHedmark57
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 16/5OSI/GeoForm Rankingløp 4Oslostudentenes IKAkershus og Oslo138
locMShow routes in LiveloxResults
Førde IL Nærløp SundsdalenFørde ILSogn og Fjordane54
locMResults
Østfoldsprinten løp 3OK MossØstfold109
regSShow routes in LiveloxResults
STOK Ungdomsløp 1FreidigSør-Trøndelag224
regMResults
VestMjøsa-cup 2Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland65
locMShow routes in LiveloxResults
Thu 17/5
Fri 18/5
Sat 19/5Pinseløpet, dag 1, med Junior LøpstestKongsberg OLBuskerud1003
natLShow routes in LiveloxResults
Pinseløpets ungdomsstafett, resultater rapportering og faktureringKongsberg OLBuskerud241
natMResults
Ungdomsstafett PinseløpetKongsberg OLBuskerud114
natRMShow routes in Livelox
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark321
natSShow routes in LiveloxResults
Sun 20/5Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup LangdistanseKongsberg OLBuskerud1426
natLShow routes in LiveloxResults
ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark409
natMShow routes in LiveloxResults
w 21Mon 21/5Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup MellomdistanseKongsberg OLBuskerud1292
natMShow routes in LiveloxResults
LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark376
natLShow routes in LiveloxResults
Tue 22/5SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder66
loc
F
MResults
Saltenkarusell 4 - MørkvedbuktaBodø og Omegn IF OrienteringNordland56
locMShow routes in LiveloxResults
Lena sprint (WOD)OL Toten-TrollOppland6
locS
Østmarka Flex-o løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo56
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Wed 23/5WOD arrangement Bogafjell skoleGanddal ILRogaland0
locS
AAOK-karusellen løp 5Aust-Agder
Gjerstad IL
Aust-Agder82
loc
F
MResults
1. sprintløp/nybegynnerkarusell (WOD)Fitjar IL
Stord Orientering
Hordaland27
locSShow routes in LiveloxResults
OSI/GeoForm Rankingløp 5 / WODIL GeoFormAkershus og Oslo111
locMShow routes in LiveloxResults
Verdens orienteringsdag (WOD)OL Tønsberg og omegnVestfold-
locM
Førde IL Nærløp Jølster SkisenterFørde ILSogn og Fjordane46
locMResults
Klubbranking 2 / WODSamnanger ILHordaland0
locL
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 2. løp, BråteåsenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo0
T
locP
Raumar O-karusell 2 - WODRaumar OrienteringAkershus og Oslo73
locMResults
VinstraTormod SkilagOppland0
locM
World Orienteering Day - Rekruttløp FossumFossum IFAkershus og Oslo3
locM
Park-O-Sprint (WOD)Asker SkiklubbAkershus og Oslo0
locS
Verdens Orienterings Dag (WOD)Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo0
locM
Nammo-Cup etappe 2Elverum OK
Gjø-Vard OL
Ringsaker OK
Hedmark
Oppland
98
locMResults
Thu 24/5Verdens orienteringsdag WOD-SkolesprintHisøy OKAust-Agder0
locS
Verdens orienteringsdag WODFossekallen ILBuskerud0
locS
Nordmarkskarusellen - løp 1IL KollAkershus og Oslo0
locM
Råtasskarusellen 2018 #4Indre Østfold OKØstfold41
locMShow routes in LiveloxResults
Karusell 2, SælandskogenÅlgård OrienteringRogaland43
locMResults
Grenlandskarusellen 6, SkeidimilaOK SkeidiTelemark64
locLShow routes in LiveloxResults
O-karusell 3, mosjonsorienteringEidskog OLHedmark75
locMShow routes in LiveloxResults
Ungdomsløp 2Byåsen ILSør-Trøndelag187
locMShow routes in LiveloxResults
Verdas o-dagIL TambarskjelvarSogn og Fjordane0
locS
Torsdagsløp nr. 6Rudsbygd ILOppland8
locS
Fri 25/5Verdens Orienteringsdag (WOD) , SkolesprintHisøy OKAust-Agder0
locS
Sat 26/5NM sprint finalerSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland160
champsSShow routes in LiveloxResults
RekruttenHisøy OKAust-Agder19
locSResults
Sprint SetermoenBardu ILTroms9
regS
Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018Førde ILSogn og Fjordane39
regMResults
Unionsmatchen, IndivdueltRingerike OLBuskerud268
regMShow routes in LiveloxResults
NM sprint kvalifiseringSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland296
champsSShow routes in LiveloxResults
FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag47
regRMShow routes in LiveloxResults
HjalmarløpetSkien OKTelemark158
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 27/5RingeriksløpetRingerike OLBuskerud354
regMShow routes in LiveloxResults
Unionsmatchen, StafettRingerike OLBuskerud64
regRMShow routes in LiveloxResults
NM sprintstafettSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland66
champsRSShow routes in LiveloxResults
Sunnfjordorienteringa Jakstart 2018Førde ILSogn og Fjordane30
locLResults
VårløpetHedrum OLVestfold247
regMShow routes in LiveloxResults
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 2Nittedal OLAkershus og Oslo54
loc
F
LShow routes in LiveloxResults
KM mellomdistanseMalvik ILSør-Trøndelag234
locMResults
Herjangen o-løpBjerkvik IF
Troms
Troms0
locM
O-Stafesten 2018Kvikne ILHedmark16
locRM
Publikumsløp NM-SprintSandnes IL (Rogaland)Rogaland17
locS
w 22Mon 28/5Klubbranking 4 GaudlandEgersund OKRogaland26
locMResults
Klubbkarusell løp 2 - KalbergskogenGanddal ILRogaland82
locMResults
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland35
locMResults
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 3 - WOD editionLillomarka OLAkershus og Oslo103
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 29/5Pokalkamp 3 BergenAskøy OLHordaland179
locLResults
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder35
loc
F
M
AB-Karusell nr. 2 og poengløp nr. 8 i OBIKHaslum ILAkershus og Oslo0
locL
6.rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland26
locLShow routes in LiveloxResults
Vestfold Vårcup 6Larvik OKVestfold182
locSShow routes in LiveloxResults
Sport8serien løp 3Trøsken ILØstfold128
locLResults
Nærløpskarusellen 4 Lindøy (WOD)Haugesund IL OrienteringRogaland56
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Østmarka Flex-o løp 4Østmarka OKAkershus og Oslo65
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Le Tour de Glåmdal 2Odal OL - OrienteringHedmark45
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 30/5Skolemesterskap BærumIL TyrvingAkershus og Oslo937
locSResults
OSI/GeoForm Rankingløp 6Oslostudentenes IKAkershus og Oslo132
locMShow routes in LiveloxResults
VestMjøsa-cup 3Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland58
locMShow routes in LiveloxResults
Foll-O-karusellen #1Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo126
locMResults
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane32
locLResults
FryaRingebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland0
locM
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 3. løp, Sten-Tærud skoleNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo0
T
locP
Raumar O-karusell 3 - "Drømmemila"Raumar OrienteringAkershus og Oslo75
locMResults
Thu 31/5STOK ungdomsløp 3Melhus ILSør-Trøndelag143
regLResults
Nordmarkskarusell, Løp nr 2, OBIK løp nr 9Nydalens SKAkershus og Oslo0
locLShow routes in Livelox
Råtasskarusellen 2018 #5Indre Østfold OKØstfold28
locMShow routes in LiveloxResults
SO-Cup løp 4Stavanger OrienteringsklubbRogaland34
locMResults
Grenlandskarusell løp 7Skien OKTelemark70
locLShow routes in Livelox
Ringerikskarusellen 3Fossekallen ILBuskerud43
locMResults
Torsdagsløp nr. 7Lillehammer OKOppland39
locLResults
Fri 1/6Trondheim Open, dag 1Nidarøst OKSør-Trøndelag231
regSResults
Sat 2/6100 års jubileumsløpSande SportsklubbVestfold127
locLResults
KM Lang HordalandVaregg FleridrettHordaland0
regL
KM sprintGjø-Vard OL
Oppland
Oppland120
regSShow routes in LiveloxResults
KompisstafettenSamnanger ILHordaland0
regRM
Rotekoppen Breimsbygda ILSogn og Fjordane14
natM
15-stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo41
regRMShow routes in Livelox
Trondheim Open, dag 2Wing OKSør-Trøndelag230
natMShow routes in LiveloxResults
O-treffen 2018Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo25
T
natL
Merkeløpet 2018Oddersjaa SSKVest-Agder71
regLResults
Alta 2-dagersAlta OLFinnmark61
natM
Sun 3/6Alta 2-dagers jaktstartAlta OLFinnmark60
regL
GlåmdalsløpetGrue ILHedmark42
regL
KM mellomGjø-Vard OL
Oppland
Oppland129
regMShow routes in LiveloxResults
Lierbygda Dobbelt TempOLierbygda OLBuskerud12
T
natT
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo567
regLShow routes in LiveloxResults
Trondheim Open, dag 3Wing OKSør-Trøndelag274
natMShow routes in LiveloxResults
Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4OL Tønsberg og omegnVestfold154
regSShow routes in LiveloxResults
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder76
regMResults
MellomdistanseKårvåg ILMøre og Romsdal18
reg
F
M
Supersprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 5OL Tønsberg og omegnVestfold134
regSShow routes in LiveloxResults
w 23Mon 4/6Råtassløp 1Heming OrienteringAkershus og Oslo111
locLResults
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo98
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 5/6Pokalkamp 4 BergenFana ILHordaland224
locLShow routes in LiveloxResults
AB-karusellIL TyrvingAkershus og Oslo0
locM
Vestfold Vårcup 7Sandefjord OKVestfold204
locMResults
7. rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland41
locLShow routes in LiveloxResults
Klubbkamp/UngdomscupEgersund OKRogaland147
locMShow routes in LiveloxResults
GK4Vikebygd ILRogaland3
locL
NØK-karusell løp 2Vingelen ILHedmark65
loc
F
MResults
Saltenkarusell 5 - Bueskytebanen, ArliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland56
locMResults
SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder46
loc
F
SResults
Østmarka Flex-o løp 5Østmarka OKAkershus og Oslo60
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Wed 6/6AAOK-karusellen løp 6Hope ILAust-Agder73
loc
F
LResults
OSI/GeoForm Rankingløp 7IL GeoFormAkershus og Oslo113
locMShow routes in LiveloxResults
Foll-O-karusellen #2Måren OKAkershus og Oslo124
locMShow routes in LiveloxResults
Klubbranking 3Samnanger ILHordaland10
locLResults
Nammo-cup 3Ringsaker OK
Vang OL
Hedmark120
locMResults
Raumar O-karusell 4Raumar OrienteringAkershus og Oslo44
locMResults
SorperoaTormod SkilagOppland0
locM
Rekruttløp HvalstrandAsker SkiklubbAkershus og Oslo0
locS
Østfoldsprinten FinaleHalden SKØstfold91
locSResults
Thu 7/6Nordmarkskarusellen - Løp nr 3Heming OrienteringAkershus og Oslo0
locMShow routes in Livelox
Karusell 3Ålgård OrienteringRogaland56
locMResults
Førde IL Nærløp MasdalFørde ILSogn og Fjordane11
locM
Grenlandskarusellen 8Porsgrunn OLTelemark66
locLShow routes in LiveloxResults
O-karusell 4Eidskog OLHedmark24
locMShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen 2018 #6Indre Østfold OKØstfold34
locMShow routes in LiveloxResults
Ungdomsløp 4OL TrollelgSør-Trøndelag146
regMResults
Torsdagsløp nr. 8Lillehammer OKOppland32
locLResults
Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubbHedrum OLVestfold76
locMShow routes in LiveloxResults
Fri 8/6
Sat 9/6Varanger 2-dageres dag1Varanger OrienteringslagFinnmark20
regM
Gromløpet - KM mellom Trimtex CupLillomarka OLAkershus og Oslo566
regMShow routes in LiveloxResults
Pre-o helg i HedmarkLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark40
T
regPStart times
Verdal OK 2-dagers, dag 1Verdal OKNord-Trøndelag149
regMShow routes in LiveloxResults
KM mellomdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Trollo
Vestfold240
regMShow routes in LiveloxResults
Sørreisa OLSørreisa OLTroms56
regL
KM Mellom NordlandKorgen ILNordland72
regMResults
Pre-o helg i Hedmark, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark26
T
regTResults
Sun 10/6Verdal OK 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag113
regLShow routes in LiveloxResults
Hemingsprinten (prolog + jaktstart), prologHeming OrienteringAkershus og Oslo40
locS
Hemingsprinten (prolog + jaktstart), jaktstartHeming OrienteringAkershus og Oslo40
locS
Prøve-NM knockout sprintHeming OrienteringAkershus og Oslo57
locS
Raumar O-karusell 5 - "Åpent klubbmesterskap"Raumar OrienteringAkershus og Oslo70
locMResults
Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland160
regLShow routes in LiveloxResults
Varanger 2 dagers 2 dagLaksefjord ILFinnmark18
regM
Varteig O-lagVarteig OLØstfold127
loc
F
LShow routes in LiveloxResults
JonsokløpetFossekallen ILBuskerud129
regMResults
KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Trollo
Vestfold219
regSShow routes in LiveloxResults
KM Ultralang NordlandHerringen IL
Olderskog IL
Nordland43
regUResults
Pre-o helg i HedmarkLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark37
T
regPStart times
RingsakersprintenRingsaker OKHedmark109
regMResults
Lagkonkurranse Verdal 2-dagersVerdal OKNord-Trøndelag9
regRS
Mellomdistanse GibostadOK SilsandTroms44
regMShow routes in LiveloxResults
KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 2/2018)Bergens TFHordaland123
regUShow routes in LiveloxResults
w 24Mon 11/6NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland32
locLResults
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo89
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 12/6OBIK 12 FossumFossum IFAkershus og Oslo0
locL
Vestfold Vårcup 8OL Tønsberg og omegnVestfold190
locMShow routes in LiveloxResults
8. rankingløp SunnhordlandHalsnøy OL
Stord Orientering
Hordaland20
locLShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap IF SturlaSturla, IFBuskerud60
locM
Le Tour de Glåmdal Grue ILHedmark49
locMShow routes in LiveloxResults
Råtassløp og O-Gøy Cupen - løp 2IL KollAkershus og Oslo74
locMResults
SaltenkarusellTverlandet ILNordland49
locMResults
SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder97
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5Haugesund IL Orientering
Torvastad IL
Rogaland52
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 13/6OSI/GeoForm Rankingløp 8Oslostudentenes IKAkershus og Oslo100
locMShow routes in LiveloxResults
VagleskogstafettenGanddal ILRogaland29
locRMResults
Vagleskogstafetten - individuelle klasserGanddal ILRogaland26
locMResults
VestMjøsa-cup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland55
locMShow routes in LiveloxResults
Foll-O-karusellen #3Ås ILAkershus og Oslo116
locMShow routes in LiveloxResults
Førde IL Nærløp Skilbrei UngdomssenterFørde ILSogn og Fjordane10
locM
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 4. løp, HvalstjernFet OL
Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo0
T
locP
Strand Ringebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland0
locM
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag85
locM
Thu 14/6Råtasskarusellen 2018 #7Indre Østfold OKØstfold21
locMResults
STOK Ungdomsløp nr 5 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag139
locMResults
Torsdagsløp nr. 9Øyer-Tretten IFOppland0
locL
Fri 15/6VeteranløpetIF TraumaAust-Agder34
locMResults
Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold275
locSShow routes in LiveloxResults
Sat 16/6MidtsommersprintenStokke ILVestfold490
regSShow routes in LiveloxResults
Johan og Halvor-løpetViul OrienteringsklubbBuskerud0
locM
Sun 17/6Asbjørn Bakkens minneløpLillehammer OKOppland100
regMResults
MidtsommerløpetStokke ILVestfold580
regMShow routes in LiveloxResults
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 3Nittedal OLAkershus og Oslo38
loc
F
LShow routes in LiveloxResults
St. HanskutenOL GaulaSør-Trøndelag59
locLResults
EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal0
regRMShow routes in Livelox
w 25Mon 18/6Moro- OløpEgersund OKRogaland37
locMResults
Klubbkarusell løp 3 - LyngholenGanddal ILRogaland62
locSResults
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 6Lillomarka OLAkershus og Oslo92
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 19/6SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder41
loc
F
MResults
Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på StorhaugStavanger OrienteringsklubbRogaland170
locMResults
2. sprintløp/nybegynnerkarusellStord OrienteringHordaland24
locSShow routes in LiveloxResults
Klubbkarusell 6 StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland18
loc
F
M
Østmarka Flex-o løp 7Østmarka OKAkershus og Oslo38
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Wed 20/6IL Tyrving klubbmesterskapIL TyrvingAkershus og Oslo39
locL
OSI/GeoForm Rankingløp 9IL GeoFormAkershus og Oslo80
locMShow routes in LiveloxResults
Førde IL Nærløp Bringeland DjupedalenFørde ILSogn og Fjordane35
locLResults
Klubbranking 4Samnanger ILHordaland15
locLResults
Raumar sommerkarusell 1Raumar OrienteringAkershus og Oslo22
locMResults
TunebuhaugenTormod SkilagOppland0
locM
Thu 21/6O-karusell 5, mosjonsorienteringEidskog OLHedmark52
locMShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen 2018 #8, med klubbmesterskapIndre Østfold OKØstfold22
locMResults
Torsdagsløp nr 10Lillehammer OKOppland12
locMResults
Klubbløp SI HyttaSandnes IL (Rogaland)Rogaland64
locMResults
Fri 22/6Norsk O-Festival sprintFossum IFAkershus og Oslo1635
natSShow routes in LiveloxResults
Norsk O-festival sprint EliteFossum IFAkershus og Oslo417
intSShow routes in LiveloxResults
Sat 23/6Norsk O-festival Lagkonkurranse 8-12 årFossum IFAkershus og Oslo58
natRL
Norsk O-Festival langFossum IFAkershus og Oslo2148
natLShow routes in LiveloxResults
Norsk O-festival lang EliteFossum IFAkershus og Oslo410
intLShow routes in LiveloxResults
Sun 24/6ROOTS treningssamling 24-28 juniGanddal IL
Haugesund IL Orientering
Rogaland
Sandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland28
locM
Norsk O-Festival mellomFossum IFAkershus og Oslo1949
natMShow routes in LiveloxResults
Norsk O-festival mellom EliteFossum IFAkershus og Oslo442
intMShow routes in LiveloxResults
w 26Mon 25/6
Tue 26/6SørlandskarusellenVest-AgderVest-Agder0
loc
F
M
Saltenkarusell 8 - Helsesportsenteret / FridalenBodø og Omegn IF Orientering
Valnesfjord IL
Nordland17
locL
Wed 27/62-mannsstafett VagleskogenGanddal ILRogaland50
locM
Førde IL Nærløp Høgda Langeland nordFørde ILSogn og Fjordane34
locMResults
LomsetraTormod SkilagOppland0
locM
NØK-karusell, løp 3IL NansenHedmark55
loc
F
MResults
Raumar sommerkarusell 2Raumar OrienteringAkershus og Oslo30
locMResults
Thu 28/6Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 1Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder1280
natSShow routes in LiveloxResults
Fri 29/6Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 2Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder1285
natLShow routes in LiveloxResults
Sat 30/6Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 3Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder1267
natMShow routes in LiveloxResults
Emil-løpet 2018Odal OL - OrienteringHedmark66
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Sun 1/7Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 4Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder1290
natLShow routes in LiveloxResults
w 27Mon 2/7
Tue 3/7Saltenkarusell 8 - Helsesportsenteret / Fridalen (ny dato)Bodø og Omegn IF Orientering
Valnesfjord IL
Nordland27
locLResults
KOK Sommercup, løp 1Kristiansand OKVest-Agder41
locMShow routes in Livelox
Wed 4/7Fjord-O 2018, dag 1Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
390
natMShow routes in LiveloxResults
2-mannstafett Lisje StokkavatnetStavanger OrienteringsklubbRogaland14
locRS
KvamsfjelletTormod SkilagOppland0
locM
Thu 5/7Fjord-O 2018, dag 2Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
394
natLShow routes in LiveloxResults
Fri 6/7Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, dag 1Alvdal IL
Folldal IF
Tynset IF
Hedmark435
regSShow routes in LiveloxResults
Sat 7/7Fjord-O 2018, dag 3Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
425
natMShow routes in LiveloxResults
Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, dag 2Alvdal IL
Folldal IF
Tynset IF
Hedmark456
regMShow routes in LiveloxResults
Morokulien 2-dagers, etappe 1Eidskog OLHedmark0
natM
Sun 8/7Fjord-O 2018, dag 4Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
425
natLShow routes in LiveloxResults
Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, dag 3Alvdal IL
Folldal IF
Tynset IF
Hedmark469
regLShow routes in LiveloxResults
Morokulien 2-dagers, etappe 2Eidskog OLHedmark0
natL
w 28Mon 9/7
Tue 10/7KOK Sommercup, løp 2Kristiansand OKVest-Agder39
locMShow routes in Livelox
Wed 11/72 mannstafett SveineskogenEgersund OKRogaland26
locM
Thu 12/7
Fri 13/7HeidalsdiltenTormod SkilagOppland74
locM
Sat 14/7MyggklaskenTormod SkilagOppland64
locM
Sun 15/7Moskusspretten - orienteringsløp på DovrefjellWing OKSør-Trøndelag153
locMShow routes in LiveloxResults
w 29Mon 16/7
Tue 17/7KOK Sommercup, løp 3Kristiansand OKVest-Agder70
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 18/72-mannsstafett, Rogaland ArboretSandnes IL (Rogaland)Rogaland36
locM
Thu 19/7
Fri 20/7
Sat 21/7SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
81
locSShow routes in LiveloxResults
Sun 22/7
w 30Mon 23/7
Tue 24/7KOK Sommercup, løp 4Kristiansand OKVest-Agder64
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 25/72-mannsstafett Øksnevadskogen NordGanddal ILRogaland47
locL
Thu 26/7
Fri 27/7
Sat 28/7Fjelløpet i Vinje dag 1Porsgrunn OLTelemark188
regLShow routes in LiveloxResults
FilefjellmesterskapetTyin-Filefjell OrienteringsklubbOppland76
loc
F
LShow routes in LiveloxResults
Sun 29/7Fjelløpet i Vinje dag 2Porsgrunn OLTelemark176
regLShow routes in LiveloxResults
RaphamnløpetLillehammer OKOppland50
locL
w 31Mon 30/7
Tue 31/7KOK Sommercup, løp 5Kristiansand OKVest-Agder95
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 1/82-mannstafett KalbergskogenFrøyland ILRogaland77
locS
Raumar sommerkarusell 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo47
locMResults
Thu 2/8
Fri 3/8
Sat 4/8Hovedløpet langKristiansand OKVest-Agder399
champsLShow routes in LiveloxResults
Sun 5/8Hovedløpet sprintKristiansand OKVest-Agder402
champsSShow routes in LiveloxResults
w 32Mon 6/8
Tue 7/8Saltenkarusell 9 - FurumoenBodø og Omegn IF OrienteringNordland48
locLResults
Wed 8/8Kretsstafett (OLL)Kristiansand OKVest-Agder90
natRMShow routes in LiveloxResults
OSI/GeoForm Rankingløp 10 SkullerudstuaOslostudentenes IKAkershus og Oslo0
locLShow routes in Livelox
Raumar sommerkarusell 4Raumar OrienteringAkershus og Oslo0
locM
Thu 9/8O-karusell 6, mosjonsorienteringEidskog OLHedmark61
locMShow routes in LiveloxResults
Fri 10/8ElgsprintenNordreisa ILTroms26
regSResults
Sat 11/8Mellomdistanse Nordreisa ILTroms28
regMResults
Night Hawk Konnerud 2018IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
216
locRLCShow routes in LiveloxResults
Night Hawk Individual, nightIL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
16
natMNResults
Sun 12/8Night Hawk Konnerud 2018IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
216
locRLCShow routes in LiveloxResults
Night Hawk Kids, and Individual, dayIL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
92
natMResults
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag55
locLResults
w 33Mon 13/8
Tue 14/8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland226
locLResults
Vestfold Høstcup 1Andebu ILVestfold226
locMResults
Saltenkarusell 10 - FestvågBodø og Omegn IF OrienteringNordland49
locMResults
SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder66
loc
F
SResults
Le Tour de Glåmdal 4Grue ILHedmark49
locSResults
Wed 15/8AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder109
loc
F
MResults
OSI/GeoForm Rankingløp 11IL GeoFormAkershus og Oslo170
locMShow routes in LiveloxResults
Førde IL Nærløp BekkjavatnetFørde ILSogn og Fjordane9
locM
LomsetraTormod SkilagOppland0
locM
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 5. løp, Lysdammen, GjerdrumØstmarka OK
Raumar Orientering
Akershus og Oslo0
T
locP
Raumar O-karusell 6. Eltonåsen Skole i Holter/NannestadRaumar OrienteringAkershus og Oslo57
locMResults
Thu 16/8Grenlandskarusellen IL HaukenTelemark33
locMResults
Torsdagsløp nr. 11Lillehammer OKOppland3
locM
Fri 17/8Nord-Norsk Mesterskap SprintStorsteinnes ILTroms91
natS
Sat 18/8Noregscup mellom + Sommarløpet i RaulandIdrettslaget Dyre VaaTelemark474
natMShow routes in LiveloxResults
MyrtrampenVang OLHedmark172
regLResults
Nord-Norsk Mesterskap LangdistanseStorsteinnes ILTroms122
natL
KM LangSuldal OrienteringslagRogaland185
regLResults
Sun 19/8Drammensløpet og PWT-cupSturla, IFBuskerud280
regLShow routes in LiveloxResults
Nord-Norsk Mesterskap stafettStorsteinnes ILTroms28
natRM
NM ultralang + Sommarløp i HøydalsmoHøydalsmo ILTelemark490
champsUShow routes in LiveloxResults
KM-Stafett - Individulle klasserSauda OrienteringsklubbRogaland30
regMResults
RomeriksløpetRaumar OrienteringAkershus og Oslo545
regLShow routes in LiveloxResults
Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag23
regRMResults
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag2
locL
KM StafettSauda OrienteringsklubbRogaland42
champsRMResults
Vossagampen 2018Voss ILHordaland34
locU
w 34Mon 20/8Klubbkarusell løp 4 - GrudaskogenGanddal ILRogaland71
locMShow routes in LiveloxResults
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 7Lillomarka OLAkershus og Oslo88
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 21/8Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland148
locSResults
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold189
locMShow routes in LiveloxResults
Individuelle løyper for voksneStavanger OrienteringsklubbRogaland46
locMResults
Nærløpskarusellen 6 (NK6) og Sunnhordlandsrankingnr. 9Haugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland51
locMShow routes in LiveloxResults
NØK-karusell, løp 4Ålen IL
Hedmark
Sør-Trøndelag
Hedmark
43
loc
F
MResults
Saltenkarusell 11 - KlungsetBodø og Omegn IF OrienteringNordland48
locMResults
Lagskonkuranse/Ungdomstafett - SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland12
locRMResults
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 4Nittedal OLAkershus og Oslo57
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Østmarka Open - Løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo73
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap, Skien OK og POLPorsgrunn OLTelemark108
locLShow routes in LiveloxResults
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder70
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Le Tour de Glåmdal 5 / o-karusell 7Eidskog OLHedmark56
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 22/8AAOK-karusellen løp 8Froland ILAust-Agder97
loc
F
MResults
OSI/GeoForm Rankingløp 12 - Maridalsalpene på tversOslostudentenes IKAkershus og Oslo148
locLShow routes in LiveloxResults
Førde IL Nærløp Angedalen skuleFørde ILSogn og Fjordane31
locMResults
Klubbranking 5Samnanger ILHordaland14
locLResults
KvitfjellRingebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland0
locM
Raumar O-karusell 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo51
locMResults
VestMjøsa-cup 5Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland53
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Thu 23/8Nordmarkskarusellen løp nr 4Kjelsås ILAkershus og Oslo0
loc
F
M
Vannbassengene Klubbranking Egersund OKRogaland46
locMResults
Råtasskarusellen 2018 #9Indre Østfold OKØstfold32
locMResults
Klubbkamp / KlubbmesterskapOppsal OrienteringAkershus og Oslo145
locMShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OLSandefjord OKVestfold95
locSShow routes in LiveloxResults
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud37
locMResults
Grenlandskarusellen 10Porsgrunn OLTelemark54
locLShow routes in LiveloxResults
Torsdagsløp nr. 12Rudsbygd ILOppland1
locL
STOK Ungdomsløp 6Malvik ILSør-Trøndelag157
locMResults
Fri 24/8Midt-Norsk Mesterskap, sprintWing OKSør-Trøndelag433
natSShow routes in LiveloxResults
Sat 25/8Folloløpet med KM lang og Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo563
regLShow routes in LiveloxResults
KM LangdistanseAlta OLFinnmark26
regL
Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018)IL GularHordaland214
natMResults
Midt-Norsk Mesterskap - LangdistanseFreidigSør-Trøndelag581
natLShow routes in LiveloxResults
Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6OL Tønsberg og omegnVestfold212
regLShow routes in LiveloxResults
KM langdistanse og PWT-cupEiker OLBuskerud292
regLShow routes in LiveloxResults
Flex-o-løp, Tømmeråsen ØstHarstad OLTroms29
loc
F
MResults
NM PreOFossekallen ILBuskerud22
FT
natP
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
97
regLShow routes in LiveloxResults
Sun 26/8KM stafett FinnmarkAlta OLFinnmark5
regRM
Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018)IL GularHordaland205
natLResults
KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus individuelt tilbudTrøsken ILØstfold88
locMShow routes in LiveloxResults
KM Stafett - Østfold og Oslo og AkershusTrøsken ILØstfold168
natRLShow routes in LiveloxResults
Midt-Norsk Mesterskap - StafettFreidigSør-Trøndelag124
natRMShow routes in LiveloxResults
Midt-Norsk Mesterskap - Stafett individuelle klasserFreidigSør-Trøndelag22
locMShow routes in Livelox
KM stafett - Individuelle klasserEiker OLBuskerud46
regMResults
KM stafettEiker OLBuskerud78
regRMShow routes in LiveloxResults
MjølnerløpetElverum OKHedmark145
regMResults
NM TempOFossekallen ILBuskerud14
T
natT
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
100
regMShow routes in LiveloxResults
2-manns stafettHarstad OLTroms5
locRS
Direkteløype og N-åpen 26. augustHarstad OLTroms0
locS
Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7OL Tønsberg og omegnVestfold146
regMShow routes in LiveloxResults
w 35Mon 27/8NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland32
locMResults
Råtassløp #3Nydalens SKAkershus og Oslo86
locLResults
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo81
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 28/8Pokalkamp 6 BergenÅrstad ILHordaland201
locMResults
AB-karusell 4 / OBIK P22 Asker SkiklubbAkershus og Oslo0
loc
F
LShow routes in Livelox
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold155
locMResults
KlubbkampUngdomscupEgersund OKRogaland122
locMResults
3. sprintløp/nybegynnerkarusellen - FitjarFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland29
locSShow routes in LiveloxResults
Klubbkarusell 7 BrakahaugHaugesund IL OrienteringRogaland40
loc
F
LResults
Saltenkarusell 12 - HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland73
locMResults
Sport8serien løp 4Fredrikstad SKØstfold136
regMResults
Østmarka Open - Løp 2Østmarka OKAkershus og Oslo68
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Wed 29/8TunebuhaugenTormod SkilagOppland0
locM
Foll-O-karusellen #4, OSI/Geoform ranking #13Bækkelagets SK
IL GeoForm
Akershus og Oslo214
locMShow routes in LiveloxResults
Førde IL Nærløp Vasslia KråkenesmarkaFørde ILSogn og Fjordane37
locMResults
Nammo-Cup 4Raufoss IL Orientering
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
113
locSResults
Raumar O-karusell 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo49
locMResults
Asker. RekruttløpAsker SkiklubbAkershus og Oslo0
locM
Thu 30/8Nordmarkskarusellen - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo0
locMShow routes in Livelox
Grenlandskarusell løp 11 Skien OKTelemark61
locLShow routes in LiveloxResults
Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland42
locMResults
Råtasskarusellen 2018 # 10Indre Østfold OKØstfold41
locMResults
O-karusell 8Eidskog OLHedmark18
locMShow routes in LiveloxResults
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud25
locMResults
STOK Ungdomsløp nr 7Nidarøst OKSør-Trøndelag173
locSResults
Fri 31/8Km-sprintTverlandet ILNordland69
regSResults
Sprint Sogndal Flex-OSogndal ILSogn og Fjordane24
reg
F
SResults
Sat 1/9KM lang 2018Bodø og Omegn IF OrienteringNordland76
regLResults
KM Langdistanse SogndalSogndal ILSogn og Fjordane17
regL
KM mellomdistanseInderøy ILNord-Trøndelag91
regMResults
KM lang/TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag251
champsLShow routes in LiveloxResults
KM Langdistanse Hedmark og Oppland - Finndulten 2018Lunderseter ILHedmark160
regLShow routes in LiveloxResults
KM-lang Te-Ve/DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark248
regLShow routes in LiveloxResults
KM Lang / TorridalsløpetTorridal ILVest-Agder76
regLStart times
Prøve-VM Publikumsløp og KM-langØstfoldØstfold314
natLShow routes in LiveloxResults
KM MellomGanddal ILRogaland197
locMShow routes in LiveloxResults
KM-lang Hordaland (HOK-ranking 5/2018)Varegg FleridrettHordaland154
regLShow routes in LiveloxResults
Øvergård-sprintenTromsTroms31
locSResults
KM sprint, med prologKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark11
regS
Sun 2/9KM-stafettBodø og Omegn IF OrienteringNordland14
regRLResults
Prøve-VM Publikumsløp og KM-mellomØstfoldØstfold275
natMShow routes in LiveloxResults
KM stafett Te/Ve N-åpen C/B-åpenOK SkeidiTelemark41
locMResults
GanddalsløpetGanddal ILRogaland120
locLResults
KM-mellomIL Pasvik Hauk
Kirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark11
regU
KM-Stafett Hedmark og OpplandBrandval/Kongsvinger OK
Hedmark
Oppland
Hedmark
Oppland
41
regRMShow routes in LiveloxResults
KM-Stafett Hedmark og Oppland - Individuelt tilbudBrandval/Kongsvinger OK
Hedmark
Oppland
Hedmark
Oppland
25
locMShow routes in LiveloxResults
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 5Nittedal OLAkershus og Oslo39
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Holleialøpet og PWT-cupModum OLBuskerud192
locLShow routes in LiveloxResults
KM STAFETT STOK OG NTOK DIREKTEKLASSEROL TrollelgSør-Trøndelag9
locM
KM stafett, Te/VeOK SkeidiTelemark67
regRLShow routes in LiveloxResults
KM Stafett (NTOK og STOK)OL TrollelgSør-Trøndelag45
regRM
KM Stafett, AAOK og VAOKBirkenes ILVest-Agder43
regRMResults
Myrefjell langdistanseMellembygd OLTroms28
locLResults
KompisstafettenSamnanger ILHordaland26
locRM
SprintVelledalen ILMøre og Romsdal88
reg
F
SResults
w 36Mon 3/9Råtass- og rekruttløpFossum IFAkershus og Oslo67
locMResults
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo102
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 4/9Sport8serien løp 5Indre Østfold OKØstfold105
locL
Sprintcup 4 BergenFana ILHordaland139
locSResults
Klubbkarusell 8 KattanakkHaugesund IL OrienteringRogaland45
loc
F
LResults
Klubbkamp/UngdomscupSandnes IL (Rogaland)Rogaland161
locMShow routes in LiveloxResults
OBIK 24/ AB løp 5 FossumFossum IFAkershus og Oslo0
locM
Le Tour de Glåmdal 6Lunderseter ILHedmark58
locMShow routes in LiveloxResults
Vestfold Høstcup 4Larvik OKVestfold189
locSShow routes in LiveloxResults
Saltenkarusell 13 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland52
locMResults
10. rankingløp Sunnhordland - LandåsenStord OrienteringHordaland40
locLShow routes in LiveloxResults
SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder72
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Østmarka Open - Løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo61
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Wed 5/9OSI/GeoForm Rankingløp 14Oslostudentenes IKAkershus og Oslo95
locLShow routes in LiveloxResults
AAOK-karusellen løp 9Øyestad IF allianseAust-Agder90
loc
F
MResults
SkårslåhaugenTormod SkilagOppland0
locM
Foll-o-karusellen #5Hauketo IFAkershus og Oslo112
locMResults
VestMjøsa-cup 6 / KlubbmesterskapGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland43
locMShow routes in LiveloxResults
Førde IL Nærløp ByrkjeflotFørde ILSogn og Fjordane48
locLResults
Klubbranking 6Samnanger ILHordaland11
locLResults
Nord-Østerdalmesterskapet 2018Tynset IFHedmark72
locMResults
Pre-o karusellenBækkelagets SKAkershus og Oslo0
T
locP
Raumar O-karusell 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo43
locMResults
NATTKØPPVang OLHedmark13
locLNResults
Thu 6/9Nordmarkskarusellen løp nr 6, OBIK løp nr 25Nydalens SKAkershus og Oslo0
locLShow routes in Livelox
Grenlandskarusellen 12OK SkeidiTelemark60
locMShow routes in LiveloxResults
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud32
locMResults
Torsdagsløp nr. 14Rudsbygd ILOppland0
locL
Råtasskarusellen 2018 # 11Indre Østfold OKØstfold5
locM
Fri 7/9VeteranmesterskapetÅs IL
Kolbotn og Skimt OL
Akershus og Oslo488
natSShow routes in LiveloxResults
Tour de Trondheim, sprint, dag 1NTNUISør-Trøndelag252
regSShow routes in LiveloxResults
Sat 8/9Tour de Trondheim, mellom (m/STOK u.løp), dag 2NTNUISør-Trøndelag365
regMShow routes in LiveloxResults
Vesterålen 2-dagers (KM Lang)Sortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms33
regL
VeteranmesterskapetÅs IL
Kolbotn og Skimt OL
Akershus og Oslo572
natLShow routes in LiveloxResults
Nammo-Cup 2018, Etappe 5 (Finale)Gjø-Vard OL
Snertingdal IF Orientering
Oppland112
locMShow routes in LiveloxResults
Avslutningsløp PWT cupenBuskerudBuskerud82
locMResults
Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)Fitjar ILHordaland88
regMShow routes in LiveloxResults
So.cup og familiedagStavanger OrienteringsklubbRogaland47
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 9/9Tour de Trondheim, lang, dag 3NTNUISør-Trøndelag216
regLShow routes in LiveloxResults
Vesterålen 2-dagers (KM Sprint)Sortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms27
regS
VeteranmesterskapetÅs IL
Kolbotn og Skimt OL
Akershus og Oslo556
natMShow routes in LiveloxResults
Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo335
regLShow routes in LiveloxResults
Snertingdalsløpet Snertingdal IF OrienteringOppland149
regLShow routes in LiveloxResults
KM LangMolde og Omegn IFMøre og Romsdal26
regLShow routes in LiveloxResults
w 37Mon 10/9NordhordlandskarusellenHordalandHordaland0
locM
Vigreskogen, GjesteløpereEgersund OKRogaland46
locMResults
Vigreskogen KlubbmesterskapEgersund OKRogaland34
locM
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 10Lillomarka OLAkershus og Oslo103
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Tue 11/9Pokalkampfinale BergenBergens TFHordaland169
locLResults
Vestfold Høstcup 5OL TrolloVestfold140
locMShow routes in LiveloxResults
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder60
loc
F
MResults
Klubbkamp/Ungdomscup finale - BogafjellGanddal ILRogaland160
locMShow routes in LiveloxResults
4. sprintløp/nybegynnerkarusellen på ÅsStord OrienteringHordaland28
locSShow routes in LiveloxResults
NK5 - Nors RogalandHaugesund IL Orientering
Kopervik IL
Rogaland20
locMResults
Østmarka Open - Løp 4Østmarka OKAkershus og Oslo59
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Wed 12/9OSI/GeoForm Rankingløp 15IL GeoFormAkershus og Oslo107
locMShow routes in LiveloxResults
Sorperoa - sprintløpTormod SkilagOppland0
locS
VestMjøsa-cup 7Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland53
locMShow routes in LiveloxResults
Førde IL Nærløp Høgda Langeland nordFørde ILSogn og Fjordane28
locMResults
Raumar O-karusell 10Raumar OrienteringAkershus og Oslo37
locMResults
Thu 13/9Nordmarkskarusellen - ekstraløpIL KollAkershus og Oslo0
locM
NM langdistanseVegårshei ILAust-Agder278
champsLShow routes in LiveloxResults
Torsdagsløp nr. 15Lillehammer OKOppland1
locM
Grenlandskarusellen 13Porsgrunn OLTelemark46
locLResults
O-karusell 9, klubbmesterskapEidskog OLHedmark37
locMResults
Råtasskarusellen 2018 # 12Indre Østfold OKØstfold5
locM
Fri 14/9NM mellom kvalifiseringVegårshei ILAust-Agder191
champsMShow routes in LiveloxResults
NM publikumsløpVegårshei ILAust-Agder63
locMResults
Sat 15/9O-troll leir, Vatne SkytebaneÅlgård OrienteringRogaland36
locM
NM mellomdistanse finalerVegårshei ILAust-Agder386
champsMShow routes in LiveloxResults
Sport8serien finaleHalden SKØstfold135
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 16/9Hemingsprinten m/finale Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo291
natMShow routes in LiveloxResults
Ranking -Sprintløp Stavanger SentrumStavanger OrienteringsklubbRogaland103
regSResults
NM stafettVegårshei ILAust-Agder136
champsRLResults
Stokke ILStokke ILVestfold114
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
le Tour de Glåmdal - finale - jaktstartBrandval/Kongsvinger OKHedmark35
locLShow routes in LiveloxResults
KlubbmesterskapFossekallen ILBuskerud27
locMResults
w 38Mon 17/9Haugstadskogen Klubbranking Egersund OKRogaland29
locMResults
Klubbkarusell løp 5 - SandvedGanddal ILRogaland51
locSShow routes in LiveloxResults
NordhordlandskarusellenHordvik ILHordaland20
locMResults
Skumringskampen , løp 1 Asker SkiklubbAkershus og Oslo73
locMNResults
Tue 18/9OK Sør klubbmesterskapOK SørVest-Agder16
locMResults
Sprintcup 5 BergenOs OrienteringsklubbHordaland75
locSResults
SørlandskarusellenOK SørVest-Agder49
loc
F
SResults
Vestfold Høstcup 6Hedrum OLVestfold165
locSShow routes in LiveloxResults
Saltensprint 3 - BodøsjøenBodø og Omegn IF OrienteringNordland56
locSResults
Nærløpskarusellen 8 ÅrabrotHaugesund IL OrienteringRogaland35
loc
F
LShow routes in LiveloxResults
Østmarka Open - Løp 5Østmarka OKAkershus og Oslo79
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Wed 19/9AAOK-karusellen løp 10IL ImåsAust-Agder77
loc
F
MResults
Postplukkmesterskap for Lillomarka O-lagLillomarka OLAkershus og Oslo40
locS
Raumar O-karusell 11Raumar OrienteringAkershus og Oslo42
locMResults
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp1Nydalens SKAkershus og Oslo234
locMNShow routes in LiveloxResults
Nattkøpp løp 2Løten o-lagHedmark26
locLNResults
Thu 20/9Grenlandskarusell løp 14Skien OKTelemark46
locLShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen 2018 # 13Indre Østfold OKØstfold10
locS
Fri 21/9Norgescup sprintSandefjord OKVestfold297
intSShow routes in LiveloxResults
Sat 22/9Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 1Sandefjord OKVestfold82
intMShow routes in LiveloxResults
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo36
locUResults
Norgescup junior mellom + O-idolSandefjord OKVestfold279
natMShow routes in LiveloxResults
Handelsbanken-løpet (publikumsløp NM-helg)Sandefjord OKVestfold271
locMShow routes in LiveloxResults
Finn Skedsmos minneløp 2018Hadeland OLOppland64
locLShow routes in LiveloxResults
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland36
regUResults
OSI/GeoForm Rankingløp 16Oslostudentenes IKAkershus og Oslo0
locMShow routes in Livelox
KM nattIL TambarskjelvarSogn og Fjordane4
regLN
KM natt TromsIL BUL-TromsøTroms15
regMNResults
Sun 23/9Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 2Sandefjord OKVestfold74
intMShow routes in LiveloxResults
NM junior stafettSandefjord OKVestfold94
champsRLShow routes in LiveloxResults
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag16
natRMResults
Klubbmeisterskap Samnanger ILHordaland13
locLResults
KM UltralangIL BUL-TromsøTroms33
regUShow routes in LiveloxResults
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane7
regL
w 39Mon 24/9NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland36
locMResults
Fotland Klubbranking Egersund OKRogaland30
locMResults
Skumringskampen, Løp 2Røyken OLBuskerud79
locMNShow routes in LiveloxResults
Tue 25/9Sprintcupfinale BergenTIF VikingHordaland114
locSResults
Vestfold Høstcup 7OL Tønsberg og omegnVestfold154
locMShow routes in LiveloxResults
Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark39
locMResults
Saltensprint 4 - Grønnåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland33
locSResults
Longyearbyen 25.09Svalbard TurnTroms5
locSResults
NattpottaØstmarka OKAkershus og Oslo28
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 26/9Gimse by Night, fellesstartMelhus ILSør-Trøndelag127
locMNShow routes in LiveloxResults
LOK-sprintcup 1Larvik OKVestfold30
locSShow routes in LiveloxResults
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp2Nydalens SKAkershus og Oslo232
locMNShow routes in LiveloxResults
Eiktunet NattGjø-Vard OLOppland52
locSNResults
Nattkøpp løp 3OL Vallset/StangeHedmark14
locLNResults
KM NattSarpsborg OLØstfold70
natL
Thu 27/9Råtasskarusellen 2018 # 14Indre Østfold OKØstfold23
locMResults
Pollicup 1OK SkeidiTelemark34
locSResults
Fri 28/9KM NattVikebygd IL
Vindafjord OL
Rogaland40
regLNShow routes in LiveloxResults
Sat 29/9BlodsmakenAlta OLFinnmark26
locL
Over SkauenEiker OLBuskerud41
locUResults
Kretsløp sprintHaugesund IL OrienteringRogaland71
regSResults
OSI/GeoForm Rankingløp 17 IL GeoFormAkershus og Oslo106
locLShow routes in LiveloxResults
Furugampen 2018Hamar OKHedmark174
regMResults
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark245
regLShow routes in LiveloxResults
Sun 30/9Ringreven individuelle klasserRingsaker OKHedmark44
regMResults
RingrevenRingsaker OKHedmark31
regRMResults
O-karusell 7, åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag36
regUResults
VM (Vesteråls-mesterskap) - fellesstartSortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms0
locL
HOK-rankingfinale 2018Fana ILHordaland112
regMResults
PoengjaktaPorsgrunn OLTelemark59
locMShow routes in LiveloxResults
FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal51
regLShow routes in LiveloxResults
w 40Mon 1/10Klubbmesterskap Ganddal IL - ØksnevadskogenGanddal ILRogaland72
locMResults
Bakkebø Klubbranking Egersund OKRogaland34
locMResults
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland49
locSResults
Skumringskampen, Løp 3Røyken OLBuskerud62
locMNShow routes in LiveloxResults
Tue 2/10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark54
locMResults
Nattløp - Arlia / FrosktjernBodø og Omegn IF OrienteringNordland31
locMNResults
Wed 3/10Harry Lagerts Nattcup 2018 BonusNydalens SKAkershus og Oslo167
locMNShow routes in LiveloxResults
ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag125
locLNShow routes in LiveloxResults
NATTJAKTA #1 - 2018Brandval/Kongsvinger OKHedmark43
locSNShow routes in LiveloxResults
Thu 4/10Pollicup 2OK SkeidiTelemark41
locSResults
Fri 5/10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag0
locM
KM nattSteinkjer OKNord-Trøndelag31
regMNShow routes in LiveloxResults
KM nattLøten o-lagHedmark30
regLNShow routes in LiveloxResults
KM Natt Telemark kretsIL HaukenTelemark45
regLNResults
Sat 6/10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag342
regUShow routes in LiveloxResults
Kjempesprekken 2018Oslostudentenes IKAkershus og Oslo0
locU
Veslesprekken (OSI/GeoForm Rankingløp 18)IL GeoFormAkershus og Oslo59
locLResults
Sun 7/10
w 41Mon 8/10Skumringskampen, Løp 4Lierbygda OLBuskerud69
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 9/10KM natt VAOK/AAOKAust-Agder
Søgne og Songdalen OK
Aust-Agder
Vest-Agder
39
regLNResults
NattløpTverlandet ILNordland20
locSNResults
KM Natt AOOKBækkelagets SKAkershus og Oslo236
regMNShow routes in LiveloxResults
Wed 10/10LOK-sprintcup 2Larvik OKVestfold54
locSShow routes in LiveloxResults
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp3Nydalens SKAkershus og Oslo255
locMNShow routes in LiveloxResults
Nammo-cup 2018, Etappe 6 Nattløp jaktstart/fellesstartLillehammer OKOppland36
locMNResults
Raumar nattløpRaumar OrienteringAkershus og Oslo32
locMNResults
NATTJAKTA #2 - 2018Brandval/Kongsvinger OKHedmark43
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 11/10Pollicup 3OK SkeidiTelemark16
locS
Toten nattcup 1OL Toten-TrollOppland4
locMN
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud28
locMNShow routes in LiveloxResults
Fri 12/10
Sat 13/10NM natt + jaktstart søndag, dag 1, Natt NM 2018Asker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
316
champsLNShow routes in LiveloxResults
Lillomarka Nord/SørIL GeoForm
Lillomarka OL
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo200
loc
F
UShow routes in LiveloxResults
RondslitetRond OLOppland76
locLShow routes in Livelox
AAOK-karusell løp 11 - IndividueltHisøy OKAust-Agder28
loc
F
SResults
AAOK-karusell løp 11 - StafettHisøy OKAust-Agder11
loc
F
RSResults
Sun 14/10NM natt + jaktstart søndag, dag 2 jaktstartAsker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
319
champsMShow routes in LiveloxResults
Høstkøpp 1: Kattanakk/Anleggsveien (ved pumpehuset)Haugesund IL OrienteringRogaland19
loc
F
LResults
MarummilaSandefjord OKVestfold172
locLShow routes in LiveloxResults
Høstkøppen, høstkøpp 1: Kattanakk/anleggsveien (Pumpehuset)Haugesund IL OrienteringRogaland0
loc
F
L
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold141
natLResults
w 42Mon 15/10
Tue 16/10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark45
locSResults
Nattløp - SkihyttaBodø og Omegn IF OrienteringNordland26
locMNResults
Wed 17/10Nattcup 1 BergenFana ILHordaland89
locLNResults
LOK sprintcup 3Larvik OKVestfold58
locSResults
KM nattIL TambarskjelvarSogn og Fjordane4
locMN
NOLs nattcup, løp 1Notodden OLTelemark0
locMNShow routes in Livelox
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4Nydalens SKAkershus og Oslo206
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 18/10Pollicup finaleOK SkeidiTelemark36
locSResults
Toten nattcup 2OL Toten-TrollOppland5
locMN
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud34
locMNShow routes in LiveloxResults
Fri 19/10Nattløpet i Grimstad 2018IL ImåsAust-Agder13
loc
F
MNResults
Sat 20/10BlodslitetFredrikstad SKØstfold1411
natUShow routes in LiveloxResults
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold190
natUShow routes in LiveloxResults
OSI/GeoForm Rankingløp 20IL GeoFormAkershus og Oslo90
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 21/10Høstkøppen, høstkøpp 2: SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland0
loc
F
L
Høstkøpp 2: SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland31
loc
F
LResults
w 43Mon 22/10Skumringskampen , FinaleAsker SkiklubbAkershus og Oslo52
locMNResults
Tue 23/10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark52
locSResults
Nattløp - HammarliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland25
locMNResults
Wed 24/10Klubbmesterskap natt-o Fossum IFFossum IFAkershus og Oslo40
locMNStart times
LOK-sprintcup 4Larvik OKVestfold58
locSShow routes in LiveloxResults
NOLs nattcup, løp 2Notodden OLTelemark-
locMNShow routes in Livelox
Thu 25/10Torsdagsløp OktoberStavanger OrienteringsklubbRogaland28
locMNResults
Toten nattcup 3OL Toten-TrollOppland6
locMN
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud42
locMNShow routes in LiveloxResults
Fri 26/10Harry Lagerts Nattcup 2018 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo155
locUNShow routes in LiveloxResults
Sat 27/10OSI/GeoForm Rankingløp 21IL KollAkershus og Oslo134
locMShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap sprintByåsen ILSør-Trøndelag50
locSResults
HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland248
locUShow routes in LiveloxResults
SkiensmilaSkien OKTelemark84
locLShow routes in LiveloxResults
HuldertrampenLøten o-lagHedmark108
locUShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap mellomByåsen ILSør-Trøndelag39
locMResults
Sun 28/10Høstkøppen, høstkøpp 3: Vikebygd Haugesund IL OrienteringRogaland0
loc
F
L
Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag89
loc
F
LShow routes in LiveloxResults
2-milaAsker SkiklubbAkershus og Oslo130
locUShow routes in LiveloxResults
Høstkøpp 3: Vik skule i VikebygdHaugesund IL Orientering
Vikebygd IL
Rogaland26
loc
F
LResults
Klubbmesterskap Ås-NMBU OrienteringÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo44
locMShow routes in LiveloxResults
Langtur'nEidskog OLHedmark55
locLShow routes in LiveloxResults
w 44Mon 29/10
Tue 30/10Nattløp - VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland14
locMNResults
Wed 31/10NOLs nattcup, løp 3Notodden OLTelemark0
locMNShow routes in Livelox
Vinter-Jukola #1 (Halloween-O)Larvik OKVestfold64
locMNShow routes in LiveloxResults
Nattjakta 5 JaktstartEidskog OLHedmark45
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 1/11Toten nattcup 4OL Toten-TrollOppland1
locLN
Fri 2/11
Sat 3/11GrankvistløpetØstmarka OKAkershus og Oslo80
locLShow routes in LiveloxResults
NOLs åpne klubbmesterskap i ultralangNotodden OLTelemark27
locUShow routes in Livelox
HøstgampenHedrum OLVestfold56
regMShow routes in LiveloxResults
OSI/GeoForm Rankingløp 22IL GeoFormAkershus og Oslo122
locMShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap sprintKristiansand OKVest-Agder36
locSShow routes in LiveloxResults
Trollnatta og natt-O-togetIL KollAkershus og Oslo386
locMNResults
Sun 4/11Høstkøppen, høstkøpp 4: O-hyttaHaugesund IL OrienteringRogaland0
loc
F
L
FrostsprintenRøyken OLBuskerud300
regLShow routes in LiveloxResults
Høstkøpp 4: O-hyttaHaugesund IL OrienteringRogaland22
loc
F
LResults
w 45Mon 5/11
Tue 6/11
Wed 7/11Vinterjukola 2Porsgrunn OLTelemark61
locLNShow routes in LiveloxResults
Nattløp, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland56
locMNShow routes in LiveloxResults
NOLs nattcup, løp 4Notodden OLTelemark0
locMNShow routes in Livelox
Thu 8/11Nattsprintkøppen 2018/2019 Brakahaug skoleHaugesund IL OrienteringRogaland25
loc
F
SNResults
Fri 9/11
Sat 10/11Rørholtmarka RundtOK SkeidiTelemark35
locUShow routes in LiveloxResults
OSI/GeoForm Rankingløp 23IL GeoFormAkershus og Oslo150
locMShow routes in LiveloxResults
TverlandssprintenTverlandet ILNordland17
loc
F
MResults
Høstkarusellen løp 1 - TastaStavanger OrienteringsklubbRogaland69
locMResults
Sun 11/11
w 46Mon 12/11
Tue 13/11Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo101
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 14/11Nattcup 2 BergenTIF VikingHordaland74
locLNShow routes in LiveloxResults
NOLs nattcup, løp 5Notodden OLTelemark0
locMNShow routes in Livelox
Vinter-Jukola løp 3Skien OKTelemark51
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 15/11Coca-Cola cup 1Kristiansand OKVest-Agder30
locMNShow routes in LiveloxResults
Fri 16/11
Sat 17/11Tinos minneløp 2018OK MossØstfold58
locLShow routes in LiveloxResults
OSI/GeoForm Rankingløp 24IL GeoFormAkershus og Oslo153
locMShow routes in LiveloxResults
Natt-O-jaktaNorges Orienteringsforbund65
locMNShow routes in LiveloxResults
Sun 18/11GraneløpetIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder93
locLResults
w 47Mon 19/11
Tue 20/11
Wed 21/11Vinter-Jukola 4Sandefjord OKVestfold72
locMNShow routes in LiveloxResults
NattløpSandnes IL (Rogaland)Rogaland99
locMNShow routes in LiveloxResults
NOLs nattcup, løp 6Notodden OLTelemark0
locSNShow routes in Livelox
Thu 22/11Nattsprintkøppen 2018/2019 KvalaHaugesund IL OrienteringRogaland18
loc
F
SNResults
Fri 23/11
Sat 24/11OSI/GeoForm Rankingløp 25IL GeoFormAkershus og Oslo113
locMShow routes in LiveloxResults
Høstkarusellen Løp 2 - VannassenStavanger OrienteringsklubbRogaland95
locMResults
Tøffen/Tøffelen HamarHamar OKHedmark35
locLResults
Sun 25/11
w 48Mon 26/11
Tue 27/11Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo103
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 28/11Vinter-Jukola 5OK SkeidiTelemark52
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 29/11Torsdagsløp NovemberStavanger OrienteringsklubbRogaland25
locMNResults
Coca-Cola cup 2Kristiansand OKVest-Agder34
locMNShow routes in LiveloxResults
Fri 30/11
Sat 1/12OSI/GeoForm Rankingløp 26IL GeoFormAkershus og Oslo154
locMShow routes in LiveloxResults
RøsskleivaløpetOK SkeidiTelemark136
locMShow routes in LiveloxResults
Vinterkarusell KiellandskogenEgersund OKRogaland29
locMResults
Sun 2/12SI klubbmesterskapSandnes IL (Rogaland)Rogaland86
locLResults
w 49Mon 3/12
Tue 4/12
Wed 5/12Nattløp ØksnevadskogenGanddal ILRogaland90
locMNResults
Vinter-Jukola 6Hedrum OLVestfold54
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 6/12Nattsprintkøppen 2018/2019 Gard skoleHaugesund IL OrienteringRogaland12
loc
F
SNResults
Fri 7/12
Sat 8/12Høstkarusellen Løp 3 - AlsvigStavanger OrienteringsklubbRogaland74
locMResults
Ribbe & LoffSentrum OKAkershus og Oslo119
loc
F
SShow routes in LiveloxResults
Sun 9/12Nisseo-løpVang OLHedmark41
locLResults
w 50Mon 10/12
Tue 11/12Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo78
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 12/12Nattcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland59
locLNResults
Sandefjord Christmas City RaceSandefjord OKVestfold117
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 13/12Torsdagsløp DesemberStavanger OrienteringsklubbRogaland22
locLNResults
Coca-Cola cup 3, finaleKristiansand OKVest-Agder28
locMNShow routes in LiveloxResults
Fri 14/12
Sat 15/12Jon Tolgensbakks minneløp - GløggløpetIL GeoFormAkershus og Oslo103
locMShow routes in LiveloxResults
Sjusjørennet sprint - Ski-ONydalens SKAkershus og Oslo277
S
intSResults
Sun 16/12Sjusjørennet mellom - Ski-ONydalens SKAkershus og Oslo265
S
intMResults
w 51Mon 17/12
Tue 18/12
Wed 19/12Nattløp ølbergskogenStavanger OrienteringsklubbRogaland95
locMNResults
Vinterjukola 8Porsgrunn OLTelemark29
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 20/12Nattsprintkøppen 2018/2019 Skeisvang skoleHaugesund IL OrienteringRogaland11
loc
F
SNResults
Fri 21/12
Sat 22/12
Sun 23/12
w 52Mon 24/12
Tue 25/12
Wed 26/12Kongens enmannsstafett 2. dg julIndre Østfold OKØstfold26
locM
JuleløpEgersund OKRogaland46
locLResults
TøffenLarvik OKVestfold80
locLShow routes in LiveloxResults
Førde IL RomjulsløpetFørde ILSogn og Fjordane49
locMResults
Juleløpet 2018Stavanger OrienteringsklubbRogaland220
locMResults
2. JuledagsløpetKristiansand OKVest-Agder76
locMShow routes in LiveloxResults
RomjulsløpetStord OrienteringHordaland43
locLResults
Thu 27/12
Fri 28/12Romjulsdrømmen 2018Skien OKTelemark22
locMNShow routes in LiveloxResults
Sat 29/12MarsipanløpetOL Toten-TrollOppland72
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 30/12Romjuls gateOBodø og Omegn IF OrienteringNordland36
locMNResults
w 1Mon 31/12Nyttårsløpet, OK MossOK MossØstfold182
locMResults
Nyttårsløpet, MelsheiSandnes IL (Rogaland)Rogaland151
locLResults
Vinterråtassen 2019 # 1 - NyttårsråtassenIndre Østfold OKØstfold23
locMResults

Advertisements

IOF Eventor