Terminliste

388 arrangement treff mellom 01.01.2018 og 31.12.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Endre søket Tilbakestill søket
Dato Arrangementets navn Arrangørorganisasjoner Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 1ma 1.1
ti 2.1
on 3.1Vinterjukola løp 10Skien OKTelemark45
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
to 4.1Nattsprint-karusell - Løp 5 - HaraldsvangenHaugesund IL OrienteringRogaland13
nærSN
fr 5.1
lø 6.1Ski-o-treff mellomNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo277
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
Vinterkarusell KalbergskogenGanddal ILRogaland87
nærMResultat
Ski-o-treff nattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo223
S
nasjSNVis ruter i LiveloxResultat
sø 7.1Ski-o-treff lang (jaktstart i NC klasser)Nordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo255
S
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
u 2ma 8.1
ti 9.1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo94
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Urb-O løp 4 Free ChallengeVaregg FleridrettHordaland75
nærSN
on 10.1Nattløp EOK HaugstadskogenEgersund OKRogaland54
nærMResultat
Vinter-Jukola 11Larvik OKVestfold56
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
to 11.1
fr 12.1Tac-OStokke ILVestfold44
nærMN
lø 13.1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo67
nærMVis ruter i LiveloxResultat
sø 14.1
u 3ma 15.1
ti 16.1
on 17.1Vinterjukola 12Porsgrunn OLTelemark45
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
TV-Cupen 2018 Race1Kristiansand OKVest-Agder20
nærMN
Nattcup 4 BergenGneist, ILHordaland75
nærMNResultat
to 18.1Nattsprint-karusell - Løp 6 - Hauge skoleHaugesund IL OrienteringRogaland6
nærSNVis ruter i Livelox
fr 19.1
lø 20.1Hovedløpet ski-o + mellom andre klasserHadeland OLOppland304
S
nasjMResultat
Vinterkarusell, SælandskogenÅlgård OrienteringRogaland59
nærMResultat
sø 21.1NM ski-o lang + alle klasserHadeland OLOppland216
S
intLResultat
u 4ma 22.1
ti 23.1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo51
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Urb-O løp 5 Individuell startVaregg FleridrettHordaland60
nærSNResultat
on 24.1Nattløp, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland72
nærLNResultat
Vinter-Jukola 13OK SkeidiTelemark39
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
to 25.1Torsdagsløp JanuarStavanger OrienteringsklubbRogaland37
nærLNResultat
fr 26.1
lø 27.1Vinterkarusell EOK LØP 3Egersund OKRogaland29
nærMResultat
sø 28.1
u 5ma 29.1
ti 30.1
on 31.1TV-Cupen 2018 Race2Kristiansand OKVest-Agder33
nærMNResultat
Vinter-Jukola 14Larvik OKVestfold52
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Vinterråtassen 2018 # 2Indre Østfold OKØstfold12
nærMN
to 1.2Gate-O-LøpAsker SkiklubbAkershus og Oslo46
nærMN
Nattsprint-karusell - Løp 7 - Austrheim skoleHaugesund IL OrienteringRogaland14
nærSN
fr 2.2
lø 3.2Tromsø Winter Sprint & GoIL BUL-TromsøTroms23
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Vinterkarusell EOK LØP 4 / Vinterkarusell ROK Sør SveineskogenEgersund OKRogaland57
nærMResultat
sø 4.2
u 6ma 5.2
ti 6.2Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo62
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Urb-O løp 6 SløyferVaregg FleridrettHordaland72
nærSN
on 7.2Nattløp ØksnevadskogenGanddal ILRogaland58
nærMNResultat
Vinterjukola løp 15Skien OKTelemark37
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
Vinterråtassen 2018 # 3Indre Østfold OKØstfold17
nærMNVis ruter i Livelox
to 8.2
fr 9.2
lø 10.2
sø 11.2
u 7ma 12.2
ti 13.2Foredrag med Vebjørn RodalNTNUISør-Trøndelag82
nærLSK
on 14.2Vinter-jukola nr 16Sandefjord OKVestfold33
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Vinterråtassen 2018 # 4Indre Østfold OKØstfold15
nærMN
Nattcup 5 BergenIL GularHordaland46
nærLNResultat
to 15.2TV-Cupen 2018 Race3Kristiansand OKVest-Agder29
nærSNResultat
fr 16.2
lø 17.2NM mellomKongsberg OLBuskerud202
S
mestMResultat
sø 18.2Individuelle klasser NM ski-oKongsberg OLBuskerud75
S
nasjL
14.2
Starttider
NM stafettKongsberg OLBuskerud24
S
mestSL
14.2
u 8ma 19.2
ti 20.2Urb-O løp 7 JaktstartVaregg FleridrettHordaland27
nærSN
19.2
on 21.2NattløpStavanger OrienteringsklubbRogaland20
nærMN
21.2*
På sokkelestenSvalbard TurnTroms0
nærS
20.2*
to 22.2Torsdagsløp FebruarStavanger OrienteringsklubbRogaland6
nærLN
22.2*
Natt-sprint-karusell - Løp 8 - Vormedal skoleHaugesund IL OrienteringRogaland2
nærSN
22.2*
fr 23.2
lø 24.2Vinterkarusell Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland8
nærL
24.2*
sø 25.2
u 9ma 26.2
ti 27.2Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
on 28.2Vinter-Jukola 17Hedrum OLVestfold5
nærMN
28.2*
Vinterråtassen 2018 # 5Indre Østfold OKØstfold2
nærMN
27.2
to 1.3
fr 2.3Heimdal Vintersprint, dag 1OL TrollelgSør-Trøndelag2
nærSN
28.2
lø 3.3Heimdal Vintersprint, dag 2OL TrollelgSør-Trøndelag2
nærS
28.2
OCAD-kursNord-Trøndelag
Sør-Trøndelag
Nord-Trøndelag
Sør-Trøndelag
10
kretsL
15.2
sø 4.3
u 10ma 5.3
ti 6.3
on 7.3Vinter-Jukola 18OK SkeidiTelemark5
nærMN
6.3*
Jaktstart nattløpÅlgård OrienteringRogaland4
nærMN
7.3*
Vinterråtassen 2018 # 6Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
6.3
to 8.3
fr 9.3
lø 10.3Tromsø ski-oIL BUL-TromsøTroms6
S
nasjS
5.3
sø 11.3Tromsø ski-oIL BUL-TromsøTroms10
S
nasjM
5.3
u 11ma 12.3
ti 13.3
on 14.3Nattcupfinale BergenBergens TFHordaland-
nærLN
12.3
Tjensvoll rundt - GeomatikkdageneStavanger OrienteringsklubbRogaland1
nærM
14.3*
Vinter-Jukola 19Larvik OKVestfold6
nærMK
13.3
Vinterråtassen 2018 # 7Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
13.3
to 15.3
fr 16.3NattsvermerenFredrikstad SKØstfold-
nasjLN
Bergen Sprint Camp 2018, treningVaregg FleridrettHordaland87
nasjS
5.3
Bergen Sprint Camp 2018, nattsprintVaregg FleridrettHordaland111
nasjSN
5.3
lø 17.3Bergen Sprint Camp 2018, sprintVaregg FleridrettHordaland115
nasjS
5.3
Bergen Sprint Camp 2018, sprintVaregg FleridrettHordaland113
nasjS
5.3
BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold-
nasjL
KOK 2-dagers, dag 1Kristiansand OKVest-Agder-
nasjM
Damenes dagGanddal ILRogaland0
nærM
17.3*
Vinterkarusell VagleskogenGanddal ILRogaland1
nærM
17.3*
sø 18.3Bergen Sprint Camp 2018, finalesprintVaregg FleridrettHordaland113
nasjS
5.3
KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKVest-Agder-
nasjL
u 12ma 19.3
ti 20.3
on 21.3Vinterjukola 20Porsgrunn OLTelemark5
nærLK
20.3
Vinterråtassen 2018 # 8Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
20.3
to 22.3
fr 23.3
lø 24.3Vestfold 2 dagersSandefjord OKVestfold-
kretsM
sø 25.3Vestfold 2-dagersLarvik OKVestfold8
kretsM
20.3
u 13ma 26.3
ti 27.3
on 28.3
to 29.3
fr 30.3
lø 31.3
sø 1.4
u 14ma 2.4RingerikskarusellenFossekallen ILBuskerud-
nærM
ti 3.4SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
Oslo City Cup, Løp nr 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærS
on 4.4
to 5.4Sprintcup 1Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
TA-sprint 1Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
fr 6.4KM-nattSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
kretsMN
lø 7.4KM Natt HordalandStord OrienteringHordaland-
kretsLN
Lørdagskjappen, eliteklasserOK MossØstfold10
intM
2.4
Lørdagskjappen OK MossØstfold6
nasjM
2.4
sø 8.4Kristtornløpet (HOK-ranking 1/2018)Stord OrienteringHordaland-
kretsL
SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold3
intL
2.4
u 15ma 9.4
ti 10.4EM testløp sprintLillomarka OLAkershus og Oslo-
intS
KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Oslo City CupLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsS
Sprintcup 1 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
9.4
Vestfold vårcup 1Stokke ILVestfold-
nærS
8.4
GK1Vikebygd ILRogaland0
nærM
9.4
on 11.4AAOK-karusellen løp 1IF TraumaAust-Agder-
nær
F
M
10.4
to 12.4KM-Natt Oslo/AkershusBækkelagets SKAkershus og Oslo-
kretsLN
TA-sprint 2OK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
fr 13.4
lø 14.4Norwegian Spring - VårsprettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjM
Norwegian Spring - VårstafettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjSM
sø 15.4BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
Kretsløp Langavatnet/fotland LangdistanseEgersund OKRogaland-
kretsL
Norwegian Spring - SolrenningenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjL
u 16ma 16.4
ti 17.4KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Pokalkamp 1 BergenIL GularHordaland-
nærL
Vår cupHedrum OLVestfold-
nærM
on 18.4Østfoldsprinten - 1Fredrikstad SKØstfold-
kretsS
AAOK-karusellen løp 2IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder2
nær
F
M
17.4
to 19.4Drammen City Cup - løp 2Konnerud ILBuskerud-
nærS
Sprintcup 3Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
Grenlandskarusell løp 3Skien OKTelemark-
nærM
19.4*
fr 20.4
lø 21.4SørløpeneüOK SørVest-Agder-
kretsS
Vårsleppet - mellomBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsM
Vårsleppet - sprintBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
Tour de Orientering, prologÅlgård OrienteringRogaland-
kretsS
Tour de Orientering, mellomÅlgård OrienteringRogaland-
kretsM
Jubileumstarten - OTO 70 år jubileumkarusell 2018 - løp 1OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsM
9.4
sø 22.4Tour de Orientering, jaktstartÅlgård OrienteringRogaland-
kretsL
SørløpeneOK SørVest-Agder-
kretsM
VårløpetPorsgrunn OLTelemark-
kretsM
u 17ma 23.4
ti 24.4KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Oslo City CupHeming OrienteringAkershus og Oslo-
nærS
Sprintcup 2 BergenBergens TFHordaland-
nærS
Vestfold Vårcup 3Sande SportsklubbVestfold-
nærM
Sport8serien løp 1Gimle IFØstfold-
nærL
on 25.4AAOK-karusellen løp 3IL ExpressAust-Agder-
nær
F
S
24.4
to 26.4TA-sprint 4Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsS
fr 27.4
lø 28.4Kretsløp mellomdistanse fra Auklandshamn SkuleSveio OL - OrienteringRogaland-
kretsM
sø 29.4Markane IL og IL VetenIL Veten
Markane IL
Sogn og Fjordane-
kretsS
OdalsløpetOdal OL - OrienteringHedmark-
kretsM
VikesprintenVikebygd ILRogaland-
kretsM
u 18ma 30.4
ti 1.5Kvist-KvasetÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
Skien City RaceSkien OKTelemark-
kretsL
SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
on 2.5Østfoldsprinten løp 2Indre Østfold OKØstfold-
nærS
to 3.5TA-sprint 5 - FinaleVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
Trondheim Sprincup, FinaleNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
fr 4.5
lø 5.5KM Mellom AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsM
2.5
Skjærgårdsløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 2OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsM
23.4
sø 6.5Høydepunktet m/Trimtex-CupØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsM
KM Sprint AAOK og VAOKAust-Agder
Vest-Agder
Øyestad IF allianse
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsS
1.5
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
Skjærgårdssprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 3OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsS
23.4
u 19ma 7.5
ti 8.5KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Pokalkamp 2 BergenGneist, ILHordaland-
nærL
Sport8 Løp2Sarpsborg OLØstfold-
nasjM
Vestfold vårcup 4Stokke ILVestfold-
nærM
6.5*
5ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud0
nærSS
3.5
on 9.5AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder-
nær
F
L
8.5
to 10.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
fr 11.5
lø 12.5Klubb-KM stafettIndre Østfold OKØstfold-
nærSL
KM SprintFrol ILNord-Trøndelag-
kretsS
Kretsmesterskap Sprint HellvikEgersund OKRogaland-
kretsS
Kretsmesterskap Sprint Stafett HellvikEgersund OKRogaland-
kretsSS
NydaltenNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsL
Sport 8 Sprintstafett, KM Ve TeLarvik OKVestfold-
kretsSS
VåronnløpetOL Toten-TrollOppland-
nasjL
sø 13.5BøløpetBø OLTelemark-
kretsL
KM lang fellesstartOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsL
KM SprintGimle IFØstfold-
kretsS
OK ØstOK ØstAkershus og Oslo-
kretsM
u 20ma 14.5
ti 15.5IvarOløpet KM sprintIL TyrvingAkershus og Oslo-
kretsS
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
on 16.5STOK Ungdomsløp 1FreidigSør-Trøndelag-
kretsM
Østfoldsprinten løp 3OK MossØstfold-
kretsS
to 17.5
fr 18.5
lø 19.5Pinseløpet, dag 1, med Junior LøpstestKongsberg OLBuskerud-
nasjL
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjS
sø 20.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjM
Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup LangdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjL
u 21ma 21.5LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjL
Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup MellomdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjM
ti 22.5SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
on 23.5AAOK-karusellen løp 5Aust-Agder
Gjerstad IL
Aust-Agder-
nær
F
M
22.5
to 24.5Ungdomsløp 2Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
fr 25.5
lø 26.5FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
HjalmarløpetSkien OKTelemark-
kretsM
NM sprintSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland-
mestS
14.5
RekruttenHisøy OKAust-Agder-
nærS
23.5
Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
Unionsmatchen, IndivdueltRingerike OLBuskerud-
kretsM
Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold-
nærL
sø 27.5Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold-
nærL
Førdebodstkka 2018Førde ILSogn og Fjordane-
kretsSS
NM sprintstafettSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland-
mestSS
14.5
RingeriksløpetRingerike OLBuskerud-
kretsM
Unionsmatchen, StafettRingerike OLBuskerud-
kretsSM
VårløpetHedrum OLVestfold-
kretsM
u 22ma 28.5
ti 29.5Pokalkamp 3 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
Sport 8 Serien løp 3Trøsken ILØstfold-
nærM
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 6Larvik OKVestfold-
nærS
on 30.5Grenlandskarusell løp 7Skien OKTelemark-
nærL
30.5*
to 31.5STOK ungdomsløp 3Melhus ILSør-Trøndelag-
kretsL
fr 1.6Trondheim Open, dag 1Nidarøst OK
Wing OK
Sør-Trøndelag-
kretsS
lø 2.6100 års jubileumsløpSande SportsklubbVestfold-
nærL
15-stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSM
Alta 2-dagersAlta OLFinnmark-
nasjM
KM Lang Hordaland (HOK-ranking 2/2018)Varegg FleridrettHordaland-
kretsL
KM sprintGjø-Vard OLOppland-
kretsS
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
MjølnerløpetElverum OKHedmark-
kretsM
Rotekoppen Breimsbygda ILSogn og Fjordane-
nasjM
Trondheim Open, dag 2Wing OKSør-Trøndelag-
nasjM
sø 3.6Alta 2-gagers jaktstartAlta OLFinnmark-
kretsL
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
nasjM
GlåmdalsløpetGrue ILHedmark-
nasjL
KM mellomGjø-Vard OLOppland-
kretsM
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
Lierbygda Dobbelt TempOLierbygda OLBuskerud-
Pre
nasjT
Trondheim Open, dag 3Wing OKSør-Trøndelag-
nasjM
Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsS
21.5
Supersprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 5OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsS
21.5
u 23ma 4.6
ti 5.6Pokalkamp 4 BergenFana ILHordaland-
nærL
SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold vårcup 7Sandefjord OKVestfold-
nærM
GK4Vikebygd ILRogaland0
nærL
4.6
on 6.6Østfoldsprinten FinaleHalden SKØstfold-
nærL
AAOK-karusellen løp 6Hope ILAust-Agder-
nær
F
L
5.6
to 7.6UngdomsløpOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsM
fr 8.6
lø 9.6Gromløpet - KM mellom Trimtex CupLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
KM mellomdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Trollo
Vestfold-
kretsM
Pre-o helg i HedmarkLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark-
Pre
kretsP
Verdal OK 2-dagers, dag 1Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
sø 10.6Verdal OK 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Trollo
Vestfold-
kretsS
KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 3/2018)Bergens TFHordaland-
kretsU
Pre-o helg i HedmarkLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark-
Pre
kretsP
RingsakersprintenRingsaker OKHedmark-
kretsM
Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsL
Varteig O-lagVarteig OLØstfold0
nær
F
L
9.6
JonsokløpetFossekallen ILBuskerud-
kretsM
u 24ma 11.6
ti 12.6SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 8OL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
on 13.6
to 14.6STOK Ungdomsløp nr 5 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
fr 15.6VeteranløpetIF TraumaAust-Agder-
nærM
12.6
Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold-
nærS
13.6*
lø 16.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold-
kretsS
Varanger 2-dageres dag1Varanger OrienteringslagFinnmark-
kretsM
sø 17.6Asbjørn Bakkens minneløpLillehammer OKOppland-
kretsM
MidtsommerløpetStokke ILVestfold-
kretsM
Varanger 2 dagers 2 dagLaksefjord ILFinnmark-
kretsM
St. HanskutenOL GaulaSør-Trøndelag-
nærL
u 25ma 18.6
ti 19.6SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder-
nær
F
M
on 20.6
to 21.6
fr 22.6Norsk O-Festival sprintFossum IFAkershus og Oslo-
nasjS
lø 23.6Norsk O-Festival langFossum IFAkershus og Oslo-
nasjL
sø 24.6Norsk O-Festival mellomFossum IFAkershus og Oslo-
nasjM
u 26ma 25.6
ti 26.6SørlandskarusellenVest-AgderVest-Agder-
nær
F
M
on 27.6
to 28.6Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 1Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder3
nasjS
10.6
fr 29.6Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 2Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder3
nasjL
10.6
lø 30.6Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 3Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder3
nasjM
10.6
sø 1.7Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 4Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder3
nasjL
10.6
u 27ma 2.7
ti 3.7
on 4.7Fjord-O 2018, dag 1Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
3
nasjM
5.6
to 5.7Fjord-O 2018, dag 2Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
3
nasjL
5.6
fr 6.7Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, dag 1Alvdal IL
Folldal IF
Tynset IF
Hedmark-
kretsS
lø 7.7Fjord-O 2018, dag 3Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
6
nasjM
5.6
Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, dag 2Alvdal IL
Folldal IF
Tynset IF
Hedmark-
kretsM
sø 8.7Fjord-O 2018, dag 4Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
6
nasjL
5.6
Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, dag 3Alvdal IL
Folldal IF
Tynset IF
Hedmark-
kretsL
u 28ma 9.7
ti 10.7
on 11.7
to 12.7
fr 13.7HeidalsdiltenTormod SkilagOppland-
nærM
lø 14.7MyggklaskenTormod SkilagOppland-
nærM
sø 15.7Moskusspretten - orienteringsløp på DovrefjellWing OKSør-Trøndelag-
nærM
10.7
u 29ma 16.7
ti 17.7
on 18.7
to 19.7
fr 20.7
lø 21.7
sø 22.7
u 30ma 23.7
ti 24.7
on 25.7
to 26.7
fr 27.7
lø 28.7Fjelløpet dag 1Porsgrunn OLTelemark-
kretsL
sø 29.7Fjelløpet dag 2Porsgrunn OLTelemark-
kretsL
u 31ma 30.7
ti 31.7
on 1.8
to 2.8
fr 3.8
lø 4.8Hovedløpet sprintKristiansand OKVest-Agder-
mestS
sø 5.8Hovedløpet langKristiansand OKVest-Agder-
mestL
u 32ma 6.8
ti 7.8
on 8.8
to 9.8
fr 10.8
lø 11.8Night Hawk Konnerud 2018, dag 1IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
0
nasjSLN
30.7
sø 12.8Night Hawk Konnerud 2018, dag 2IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
0
nasjSL
30.7
u 33ma 13.8
ti 14.8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland-
nærL
SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
on 15.8AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
M
14.8
to 16.8
fr 17.8
lø 18.8MyrsprintenVang OLHedmark-
kretsM
Norgescup mellom + publikumsløpIdrettslaget Dyre VaaTelemark-
nasjM
12.8
sø 19.8Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
DrammensløpetSturla, IFBuskerud-
kretsL
KM StafettSauda OrienteringsklubbRogaland-
mestSM
MyrtrampenVang OLHedmark-
kretsL
NM ultralang + publikumsløpHøydalsmo ILTelemark-
mestU
12.8*
RomeriksløpetRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
u 34ma 20.8
ti 21.8Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
20.8
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
nær
F
M
Høst cupHedrum OLVestfold-
nærM
on 22.8AAOK-karusellen løp 8Froland ILAust-Agder0
nærM
21.8
to 23.8
fr 24.8Midt-Norsk Mesterskap, sprintWing OKSør-Trøndelag-
nasjS
lø 25.8Folloløpet med KM lang og Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo-
kretsL
KM langdistanseEiker OLBuskerud-
kretsL
KM LangdistanseAlta OLFinnmark-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap - LangdistanseFreidigSør-Trøndelag-
nasjL
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
22.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 4/2018)IL GularHordaland-
nasjM
Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsL
13.8
sø 26.8KM stafettEiker OLBuskerud-
kretsSM
KM StafettTrøsken ILØstfold-
nasjSL
KM stafett FinnmarkAlta OLFinnmark-
kretsSM
Midt-Norsk Mesterskap - StafettFreidigSør-Trøndelag-
nasjSM
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsM
21.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 5/2018)IL GularHordaland-
nasjL
Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsM
13.8
u 35ma 27.8
ti 28.8KSO Høst 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Pokalkamp 6 BergenÅrstad ILHordaland-
nærL
Sport8 - løp 4Fredrikstad SKØstfold-
kretsM
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold-
nærM
on 29.8
to 30.8STOK Ungdomsløp nr 7Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærM
fr 31.8Sprint SogndalSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsS
lø 1.9KM Lang / TorridalsløpetTorridal ILVest-Agder-
kretsL
KM lang/TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag-
mestL
KM Langdistanse Hedmark - Finndulten 2018Lunderseter ILHedmark-
kretsL
KM Langdistanse SogndalSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsL
KM mellomdistanseInderøy ILNord-Trøndelag-
kretsM
KM sprint/ mellom langKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsS
KM-lang Te-Ve/DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark-
kretsL
Prøve-VM Publikumsløp og KM-mellomHalden SKØstfold-
nasjM
KM MellomGanddal ILRogaland-
nærM
sø 2.9HolleialøpetModum OLBuskerud-
nærL
KM Stafett (NTOK og STOK)OL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsSM
KM Stafett, AAOK og VAOKBirkenes ILVest-Agder-
kretsSM
KM stafett, Te/VeOK SkeidiTelemark-
kretsSL
KM-Stafett HedmarkBrandval/Kongsvinger OKHedmark-
kretsSM
Prøve-VM Publikumsløp og KM-langHalden SKØstfold-
nasjL
GanddalsløpetGanddal ILRogaland-
nærL
KM-ultralangIL Pasvik HaukFinnmark-
kretsU
u 36ma 3.9
ti 4.9KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Sport8serien løp 5Indre Østfold OKØstfold-
nærL
Sprintcup 4 BergenFana ILHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 4Larvik OKVestfold-
nærS
on 5.9AAOK-karusellen løp 9Øyestad IF allianseAust-Agder-
nær
F
M
4.9
to 6.9
fr 7.9VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo3
nasjS
28.8
Tour de Trondheim, tour de Trondheim, Dag 1NTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lø 8.9Tour de Trondheim, tour de Trondheim, Dag 2NTNUISør-Trøndelag-
kretsM
Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)Fitjar ILHordaland-
kretsM
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo3
nasjL
28.8
sø 9.9Tour de Trondheim, tour de Trondheim, Dag 3NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
Asker løpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsL
SnertingdalsløpetSnertingdal IF OrienteringOppland-
kretsL
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo4
nasjM
28.8
u 37ma 10.9
ti 11.9Pokalkampfinale BergenBergens TFHordaland-
nærL
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
on 12.9
to 13.9NM langdistanseVegårshei ILAust-Agder-
mestL
fr 14.9
lø 15.9NM mellomdistanseVegårshei ILAust-Agder-
mestM
Sport8-finaleHalden SKØstfold-
nærL
sø 16.9HemingløpetHeming OrienteringAkershus og Oslo-
nasjM
NM stafettVegårshei ILAust-Agder-
mestSL
O-løpStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
Ranking -Sprintløp Stavanger SentrumStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
Stokke ILStokke ILVestfold-
nærM
u 38ma 17.9
ti 18.9Sprintcup 5 BergenOs OrienteringsklubbHordaland-
nærS
SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
M
Høst cupHedrum OLVestfold-
nærS
on 19.9AAOK-karusellen løp 10IL ImåsAust-Agder1
nær
F
M
18.9
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 20.9Grenlandskarusell løp 14Skien OKTelemark-
nærL
20.9*
fr 21.9Norgescup sprintSandefjord OKVestfold-
intS
lø 22.9KM nattIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsLN
Norgescup junior mellom + O-idolSandefjord OKVestfold-
nasjM
Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 1Sandefjord OKVestfold-
intM
Finn Skedsmos minneløp 2018Hadeland OLOppland-
nærL
sø 23.9Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 2Sandefjord OKVestfold-
intM
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nasjSM
NM junior stafettSandefjord OKVestfold-
mestSL
u 39ma 24.9
ti 25.9Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærS
KSO Høst 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Sprintcupfinale BergenTIF VikingHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 7OL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
on 26.9Gimse by Night, fellesstartMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
KM NattSarpsborg OLØstfold-
nasjL
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 27.9
fr 28.9KM NattVikebygd ILRogaland-
kretsLN
lø 29.9BlodsmakenAlta OLFinnmark-
nærL
Furugampen 2018Hamar OKHedmark-
kretsM
Kretsløp sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
kretsS
Over SkauenEiker OLBuskerud-
nærU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
sø 30.9HOK-rankingfinale 2018Fana ILHordaland-
kretsM
O-karusell 7, åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
RingrevenRingsaker OKHedmark-
kretsSM
u 40ma 1.10
ti 2.10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark-
nærS
on 3.10Harry Lagerts Nattcup 2018 BonusNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærLN
to 4.10
fr 5.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
nærM
KM nattSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsMN
KM Natt Telemark kretsIL HaukenTelemark-
kretsLN
lø 6.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
sø 7.10
u 41ma 8.10
ti 9.10KSO Høst 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
on 10.10Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 11.10
fr 12.10
lø 13.10NM natt + jaktstart søndag, dag 1Asker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
-
mestLN
AAOK-karusellen løp 11Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
S
12.10
sø 14.10NM natt + jaktstart søndag, dag 2Asker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
-
mestM
MarummilaSandefjord OKVestfold-
nærL
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nasjL
u 42ma 15.10
ti 16.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark-
nærS
on 17.10Nattcup 1 BergenFana ILHordaland-
nærLN
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 18.10
fr 19.10
lø 20.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
nasjU
sø 21.10
u 43ma 22.10
ti 23.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark-
nærS
on 24.10
to 25.10
fr 26.10Harry Lagerts Nattcup 2018 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
lø 27.10HuldertrampenLøten o-lagHedmark-
nærU
SkiensmilaSkien OKTelemark-
nærL
sø 28.10
u 44ma 29.10
ti 30.10
on 31.10
to 1.11
fr 2.11
lø 3.11HøstgampenHedrum OLVestfold-
kretsM
Trollnatta og Natt-O-TogetIL KollAkershus og Oslo1
nærMN
29.10
sø 4.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
kretsL
u 45ma 5.11
ti 6.11
on 7.11
to 8.11
fr 9.11
lø 10.11
sø 11.11
u 46ma 12.11
ti 13.11
on 14.11Nattcup 2 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
to 15.11
fr 16.11
lø 17.11
sø 18.11
u 47ma 19.11
ti 20.11
on 21.11
to 22.11
fr 23.11
lø 24.11
sø 25.11
u 48ma 26.11
ti 27.11
on 28.11
to 29.11
fr 30.11
lø 1.12
sø 2.12
u 49ma 3.12
ti 4.12
on 5.12
to 6.12
fr 7.12
lø 8.12
sø 9.12
u 50ma 10.12
ti 11.12
on 12.12Nattcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærLN
to 13.12
fr 14.12
lø 15.12
sø 16.12
u 51ma 17.12
ti 18.12
on 19.12
to 20.12
fr 21.12
lø 22.12
sø 23.12
u 52ma 24.12
ti 25.12
on 26.122.juledagsløpetVest-AgderVest-Agder-
nærL
TøffenLarvik OKVestfold-
nærL
to 27.12
fr 28.12
lø 29.12
sø 30.12
u 1ma 31.12Nyttårsløpet, OK MossOK MossØstfold-
nærM

Annonser

IOF Eventor