Norsk Orientering

Terminliste

735 arrangement treff mellom 01.01.2018 og 31.12.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 1ma 1.1
ti 2.1
on 3.1Vinterjukola løp 10Skien OKTelemark45
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
to 4.1Nattsprint-karusell - Løp 5 - HaraldsvangenHaugesund IL OrienteringRogaland13
nærSN
fr 5.1
lø 6.1Ski-o-treff mellomNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo277
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
Vinterkarusell KalbergskogenGanddal ILRogaland87
nærMResultat
Ski-o-treff nattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo223
S
nasjSNVis ruter i LiveloxResultat
sø 7.1Ski-o-treff lang (jaktstart i NC klasser)Nordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo255
S
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
u 2ma 8.1
ti 9.1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo94
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Urb-O løp 4 Free ChallengeVaregg FleridrettHordaland75
nærSN
on 10.1Nattløp EOK HaugstadskogenEgersund OKRogaland54
nærMResultat
Vinter-Jukola 11Larvik OKVestfold56
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
to 11.1
fr 12.1Tac-OStokke ILVestfold44
nærMN
lø 13.1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo67
nærMVis ruter i LiveloxResultat
sø 14.1
u 3ma 15.1
ti 16.1
on 17.1Vinterjukola 12Porsgrunn OLTelemark45
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
TV-Cupen 2018 Race1Kristiansand OKVest-Agder20
nærMN
Nattcup 4 BergenGneist, ILHordaland75
nærMNResultat
to 18.1Nattsprint-karusell - Løp 6 - Hauge skoleHaugesund IL OrienteringRogaland6
nærSNVis ruter i Livelox
fr 19.1
lø 20.1Hovedløpet ski-o + mellom andre klasserHadeland OLOppland304
S
nasjMResultat
Vinterkarusell, SælandskogenÅlgård OrienteringRogaland59
nærMResultat
sø 21.1NM ski-o lang + alle klasserHadeland OLOppland216
S
intLResultat
u 4ma 22.1
ti 23.1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo51
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Urb-O løp 5 Individuell startVaregg FleridrettHordaland60
nærSNResultat
on 24.1Nattløp, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland72
nærLNResultat
Vinter-Jukola 13OK SkeidiTelemark39
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
to 25.1Torsdagsløp JanuarStavanger OrienteringsklubbRogaland37
nærLNResultat
fr 26.1
lø 27.1Vinterkarusell EOK LØP 3Egersund OKRogaland29
nærMResultat
sø 28.1
u 5ma 29.1
ti 30.1
on 31.1TV-Cupen 2018 Race2Kristiansand OKVest-Agder33
nærMNResultat
Vinter-Jukola 14Larvik OKVestfold52
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Vinterråtassen 2018 # 2Indre Østfold OKØstfold12
nærMN
to 1.2Gate-O-LøpAsker SkiklubbAkershus og Oslo46
nærMN
Nattsprint-karusell - Løp 7 - Austrheim skoleHaugesund IL OrienteringRogaland14
nærSN
fr 2.2
lø 3.2Tromsø Winter Sprint & GoIL BUL-TromsøTroms23
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Vinterkarusell EOK LØP 4 / Vinterkarusell ROK Sør SveineskogenEgersund OKRogaland57
nærMResultat
sø 4.2
u 6ma 5.2
ti 6.2Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo62
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Urb-O løp 6 SløyferVaregg FleridrettHordaland72
nærSN
on 7.2Nattløp ØksnevadskogenGanddal ILRogaland58
nærMNResultat
Vinterjukola løp 15Skien OKTelemark37
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
Vinterråtassen 2018 # 3Indre Østfold OKØstfold17
nærMNVis ruter i Livelox
to 8.2
fr 9.2
lø 10.2
sø 11.2
u 7ma 12.2
ti 13.2Foredrag med Vebjørn RodalNTNUISør-Trøndelag82
nærLSK
on 14.2Vinter-jukola nr 16Sandefjord OKVestfold33
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Vinterråtassen 2018 # 4Indre Østfold OKØstfold15
nærMN
Nattcup 5 BergenIL GularHordaland46
nærLNResultat
to 15.2TV-Cupen 2018 Race3Kristiansand OKVest-Agder29
nærSNResultat
fr 16.2
lø 17.2NM mellomKongsberg OLBuskerud202
S
mestMVis ruter i LiveloxResultat
sø 18.2Individuelle klasser NM ski-oKongsberg OLBuskerud89
S
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
NM stafettKongsberg OLBuskerud24
S
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
u 8ma 19.2
ti 20.2Urb-O løp 7 JaktstartVaregg FleridrettHordaland59
nærSNResultat
on 21.2Nattløp ØlbergskogenStavanger OrienteringsklubbRogaland80
nærMNResultat
På sokkelestenSvalbard TurnTroms15
nærSResultat
to 22.2Torsdagsløp FebruarStavanger OrienteringsklubbRogaland21
nærLNResultat
Natt-sprint-karusell - Løp 8 - Vormedal skoleHaugesund IL OrienteringRogaland9
nærSN
fr 23.2
lø 24.2Vinterkarusell Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland82
nærLResultat
sø 25.2
u 9ma 26.2
ti 27.2Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo40
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
on 28.2Vinter-Jukola 17Hedrum OLVestfold26
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Vinterråtassen 2018 # 5Indre Østfold OKØstfold7
nærMN
to 1.3
fr 2.3Heimdal Vintersprint, dag 1OL TrollelgSør-Trøndelag69
nærSN
lø 3.3Heimdal Vintersprint, dag 2OL TrollelgSør-Trøndelag67
nærS
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo34
nærMVis ruter i LiveloxResultat
sø 4.3
u 10ma 5.3
ti 6.3Føyka-sprinten, Ski-oAsker SkiklubbAkershus og Oslo54
S
nærLNResultat
on 7.3Vinter-Jukola 18OK SkeidiTelemark33
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Jaktstart nattløpÅlgård OrienteringRogaland61
nærMNResultat
Vinterråtassen 2018 # 6Indre Østfold OKØstfold3
nærMN
to 8.3
fr 9.3
lø 10.3Tromsø ski-o sprintIL BUL-TromsøTroms46
S
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
Ski-Orientering på Bjørnefjorden golfklubbOs OrienteringsklubbHordaland1
S
nærS
sø 11.3Tromsø ski-o mellomIL BUL-TromsøTroms50
S
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
u 11ma 12.3
ti 13.3Sport8 Ås by Night & Fog Cup #9Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo39
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Hemingkjappen m/innlagt intro til ski-oHeming OrienteringAkershus og Oslo92
S
nær
F
MNResultat
on 14.3Nattcupfinale BergenBergens TFHordaland60
nærLNResultat
Tjensvoll rundt - GeomatikkdageneStavanger OrienteringsklubbRogaland50
nærM
Vinter-Jukola 19Larvik OKVestfold36
nærMKVis ruter i LiveloxResultat
Vinterråtassen 2018 # 7Indre Østfold OKØstfold7
nærMN
to 15.3
fr 16.3NattsvermerenFredrikstad SKØstfold16
nasjLN
Bergen Sprint Camp 2018, treningVaregg FleridrettHordaland151
nasjS
Bergen Sprint Camp 2018, nattsprintVaregg FleridrettHordaland241
nasjSN
lø 17.3Bergen Sprint Camp 2018, sprintVaregg FleridrettHordaland240
nasjS
Bergen Sprint Camp 2018, sprintVaregg FleridrettHordaland236
nasjS
BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold28
nasjL
KOK 2-dagers, dag 1Kristiansand OKVest-Agder37
nasjM
Damenes dagGanddal ILRogaland17
nærM
Vinterkarusell VagleskogenGanddal ILRogaland100
nærMResultat
sø 18.3Bergen Sprint Camp 2018, finalesprintVaregg FleridrettHordaland234
nasjS
KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKVest-Agder42
nasjL
u 12ma 19.3
ti 20.3Klubbkarusell 1 DeepOcean ArenaHaugesund IL OrienteringRogaland41
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
Sport8 Ås by Night & Fog Cup FinaleÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo50
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
on 21.3Vinterjukola 20Porsgrunn OLTelemark38
nærLKVis ruter i LiveloxResultat
to 22.3Vinterråtassen 2018 # 8Indre Østfold OKØstfold4
nærMN
fr 23.3
lø 24.3Vestfold 2 dagersSandefjord OKVestfold0
kretsM
sø 25.3Vestfold 2-dagers, Dag 2Larvik OKVestfold54
kretsM
u 13ma 26.3
ti 27.3
on 28.3
to 29.3
fr 30.3
lø 31.3
sø 1.4
u 14ma 2.4Ringerikskarusellen 1Fossekallen ILBuskerud61
nærSResultat
ti 3.4SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder0
nær
F
M
Klubbkarusell 2 HaraldsvangHaugesund IL OrienteringRogaland45
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
Oslo City Cup, Løp nr 1Nydalens SKAkershus og Oslo731
nærSVis ruter i LiveloxResultat
on 4.4
to 5.4TA-sprint 1Frol ILNord-Trøndelag25
kretsS
Grenlandskarusellen 1OK SkeidiTelemark62
nærSResultat
Sprintcup 1Wing OKSør-Trøndelag303
nærSVis ruter i LiveloxResultat
fr 6.4
lø 7.4BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold171
kretsM
Lørdagskjappen, eliteklasserOK MossØstfold65
intM
EM testløp mellomFredrikstad SK
Norges Orienteringsforbund
Østfold188
intMResultat
Lørdagskjappen OK MossØstfold58
nasjM
KM Natt HordalandStord OrienteringHordaland34
kretsLNVis ruter i LiveloxResultat
sø 8.4EM testløp langFredrikstad SK
Norges Orienteringsforbund
Østfold102
intLResultat
SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold85
intL
Vestfold 2-dagers, Dag 2 (flyttet fra 25.03)Larvik OKVestfold487
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Kristtornløpet (HOK-ranking 1/2018)Stord OrienteringHordaland154
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
u 15ma 9.4
ti 10.4EM testløp sprintLillomarka OLAkershus og Oslo86
intSVis ruter i LiveloxResultat
1. rankingløp SunnhordlandFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland31
nærLVis ruter i LiveloxResultat
KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder99
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Sprintcup 1 BergenVaregg FleridrettHordaland182
nærSResultat
Vestfold Vårcup 1Stokke ILVestfold211
nærSVis ruter i LiveloxResultat
GK1Vikebygd ILRogaland2
nærM
Oslo City Cup, løp nr. 2Lillomarka OLAkershus og Oslo836
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Klubbkarusell 3 SolandsmarkaHaugesund IL OrienteringRogaland60
nær
F
MResultat
on 11.4AAOK-karusellen løp 1IF TraumaAust-Agder149
nær
F
MResultat
Førde IL Nærløp MovikaFørde ILSogn og Fjordane68
nærMResultat
Raumar sprint-karusell 1Raumar OrienteringAkershus og Oslo39
nærSResultat
to 12.4AAOK-karusellen løp 1IF TraumaAust-Agder149
nær
F
MResultat
TA-sprint 2OK SkøynarNord-Trøndelag58
kretsSResultat
Grenlandskarusellen 2Porsgrunn OLTelemark78
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Sprintkarusell - RingerikeRingerike OLBuskerud34
nærSResultat
Torsdagsløp nr. 1Lillehammer OKOppland-
nærS
Drammen City Cup - Løp 1Sturla, IFBuskerud159
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Sprintcup 2Orkanger IFSør-Trøndelag218
nærSResultat
KM-Natt Oslo/AkershusBækkelagets SKAkershus og Oslo0
kretsLN
fr 13.4AAOK-karusellen løp 1IF TraumaAust-Agder149
nær
F
MResultat
lø 14.4Norwegian Spring - VårsprettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold1369
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Norwegian Spring - VårstafettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold35
nasjSM
sø 15.4Norwegian Spring - SolrenningenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold1173
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Nær-ski-o Rislamoen Storsteinnes ILTroms0
S
nær
F
L
Kretsløp Langavatnet/fotland LangdistanseEgersund OKRogaland129
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
u 16ma 16.4Klubbkarusell løp 1 - NeseskogenGanddal ILRogaland67
nærMResultat
Treningsløp Postplukk EgeEgersund OKRogaland31
nærM
ti 17.42. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland39
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Vestfold Vårcup 2Hedrum OLVestfold226
nærSVis ruter i LiveloxResultat
KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder98
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Oslo City Cup, løp nr. 3Bækkelagets SKAkershus og Oslo627
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Saltensprint 1 - Rønvik skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland54
nærSResultat
Nærløpskarusellen 1 HaraldsstøttaHaugesund IL OrienteringRogaland58
nær
F
SVis ruter i LiveloxResultat
on 18.4AAOK-karusellen løp 2IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder125
nær
F
MResultat
Førde IL Nærløp Sunde SkuleFørde ILSogn og Fjordane75
nærSResultat
Nammo-cup 1Gjø-Vard OLOppland111
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Raumar sprint-karusell 2Raumar OrienteringAkershus og Oslo49
nærSResultat
NØK Sprintcup løp 1 TYNSETTynset IFHedmark75
nærSResultat
Østfoldsprinten - 1Fredrikstad SKØstfold111
kretsSResultat
to 19.4Grenlandskarusell løp 3Skien OKTelemark96
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Drammen City Cup - løp 2Konnerud ILBuskerud138
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Sprintkarusell - RingerikeRingerike OLBuskerud46
nærSResultat
TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag70
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Torsdagsløp nr. 2Lillehammer OKOppland-
nærS
Sprintcup 3Byåsen ILSør-Trøndelag309
nærSResultat
Råtasskarusellen 2018 # 1Indre Østfold OKØstfold49
nærMResultat
fr 20.4Roots-leir RogalandEgersund OKRogaland51
nærL
lø 21.4Roots-leir RogalandEgersund OKRogaland51
nærL
Vårsleppet - mellomBjugn ILSør-Trøndelag170
kretsMResultat
Vårsleppet - sprintBjugn ILSør-Trøndelag158
kretsSResultat
Tour de Orientering, prologÅlgård OrienteringRogaland93
kretsSResultat
Tour de Orientering, mellomÅlgård OrienteringRogaland205
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Sogndal Flex-o løpSogndal ILSogn og Fjordane47
nær
F
MResultat
Koll 2-4-6 #2IL KollAkershus og Oslo0
nærS
Jubileumstarten - OTO 70 år jubileumkarusell 2018 - løp 1OL Tønsberg og omegnVestfold203
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Sørløp dag 1OK SørVest-Agder105
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
sø 22.4Roots-leir RogalandEgersund OKRogaland51
nærL
Tour de Orientering, jaktstartÅlgård OrienteringRogaland107
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
VårløpetPorsgrunn OLTelemark224
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
SprintcupLøten o-lagHedmark39
nærSResultat
LørdagskjappenOK MossØstfold1146
kretsMResultat
Sørløp dag 2 FellesstartOK SørVest-Agder77
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
u 17ma 23.4Klubbranking KiellanskogenEgersund OKRogaland67
nærSResultat
NordhordlandskarusellenManger ILHordaland15
nærSResultat
ti 24.4Sprintcup 2 BergenBergens TFHordaland176
nærSResultat
3. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland32
nærLVis ruter i LiveloxResultat
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder89
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Vestfold Vårcup 3Sande SportsklubbVestfold169
nærMResultat
Nærløp TanangerStavanger OrienteringsklubbRogaland86
nærMResultat
Saltensprint 2 - Bodø VGS Bodø og Omegn IF OrienteringNordland62
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Sport8serien løp 1Gimle IFØstfold143
nærMResultat
Klubbkarusell 4 ElvegårdHaugesund IL OrienteringRogaland55
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
Oslo City Cup, løp nr. 4Heming OrienteringAkershus og Oslo651
nærSVis ruter i LiveloxResultat
on 25.4OSI/GeoForm Rankingløp 1IL GeoFormAkershus og Oslo57
nærMVis ruter i LiveloxResultat
AAOK-karusellen løp 3IL ExpressAust-Agder122
nær
F
SResultat
Førde IL Nærløp Bulingstjørna HolsenFørde ILSogn og Fjordane76
nærMResultat
NØK Sprintcup løp 2Vingelen ILHedmark66
nærSResultat
Raumar sprint-karusell 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo33
nærSResultat
to 26.4Drammen City Cup - løp 3Røyken OLBuskerud111
nærSResultat
Sprintkarusell - RingerikeRingerike OLBuskerud41
nærSResultat
Råtasskarusellen 2018 # 2Indre Østfold OKØstfold47
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Grenlandskarusellen 4OK SkeidiTelemark88
nærMResultat
Torsdagsløp nr. 3Lillehammer OKOppland-
nærS
TA-sprint 4 / Trondheim sprintcup 4Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag245
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
fr 27.4
lø 28.4Kretsløp mellomdistanse fra Auklandshamn SkuleSveio OL - OrienteringRogaland119
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
VårsprintenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal16
nasjM
sø 29.4Vestfold 2-dagers, dag 1 (flyttet fra 24.03)Sandefjord OKVestfold237
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
OdalsløpetOdal OL - OrienteringHedmark124
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag186
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Markane IL og IL VetenIL Veten
Markane IL
Sogn og Fjordane40
kretsS
VikesprintenVikebygd ILRogaland207
kretsMResultat
u 18ma 30.4
ti 1.5KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo100
kretsSMVis ruter i LiveloxResultat
Kvistkvaset D/H 9-12 individuell fellesstartÅs ILAkershus og Oslo67
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Skien City RaceSkien OKTelemark158
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
Ringerikskarusellen 2Fossekallen ILBuskerud73
nærMResultat
KM Sprint, BuskerudKongsberg OLBuskerud211
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder90
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
NØK Sprintcup Finale 2018Røros ILSør-Trøndelag75
nærSResultat
Saltenkarusell 1 - Geitvågen / AusvikaBodø og Omegn IF OrienteringNordland65
nærMResultat
on 2.5OSI/GeoForm Rankingløp 2Oslostudentenes IKAkershus og Oslo137
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Førde IL Nærløp Ballbana VieåsenFørde ILSogn og Fjordane73
nærMResultat
Klubbranking 1Samnanger ILHordaland15
nærSResultat
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 1. løp, OksefjelletNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo0
Pre
nærP
Sprintcup 2/Vestmjøsa-cup 1Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland99
nær
F
SVis ruter i LiveloxResultat
Østfoldsprinten løp 2Indre Østfold OKØstfold87
nærSResultat
to 3.5Trondheim Sprintcup, FinaleNTNUISør-Trøndelag227
kretsSResultat
Klubbranking 2Egersund OKRogaland28
nærM
Råtasskarusellen 2018 # 3Indre Østfold OKØstfold36
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Karusell 1Ålgård OrienteringRogaland29
nærM
Grenlandskarusellen 5Porsgrunn OLTelemark80
nærMVis ruter i LiveloxResultat
TA-sprint 5 - FinaleVerdal OKNord-Trøndelag68
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Sørmarkstafetten 2018Stavanger OrienteringsklubbRogaland22
nærSMResultat
Torsdagsløp nr. 4Rudsbygd ILOppland3
nærM
Østmarka Flex-o løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo38
nær
F
MVis ruter i Livelox
fr 4.5
lø 5.5MyrsprintenVang OLHedmark172
kretsSResultat
Skjærgårdsløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 2OL Tønsberg og omegnVestfold187
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
KM Mellom AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
135
kretsMResultat
Skibotn fartsløpTromsTroms42
nærMResultat
sø 6.5KløftefossløpetModum OLBuskerud447
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Høydepunktet m/Trimtex-CupØstmarka OKAkershus og Oslo585
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Skibotn langdistanseTromsTroms52
nærLResultat
Vestbygda-eventyretOL Vallset/StangeHedmark50
nær
F
MResultat
Skjærgårdssprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 3OL Tønsberg og omegnVestfold144
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag282
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
KM MellomEmblem ILMøre og Romsdal48
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
KM Sprint AAOK og VAOKAust-Agder
Vest-Agder
Øyestad IF allianse
Aust-Agder
Vest-Agder
112
kretsSResultat
u 19ma 7.5Klubbranking 3 HusabøEgersund OKRogaland47
nærSResultat
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 1Lillomarka OLAkershus og Oslo93
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
ti 8.5Pokalkamp 1 BergenGneist, ILHordaland255
nærLResultat
O-Gøy cupen - løp 1IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Vestfold Vårcup 4Stokke ILVestfold233
nærMVis ruter i LiveloxResultat
4. rankingløp SunnhordlandOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland28
nærLResultat
Nærløpskarusellen Ungdomsstafett og Lagkonkurranse - VigreskogenGanddal ILRogaland11
nærSMResultat
Nærløpskarusellen Vigreskogen - individuelle klasserGanddal ILRogaland58
nærMResultat
O-karusell 2Eidskog OLHedmark31
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Saltenkarusell 2 - RønvikfjelletBodø og Omegn IF OrienteringNordland52
nærMResultat
Sport8serien løp 2Sarpsborg OLØstfold138
nasjMResultat
NK 2/GK 2 Fjellstøl, SandeidHaugesund IL Orientering
Vindafjord OL
Rogaland19
nær
F
LResultat
Oslo City Cup, FinaleOppsal OrienteringAkershus og Oslo506
nærSVis ruter i LiveloxResultat
5ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud17
nærSS
KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder86
nærSResultat
Infomøte FlexOløpAust-Agder
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
7
nærM
on 9.5OSI/GeoForm Rankingløp 3IL GeoFormAkershus og Oslo71
nærMVis ruter i LiveloxResultat
AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder88
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
Førde IL Nærløp SoleideFørde ILSogn og Fjordane55
nærMResultat
KjønåsRingebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland0
nærM
Raumar O-karusell 1Raumar OrienteringAkershus og Oslo56
nærMResultat
SprintcupHamar OKHedmark45
nærSResultat
Bygdakamp 2Frol ILNord-Trøndelag-
nærL
to 10.5EikerløpetEiker OLBuskerud869
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
Klubbmesterskap 2018Fredrikstad SKØstfold82
nærMVis ruter i Livelox
Balsfjord dobbel gatesprint, dag 1Storsteinnes ILTroms2
nær
F
S
Balsfjord dobbel gatesprint, dag 2Storsteinnes ILTroms2
nær
F
S
Klubbmesterskap og torsdagsløp nr. 5Lillehammer OKOppland82
nærMResultat
Østmarka Flex-o løp 2Østmarka OKAkershus og Oslo1
nær
F
M
fr 11.5
lø 12.5Klubb-KM stafettIndre Østfold OKØstfold38
nærSLVis ruter i Livelox
NydaltenNydalens SKAkershus og Oslo673
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
KM Sprint NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag223
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Sport 8 Sprintstafett, KM Ve TeLarvik OKVestfold57
kretsSSVis ruter i LiveloxResultat
Klubb-KM individuelle klasserIndre Østfold OKØstfold4
nærL
ROOTS-leir HellvikGanddal ILRogaland37
nærM
Kretsmesterskap Sprint HellvikEgersund OKRogaland180
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
NØK-karusell, løp 1Os ILHedmark89
nær
F
MResultat
VåronnløpetOL Toten-TrollOppland170
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
Kretsmesterskap Sprint Stafett HellvikEgersund OKRogaland36
kretsSS
Sprintløp UniversitetsområdetIL BUL-TromsøTroms39
nærSResultat
sø 13.5KM lang fellesstartOK SkøynarNord-Trøndelag164
kretsLResultat
KM Mellomdistanse TromsIL BUL-TromsøTroms46
kretsMResultat
BøløpetBø OLTelemark208
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
OK Øst mellomdistanse, uttakningsløp til UnionsmatchenOK ØstAkershus og Oslo370
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
KM SprintGimle IFØstfold136
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Vårsprint VelledalenVelledalen ILMøre og Romsdal51
nær
F
SResultat
u 20ma 14.5NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland38
nærMResultat
Sprintcup finaleLillehammer OKOppland53
nærSResultat
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 2Lillomarka OLAkershus og Oslo96
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
ti 15.5Pokalkamp 2 BergenIL GularHordaland211
nærLResultat
Klubbkarusell 5 StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland51
nær
F
LResultat
AB-karusell 1 /OBIKs 5. poengløpBærums SkiklubAkershus og Oslo-
nærL
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder67
nær
F
MResultat
5. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland31
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Ungdomscup/ KlubbkampÅlgård OrienteringRogaland181
nærMResultat
Vestfold Vårcup 5OK HortenVestfold210
nærMVis ruter i LiveloxResultat
FINN FRAM DAGENTormod SkilagOppland0
nærM
IvarOløpet KM sprintIL TyrvingAkershus og Oslo368
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
NK 3/GK 3 Kolbeinshauglia, BjoaHaugesund IL Orientering
Vikebygd IL
Rogaland3
nærL
Saltenkarusell 3 - SaltstraumenBodø og Omegn IF OrienteringNordland61
nærMVis ruter i LiveloxResultat
le Tour de Glåmdal løp #1 / BKOK-KarusellenBrandval/Kongsvinger OKHedmark57
nærMVis ruter i LiveloxResultat
on 16.5OSI/GeoForm Rankingløp 4Oslostudentenes IKAkershus og Oslo138
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Førde IL Nærløp SundsdalenFørde ILSogn og Fjordane54
nærMResultat
STOK Ungdomsløp 1FreidigSør-Trøndelag224
kretsMResultat
VestMjøsa-cup 2Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland65
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Østfoldsprinten løp 3OK MossØstfold109
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
to 17.5
fr 18.5
lø 19.5Pinseløpet, dag 1, med Junior LøpstestKongsberg OLBuskerud1012
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
Ungdomsstafett PinseløpetKongsberg OLBuskerud114
nasjSMVis ruter i Livelox
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark321
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
sø 20.5Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup LangdistanseKongsberg OLBuskerud1428
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark409
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
u 21ma 21.5Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup MellomdistanseKongsberg OLBuskerud1292
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark376
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
ti 22.5SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder66
nær
F
MResultat
Saltenkarusell 4 - MørkvedbuktaBodø og Omegn IF OrienteringNordland56
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Lena sprint (WOD)OL Toten-TrollOppland6
nærS
Østmarka Flex-o løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo56
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
on 23.5WOD arrangement Bogafjell skoleGanddal ILRogaland-
nærS
AAOK-karusellen løp 5Aust-Agder
Gjerstad IL
Aust-Agder82
nær
F
MResultat
1. sprintløp/nybegynnerkarusell (WOD)Fitjar IL
Stord Orientering
Hordaland27
nærSVis ruter i LiveloxResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 5 / WODIL GeoFormAkershus og Oslo111
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Verdens orienteringsdag (WOD)OL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
Førde IL Nærløp Jølster SkisenterFørde ILSogn og Fjordane46
nærMResultat
Klubbranking 2 / WODSamnanger ILHordaland0
nærL
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 2. løp, BråteåsenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærP
Raumar O-karusell 2 - WODRaumar OrienteringAkershus og Oslo73
nærMResultat
VinstraTormod SkilagOppland0
nærM
World Orienteering Day - Rekruttløp FossumFossum IFAkershus og Oslo3
nærM
Park-O-Sprint (WOD)Asker SkiklubbAkershus og Oslo0
nærS
Park o-karusellen/WODØstmarka OKAkershus og Oslo-
nærS
Verdens Orienterings Dag (WOD)Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Nammo-Cup etappe 2Elverum OK
Gjø-Vard OL
Ringsaker OK
Hedmark
Oppland
98
nærMResultat
to 24.5Ungdomsløp 2Byåsen ILSør-Trøndelag187
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Verdens orienteringsdag WOD-SkolesprintHisøy OKAust-Agder-
nærS
Verdens orienteringsdag WODFossekallen ILBuskerud-
nærS
Nordmarkskarusellen - løp 1IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Råtasskarusellen 2018 #4Indre Østfold OKØstfold41
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Karusell 2, SælandskogenÅlgård OrienteringRogaland43
nærMResultat
Grenlandskarusellen 6, SkeidimilaOK SkeidiTelemark64
nærLVis ruter i LiveloxResultat
O-karusell 3, mosjonsorienteringEidskog OLHedmark74
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Verdas o-dagIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
nærS
Torsdagsløp nr. 6Rudsbygd ILOppland8
nærS
fr 25.5Verdens Orienteringsdag (WOD) , SkolesprintHisøy OKAust-Agder-
nærS
lø 26.5NM sprint finalerSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland160
mestSVis ruter i LiveloxResultat
RekruttenHisøy OKAust-Agder19
nærSResultat
Sprint SetermoenBardu ILTroms9
kretsS
Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018Førde ILSogn og Fjordane39
kretsMResultat
Unionsmatchen, IndivdueltRingerike OLBuskerud268
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold21
nærM
NM sprint kvalifiseringSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland296
mestSVis ruter i LiveloxResultat
FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag47
kretsSMVis ruter i LiveloxResultat
HjalmarløpetSkien OKTelemark160
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
sø 27.5Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold21
nærM
RingeriksløpetRingerike OLBuskerud354
kretsMResultat
Unionsmatchen, StafettRingerike OLBuskerud64
kretsSMVis ruter i LiveloxResultat
NM sprintstafettSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland66
mestSSVis ruter i LiveloxResultat
Sunnfjordorienteringa Jakstart 2018Førde ILSogn og Fjordane30
nærLResultat
VårløpetHedrum OLVestfold247
kretsMResultat
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 2Nittedal OLAkershus og Oslo168
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
KM mellomdistanseMalvik ILSør-Trøndelag234
nærMResultat
Herjangen o-løpBjerkvik IF
Troms
Nordland
Troms
-
nærM
O-Stafesten 2018Kvikne ILHedmark16
nærSM
Publikumsløp NM-SprintSandnes IL (Rogaland)Rogaland17
nærS
u 22ma 28.5Klubbranking 4 GaudlandEgersund OKRogaland15
nærM
28.5*
Klubbkarusell løp 2 - KalbergskogenGanddal ILRogaland37
nærM
28.5*
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 3 - WOD editionLillomarka OLAkershus og Oslo39
nær
F
M
28.5*
ti 29.5Pokalkamp 3 BergenAskøy OLHordaland79
nærL
28.5*
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder6
nær
F
M
28.5
AB-Karusell nr. 2 og poengløp nr. 8 i OBIKHaslum ILAkershus og Oslo-
nærL
Vestfold Vårcup 6Larvik OKVestfold109
nærS
27.5*
6.rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland4
nærL
29.5*
Sport8serien løp 3Trøsken ILØstfold65
nærL
27.5
Nærløpskarusellen 4 LindøyHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
M
29.5*
Østmarka Flex-o løp 4Østmarka OKAkershus og Oslo18
nær
F
M
28.5
Le Tour de Glåmdal 2Odal OL - OrienteringHedmark8
nærM
28.5
on 30.5OSI/GeoForm Rankingløp 6Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Foll-O-karusellen #1Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo34
nærM
27.5*
FryaRingebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland-
nærM
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane-
nærL
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 3. løp, Sten-Tærud skoleNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærP
Raumar O-karusell 3 - "Drømmemila"Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
VestMjøsa-cup 3Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland23
nærM
28.5
to 31.5STOK ungdomsløp 3Melhus ILSør-Trøndelag32
kretsL
29.5*
Nordmarkskarusell, Løp nr 2, OBIK løp nr 9Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærLVis ruter i Livelox
SO-Cup løp 4Stavanger OrienteringsklubbRogaland9
nærM
31.5*
Grenlandskarusell løp 7Skien OKTelemark18
nærL
30.5*
Råtasskarusellen 2018 #5Indre Østfold OKØstfold2
nærM
30.5
Ringerikskarusellen 3Fossekallen ILBuskerud-
nærM
28.5
Torsdagsløp nr. 7Lillehammer OKOppland0
nærL
31.5*
fr 1.6Trondheim Open, dag 1Nidarøst OKSør-Trøndelag59
kretsS
29.5
lø 2.6100 års jubileumsløpSande SportsklubbVestfold35
nærL
29.5
KM Lang HordalandVaregg FleridrettHordaland0
kretsL
KM sprintGjø-Vard OL
Oppland
Oppland24
kretsS
29.5
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder6
kretsL
29.5
Rotekoppen Breimsbygda ILSogn og Fjordane9
nasjM
1.6
15-stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo11
kretsSM
28.5
Trondheim Open, dag 2Wing OKSør-Trøndelag48
nasjM
29.5
RekruttleirHaugesund IL OrienteringRogaland0
nærS
31.12
O-treffen 2018Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo21
Pre
nasjL
27.5
Alta 2-dagersAlta OLFinnmark34
nasjM
30.5
sø 3.6Alta 2-dagers jaktstartAlta OLFinnmark34
kretsL
31.5
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder5
kretsM
29.5
GlåmdalsløpetGrue ILHedmark16
kretsL
28.5
KM mellomGjø-Vard OL
Oppland
Oppland24
kretsM
29.5
KompisstafettenSamnanger ILHordaland0
kretsSM
Lierbygda Dobbelt TempOLierbygda OLBuskerud8
Pre
nasjT
28.5
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo207
kretsL
28.5
Trondheim Open, dag 3Wing OKSør-Trøndelag57
nasjM
29.5
Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4OL Tønsberg og omegnVestfold40
kretsS
29.5
MellomdistanseKårvåg ILMøre og Romsdal1
krets
F
M
31.5
Supersprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 5OL Tønsberg og omegnVestfold35
kretsS
29.5
u 23ma 4.6Råtassløp 1Heming OrienteringAkershus og Oslo12
nærL
3.6*
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo11
nær
F
M
4.6*
ti 5.6Pokalkamp 4 BergenFana ILHordaland12
nærL
4.6*
Klubbkamp/UngdomscupEgersund OKRogaland-
nærS
Vestfold Vårcup 7Sandefjord OKVestfold60
nærM
3.6*
7. rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
GK4Vikebygd ILRogaland2
nærL
4.6
NØK-karusell, løp 2Vingelen ILHedmark3
nær
F
M
3.6
Saltenkarusell 5 - Bueskytebanen, ArliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nærM
4.6*
SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder4
nær
F
S
4.6*
Østmarka Flex-o løp 5Østmarka OKAkershus og Oslo6
nær
F
M
4.6
on 6.6Østfoldsprinten FinaleHalden SKØstfold6
nærL
3.6
AAOK-karusellen løp 6Hope ILAust-Agder0
nær
F
L
5.6*
Foll-O-karusellen #2Måren OKAkershus og Oslo13
nærM
4.6
Klubbranking 3Samnanger ILHordaland0
nærL
6.6*
Nammo-cup 3Vang OLHedmark15
nærM
4.6*
Raumar O-karusell 4Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
SorperoaTormod SkilagOppland-
nærM
Rekruttløp HvalstrandAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nærS
to 7.6UngdomsløpOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsM
Nordmarkskarusellen - Løp nr 3Heming OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Karusell 3Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Førde IL Nærløp MasdalFørde ILSogn og Fjordane5
nærM
7.6*
Grenlandskarusellen 8Porsgrunn OLTelemark8
nærL
6.6
Råtasskarusellen 2018 #6Indre Østfold OKØstfold2
nærM
6.6
Torsdagsløp nr. 8Lillehammer OKOppland-
nærL
Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubbHedrum OLVestfold23
nærM
3.6
fr 8.6
lø 9.6Gromløpet - KM mellom Trimtex CupLillomarka OLAkershus og Oslo71
kretsM
4.6
Varanger 2-dageres dag1Varanger OrienteringslagFinnmark1
kretsM
6.6
O-troll SamlingSandnes IL (Rogaland)Rogaland1
nærL
7.6
Pre-o helg i HedmarkLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark20
Pre
kretsP
4.6
Verdal OK 2-dagers, dag 1Verdal OKNord-Trøndelag14
kretsM
4.6
KM mellomdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Trollo
Vestfold33
kretsM
4.6
Sørreisa OLSørreisa OLTroms8
kretsL
5.6
KM Mellom NordlandKorgen ILNordland4
kretsM
5.6
Pre-o helg i Hedmark, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark15
Pre
kretsT
4.6
sø 10.6Verdal OK 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag14
kretsL
4.6
Hemingsprinten (prolog + jaktstart), prologHeming OrienteringAkershus og Oslo5
nærS
3.6
Hemingsprinten (prolog + jaktstart), jaktstartHeming OrienteringAkershus og Oslo5
nærS
3.6
KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 3/2018)Bergens TFHordaland-
kretsU
Prøve-NM knockout sprintHeming OrienteringAkershus og Oslo14
nærS
3.6
Raumar O-karusell 5 - "Klubbmesterskap"Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland5
kretsL
6.6
Varanger 2 dagers 2 dagLaksefjord ILFinnmark-
kretsM
Varteig O-lagVarteig OLØstfold4
nær
F
L
9.6
JonsokløpetFossekallen ILBuskerud6
kretsM
4.6
KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Trollo
Vestfold24
kretsS
4.6
KM Ultralang NordlandHerringen IL
Olderskog IL
Nordland4
kretsU
5.6
Pre-o helg i HedmarkLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark20
Pre
kretsP
4.6
RingsakersprintenRingsaker OKHedmark0
kretsM
6.6
Lagkonkurranse Verdal 2-dagersVerdal OKNord-Trøndelag0
kretsLS
7.6
Mellomdistanse GibostadOK SilsandTroms6
kretsM
7.6
u 24ma 11.6NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland-
nærL
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo10
nær
F
M
11.6*
ti 12.6Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5Haugesund IL Orientering
Torvastad IL
Rogaland-
nærM
Vestfold Vårcup 8OL Tønsberg og omegnVestfold50
nærM
10.6*
8. rankingløp SunnhordlandHalsnøy OL
Stord Orientering
Hordaland-
nærL
Råtassløp og O-Gøy Cupen - løp 2IL KollAkershus og Oslo3
nærM
31.12
SaltenkarusellTverlandet ILNordland-
nærM
SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
10.6*
Østmarka Flex-o løp 6Østmarka OKAkershus og Oslo4
nær
F
M
11.6
on 13.6VagleskogstafettenGanddal ILRogaland0
nærSM
13.6*
Vagleskogstafetten - individuelle klasserGanddal ILRogaland0
nærM
13.6*
Foll-O-karusellen #3Ås ILAkershus og Oslo14
nærM
12.6
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 4. løp, HvalstjernFet OL
Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærP
Strand Ringebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland-
nærM
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag4
nærM
10.6
to 14.6Råtasskarusellen 2018 #7Indre Østfold OKØstfold1
nærM
13.6
STOK Ungdomsløp nr 5 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag3
nærM
12.6*
Torsdagsløp nr. 9Øyer-Tretten IFOppland-
nærL
fr 15.6Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold89
nærS
13.6*
VeteranløpetIF TraumaAust-Agder1
nærM
12.6
lø 16.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold124
kretsS
12.6
Johan og Halvor-løpetViul OrienteringsklubbBuskerud-
nærM
16.6*
sø 17.6Asbjørn Bakkens minneløpLillehammer OKOppland5
kretsM
11.6
MidtsommerløpetStokke ILVestfold138
kretsM
12.6
St. HanskutenOL GaulaSør-Trøndelag4
nærL
15.6
EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsSM
u 25ma 18.6Klubbkarusell løp 3 - LyngholenGanddal ILRogaland0
nærS
18.6*
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 6Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
18.6*
ti 19.6SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder-
nær
F
M
Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på StorhaugStavanger OrienteringsklubbRogaland12
nærS
19.6*
2. sprintløp/nybegynnerkarusellStord OrienteringHordaland-
nærS
Klubbkarusell 6 StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
19.6*
Østmarka Flex-o løp 7Østmarka OKAkershus og Oslo5
nær
F
M
18.6
on 20.6OSI/GeoForm Rankingløp 10Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Klubbranking 4Samnanger ILHordaland0
nærL
20.6*
TunebuhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
to 21.6Råtasskarusellen 2018 #8, med klubbmesterskapIndre Østfold OKØstfold2
nærM
20.6
fr 22.6Norsk O-Festival sprintFossum IFAkershus og Oslo504
nasjS
4.6
Norsk O-festival sprint EliteFossum IFAkershus og Oslo144
intS
4.6
lø 23.6Norsk O-festival Lagkonkurranse 8-12 årFossum IFAkershus og Oslo0
nasjSL
17.6
Norsk O-Festival langFossum IFAkershus og Oslo599
nasjL
4.6
Norsk O-festival lang EliteFossum IFAkershus og Oslo137
intL
4.6
Norsk O-festival, UngdomsarrangementFossum IFAkershus og Oslo1
LPre
kretsP
17.6
sø 24.6ROOTS treningssamling 24-28 juniRogalandRogaland13
nærM
27.5
Norsk O-Festival mellomFossum IFAkershus og Oslo578
nasjM
4.6
Norsk O-festival mellom EliteFossum IFAkershus og Oslo141
intM
4.6
u 26ma 25.6
ti 26.6SørlandskarusellenVest-AgderVest-Agder-
nær
F
M
on 27.6LomsetraTormod SkilagOppland-
nærM
NØK-karusell, løp 3IL NansenHedmark-
nær
F
M
25.6
to 28.6Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 1Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder285
nasjS
10.6
fr 29.6Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 2Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder290
nasjL
10.6
lø 30.6Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 3Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder293
nasjM
10.6
sø 1.7Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 4Hisøy OK
IF Trauma
IK Grane Arendal Orientering
Aust-Agder289
nasjL
10.6
u 27ma 2.7
ti 3.7
on 4.7Fjord-O 2018, dag 1Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
64
nasjM
5.6
2-mannstafettStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærSS
KvamsfjelletTormod SkilagOppland0
nærM
2.7
to 5.7Fjord-O 2018, dag 2Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
61
nasjL
5.6
fr 6.7Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, dag 1Alvdal IL
Folldal IF
Tynset IF
Hedmark15
kretsS
1.7
lø 7.7Fjord-O 2018, dag 3Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
75
nasjM
5.6
Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, dag 2Alvdal IL
Folldal IF
Tynset IF
Hedmark24
kretsM
1.7
Morokulien 2-dagers, etappe 1Eidskog OLHedmark-
nasjM
2.7
sø 8.7Fjord-O 2018, dag 4Haugesund IL Orientering
Odda OL
Rogaland
Hordaland
75
nasjL
5.6
Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, dag 3Alvdal IL
Folldal IF
Tynset IF
Hedmark26
kretsL
1.7
Morokulien 2-dagers, etappe 2Eidskog OLHedmark-
nasjL
2.7
u 28ma 9.7
ti 10.7
on 11.7
to 12.7
fr 13.7HeidalsdiltenTormod SkilagOppland0
nærM
12.7
lø 14.7MyggklaskenTormod SkilagOppland0
nærM
13.7
sø 15.7Moskusspretten - orienteringsløp på DovrefjellWing OKSør-Trøndelag15
nærM
10.7
u 29ma 16.7
ti 17.7
on 18.7
to 19.7
fr 20.7
lø 21.7
sø 22.7
u 30ma 23.7
ti 24.7
on 25.7
to 26.7
fr 27.7
lø 28.7Fjelløpet i Vinje dag 1Porsgrunn OLTelemark2
kretsL
24.7
FilefjellmesterskapetTyin-Filefjell OrienteringsklubbOppland0
nær
F
L
14.7
sø 29.7Fjelløpet i Vinje dag 2Porsgrunn OLTelemark2
kretsL
24.7
RaphamnløpetLillehammer OKOppland0
nærL
19.7
u 31ma 30.7
ti 31.7
on 1.8
to 2.8
fr 3.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder74
nærL
25.6
lø 4.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder74
nærL
25.6
Hovedløpet langKristiansand OKVest-Agder73
mestL
25.6
sø 5.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder74
nærL
25.6
Hovedløpet sprintKristiansand OKVest-Agder74
mestS
25.6
u 32ma 6.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder74
nærL
25.6
ti 7.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder74
nærL
25.6
Saltenkarusell 9 - FurumoenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærL
6.8*
on 8.8O-landsleirKristiansand OKVest-Agder74
nærL
25.6
Kretsstafett (OLL)Kristiansand OKVest-Agder0
nasjSM
6.8
to 9.8
fr 10.8
lø 11.8Night Hawk Individual, nightIL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
0
nasjMN
5.8
Night Hawk Konnerud 2018IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
1
nærSLK
30.6
sø 12.8Night Hawk Konnerud 2018IL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
1
nærSLK
30.6
Night Hawk Kids, and Individual, dayIL Tyrving
Konnerud IL
Natthauken IL
Akershus og Oslo
Buskerud
0
nasjM
5.8
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag-
nærL
u 33ma 13.8
ti 14.8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland-
nærL
SørlandskarusellenOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
Saltenkarusell 10 - FestvågBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærM
13.8*
on 15.8AAOK-karusellen løp 7Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
M
14.8
LomsetraTormod SkilagOppland-
nærM
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 5. løp, Lysdammen, GjerdrumRaumar Orientering
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærP
to 16.8Torsdagsløp nr. 11Lillehammer OKOppland-
nærL
fr 17.8Nord-Norsk Mesterskap SprintStorsteinnes ILTroms-
nasjS
lø 18.8KM LangSuldal OrienteringslagRogaland2
kretsL
6.8
MyrtrampenVang OLHedmark-
kretsL
Nord-Norsk Mesterskap LangdistanseStorsteinnes ILTroms-
nasjL
Noregscup mellom + Sommarløpet i RaulandIdrettslaget Dyre VaaTelemark2
nasjM
12.8
sø 19.8Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
Drammensløpet og PWT-cupSturla, IFBuskerud-
kretsL
KM StafettSauda OrienteringsklubbRogaland-
mestSM
NM ultralang + Sommarløp i HøydalsmoHøydalsmo ILTelemark-
mestU
12.8*
Nord-Norsk Mesterskap stafettStorsteinnes ILTroms-
nasjM
RomeriksløpetRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
Vossagampen 2018Voss ILHordaland-
nærU
u 34ma 20.8Klubbkarusell løp 4 - GrudaskogenGanddal ILRogaland0
nærM
20.8*
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 7Lillomarka OLAkershus og Oslo1
nær
F
M
20.8*
ti 21.8Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
20.8*
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
nær
F
M
Høst cupHedrum OLVestfold-
nærM
NØK-karusell, løp 4Hedmark
Ålen IL
Hedmark
Sør-Trøndelag
-
nær
F
M
19.8
Saltenkarusell 11 - KlungsetBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærM
20.8*
Lagskonkuranse/Ungdomstafett - SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLM
Østmarka Flex-o løp 8Østmarka OKAkershus og Oslo1
nær
F
M
20.8
on 22.8AAOK-karusellen løp 8Froland ILAust-Agder0
nærM
21.8
Klubbranking 5Samnanger ILHordaland0
nærL
22.8*
KvitfjellRingebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland-
nærM
to 23.8STOK Ungdomsløp 6Malvik ILSør-Trøndelag-
nærM
Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OLSandefjord OKVestfold-
nærS
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
Torsdagsløp nr. 12Rudsbygd ILOppland-
nærL
fr 24.8Midt-Norsk Mesterskap, sprintWing OKSør-Trøndelag-
nasjS
lø 25.8Folloløpet med KM lang og Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo-
kretsL
KM LangdistanseAlta OLFinnmark-
kretsL
KM langdistanse og PWT-cupEiker OLBuskerud-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap - LangdistanseFreidigSør-Trøndelag-
nasjL
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
22.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 4/2018)IL GularHordaland-
nasjM
Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6OL Tønsberg og omegnVestfold4
kretsL
21.8
sø 26.8KM stafettEiker OLBuskerud-
kretsSM
KM StafettTrøsken ILØstfold-
nasjSL
KM stafett FinnmarkAlta OLFinnmark-
kretsSM
Midt-Norsk Mesterskap - StafettFreidigSør-Trøndelag-
nasjSM
MjølnerløpetElverum OKHedmark-
kretsM
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsM
21.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 5/2018)IL GularHordaland-
nasjL
Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7OL Tønsberg og omegnVestfold5
kretsM
21.8
u 35ma 27.8NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland-
nærM
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo1
nær
F
M
27.8*
ti 28.8Pokalkamp 6 BergenÅrstad ILHordaland-
nærL
Sport8serien løp 4Fredrikstad SKØstfold-
kretsM
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold-
nærM
KlubbkampUngdomscupEgersund OKRogaland-
nærM
3. sprintløp/nybegynnerkarusellenFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland-
nærS
Saltenkarusell 12 - HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærM
27.8*
Klubbkarusell 7 BrakahaugHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
28.8*
Østmarka Flex-o løp 9Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
27.8
on 29.8TunebuhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
to 30.8Nordmarkskarusellen - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nærM
Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
STOK Ungdomsløp nr 7Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærM
28.8*
fr 31.8Km-sprintTverlandet ILNordland-
kretsS
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
Sprint SogndalSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsS
lø 1.9KM lang/TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag-
mestL
KM Langdistanse Hedmark og Oppland - Finndulten 2018Lunderseter ILHedmark-
kretsL
KM Langdistanse SogndalSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsL
KM mellomdistanseInderøy ILNord-Trøndelag-
kretsM
KM sprint/ mellom langKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsS
KM-langBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsL
KM-lang Hordaland (HOK ranking)Varegg FleridrettHordaland-
kretsL
KM-lang Te-Ve/DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark-
kretsL
Prøve-VM Publikumsløp og KM-langØstfoldØstfold-
nasjL
KM Lang / TorridalsløpetTorridal ILVest-Agder-
kretsL
KM MellomGanddal ILRogaland-
nærM
sø 2.9Holleialøpet og PWT-cupModum OLBuskerud-
nærL
KM Stafett (NTOK og STOK)OL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsSM
KM Stafett, AAOK og VAOKBirkenes ILVest-Agder-
kretsSM
KM stafett, Te/VeOK SkeidiTelemark-
kretsSL
KM-stafettBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nasjSL
KM-Stafett Hedmark og OpplandBrandval/Kongsvinger OKHedmark-
kretsSM
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
nærSM
Prøve-VM Publikumsløp og KM-mellomØstfoldØstfold-
nasjM
SprintVelledalen ILMøre og Romsdal-
krets
F
S
GanddalsløpetGanddal ILRogaland-
nærL
KM-ultralangIL Pasvik HaukFinnmark-
kretsU
u 36ma 3.9Tour of Lillomarka 2018 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo1
nær
F
M
3.9*
ti 4.9Sport8serien løp 5Indre Østfold OKØstfold-
nærL
Sprintcup 4 BergenFana ILHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 4Larvik OKVestfold-
nærS
Klubbkamp/UngdomscupSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
3.9
Saltenkarusell 13 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærM
3.9*
10. rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
Klubbkarusell 8 KattanakkHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
4.9*
Østmarka Flex-o løp 10Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
3.9
on 5.9AAOK-karusellen løp 9Øyestad IF allianseAust-Agder-
nær
F
M
4.9
SkårslåhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
Klubbranking 6Samnanger ILHordaland0
nærL
5.9*
Nord-Østerdalmesterskapet 2018Tynset IFHedmark-
nærM
to 6.9Nordmarkskarusellen løp nr 6, OBIK løp nr 25Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærL
Grenlandskarusellen 12OK SkeidiTelemark-
nærM
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
Torsdagsløp nr. 14Rudsbygd ILOppland-
nærL
fr 7.9VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo14
nasjS
28.8
Tour de Trondheim, tour de Trondheim, Dag 1NTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lø 8.9Tour de Trondheim, tour de Trondheim, Dag 2NTNUISør-Trøndelag-
kretsM
Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)Fitjar ILHordaland-
kretsM
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo14
nasjL
28.8
Avslutningsløp PWT cupenBuskerudBuskerud-
nærM
sø 9.9Tour de Trondheim, tour de Trondheim, Dag 3NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
Asker løpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsL
KM LangMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsL
SnertingdalsløpetSnertingdal IF OrienteringOppland-
kretsL
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo14
nasjM
28.8
u 37ma 10.9NordhordlandskarusellenHordalandHordaland-
nærM
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 10Lillomarka OLAkershus og Oslo1
nær
F
M
10.9*
ti 11.9Pokalkampfinale BergenBergens TFHordaland-
nærL
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
4. sprintløp/nybegynnerkarusellenStord OrienteringHordaland-
nærS
Klubbkamp/Ungdomscup finale - BogafjellGanddal ILRogaland0
nærM
11.9*
Østmarka Flex-o løp 11Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
10.9
on 12.9SorperoaTormod SkilagOppland-
nærS
to 13.9NM langdistanseVegårshei ILAust-Agder4
mestL
2.9
Nordmarkskarusellen - ekstraløpIL KollAkershus og Oslo-
nærM
Treningsløp nr. 15Lillehammer OKOppland-
nærM
fr 14.9NM mellom kvalifiseringVegårshei ILAust-Agder4
mestM
2.9
NM publikumsløpVegårshei ILAust-Agder0
nærM
13.9
lø 15.9NM mellomdistanse finalerVegårshei ILAust-Agder2
mestM
2.9
Sport8serien finaleHalden SKØstfold-
nærL
sø 16.9HemingløpetHeming OrienteringAkershus og Oslo-
nasjM
NM stafettVegårshei ILAust-Agder2
mestSL
2.9
O-løpStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
Ranking -Sprintløp Stavanger SentrumStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
Stokke ILStokke ILVestfold-
nærM
u 38ma 17.9Klubbkarusell løp 5 - SandvedGanddal ILRogaland0
nærS
17.9*
ti 18.9Sprintcup 5 BergenOs OrienteringsklubbHordaland-
nærS
SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
M
Høst cupHedrum OLVestfold-
nærS
Saltensprint 3 - BodøsjøenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærS
17.9*
Nærløpskarusellen 8 ÅrabrotHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
18.9*
Østmarka Flex-o løp 12Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
17.9
on 19.9AAOK-karusellen løp 10IL ImåsAust-Agder1
nær
F
M
18.9
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 20.9Grenlandskarusell løp 14Skien OKTelemark1
nærL
20.9*
Torsdagsløp nr. 16Lillehammer OKOppland-
nærM
fr 21.9Norgescup sprintSandefjord OKVestfold-
intS
12.9
lø 22.9KM nattIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsLN
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nasjU
Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 1Sandefjord OKVestfold-
intM
12.9
Norgescup junior mellom + O-idolSandefjord OKVestfold-
nasjM
12.9
Handelsbanken-løpet (publikumsløp NM-helg)Sandefjord OKVestfold-
nærM
17.9
Finn Skedsmos minneløp 2018Hadeland OLOppland-
nærL
sø 23.9Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 2Sandefjord OKVestfold-
intM
12.9
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nasjSM
NM junior stafettSandefjord OKVestfold-
mestSL
12.9
Klubbmeisterskap Samnanger ILHordaland0
nærL
23.9*
u 39ma 24.9NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
ti 25.9Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærS
Sprintcupfinale BergenTIF VikingHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 7OL Tønsberg og omegnVestfold-
nærM
Saltensprint 4 - Grønnåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærS
24.9*
KlubbmesterskapHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
25.9*
NattpottaØstmarka OKAkershus og Oslo-
nærMN
17.9
on 26.9Gimse by Night, fellesstartMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
KM NattSarpsborg OLØstfold-
nasjL
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 27.9Pollicup 1OK SkeidiTelemark-
nærS
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud-
nærMN
fr 28.9KM NattVikebygd ILRogaland-
kretsLN
lø 29.9BlodsmakenAlta OLFinnmark-
nærL
Furugampen 2018Hamar OKHedmark-
kretsM
Kretsløp sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
kretsS
Over SkauenEiker OLBuskerud-
nærU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
sø 30.9FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
HOK-rankingfinale 2018Fana ILHordaland-
kretsM
O-karusell 7, åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
RingrevenRingsaker OKHedmark-
kretsSM
VM (Vesteråls-mesterskap) i orienteringSortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms-
nærL
u 40ma 1.10Klubbmesterskap Ganddal IL - ØksnevadskogenGanddal ILRogaland0
nærM
1.10*
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland-
nærS
ti 2.10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark-
nærS
Nattløp - Arlia / FrosktjernBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærMN
on 3.10Harry Lagerts Nattcup 2018 BonusNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærLN
to 4.10Pollicup 2OK SkeidiTelemark-
nærS
fr 5.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
nærM
KM nattSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsMN
KM nattLøten o-lagHedmark-
kretsLN
KM Natt Telemark kretsIL HaukenTelemark-
kretsLN
lø 6.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
Kjempesprekken 2018Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærU
sø 7.10
u 41ma 8.10
ti 9.10NattløpTverlandet ILNordland-
nærSN
on 10.10Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 11.10Pollicup 3OK SkeidiTelemark-
nærS
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud-
nærMN
fr 12.10
lø 13.10NM natt + jaktstart søndag, dag 1, Natt NM 2018Asker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
-
mestLN
1.10
AAOK-karusellen løp 11Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
S
12.10
sø 14.10NM natt + jaktstart søndag, dag 2 jaktstartAsker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
-
mestM
1.10
MarummilaSandefjord OKVestfold-
nærL
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nasjL
u 42ma 15.10
ti 16.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark-
nærS
Nattløp - VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærMN
on 17.10Nattcup 1 BergenFana ILHordaland-
nærLN
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 18.10Pollicup finaleOK SkeidiTelemark-
nærS
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud-
nærMN
fr 19.10Nattløpet i Grimstad 2018IL ImåsAust-Agder0
nær
F
MN
18.10
lø 20.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
nasjU
sø 21.10
u 43ma 22.10
ti 23.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark-
nærS
Nattløp - SkihyttaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærMN
on 24.10
to 25.10
fr 26.10Harry Lagerts Nattcup 2018 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
lø 27.10HuldertrampenLøten o-lagHedmark-
nærU
SkiensmilaSkien OKTelemark-
nærL
sø 28.10
u 44ma 29.10
ti 30.10
on 31.10
to 1.11
fr 2.11
lø 3.11HøstgampenHedrum OLVestfold-
kretsM
GrankvistløpetØstmarka OKAkershus og Oslo0
nærL
31.10
Trollnatta og Natt-O-TogetIL KollAkershus og Oslo1
nærMN
29.10
sø 4.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
kretsL
u 45ma 5.11
ti 6.11
on 7.11
to 8.11
fr 9.11
lø 10.11Rørholtmarka RundtOK SkeidiTelemark-
nærU
sø 11.11
u 46ma 12.11
ti 13.11
on 14.11Nattcup 2 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
to 15.11
fr 16.11
lø 17.11
sø 18.11
u 47ma 19.11
ti 20.11
on 21.11
to 22.11
fr 23.11
lø 24.11
sø 25.11
u 48ma 26.11
ti 27.11
on 28.11
to 29.11
fr 30.11
lø 1.12
sø 2.12
u 49ma 3.12
ti 4.12
on 5.12
to 6.12
fr 7.12
lø 8.12
sø 9.12
u 50ma 10.12
ti 11.12
on 12.12Nattcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærLN
to 13.12
fr 14.12
lø 15.12
sø 16.12
u 51ma 17.12
ti 18.12
on 19.12
to 20.12
fr 21.12
lø 22.12
sø 23.12
u 52ma 24.12
ti 25.12
on 26.122.juledagsløpetVest-AgderVest-Agder-
nærL
TøffenLarvik OKVestfold-
nærL
to 27.12
fr 28.12
lø 29.12
sø 30.12
u 1ma 31.12Nyttårsløpet, OK MossOK MossØstfold-
nærM

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018