Terminliste

64 arrangement treff mellom 09.10.2017 og 11.12.2017 med følgende utvalg: internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Endre søket Tilbakestill søket
Dato Arrangementets navn Arrangørorganisasjoner Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 41ma 9.10Skumringskampen løp 3Asker SkiklubbAkershus og Oslo68
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
ti 10.10O-Gøy Cupen - Løp 4IL KollAkershus og Oslo0
nærL
Nattugla Løp 1Ringerike OLBuskerud24
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
on 11.10Raumar nattløpRaumar OrienteringAkershus og Oslo20
nærMNResultat
NATTJAKTA 2017 #3Brandval/Kongsvinger OKHedmark34
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
to 12.10Pollicup 3OK SkeidiTelemark35
nærSResultat
fr 13.10Harry Lagerts Nattcup 2017 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo131
nærUNVis ruter i LiveloxResultat
KM Natt AAOK / VAOKIF TraumaAust-Agder45
kretsMNResultat
lø 14.10RondslitetRond OLOppland94
nærLVis ruter i LiveloxResultat
AAOK Karusel løp 11 - individueltØyestad IF allianseAust-Agder37
nærSResultat
AAOK karusellen løp 11 - StafettØyestad IF allianseAust-Agder10
nærSSResultat
sø 15.102-MilaAsker SkiklubbAkershus og Oslo98
nærUResultat
Lillomarka Nord/SørIL GeoForm
Lillomarka OL
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo141
nær
F
UVis ruter i LiveloxResultat
MarummilaSandefjord OKVestfold164
nærUVis ruter i LiveloxResultat
Høstkarusell 1 (Flex-o-løp)Haugesund IL OrienteringRogaland25
nær
F
MResultat
u 42ma 16.10Skumringskampen løp 4Asker SkiklubbAkershus og Oslo59
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
ti 17.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark37
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Nattugla Løp 2Ringerike OLBuskerud31
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
on 18.10NOLs nattcup, dag 1Notodden OLTelemark-
nærLN
Nattcup 1 BergenFana ILHordaland91
nærLNResultat
to 19.10Pollicup finaleOK SkeidiTelemark44
nærSResultat
fr 20.10
lø 21.10Blodslitet 2017Fredrikstad SKØstfold1362
nasjU
17.10
Vis ruter i LiveloxStarttider
Blodslitet 2017 eliteklasserFredrikstad SKØstfold196
nasjU
17.10
Vis ruter i LiveloxStarttider
OS/GeoForm Rankingløp 21IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
sø 22.10Høstkarusell 2 (Flex-o-løp)Haugesund IL OrienteringRogaland9
nær
F
M
22.10*
u 43ma 23.10Skumringskampen, finaleRøyken OLBuskerud28
nærMN
22.10
ti 24.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark9
nærS
24.10*
Nattugla Løp 3Ringerike OLBuskerud12
nærMN
24.10*
on 25.10NOLs nattcup, dag 2Notodden OLTelemark-
nærMN
Vinterjukola 1Porsgrunn OLTelemark16
nærMN
24.10
to 26.10Torsdagsløp OktoberStavanger OrienteringsklubbRogaland3
nærLN
26.10*
fr 27.10Nattløpet i Grimstad 2017IL ImåsAust-Agder5
nær
F
MN
26.10
lø 28.10HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland87
kretsU
20.10
SkiensmilaSkien OKTelemark22
nærL
24.10
HuldertrampenLøten o-lagHedmark28
nærU
25.10
OSI/GeoForm Rankingløp 22Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
sø 29.10Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag36
nær
F
M
28.10*
Høstkarusell 3 (Flex-o-løp)Haugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
29.10*
Langtur'nEidskog OLHedmark8
nærL
29.10*
u 44ma 30.10
ti 31.10
on 1.11NOLs nattcup, dag 3Notodden OLTelemark-
nærLN
to 2.11
fr 3.11
lø 4.11HøstgampenHedrum OLVestfold9
kretsM
31.10
GrankvistløpetØstmarka OKAkershus og Oslo19
nærL
23.10
TROLLNATTA og NATT-O-TOGETIL KollAkershus og Oslo14
nærMN
30.10
sø 5.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud42
kretsL
30.10
GraneløpetIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder12
nærL
30.10
u 45ma 6.11
ti 7.11
on 8.11NOLs nattcup, dag 4Notodden OLTelemark-
nærLN
Vinterjukola løp 3Skien OKTelemark2
nærLN
8.11*
to 9.11
fr 10.11Roots-leir RogalandSandnes IL (Rogaland)Rogaland10
nærL
5.11
lø 11.11Roots-leir RogalandSandnes IL (Rogaland)Rogaland10
nærL
5.11
Rørholtmarka RundtOK SkeidiTelemark14
nærU
7.11
Høstkarusell løp1 - Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nær
F
M
sø 12.11Roots-leir RogalandSandnes IL (Rogaland)Rogaland10
nærL
5.11
SI Klubbmesterskap, SI hyttaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærL
u 46ma 13.11
ti 14.11”Rekruttenes aften 2017” BergensregionenHordalandHordaland13
kretsL
13.11*
on 15.11NOLs nattcup, dag 5Notodden OLTelemark-
nærSN
Nattcup 2 BergenTIF VikingHordaland3
nærMN
13.11
Nattløp, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland1
nærMN
14.11*
Vinter-Jukola 4Larvik OKVestfold0
nærMN
15.11*
to 16.11
fr 17.11
lø 18.11Vinterkarusell EOK LØP 1Egersund OKRogaland1
nærS
18.11*
sø 19.11
u 47ma 20.11
ti 21.11Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
on 22.11Vinter-Jukola 5OK SkeidiTelemark1
nærLN
21.11
to 23.11
fr 24.11
lø 25.11OSI/GeoForm Rankingløp 26Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Høstkarusell løp 2 - Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nær
F
M
sø 26.11
u 48ma 27.11
ti 28.11
on 29.11NattløpStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærMN
Vinter jukola nr 6Hedrum OLVestfold1
nærMN
29.11*
to 30.11Torsdagsløp NovemberStavanger OrienteringsklubbRogaland0
nærMN
30.11*
fr 1.12
lø 2.12
sø 3.12
u 49ma 4.12
ti 5.12Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
on 6.12Vinterjukola 7Porsgrunn OLTelemark2
nærMN
5.12
to 7.12
fr 8.12Torsdagsløp nr. 8 OlympiaparkenLillehammer OKOppland-
nærL
lø 9.12Høstkarusellen løp 3 - Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nær
F
L
sø 10.12
u 50ma 11.12

Annonser

IOF Eventor