Terminliste

115 arrangement treff mellom 01.09.2017 og 30.09.2017 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Endre søket Tilbakestill søket
Dato Arrangementets navn Arrangørorganisasjoner Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 35fr 1.9
lø 2.9Barent summer game - KM langBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsL
Euromeeting - mellomOK MossØstfold-
intM
HemingløpetHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
KM langMelhus ILSør-Trøndelag1
kretsL
28.8*
KM langdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
KM SprintAlta OLFinnmark-
kretsS
Kretsmesterskap langdistanse KårvågKårvåg ILMøre og Romsdal-
kretsL
LillehammersprintenLillehammer OKOppland-
kretsS
MjølnerløpetElverum OKHedmark-
kretsM
Sport8cup #?OK MossØstfold-
kretsM
Trolloløpet 2017OL TrolloVestfold-
kretsM
Vestlandsmesterskap (DM) langdistanse (HOK-rankingløp 6/2017)Haugesund IL Orientering
Hordaland
Rogaland
Hordaland
-
nasjL
sø 3.9Barent summer game - KM sprintBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsS
Drammensløpet og PWT-cupSturla, IFBuskerud-
kretsL
Euromeeting/KM -eliteklasserVarteig OLØstfold-
intL
FjelldiltenLillehammer OKOppland-
nasjL
KM langdistanseVarteig OLØstfold-
kretsL
KM stafett NTOK og STOKSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
KM UltralangAlta OLFinnmark-
kretsU
Romeriksløpet, KM mellomdistanseRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
Vestlandsmesterskap (DM) stafettHaugesund IL Orientering
Hordaland
Rogaland
Hordaland
-
nasjSM
u 36ma 4.9Klubbranking 6 VannbassenganeEgersund OKRogaland0
nærM
4.9*
Tour of Lillomarka 2017 – løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo0
nær
F
M
4.9*
ti 5.9Klubbkamp/Ungdomscup - 5, 2017Sandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
Sprintcup 5 BergenTIF VikingHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 4Hedrum OLVestfold-
nærM
10. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
3.9
GK5 / NK7Haugesund IL Orientering
Vikebygd IL
Rogaland0
nærM
4.9
on 6.9KSO Høst 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
OSI/GeoForm Rankingløp 14Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Dølakarusell - LomsetraTormod SkilagOppland1
nær
F
M
5.9
AAOK-karusellen løp 9Froland ILAust-Agder0
nærS
5.9
VestMjøsa-cup 7Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
4.9
Raumar o-karusell 10Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
to 7.9NM langHalden SKØstfold-
mestL
Nordmarkskarusellen løp nr 6Kjelsås ILAkershus og Oslo-
nær
F
M
5.9
Grenlanskarusellen løp 13Porsgrunn OLTelemark0
nærL
6.9
Ringerikskarusell 10Ringerike OLBuskerud-
nærM
Østmarka-karusellen 9Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
fr 8.9NM mellom kvalifiseringHalden SKØstfold-
mestM
lø 9.9KM SprintSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsS
MøllesprintenFitjar ILHordaland-
kretsM
NM mellom finalerHalden SKØstfold-
mestM
NM PreOHalden SKØstfold-
Pre
mestL
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
Vesterålen todagers dag 1Stokmarknes OLTroms-
nærS
sø 10.9Folloløpet på NesoddenMåren OKAkershus og Oslo-
kretsM
NM stafettHalden SKØstfold-
mestSL
NM TempOHalden SKØstfold-
Pre
mestS
Vesterålen todagers dag 2Stokmarknes OLTroms-
nærL
u 37ma 11.9Tour of Lillomarka 2017 – løp 10Lillomarka OLAkershus og Oslo0
nær
F
M
11.9*
ti 12.9Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen NordGanddal ILRogaland-
nærM
Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland-
nærL
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold-
nærM
5. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærS
10.9
on 13.9KSO Høst 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Sport8serien #5OK MossØstfold-
kretsM
OSI/GeoForm Rankingløp 15IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 10IL ImåsAust-Agder0
nærM
12.9
Dølakarusell - SorperoaTormod SkilagOppland1
nær
F
S
12.9
VestMjøsa-cup 8Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
11.9
Ramar o-karusell 11Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 7. løp, EkebergBækkelagets SK
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 14.9Grenlandskarusellen løp 14Skien OKTelemark1
nærL
13.9
Østmarka-karusellen 10Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærL
fr 15.9KM natt HordalandGneist, ILHordaland-
kretsLN
Tour de Trondheim, dag 1NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
lø 16.9Tour de Trondheim, dag 2NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
HOK-rankingfinale 2017IL GularHordaland-
kretsL
Over SkauenEiker OLBuskerud-
nærU
Sport8serien finaleIndre Østfold OKØstfold-
nærL
Sprint LagårdEgersund OKRogaland-
kretsS
Høstløpet med Trimtex-cup og OSI/GeoForm Rankingløp 16Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
kretsM
sø 17.9Tour de Trondheim, dag 3NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsM
Høstsprinten SunnmøreEmblem IL
Velledalen IL
Møre og Romsdal-
kretsS
Kretsløp - HetlandskogenStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsM
Mellomdistanse OL Vallset/StangeOL Vallset/StangeHedmark-
kretsM
Trimtex Cup finaleÅs ILAkershus og Oslo-
kretsS
Sport8 Flex-O cup finaleGimle IFØstfold-
nær
F
M
KM lang AAOK/VAOKHisøy OK
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
14.9
u 38ma 18.9Klubbkarusell løp 4 - GrudaskogenGanddal ILRogaland-
nærM
Treningsløp HorveEgersund OKRogaland1
nærM
18.9*
ti 19.9Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold-
nærL
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 10 - Gard/KvalaHaugesund IL OrienteringRogaland-
nærM
19.9*
on 20.9Sørlandskarusellen/Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
Raumar o-karusell 12Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 21.9SO-Cup løp 9Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
21.9*
Østmarka-karusellen 11Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærMK
fr 22.9EikernattaEiker OLBuskerud-
nærLN
Natt -o-løpIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsMN
Norgescup sprint sr-jrByåsen IL
Orkanger IF
Sør-Trøndelag-
nasjS
lø 23.9Finn Skedsmo minneløp 2017Hadeland OLOppland-
kretsU
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
O-idol og Norgescup finale sr-jrByåsen IL
Orkanger IF
Sør-Trøndelag-
nasjM
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsU
sø 24.9NM junior stafettByåsen IL
Orkanger IF
Sør-Trøndelag-
mestSL
Tunevannet rundtSarpsborg OLØstfold-
kretsL
u 39ma 25.9Klubbmesterskap - BogafjellGanddal ILRogaland-
nærL
Klubbranking 7 TengsEgersund OKRogaland0
nærM
25.9*
ti 26.9Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærM
Sprintcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 7Hedrum OLVestfold-
nærS
Åpen 25-mannatestHalden SKØstfold-
nærM
SturlanattaSturla, IFBuskerud-
nærMN
on 27.9Gimse by Night, fellesstartMelhus ILSør-Trøndelag2
nærMN
24.9*
SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 28.9SO-Cup Løp 10Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
Nattpotta / Østmarka-karusellen 12Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærMN
fr 29.9
lø 30.9BlodsmakenAlta OLFinnmark0
nærU
22.9
Furugampen 2017Hamar OKHedmark-
kretsM
KjempesprekkenOslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
Tour de Orientering, dag 1Ålgård OrienteringRogaland-
kretsS
Tour de Orientering, dag 2Ålgård OrienteringRogaland-
kretsM

Annonser

IOF Eventor