Terminliste

147 arrangement treff mellom 01.09.2017 og 30.09.2017 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Endre søket Tilbakestill søket
Dato Arrangementets navn Arrangørorganisasjoner Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 35fr 1.9Euromeeting - mellom (prolog + jaktstart)OK MossØstfold0
intM
20.8
lø 2.9Euromeeting - mellom (prolog + jaktstart)OK MossØstfold0
intM
20.8
Barent summer game - KM langBodø og Omegn IF OrienteringNordland32
kretsL
29.8
HemingløpetHeming OrienteringAkershus og Oslo0
kretsL
KM langMelhus ILSør-Trøndelag67
kretsL
28.8*
LillehammersprintenLillehammer OKOppland19
kretsS
28.8
ROOTS 2-3 septemberStavanger OrienteringsklubbRogaland23
nærM
30.8
KM langdistanseVerdal OKNord-Trøndelag7
kretsL
29.8
O-Stafesten 2017Kvikne ILHedmark2
nærSM
29.8
O-Stafesten 2017 (N Åpen)Kvikne ILHedmark0
nærM
29.8
Sport8 Flex-O cupOK MossØstfold5
krets
F
M
1.9
Trolloløpet 2017OL TrolloVestfold25
kretsM
29.8
Kretsmesterskap langdistanse KårvågKårvåg ILMøre og Romsdal0
kretsL
30.8
MjølnerløpetElverum OKHedmark4
kretsM
29.8
Vestlandsmesterskap (DM) langdistanse (HOK-rankingløp 6/2017)Haugesund IL Orientering
Hordaland
Rogaland
Hordaland
84
nasjL
28.8*
KM SprintAlta OLFinnmark3
kretsS
31.8
sø 3.9Barent summer game - KM sprintBodø og Omegn IF OrienteringNordland27
kretsS
29.8
FjelldiltenLillehammer OKOppland26
nasjL
28.8
Vestlandsmesterskap (DM) stafettHaugesund IL Orientering
Hordaland
Rogaland
Hordaland
4
nasjSM
28.8*
Vestlandsmesterskap-individuelle klasser under DM stafettHaugesund IL OrienteringRogaland0
nasjM
28.8*
Euromeeting -eliteVarteig OLØstfold-
intL
31.8
Drammensløpet og PWT-cupSturla, IFBuskerud44
kretsL
29.8
KM langdistanseVarteig OLØstfold26
kretsL
28.8
KM stafett NTOK og STOKSteinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsSM
30.8
KM stafett NTOK og STOK individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag0
nærM
2.9*
KM UltralangAlta OLFinnmark3
kretsU
31.8
Romeriksløpet, KM mellomdistanse AOOKRaumar OrienteringAkershus og Oslo95
kretsM
28.8
KM stafett AgderAust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
0
kretsSM
28.8
u 36ma 4.9Klubbranking 6 VannbassenganeEgersund OKRogaland5
nærM
4.9*
Råtass- og rekruttløpFossum IFAkershus og Oslo1
nærM
3.9*
Tour of Lillomarka 2017 – løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo5
nær
F
M
4.9*
ti 5.9Klubbkamp/Ungdomscup - 5, GramstadSandnes IL (Rogaland)Rogaland16
nærM
4.9
Sprintcup 5 BergenTIF VikingHordaland6
nærS
4.9*
Vestfold Høstcup 4Hedrum OLVestfold34
nærM
3.9*
10. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland4
nærL
3.9
GK5 / NK7Haugesund IL Orientering
Vikebygd IL
Rogaland0
nærM
4.9
KSO Høst 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder10
nærS
5.9*
on 6.9OSI/GeoForm Rankingløp 14Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Dølakarusell - LomsetraTormod SkilagOppland1
nær
F
M
5.9
AAOK-karusellen løp 9Froland ILAust-Agder10
nærS
5.9
Foll-o-karusellen #5Hauketo IFAkershus og Oslo9
nærL
5.9
Førde IL Nærløp Bulingstjørna HolsenFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
6.9*
VestMjøsa-cup 7Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
4.9
Raumar o-karusell 10Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
to 7.9Ungdomsløp 8Wing OKSør-Trøndelag-
nærM
5.9*
NM langHalden SKØstfold180
mestL
27.8
Nordmarkskarusellen løp nr 6Kjelsås ILAkershus og Oslo-
nær
F
M
5.9
Grenlanskarusellen løp 13Porsgrunn OLTelemark1
nærL
6.9
Ringerikskarusell 10Ringerike OLBuskerud-
nærM
Torsdagsløp nr. 13Rudsbygd ILOppland0
nærL
6.9
Østmarka-karusellen 9Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
Råtasskarusellen 2017 # 11Indre Østfold OKØstfold1
nærM
6.9
fr 8.9NM publikumsløp fredagHalden SKØstfold1
nærL
4.9
NM mellom kvalifiseringHalden SKØstfold100
mestM
27.8
lø 9.9NM TempOHalden SKØstfold12
Pre
mestS
27.8
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud15
kretsM
28.8
O-troll leirGimle IFØstfold1
nærL
7.9
MøllesprintenFitjar ILHordaland2
kretsM
6.9
59 grader NordSandefjord OKVestfold-
nærLUK
NM mellom finalerHalden SKØstfold111
mestM
27.8
KM SprintSogndal ILSogn og Fjordane0
kretsS
7.9*
Svilletråkket/flexoløpHamar OKHedmark0
nær
F
M
6.9
NM publikumsløp lørdagHalden SKØstfold4
nærM
4.9
Vesterålen 2-dagers, sprintSortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms-
nærS
6.9
sø 10.9O-troll leirGimle IFØstfold1
nærL
7.9
59 grader NordSandefjord OKVestfold-
nærLUK
Vesterålen 2-dagers, langdistanseSortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms-
nærL
6.9
Folloløpet på NesoddenMåren OKAkershus og Oslo9
kretsM
5.9
NM PreOHalden SKØstfold18
Pre
mestL
27.8
NM publikumsløp søndagHalden SKØstfold2
nærM
4.9
NM stafettHalden SKØstfold29
mestSL
27.8
u 37ma 11.9Klubbmesterskap 2017 EokEgersund OKRogaland8
nærM
11.9*
NordhordlandskarusellenHordalandHordaland-
nærM
Tour of Lillomarka 2017 – løp 10Lillomarka OLAkershus og Oslo5
nær
F
M
11.9*
ti 12.9Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen NordGanddal ILRogaland-
nærM
Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland-
nærL
11.9*
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold33
nærM
10.9*
5. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandStord OrienteringHordaland2
nærS
10.9
KSO Høst 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder11
nærS
12.9*
on 13.9Sport8serien #5OK MossØstfold-
kretsM
OSI/GeoForm Rankingløp 15IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 10IL ImåsAust-Agder2
nærM
12.9
Dølakarusell - SorperoaTormod SkilagOppland1
nær
F
S
12.9
VestMjøsa-cup 8Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland0
nærM
11.9
Ramar o-karusell 11Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
13.9*
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 7. løp, EkebergBækkelagets SK
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 14.9Torsdagsløp nr. 14Lillehammer OKOppland0
nærL
13.9
Grenlandskarusellen løp 14Skien OKTelemark2
nærL
13.9
Østmarka-karusellen 10Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærL
Råtasskarusellen 2017 # 12Indre Østfold OKØstfold1
nærM
13.9
fr 15.9Tour de Trondheim, dag 1NTNUISør-Trøndelag17
kretsS
13.9
KM natt HordalandGneist, ILHordaland1
kretsLN
13.9*
lø 16.9Tour de Trondheim, dag 2NTNUISør-Trøndelag16
kretsM
13.9
Kretsløp Sprint LagårdEgersund OKRogaland-
kretsS
Sport8serien finaleIndre Østfold OKØstfold-
nærL
Høstløpet med Trimtex-cup og OSI/GeoForm Rankingløp 16Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo27
kretsM
11.9
Nammo-cup 5 FinaleLøten o-lagHedmark3
nærL
13.9
Over SkauenEiker OLBuskerud0
nærU
11.9
HOK-rankingfinale 2017IL GularHordaland0
kretsM
12.9
sø 17.9Tour de Trondheim, dag 3NTNUISør-Trøndelag16
kretsL
13.9
BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsM
Høstsprinten SunnmøreEmblem IL
Velledalen IL
Møre og Romsdal-
kretsS
KM lang AAOK/VAOKHisøy OK
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
14.9
Kretsløp - HetlandskogenStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsM
Mellomdistanse OL Vallset/StangeOL Vallset/StangeHedmark-
kretsM
Trimtex Cup finaleÅs ILAkershus og Oslo-
kretsS
Sport8 Flex-O cup finaleGimle IFØstfold1
nær
F
M
14.9
u 38ma 18.9Treningsløp HorveEgersund OKRogaland5
nærM
18.9*
Klubbkarusell løp 4 - GrudaskogenGanddal ILRogaland0
nærM
18.9*
Skumringskampen, løp 1Røyken OLBuskerud2
nærMN
14.9
ti 19.9Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold26
nærS
17.9*
Saltensprint 4 - Østbyen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærS
18.9*
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 10 - Gard/KvalaHaugesund IL OrienteringRogaland-
nærM
19.9*
on 20.9Sørlandskarusellen/Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
Raumar o-karusell 12Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 21.9SO-Cup løp 9Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
21.9*
Torsdagsløp nr. 15Lillehammer OKOppland0
nærS
20.9
Østmarka-karusellen 11Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærMK
Råtasskarusellen 2017 # 13Indre Østfold OKØstfold1
nærM
20.9
fr 22.9EikernattaEiker OLBuskerud0
nærLN
18.9
Natt -o-løpIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsMN
Norgescup sprint sr-jrByåsen IL
Orkanger IF
Sør-Trøndelag61
nasjS
11.9
lø 23.9BOKKERITTET 2017Brandval/Kongsvinger OKHedmark-
nærS
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsU
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærU
19.9
O-idol og Norgescup finale sr-jrByåsen IL
Orkanger IF
Sør-Trøndelag67
nasjM
11.9
Finn Skedsmos minneløp 2017Hadeland OLOppland2
kretsU
18.9
sø 24.9NM junior stafettByåsen IL
Orkanger IF
Sør-Trøndelag14
mestSL
11.9
Tunevannet rundtSarpsborg OLØstfold-
kretsL
u 39ma 25.9Klubbmesterskap - BogafjellGanddal ILRogaland-
nærL
Klubbranking 7 TengsEgersund OKRogaland5
nærM
25.9*
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
ti 26.9Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærM
Sprintcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærS
25.9*
Vestfold Høstcup 7Hedrum OLVestfold22
nærS
24.9*
Åpen 25-mannatestHalden SKØstfold-
nærM
SturlanattaSturla, IFBuskerud-
nærMN
on 27.9Gimse by Night, fellesstartMelhus ILSør-Trøndelag2
nærMN
24.9*
SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 28.9Råtasskarusellen 2017 # 14Indre Østfold OKØstfold1
nærM
27.9
SO-Cup Løp 10Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
Pollicup 1OK SkeidiTelemark-
nærS
Nattpotta / Østmarka-karusellen 12Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærMN
fr 29.9
lø 30.9BlodsmakenAlta OLFinnmark1
nærU
22.9
Furugampen 2017Hamar OKHedmark6
kretsM
26.9
KjempesprekkenOslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
Tour de Orientering, dag 1Ålgård OrienteringRogaland9
kretsS
25.9
Tour de Orientering, dag 2Ålgård OrienteringRogaland9
kretsM
25.9

Annonser

IOF Eventor