Terminliste

98 arrangement treff mellom 01.08.2017 og 31.08.2017 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Endre søket Tilbakestill søket
Dato Arrangementets navn Arrangørorganisasjoner Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 31ti 1.8KOK Sommercup, løp 7Kristiansand OKVest-Agder-
nærM
31.7*
on 2.82m-stafett TastavedenStavanger OrienteringsklubbRogaland2
nærS
2.8*
to 3.8
fr 4.8Night Hawk Ringerike 2017Fossekallen IL
IL Tyrving
Natthauken IL
Ringerike OL
Buskerud
Akershus og Oslo
93
nasjSLK
25.7
lø 5.8Night Hawk Ringerike 2017Fossekallen IL
IL Tyrving
Natthauken IL
Ringerike OL
Buskerud
Akershus og Oslo
93
nasjSLK
25.7
sø 6.8KM sprintOK SkøynarNord-Trøndelag0
kretsS
1.8
Night Hawk Ringeriksløpet 2017Ringerike OLBuskerud1
kretsM
31.7
u 32ma 7.8
ti 8.8KOK Sommercup, løp 8Kristiansand OKVest-Agder-
nærM
7.8*
Saltenkarusell 9 - HeggmoenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærL
7.8*
on 9.8OSI/GeoForm Rankingløp 10Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Raumar sommerkarusell 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
to 10.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland363
nasjL
30.6
Grenlandskarusellen løp 9Porsgrunn OLTelemark4
nærM
9.8
Ringerikskarusell 7Fossekallen ILBuskerud-
nærM
fr 11.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland363
nasjL
30.6
Hovedløpet sprintØystre Slidre ILOppland317
mestS
30.6
lø 12.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland363
nasjL
30.6
Hovedløpet langØystre Slidre ILOppland317
mestL
30.6
sø 13.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland363
nasjL
30.6
FilefjellmesterskapetTyin-Filefjell OrienteringsklubbOppland9
nærL
1.8
u 33ma 14.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland363
nasjL
30.6
ti 15.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland363
nasjL
30.6
Kretsstafetten (OLL)Øystre Slidre ILOppland1
nasjSL
13.8
Vestfold Høstcup 1Andebu ILVestfold-
nærM
8. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
13.8
Grenlandskarusellen 10OK SkeidiTelemark-
nærM
Saltensprint 3 - Rønvik skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærS
14.8*
on 16.8OSI/GeoForm Rankingløp 11IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
Dølakarusell - SkårslåhaugenTormod SkilagOppland1
nær
F
M
15.8
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 5. løp, Lysdammen, GjerdrumRaumar Orientering
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
Raumar sommerkarusell 4Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
to 17.8Dølakarusell - AustlidRudsbygd IL
Tormod Skilag
Oppland1
nær
F
M
15.8
fr 18.8Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i RaulandPorsgrunn OLTelemark27
nasjS
14.8
lø 19.8Fellesstart Bardu Bardu ILTroms-
kretsM
Norgescup sprintSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland22
intS
13.8*
Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i RaulandPorsgrunn OLTelemark46
nasjL
14.8
Publikumsløp Norgescup SprintSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland0
nærS
13.8*
sø 20.8Publikumsløp NM UltralangSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland6
nærL
20.8*
Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i RaulandPorsgrunn OLTelemark44
nasjM
14.8
NM ultralangSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland33
mestU
13.8*
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag-
nærL
Solbergfjellet 2017OK SilsandTroms3
nærL
17.8
u 34ma 21.8Klubbranking 5 HellandEgersund OKRogaland5
nærM
21.8*
Tour of Lillomarka 2017 – løp 7Lillomarka OLAkershus og Oslo0
nær
F
M
21.8*
ti 22.8Lagkonkurranse, Ungdomsstafett og NærløpÅlgård OrienteringRogaland-
nærM
Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland-
nærL
Vestfold Høstcup 2Lardal OLVestfold-
nærM
9. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
20.8
HaldenmesterkapetHalden SKØstfold1
nærM
21.8
KSO Høst 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Saltenkarusell 10 Hopen skiarenaBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærL
21.8*
on 23.8OSI/GeoForm Rankingløp 12Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Nammo-cup 4Hamar OK
Ringsaker OK
Hedmark-
nærS
21.8*
Dølakarusell - StrussbergTormod SkilagOppland1
nær
F
M
22.8
Raumar o-karusell 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
to 24.8STOK Ungdomsløp 6 NidarøstNidarøst OKSør-Trøndelag-
kretsM
22.8*
Nordmarkskarusellen, Løp nr 4Heming OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Grenlandskarusellen løp 11Skien OKTelemark1
nærL
23.8
Ringerikskarusell 8Ringerike OLBuskerud-
nærM
Østmarka-karusellen 7Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærL
fr 25.8Midt-Norsk Mesterskap SprintFrol ILNord-Trøndelag2
nasjS
18.8*
lø 26.8Huldersprinten med KM langdistanseFet OLAkershus og Oslo-
kretsL
KM lang Hordaland (HOK-rankingløp 5/2017)Fana ILHordaland-
kretsL
KM langdistanse Hedmark og OpplandHedmark
Oppland
Ringsaker OK
Hedmark
Oppland
-
kretsL
KM MellomSveio OL - OrienteringRogaland-
kretsM
KM mellom ØstfoldSarpsborg OLØstfold-
kretsM
KM-langdistanseIL Pasvik HaukFinnmark-
kretsL
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IL Vindbjart
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap LangdistanseFrol ILNord-Trøndelag2
nasjL
18.8
KM lang Buskerud og PWT-cupHemsedal ILBuskerud28
kretsL
21.8
KM langdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OK Horten
Vestfold-
kretsL
22.8
sø 27.8HyttefolkløpetTromsTroms-
nærM
KM stafettFet OLAkershus og Oslo-
kretsSM
KM stafettSandefjord OKVestfold-
kretsSM
KM- StafettKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsSS
KM stafett Hedmark og OpplandHedmark
Oppland
Ringsaker OK
Hedmark
Oppland
-
kretsSM
KM stafett HordalandFana ILHordaland-
kretsSM
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseIL VindbjartVest-Agder-
kretsM
Midt-Norsk Mesterskap StafettFrol ILNord-Trøndelag0
nasjSM
18.8
Midt-Norsk Mesterskap Stafett - Individuelle klasserFrol ILNord-Trøndelag0
nasjM
18.8
KM stafett BuskerudHemsedal ILBuskerud0
kretsSM
21.8
KM stafett Buskerud - Individuelle klasserHemsedal ILBuskerud1
kretsM
21.8
u 35ma 28.8Klubbkarusell løp 3 - BuggelandGanddal ILRogaland-
nærM
NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland-
nærM
Tour of Lillomarka 2017 – løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo0
nær
F
M
28.8*
ti 29.8Pokalkamp 6 BergenBergens TFHordaland-
nærL
Vestfold Høstcup 3Stokke ILVestfold-
nærM
Klubbkamp/Ungdomscup - 4, 2017 HusabøEgersund OKRogaland0
nærS
4. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland-
nærS
27.8
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 9 - KringsjåHaugesund IL OrienteringRogaland-
nærM
29.8*
KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
on 30.8OSI/GeoForm Rankingløp 13IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 8IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder2
nær
F
L
29.8
Dølakarusell - TunebuhaugenTormod SkilagOppland0
nær
F
M
29.8
VestMjøsa-cup 6Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
28.8
Foll-O-karusellen #4Bækkelagets SKAkershus og Oslo-
nærM
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 6. løp, StensbyEidsvoll OL
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
Raumar o-karusell 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
to 31.8Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
UngdomsløpOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsM
Nordmarkskarusellen, Løp nr 5Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nærM
Grenlandskarusellen 12OK SkeidiTelemark-
nærM
Ringerikskarusell 9Ringerike OLBuskerud-
nærM
Østmarka-karusellen 8Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017