Norwegian Orienteering Federation

Event calendar

991 events were found between 01/01/2017 and 31/12/2017 with the following selection: Norges Orienteringsforbund, IOF, International event, Championship event, National event, Regional event, Local event.

Date Event Organiser Regions
Cmp
D
Cl
F
F
ED
T
ED
w 52Sun 1/1
w 1Mon 2/1
Tue 3/1
Wed 4/1Nattløp VikesåÅlgård OrienteringRogaland64
locLNShow routes in LiveloxResults
TV-Cupen 2017 Race1Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
50
locMNResults
Vinter-Jukola løp 9Larvik OKVestfold65
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 5/1Nattsprint-karusell - Løp 5 - HaraldsvangenHaugesund IL OrienteringRogaland11
locSN
Fri 6/1Gate-o-løp m/taco og quizStokke ILVestfold65
locMN
Sat 7/1Ski-o Venabu sprintOL Tønsberg og omegnVestfold101
S
natSResults
Vinterkarusell VigreskogenGanddal ILRogaland134
locMResults
Sun 8/1Ski-O Venabu mellomOL Tønsberg og omegnVestfold99
S
natMResults
w 2Mon 9/1
Tue 10/1Urb-O løp 3 FellesstartVaregg FleridrettHordaland74
locSNResults
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo86
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 11/1Vintercup 2Vang OLHedmark7
locLNResults
Vinter-Jukola løp 10Skien OKTelemark50
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 12/1Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 5Halden SKØstfold43
locLNResults
Fri 13/1
Sat 14/1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo145
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 15/1
w 3Mon 16/1
Tue 17/1
Wed 18/1Nattcup 4 BergenGneist, ILHordaland78
locLNResults
Vinterjukola 11Porsgrunn OLTelemark60
locLNShow routes in LiveloxResults
Nattløp, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland71
locMNResults
TV-Cupen 2017 Race2Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
43
locLNResults
Thu 19/1Nattsprint-karusell - Løp 6 - Solandsbakken barnehageHaugesund IL OrienteringRogaland8
locSN
Fri 20/1
Sat 21/1Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 6Halden SKØstfold84
locLResults
Ski-o-treff mellomdistanse (og nattsprint)Nordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo208
S
intMShow routes in LiveloxResults
Vinterkarusell MelsvatnetÅlgård OrienteringRogaland101
locMResults
Sun 22/1Ski-o-treff langdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo208
S
natLShow routes in LiveloxResults
w 4Mon 23/1
Tue 24/1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo78
locMNShow routes in LiveloxResults
Urb-O løp 4 Free ChallengeVaregg FleridrettHordaland65
locSNResults
Wed 25/1Vinter-Jukola løp 12Larvik OKVestfold47
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 26/1Torsdagsløp Januar Tjensvoll skoleStavanger OrienteringsklubbRogaland54
locMNResults
Fri 27/1
Sat 28/1Koll 2-4-6 #1IL KollAkershus og Oslo79
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 29/1
w 5Mon 30/1
Tue 31/1
Wed 1/2Nattløp StutafjellGanddal ILRogaland68
locMNShow routes in LiveloxResults
Vinter-Jukola løp 13Sandefjord OKVestfold52
locMNShow routes in LiveloxResults
TV-Cupen 2017 Race3Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
44
locMNResults
Vinterråtassen # 2Indre Østfold OKØstfold20
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 2/2Nattsprint-karusell - Løp 7 - Kvernahaugen/SolvangHaugesund IL OrienteringRogaland6
locSN
Fri 3/2
Sat 4/2Vinterkarusell for Sør-fylket samt inngår i vinterkarusell for EOK Egersund OKRogaland80
locMResults
Sun 5/2
w 6Mon 6/2
Tue 7/2ESOC, JWSOC, EYSOC, WMSOC 7.-12.feb Imatra, FinlandNorges Orienteringsforbund-
S
intL
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo78
locMNShow routes in LiveloxResults
Urb-O løp 5 Individuell startVaregg FleridrettHordaland71
locSNResults
Wed 8/2Vinterjukola 14Porsgrunn OLTelemark46
locLNShow routes in LiveloxResults
Vinterråtassen # 3Indre Østfold OKØstfold24
locMNResults
Thu 9/2
Fri 10/2Bergen Sprint Camp, treningVaregg FleridrettHordaland99
natS
Bergen Sprint Camp, nattsprintVaregg FleridrettHordaland212
natSN
Sat 11/2Bergen Sprint Camp, bysprintVaregg FleridrettHordaland223
natS
Bergen Sprint Camp, sløyfesprintVaregg FleridrettHordaland212
natS
Kretssamling 13-20 HordalandHordalandHordaland31
locL
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo66
locMShow routes in LiveloxResults
TV-Cupen 2017 Race4Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
16
locSResults
Sun 12/2Bergen Sprint Camp, finaleVaregg FleridrettHordaland204
natS
Ski-o-nærløp på SelbuskogenNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo68
S
locMShow routes in LiveloxResults
w 7Mon 13/2
Tue 14/2Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 7Halden SKØstfold42
locLNResults
Wed 15/2Vinterråtassen # 4Indre Østfold OKØstfold25
locMNResults
Vinter-Jukola løp 15OK SkeidiTelemark46
locLNShow routes in Livelox
Nattcup 5 BergenIL GularHordaland98
locLNResults
Thu 16/2Nattsprint-karusell - Løp 8 - Brakahaug skoleHaugesund IL OrienteringRogaland8
locSN
Fri 17/2
Sat 18/2Hovedløp ski-o, NM mellomdistanse og publikumsløpAsker Skiklubb
Lierbygda OL
Akershus og Oslo
Buskerud
190
S
intMResults
Vinterkarusell EOK løp 4Egersund OKRogaland19
locSResults
Vinterkarusell, GramstadSandnes IL (Rogaland)Rogaland84
locLResults
Sun 19/2Sport8 ski-o-cup sprint og publikumsløp Asker Skiklubb
Lierbygda OL
Akershus og Oslo
Buskerud
115
S
natSResults
w 8Mon 20/2
Tue 21/2Urb-O løp 6 SløyferVaregg FleridrettHordaland65
locSN
Wed 22/2Nattløp - SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland68
locMResults
Thu 23/2Torsdagsløp FebruarStavanger OrienteringsklubbRogaland32
locMNResults
Fri 24/2
Sat 25/2NM stafettOL Toten-TrollOppland14
S
champsRLResults
Koll 2-4-6 #2IL KollAkershus og Oslo21
locMShow routes in LiveloxResults
Publikumsløp NM stafettOL Toten-TrollOppland46
S
natLResults
Sun 26/2NM langdistanse og finale Sport8 cupOL Toten-TrollOppland100
S
champsLResults
w 9Mon 27/2
Tue 28/2Oslo ski-orientering 2017 - løp 1 HemingHeming OrienteringAkershus og Oslo0
S
locMN
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo66
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 1/3Vinterråtassen # 5Indre Østfold OKØstfold17
locMNResults
Vinter-Jukola løp 16Larvik OKVestfold42
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 2/3
Fri 3/3
Sat 4/3Fortet rundtOK SkeidiTelemark63
locSShow routes in LiveloxResults
Sun 5/3
w 10Mon 6/3WSOC 6.-12.mar Krasnyogarsk, RusslandNorges Orienteringsforbund-
S
intL
Tue 7/3Urb-O løp 7 FellesstartVaregg FleridrettHordaland45
locSNResults
Wed 8/3Nattløp Sælandsskogen JaktstartÅlgård OrienteringRogaland43
locLNShow routes in LiveloxResults
Vinterråtassen # 6Indre Østfold OKØstfold18
locMNResults
Vinterjukola 17Porsgrunn OLTelemark42
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 9/3
Fri 10/3
Sat 11/3Ski-o-løp i Tromsø, dag 1IL BUL-TromsøTroms40
S
locMShow routes in LiveloxResults
Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 8Halden SKØstfold53
locLResults
Heimdal Vintersprint OL TrollelgSør-Trøndelag54
locSResults
Sun 12/3Ski-o-løp i Tromsø, dag 2IL BUL-TromsøTroms32
S
locMShow routes in LiveloxResults
w 11Mon 13/3
Tue 14/3Oslo ski-orientering 2017 - løp 2 FossumFossum IFAkershus og Oslo0
S
locMN
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #9Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo89
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 15/3Nattcupfinale BergenÅrstad IL
Bergens TF
Hordaland88
locLNResults
Oslo ski-orientering 2017 - løp 3 KjelsåsNydalens SKAkershus og Oslo0
S
locM
Vinterråtassen # 7Indre Østfold OKØstfold16
locMNResults
Vinter-Jukola løp 18Hedrum OLVestfold41
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 16/3
Fri 17/3
Sat 18/3Damenes DagGanddal ILRogaland11
locM
Koll 2-4-6 #3IL KollAkershus og Oslo86
locMShow routes in LiveloxResults
Vinterkarusell VagleskogenGanddal ILRogaland141
locMResults
Sun 19/3
w 12Mon 20/3
Tue 21/3HIL Klubbkarusell 2017 - løp 1 - HaraldsvangHaugesund IL OrienteringRogaland46
locM
KM nattHalden SKØstfold68
regLNResults
Wed 22/3Vinterråtassen # 8Indre Østfold OKØstfold25
locMNResults
Vinter-Jukola løp 19OK SkeidiTelemark55
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 23/3
Fri 24/3AskenattaLarvik OKVestfold46
regLNShow routes in LiveloxResults
NattsvermerenFredrikstad SKØstfold94
natLShow routes in LiveloxResults
KM natt ROKHaugesund IL OrienteringRogaland51
regLNResults
Sat 25/3BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold321
natMShow routes in LiveloxResults
Gneist 2-dagers (lørdagsløpet er HOK-rankingløp 1/2017), dag 1 (HOK-ranking 1/2017)Gneist, ILHordaland228
regMResults
Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 9Halden SKØstfold26
locLCResults
Vårkarusell 1 (flex-o-løp) Sveio golfbaneHaugesund IL OrienteringRogaland53
loc
F
MResults
Vestfold 2-dagersLarvik OKVestfold448
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 26/3Gneist 2-dagers (lørdagsløpet er HOK-rankingløp 1/2017), dag 2Gneist, ILHordaland200
regLResults
Vestfold 2- dagersSandefjord OKVestfold357
regMResults
w 13Mon 27/3
Tue 28/3Vestfold Vårcup 1Hedrum OLVestfold174
locSShow routes in LiveloxResults
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 2 - SolandsmarkaHaugesund IL OrienteringRogaland51
locMResults
Oslo City Cup, løp nr. 1Heming OrienteringAkershus og Oslo536
locSShow routes in LiveloxResults
Sport8 Ås by Night & Fog Cup FinaleÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo95
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 29/3Vinter-Jukola løp 20Larvik OKVestfold59
locLCShow routes in LiveloxResults
Nattkøpp løp 1Løten o-lagHedmark33
locLNResults
Thu 30/3Torsdagsløp MarsStavanger OrienteringsklubbRogaland21
locMNResults
Trondheim Sprintcup, løp 1Wing OKSør-Trøndelag270
locSResults
Fri 31/3NM nattKristiansand OKVest-Agder236
champsLNShow routes in LiveloxResults
Deltaker- og Publikumsløp NM-NattKristiansand OKVest-Agder7
locMNResults
Sat 1/4KOK 2-dagers, lørdagKristiansand OKVest-Agder389
natMShow routes in LiveloxResults
KristtornsprettenStord OrienteringHordaland58
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 2/4KOK 2-dagers, søndagKristiansand OKVest-Agder221
natLShow routes in LiveloxResults
NC-mellomdistanseKristiansand OKVest-Agder248
intMShow routes in LiveloxResults
Kristtornløpet (HOK-rankingløp 2/2017)Stord OrienteringHordaland147
regLShow routes in LiveloxResults
Mellembygd O-lagMellembygd OLTroms45
S
regMResults
w 14Mon 3/4Sprintcup løp 1OL Vallset/StangeHedmark62
locSResults
Treningsløp GrudaskogenGanddal ILRogaland52
locMResults
Tue 4/4Sprintcup 1 BergenBergens TFHordaland135
locSResults
1. Rankingløp SunnhordlandFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland46
locLResults
Vestfold Vårcup 2OL Tønsberg og omegnVestfold163
locSResults
Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK1Haugesund IL OrienteringRogaland61
locSResults
Oslo City Cup, løp nr.2Bækkelagets SKAkershus og Oslo565
locSShow routes in LiveloxResults
Wed 5/4AAOK-karusellen løp 1Hisøy OK
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
133
locSResults
TerstløpSnåsa ILNord-Trøndelag1
locS
Koll 2-4-6 #4IL KollAkershus og Oslo77
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Raumar sprint-karusell 1Raumar OrienteringAkershus og Oslo63
locSResults
Furunatten 2017 Hedemarken nattkøpp 2Hamar OKHedmark31
locMNStart times
Thu 6/4SO-Cup løp1Stavanger OrienteringsklubbRogaland37
locMResults
Drammen City Cup - løp 1Sturla, IFBuskerud108
loc
F
SShow routes in LiveloxResults
Grenlandskarusellen 1OK SkeidiTelemark74
locSShow routes in LiveloxResults
Trondheim Sprintcup, løp 2Malvik ILSør-Trøndelag258
locSResults
Fri 7/4
Sat 8/4Norwegian Spring - VårsprettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold994
natMShow routes in LiveloxResults
Norwegian Spring - VårstafettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold42
natRMShow routes in LiveloxResults
Sun 9/4Norwegian Spring - SolrenningenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold1078
natLShow routes in LiveloxResults
w 15Mon 10/4
Tue 11/4
Wed 12/4
Thu 13/4
Fri 14/4
Sat 15/4
Sun 16/4
w 16Mon 17/4MyrsprintenVang OLHedmark145
regSResults
Ringerikskarusell 1Fossekallen ILBuskerud99
locMResults
Tue 18/41. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandStord OrienteringHordaland42
locSResults
Vestfold Vårcup 3Sandefjord OKVestfold189
locMResults
GK1Vikebygd ILRogaland4
locM
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 3 - SnikHaugesund IL OrienteringRogaland21
locMResults
KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder110
locSShow routes in LiveloxResults
Saltensprint 1 - Bodøsjøen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland50
locSResults
Oslo City Cup 2017, Løp nr 3Nydalens SKAkershus og Oslo501
locSShow routes in LiveloxResults
Wed 19/4OSI/GeoForm Rankingløp 1Oslostudentenes IKAkershus og Oslo122
locMShow routes in LiveloxResults
AAOK-karusellen løp 2IF TraumaAust-Agder144
locMResults
Førde IL Nærløp MovikaFørde ILSogn og Fjordane54
locMResults
Nammo-cup 1OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland103
locSResults
Raumar sprint-karusell 2Raumar OrienteringAkershus og Oslo27
locSResults
NØK Cupen 1. rundeAlvdal ILHedmark51
locS
Østfoldsprinten 1Fredrikstad SKØstfold104
regSResults
KM natt AOOKLillomarka OLAkershus og Oslo134
regLNResults
Thu 20/4Sprintcup 3Byåsen ILSør-Trøndelag318
locSResults
SO-cup løp nr 2Stavanger OrienteringsklubbRogaland45
locMResults
Drammen City Cup - løp 2Konnerud ILBuskerud93
locSShow routes in LiveloxResults
Grenlandskarusellen løp 2Skien OKTelemark54
locSShow routes in LiveloxResults
Torsdagsløp #1Lillehammer OKOppland32
locSResults
Fri 21/4Sweco knockout sprintNTNUISør-Trøndelag0
locS
Sat 22/4Vårsleppet MellomBjugn ILSør-Trøndelag123
regMResults
Vårsleppet sprintBjugn ILSør-Trøndelag132
regSResults
LørdagskjappenOK MossØstfold1302
natMShow routes in LiveloxResults
Vårkarusell 2 (Flex-o-løp)Haugesund IL OrienteringRogaland25
loc
F
SResults
Flex-O-løp KyrkjevollenGanddal ILRogaland73
loc
F
MResults
Sørløpene dag 1OK SørVest-Agder134
natMShow routes in LiveloxResults
ROOTS-leir RiskaGanddal ILRogaland28
locM
Sun 23/4ROOTS-leir RiskaGanddal ILRogaland28
locM
WMOC 23.-29.apr Auckland, New ZealandNorges Orienteringsforbund-
intL
SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold748
natLShow routes in LiveloxResults
Sørløpene dag 2OK SørVest-Agder113
natMShow routes in LiveloxResults
VårløpetPorsgrunn OLTelemark235
regMShow routes in LiveloxResults
BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag122
regMShow routes in LiveloxResults
RR1 - GanddalsløpetGanddal ILRogaland101
regUResults
Krinsløp mellomdistanseAskvoll og Holmedal ILSogn og Fjordane14
regM
Mellomdistanse EmblemEmblem ILMøre og Romsdal51
regMResults
w 17Mon 24/4Treningsløp EigerøyEgersund OKRogaland32
locMResults
NordhordlandskarusellenManger ILHordaland37
locMResults
Tue 25/4Pokalkamp 1 BergenVaregg FleridrettHordaland198
locLShow routes in LiveloxResults
2. Rankingløp SunnhordlandOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland32
locLResults
Vestfold Vårcup 4OK HortenVestfold153
locMResults
Nærløp, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland88
locMShow routes in LiveloxResults
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 4 - VardafjellHaugesund IL OrienteringRogaland52
locMResults
KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder99
locSShow routes in LiveloxResults
Saltensprint 2 - NPS parkenBodø og Omegn IF OrienteringNordland67
locSResults
Oslo City Cup løp nr 4Oppsal OrienteringAkershus og Oslo468
locSShow routes in LiveloxResults
Wed 26/4OSI/GeoForm Rankingløp 2Oslostudentenes IKAkershus og Oslo156
locMShow routes in LiveloxResults
AAOK-karusellen løp 3IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder128
loc
F
SResults
Førde IL Nærløp Viebøen BarnehageFørde ILSogn og Fjordane62
locSResults
NØK Sprintcup - 2. løpRøros ILSør-Trøndelag65
locS
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 1. løp, OksefjelletØstmarka OKAkershus og Oslo0
T
locM
Sport8serien løp 1Gimle IFØstfold114
locMShow routes in LiveloxResults
VestMjøsa-cup 1Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland58
loc
F
MResults
Raumar sprint-karusell 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo49
locSResults
Osterøykarusellen løp 1Osterøy ILHordaland0
locM
Nattkøpp 3 2017Elverum OK
Løten o-lag
Hedmark26
locLNResults
Thu 27/4Grenlandskarusellen løp 3Porsgrunn OLTelemark60
locLShow routes in LiveloxResults
TorsdagsløpRudsbygd ILOppland0
locM
Drammen City Cup - løp 3Røyken OLBuskerud84
locSResults
Ringerikskarusell 2Ringerike OLBuskerud45
locMShow routes in LiveloxResults
TA-sprint 1 / Trh sprintcup 4Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag226
regSShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen 2017 # 1Indre Østfold OKØstfold30
locMResults
Fri 28/4
Sat 29/4RR2 Kretsløp sprintHaugesund IL OrienteringRogaland68
regSResults
Sun 30/4VårgampenHedrum OLVestfold163
regMShow routes in LiveloxResults
VikesprintenVikebygd ILRogaland0
regMResults
w 18Mon 1/5Sport8 flexo-cup – HøiåssugetHalden SKØstfold0
loc
F
LResults
BygdestafettenOdal OL - OrienteringHedmark0
locRM
NØK Sprintcup 3. løpOs ILHedmark78
locSResults
Ringerikskarusell 3Fossekallen ILBuskerud85
locMResults
Tue 2/5Sprintcup 2 BergenFana ILHordaland166
locSShow routes in LiveloxResults
3. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland48
locLShow routes in LiveloxResults
Vestfold Vårcup 5OL TrolloVestfold171
locSShow routes in LiveloxResults
Helgelandsræs 1 - HauknesstrandaNordlandNordland17
locLResults
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 5 - StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland37
locMResults
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder104
locSShow routes in LiveloxResults
Oslo City Cup, løp nr. 5Lillomarka OLAkershus og Oslo498
locSShow routes in LiveloxResults
Saltenkarusell 1 - AusvikaBodø og Omegn IF OrienteringNordland86
locMResults
Nærløp HesthammerRiska OrienteringsklubbRogaland115
locLResults
Wed 3/5Østfoldsprinten løp 2Sarpsborg OLØstfold85
locSResults
OSI/GeoForm Rankingløp 3IL GeoFormAkershus og Oslo105
locMShow routes in LiveloxResults
AAOK-karusellen løp 4IL ExpressAust-Agder148
locSResults
Dølakarusell - KjønåsTormod SkilagOppland0
loc
F
M
Førde IL Nærløp Ballbana VieåsenFørde ILSogn og Fjordane62
locMResults
Hedemarken sprint cup løp 3Løten o-lagHedmark65
locSResults
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 2. løp, MyrdammenØstmarka OKAkershus og Oslo0
T
locM
VestMjøsa-cup 2Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland73
locSResults
Raumar o-karusell 1Raumar OrienteringAkershus og Oslo62
loc
F
MResults
Thu 4/5Trondheim Sprintcup, finaleNTNUISør-Trøndelag268
locSResults
Karusell 1Ålgård OrienteringRogaland56
locMResults
Drammen Mikrosprint ChallengeSturla, IFBuskerud12
locS
Grenlandskarusellen 4, SkeidimilaOK SkeidiTelemark71
locMResults
TA-sprint 2OK SkøynarNord-Trøndelag49
regSResults
Torsdagsløp 3, StampeslettaLillehammer OKOppland41
locLResults
Østmarka Flex-o løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo61
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen 2017 # 2Indre Østfold OKØstfold41
locMResults
Fri 5/5
Sat 6/5FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo463
regMShow routes in LiveloxResults
Skibotn fartsløpTromsTroms0
locM
Klubb KM individueltOK MossØstfold16
locMStart times
Klubb KM stafettOK MossØstfold21
regRM
IL Hauken 100 års jubiliumsløp, Mons Hamres æresløp m/ KM mellom Vestfold/TelemarkIL HaukenTelemark268
regMShow routes in LiveloxResults
KM Sprint AAOK og VAOKAust-Agder
Birkenes IL
Aust-Agder
Vest-Agder
84
regSResults
Kretsløp Rogalandsranking, SI, Lundekvam (Vårli)Sandnes IL (Rogaland)Rogaland0
regLResults
Sun 7/5Holleia VårløpViul OrienteringsklubbBuskerud189
regM
KM sprintIndre Østfold OKØstfold102
regSShow routes in LiveloxResults
Skibotn langdistanseTromsTroms0
locL
AskerløpetAsker SkiklubbAkershus og Oslo467
regLShow routes in LiveloxResults
KM mellom VAOK/AAOKAust-Agder
Søgne og Songdalen OK
Aust-Agder
Vest-Agder
91
regMShow routes in LiveloxResults
KM sprint Te-VeOK SkeidiTelemark196
regSShow routes in LiveloxResults
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag241
regMShow routes in LiveloxResults
Kretsløp mellomdistanse BogsdalenEgersund OKRogaland102
regMResults
Vårsprinten MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal40
regSResults
w 19Mon 8/5NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland19
locSResults
Tour of Lillomarka 2017 – løp 1Lillomarka OLAkershus og Oslo73
loc
F
MResults
Treningsløp BogsdalenEgersund OKRogaland25
locMResults
Tue 9/5O-Gøy Cupen - Løp 1IL KollAkershus og Oslo24
locMResults
Pokalkamp 2 BergenTIF VikingHordaland229
locLShow routes in LiveloxResults
Saltenkarusell 2 - TuristhyttaBodø og Omegn IF OrienteringNordland72
locMResults
AB-karusell nr. 1 og poengløp nr. 5 OBIKBærums SkiklubAkershus og Oslo0
locM
2. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandStord OrienteringHordaland29
locSResults
Nærløpskarusellen Kleppeloen individuelleGanddal ILRogaland59
locMResults
Nærløpskarusellen Lagkonkurranse og Ungdomsstafett KleppeloenGanddal ILRogaland29
locRL
Vestfold Vårcup 6Stokke ILVestfold179
locMShow routes in LiveloxResults
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 6 - ÅrabrotHaugesund IL OrienteringRogaland9
locM
KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder95
locSShow routes in LiveloxResults
Le Tour de Glåmdal 1Eidskog OLHedmark49
locMShow routes in LiveloxResults
Høydepunktet med KM Sprint, Trimtex-CupØstmarka OKAkershus og Oslo343
regSShow routes in LiveloxResults
Wed 10/5OSI/GeoForm Rankingløp 4IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo67
locMShow routes in LiveloxResults
AAOK-karusellen løp 5Vegårshei ILAust-Agder86
locMShow routes in LiveloxResults
Dølakarusell - FryaTormod SkilagOppland0
loc
F
M
Førde IL Nærløp SoleideFørde ILSogn og Fjordane55
locMResults
Helgelandsræs 2 - Svartebukta,NordlandNordland31
locLResults
Nammo-cup 2Gjø-Vard OL
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
103
locMShow routes in LiveloxResults
Sport8Serien løp 2Halden SKØstfold125
locMShow routes in LiveloxResults
Raumar o-karusell 2Raumar OrienteringAkershus og Oslo33
loc
F
MResults
Thu 11/5STOK - Ungdomsløp 1Melhus ILSør-Trøndelag163
regLResults
SørmarkstafettenStavanger OrienteringsklubbRogaland12
locRLResults
Grenlandskarusellen løp 5Porsgrunn OLTelemark46
locLShow routes in LiveloxResults
TA-sprint 3Verdal OKNord-Trøndelag55
regSResults
Torsdagsløp 4 FollebuRudsbygd ILOppland0
locM
Østmarka Flex-o løp 2Østmarka OKAkershus og Oslo22
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen 2017 # 3Indre Østfold OKØstfold35
locMResults
Fri 12/5VM testløp sprint senior - EstlandNorges Orienteringsforbund-
intL
Sat 13/5O-troll leir HålandskogenÅlgård OrienteringRogaland40
locM
VM testløp mellom senior - EstlandNorges Orienteringsforbund-
natL
O-troll leir, dag 1Bø OLTelemark0
locM
KM mellomdistanseRøyken OLBuskerud357
regMShow routes in LiveloxResults
Balsfjord Dobbel - løp 1, dag 1Storsteinnes ILTroms44
loc
F
S
Balsfjord Dobbel - løp 1, dag 2Storsteinnes ILTroms44
loc
F
S
VåronnløpetOL Toten-TrollOppland152
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 14/5O-troll leir, dag 2Bø OLTelemark0
locM
ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag22
regRMShow routes in Livelox
KM sprint Buskerud/Ringerikskarusell 4 og PWT-cupRingerike OLBuskerud166
regSShow routes in LiveloxResults
VM testløp lang senior - EstlandNorges Orienteringsforbund-
natL
NydaltenNydalens SKAkershus og Oslo566
regLShow routes in LiveloxResults
BøløpetBø OLTelemark242
regLShow routes in LiveloxResults
Det 84. MerkeløpetAust-Agder
Oddersjaa SSK
Aust-Agder
Vest-Agder
89
regLResults
GlåmdalsløpetGrue ILHedmark81
regLShow routes in LiveloxResults
Sport8cupTrøsken ILØstfold51
locLResults
Byastefetten individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag14
locM
HOK-rankingløp 3/2017Askøy OLHordaland139
regMShow routes in LiveloxResults
w 20Mon 15/5Klubbranking 1 GaudlandEgersund OKRogaland0
locMResults
NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland39
locMResults
Tour of Lillomarka 2017 – løp 2Lillomarka OLAkershus og Oslo83
loc
F
MResults
Tue 16/54. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland38
locLShow routes in LiveloxResults
Nærløp SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland133
locMResults
Førde IL Nærløp Bulingstjørna HolsenFørde ILSogn og Fjordane30
locMResults
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 7 - VormedalHaugesund IL OrienteringRogaland31
locMResults
Saltenkarusell 3 - MaskinistenBodø og Omegn IF OrienteringNordland67
locLResults
Wed 17/5
Thu 18/5STOK Ungdomsløp 2Malvik ILSør-Trøndelag195
regSResults
TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag59
regSShow routes in LiveloxResults
Nordmarkskarusellen, Løp 1 2017IL KollAkershus og Oslo0
locMShow routes in Livelox
Karusell 2Ålgård OrienteringRogaland69
locMResults
Grenlandskarusellen løp 6IL HaukenTelemark24
locM
Råtasskarusellen 2017 # 4Indre Østfold OKØstfold55
locMShow routes in LiveloxResults
Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud32
locMResults
Torsdagsløp 5 RøyslimoenLillehammer OKOppland35
locMResults
Vårkarusell 1Vingelen ILHedmark71
locMResults
Østmarka Flex-o løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo34
loc
F
MResults
Fri 19/5SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder82
loc
F
MResults
Sat 20/515-stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo41
regRMShow routes in Livelox
KM-sprintstafett 2017 - RogalandStavanger OrienteringsklubbRogaland37
regRSResults
O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo26
T
regL
KM - sprint OL TrollelgSør-Trøndelag240
regSResults
HjalmarløpetSkien OKTelemark187
regMShow routes in LiveloxResults
KM sprint 2017 RogalandStavanger OrienteringsklubbRogaland171
regSShow routes in LiveloxResults
Sunnfjordorienteringa 2017Førde ILSogn og Fjordane45
regMResults
Sun 21/5Førdebodstikka 2017Førde ILSogn og Fjordane0
regRS
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo726
regLShow routes in LiveloxResults
Lierbygda Dobbelt TempOLierbygda OLBuskerud18
T
regT
Sport 8 SprintstafettLarvik OKVestfold93
regRSResults
KM MellomdistanseIL LeikSør-Trøndelag0
regMResults
RR7 - Kretsløp Bue-RøyslandGanddal ILRogaland127
regLShow routes in LiveloxResults
KM sprint individuelt HordalandVaregg FleridrettHordaland119
regSShow routes in LiveloxResults
Kretsmesterskap mellomdistanse MyrdalsetraEmblem IL
Velledalen IL
Møre og Romsdal85
regMResults
KM sprintstafett HordalandVaregg FleridrettHordaland39
regRSResults
w 21Mon 22/5Klubbranking 2 ÅseheiaEgersund OKRogaland29
locMResults
Klubbkarusell løp 1 - LyngholenGanddal ILRogaland68
locMShow routes in LiveloxResults
Råtassløp 1Heming OrienteringAkershus og Oslo80
locMResults
Tour of Lillomarka 2017 – løp 3Lillomarka OLAkershus og Oslo74
loc
F
MResults
Tue 23/55ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud28
regRS
AB-karusell nr. 2 og poengløp nr. 9 i OBIKHaslum ILAkershus og Oslo0
locM
Klubbkamp/Ungdomscup - 1, 2017 - SI - DaleSandnes IL (Rogaland)Rogaland186
locMResults
Vestfold Vårcup 7Sande SportsklubbVestfold164
locMResults
Pokalkamp 3 BergenÅrstad ILHordaland241
locLResults
Førde IL Nærløp Skilbrei UngdomssenterFørde ILSogn og Fjordane38
locMResults
Nærløpskarusell 2(NK2)/Sunnhordland ranking nr.5Haugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland66
locLResults
Saltenkarusell 4 - Hunstad barneskoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland63
locLResults
5ern individuellstartLierbygda OLBuskerud2
locSResults
Le Tour de Glåmdal #2Brandval/Kongsvinger OKHedmark52
locLShow routes in LiveloxResults
Wed 24/5Worldcup runde 1 24.-28.mai Åbo, FinlandNorges Orienteringsforbund-
intL
World Orienteering Day 2017 - Skolesprinten BærumIL TyrvingAkershus og Oslo794
locSResults
OSI/GeoForm Rankingløp 5Oslostudentenes IKAkershus og Oslo122
locMResults
AAOK-karusellen løp 6Gjerstad ILAust-Agder105
locMResults
Dølakarusell - SorperoaTormod SkilagOppland1
loc
F
M
Helgelandsræs 3 - Stegen NordlandNordland0
locL
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 8 - NorheimHaugesund IL OrienteringRogaland16
locM
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder57
loc
F
MResults
STOK Ungdomsløp 3FreidigSør-Trøndelag208
regLShow routes in LiveloxResults
VestMjøsa-cup 3 / Hedemarken sprint cup løp 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland86
locSShow routes in LiveloxResults
Rekruttløp HvalstrandAsker SkiklubbAkershus og Oslo0
locM
Raumar o-karusell 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo83
loc
F
MResults
Thu 25/5Kvist-KvasetÅs ILAkershus og Oslo64
regRMShow routes in LiveloxResults
Storfjord - UTSATT til 5/6TromsTroms0
locM
EikerløpetEiker OLBuskerud534
regLShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap Sarpsborg orienteringslagSarpsborg OLØstfold47
locMResults
KlubbmesterskapFredrikstad SKØstfold73
locL
Kvistkvaset DH 9-12 individuell fellesstartÅs ILAkershus og Oslo44
locMResults
Klubbmesterskap Lillehammer OKLillehammer OKOppland75
loc
F
MResults
O-karusell 3Eidskog OLHedmark34
locMShow routes in LiveloxResults
Fri 26/5Trondheim Open dag 1 sprintNidarøst OKSør-Trøndelag278
regSResults
Sat 27/5Alta 2-dagersAlta OLFinnmark69
natM
JWOC test mellomIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder152
natMResults
IvarO-løpetIL TyrvingAkershus og Oslo287
regMShow routes in LiveloxResults
O-troll-leirHaugesund IL OrienteringRogaland9
locM
Vårkarusell 3 (Flex-o-løp)Haugesund IL OrienteringRogaland19
loc
F
MResults
KM mellomdistanse - FinndultenLunderseter ILHedmark101
regMShow routes in LiveloxResults
SkjærgårdssprintenOL Tønsberg og omegnVestfold199
regSShow routes in LiveloxResults
Rotekoppen Breimsbygda ILSogn og Fjordane4
regM
Trondheim Open, dag 2Wing OKSør-Trøndelag275
regMShow routes in LiveloxResults
Sun 28/5Alta 2-dagers jaktstartAlta OLFinnmark61
natL
JWOC test langIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder140
natLResults
Trondheim Open, dag 3Wing OKSør-Trøndelag263
regMShow routes in LiveloxResults
Odalsløpet/KM sprint HedmarkOdal OL - OrienteringHedmark74
regSShow routes in LiveloxResults
Skjærgårdsløpet OL Tønsberg og omegnVestfold282
regMShow routes in LiveloxResults
KompisstafettenSamnanger ILHordaland29
regRMResults
w 22Mon 29/5NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland36
locSResults
Tour of Lillomarka 2017 – løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo82
loc
F
MResults
Klubbranking 3 VannbassenganeEgersund OKRogaland44
locMResults
Tue 30/5Helgelandsræs 4 - Hauknes skoleNordlandNordland30
locLResults
Sprintcup 3 BergenOs OrienteringsklubbHordaland110
locSResults
6. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland39
locLShow routes in LiveloxResults
Klubbkamp/Ungdomscup - 2, 2017Stavanger OrienteringsklubbRogaland171
locMResults
Vestfold Vårcup 8Botne SKVestfold164
locSShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskapet for KOKKristiansand OKVest-Agder64
locM
Nærløpskarusell Nord-Rogaland - NK3 - StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland53
locLResults
Saltenkarusell 5Tverlandet ILNordland42
locM
Vårkarusell 2Folldal IFHedmark76
locMResults
Wed 31/5OSI/GeoForm Rankingløp 6Oslostudentenes IKAkershus og Oslo101
locMResults
Dølakarusell - VinstraTormod SkilagOppland1
loc
F
M
Foll-O-karusellen #1Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo121
locMShow routes in LiveloxResults
Førde IL Nærløp Bekkeholten v E39Førde ILSogn og Fjordane6
locL
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 3. løp, GjerdrumØstmarka OK
Raumar Orientering
Akershus og Oslo0
T
locM
SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder75
loc
F
MResults
Sprintcup 5Lillehammer OKOppland53
locSResults
VestMjøsa-cup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland56
locMShow routes in LiveloxResults
Raumar o-karusell 4Raumar OrienteringAkershus og Oslo48
loc
F
MResults
Østfoldsprinten 3Halden SKØstfold98
locSShow routes in LiveloxResults
Thu 1/6Nordmarkskarusellen, Løp nr 2Nydalens SKAkershus og Oslo0
locLShow routes in Livelox
Karusell 3/ klubbmesterskapÅlgård OrienteringRogaland81
locMResults
Grenlandskarusellen løp 7Porsgrunn OLTelemark54
locLShow routes in LiveloxResults
Ringerikskarusell 6Ringerike OLBuskerud36
locMShow routes in LiveloxResults
TA-sprint 5 FinaleSteinkjer OKNord-Trøndelag58
regSShow routes in LiveloxResults
Torsdagsløp 7 Badedammen/sentrumLillehammer OKOppland0
locLResults
Østmarka Flex-o løp 4 / KlubbkampØstmarka OKAkershus og Oslo203
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
STOK Ungdomsløp 4 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag164
regMShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen 2017 # 5Indre Østfold OKØstfold52
locMShow routes in LiveloxResults
Fri 2/6
Sat 3/6NM sprint finaleHamar OKHedmark162
champsSResults
NM sprintHamar OK
Løten o-lag
Hedmark204
champsSResults
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark596
regSResults
Pinseløpet - Dag 1Kongsberg OLBuskerud613
natMShow routes in LiveloxResults
Pinse pre-o - stafettHamar OK
Løten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark14
T
natRP
Sun 4/6NM sprint stafettHamar OK
Løten o-lag
Hedmark78
champsRLResults
Pinseløpet - Dag 2Kongsberg OLBuskerud640
natLShow routes in LiveloxResults
Elgdilten TempOHamar OK
Løten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark48
T
natTStart times
ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark821
natMResults
w 23Mon 5/6Løvspretten 2017Hamar OK
Løten o-lag
Hedmark930
natLResults
Løvspretten PreOHamar OK
Løten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark60
T
natPStart times
Norgescup senior og løpstest juniorHamar OK
Løten o-lag
Hedmark285
natMResults
Pinseløpet - UngdomsstafettKongsberg OLBuskerud50
natRMShow routes in Livelox
Pinseløpet - Dag 3Kongsberg OLBuskerud531
natLShow routes in LiveloxResults
Storfjord mellomTromsTroms43
loc
F
M
Tue 6/6OBIK P 12 og AB løp 3Fossum IFAkershus og Oslo0
locMShow routes in Livelox
Klubbranking 4 KiellandskogenEgersund OKRogaland46
locSResults
Sunnhordlandsmeisterskap - StafettStord OrienteringHordaland0
locRLShow routes in Livelox
Pokalkamp 4 BergenAskøy OLHordaland185
locMShow routes in LiveloxResults
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane35
locMResults
Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK4Haugesund IL Orientering
Kopervik IL
Rogaland27
locMResults
Saltenkarusell 6 - BueskyttebanenBodø og Omegn IF OrienteringNordland47
locLResults
Le Tour de Glåmdal 3Lunderseter ILHedmark54
locMResults
Wed 7/6SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder0
loc
F
MResults
AAOK-karusellen løp 7Aust-Agder
Hisøy OK
Aust-Agder91
locMResults
OSI/GeoForm Rankingløp 7IL GeoFormAkershus og Oslo60
locMShow routes in LiveloxResults
Dølakarusell - Strand - FåvangTormod SkilagOppland1
loc
F
M
Foll-O-karusellen #2Måren OKAkershus og Oslo98
locMShow routes in LiveloxResults
Helgelandsræs 5 - TullavenNordlandNordland0
locL
Nammo-cup 3Lillehammer OK
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
86
locLResults
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 4. løp, MarikollenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo0
T
locM
RekruttløpFossum IFAkershus og Oslo0
locM
Vårkarusell 3Tynset IFHedmark81
locMResults
Raumar o-karusell 5 "Drømmemila"Raumar OrienteringAkershus og Oslo48
loc
F
SResults
Sport 8-serien (Ungdom)Varteig OLØstfold89
locLResults
Thu 8/6ROL klubbmesterskapRingerike OLBuskerud31
locMShow routes in LiveloxResults
Nordmarkskarusellen løp 3Oslostudentenes IKAkershus og Oslo0
locMShow routes in Livelox
Grenlandskarusellen løp 8Skien OKTelemark57
locLShow routes in LiveloxResults
Torsdagsløp 8 OlympiaparkenLillehammer OKOppland25
locLResults
Østmarka Flex-o løp 5Østmarka OKAkershus og Oslo41
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Ungdomsløp 5Byåsen ILSør-Trøndelag158
locMShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen 2017 # 6Indre Østfold OKØstfold44
locMResults
Fri 9/6
Sat 10/6DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark76
locMShow routes in LiveloxResults
KM mellomdistanse, 2017Sørreisa OLTroms56
regL
TIF Viking jubileumsløp / KM mellom HordalandTIF VikingHordaland137
regMShow routes in LiveloxResults
ROOTS-leir Sinnes, dag 1Egersund OKRogaland39
regL
Longyearbyen City-race dag 1Svalbard TurnTroms15
locSResults
RekruttenVegårshei ILAust-Agder9
locM
IF Hellas' 100-årsjubileumssprintIF HellasBuskerud26
locS
KM mellom - Verdal 2-dagers, dag 1, KM mellomdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag193
regMShow routes in LiveloxResults
KM Langdistanse ROKÅlgård OrienteringRogaland183
regLShow routes in LiveloxResults
Raumar o-karusell 6 "klubbmesterskap"Raumar OrienteringAkershus og Oslo64
locMResults
KM mellomMarkane ILSogn og Fjordane39
regM
Varanger 2-dager dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark18
regM
Sun 11/6ROOTS-leir Sinnes, dag 2Egersund OKRogaland39
regM
KM mellom - Verdal 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag210
regLShow routes in LiveloxResults
Eldstafetten MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal0
regRM
GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo595
regLShow routes in LiveloxResults
Laksefjord IL "Postfest"Laksefjord ILFinnmark12
regM
TIF Viking jubileumsløp / KM ultralang Hordaland (HOK-rankingløp 4/2017)TIF VikingHordaland117
regUResults
Individuelle klasser KM stafett ROKÅlgård OrienteringRogaland10
locM
Jonsokløpet og PWT-cupFossekallen ILBuskerud243
regMResults
KM Stafett ROKÅlgård OrienteringRogaland38
regRMShow routes in LiveloxResults
Longyearbyen City-race dag 2Svalbard TurnTroms11
locSResults
MyrtrampenVang OLHedmark134
regLResults
KM-LangIL VetenSogn og Fjordane58
regLResults
KM LangdistanseMellembygd OLTroms0
regMResults
Sport8 Flex-O cupGimle IFØstfold77
loc
F
MResults
w 24Mon 12/6NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland27
locLResults
Tour of Lillomarka 2017 – løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo66
loc
F
MResults
Tue 13/6O-Gøy Cupen - Løp 2IL KollAkershus og Oslo30
locMResults
Sprintcup 4 BergenVaregg FleridrettHordaland113
locSResults
Klubbkamp/Ungdomscup - 3, 2017 RundevoldEgersund OKRogaland146
locSShow routes in LiveloxResults
Klubbmesterskap Porsgrunn ol og Skien okSkien OKTelemark72
locLShow routes in LiveloxResults
7. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland37
locLShow routes in LiveloxResults
Vestfold Vårcup 9OL Tønsberg og omegnVestfold165
locMShow routes in LiveloxResults
Helgelandsræs 6 - SkillevollenNordlandNordland37
locLResults
Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5Haugesund IL Orientering
Torvastad IL
Rogaland54
locMResults
Saltenkarusell 7 - HeiaBodø og Omegn IF OrienteringNordland61
locLResults
Klubbmesterskap IF SturlaSturla, IFBuskerud62
locMShow routes in Livelox
Wed 14/6OSI/GeoForm Rankingløp 8IL GeoFormAkershus og Oslo120
locMShow routes in LiveloxResults
Dølakarusell - LomsetraTormod SkilagOppland1
loc
F
M
Foll-O-karusellen #3Ås ILAkershus og Oslo0
locMShow routes in LiveloxResults
Førde IL Nærløp KråkenesmarkaFørde ILSogn og Fjordane39
locMResults
Østfoldsprinten #4 finaleOK MossØstfold73
regSResults
SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder101
loc
F
MResults
VestMjøsa-cup 5Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland50
locMResults
Raumar o-karusell 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo26
loc
F
MResults
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag74
locM
Thu 15/6Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OLSandefjord OKVestfold95
locMShow routes in LiveloxResults
O-karusell 5, mosjonsorienteringEidskog OLHedmark46
locMShow routes in LiveloxResults
Torsdagsløp 9 HafjellØyer-Tretten IFOppland0
locL
Østmarka Flex-o løp 6Østmarka OKAkershus og Oslo31
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen 2017 # 7Indre Østfold OKØstfold60
locMShow routes in LiveloxResults
Fri 16/6Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold129
locSShow routes in LiveloxResults
VeteranløpetIL ImåsAust-Agder25
locMResults
Sat 17/6MidtsommersprintenStokke ILVestfold380
regSShow routes in LiveloxResults
Pre-o Norges Cup - Pre-o i VästNorges Orienteringsforbund0
T
natL
Nord-Norsk Mesterskap LangdistanseMo OKNordland95
regLResults
KM sprint OpplandGjø-Vard OLOppland97
regSShow routes in LiveloxResults
Odda 2-dagars 2017Odda OLHordaland119
regMResults
Sun 18/6MidtsommerløpetStokke ILVestfold493
regMShow routes in LiveloxResults
Nord-Norsk Mesterskap Inviduelle klasser (søndag)Mo OKNordland10
regMResults
Nord-Norsk Mesterskap StafettMo OKNordland20
regRMResults
KM Mellom OpplandGjø-Vard OLOppland136
regLShow routes in LiveloxResults
Odda 2-dagars 2017Odda OLHordaland139
regLResults
Sport8 Flex-o cupSarpsborg OLØstfold48
loc
F
LShow routes in LiveloxResults
St. HanskutenOL GaulaSør-Trøndelag54
locLResults
w 25Mon 19/6Moro- OløpEgersund OKRogaland37
locMResults
Klubbkarusell løp 2 - GanddalGanddal ILRogaland71
locMResults
Tour of Lillomarka 2017 – løp 6Lillomarka OLAkershus og Oslo58
loc
F
MResults
Tue 20/63. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandStord OrienteringHordaland24
locSShow routes in LiveloxResults
KOK Sommercup, løp 1Kristiansand OK
Søgne og Songdalen OK
Vest-Agder48
locMResults
Saltenkarusell 8 - Øvre ValnesfjordBodø og Omegn IF Orientering
Valnesfjord IL
Nordland36
locLResults
VikebygdstafettenVikebygd ILRogaland0
locRM
Vårkarusell 4IL NansenHedmark77
locMResults
Le Tour de Glåmdal 4Austmarka ILHedmark44
locMResults
Wed 21/6OSI/GeoForm Rankingløp 9Oslostudentenes IKAkershus og Oslo126
locMShow routes in LiveloxResults
Dølakarusell - TunebuhaugenTormod SkilagOppland1
loc
F
M
Førde IL Nærløp Bringeland DjupedalenFørde ILSogn og Fjordane31
locLResults
Raumar sommerkarusell 1Raumar OrienteringAkershus og Oslo37
locMResults
VagleskogstafettenGanddal ILRogaland21
locRL
Vagleskogstafetten individuelle klasserGanddal ILRogaland21
locL
Thu 22/6Råtasskarusellen 2017 # 8 og KlubbmesterskapIndre Østfold OKØstfold41
locMShow routes in LiveloxResults
Fri 23/6Norsk O-Festival sprintFreidigSør-Trøndelag1435
natSShow routes in LiveloxResults
Norsk O-Festival sprint EliteFreidigSør-Trøndelag362
intSShow routes in LiveloxResults
ElgsprintenNordreisa ILTroms0
regSResults
Sat 24/6MellomdistanseNordreisa ILTroms33
regM
Norsk O-Festival langFreidigSør-Trøndelag1740
natLShow routes in LiveloxResults
Norsk O-Festival lang EliteFreidigSør-Trøndelag337
intLShow routes in LiveloxResults
Norsk O-Festival Lagkonkurranse 8-12 årFreidigSør-Trøndelag23
natRL
Sun 25/6Norsk O-Festival mellomFreidigSør-Trøndelag1677
natMShow routes in LiveloxResults
Norsk O-Festival mellom EliteFreidigSør-Trøndelag373
intMShow routes in LiveloxResults
w 26Mon 26/6Granhatten, KorgfjelletKorgen ILNordland20
locLResults
Tue 27/6KOK Sommercup, løp 2Kristiansand OKVest-Agder44
locM
Wed 28/6Midnattsolgaloppen 2017, dag 1IL BUL-TromsøTroms627
intMShow routes in LiveloxResults
2-mannsstafett KalbergskogenGanddal ILRogaland74
locM
Dølakarusell - KvamsfjelletTormod SkilagOppland0
loc
F
M
Førde IL Nærløp SolheimsdalenFørde ILSogn og Fjordane24
locLResults
Raumar sommerkarusell 2Raumar OrienteringAkershus og Oslo32
locMResults
Thu 29/6Midnattsolgaloppen 2017, dag 2IL BUL-TromsøTroms628
intLShow routes in LiveloxResults
EYOC 29.jun-2.jul Banska Bystrica, SlovakiaNorges Orienteringsforbund-
intL
Fri 30/6WOC 30.jun-8.jul Tartu, EstlandNorges Orienteringsforbund-
intL
Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1Kvikne IL
Tynset IF
Hedmark356
regMResults
Post-jakta på JektaTromsTroms49
locS
Sat 1/7Midnattsolgaloppen 2017, dag 3IL BUL-TromsøTroms656
intMShow routes in LiveloxResults
Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 2Kvikne IL
Tynset IF
Hedmark310
regMResults
Sun 2/7Midnattsolgaloppen 2017, dag 4IL BUL-TromsøTroms473
intLShow routes in LiveloxResults
Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 3Kvikne IL
Tynset IF
Hedmark299
regLResults
w 27Mon 3/7
Tue 4/7KOK Sommercup, løp 3Kristiansand OKVest-Agder63
locM
Wed 5/72 mannstafett Sviland, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland30
locM
Thu 6/7Sørlandsgaloppen 2017, dag 1Hedrum OL
Larvik OK
Vestfold1374
natSShow routes in LiveloxResults
Fri 7/7Sørlandsgaloppen 2017, dag 2Hedrum OL
Larvik OK
Vestfold1417
natLShow routes in LiveloxResults
Sat 8/7Sørlandsgaloppen 2017, dag 3Hedrum OL
Larvik OK
Vestfold1490
natMShow routes in LiveloxResults
Sun 9/7Sørlandsgaloppen 2017, dag 4Hedrum OL
Larvik OK
Vestfold1527
natLShow routes in LiveloxResults
w 28Mon 10/7JWOC 10.-15.jul Maisansalo, FinlandNorges Orienteringsforbund-
intL
Tue 11/7KOK Sommercup, løp 4Kristiansand OKVest-Agder87
locM
Wed 12/7Tomannstafett PyttaskogenEgersund OKRogaland57
loc
F
S
Thu 13/7
Fri 14/7HeidalsdiltenTormod SkilagOppland82
locM
Sat 15/7MyggklaskenTormod SkilagOppland84
locM
Sun 16/7Emil Løpet 2017Odal OL - OrienteringHedmark46
loc
F
MResults
RaphamnløpetLillehammer OKOppland0
locL
w 29Mon 17/7
Tue 18/7KOK Sommercup, løp 5Kristiansand OKVest-Agder48
locM
Wed 19/7Morokulien 2-dagers, etappe 1Brandval/Kongsvinger OK
Eidskog OL
Hedmark0
natMResults
2m-stafett GauselStavanger OrienteringsklubbRogaland35
locS
Thu 20/7Morokulien 2-dagers, etappe 2Brandval/Kongsvinger OK
Eidskog OL
Hedmark0
natL
Fri 21/7
Sat 22/7
Sun 23/7
w 30Mon 24/7
Tue 25/7KOK Sommercup, løp 6Kristiansand OKVest-Agder57
locM
Wed 26/72-mannsstafett VagleskogenGanddal ILRogaland58
locM
Thu 27/7
Fri 28/7
Sat 29/7SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
52
locLShow routes in LiveloxResults
Sun 30/7Haralds minneløpModum OLBuskerud90
locL
w 31Mon 31/7
Tue 1/8KOK Sommercup, løp 7Kristiansand OKVest-Agder63
locM
Wed 2/82m-stafett TastavedenStavanger OrienteringsklubbRogaland43
locS
Thu 3/8Night Hawk treningRingerike OLBuskerud3
locM
Fri 4/8Night Hawk Ringerike 2017Fossekallen IL
IL Tyrving
Natthauken IL
Ringerike OL
Buskerud
Akershus og Oslo
186
natRLCShow routes in LiveloxResults
Sat 5/8Night Hawk Ringerike 2017Fossekallen IL
IL Tyrving
Natthauken IL
Ringerike OL
Buskerud
Akershus og Oslo
186
natRLCShow routes in LiveloxResults
Sun 6/8KM sprintOK SkøynarNord-Trøndelag0
regSResults
Night Hawk Ringeriksløpet 2017Ringerike OLBuskerud40
regM
w 32Mon 7/8
Tue 8/8KOK Sommercup, løp 8Kristiansand OKVest-Agder71
locM
Saltenkarusell 9 - HeggmoenBodø og Omegn IF OrienteringNordland28
locLResults
Wed 9/8OSI/GeoForm Rankingløp 10Oslostudentenes IKAkershus og Oslo83
locMResults
Raumar sommerkarusell 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo23
locMResults
Thu 10/8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland490
natL
Grenlandskarusellen løp 9Porsgrunn OLTelemark47
locMResults
Fri 11/8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland490
natL
Hovedløpet sprintØystre Slidre ILOppland433
champsSShow routes in LiveloxResults
Sat 12/8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland490
natL
Hovedløpet langØystre Slidre ILOppland432
champsLShow routes in LiveloxResults
Sun 13/8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland490
natL
FilefjellmesterskapetTyin-Filefjell OrienteringsklubbOppland84
locLShow routes in LiveloxResults
w 33Mon 14/8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland490
natL
Tue 15/8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland490
natL
Kretsstafetten (OLL)Øystre Slidre ILOppland100
natRLResults
Vestfold Høstcup 1Andebu ILVestfold145
locMResults
8. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland36
locLShow routes in LiveloxResults
Ekstra SommercupKristiansand OKVest-Agder33
locM
Grenlandskarusellen 10OK SkeidiTelemark38
locMResults
Saltensprint 3 - Bodin vgsBodø og Omegn IF OrienteringNordland29
locSResults
Le Tour de Glåmdal 5Grue ILHedmark50
locSResults
Wed 16/8OSI/GeoForm Rankingløp 11IL GeoFormAkershus og Oslo153
locMShow routes in LiveloxResults
SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder76
loc
F
SResults
Dølakarusell - SkårslåhaugenTormod SkilagOppland1
loc
F
M
Førde IL Nærløp Angedalen SkuleFørde ILSogn og Fjordane31
locMResults
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 5. løp, Guldhaug/Tømte, SkjettenØstmarka OK
Raumar Orientering
Akershus og Oslo0
T
locM
Raumar sommerkarusell 4Raumar OrienteringAkershus og Oslo38
locMResults
Thu 17/8Dølakarusell - AustlidRudsbygd IL
Tormod Skilag
Oppland2
loc
F
M
Ringerikskarusell 7Fossekallen ILBuskerud38
locMResults
Fri 18/8Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i RaulandPorsgrunn OLTelemark454
natSShow routes in LiveloxResults
Sat 19/8Norgescup sprintSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland209
intSResults
Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i RaulandPorsgrunn OLTelemark636
natLShow routes in LiveloxResults
Publikumsløp Norgescup SprintSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland62
locSResults
Fellesstart Bardu Bardu ILTroms47
regM
Sun 20/8Publikumsløp NM UltralangSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland114
locLShow routes in LiveloxResults
Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i RaulandPorsgrunn OLTelemark630
natMShow routes in LiveloxResults
NM ultralangSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland228
champsUShow routes in LiveloxResults
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag0
locLResults
Sport8 Flex-o cupTrøsken ILØstfold74
loc
F
LResults
Solbergfjellet 2017OK SilsandTroms49
locLShow routes in Livelox
w 34Mon 21/8Klubbranking 5 VannbassengeneEgersund OKRogaland49
locMResults
Tour of Lillomarka 2017 – løp 7Lillomarka OLAkershus og Oslo65
loc
F
MResults
Tue 22/8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland213
locLResults
Vestfold Høstcup 2Lardal OLVestfold143
locMResults
9. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland42
locLShow routes in LiveloxResults
HaldenmesterkapetHalden SKØstfold45
locM
Lagkonkurranse, UngdomsstafettÅlgård OrienteringRogaland14
locRMResults
Nærløp, Individuelle klasserÅlgård OrienteringRogaland54
locSResults
KSO Høst 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder93
locSShow routes in LiveloxResults
Nærløpskarusell Nord-Rogaland - NK6 - MykjåHaugesund IL OrienteringRogaland26
locMResults
Saltenkarusell 10 Hopen skiarenaBodø og Omegn IF OrienteringNordland58
locLResults
Nord-Østerdalsmesterskapet 2017Os ILHedmark77
locLResults
Wed 23/8OSI/GeoForm Rankingløp 12Oslostudentenes IKAkershus og Oslo152
locMResults
Nammo-cup 4Gjø-Vard OL
Hamar OK
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
105
locSShow routes in LiveloxResults
Dølakarusell - StrussbergTormod SkilagOppland1
loc
F
M
Førde IL Nærløp KråkenesmarkaFørde ILSogn og Fjordane36
locLResults
Raumar o-karusell 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo71
loc
F
MResults
Thu 24/8Nordmarkskarusellen, Løp nr 4Heming OrienteringAkershus og Oslo0
locMShow routes in Livelox
Grenlandskarusellen løp 11Skien OKTelemark52
locLResults
Ringerikskarusell 8Ringerike OLBuskerud29
locMResults
STOK Ungdomsløp 6Nidarøst OKSør-Trøndelag165
regMResults
Torsdagsløp nr. 11Lillehammer OKOppland0
locL
Østmarka-karusellen 7Østmarka OKAkershus og Oslo27
locLShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen 2017 # 9Indre Østfold OKØstfold41
locMShow routes in LiveloxResults
Fri 25/8Midt-Norsk Mesterskap SprintFrol ILNord-Trøndelag384
natSShow routes in LiveloxResults
Sat 26/8Midt-Norsk Mesterskap LangdistanseFrol ILNord-Trøndelag514
natLShow routes in LiveloxResults
Huldersprinten med KM langdistanseFet OLAkershus og Oslo545
regLShow routes in LiveloxResults
KM lang Buskerud og PWT-cupHemsedal ILBuskerud334
regLResults
KM mellom ØstfoldSarpsborg OLØstfold209
regMShow routes in LiveloxResults
HyttefolkløpetTromsTroms27
locMResults
KM langdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OK Horten
Vestfold270
regLShow routes in LiveloxResults
KM MellomSveio OL - OrienteringRogaland118
regMResults
KM langdistanse Hedmark og OpplandHedmark
Oppland
Ringsaker OK
Hedmark
Oppland
189
regLResults
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IL Vindbjart
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
0
regLResults
KM lang Hordaland (HOK-rankingløp 5/2017)Fana ILHordaland138
regLShow routes in LiveloxResults
KM-langdistanseIL Pasvik HaukFinnmark20
regL
Sun 27/8Midt-Norsk Mesterskap StafettFrol ILNord-Trøndelag110
natRMShow routes in LiveloxResults
Midt-Norsk Mesterskap Stafett - Individuelle klasserFrol ILNord-Trøndelag30
natMResults
KM stafett for Vestfold og Telemark - Individuelle klasserBotne SK
OK Horten
Sandefjord OK
Vestfold30
locMResults
KM- StafettKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark7
regRS
KM stafett AOOK og ØOKFet OLAkershus og Oslo165
regRMResults
KM Stafett AOOK og ØOK (individuelt tilbud)Fet OLAkershus og Oslo36
locLShow routes in Livelox
KM stafett for Vestfold og TelemarkBotne SK
OK Horten
Sandefjord OK
Vestfold68
regRMShow routes in LiveloxResults
KM stafett Hedmark og OpplandHedmark
Oppland
Ringsaker OK
Hedmark
Oppland
41
regRMResults
KM stafett Hedmark og Oppland - Individuelle klasserRingsaker OKHedmark25
regLResults
KM stafett Hedmark og Oppland - Lagkonkurranse D/H -12Ringsaker OKHedmark6
regTL
Elvevoll Nær-OTromsTroms18
loc
F
M
KM stafett BuskerudHemsedal ILBuskerud81
regRMResults
KM stafett Buskerud - Individuelle klasserHemsedal ILBuskerud40
regM
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
IL Vindbjart
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
92
regMResults
KM stafett HordalandFana ILHordaland48
regRMShow routes in LiveloxResults
KM stafett Hordaland - individuelle klasserFana ILHordaland12
regM
w 35Mon 28/8Klubbkarusell løp 3 - BuggelandGanddal ILRogaland80
locMResults
NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland16
locMResults
Råtassløp, løp nr 2Nydalens SKAkershus og Oslo101
locLResults
Tour of Lillomarka 2017 – løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo79
loc
F
MResults
Tue 29/8Pokalkamp 6 BergenBergens TFHordaland213
locLResults
AB-karusell og OBIK poengløpAsker SkiklubbAkershus og Oslo0
locM
Vestfold Høstcup 3Stokke ILVestfold167
locMResults
4. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland21
locSResults
Klubbkamp/Ungdomscup - 4, 2017 HusabøEgersund OKRogaland144
locSResults
KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder93
locSShow routes in LiveloxResults
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 9 - KringsjåHaugesund IL OrienteringRogaland36
locMResults
Le Tour de Glåmdal 6Odal OL - OrienteringHedmark32
locMShow routes in LiveloxResults
Wed 30/8OSI/GeoForm Rankingløp 13IL GeoFormAkershus og Oslo147
locMShow routes in LiveloxResults
AAOK-karusellen løp 8IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder90
loc
F
LResults
Dølakarusell - TunebuhaugenTormod SkilagOppland0
loc
F
M
Førde IL Nærløp Reset HalbrendsliaFørde ILSogn og Fjordane31
locMResults
Rekruttløp HolmenAsker SkiklubbAkershus og Oslo0
locL
VestMjøsa-cup 6Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland43
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Foll-O-karusellen #4Bækkelagets SKAkershus og Oslo114
locMShow routes in LiveloxResults
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 6. løp, StensbyEidsvoll OL
Østmarka OK
Akershus og Oslo0
T
locM
Raumar o-karusell 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo42
loc
F
MResults
Sport8 serienFredrikstad SKØstfold87
locMResults
Hedmarken Natt Køpp, løp 4Vang OLHedmark19
locLNResults
Thu 31/8Nordmarkskarusellen, Løp nr 5Lillomarka OLAkershus og Oslo0
locMShow routes in Livelox
Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland71
locMResults
Grenlandskarusellen 12OK SkeidiTelemark52
locMResults
Ringerikskarusell 9Ringerike OLBuskerud41
locMShow routes in LiveloxResults
Torsdagsløp nr. 12Lillehammer OKOppland2
locL
UngdomsløpOL TrollelgSør-Trøndelag179
regMResults
Østmarka-karusellen 8Østmarka OKAkershus og Oslo24
locMResults
Råtasskarusellen 2017 # 10Indre Østfold OKØstfold35
locMShow routes in LiveloxResults
Fri 1/9
Sat 2/9Barent summer games- KM langBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
regLResults
HemingløpetHeming OrienteringAkershus og Oslo0
regL
KM langMelhus ILSør-Trøndelag267
regLShow routes in LiveloxResults
ROOTS 2-3 septemberStavanger OrienteringsklubbRogaland70
locM
Euromeeting - mellom (prolog + jaktstart)OK MossØstfold0
intM
Finans-NM, normaldistanseEidskog OLHedmark66
locMShow routes in LiveloxResults
KM langdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag0
regLShow routes in LiveloxResults
O-Stafesten 2017Kvikne ILHedmark7
locRM
O-Stafesten 2017 (N Åpen)Kvikne ILHedmark4
locM
Sport8 Flex-O cupOK MossØstfold107
reg
F
MResults
Trolloløpet 2017OL TrolloVestfold0
regMShow routes in LiveloxResults
Kretsmesterskap langdistanse KårvågKårvåg ILMøre og Romsdal28
regLResults
MjølnerløpetElverum OKHedmark69
regMResults
LillehammersprintenGjø-Vard OL
Lillehammer OK
Oppland110
regSResults
Vestlandsmesterskap (DM) langdistanse (HOK-rankingløp 6/2017)Haugesund IL Orientering
Hordaland
Rogaland
Hordaland
266
natLResults
KM SprintAlta OLFinnmark20
regS
Sun 3/9Barent summer games - KM sprintBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
regSResults
Vestlandsmesterskap (DM) stafettHaugesund IL Orientering
Hordaland
Rogaland
Hordaland
65
natRMResults
Vestlandsmesterskap-individuelle klasser under DM stafettHaugesund IL OrienteringRogaland16
natM
Euromeeting -eliteVarteig OLØstfold111
intLResults
Drammensløpet og PWT-cupSturla, IFBuskerud317
regLShow routes in LiveloxResults
Finans-NM, sprintEidskog OLHedmark60
locSShow routes in LiveloxResults
FjelldiltenGjø-Vard OL
Lillehammer OK
Oppland165
natLShow routes in LiveloxResults
KM langdistanseVarteig OLØstfold144
regLResults
KM stafett NTOK og STOKSteinkjer OKNord-Trøndelag41
regRMShow routes in LiveloxResults
KM stafett NTOK og STOK individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag18
locMResults
KM UltralangAlta OLFinnmark14
regU
Romeriksløpet, KM mellomdistanse AOOKRaumar OrienteringAkershus og Oslo511
regMShow routes in LiveloxResults
KM stafett AgderAust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
37
regRM
w 36Mon 4/9Klubbranking 6 VannbassenganeEgersund OKRogaland39
locMResults
Råtass- og rekruttløpFossum IFAkershus og Oslo91
locMResults
Tour of Lillomarka 2017 – løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo60
loc
F
MResults
Tue 5/9Sprintcup 5 BergenTIF VikingHordaland100
locSResults
AB-karusellIL TyrvingAkershus og Oslo0
locM
O-Gøy Cupen - Løp 3IL KollAkershus og Oslo40
locMResults
Vestfold Høstcup 4Hedrum OLVestfold136
locMShow routes in LiveloxResults
10. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland27
locLShow routes in LiveloxResults
Klubbkamp/Ungdomscup - 5, GramstadSandnes IL (Rogaland)Rogaland131
locMResults
GK5 / NK7Haugesund IL Orientering
Vikebygd IL
Rogaland0
locMResults
KSO Høst 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder82
locSShow routes in LiveloxResults
SaltenkarusellenTverlandet ILNordland57
locLResults
Wed 6/9OSI/GeoForm Rankingløp 14Oslostudentenes IKAkershus og Oslo68
locMResults
Dølakarusell - LomsetraTormod SkilagOppland1
loc
F
M
AAOK-karusellen løp 9Froland ILAust-Agder88
locSResults
Foll-o-karusellen #5Hauketo IFAkershus og Oslo79
locLResults
Førde IL Nærløp Bulingstjørna HolsenFørde ILSogn og Fjordane33
locMResults
VestMjøsa-cup 7Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland48
locMShow routes in LiveloxResults
Raumar o-karusell 10Raumar OrienteringAkershus og Oslo33
loc
F
MResults
Thu 7/9NM langHalden SKØstfold311
champsLResults
Nordmarkskarusellen løp nr 6Kjelsås ILAkershus og Oslo0
loc
F
M
Råtasskarusellen 2017 # 11Indre Østfold OKØstfold25
locMResults
Grenlanskarusellen løp 13Porsgrunn OLTelemark43
locLShow routes in LiveloxResults
O-karusell 8, motionsorienteringEidskog OLHedmark49
locMResults
Torsdagsløp nr. 13Rudsbygd ILOppland0
locL
Ungdomsløp 8Wing OKSør-Trøndelag138
locMShow routes in LiveloxResults
Østmarka-karusellen 9Østmarka OKAkershus og Oslo20
locMResults
Ringerikskarusell 10Ringerike OLBuskerud26
locMResults
Fri 8/9NM gjesteklasserHalden SKØstfold41
locLResults
NM mellom kvalifiseringHalden SKØstfold197
champsMResults
Sat 9/9NM TempOHalden SKØstfold16
T
champsS
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud182
regMShow routes in LiveloxResults
MøllesprintenFitjar ILHordaland71
regMShow routes in LiveloxResults
59 grader NordSandefjord OKVestfold0
locTUC
NM mellom finalerHalden SKØstfold412
champsMResults
KM SprintSogndal ILSogn og Fjordane52
regS
Svilletråkket/flexoløpHamar OKHedmark51
loc
F
MResults
NM utfordrer (publikumsløp)Halden SKØstfold101
locMResults
Vesterålen 2-dagers, sprintSortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms0
locS
Sun 10/959 grader NordSandefjord OKVestfold0
locTUC
Vesterålen 2-dagers, langdistanseSortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms0
locL
Folloløpet på NesoddenMåren OKAkershus og Oslo173
regMShow routes in LiveloxResults
NM PreOHalden SKØstfold28
T
champsL
NM publikumsløpHalden SKØstfold121
locMResults
NM stafettHalden SKØstfold153
champsRLResults
Le Tour de Glåmdal - finaleBrandval/Kongsvinger OKHedmark39
locMShow routes in LiveloxResults
w 37Mon 11/9Klubbmesterskap 2017 EokEgersund OKRogaland46
locMResults
NordhordlandskarusellenHordalandHordaland0
locM
Tour of Lillomarka 2017 – løp 10Lillomarka OLAkershus og Oslo35
loc
F
M
Tue 12/9Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland227
locLShow routes in LiveloxResults
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold153
locMShow routes in LiveloxResults
5. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandStord OrienteringHordaland23
locSShow routes in LiveloxResults
Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen NordGanddal ILRogaland193
locMResults
GK6 / NK8Haugesund IL Orientering
Ølen IL
Rogaland21
locLResults
KSO Høst 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder83
locSResults
Wed 13/9OSI/GeoForm Rankingløp 15IL GeoFormAkershus og Oslo79
locMShow routes in LiveloxResults
AAOK-karusellen løp 10IL ImåsAust-Agder88
locMResults
Dølakarusell - SorperoaTormod SkilagOppland2
loc
F
S
VestMjøsa-cup 8Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland45
locMShow routes in LiveloxResults
Raumar o-karusell 11Raumar OrienteringAkershus og Oslo29
loc
F
MResults
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane39
locMResults
Longyearbyen sprintSvalbard TurnTroms6
locSResults
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 7. løp, EkebergBækkelagets SK
Østmarka OK
Akershus og Oslo0
T
locM
Sport8serien #5OK MossØstfold84
regMResults
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo169
locMNShow routes in LiveloxResults
Nattkøpp 2017 løp 5Løten o-lagHedmark0
locLNResults
Thu 14/9Klubbmesterskap KollIL KollAkershus og Oslo0
locM
Torsdagsløp nr. 14Lillehammer OKOppland0
locL
Grenlandskarusellen løp 14Skien OKTelemark51
locLShow routes in LiveloxResults
Nordmarkskarusellen ekstraløpHeming OrienteringAkershus og Oslo0
locM
Østmarka-karusellen 10Østmarka OKAkershus og Oslo28
locLShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen 2017 # 12Indre Østfold OKØstfold23
locMResults
Fri 15/9Tour de Trondheim, dag 1NTNUISør-Trøndelag231
regSShow routes in LiveloxResults
KM natt HordalandGneist, ILHordaland45
regLNResults
Sat 16/9Tour de Trondheim, dag 2NTNUISør-Trøndelag336
regMShow routes in LiveloxResults
Høstløpet med Trimtex-cup og OSI/GeoForm Rankingløp 16Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo428
regMShow routes in LiveloxResults
Over SkauenEiker OLBuskerud63
locUShow routes in LiveloxResults
Nammo-cup 5 FinaleGjø-Vard OL
Løten o-lag
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
99
locLShow routes in LiveloxResults
Sport8serien finaleIndre Østfold OKØstfold84
locLResults
Kretsløp Sprint LagårdEgersund OKRogaland97
regSResults
HOK-rankingfinale 2017IL GularHordaland138
regMResults
Sun 17/9Tour de Trondheim, dag 3NTNUISør-Trøndelag233
regLShow routes in LiveloxResults
Kretsløp - HetlandskogenStavanger OrienteringsklubbRogaland110
regLResults
Trimtex Cup finaleÅs ILAkershus og Oslo447
regSShow routes in LiveloxResults
BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold268
regMResults
Mellomdistanse OL Vallset/StangeOL Vallset/StangeHedmark171
regMResults
Sport8 Flex-O cup finaleGimle IFØstfold58
loc
F
MResults
Høstsprinten SunnmøreEmblem IL
Velledalen IL
Møre og Romsdal56
regSResults
KM lang AAOK/VAOKHisøy OK
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
129
regLResults
w 38Mon 18/9Treningsløp HorveEgersund OKRogaland25
locMResults
Klubbkarusell løp 4 - GrudaskogenGanddal ILRogaland72
locMResults
NordhordlandskarusellenHordalandHordaland44
locMResults
Skumringskampen, løp 1Røyken OLBuskerud63
locMNShow routes in LiveloxResults
Tue 19/9Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold172
locSShow routes in LiveloxResults
Saltensprint 4 - Østbyen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland45
locSResults
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 10 - Gard/KvalaHaugesund IL OrienteringRogaland37
locMResults
Wed 20/9Raumar o-karusell 12Raumar OrienteringAkershus og Oslo35
loc
F
MResults
Sørlandskarusellen/Balchens MinneløpOddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder59
loc
F
MResults
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo210
locMNShow routes in LiveloxResults
Hedmarken Natt Køpp og KMOL Vallset/StangeHedmark27
locLNResults
Thu 21/9SO-Cup løp 9Stavanger OrienteringsklubbRogaland44
locMResults
Torsdagsløp nr. 15Lillehammer OKOppland0
locS
Østmarka-karusellen 11Østmarka OKAkershus og Oslo37
locMCShow routes in LiveloxResults
Råtasskarusellen 2017 # 13Indre Østfold OKØstfold35
locMResults
Fri 22/9EikernattaEiker OLBuskerud44
locLNShow routes in LiveloxResults
Natt -o-løpIL TambarskjelvarSogn og Fjordane6
regMN
Norgescup sprint sr-jrByåsen IL
Orkanger IF
Sør-Trøndelag315
intSShow routes in LiveloxResults
Sat 23/9HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane14
regL
O-trolleir MelsheiaSandnes IL (Rogaland)Rogaland47
locL
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo38
locUResults
O-idol og Norgescup finale sr-jrByåsen IL
Orkanger IF
Sør-Trøndelag413
natMShow routes in LiveloxResults
Finn Skedsmos minneløp 2017Hadeland OLOppland96
regUResults
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland34
regUResults
OS/GeoForm Rankingløp 17IL GeoFormAkershus og Oslo112
locMShow routes in LiveloxResults
BOKKERITTET 2017 og SprintCup finaleBrandval/Kongsvinger OKHedmark34
locSShow routes in LiveloxResults
KM NattStorsteinnes ILTroms20
regLResults
Sun 24/9NM junior stafettByåsen IL
Orkanger IF
Sør-Trøndelag0
champsRLShow routes in LiveloxResults
KM UltralangStorsteinnes ILTroms20
regUResults
Tunevannet rundtSarpsborg OLØstfold164
regLShow routes in LiveloxResults
w 39Mon 25/9Klubbmesterskap - BogafjellGanddal ILRogaland88
locLResults
Klubbranking 7 TengsEgersund OKRogaland30
locMResults
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland38
locMResults
Tue 26/9Sprintcupfinale BergenIL GularHordaland148
locSShow routes in LiveloxResults
Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark45
locMShow routes in LiveloxResults
Vestfold Høstcup 7Hedrum OLVestfold172
locSShow routes in LiveloxResults
Åpen 25-mannatestHalden SKØstfold42
locMResults
Natt sprint - Bodøsjøen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland23
locSNResults
Skumringskampen, løp 2 - SturlanattaSturla, IFBuskerud129
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 27/9Gimse by Night, fellesstartMelhus ILSør-Trøndelag131
locMNShow routes in LiveloxResults
SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder71
loc
F
MResults
Longyearbyen 27 09 2017Svalbard TurnTroms15
locLCResults
Nattjakta 1Eidskog OLHedmark44
locMNShow routes in LiveloxResults
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo174
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 28/9Råtasskarusellen 2017 # 14Indre Østfold OKØstfold26
locMResults
Pollicup 1OK SkeidiTelemark43
locSResults
SO-Cup Løp 10Stavanger OrienteringsklubbRogaland39
locMResults
Nattpotta / Østmarka-karusellen 12Østmarka OKAkershus og Oslo37
locMNShow routes in LiveloxResults
Fri 29/9KM-natt, TelemarkPorsgrunn OLTelemark52
regLNShow routes in LiveloxResults
Sat 30/9BlodsmakenAlta OLFinnmark38
locU
KjempesprekkenOslostudentenes IKAkershus og Oslo98
locUShow routes in LiveloxResults
Tour de Orientering, dag 1Ålgård OrienteringRogaland185
regSResults
Tour de Orientering, dag 2Ålgård OrienteringRogaland186
regMResults
Furugampen 2017Hamar OKHedmark201
regMResults
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark247
regLShow routes in LiveloxResults
Sun 1/10Tour de Orientering, dag 3Ålgård OrienteringRogaland191
regMResults
Ringreven individueltRingsaker OKHedmark44
locMResults
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag12
regRMShow routes in LiveloxResults
RingrevenRingsaker OKHedmark27
regRMResults
Fjellgeita EmblemEmblem ILMøre og Romsdal56
regLShow routes in LiveloxResults
O-karusell 7, åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag0
regUShow routes in LiveloxResults
w 40Mon 2/10Klubbranking 8 Bakkebø/LagårdEgersund OKRogaland43
locSResults
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland34
locMResults
Tue 3/10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark54
locMShow routes in LiveloxResults
Nattløp - MaskinistenBodø og Omegn IF OrienteringNordland20
locSNResults
Wed 4/10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag139
locLNShow routes in LiveloxResults
Harry Lagerts Nattcup 2017 BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo129
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 5/10Pollicup 2OK SkeidiTelemark59
locSResults
Fri 6/10KM nattorienteringOK SkøynarNord-Trøndelag25
regLNResults
Hu&Hei SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag0
locM
Sat 7/10Hu og Hei GampeløpetNTNUISør-Trøndelag0
regL
OSI/GeoForm Rankingløp 19Oslostudentenes IKAkershus og Oslo101
locMResults
Sun 8/10
w 41Mon 9/10Skumringskampen løp 3Asker SkiklubbAkershus og Oslo68
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 10/10O-Gøy Cupen - Løp 4IL KollAkershus og Oslo0
locL
Nattugla Løp 1Ringerike OLBuskerud24
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 11/10Raumar nattløpRaumar OrienteringAkershus og Oslo20
locMNResults
NATTJAKTA 2017 #3Brandval/Kongsvinger OKHedmark34
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 12/10Pollicup 3OK SkeidiTelemark35
locSResults
Fri 13/10Harry Lagerts Nattcup 2017 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo131
locUNShow routes in LiveloxResults
KM Natt AAOK / VAOKIF TraumaAust-Agder45
regMNResults
Sat 14/10RondslitetRond OLOppland94
locLShow routes in LiveloxResults
AAOK Karusel løp 11 - individueltØyestad IF allianseAust-Agder37
locSResults
AAOK karusellen løp 11 - StafettØyestad IF allianseAust-Agder10
locRSResults
Sun 15/102-MilaAsker SkiklubbAkershus og Oslo98
locUResults
Lillomarka Nord/SørIL GeoForm
Lillomarka OL
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo141
loc
F
UShow routes in LiveloxResults
MarummilaSandefjord OKVestfold164
locUShow routes in LiveloxResults
Høstkarusell 1 (Flex-o-løp)Haugesund IL OrienteringRogaland25
loc
F
MResults
w 42Mon 16/10Skumringskampen løp 4Asker SkiklubbAkershus og Oslo59
locLNShow routes in LiveloxResults
Tue 17/10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark37
locSShow routes in LiveloxResults
Nattugla Løp 2Ringerike OLBuskerud31
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 18/10NOLs nattcup, dag 1Notodden OLTelemark0
locLN
Nattcup 1 BergenFana ILHordaland91
locLNResults
Thu 19/10Pollicup finaleOK SkeidiTelemark44
locSResults
Fri 20/10
Sat 21/10Blodslitet 2017Fredrikstad SKØstfold1409
natUShow routes in LiveloxResults
Blodslitet 2017 eliteklasserFredrikstad SKØstfold196
natUShow routes in LiveloxResults
OS/GeoForm Rankingløp 21IL GeoFormAkershus og Oslo66
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 22/10Høstkarusell 2 (Flex-o-løp)Haugesund IL OrienteringRogaland30
loc
F
MResults
w 43Mon 23/10Skumringskampen, finaleRøyken OLBuskerud57
locMNShow routes in LiveloxResults
Tue 24/10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark33
locSShow routes in LiveloxResults
Nattugla Løp 3Ringerike OLBuskerud66
locMNShow routes in LiveloxResults
Wed 25/10NOLs nattcup, dag 2Notodden OLTelemark0
locMN
Vinterjukola 1Porsgrunn OLTelemark67
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 26/10Torsdagsløp OktoberStavanger OrienteringsklubbRogaland28
locLNResults
Fri 27/10Nattløpet i Grimstad 2017IL ImåsAust-Agder19
loc
F
MNResults
Sat 28/10HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland238
regUShow routes in LiveloxResults
Klubbmasterskap SprintByåsen ILSør-Trøndelag42
locSResults
SkiensmilaSkien OKTelemark84
locLShow routes in LiveloxResults
HuldertrampenLøten o-lagHedmark102
locUShow routes in LiveloxResults
OSI/GeoForm Rankingløp 22Oslostudentenes IKAkershus og Oslo137
locMShow routes in LiveloxResults
Klubbmasterskap mellomdistanseByåsen ILSør-Trøndelag50
locMResults
Sun 29/10Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag99
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Høstkarusell 3 (Flex-o-løp)Haugesund IL OrienteringRogaland23
loc
F
MResults
Langtur'nEidskog OLHedmark54
locLShow routes in LiveloxResults
w 44Mon 30/10
Tue 31/10
Wed 1/11NOLs nattcup, dag 3Notodden OLTelemark0
locLN
Vinterjukola 2. løpSandefjord OKVestfold52
locMNShow routes in LiveloxResults
Nattløp NeseskogenGanddal ILRogaland53
locMNResults
Thu 2/11Nattcup 1OL Toten-TrollOppland15
locMNResults
Nattsprint-karusell - Løp 1 - BrakahaugHaugesund IL OrienteringRogaland6
locSN
Fri 3/11
Sat 4/11NOLs åpne klubbmesterskap i ultralangNotodden OLTelemark16
locU
HøstgampenHedrum OLVestfold93
regMShow routes in LiveloxResults
GrankvistløpetØstmarka OKAkershus og Oslo60
locLShow routes in LiveloxResults
OSI/GeoForm Rankingløp 23IL GeoFormAkershus og Oslo113
locMShow routes in LiveloxResults
TROLLNATTA og NATT-O-TOGETIL KollAkershus og Oslo0
locMNShow routes in LiveloxResults
Sun 5/11FrostsprintenRøyken OLBuskerud348
regLShow routes in LiveloxResults
GraneløpetIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder93
locLResults
w 45Mon 6/11
Tue 7/11Urb-O løp 1 individuell startVaregg FleridrettHordaland74
locSNResults
Wed 8/11NOLs nattcup, dag 4Notodden OLTelemark0
locLN
Vinterjukola løp 3Skien OKTelemark51
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 9/11Nattcup 2OL Toten-TrollOppland16
locMNShow routes in LiveloxResults
Fri 10/11Roots-leir RogalandSandnes IL (Rogaland)Rogaland54
locL
Sat 11/11Roots-leir RogalandSandnes IL (Rogaland)Rogaland54
locL
Rørholtmarka RundtOK SkeidiTelemark60
locUShow routes in LiveloxResults
OSI/GeoForm Rankingløp 24Oslostudentenes IKAkershus og Oslo175
locMResults
Høstkarusell løp1 - KrossbergStavanger OrienteringsklubbRogaland62
loc
F
MResults
Sun 12/11Roots-leir RogalandSandnes IL (Rogaland)Rogaland54
locL
SI Klubbmesterskap, SI hyttaSandnes IL (Rogaland)Rogaland96
locLShow routes in LiveloxResults
w 46Mon 13/11
Tue 14/11
Wed 15/11NOLs nattcup, dag 5Notodden OLTelemark0
locSN
Nattcup 2 BergenTIF VikingHordaland89
locMNShow routes in LiveloxResults
Vinter-Jukola 4Larvik OKVestfold53
locMNShow routes in LiveloxResults
Nattløp, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland64
locMNResults
Thu 16/11Nattcup 3OL Toten-TrollOppland19
locMNShow routes in LiveloxResults
Nattsprint-karusell - Løp 2 - VardafjellHaugesund IL OrienteringRogaland2
locSNShow routes in Livelox
KOK Trimtex Coca-Cola cup, løp 1Kristiansand OKVest-Agder24
locMNResults
Fri 17/11
Sat 18/11OSI/GeoForm Rankingløp 25IL GeoFormAkershus og Oslo92
locMShow routes in LiveloxResults
Vinterkarusell EOK LØP 1Egersund OKRogaland22
locSResults
JagersprintenNorges Orienteringsforbund80
loc
F
SNShow routes in LiveloxResults
Sun 19/11
w 47Mon 20/11
Tue 21/11Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo117
locMNResults
Urb-O løp 2 SløyferVaregg FleridrettHordaland79
locSN
Wed 22/11Vinter-Jukola 5OK SkeidiTelemark35
locLNShow routes in LiveloxResults
Thu 23/11Nattcup 4OL Toten-TrollOppland13
locMNShow routes in LiveloxResults
Fri 24/11
Sat 25/11OSI/GeoForm Rankingløp 26IL GeoFormAkershus og Oslo113
locMShow routes in LiveloxResults
Høstkarusell løp 2 - KvernevikStavanger OrienteringsklubbRogaland88
loc
F
MResults
Tøffen/Tøffelen HamarHamar OKHedmark40
locLResults
Sun 26/11PoengjaktaPorsgrunn OLTelemark58
locMShow routes in Livelox
w 48Mon 27/11
Tue 28/11
Wed 29/11Nattløp - GauselStavanger OrienteringsklubbRogaland72
locMNResults
Vinter jukola nr 6Hedrum OLVestfold49
locMNShow routes in Livelox
Thu 30/11Nattsprint-karusell - løp 3 - Gard skoleHaugesund IL OrienteringRogaland8
locSN
Torsdagsløp NovemberStavanger OrienteringsklubbRogaland14
locMNResults
KOK Trimtex Coca-Cola cup, løp 2Kristiansand OKVest-Agder25
locMNShow routes in LiveloxResults
Fri 1/12
Sat 2/12OSI/GeoForm Rankingløp 27Oslostudentenes IKAkershus og Oslo106
locMShow routes in LiveloxResults
RøsskleivaløpetOK SkeidiTelemark126
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 3/12
w 49Mon 4/12
Tue 5/12Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo93
locMNResults
Urb-O løp 3 FellesstartVaregg FleridrettHordaland51
locSNResults
Wed 6/12Vinterjukola 7Porsgrunn OLTelemark50
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 7/12
Fri 8/12Torsdagsløp nr. 8 OlympiaparkenLillehammer OKOppland0
locL
Sat 9/12Høstkarusellen løp 3 - SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland65
loc
F
LResults
Sun 10/12Nisseo-løpVang OLHedmark52
locLStart times
w 50Mon 11/12
Tue 12/12
Wed 13/12Nattcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland61
locLNShow routes in LiveloxResults
Nattløp, NjåskogenÅlgård OrienteringRogaland86
locMNResults
LucialøpetLøten o-lagHedmark17
locSN
Sandefjord Christmas CityraceSandefjord OKVestfold153
locLNResults
Thu 14/12Nattsprint-karusell - løp 4 - SkeisvangHaugesund IL OrienteringRogaland7
locSNShow routes in Livelox
KOK Trimtex Coca-Cola cup, finaleKristiansand OKVest-Agder25
locMNShow routes in Livelox
Fri 15/12
Sat 16/12Sjusjørennet sprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo262
S
intSResults
Klubbmesterskap sprintKristiansand OKVest-Agder33
locS
Jon Tolgensbakks minneløp - GløggløpetIL GeoFormAkershus og Oslo378
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 17/12Sjusjørennet mellomNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo295
S
intMResults
w 51Mon 18/12
Tue 19/12Treningsløp NeseskogenGanddal ILRogaland23
locMNResults
Wed 20/12Vinter-Jukola 9Larvik OKVestfold138
locMNShow routes in LiveloxResults
Thu 21/12Torsdagsløp DesemberStavanger OrienteringsklubbRogaland19
locMNResults
Fri 22/12
Sat 23/12
Sun 24/12O-Talk 2017Natthauken ILAkershus og Oslo0
locRLC
w 52Mon 25/12
Tue 26/12TøffenLarvik OKVestfold98
locLShow routes in LiveloxResults
Vinterkarusell EOK LØP 2Egersund OKRogaland44
locMResults
2.juledagsløpetKristiansand OKVest-Agder71
locMShow routes in LiveloxResults
Førde IL "Romjulsløpet 2017"Førde ILSogn og Fjordane17
locM
Kongens enmannsstafett 2. dag julIndre Østfold OKØstfold36
locM
RomjulsløpetStord OrienteringHordaland40
locLShow routes in LiveloxResults
Vaulens juleløpStavanger OrienteringsklubbRogaland316
locMResults
Wed 27/12
Thu 28/12Hisøy Romjulssprint 2017Hisøy OKAust-Agder79
locSResults
Fri 29/12MarsipanløpetOL Toten-TrollOppland60
locLShow routes in LiveloxResults
Romjuls gate-oBodø og Omegn IF OrienteringNordland125
locMNResults
Sat 30/12Koll 2-4-6 #1IL KollAkershus og Oslo25
locMShow routes in LiveloxResults
Sun 31/12Knoppetangsløpet 2017Flosta IL
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
58
locM
Vinterråtassen 2018 # 1Indre Østfold OKØstfold20
locMShow routes in Livelox
Nyttårsløpet 2017OK MossØstfold175
locMShow routes in LiveloxResults
Nyttårsløpet, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland113
locLResults

Advertisements

IOF Eventor