Terminliste

702 arrangement treff mellom 01.01.2017 og 31.12.2017 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Endre søket Tilbakestill søket
Dato Arrangementets navn Arrangørorganisasjoner Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 52sø 1.1
u 1ma 2.1
ti 3.1
on 4.1Nattløp VikesåÅlgård OrienteringRogaland64
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
TV-Cupen 2017 Race1Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
50
nærMNResultat
Vinter-Jukola løp 9Larvik OKVestfold65
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
to 5.1Nattsprint-karusell - Løp 5 - HaraldsvangenHaugesund IL OrienteringRogaland11
nærSN
fr 6.1Gate-o-løp m/taco og quizStokke ILVestfold65
nærMN
lø 7.1Ski-o Venabu sprintOL Tønsberg og omegnVestfold101
S
nasjSResultat
Vinterkarusell VigreskogenGanddal ILRogaland134
nærMResultat
sø 8.1Ski-O Venabu mellomOL Tønsberg og omegnVestfold99
S
nasjMResultat
u 2ma 9.1
ti 10.1Urb-O løp 3 FellesstartVaregg FleridrettHordaland74
nærSNResultat
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo86
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
on 11.1Vintercup 2Vang OLHedmark7
nærLNResultat
Vinter-Jukola løp 10Skien OKTelemark50
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
to 12.1Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 5Halden SKØstfold43
nærLNResultat
fr 13.1
lø 14.1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo145
nærMVis ruter i LiveloxResultat
sø 15.1
u 3ma 16.1
ti 17.1
on 18.1Nattcup 4 BergenGneist, ILHordaland78
nærLNResultat
Vinterjukola 11Porsgrunn OLTelemark60
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
Nattløp, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland71
nærMNResultat
TV-Cupen 2017 Race2Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
43
nærLNResultat
to 19.1Nattsprint-karusell - Løp 6 - Solandsbakken barnehageHaugesund IL OrienteringRogaland8
nærSN
fr 20.1
lø 21.1Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 6Halden SKØstfold84
nærLResultat
Ski-o-treff mellomdistanse (og nattsprint)Nordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo208
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
Vinterkarusell MelsvatnetÅlgård OrienteringRogaland101
nærMResultat
sø 22.1Ski-o-treff langdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo209
S
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
u 4ma 23.1
ti 24.1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo78
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Urb-O løp 4 Free ChallengeVaregg FleridrettHordaland65
nærSNResultat
on 25.1Vinter-Jukola løp 12Larvik OKVestfold47
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
to 26.1Torsdagsløp Januar Tjensvoll skoleStavanger OrienteringsklubbRogaland54
nærMNResultat
fr 27.1
lø 28.1Koll 2-4-6 #1IL KollAkershus og Oslo79
nærMVis ruter i LiveloxResultat
sø 29.1
u 5ma 30.1
ti 31.1
on 1.2Nattløp StutafjellGanddal ILRogaland68
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Vinter-Jukola løp 13Sandefjord OKVestfold52
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
TV-Cupen 2017 Race3Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
44
nærMNResultat
Vinterråtassen # 2Indre Østfold OKØstfold20
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
to 2.2Nattsprint-karusell - Løp 7 - Kvernahaugen/SolvangHaugesund IL OrienteringRogaland6
nærSN
fr 3.2
lø 4.2Vinterkarusell for Sør-fylket samt inngår i vinterkarusell for EOK Egersund OKRogaland80
nærMResultat
sø 5.2
u 6ma 6.2
ti 7.2ESOC, JWSOC, EYSOC, WMSOC 7.-12.feb Imatra, FinlandNorges Orienteringsforbund-
S
intL
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo78
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Urb-O løp 5 Individuell startVaregg FleridrettHordaland71
nærSNResultat
on 8.2Vinterjukola 14Porsgrunn OLTelemark46
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
Vinterråtassen # 3Indre Østfold OKØstfold24
nærMNResultat
to 9.2
fr 10.2Bergen Sprint Camp, treningVaregg FleridrettHordaland99
nasjS
Bergen Sprint Camp, nattsprintVaregg FleridrettHordaland212
nasjSN
lø 11.2Bergen Sprint Camp, bysprintVaregg FleridrettHordaland223
nasjS
Bergen Sprint Camp, sløyfesprintVaregg FleridrettHordaland212
nasjS
Kretssamling 13-20 HordalandHordalandHordaland31
nærL
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo66
nærMVis ruter i LiveloxResultat
TV-Cupen 2017 Race4Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
16
nærSResultat
sø 12.2Bergen Sprint Camp, finaleVaregg FleridrettHordaland204
nasjS
Ski-o-nærløp på SelbuskogenNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo68
S
nærMVis ruter i LiveloxResultat
u 7ma 13.2
ti 14.2Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 7Halden SKØstfold42
nærLNResultat
on 15.2Vinterråtassen # 4Indre Østfold OKØstfold25
nærMNResultat
Vinter-Jukola løp 15OK SkeidiTelemark46
nærLNVis ruter i Livelox
Nattcup 5 BergenIL GularHordaland98
nærLNResultat
to 16.2Nattsprint-karusell - Løp 8 - Brakahaug skoleHaugesund IL OrienteringRogaland8
nærSN
fr 17.2
lø 18.2Hovedløp ski-o, NM mellomdistanse og publikumsløpAsker Skiklubb
Lierbygda OL
Akershus og Oslo
Buskerud
190
S
intMResultat
Vinterkarusell EOK løp 4Egersund OKRogaland19
nærSResultat
Vinterkarusell, GramstadSandnes IL (Rogaland)Rogaland84
nærLResultat
sø 19.2Sport8 ski-o-cup sprint og publikumsløp Asker Skiklubb
Lierbygda OL
Akershus og Oslo
Buskerud
115
S
nasjSResultat
u 8ma 20.2
ti 21.2Urb-O løp 6 SløyferVaregg FleridrettHordaland65
nærSN
on 22.2Nattløp - SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland68
nærMResultat
to 23.2Torsdagsløp FebruarStavanger OrienteringsklubbRogaland32
nærMNResultat
fr 24.2
lø 25.2NM stafettOL Toten-TrollOppland14
S
mestSLResultat
Koll 2-4-6 #2IL KollAkershus og Oslo21
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Publikumsløp NM stafettOL Toten-TrollOppland46
S
nasjLResultat
sø 26.2NM langdistanse og finale Sport8 cupOL Toten-TrollOppland100
S
mestLResultat
u 9ma 27.2
ti 28.2Oslo ski-orientering 2017 - løp 1 HemingHeming OrienteringAkershus og Oslo0
S
nærMN
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo66
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
on 1.3Vinterråtassen # 5Indre Østfold OKØstfold17
nærMNResultat
Vinter-Jukola løp 16Larvik OKVestfold42
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
to 2.3
fr 3.3
lø 4.3Fortet rundtOK SkeidiTelemark63
nærSVis ruter i LiveloxResultat
sø 5.3
u 10ma 6.3WSOC 6.-12.mar Krasnyogarsk, RusslandNorges Orienteringsforbund-
S
intL
ti 7.3Urb-O løp 7 FellesstartVaregg FleridrettHordaland45
nærSNResultat
on 8.3Nattløp Sælandsskogen JaktstartÅlgård OrienteringRogaland43
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
Vinterråtassen # 6Indre Østfold OKØstfold18
nærMNResultat
Vinterjukola 17Porsgrunn OLTelemark42
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
to 9.3
fr 10.3
lø 11.3Ski-o-løp i Tromsø, dag 1IL BUL-TromsøTroms40
S
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 8Halden SKØstfold53
nærLResultat
HOK felles lørdagstreningVaregg FleridrettHordaland7
nærM
Heimdal Vintersprint OL TrollelgSør-Trøndelag54
nærSResultat
sø 12.3Ski-o-løp i Tromsø, dag 2IL BUL-TromsøTroms32
S
nærMVis ruter i LiveloxResultat
u 11ma 13.3
ti 14.3Oslo ski-orientering 2017 - løp 2 FossumFossum IFAkershus og Oslo0
S
nærMN
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #9Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo89
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
on 15.3Nattcupfinale BergenBergens TF
Årstad IL
Hordaland88
nærLNResultat
Oslo ski-orientering 2017 - løp 3 KjelsåsNydalens SKAkershus og Oslo0
S
nærM
Vinterråtassen # 7Indre Østfold OKØstfold16
nærMNResultat
Vinter-Jukola løp 18Hedrum OLVestfold41
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
to 16.3
fr 17.3
lø 18.3Damenes DagGanddal ILRogaland11
nærM
Koll 2-4-6 #3IL KollAkershus og Oslo86
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Vinterkarusell VagleskogenGanddal ILRogaland141
nærMResultat
sø 19.3
u 12ma 20.3
ti 21.3HIL Klubbkarusell 2017 - løp 1 - HaraldsvangHaugesund IL OrienteringRogaland46
nærM
KM nattHalden SKØstfold68
kretsLNResultat
on 22.3Vinterråtassen # 8Indre Østfold OKØstfold25
nærMNResultat
Vinter-Jukola løp 19OK SkeidiTelemark55
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
to 23.3
fr 24.3AskenattaLarvik OKVestfold46
kretsLNVis ruter i LiveloxResultat
ROOTS-leir Sveio skule 24-26 marsHaugesund IL OrienteringRogaland31
nærM
NattsvermerenFredrikstad SKØstfold94
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
KM natt ROKHaugesund IL OrienteringRogaland51
kretsLNResultat
lø 25.3BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold321
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Gneist 2-dagers (lørdagsløpet er HOK-rankingløp 1/2017), dag 1 (HOK-ranking 1/2017)Gneist, ILHordaland228
kretsMResultat
Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 9Halden SKØstfold26
nærLKResultat
Vårkarusell 1 (flex-o-løp) Sveio golfbaneHaugesund IL OrienteringRogaland53
nær
F
MResultat
Vestfold 2-dagersLarvik OKVestfold448
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
sø 26.3Gneist 2-dagers (lørdagsløpet er HOK-rankingløp 1/2017), dag 2Gneist, ILHordaland200
kretsLResultat
Vestfold 2- dagersSandefjord OKVestfold357
kretsMResultat
u 13ma 27.3
ti 28.3Vestfold Vårcup 1Hedrum OLVestfold174
nærSVis ruter i LiveloxResultat
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 2 - SolandsmarkaHaugesund IL OrienteringRogaland51
nærMResultat
Oslo City Cup, løp nr. 1Heming OrienteringAkershus og Oslo536
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Sport8 Ås by Night & Fog Cup FinaleÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo95
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
on 29.3Vinter-Jukola løp 20Larvik OKVestfold59
nærLKVis ruter i LiveloxResultat
Nattkøpp løp 1Løten o-lagHedmark33
nærLNResultat
to 30.3Torsdagsløp MarsStavanger OrienteringsklubbRogaland21
nærMNResultat
Trondheim Sprintcup, løp 1Wing OKSør-Trøndelag270
nærSResultat
fr 31.3NM nattKristiansand OKVest-Agder236
mestLNVis ruter i LiveloxResultat
Deltaker- og Publikumsløp NM-NattKristiansand OKVest-Agder7
nærMNResultat
lø 1.4KOK 2-dagers, lørdagKristiansand OKVest-Agder389
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
KristtornsprettenStord OrienteringHordaland58
nærLVis ruter i LiveloxResultat
sø 2.4KOK 2-dagers, søndagKristiansand OKVest-Agder221
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
NC-mellomdistanseKristiansand OKVest-Agder248
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Kristtornløpet (HOK-rankingløp 2/2017)Stord OrienteringHordaland147
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
Mellembygd O-lagMellembygd OLTroms45
S
kretsMResultat
u 14ma 3.4Sprintcup løp 1OL Vallset/StangeHedmark62
nærSResultat
Treningsløp GrudaskogenGanddal ILRogaland52
nærMResultat
ti 4.4Sprintcup 1 BergenBergens TFHordaland135
nærSResultat
1. Rankingløp SunnhordlandFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland46
nærLResultat
Vestfold Vårcup 2OL Tønsberg og omegnVestfold163
nærSResultat
Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK1Haugesund IL OrienteringRogaland61
nærSResultat
Oslo City Cup, løp nr.2Bækkelagets SKAkershus og Oslo565
nærSVis ruter i LiveloxResultat
on 5.4AAOK-karusellen løp 1Hisøy OK
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
133
nærSResultat
TerstløpSnåsa ILNord-Trøndelag1
nærS
Koll 2-4-6 #4IL KollAkershus og Oslo77
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
Raumar sprint-karusell 1Raumar OrienteringAkershus og Oslo63
nærSResultat
Furunatten 2017 Hedemarken nattkøpp 2Hamar OKHedmark31
nærMNStarttider
to 6.4SO-Cup løp1Stavanger OrienteringsklubbRogaland37
nærMResultat
Drammen City Cup - løp 1Sturla, IFBuskerud108
nær
F
SVis ruter i LiveloxResultat
Grenlandskarusellen 1OK SkeidiTelemark74
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Trondheim Sprintcup, løp 2Malvik ILSør-Trøndelag258
nærSResultat
fr 7.4
lø 8.4Norwegian Spring - VårsprettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold994
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Norwegian Spring - VårstafettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold42
nasjSMVis ruter i LiveloxResultat
sø 9.4Norwegian Spring - SolrenningenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold1078
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
u 15ma 10.4
ti 11.4
on 12.4
to 13.4
fr 14.4
lø 15.4
sø 16.4
u 16ma 17.4MyrsprintenVang OLHedmark145
kretsSResultat
Ringerikskarusell 1Fossekallen ILBuskerud99
nærMResultat
ti 18.41. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandStord OrienteringHordaland42
nærSResultat
Vestfold Vårcup 3Sandefjord OKVestfold189
nærMResultat
GK1Vikebygd ILRogaland4
nærM
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 3 - SnikHaugesund IL OrienteringRogaland18
nærM
KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder110
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Saltensprint 1 - Bodøsjøen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland50
nærSResultat
Oslo City Cup 2017, Løp nr 3Nydalens SKAkershus og Oslo501
nærSVis ruter i LiveloxResultat
on 19.4OSI/GeoForm Rankingløp 1Oslostudentenes IKAkershus og Oslo0
nærMVis ruter i LiveloxResultat
AAOK-karusellen løp 2IF TraumaAust-Agder144
nærMResultat
Førde IL Nærløp MovikaFørde ILSogn og Fjordane54
nærMResultat
Nammo-cup 1OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland103
nærSResultat
Raumar sprint-karusell 2Raumar OrienteringAkershus og Oslo27
nærSResultat
NØK Cupen 1. rundeAlvdal ILHedmark51
nærS
Østfoldsprinten 1Fredrikstad SKØstfold104
kretsSResultat
KM natt AOOKLillomarka OLAkershus og Oslo134
kretsLNResultat
to 20.4Sprintcup 3Byåsen ILSør-Trøndelag318
nærSResultat
SO-cup løp nr 2Stavanger OrienteringsklubbRogaland45
nærMResultat
Drammen City Cup - løp 2Konnerud ILBuskerud93
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Grenlandskarusellen løp 2Skien OKTelemark54
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Torsdagsløp #1Lillehammer OKOppland32
nærSResultat
fr 21.4Sweco knockout sprintNTNUISør-Trøndelag-
nærS
lø 22.4Vårsleppet MellomBjugn ILSør-Trøndelag123
kretsMResultat
Vårsleppet sprintBjugn ILSør-Trøndelag132
kretsSResultat
LørdagskjappenOK MossØstfold1302
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Vårkarusell 2 (Flex-o-løp)Haugesund IL OrienteringRogaland25
nær
F
SResultat
Flex-O-løp KyrkjevollenGanddal ILRogaland73
nær
F
MResultat
Sørløpene dag 1OK SørVest-Agder134
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
ROOTS-leir RiskaGanddal ILRogaland28
nærM
sø 23.4ROOTS-leir RiskaGanddal ILRogaland28
nærM
BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag122
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
WMOC 23.-29.apr Auckland, New ZealandNorges Orienteringsforbund-
intL
SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold748
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
Sørløpene dag 2OK SørVest-Agder113
nasjMResultat
VårløpetPorsgrunn OLTelemark235
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
RR1 - GanddalsløpetGanddal ILRogaland101
kretsUResultat
Krinsløp mellomdistanseAskvoll og Holmedal ILSogn og Fjordane14
kretsM
Mellomdistanse EmblemEmblem ILMøre og Romsdal51
kretsMResultat
u 17ma 24.4Treningsløp EigerøyEgersund OKRogaland29
nærM
24.4*
NordhordlandskarusellenManger ILHordaland0
nærM
17.4*
ti 25.4Pokalkamp 1 BergenVaregg FleridrettHordaland98
nærL
24.4*
2. Rankingløp SunnhordlandOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland4
nærL
23.4
Vestfold Vårcup 4OK HortenVestfold118
nærM
25.4*
Nærløp, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland28
nærM
24.4
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 4 - VardafjellHaugesund IL OrienteringRogaland6
nærM
25.4*
KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder57
nærS
24.4*
Oslo City Cup løp nr 4Oppsal OrienteringAkershus og Oslo451
nærS
23.4
Vis ruter i Livelox
Saltensprint 2 - NPS parkenBodø og Omegn IF OrienteringNordland10
nærS
24.4*
on 26.4OSI/GeoForm Rankingløp 2Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 3IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder37
nær
F
S
26.4*
Førde IL Nærløp Viebøen BarnehageFørde ILSogn og Fjordane0
nærS
26.4*
NØK Sprintcup - 2. løpRøros ILSør-Trøndelag22
nærS
24.4
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 1. løp, OksefjelletØstmarka OKAkershus og Oslo-
Pre
nærM
Sport8serien løp 1Gimle IFØstfold69
nærM
24.4
VestMjøsa-cup 1Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland20
nær
F
M
24.4
Raumar sprint-karusell 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærS
Nattkøpp 3 2017Elverum OK
Løten o-lag
Hedmark14
nærLN
24.4
to 27.4Grenlandskarusellen løp 3Porsgrunn OLTelemark15
nærL
26.4
TA-sprint 1 / Trh sprintcup 4Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag51
kretsS
25.4
TorsdagsløpRudsbygd ILOppland-
nærM
Drammen City Cup - løp 3Røyken OLBuskerud17
nærS
27.4*
Ringerikskarusell 2Ringerike OLBuskerud-
nærM
Råtasskarusellen 2017 # 1Indre Østfold OKØstfold4
nærM
26.4
fr 28.4Kretssamling Nordland O-krets 13-20 årTverlandet ILNordland16
nærS
24.4*
lø 29.4Kretssamling Nordland O-krets 13-20 årTverlandet ILNordland16
nærS
24.4*
RR2 Kretsløp sprintHaugesund IL OrienteringRogaland24
kretsS
24.4
sø 30.4Kretssamling Nordland O-krets 13-20 årTverlandet ILNordland16
nærS
24.4*
VårgampenHedrum OLVestfold38
kretsM
26.4
VikesprintenVikebygd ILRogaland25
kretsM
25.4
u 18ma 1.5Sport8 flexo-cup – HøiåssugetHalden SKØstfold3
nær
F
L
30.4
BygdestafettenOdal OL - OrienteringHedmark-
nærSM
NØK Sprintcup 3. løpOs ILHedmark0
nærS
29.4
Ringerikskarusell 3Fossekallen ILBuskerud-
nærM
ti 2.5Sprintcup 2 BergenFana ILHordaland27
nærS
1.5*
3. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland1
nærL
30.4
Vestfold Vårcup 5OL TrolloVestfold51
nærS
30.4*
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 5 - Eivindsvannet sørHaugesund IL OrienteringRogaland2
nærM
2.5*
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder17
nærS
1.5*
Nærløp HesthammerRiska OrienteringsklubbRogaland16
nærL
2.5*
Oslo City Cup, løp nr. 5Lillomarka OLAkershus og Oslo173
nærS
1.5
Saltenkarusell 1 - AusvikaBodø og Omegn IF OrienteringNordland3
nærM
1.5*
on 3.5Østfoldsprinten løp 2Sarpsborg OLØstfold11
nærS
30.4
OSI/GeoForm Rankingløp 3IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 4IL ExpressAust-Agder5
nærS
1.5
Dølakarusell - KjønåsTormod SkilagOppland-
nærM
Førde IL Nærløp Ballbana VieåsenFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
Hedemarken sprint cup løp 3Løten o-lagHedmark5
nærS
1.5*
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 2. løp, MyrdammenØstmarka OKAkershus og Oslo-
Pre
nærM
VestMjøsa-cup 2Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
1.5
Raumar o-karusell 1Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
to 4.5Trondheim Sprintcup, finaleNTNUISør-Trøndelag14
nærS
2.5
Grenlandskarusellen 4, SkeidimilaOK SkeidiTelemark10
nærM
3.5
TA-sprint 2OK SkøynarNord-Trøndelag0
kretsS
2.5*
Torsdagsløp 3, StampeslettaLillehammer OKOppland-
nærL
Østmarka Flex-o løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo22
nær
F
M
4.5*
Råtasskarusellen 2017 # 2Indre Østfold OKØstfold0
nærM
3.5
fr 5.5
lø 6.5FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo62
kretsM
1.5
Klubb KM stafettOK MossØstfold-
kretsSM
Skibotn fartsløpTromsTroms-
nærM
IL Hauken 100 års jubiliumsløp m/ KM mellom Vestfold/TelemarkIL HaukenTelemark33
kretsM
1.5
KM Sprint AAOK og VAOKBirkenes ILVest-Agder5
kretsS
3.5
Kretsløp Rogalandsranking, SI, Lundekvam (Vårli)Sandnes IL (Rogaland)Rogaland9
kretsL
1.5
sø 7.5Holleia VårløpViul OrienteringsklubbBuskerud10
kretsM
3.5
KM mellom VAOK/AAOKAust-Agder
Søgne og Songdalen OK
Aust-Agder
Vest-Agder
7
kretsM
3.5
KM sprintIndre Østfold OKØstfold19
kretsS
2.5
Skibotn langdistanseTromsTroms-
nærL
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag6
kretsM
1.5
Vårsprinten MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsS
AskerløpetAsker SkiklubbAkershus og Oslo43
kretsL
2.5
KM sprint Te-VeOK SkeidiTelemark22
kretsS
2.5
Kretsløp mellomdistanse BogsdalenEgersund OKRogaland5
kretsM
4.5
u 19ma 8.5NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland0
nærS
17.4*
ti 9.5Nærløpskarusellen Kleppeloen individuelleGanddal ILRogaland-
nærL
Nærløpskarusellen Lagkonkurranse og Ungdomsstafett KleppeloenGanddal ILRogaland-
nærSL
Pokalkamp 2 BergenTIF VikingHordaland-
nærL
8.5*
Saltenkarusell 2 - TuristhyttaBodø og Omegn IF OrienteringNordland3
nærM
8.5*
2. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandStord OrienteringHordaland1
nærS
7.5
Vestfold Vårcup 6Stokke ILVestfold49
nærM
7.5*
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 6 - ÅrabrotHaugesund IL OrienteringRogaland0
nærM
9.5*
KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder17
nærS
8.5*
Høydepunktet med KM Sprint, Trimtex-CupØstmarka OKAkershus og Oslo26
kretsS
4.5
on 10.5Sport8Serien løp 2Halden SKØstfold-
nærM
OSI/GeoForm Rankingløp 4IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 5Vegårshei ILAust-Agder-
nærM
Dølakarusell - FryaTormod SkilagOppland-
nærM
Førde IL Nærløp SoleideFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
Nammo-cup 2Ringsaker OKHedmark14
nærM
8.5*
Raumar o-karusell 2Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
to 11.5Ungdomsløp 1Melhus ILSør-Trøndelag-
kretsL
9.5*
Grenlandskarusellen løp 5Porsgrunn OLTelemark2
nærL
10.5*
TA-sprint 3Verdal OKNord-Trøndelag1
kretsS
9.5
Østmarka Flex-o løp 2Østmarka OKAkershus og Oslo9
nær
F
M
11.5*
Råtasskarusellen 2017 # 3Indre Østfold OKØstfold0
nærM
10.5
fr 12.5VM testløp sprint senior - EstlandNorges Orienteringsforbund-
intL
lø 13.5O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo3
Pre
nasjL
8.5
O-troll leir HålandskogenÅlgård OrienteringRogaland0
nærM
10.5
VM testløp mellom senior - EstlandNorges Orienteringsforbund-
nasjL
O-troll leir, dag 1Bø OLTelemark-
nærM
KM mellomdistanseRøyken OLBuskerud15
kretsM
8.5
Balsfjord Dobbel - løp 1, dag 1Storsteinnes ILTroms-
nær
F
S
Balsfjord Dobbel - løp 1, dag 2Storsteinnes ILTroms-
nær
F
S
VåronnløpetOL Toten-TrollOppland0
nasjL
9.5
sø 14.5O-troll leir, dag 2Bø OLTelemark-
nærM
ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
Det 84. MerkeløpetAust-Agder
Oddersjaa SSK
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
HOK-rankingløp 3/2017Askøy OLHordaland-
kretsM
KM sprint Buskerud/Ringerikskarusell 4 og PWT-cupRingerike OLBuskerud-
kretsS
Lierbygda Dobbelt TempOLierbygda OLBuskerud1
Pre
nasjT
8.5
Sport8cupTrøsken ILØstfold-
nærL
VM testløp lang senior - EstlandNorges Orienteringsforbund-
nasjL
NydaltenNydalens SKAkershus og Oslo6
kretsL
8.5
BøløpetBø OLTelemark4
kretsL
9.5
GlåmdalsløpetGrue ILHedmark9
kretsL
8.5
u 20ma 15.5Klubbranking 1 GaudlandEgersund OKRogaland6
nærM
15.5*
NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland-
nærM
ti 16.54. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland1
nærL
14.5
Nærløp Stavanger OrienteringsklubbRogaland3
nærM
16.5*
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 7 - VormedalHaugesund IL OrienteringRogaland-
nærM
16.5*
Saltenkarusell 3 - MaskinistenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærL
on 17.5
to 18.5Råtasskarusellen 2017 # 4Indre Østfold OKØstfold0
nærM
17.5
STOK Ungdomsløp 2Malvik ILSør-Trøndelag-
kretsS
TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
Nordmarkskarusellen, Løp 1 2017IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud-
nærM
Torsdagsløp 5 RøyslimoenLillehammer OKOppland-
nærL
Østmarka Flex-o løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo5
nær
F
M
18.5*
fr 19.5SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder-
nær
F
M
lø 20.515-stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo1
kretsSM
15.5
HjalmarløpetSkien OKTelemark2
kretsM
16.5
KM - sprint OL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsS
KM-sprintstafett 2017 - RogalandStavanger OrienteringsklubbRogaland1
kretsSS
15.5
Sunnfjordorienteringa 2017Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
KM sprint 2017 -RogalandStavanger OrienteringsklubbRogaland9
kretsS
15.5
sø 21.5Førdebodstikka 2017Førde ILSogn og Fjordane-
kretsSS
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo19
kretsL
15.5
RR7 - Kretsløp Bue-RøyslandGanddal ILRogaland-
kretsL
Sport 8 SprintstafettLarvik OKVestfold-
kretsSS
KM MellomdistanseIL LeikSør-Trøndelag3
kretsM
15.5
KM sprint individuelt HordalandVaregg FleridrettHordaland-
kretsS
18.5*
Kretsmesterskap mellomdistanse MyrdalsetraEmblem IL
Velledalen IL
Møre og Romsdal-
kretsM
KM sprintstafett HordalandVaregg FleridrettHordaland-
kretsSS
18.5
u 21ma 22.5Klubbkarusell løp 1 - LyngholenGanddal ILRogaland-
nærM
Klubbranking 2 ÅseheiaEgersund OKRogaland3
nærM
22.5*
ti 23.55`ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud-
kretsSS
18.5
Nærløpskarusell 2(NK2)/Sunnhordland ranking nr.5Haugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland-
nærL
Nærløpskarusell/UngdomscupSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
Vestfold Vårcup 7Sande SportsklubbVestfold37
nærM
21.5*
Pokalkamp 3 BergenÅrstad ILHordaland11
nærL
22.5*
Saltenkarusell 4 - Hunstad barneskoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærL
on 24.5STOK Ungdomsløp 3FreidigSør-Trøndelag-
kretsL
Worldcup runde 1 24.-28.mai Åbo, FinlandNorges Orienteringsforbund-
intL
OSI/GeoForm Rankingløp 5Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 6Gjerstad ILAust-Agder1
nærM
22.5
Dølakarusell - SorperoaTormod SkilagOppland-
nærM
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 8 - NorheimHaugesund IL OrienteringRogaland-
nærM
24.5*
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder0
nær
F
M
23.5*
VestMjøsa-cup 3Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
22.5
Raumar o-karusell 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
to 25.5EikerløpetEiker OLBuskerud9
kretsL
22.5
Kvist-KvasetÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSM
Storfjord mellomTromsTroms-
nærM
Klubbmesterskap Lillehammer OKLillehammer OKOppland6
nær
F
M
22.5
fr 26.5Trondheim Open dag 1 sprintNidarøst OKSør-Trøndelag-
kretsS
lø 27.5Alta 2-dagersAlta OLFinnmark-
nasjM
IvarO-løpetIL TyrvingAkershus og Oslo-
kretsM
Rotekoppen Breimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
SkjærgårdssprintenOL Tønsberg og omegnVestfold6
kretsS
23.5
JWOC test mellomIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder37
nasjM
15.5
Trondheim Open, dag 2Wing OKSør-Trøndelag-
kretsM
KM mellomdistanse - FinndultenLunderseter ILHedmark5
kretsM
22.5
sø 28.5Alta 2-dagers jaktstartAlta OLFinnmark-
nasjL
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
Skjærgårdsløpet OL Tønsberg og omegnVestfold7
kretsM
23.5
JWOC test langIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder37
nasjL
15.5
Trondheim Open, dag 3Wing OKSør-Trøndelag-
nasjM
Odalsløpet/KM sprint HedmarkOdal OL - OrienteringHedmark-
kretsS
24.5
u 22ma 29.5Klubbranking 3 VannbassenganeEgersund OKRogaland3
nærM
29.5*
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland-
nærS
ti 30.5Sprintcup 3 BergenOs OrienteringsklubbHordaland-
nærS
29.5*
6. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland0
nærL
28.5
Klubbkamp -UngdomsserieStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
Vestfold Vårcup 8Botne SKVestfold35
nærS
28.5*
Klubbmesterskapet for KOKKristiansand OKVest-Agder-
nærM
Vårkarusell 2Folldal IFHedmark0
nærM
28.5
on 31.5SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder-
nær
F
M
OSI/GeoForm Rankingløp 6Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Dølakarusell - VinstraTormod SkilagOppland-
nærM
Foll-O-karusellen #1Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
nærM
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 3. løp, GjerdrumRaumar Orientering
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
Sprintcup 5Lillehammer OKOppland2
nærS
29.5
VestMjøsa-cup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
29.5
Raumar o-karusell 4Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
Østfoldsprinten 3Halden SKØstfold-
nærS
to 1.6STOK Ungdomsløp 4 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nasjM
TA-sprint 5 FinaleSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
Nordmarkskarusellen, Løp nr 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærL
Grenlandskarusellen løp 7Porsgrunn OLTelemark2
nærL
31.5
Ringerikskarusell 6Ringerike OLBuskerud-
nærM
Torsdagsløp 7 OlympiaparkenLillehammer OKOppland-
nærL
Østmarka Flex-o løp 4 / KlubbkampØstmarka OKAkershus og Oslo9
nær
F
M
1.6*
Råtasskarusellen 2017 # 5Indre Østfold OKØstfold0
nærM
31.5
fr 2.6
lø 3.6NM sprintHamar OK
Løten o-lag
Hedmark63
mestS
26.5
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark6
kretsS
26.5
Pinseløpet - Dag 1Kongsberg OLBuskerud11
nasjM
26.5
Pinse pre-o - stafettHamar OK
Løten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark0
Pre
nasjSP
26.5
sø 4.6ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark7
nasjM
26.5
NM sprint stafettHamar OK
Løten o-lag
Hedmark2
mestSL
26.5
Pinseløpet - Dag 2Kongsberg OLBuskerud11
nasjL
26.5
Elgdilten TempOHamar OK
Løten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark3
Pre
nasjT
26.5
u 23ma 5.6Løvspretten 2017Hamar OK
Løten o-lag
Hedmark7
nasjL
26.5
Norgescup senior og løpstest juniorHamar OK
Løten o-lag
Hedmark25
nasjM
26.5
Løvspretten PreOHamar OK
Løten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark4
Pre
nasjP
26.5
Pinseløpet - UngdomsstafettKongsberg OLBuskerud6
nasjSM
26.5
Pinseløpet - Dag 3Kongsberg OLBuskerud8
nasjL
26.5
ti 6.6Pokalkamp 4 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
5.6*
Sunnhordlandsmeisterskap - StafettStord OrienteringHordaland-
nærSL
Klubbkamp HusabøEgersund OKRogaland1
nærS
6.6*
Saltenkarusell 6 - BueskyttebanenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærL
on 7.6Sport 8-serien (Ungdom)Varteig OLØstfold-
nærM
SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
OSI/GeoForm Rankingløp 7IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 7Aust-Agder
Hisøy OK
Aust-Agder-
nærM
6.6*
Dølakarusell - Strand - FåvangTormod SkilagOppland-
nærM
Foll-O-karusellen #2Måren OKAkershus og Oslo-
nærM
Nammo-cup 3Lillehammer OK
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
2
nærL
5.6*
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 4. løp, MarikollenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
Vårkarusell 3Tynset IFHedmark-
nærM
5.6
Raumar o-karusell 5 "Drømmemila"Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
S
to 8.6ROL klubbmesterskapRingerike OLBuskerud-
nærM
Ungdomsløp 5Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
Nordmarkskarusellen løp 3Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Grenlandskarusellen løp 8Skien OKTelemark1
nærL
7.6
Torsdagsløp 8 OlympiaparkenLillehammer OKOppland-
nærL
Østmarka Flex-o løp 5Østmarka OKAkershus og Oslo7
nær
F
M
7.6*
Råtasskarusellen 2017 # 6Indre Østfold OKØstfold0
nærM
7.6
fr 9.6
lø 10.6DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark-
nærM
KM Langdistanse ROKÅlgård OrienteringRogaland-
kretsL
KM mellomMarkane ILSogn og Fjordane-
kretsM
TIF Viking jubileumsløp / KM mellom HordalandTIF VikingHordaland-
kretsM
Varanger 2-dager dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
kretsM
KM mellom - Verdal 2-dagers, dag 1, KM mellomdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
Longyearbyen city-race, dag 1Svalbard TurnTroms-
nærM
Raumar o-karusell 6 "klubbmesterskap"Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
RekruttenVegårshei ILAust-Agder-
nærM
IF Hellas' 100-årssprintIF HellasBuskerud-
nærS
29.5
sø 11.6KM mellom - Verdal 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
Longyearbyen city-race, dag 2Svalbard TurnTroms-
nærL
Eldstafetten MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsSM
GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsL
KM mellomdistanseMellembygd OLTroms-
kretsM
KM Stafett ROKÅlgård OrienteringRogaland-
kretsSM
MyrtrampenVang OLHedmark-
kretsL
TIF Viking jubileumsløp / KM ultralang Hordaland (HOK-rankingløp 4/2017)TIF VikingHordaland-
kretsU
KM-LangIL VetenSogn og Fjordane-
kretsL
7.6
Jonsokløpet og PWT-cupFossekallen ILBuskerud0
kretsM
5.6
Sport8 Flex-O cupGimle IFØstfold-
nær
F
M
u 24ma 12.6Klubbranking 4 KiellandskogenEgersund OKRogaland3
nærS
12.6*
NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland-
nærL
ti 13.6Sprintcup 4 BergenVaregg FleridrettHordaland4
nærS
12.6*
7. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland0
nærL
11.6
Vestfold Vårcup 9OL Tønsberg og omegnVestfold30
nærM
11.6*
Saltenkarusell 7 - HeiaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærL
on 14.6SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
Østfoldsprinten #4 finaleOK MossØstfold-
kretsS
OSI/GeoForm Rankingløp 8IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
Dølakarusell - LomsetraTormod SkilagOppland-
nærM
Foll-O-karusellen #3Ås ILAkershus og Oslo4
nærM
13.6*
VestMjøsa-cup 5Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
12.6
Raumar o-karusell 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
to 15.6Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OLSandefjord OKVestfold-
nærM
Torsdagsløp 9 HafjellØyer-Tretten IFOppland-
nærL
Østmarka Flex-o løp 6Østmarka OKAkershus og Oslo7
nær
F
M
15.6*
Råtasskarusellen 2017 # 7Indre Østfold OKØstfold0
nærM
14.6
fr 16.6Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold-
nærS
14.6*
VeteranløpetIL ImåsAust-Agder0
nærM
13.6
lø 17.6BOKKERITTET 2017Brandval/Kongsvinger OKHedmark-
kretsS
KM sprint OpplandGjø-Vard OLOppland-
kretsS
MidtsommersprintenStokke ILVestfold9
kretsS
13.6
Odda 2-dagars 2017Odda OLHordaland-
kretsM
sø 18.6KM Mellom OpplandGjø-Vard OLOppland-
kretsL
MidtsommerløpetStokke ILVestfold9
kretsM
6.6
Odda 2-dagars 2017Odda OLHordaland-
nærL
St. HanskutenOL GaulaSør-Trøndelag-
nærL
u 25ma 19.6Klubbkarusell løp 2 - GanddalGanddal ILRogaland-
nærM
Moro- OløpEgersund OKRogaland1
nærM
19.6*
ti 20.63. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandStord OrienteringHordaland1
nærS
18.6
VikebygdstafettenVikebygd ILRogaland-
nærSM
on 21.6VagleskogstafettenGanddal ILRogaland-
nærSL
Vagleskogstafetten individuelle klasserGanddal ILRogaland-
nærL
OSI/GeoForm Rankingløp 9Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Dølakarusell - TunebuhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
Raumar sommerkarusell 1Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
to 22.6Råtasskarusellen 2017 # 8Indre Østfold OKØstfold0
nærM
21.6
fr 23.6Norsk O-Festival sprintFreidigSør-Trøndelag124
nasjS
5.6
Norsk O-Festival sprint EliteFreidigSør-Trøndelag29
intS
5.6
lø 24.6Norsk O-Festival langFreidigSør-Trøndelag122
nasjL
5.6
Norsk O-Festival lang EliteFreidigSør-Trøndelag29
intL
5.6
sø 25.6Norsk O-Festival mellomFreidigSør-Trøndelag123
nasjM
5.6
Norsk O-Festival mellom EliteFreidigSør-Trøndelag30
intM
5.6
u 26ma 26.6Kretssamling Hordaland. HordalandHordaland2
kretsL
11.6
ti 27.6Kretssamling Hordaland. HordalandHordaland2
kretsL
11.6
on 28.6Kretssamling Hordaland. HordalandHordaland2
kretsL
11.6
Midnattsolgaloppen 2017, dag 1IL BUL-TromsøTroms276
intM
1.6
Dølakarusell - KvamsfjelletTormod SkilagOppland-
nærM
Raumar sommerkarusell 2Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
to 29.6Kretssamling Hordaland. HordalandHordaland2
kretsL
11.6
Midnattsolgaloppen 2017, dag 2IL BUL-TromsøTroms273
intL
1.6
EYOC 29.jun-2.jul Banska Bystrica, SlovakiaNorges Orienteringsforbund-
intL
fr 30.6WOC 30.jun-8.jul Tartu, EstlandNorges Orienteringsforbund-
intL
Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1Kvikne IL
Tynset IF
Hedmark-
kretsM
lø 1.7Midnattsolgaloppen 2017, dag 3IL BUL-TromsøTroms280
intM
1.6
Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 2Kvikne IL
Tynset IF
Hedmark-
kretsM
sø 2.7Midnattsolgaloppen 2017, dag 4IL BUL-TromsøTroms278
intL
1.6
Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 3Kvikne IL
Tynset IF
Hedmark-
kretsL
u 27ma 3.7
ti 4.7
on 5.7
to 6.7Sørlandsgaloppen 2017, dag 1Hedrum OL
Larvik OK
Vestfold51
nasjS
26.6
fr 7.7Sørlandsgaloppen 2017, dag 2Hedrum OL
Larvik OK
Vestfold53
nasjL
26.6
lø 8.7Sørlandsgaloppen 2017, dag 3Hedrum OL
Larvik OK
Vestfold54
nasjM
26.6
sø 9.7Sørlandsgaloppen 2017, dag 4Hedrum OL
Larvik OK
Vestfold54
nasjL
26.6
u 28ma 10.7JWOC 10.-15.jul Maisansalo, FinlandNorges Orienteringsforbund-
intL
ti 11.7
on 12.7
to 13.7
fr 14.7HeidalsdiltenTormod SkilagOppland1
nærM
10.7
lø 15.7MyggklaskenTormod SkilagOppland1
nærM
10.7
sø 16.7RaphamnløpetLillehammer OKOppland-
nærL
15.7
u 29ma 17.7
ti 18.7
on 19.7Morokulien 2-dagers, dag 1Brandval/Kongsvinger OK
Eidskog OL
Hedmark-
nasjM
to 20.7Morokulien 2-dagers, dag 2Brandval/Kongsvinger OK
Eidskog OL
Hedmark-
nasjL
fr 21.7
lø 22.7
sø 23.7
u 30ma 24.7
ti 25.7
on 26.7
to 27.7
fr 28.7
lø 29.7
sø 30.7
u 31ma 31.7
ti 1.8
on 2.8
to 3.8
fr 4.8Night Hawk Ringerike 2017Fossekallen IL
IL Tyrving
Natthauken IL
Ringerike OL
Buskerud
Akershus og Oslo
6
nasjSLK
18.5
lø 5.8Night Hawk Ringerike 2017Fossekallen IL
IL Tyrving
Natthauken IL
Ringerike OL
Buskerud
Akershus og Oslo
6
nasjSLK
18.5
sø 6.8KM sprintOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
Night Hawk Ringeriksløpet 2017Ringerike OLBuskerud-
kretsM
u 32ma 7.8
ti 8.8
on 9.8OSI/GeoForm Rankingløp 10Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Raumar sommerkarusell 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
to 10.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland-
nasjL
30.6
Grenlandskarusellen løp 9Porsgrunn OLTelemark0
nærM
9.8
Ringerikskarusell 7Fossekallen ILBuskerud-
nærM
fr 11.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland-
nasjL
30.6
Hovedløpet sprintØystre Slidre ILOppland-
mestS
30.6
lø 12.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland-
nasjL
30.6
Hovedløpet langØystre Slidre ILOppland-
mestL
30.6
sø 13.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland-
nasjL
30.6
FilefjellmesterskapetTyin-Filefjell OrienteringsklubbOppland0
nærL
1.8
u 33ma 14.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland-
nasjL
30.6
ti 15.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland-
nasjL
30.6
Kretsstafetten (OLL)Øystre Slidre ILOppland-
nasjSL
13.8
Vestfold Høstcup 1Andebu ILVestfold-
nærM
8. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
13.8
Grenlandskarusellen 10OK SkeidiTelemark-
nærM
on 16.8OSI/GeoForm Rankingløp 11IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
Dølakarusell - SkårslåhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 5. løp, sted ikke fastlagtRaumar Orientering
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
Raumar sommerkarusell 4Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
to 17.8
fr 18.8Sommerløpene i Rauland løp 1Porsgrunn OLTelemark-
kretsS
Veteranmesterskapet, sprintPorsgrunn OLTelemark-
nasjS
lø 19.8Sommerløpene i Rauland løp 2Porsgrunn OLTelemark-
kretsL
Veteranmesterskapet, langdistansePorsgrunn OLTelemark-
nasjL
Norgescup sprintSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland1
intS
13.8*
Publikumsløp Norgescup SprintSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland0
nærS
13.8*
sø 20.8Sommerløpene i Rauland løp 3Porsgrunn OLTelemark-
kretsM
Veteranmesterskapet, mellomdistansePorsgrunn OLTelemark-
nasjM
NM ultralangSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland-
mestU
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag-
nærL
Publikumsløp NM UltralangSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland-
nærL
u 34ma 21.8Klubbranking 5 HellandEgersund OKRogaland0
nærM
21.8*
ti 22.8Lagkonkurranse, Ungdomsstafett og NærløpÅlgård OrienteringRogaland-
nærM
Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland-
nærL
Vestfold Høstcup 2Lardal OLVestfold-
nærS
9. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
20.8
on 23.8KSO Høst 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Nammo-cup 4Hamar OK
Ringsaker OK
Hedmark-
nærS
21.8*
OSI/GeoForm Rankingløp 12Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Dølakarusell - StrussbergTormod SkilagOppland-
nærM
Raumar o-karusell 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
to 24.8STOK Ungdomsløp 6 NidarøstNidarøst OKSør-Trøndelag-
kretsM
Nordmarkskarusellen, Løp nr 4Heming OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Grenlandskarusellen løp 11Skien OKTelemark1
nærL
23.8
Ringerikskarusell 8Ringerike OLBuskerud-
nærM
Østmarka-karusellen 7Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærL
fr 25.8Midt-Norsk Mesterskap SprintFrol ILNord-Trøndelag-
nasjS
lø 26.8Huldersprinten med KM langdistanseFet OLAkershus og Oslo-
kretsL
KM lang Hordaland (HOK-rankingløp 5/2017)Fana ILHordaland-
kretsL
KM langdistanseRingsaker OKHedmark-
kretsL
KM langdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OK Horten
Vestfold-
kretsL
KM MellomSveio OL - OrienteringRogaland-
kretsM
KM mellom ØstfoldSarpsborg OLØstfold-
kretsM
KM-langdistanseIL Pasvik HaukFinnmark-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap LangdistanseFrol ILNord-Trøndelag-
nasjL
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IL Vindbjart
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
KM lang Buskerud og PWT-cupHemsedal ILBuskerud-
kretsL
21.8
sø 27.8HyttefolkløpetTromsTroms-
nærM
KM stafettFet OLAkershus og Oslo-
kretsSM
KM stafettRingsaker OKHedmark-
kretsSM
KM stafettSandefjord OKVestfold-
kretsSM
KM- StafettKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsSS
KM stafett HordalandFana ILHordaland-
kretsSM
Midt-Norsk Mesterskap StafettFrol ILNord-Trøndelag-
nasjSM
Midt-Norsk Mesterskap Stafett - Individuelle klasserFrol ILNord-Trøndelag-
nasjM
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseIL VindbjartVest-Agder-
kretsM
KM stafett BuskerudHemsedal ILBuskerud-
kretsSM
21.8
KM stafett Buskerud - Individuelle klasserHemsedal ILBuskerud-
kretsM
21.8
u 35ma 28.8Klubbkarusell løp 3 - BuggelandGanddal ILRogaland-
nærM
ti 29.8Pokalkamp 6 BergenBergens TFHordaland-
nærL
Vestfold Høstcup 3Stokke ILVestfold-
nærM
Nærløpkarusell/ Klubbkamp KiellandskogenEgersund OKRogaland0
nærS
29.8*
4. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland-
nærS
27.8
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 9 - KringsjåHaugesund IL OrienteringRogaland-
nærM
29.8*
on 30.8KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
OSI/GeoForm Rankingløp 13IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
Dølakarusell - TunebuhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 6. løp, sted ikke fastlagtEidsvoll OL
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
VestMjøsa-cup 6Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
28.8
Raumar o-karusell 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
to 31.8UngdomsløpOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsM
Grenlandskarusellen 12OK SkeidiTelemark-
nærM
Ringerikskarusell 9Ringerike OLBuskerud-
nærM
Østmarka-karusellen 8Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
fr 1.9
lø 2.9Euromeeting - mellomOK MossØstfold-
intM
HemingløpetHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
KM langMelhus ILSør-Trøndelag-
kretsL
KM langdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
KM SprintAlta OLFinnmark-
kretsS
Kretsmesterskap langdistanse KårvågKårvåg ILMøre og Romsdal-
kretsL
MjølnerløpetElverum OKHedmark-
kretsM
Sport8cup #?OK MossØstfold-
kretsM
Trolloløpet 2017OL TrolloVestfold-
kretsM
Vestlandsmesterskap (DM) langdistanse (HOK-rankingløp 6/2017)Haugesund IL Orientering
Hordaland
Rogaland
Hordaland
-
nasjL
sø 3.9Drammensløpet og PWT-cupSturla, IFBuskerud-
kretsL
Euromeeting/KM -eliteklasserVarteig OLØstfold-
intL
KM langdistanseVarteig OLØstfold-
kretsL
KM stafett NTOK og STOKSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
KM UltralangAlta OLFinnmark-
kretsU
Romeriksløpet, KM mellomdistanseRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
Vestlandsmesterskap (DM) stafettHaugesund IL Orientering
Hordaland
Rogaland
Hordaland
-
nasjSM
u 36ma 4.9Klubbranking 6 VannbassenganeEgersund OKRogaland0
nærM
4.9*
ti 5.9Nærløpskarusell/Ungdomscup - Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
Sprintcup 5 BergenTIF VikingHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 4Hedrum OLVestfold-
nærM
10. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
3.9
GK5 / NK7Haugesund IL Orientering
Vikebygd IL
Rogaland0
nærM
4.9
on 6.9KSO Høst 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
OSI/GeoForm Rankingløp 14Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Dølakarusell - LomsetraTormod SkilagOppland-
nærM
AAOK-karusellen løp 9Froland ILAust-Agder0
nærS
5.9
VestMjøsa-cup 7Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
4.9
Raumar o-karusell 10Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
to 7.9NM langHalden SKØstfold-
mestL
Nordmarkskarusellen løp nr 6Kjelsås ILAkershus og Oslo-
nær
F
M
5.9
Grenlanskarusellen løp 13Porsgrunn OLTelemark0
nærL
6.9
Ringerikskarusell 10Ringerike OLBuskerud-
nærM
Østmarka-karusellen 9Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
fr 8.9NM mellom kvalifiseringHalden SKØstfold-
mestM
lø 9.9KM SprintSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsS
LillehammersprintenLillehammer OKOppland-
kretsS
MøllesprintenFitjar ILHordaland-
kretsM
NM mellom finalerHalden SKØstfold-
mestM
NM PreOHalden SKØstfold-
Pre
mestL
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
sø 10.9FjelldiltenLillehammer OKOppland-
nasjL
Folloløpet på NesoddenMåren OKAkershus og Oslo-
kretsM
NM stafettHalden SKØstfold-
mestSL
NM TempOHalden SKØstfold-
Pre
mestS
u 37ma 11.9
ti 12.9Nærløpskarusellen Klubbkamp Finale - Øksnevadskogen NordGanddal ILRogaland-
nærM
Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland-
nærL
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold-
nærM
5. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærS
10.9
on 13.9KSO Høst 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Sport8serien #5OK MossØstfold-
kretsM
OSI/GeoForm Rankingløp 15IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 10IL ImåsAust-Agder0
nærM
12.9
Dølakarusell - SorperoaTormod SkilagOppland-
nærS
VestMjøsa-cup 8Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
11.9
Ramar o-karusell 11Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 7. løp, EkebergBækkelagets SK
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 14.9Grenlandskarusellen løp 14Skien OKTelemark1
nærL
13.9
Østmarka-karusellen 10Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærL
fr 15.9KM natt HordalandGneist, ILHordaland-
kretsLN
Tour de Trondheim, dag 1NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
lø 16.9Tour de Trondheim, dag 2NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
HOK-rankingfinale 2017IL GularHordaland-
kretsL
Over SkauenEiker OLBuskerud-
nærU
Sport8serien finaleIndre Østfold OKØstfold-
nærL
Sprint LagårdEgersund OKRogaland-
kretsS
Høstløpet med Trimtex-cupKolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
kretsM
sø 17.9Tour de Trondheim, dag 3NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsM
Høstsprinten SunnmøreEmblem IL
Velledalen IL
Møre og Romsdal-
kretsS
KretsløpStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsM
Mellomdistanse OL Vallset/StangeOL Vallset/StangeHedmark-
kretsM
Trimtex Cup finaleÅs ILAkershus og Oslo-
kretsS
Sport8 Flex-O cup finaleGimle IFØstfold-
nær
F
M
KM lang AAOK/VAOKHisøy OK
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
14.9
u 38ma 18.9Klubbkarusell løp 4 - GrudaskogenGanddal ILRogaland-
nærM
Treningsløp HorveEgersund OKRogaland0
nærM
18.9*
ti 19.9Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold-
nærL
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 10 - Gard/KvalaHaugesund IL OrienteringRogaland-
nærM
19.9*
on 20.9Sørlandskarusellen/Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
Raumar o-karusell 12Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 21.9Østmarka-karusellen 11Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærMK
fr 22.9EikernattaEiker OLBuskerud-
nærLN
Natt -o-løpIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsMN
Norgescup sprint sr-jrByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjS
lø 23.9Finn Skedsmo minneløp 2017Hadeland OLOppland-
kretsU
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
O-idol og Norgescup finale sr-jrByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
sø 24.9NM junior stafettByåsen ILSør-Trøndelag-
mestSL
Tunevannet rundtSarpsborg OLØstfold-
kretsL
u 39ma 25.9Klubbmesterskap - BogafjellGanddal ILRogaland-
nærL
Klubbranking 7 TengsEgersund OKRogaland0
nærM
25.9*
ti 26.9Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærM
Sprintcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 7Hedrum OLVestfold-
nærS
SturlanattaSturla, IFBuskerud-
nærMN
on 27.9Gimse by Night, fellesstartMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 28.9Nattpotta / Østmarka-karusellen 12Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærMN
fr 29.9
lø 30.9BlodsmakenAlta OLFinnmark-
nærU
Furugampen 2017Hamar OKHedmark-
kretsM
KjempesprekkenOslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
Tour de Orientering, dag 1Ålgård OrienteringRogaland-
kretsS
Tour de Orientering, dag 2Ålgård OrienteringRogaland-
kretsM
sø 1.10Tour de Orientering, dag 3Ålgård OrienteringRogaland-
kretsM
Fjellgeita EmblemEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
O-karusell 7, åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
RingrevenRingsaker OKHedmark-
kretsSM
u 40ma 2.10Klubbranking 8 Bakkebø/LagårdEgersund OKRogaland0
nærS
2.10*
ti 3.10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark-
nærM
on 4.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærLN
Harry Lagerts Nattcup 2017 BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 5.10
fr 6.10KM nattorienteringOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsLN
lø 7.10Hu og Hei GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsL
sø 8.10MarummilaSandefjord OKVestfold-
nærU
u 41ma 9.10
ti 10.10
on 11.10
to 12.10
fr 13.10Harry Lagerts Nattcup 2017 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
lø 14.10AAOK karusellen løp 11Øyestad IF allianseAust-Agder-
nærSS
sø 15.10
u 42ma 16.10
ti 17.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark-
nærM
on 18.10Nattcup 1 BergenFana ILHordaland-
nærLN
to 19.10
fr 20.10
lø 21.10Blodslitet 2017Fredrikstad SKØstfold0
nasjU
10.10
Blodslitet 2017 eliteklasserFredrikstad SKØstfold0
nasjU
10.10
sø 22.10
u 43ma 23.10
ti 24.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark-
nærM
on 25.10
to 26.10
fr 27.10
lø 28.10HardhausenSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsU
SkiensmilaSkien OKTelemark-
nærL
HuldertrampenLøten o-lagHedmark1
nærU
25.10
sø 29.10
u 44ma 30.10
ti 31.10
on 1.11
to 2.11
fr 3.11
lø 4.11HøstgampenHedrum OLVestfold-
kretsM
TrollnattaIL KollAkershus og Oslo1
nærMN
30.10
sø 5.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
kretsL
u 45ma 6.11
ti 7.11
on 8.11
to 9.11
fr 10.11
lø 11.11Rørholtmarka RundtOK SkeidiTelemark-
nærU
sø 12.11
u 46ma 13.11
ti 14.11
on 15.11Nattcup 2 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
to 16.11
fr 17.11
lø 18.11
sø 19.11
u 47ma 20.11
ti 21.11
on 22.11
to 23.11
fr 24.11
lø 25.11
sø 26.11
u 48ma 27.11
ti 28.11
on 29.11
to 30.11
fr 1.12
lø 2.12
sø 3.12
u 49ma 4.12
ti 5.12
on 6.12
to 7.12
fr 8.12Torsdagsløp nr. 8 OlympiaparkenLillehammer OKOppland-
nærL
lø 9.12
sø 10.12
u 50ma 11.12
ti 12.12
on 13.12Nattcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærLN
Sandefjord Christmas CityraceSandefjord OKVestfold-
nærLN
to 14.12
fr 15.12
lø 16.12
sø 17.12
u 51ma 18.12
ti 19.12
on 20.12
to 21.12
fr 22.12
lø 23.12
sø 24.12O-Talk 2017Natthauken ILAkershus og Oslo0
nærSLK
8.2
u 52ma 25.12
ti 26.122.juledagsløpetKristiansand OKVest-Agder-
nærM
TøffenLarvik OKVestfold-
nærL
on 27.12
to 28.12
fr 29.12MarsipanløpetOL Toten-TrollOppland-
nærL
lø 30.12
sø 31.12Nyttårsløpet 2017OK MossØstfold-
nærM

Annonser

IOF Eventor