Terminliste

569 arrangement treff mellom 01.01.2017 og 31.12.2017 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Endre søket Tilbakestill søket
Dato Arrangementets navn Arrangørorganisasjoner Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 52sø 1.1
u 1ma 2.1
ti 3.1
on 4.1Nattløp VikesåÅlgård OrienteringRogaland64
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
TV-Cupen 2017 Race1Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
50
nærMNResultat
Vinter-Jukola løp 9Larvik OKVestfold65
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
to 5.1Nattsprint-karusell - Løp 5 - HaraldsvangenHaugesund IL OrienteringRogaland11
nærSN
fr 6.1Gate-o-løp m/taco og quizStokke ILVestfold65
nærMN
lø 7.1Ski-o Venabu sprintOL Tønsberg og omegnVestfold101
S
nasjSResultat
Vinterkarusell VigreskogenGanddal ILRogaland134
nærMResultat
sø 8.1Ski-O Venabu mellomOL Tønsberg og omegnVestfold99
S
nasjMResultat
u 2ma 9.1
ti 10.1Urb-O løp 3 FellesstartVaregg FleridrettHordaland74
nærSNResultat
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo86
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
on 11.1Vintercup 2Vang OLHedmark7
nærLNResultat
Vinter-Jukola løp 10Skien OKTelemark50
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
to 12.1Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 5Halden SKØstfold43
nærLNResultat
fr 13.1
lø 14.1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo145
nærMVis ruter i LiveloxResultat
sø 15.1
u 3ma 16.1
ti 17.1
on 18.1Nattcup 4 BergenGneist, ILHordaland78
nærLNResultat
Vinterjukola 11Porsgrunn OLTelemark60
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
Nattløp, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland71
nærMNResultat
TV-Cupen 2017 Race2Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
43
nærLNResultat
to 19.1Nattsprint-karusell - Løp 6 - Solandsbakken barnehageHaugesund IL OrienteringRogaland8
nærSN
fr 20.1
lø 21.1Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 6Halden SKØstfold84
nærLResultat
Ski-o-treff mellomdistanse (og nattsprint)Nordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo208
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
Vinterkarusell MelsvatnetÅlgård OrienteringRogaland101
nærMResultat
sø 22.1Ski-o-treff langdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo209
S
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
u 4ma 23.1
ti 24.1Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo78
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Urb-O løp 4 Free ChallengeVaregg FleridrettHordaland65
nærSNResultat
on 25.1Vinter-Jukola løp 12Larvik OKVestfold47
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
to 26.1Torsdagsløp Januar Tjensvoll skoleStavanger OrienteringsklubbRogaland54
nærMNResultat
fr 27.1
lø 28.1Koll 2-4-6 #1IL KollAkershus og Oslo79
nærMVis ruter i LiveloxResultat
sø 29.1
u 5ma 30.1
ti 31.1
on 1.2Nattløp StutafjellGanddal ILRogaland68
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Vinter-Jukola løp 13Sandefjord OKVestfold52
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
TV-Cupen 2017 Race3Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
44
nærMNResultat
Vinterråtassen # 2Indre Østfold OKØstfold20
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
to 2.2Nattsprint-karusell - Løp 7 - Kvernahaugen/SolvangHaugesund IL OrienteringRogaland6
nærSN
fr 3.2
lø 4.2Vinterkarusell for Sør-fylket samt inngår i vinterkarusell for EOK Egersund OKRogaland80
nærMResultat
sø 5.2
u 6ma 6.2
ti 7.2ESOC, JWSOC, EYSOC, WMSOC 7.-12.feb Imatra, FinlandNorges Orienteringsforbund-
S
intL
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo78
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Urb-O løp 5 Individuell startVaregg FleridrettHordaland71
nærSNResultat
on 8.2Vinterjukola 14Porsgrunn OLTelemark46
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
Vinterråtassen # 3Indre Østfold OKØstfold24
nærMNResultat
to 9.2
fr 10.2Bergen Sprint Camp, treningVaregg FleridrettHordaland99
nasjS
Bergen Sprint Camp, nattsprintVaregg FleridrettHordaland212
nasjSN
lø 11.2Bergen Sprint Camp, bysprintVaregg FleridrettHordaland223
nasjS
Bergen Sprint Camp, sløyfesprintVaregg FleridrettHordaland212
nasjS
Kretssamling 13-20 HordalandHordalandHordaland31
nærL
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo66
nærMVis ruter i LiveloxResultat
TV-Cupen 2017 Race4Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
16
nærSResultat
sø 12.2Bergen Sprint Camp, finaleVaregg FleridrettHordaland204
nasjS
Ski-o-nærløp på SelbuskogenNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo68
S
nærMVis ruter i LiveloxResultat
u 7ma 13.2
ti 14.2Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 7Halden SKØstfold42
nærLNResultat
on 15.2Vinterråtassen # 4Indre Østfold OKØstfold25
nærMNResultat
Vinter-Jukola løp 15OK SkeidiTelemark46
nærLNVis ruter i Livelox
Nattcup 5 BergenIL GularHordaland98
nærLNResultat
to 16.2Nattsprint-karusell - Løp 8 - Brakahaug skoleHaugesund IL OrienteringRogaland8
nærSN
fr 17.2
lø 18.2Hovedløp ski-o, NM mellomdistanse og publikumsløpAsker Skiklubb
Lierbygda OL
Akershus og Oslo
Buskerud
190
S
intMResultat
Vinterkarusell EOK løp 4Egersund OKRogaland19
nærSResultat
Vinterkarusell, GramstadSandnes IL (Rogaland)Rogaland84
nærLResultat
sø 19.2Sport8 ski-o-cup sprint og publikumsløp Asker Skiklubb
Lierbygda OL
Akershus og Oslo
Buskerud
115
S
nasjSResultat
u 8ma 20.2
ti 21.2Urb-O løp 6 SløyferVaregg FleridrettHordaland65
nærSN
on 22.2Nattløp - SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland68
nærMResultat
to 23.2Torsdagsløp FebruarStavanger OrienteringsklubbRogaland32
nærMNResultat
fr 24.2
lø 25.2NM stafettOL Toten-TrollOppland14
S
mestSLResultat
Koll 2-4-6 #2IL KollAkershus og Oslo21
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Publikumsløp NM stafettOL Toten-TrollOppland46
S
nasjLResultat
sø 26.2NM langdistanse og finale Sport8 cupOL Toten-TrollOppland100
S
mestLResultat
u 9ma 27.2
ti 28.2Oslo ski-orientering 2017 - løp 1 HemingHeming OrienteringAkershus og Oslo0
S
nærMN
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo66
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
on 1.3Vinterråtassen # 5Indre Østfold OKØstfold17
nærMNResultat
Vinter-Jukola løp 16Larvik OKVestfold42
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
to 2.3
fr 3.3
lø 4.3Fortet rundtOK SkeidiTelemark63
nærSVis ruter i LiveloxResultat
sø 5.3
u 10ma 6.3WSOC 6.-12.mar Krasnyogarsk, RusslandNorges Orienteringsforbund-
S
intL
ti 7.3Urb-O løp 7 FellesstartVaregg FleridrettHordaland45
nærSNResultat
on 8.3Nattløp Sælandsskogen JaktstartÅlgård OrienteringRogaland43
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
Vinterråtassen # 6Indre Østfold OKØstfold18
nærMNResultat
Vinterjukola 17Porsgrunn OLTelemark42
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
to 9.3
fr 10.3
lø 11.3Ski-o-løp i Tromsø, dag 1IL BUL-TromsøTroms40
S
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 8Halden SKØstfold53
nærLResultat
HOK felles lørdagstreningVaregg FleridrettHordaland7
nærM
Heimdal Vintersprint OL TrollelgSør-Trøndelag54
nærSResultat
sø 12.3Ski-o-løp i Tromsø, dag 2IL BUL-TromsøTroms34
S
nærMVis ruter i LiveloxResultat
u 11ma 13.3
ti 14.3Oslo ski-orientering 2017 - løp 2 FossumFossum IFAkershus og Oslo0
S
nærMN
Sport8 Ås by Night & Fog Cup #9Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo89
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
on 15.3Nattcupfinale BergenBergens TF
Årstad IL
Hordaland88
nærLNResultat
Oslo ski-orientering 2017 - løp 3 KjelsåsNydalens SKAkershus og Oslo0
S
nærM
Vinterråtassen # 7Indre Østfold OKØstfold16
nærMNResultat
Vinter-Jukola løp 18Hedrum OLVestfold41
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
to 16.3
fr 17.3
lø 18.3Damenes DagGanddal ILRogaland11
nærM
Koll 2-4-6 #3IL KollAkershus og Oslo86
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Vinterkarusell VagleskogenGanddal ILRogaland141
nærMResultat
sø 19.3
u 12ma 20.3
ti 21.3HIL Klubbkarusell 2017 - løp 1 - HaraldsvangHaugesund IL OrienteringRogaland46
nærM
KM nattHalden SKØstfold68
kretsLNResultat
on 22.3Vinterråtassen # 8Indre Østfold OKØstfold25
nærMNResultat
Vinter-Jukola løp 19OK SkeidiTelemark55
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
to 23.3
fr 24.3AskenattaLarvik OKVestfold46
kretsLNVis ruter i LiveloxResultat
ROOTS-leir Sveio skule 24-26 marsHaugesund IL OrienteringRogaland31
nærM
NattsvermerenFredrikstad SKØstfold94
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
KM natt ROKHaugesund IL OrienteringRogaland51
kretsLNResultat
lø 25.3BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold321
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Gneist 2-dagers (lørdagsløpet er HOK-rankingløp 1/2017), dag 1 (HOK-ranking 1/2017)Gneist, ILHordaland228
kretsMResultat
Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 9Halden SKØstfold26
nærLKResultat
Vårkarusell 1 (flex-o-løp) Sveio golfbaneHaugesund IL OrienteringRogaland53
nær
F
MResultat
Vestfold 2-dagersLarvik OKVestfold448
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
sø 26.3Gneist 2-dagers (lørdagsløpet er HOK-rankingløp 1/2017), dag 2Gneist, ILHordaland200
kretsLResultat
Vestfold 2- dagersSandefjord OKVestfold357
kretsMResultat
u 13ma 27.3
ti 28.3Vestfold Vårcup 1Hedrum OLVestfold161
nærS
28.3*
Vis ruter i LiveloxStarttider
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 2 - SolandsmarkaHaugesund IL OrienteringRogaland21
nærM
28.3*
Oslo City Cup, løp nr. 1Heming OrienteringAkershus og Oslo557
nærS
27.3
Vis ruter i LiveloxStarttider
Sport8 Ås by Night & Fog Cup FinaleÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo93
nærMN
27.3
Vis ruter i LiveloxStarttider
on 29.3Vinter-Jukola løp 20Larvik OKVestfold32
nærLK
29.3*
Vis ruter i Livelox
Nattkøpp løp 1Løten o-lagHedmark25
nærLN
28.3
to 30.3Torsdagsløp MarsStavanger OrienteringsklubbRogaland12
nærMN
30.3*
Trondheim Sprintcup, løp 1Wing OKSør-Trøndelag140
nærS
30.3*
fr 31.3NM nattKristiansand OKVest-Agder261
mestLN
28.3
Starttider
Deltaker- og Publikumsløp NM-NattKristiansand OKVest-Agder7
nærMN
28.3
lø 1.4KristtornsprettenStord OrienteringHordaland35
nærL
29.3*
KOK 2-dagers, lørdagKristiansand OKVest-Agder400
nasjM
28.3
NM BankettKristiansand OKVest-Agder239
nærLN
28.3
sø 2.4Kristtornløpet (HOK-rankingløp 2/2017)Stord OrienteringHordaland66
kretsL
29.3*
KOK 2-dagers, søndagKristiansand OKVest-Agder194
nasjL
28.3
NC-mellomdistanseKristiansand OKVest-Agder269
nasjM
28.3
Starttider
Mellembygd O-lagMellembygd OLTroms32
S
kretsM
28.3
u 14ma 3.4Sprintcup løp 1OL Vallset/StangeHedmark5
nærS
1.4
Treningsløp GrudaskogenGanddal ILRogaland7
nærM
3.4*
ti 4.4Sprintcup 1 BergenBergens TFHordaland25
nærS
3.4*
1.rankingløpFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland3
nærL
2.4
Vestfold Vårcup 2OL Tønsberg og omegnVestfold57
nærS
2.4
Oslo City Cup, løp nr.2Bækkelagets SKAkershus og Oslo145
nærS
1.4
on 5.4AAOK-karusellen løp 1Hisøy OK
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
16
nærS
4.4*
Koll 2-4-6 #4IL KollAkershus og Oslo0
nær
F
M
4.4
Furunatten 2017 Hedemarken nattkøpp 2Hamar OKHedmark3
nærMN
4.4*
to 6.4SO-Cup løp1Stavanger OrienteringsklubbRogaland4
nærM
6.4*
Drammen City Cup - løp 1Sturla, IFBuskerud9
nær
F
S
6.4*
Grenlandskarusellen 1OK SkeidiTelemark0
nærS
5.4
Trondheim Sprintcup, løp 2Malvik ILSør-Trøndelag-
nærS
fr 7.4
lø 8.4Norwegian Spring - VårsprettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold543
nasjM
28.3
Norwegian Spring - VårstafettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold37
nasjSM
28.3
sø 9.4Norwegian Spring - SolrenningenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold630
nasjL
28.3
u 15ma 10.4
ti 11.4
on 12.4
to 13.4
fr 14.4
lø 15.4
sø 16.4
u 16ma 17.4MyrsprintenVang OLHedmark4
kretsS
12.4
Ringerikskarusell 1Fossekallen ILBuskerud-
nærM
ti 18.41.sprintløp/nybegynnerkarusellStord OrienteringHordaland1
nærS
16.4
Vestfold Vårcup 3Sandefjord OKVestfold44
nærM
16.4*
GK1Vikebygd ILRogaland2
nærM
17.4
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 3 - SnikHaugesund IL OrienteringRogaland1
nærM
18.4*
KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Oslo City Cup 2017, Løp nr 3Nydalens SKAkershus og Oslo75
nærS
14.4
on 19.4Østfoldsprinten 1Fredrikstad SKØstfold-
kretsS
OSI/GeoForm Rankingløp 1Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Nammo-cupOL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærS
KM natt AOOKLillomarka OLAkershus og Oslo15
kretsLN
17.4
to 20.4Sprintcup 3Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
SO-cup løp nr 2Stavanger OrienteringsklubbRogaland3
nærM
20.4*
Drammen City Cup - løp 2Konnerud ILBuskerud9
nærS
20.4*
fr 21.4
lø 22.4LørdagskjappenOK MossØstfold51
nasjM
17.4
Sørløpene dag 1Aust-Agder
OK Sør
Aust-Agder
Vest-Agder
-
nasjM
Vårsleppet MellomBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsM
Vårsleppet sprintBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
sø 23.4BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag5
kretsM
17.4
Krinsløp mellomdistanseAskvoll og Holmedal ILSogn og Fjordane-
kretsM
Mellomdistanse EmblemEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsM
Sørløpene dag 2Aust-Agder
OK Sør
Aust-Agder
Vest-Agder
-
nasjM
VårløpetPorsgrunn OLTelemark24
kretsM
18.4
WMOC 23.-29.apr Auckland, New ZealandNorges Orienteringsforbund-
intL
SmaaleneneneløpetIndre Østfold OKØstfold62
nasjL
17.4
u 17ma 24.4 NordhordlandskarusellenManger ILHordaland-
nærM
ti 25.4Pokalkamp 1 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærL
24.4*
2.rankingløpOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland2
nærL
23.4
Vestfold Vårcup 4OK HortenVestfold34
nærM
23.4*
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 4 - GåsavatnetHaugesund IL OrienteringRogaland0
nærM
25.4*
KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Oslo City Cup løp nr 4Oppsal OrienteringAkershus og Oslo16
nærS
21.4
on 26.4OSI/GeoForm Rankingløp 2Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 3IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder2
nærS
24.4
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 1. løp, OksefjelletØstmarka OKAkershus og Oslo-
Pre
nærM
Sport8serien løp 1Gimle IFØstfold-
nærM
VestMjøsa-cup 1Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
24.4
to 27.4Grenlandskarusellen løp 3Porsgrunn OLTelemark0
nærL
26.4
TA-sprint 1Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsS
Drammen City Cup - løp 3Røyken OLBuskerud3
nærS
27.4*
Ringerikskarusell 2Ringerike OLBuskerud-
nærM
fr 28.4
lø 29.4Kretsløp sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
kretsS
sø 30.4VikesprintenVikebygd ILRogaland-
kretsM
BygdestafettenOdal OL - OrienteringHedmark-
nærSM
VårgampenHedrum OLVestfold5
kretsM
26.4
u 18ma 1.5Sport8 flexo-cup – HøiåssugetHalden SKØstfold1
nær
F
L
29.4
Ringerikskarusell 3Fossekallen ILBuskerud-
nærM
NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland-
nærM
ti 2.5Sprintcup 2 BergenFana ILHordaland-
nærS
1.5*
3.rankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
30.4
Vestfold Vårcup 5OL TrolloVestfold22
nærS
30.4*
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 5 - Eivindsvannet sørHaugesund IL OrienteringRogaland0
nærM
2.5*
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Oslo City Cup, løp nr. 5Lillomarka OLAkershus og Oslo37
nærS
1.5
on 3.5Østfoldsprinten løp 2Sarpsborg OLØstfold-
nærS
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 2. løp, MyrdammenØstmarka OKAkershus og Oslo-
Pre
nærM
VestMjøsa-cup 2Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
1.5
to 4.5TA-sprint 2OK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
Trondheim Sprintcup, finaleNTNUISør-Trøndelag-
nærS
Grenlandskarusellen 4, SkeidimilaOK SkeidiTelemark-
nærM
Østmarka Flex-o løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo12
nær
F
M
4.5*
fr 5.5
lø 6.5FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo1
kretsM
1.5
Klubb KM stafettOK MossØstfold-
kretsSM
KretsløpSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsL
Kretsmesterskap SprintBirkenes ILVest-Agder-
kretsM
Skibotn fartsløpTromsTroms-
nærM
IL Hauken 100 års jubiliumsløp m/ KM mellom Vestfold/TelemarkIL HaukenTelemark8
kretsM
1.5
sø 7.5Holleia VårløpViul OrienteringsklubbBuskerud3
kretsM
3.5
KM mellom VAOK/AAOKSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
kretsM
KM sprintIndre Østfold OKØstfold-
kretsS
Kretsløp mellomdistanse BogsdalenEgersund OKRogaland-
kretsM
Skibotn langdistanseTromsTroms-
nærL
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsM
Vårsprinten MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsS
AskerløpetAsker SkiklubbAkershus og Oslo0
kretsL
2.5
KM sprint Te-VeOK SkeidiTelemark0
kretsS
2.5
u 19ma 8.5NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærS
ti 9.5Pokalkamp 2 BergenTIF VikingHordaland-
nærL
8.5*
2.sprintløp/nybegynnerkarusellStord OrienteringHordaland1
nærS
7.5
Vestfold Vårcup 6Stokke ILVestfold27
nærM
7.5*
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 6 - ÅrabrotHaugesund IL OrienteringRogaland0
nærM
9.5*
KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Høydepunktet med KM Sprint, Trimtex-CupØstmarka OKAkershus og Oslo12
kretsS
4.5
on 10.5Sport8Serien løp 2Halden SKØstfold-
nærM
Nammo-cup 2Ringsaker OKHedmark0
nærM
8.5*
to 11.5TA-sprint 3Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
Ungdomsløp 1Melhus ILSør-Trøndelag-
kretsL
Grenlandskarusellen løp 5Porsgrunn OLTelemark0
nærL
10.5*
Østmarka Flex-o løp 2Østmarka OKAkershus og Oslo1
nær
F
M
11.5*
fr 12.5VM testløp sprint senior - EstlandNorges Orienteringsforbund-
intL
lø 13.5O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo0
Pre
nasjL
8.5
VM testløp mellom senior - EstlandNorges Orienteringsforbund-
nasjL
VåronnløpetOL Toten-TrollOppland-
nasjL
O-troll leir, dag 1Bø OLTelemark-
nærM
KM mellomdistanseRøyken OLBuskerud3
kretsM
8.5
sø 14.5O-troll leir, dag 2Bø OLTelemark-
nærM
ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
BøløpetBø OLTelemark1
kretsL
9.5
Det 84. MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
HOK-rankingløp 3/2017Askøy OLHordaland-
kretsM
KM sprint Buskerud/Ringerikskarusell 4 og PWT-cupRingerike OLBuskerud-
kretsS
Lierbygda TempOLierbygda OLBuskerud0
Pre
nasjT
8.5
NydaltenNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsL
Sport8cupTrøsken ILØstfold-
nærL
VM testløp lang senior - EstlandNorges Orienteringsforbund-
nasjL
GlåmdalsløpetGrue ILHedmark3
kretsL
8.5
u 20ma 15.5NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland-
nærM
ti 16.54.rankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
14.5
Nærløp Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 7 - VormedalHaugesund IL OrienteringRogaland-
nærM
16.5*
on 17.5
to 18.5TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
Nordmarkskarusellen, Løp 1 2017IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud-
nærM
Østmarka Flex-o løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo1
nær
F
M
18.5*
fr 19.5SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder-
nær
F
M
lø 20.515-stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSM
HjalmarløpetSkien OKTelemark-
kretsM
KM - sprint OL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsS
KM sprint 2017 -RogalandStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
KM-sprintstafett 2017 - RogalandStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsSS
Sunnfjordorienteringa 2017Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
sø 21.5Førdebodstikka 2017Førde ILSogn og Fjordane-
kretsSS
KM MellomdistanseIL LeikSør-Trøndelag-
kretsM
KM sprint individuelt HordalandVaregg FleridrettHordaland-
kretsS
KM sprintstafett HordalandVaregg FleridrettHordaland-
kretsSS
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
Kretsmesterskap mellomdistanse MyrdalsetraEmblem IL
Velledalen IL
Møre og Romsdal-
kretsM
Sport 8 SprintstafettLarvik OKVestfold-
kretsSS
u 21ma 22.5
ti 23.55`ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud-
kretsSS
Nærløpskarusell 2(NK2)/Sunnhordland ranking nr.5Haugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland-
nærL
Pokalkamp 3 BergenÅrstad ILHordaland-
nærL
22.5*
5.rankingløpStord Orientering
Sveio OL - Orientering
Hordaland
Rogaland
0
nærL
21.5
Vestfold Vårcup 7Sande SportsklubbVestfold17
nærM
21.5*
on 24.5STOK Ungdomsløp 3FreidigSør-Trøndelag-
kretsL
Worldcup runde 1 24.-28.mai Åbo, FinlandNorges Orienteringsforbund-
intL
OSI/GeoForm Rankingløp 5Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 8 - NorheimHaugesund IL OrienteringRogaland-
nærM
24.5*
SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
VestMjøsa-cup 3Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
22.5
to 25.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
Kvist-KvasetÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSM
Storfjord mellomTromsTroms-
nærM
fr 26.5Trondheim Open dag 1 sprintNidarøst OKSør-Trøndelag-
kretsS
lø 27.5Alta 2-dagersAlta OLFinnmark-
nasjM
IvarO-løpetIL TyrvingAkershus og Oslo-
kretsM
JWOC test mellomIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder1
nasjM
15.5
Rotekoppen Breimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
SkjærgårdssprintenOL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsS
Trondheim Open, dag 2Wing OKSør-Trøndelag-
kretsM
KM mellomdistanse - FinndultenLunderseter ILHedmark0
kretsM
22.5
sø 28.5Alta 2-dagers jaktstartAlta OLFinnmark-
nasjL
JWOC test langIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder1
nasjL
15.5
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
Odalsløpet/KM sprint HedmarkOdal OL - OrienteringHedmark-
kretsS
Skjærgårdsløpet OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsM
Trondheim Open, dag 3Wing OKSør-Trøndelag-
nasjM
u 22ma 29.5NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland-
nærS
ti 30.5Sprintcup 3 BergenOs OrienteringsklubbHordaland-
nærS
29.5*
6.rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærL
28.5
Klubbkamp -UngdomsserieStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
Vestfold Vårcup 8Botne SKVestfold14
nærS
28.5*
on 31.5SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder-
nær
F
M
OSI/GeoForm Rankingløp 6Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Foll-O-karusellen #1Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
nærM
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 3. løp, GjerdrumRaumar Orientering
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
VestMjøsa-cup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
29.5
Østmarka Flex-o løp 4Østmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
M
31.5*
Østfoldsprinten 3Halden SKØstfold-
nærS
to 1.6STOK Ungdomsløp 4 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nasjM
TA-sprint 5 FinaleSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
Nordmarkskarusellen, Løp nr 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærL
Grenlandskarusellen løp 7Porsgrunn OLTelemark0
nærL
31.5
Ringerikskarusell 6Ringerike OLBuskerud-
nærM
fr 2.6
lø 3.6NM sprintHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
mestS
26.5
Pinse pre-o - stafettHamar OK
Løten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark-
Pre
nasjSP
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjS
Pinseløpet - Dag 1Kongsberg OLBuskerud-
nasjM
26.5
sø 4.6ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjM
Elgdilten TempOHamar OK
Løten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark-
Pre
nasjT
NM sprint stafettHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
mestSL
26.5
Pinseløpet - Dag 2Kongsberg OLBuskerud-
nasjL
26.5
u 23ma 5.6Løvspretten 2017Hamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjL
Løvspretten PreOHamar OK
Løten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark-
Pre
nasjP
Norgescup senior og løpstest juniorHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjM
Pinseløpet - UngdomsstafettKongsberg OLBuskerud-
nasjSM
26.5
Pinseløpet - Dag 3Kongsberg OLBuskerud-
nasjL
26.5
ti 6.6Pokalkamp 4 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
5.6*
on 7.6Sport 8-serien (Ungdom)Varteig OLØstfold-
nærM
SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
Foll-O-karusellen #2Måren OKAkershus og Oslo-
nærM
Nammo-cupLillehammer OKOppland-
nærL
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 4. løp, MarikollenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
to 8.6ROL klubbmesterskapRingerike OLBuskerud-
nærM
Ungdomsløp 5Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
Nordmarkskarusellen løp 3Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Grenlandskarusellen løp 8Skien OKTelemark-
nærL
Østmarka Flex-o løp 5Østmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
M
7.6*
fr 9.6
lø 10.6DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark-
nærM
KM Langdistanse ROKÅlgård OrienteringRogaland-
kretsL
KM mellomMarkane ILSogn og Fjordane-
kretsM
TIF Viking jubileumsløp / KM mellom HordalandTIF VikingHordaland-
kretsM
Varanger 2-dager dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
kretsM
KM mellom - Verdal 2-dagers, dag 1, KM mellomdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
Longyearbyen city-race, dag 1Svalbard TurnTroms-
nærM
IF Hellas' 100-årssprintIF HellasBuskerud-
nærS
29.5
sø 11.6KM mellom - Verdal 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
Longyearbyen city-race, dag 2Svalbard TurnTroms-
nærL
Eldstafetten MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsSM
GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsL
Jonsokløpet og PWT-cupFossekallen ILBuskerud-
kretsM
KM Stafett ROKÅlgård OrienteringRogaland-
kretsSM
MyrtrampenVang OLHedmark-
kretsL
TIF Viking jubileumsløp / KM ultralang Hordaland (HOK-rankingløp 4/2017)TIF VikingHordaland-
kretsU
KM-LangIL VetenSogn og Fjordane-
kretsL
7.6
Sport8 Flex-O cupGimle IFØstfold-
nær
F
M
u 24ma 12.6NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland-
nærL
ti 13.6Sprintcup 4 BergenVaregg FleridrettHordaland3
nærS
12.6*
7.rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærL
11.6
Vestfold Vårcup 9OL Tønsberg og omegnVestfold15
nærM
11.6*
on 14.6SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
Østfoldsprinten #4 finaleOK MossØstfold-
kretsS
VestMjøsa-cup 5Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
12.6
Foll-O-karusellen #3Ås ILAkershus og Oslo3
nærM
13.6*
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
to 15.6Østmarka Flex-o løp 6Østmarka OKAkershus og Oslo1
nær
F
M
15.6*
fr 16.6VeteranløpetIL ImåsAust-Agder0
nærM
13.6
lø 17.6BOKKERITTET 2017Brandval/Kongsvinger OKHedmark-
kretsS
KM sprint OpplandGjø-Vard OLOppland-
kretsS
MidtsommersprintenStokke ILVestfold8
kretsS
6.6
Odda 2-dagars 2017Odda OLHordaland-
nærM
sø 18.6KM Mellom OpplandGjø-Vard OLOppland-
kretsL
MidtsommerløpetStokke ILVestfold7
kretsM
6.6
Odda 2-dagars 2017Odda OLHordaland-
nærL
St. HanskutenOL GaulaSør-Trøndelag-
nærL
u 25ma 19.6
ti 20.63.sprintløp/nyb.Stord OrienteringHordaland0
nærS
18.6
VikebygdstafettenVikebygd ILRogaland-
nærSM
on 21.6SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder-
nær
F
M
OSI/GeoForm Rankingløp 9Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
to 22.6
fr 23.6Norsk O-Festival sprintFreidigSør-Trøndelag75
nasjS
5.6
Norsk O-Festival sprint EliteFreidigSør-Trøndelag20
intS
5.6
lø 24.6Norsk O-Festival langFreidigSør-Trøndelag77
nasjL
5.6
Norsk O-Festival lang EliteFreidigSør-Trøndelag19
intL
5.6
sø 25.6Norsk O-Festival mellomFreidigSør-Trøndelag76
nasjM
5.6
Norsk O-Festival mellom EliteFreidigSør-Trøndelag20
intM
5.6
u 26ma 26.6Kretssamling 13-16 HordalandHordalandHordaland-
kretsL
ti 27.6Kretssamling 13-16 HordalandHordalandHordaland-
kretsL
on 28.6Kretssamling 13-16 HordalandHordalandHordaland-
kretsL
Midnattsolgaloppen 2017, dag 1IL BUL-TromsøTroms132
intM
31.3
to 29.6Kretssamling 13-16 HordalandHordalandHordaland-
kretsL
Midnattsolgaloppen 2017, dag 2IL BUL-TromsøTroms132
intL
31.3
EYOC 29.jun-2.jul Banska Bystrica, SlovakiaNorges Orienteringsforbund-
intL
fr 30.6Kretssamling 13-16 HordalandHordalandHordaland-
kretsL
WOC 30.jun-8.jul Tartu, EstlandNorges Orienteringsforbund-
intL
Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1Kvikne IL
Tynset IF
Hedmark-
kretsM
lø 1.7Midnattsolgaloppen 2017, dag 3IL BUL-TromsøTroms132
intM
31.3
Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 2Kvikne IL
Tynset IF
Hedmark-
kretsM
sø 2.7Midnattsolgaloppen 2017, dag 4IL BUL-TromsøTroms132
intL
31.3
Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 3Kvikne IL
Tynset IF
Hedmark-
kretsL
u 27ma 3.7
ti 4.7
on 5.7
to 6.7Sørlandsgaloppen 2017, dag 1Hedrum OL
Larvik OK
Vestfold25
nasjS
26.6
fr 7.7Sørlandsgaloppen 2017, dag 2Hedrum OL
Larvik OK
Vestfold27
nasjL
26.6
lø 8.7Sørlandsgaloppen 2017, dag 3Hedrum OL
Larvik OK
Vestfold28
nasjM
26.6
sø 9.7Sørlandsgaloppen 2017, dag 4Hedrum OL
Larvik OK
Vestfold28
nasjL
26.6
u 28ma 10.7JWOC 10.-15.jul Maisansalo, FinlandNorges Orienteringsforbund-
intL
ti 11.7
on 12.7
to 13.7
fr 14.7HeidalsdiltenTormod SkilagOppland0
nærM
10.7
lø 15.7MyggklaskenTormod SkilagOppland0
nærM
10.7
sø 16.7
u 29ma 17.7
ti 18.7
on 19.7Morokulien 2-dagers, dag 1Brandval/Kongsvinger OK
Eidskog OL
Hedmark-
nasjM
to 20.7Morokulien 2-dagers, dag 2Brandval/Kongsvinger OK
Eidskog OL
Hedmark-
nasjL
fr 21.7
lø 22.7
sø 23.7
u 30ma 24.7
ti 25.7
on 26.7
to 27.7
fr 28.7
lø 29.7
sø 30.7
u 31ma 31.7
ti 1.8
on 2.8
to 3.8
fr 4.8Night Hawk Ringerike 2017Fossekallen IL
IL Tyrving
Natthauken IL
Ringerike OL
Buskerud
Akershus og Oslo
4
nasjSLK
18.5
lø 5.8Night Hawk Ringerike 2017Fossekallen IL
IL Tyrving
Natthauken IL
Ringerike OL
Buskerud
Akershus og Oslo
4
nasjSLK
18.5
sø 6.8KM sprintOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
Night Hawk Ringeriksløpet 2017Ringerike OLBuskerud-
kretsM
u 32ma 7.8
ti 8.8
on 9.8OSI/GeoForm Rankingløp 10Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
to 10.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland-
nasjL
30.6
Grenlandskarusellen løp 9Porsgrunn OLTelemark0
nærM
9.8
Ringerikskarusell 7Fossekallen ILBuskerud-
nærM
fr 11.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland-
nasjL
30.6
Hovedløpet sprintØystre Slidre ILOppland-
mestS
30.6
lø 12.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland-
nasjL
30.6
Hovedløpet langØystre Slidre ILOppland-
mestL
30.6
sø 13.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland-
nasjL
30.6
FilefjellmesterskapetTyin-Filefjell OrienteringsklubbOppland-
nærL
u 33ma 14.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland-
nasjL
30.6
ti 15.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland-
nasjL
30.6
Kretsstafetten (OLL)Øystre Slidre ILOppland-
nasjSL
13.8
Vestfold Høstcup 1Andebu ILVestfold-
nærM
8.rankingløpStord OrienteringHordaland-
nærL
13.8
Grenlandskarusellen 10OK SkeidiTelemark-
nærM
on 16.8Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 5. løp, sted ikke fastlagtRaumar Orientering
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
to 17.8
fr 18.8Sommerløpene i Rauland løp 1Porsgrunn OLTelemark-
kretsS
Veteranmesterskapet, sprintPorsgrunn OLTelemark-
nasjS
lø 19.8Sommerløpene i Rauland løp 2Porsgrunn OLTelemark-
kretsL
Veteranmesterskapet, langdistansePorsgrunn OLTelemark-
nasjL
Norgescup sprintSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland1
intS
13.8*
Publikumsløp Norgescup SprintSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland0
nærS
13.8*
sø 20.8Sommerløpene i Rauland løp 3Porsgrunn OLTelemark-
kretsM
Veteranmesterskapet, mellomdistansePorsgrunn OLTelemark-
nasjM
NM ultralangSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland-
mestU
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag-
nærL
Publikumsløp NM UltralangSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland-
nærL
u 34ma 21.8
ti 22.8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland-
nærL
Vestfold Høstcup 2Lardal OLVestfold-
nærS
9.rankingløpStord OrienteringHordaland-
nærL
20.8
on 23.8KSO Høst 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
to 24.8STOK Ungdomsløp 6 NidarøstNidarøst OKSør-Trøndelag-
kretsM
Grenlandskarusellen løp 11Skien OKTelemark-
nærL
Ringerikskarusell 8Ringerike OLBuskerud-
nærM
Østmarka-karusellen 7Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærL
fr 25.8Midt-Norsk Mesterskap SprintFrol ILNord-Trøndelag-
nasjS
lø 26.8Huldersprinten med KM langdistanseFet OLAkershus og Oslo-
kretsL
KM lang Hordaland (HOK-rankingløp 5/2017)Fana ILHordaland-
kretsL
KM langdistanseRingsaker OKHedmark-
kretsL
KM langdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OK Horten
Vestfold-
kretsL
KM MellomSveio OL - OrienteringRogaland-
kretsM
KM mellom ØstfoldSarpsborg OLØstfold-
kretsM
KM-langdistanseIL Pasvik HaukFinnmark-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap LangdistanseFrol ILNord-Trøndelag-
nasjL
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IL Vindbjart
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
KM lang Buskerud og PWT-cupHemsedal ILBuskerud-
kretsL
21.8
sø 27.8HyttefolkløpetTromsTroms-
nærM
KM stafettFet OLAkershus og Oslo-
kretsSM
KM stafettRingsaker OKHedmark-
kretsSM
KM stafettSandefjord OKVestfold-
kretsSM
KM- StafettKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsSS
KM stafett HordalandFana ILHordaland-
kretsSM
Midt-Norsk Mesterskap StafettFrol ILNord-Trøndelag-
nasjSM
Midt-Norsk Mesterskap Stafett - Individuelle klasserFrol ILNord-Trøndelag-
nasjM
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseIL VindbjartVest-Agder-
kretsM
KM stafett BuskerudHemsedal ILBuskerud-
kretsSM
KM stafett Buskerud - Individuelle klasserHemsedal ILBuskerud-
kretsM
u 35ma 28.8
ti 29.8Pokalkamp 6 BergenBergens TFHordaland-
nærL
Vestfold Høstcup 3Stokke ILVestfold-
nærM
4.sprintløpFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland-
nærS
27.8
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 9 - KringsjåHaugesund IL OrienteringRogaland-
nærM
29.8*
on 30.8KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 6. løp, sted ikke fastlagtEidsvoll OL
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
VestMjøsa-cup 6Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
28.8
to 31.8UngdomsløpOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsM
Grenlandskarusellen 12OK SkeidiTelemark-
nærM
Ringerikskarusell 9Ringerike OLBuskerud-
nærM
Østmarka-karusellen 8Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
fr 1.9
lø 2.9Euromeeting - mellomOK MossØstfold-
intM
HemingløpetHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
KM langMelhus ILSør-Trøndelag-
kretsL
KM langdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
KM SprintAlta OLFinnmark-
kretsS
Kretsmesterskap langdistanse KårvågKårvåg ILMøre og Romsdal-
kretsL
MjølnerløpetElverum OKHedmark-
kretsM
Sport8cup #?OK MossØstfold-
kretsM
Trolloløpet 2017OL TrolloVestfold-
kretsM
Vestlandsmesterskap (DM) langdistanse (HOK-rankingløp 6/2017)Haugesund IL Orientering
Hordaland
Rogaland
Hordaland
-
nasjL
sø 3.9Drammensløpet og PWT-cupSturla, IFBuskerud-
kretsL
Euromeeting/KM -eliteklasserVarteig OLØstfold-
intL
KM langdistanseVarteig OLØstfold-
kretsL
KM stafett NTOK og STOKSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
KM UltralangAlta OLFinnmark-
kretsU
Romeriksløpet, KM mellomdistanseRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
Vestlandsmesterskap (DM) stafettHaugesund IL Orientering
Hordaland
Rogaland
Hordaland
-
nasjSM
u 36ma 4.9
ti 5.9Sprintcup 5 BergenTIF VikingHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 4Hedrum OLVestfold-
nærM
10.rankingløpStord OrienteringHordaland-
nærL
3.9
GK5 / NK7Haugesund IL Orientering
Vikebygd IL
Rogaland0
nærM
4.9
on 6.9KSO Høst 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
AAOK-karusellen løp 9Froland ILAust-Agder0
nærS
5.9
VestMjøsa-cup 7Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
4.9
to 7.9NM langHalden SKØstfold-
mestL
Nordmarkskarusellen løp nr 6Kjelsås ILAkershus og Oslo-
nær
F
M
5.9
Grenlanskarusellen løp 13Porsgrunn OLTelemark0
nærL
6.9
Ringerikskarusell 10Ringerike OLBuskerud-
nærM
Østmarka-karusellen 9Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
fr 8.9NM mellom kvalifiseringHalden SKØstfold-
mestM
lø 9.9KM SprintSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsS
LillehammersprintenLillehammer OKOppland-
kretsS
MøllesprintenFitjar ILHordaland-
kretsM
NM mellom finalerHalden SKØstfold-
mestM
NM PreOHalden SKØstfold-
Pre
mestL
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
sø 10.9FjelldiltenLillehammer OKOppland-
nasjL
Folloløpet på NesoddenMåren OKAkershus og Oslo-
kretsM
NM stafettHalden SKØstfold-
mestSL
NM TempOHalden SKØstfold-
Pre
mestS
u 37ma 11.9
ti 12.9Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland-
nærL
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold-
nærM
5.sprintløpStord OrienteringHordaland-
nærS
10.9
on 13.9KSO Høst 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Sport8serien #5OK MossØstfold-
kretsM
AAOK-karusellen løp 10IL ImåsAust-Agder0
nærM
12.9
VestMjøsa-cup 8Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
11.9
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 7. løp, EkebergBækkelagets SK
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 14.9Grenlandskarusellen løp 14Skien OKTelemark-
nærL
Østmarka-karusellen 10Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærL
fr 15.9KM natt HordalandGneist, ILHordaland-
kretsLN
Tour de Trondheim, dag 1NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
lø 16.9Tour de Trondheim, dag 2NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
HOK-rankingfinale 2017IL GularHordaland-
kretsL
Høstløpet med Trimtex-cup finaleKolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
kretsM
Over SkauenEiker OLBuskerud-
nærU
Sport8serien finaleIndre Østfold OKØstfold-
nærL
Sprint LagårdEgersund OKRogaland-
kretsS
sø 17.9Tour de Trondheim, dag 3NTNUISør-Trøndelag-
kretsL
BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsM
Høstsprinten SunnmøreEmblem IL
Velledalen IL
Møre og Romsdal-
kretsS
KretsløpStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsM
Mellomdistanse OL Vallset/StangeOL Vallset/StangeHedmark-
kretsM
Trimtex Cup finaleÅs ILAkershus og Oslo-
kretsS
Sport8 Flex-O cup finaleGimle IFØstfold-
nær
F
M
u 38ma 18.9
ti 19.9Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold-
nærL
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 10 - Gard/KvalaHaugesund IL OrienteringRogaland-
nærM
19.9*
on 20.9Sørlandskarusellen/Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 21.9Østmarka-karusellen 11Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærMK
fr 22.9EikernattaEiker OLBuskerud-
nærLN
Natt -o-løpIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsMN
Norgescup sprint sr-jrByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjS
lø 23.9Finn Skedsmo minneløp 2017Hadeland OLOppland-
kretsU
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
O-idol og Norgescup finale sr-jrByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
sø 24.9NM junior stafettByåsen ILSør-Trøndelag-
mestSL
Tunevannet rundtSarpsborg OLØstfold-
kretsL
u 39ma 25.9
ti 26.9Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærM
Sprintcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 7Hedrum OLVestfold-
nærS
SturlanattaSturla, IFBuskerud-
nærMN
on 27.9Gimse by Night, fellesstartMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 28.9Nattpotta / Østmarka-karusellen 12Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærMN
fr 29.9
lø 30.9BlodsmakenAlta OLFinnmark-
nærU
Furugampen 2017Hamar OKHedmark-
kretsM
KjempesprekkenOslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
Tour de Orientering, dag 1Ålgård OrienteringRogaland-
kretsS
Tour de Orientering, dag 2Ålgård OrienteringRogaland-
kretsM
sø 1.10Tour de Orientering, dag 3Ålgård OrienteringRogaland-
kretsM
Fjellgeita EmblemEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
O-karusell 7, åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
RingrevenRingsaker OKHedmark-
kretsSM
u 40ma 2.10
ti 3.10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark-
nærM
on 4.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærLN
Harry Lagerts Nattcup 2017 BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 5.10
fr 6.10KM nattorienteringOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsLN
lø 7.10Hu og Hei GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsL
sø 8.10MarummilaSandefjord OKVestfold-
nærU
u 41ma 9.10
ti 10.10
on 11.10
to 12.10
fr 13.10Harry Lagerts Nattcup 2017 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
lø 14.10
sø 15.10
u 42ma 16.10
ti 17.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark-
nærM
on 18.10Nattcup 1 BergenFana ILHordaland-
nærLN
to 19.10
fr 20.10
lø 21.10Blodslitet 2017Fredrikstad SKØstfold0
nasjU
10.10
Blodslitet 2017 eliteklasserFredrikstad SKØstfold-
nasjU
sø 22.10
u 43ma 23.10
ti 24.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark-
nærM
on 25.10
to 26.10
fr 27.10
lø 28.10HardhausenSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsU
SkiensmilaSkien OKTelemark-
nærL
HuldertrampenLøten o-lagHedmark1
nærU
25.10
sø 29.10
u 44ma 30.10
ti 31.10
on 1.11
to 2.11
fr 3.11
lø 4.11HøstgampenHedrum OLVestfold-
kretsM
TrollnattaIL KollAkershus og Oslo1
nærMN
30.10
sø 5.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
kretsL
u 45ma 6.11
ti 7.11
on 8.11
to 9.11
fr 10.11
lø 11.11Rørholtmarka RundtOK SkeidiTelemark-
nærU
sø 12.11
u 46ma 13.11
ti 14.11
on 15.11Nattcup 2 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
to 16.11
fr 17.11
lø 18.11
sø 19.11
u 47ma 20.11
ti 21.11
on 22.11
to 23.11
fr 24.11
lø 25.11
sø 26.11
u 48ma 27.11
ti 28.11
on 29.11
to 30.11
fr 1.12
lø 2.12
sø 3.12
u 49ma 4.12
ti 5.12
on 6.12
to 7.12
fr 8.12
lø 9.12
sø 10.12
u 50ma 11.12
ti 12.12
on 13.12Nattcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærLN
Sandefjord Christmas CityraceSandefjord OKVestfold-
nærLN
to 14.12
fr 15.12
lø 16.12
sø 17.12
u 51ma 18.12
ti 19.12
on 20.12
to 21.12
fr 22.12
lø 23.12
sø 24.12O-Talk 2017Natthauken ILAkershus og Oslo0
nærSLK
8.2
u 52ma 25.12
ti 26.122.juledagsløpetKristiansand OKVest-Agder-
nærM
on 27.12
to 28.12
fr 29.12MarsipanløpetOL Toten-TrollOppland-
nærL
lø 30.12
sø 31.12Nyttårsløpet 2017OK MossØstfold-
nærM

Annonser

IOF Eventor