Terminliste

Avansert søk

85 arrangement treff mellom 22.09.2017 og 24.11.2017 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Arrangementets navn Arrangørorganisasjoner Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 38fr 22.9EikernattaEiker OLBuskerud44
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
Natt -o-løpIL TambarskjelvarSogn og Fjordane6
kretsMN
Norgescup sprint sr-jrByåsen IL
Orkanger IF
Sør-Trøndelag316
intSVis ruter i LiveloxResultat
lø 23.9HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane14
kretsL
O-trolleir MelsheiaSandnes IL (Rogaland)Rogaland47
nærL
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo38
nærUResultat
O-idol og Norgescup finale sr-jrByåsen IL
Orkanger IF
Sør-Trøndelag415
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Finn Skedsmos minneløp 2017Hadeland OLOppland95
kretsUStarttider
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland34
kretsUResultat
OS/GeoForm Rankingløp 17IL GeoFormAkershus og Oslo112
nærMVis ruter i LiveloxResultat
BOKKERITTET 2017 og SprintCup finaleBrandval/Kongsvinger OKHedmark34
nærSVis ruter i LiveloxResultat
KM NattStorsteinnes ILTroms20
kretsLResultat
sø 24.9NM junior stafettByåsen IL
Orkanger IF
Sør-Trøndelag76
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
KM UltralangStorsteinnes ILTroms20
kretsUResultat
Tunevannet rundtSarpsborg OLØstfold164
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
u 39ma 25.9Klubbranking 7 TengsEgersund OKRogaland25
nærM
25.9*
Klubbmesterskap - BogafjellGanddal ILRogaland80
nærL
25.9*
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland0
nærM
22.9
ti 26.9Sprintcupfinale BergenIL GularHordaland76
nærS
25.9*
Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark16
nærM
26.9*
Vis ruter i Livelox
Vestfold Høstcup 7Hedrum OLVestfold131
nærS
26.9*
Åpen 25-mannatestHalden SKØstfold26
nærM
25.9
Natt sprint - Bodøsjøen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærSN
25.9
Skumringskampen, løp 2 - SturlanattaSturla, IFBuskerud77
nærMN
26.9*
Vis ruter i Livelox
on 27.9Gimse by Night, fellesstartMelhus ILSør-Trøndelag93
nærMN
26.9*
Vis ruter i Livelox
SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder20
nær
F
M
26.9
Longyearbyen 27 09 2017Svalbard TurnTroms0
nærLK
26.9
Nattjakta 1Eidskog OLHedmark25
nærMN
27.9*
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo109
nærMN
25.9*
to 28.9Råtasskarusellen 2017 # 14Indre Østfold OKØstfold7
nærM
27.9
Pollicup 1OK SkeidiTelemark17
nærS
26.9
SO-Cup Løp 10Stavanger OrienteringsklubbRogaland14
nærM
28.9*
Nattpotta / Østmarka-karusellen 12Østmarka OKAkershus og Oslo12
nærMN
27.9
fr 29.9KM-natt, TelemarkPorsgrunn OLTelemark20
kretsLN
26.9
lø 30.9BlodsmakenAlta OLFinnmark19
nærU
29.9
Furugampen 2017Hamar OKHedmark72
kretsM
26.9
KjempesprekkenOslostudentenes IKAkershus og Oslo43
nærU
27.9
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark117
kretsL
26.9
Tour de Orientering, dag 1Ålgård OrienteringRogaland100
kretsS
25.9
Tour de Orientering, dag 2Ålgård OrienteringRogaland106
kretsM
25.9
sø 1.10Tour de Orientering, dag 3Ålgård OrienteringRogaland105
kretsM
25.9
Ringreven individueltRingsaker OKHedmark18
nærM
26.9
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag0
kretsSM
27.9
RingrevenRingsaker OKHedmark8
kretsSM
26.9
O-karusell 7, åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag6
kretsU
28.9
Fjellgeita EmblemEmblem ILMøre og Romsdal8
kretsL
27.9
u 40ma 2.10Klubbranking 8 Bakkebø/LagårdEgersund OKRogaland8
nærS
2.10*
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland-
nærM
ti 3.10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark4
nærM
3.10*
Nattløp - MaskinistenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærSN
2.10*
on 4.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag4
nærLN
1.10*
Harry Lagerts Nattcup 2017 BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo18
nærMN
2.10*
to 5.10Pollicup 2OK SkeidiTelemark6
nærS
3.10
fr 6.10KM nattorienteringOK SkøynarNord-Trøndelag6
kretsLN
3.10
Hu&Hei SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
nærM
lø 7.10Hu og Hei GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsL
sø 8.10
u 41ma 9.10Skumringskampen løp 3Asker SkiklubbAkershus og Oslo5
nærLN
8.10
ti 10.10
on 11.10NATTJAKTA 2017 #3Brandval/Kongsvinger OKHedmark3
nærMN
9.10
to 12.10Pollicup 3OK SkeidiTelemark3
nærS
10.10
fr 13.10Kretssamling 13-16 HordalandHordalandHordaland7
kretsLK
1.10
Harry Lagerts Nattcup 2017 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
KM Natt AAOK / VAOKIF TraumaAust-Agder3
kretsMN
10.10
lø 14.10Kretssamling 13-16 HordalandHordalandHordaland7
kretsLK
1.10
RondslitetRond OLOppland8
nærL
13.10
AAOK Karusel løp 11 - individueltØyestad IF allianseAust-Agder2
nærS
13.10
AAOK karusellen løp 11 - StafettØyestad IF allianseAust-Agder0
nærSS
10.10
sø 15.10Kretssamling 13-16 HordalandHordalandHordaland7
kretsLK
1.10
2-MilaAsker SkiklubbAkershus og Oslo19
nærU
2.10
Lillomarka Nord/SørIL GeoForm
Lillomarka OL
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo9
nær
F
U
10.10
MarummilaSandefjord OKVestfold9
nærU
11.10
u 42ma 16.10Skumringskampen løp 4Asker SkiklubbAkershus og Oslo5
nærLN
15.10
ti 17.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark2
nærS
17.10*
on 18.10Nattcup 1 BergenFana ILHordaland-
nærLN
16.10
to 19.10Pollicup finaleOK SkeidiTelemark1
nærS
17.10
fr 20.10
lø 21.10Blodslitet 2017Fredrikstad SKØstfold109
nasjU
10.10
Blodslitet 2017 eliteklasserFredrikstad SKØstfold15
nasjU
10.10
sø 22.10
u 43ma 23.10Skumringskampen, finaleRøyken OLBuskerud4
nærMN
22.10
ti 24.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark2
nærS
24.10*
on 25.10
to 26.10
fr 27.10
lø 28.10HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland9
kretsU
20.10
SkiensmilaSkien OKTelemark-
nærL
HuldertrampenLøten o-lagHedmark8
nærU
25.10
sø 29.10Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag9
nær
F
M
28.10*
u 44ma 30.10
ti 31.10
on 1.11
to 2.11
fr 3.11
lø 4.11HøstgampenHedrum OLVestfold-
kretsM
TrollnattaIL KollAkershus og Oslo4
nærMN
30.10
sø 5.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud6
kretsL
30.10
GraneløpetIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder-
nærL
30.10
u 45ma 6.11
ti 7.11
on 8.11
to 9.11
fr 10.11
lø 11.11Roots-leir RogalandSandnes IL (Rogaland)Rogaland1
nærL
5.11
Rørholtmarka RundtOK SkeidiTelemark1
nærU
7.11
sø 12.11
u 46ma 13.11
ti 14.11
on 15.11Nattcup 2 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
13.11
to 16.11
fr 17.11
lø 18.11
sø 19.11
u 47ma 20.11
ti 21.11
on 22.11
to 23.11
fr 24.11

Annonser

IOF Eventor