Terminliste

Avansert søk

74 arrangement treff mellom 20.02.2018 og 22.04.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Arrangementets navn Arrangørorganisasjoner Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 8ti 20.2Urb-O løp 7 JaktstartVaregg FleridrettHordaland59
nærSNResultat
on 21.2Nattløp ØlbergskogenStavanger OrienteringsklubbRogaland80
nærMNResultat
På sokkelestenSvalbard TurnTroms15
nærSResultat
to 22.2Torsdagsløp FebruarStavanger OrienteringsklubbRogaland21
nærLNResultat
Natt-sprint-karusell - Løp 8 - Vormedal skoleHaugesund IL OrienteringRogaland9
nærSN
fr 23.2
lø 24.2Vinterkarusell Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland40
nærL
24.2*
sø 25.2
u 9ma 26.2
ti 27.2Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo15
nærMN
26.2*
on 28.2Vinter-Jukola 17Hedrum OLVestfold6
nærMN
28.2*
Vinterråtassen 2018 # 5Indre Østfold OKØstfold4
nærMN
27.2
to 1.3
fr 2.3Heimdal Vintersprint, dag 1OL TrollelgSør-Trøndelag12
nærSN
28.2
lø 3.3Heimdal Vintersprint, dag 2OL TrollelgSør-Trøndelag12
nærS
28.2
OCAD-kursNord-Trøndelag
Sør-Trøndelag
Nord-Trøndelag
Sør-Trøndelag
10
kretsL
15.2
sø 4.3
u 10ma 5.3
ti 6.3
on 7.3Vinter-Jukola 18OK SkeidiTelemark6
nærMN
6.3*
Jaktstart nattløpÅlgård OrienteringRogaland6
nærMN
7.3*
Vinterråtassen 2018 # 6Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
6.3
to 8.3
fr 9.3
lø 10.3Tromsø ski-oIL BUL-TromsøTroms9
S
nasjS
5.3
sø 11.3Tromsø ski-oIL BUL-TromsøTroms16
S
nasjM
5.3
u 11ma 12.3
ti 13.3Hemingkjappen m/innlagt intro til ski-oHeming OrienteringAkershus og Oslo-
S
nær
F
M
on 14.3Nattcupfinale BergenBergens TFHordaland-
nærLN
12.3
Tjensvoll rundt - GeomatikkdageneStavanger OrienteringsklubbRogaland2
nærM
14.3*
Vinter-Jukola 19Larvik OKVestfold7
nærMK
13.3
Vinterråtassen 2018 # 7Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
13.3
to 15.3
fr 16.3NattsvermerenFredrikstad SKØstfold5
nasjLN
13.3
Bergen Sprint Camp 2018, treningVaregg FleridrettHordaland106
nasjS
5.3
Bergen Sprint Camp 2018, nattsprintVaregg FleridrettHordaland145
nasjSN
5.3
lø 17.3Bergen Sprint Camp 2018, sprintVaregg FleridrettHordaland147
nasjS
5.3
Bergen Sprint Camp 2018, sprintVaregg FleridrettHordaland145
nasjS
5.3
BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold7
nasjL
13.3
KOK 2-dagers, dag 1Kristiansand OKVest-Agder18
nasjM
13.3
Damenes dagGanddal ILRogaland1
nærM
17.3*
Vinterkarusell VagleskogenGanddal ILRogaland6
nærM
17.3*
sø 18.3Bergen Sprint Camp 2018, finalesprintVaregg FleridrettHordaland145
nasjS
5.3
KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKVest-Agder18
nasjL
13.3
u 12ma 19.3
ti 20.3
on 21.3Vinterjukola 20Porsgrunn OLTelemark6
nærLK
20.3
Vinterråtassen 2018 # 8Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
20.3
to 22.3
fr 23.3
lø 24.3Vestfold 2 dagersSandefjord OKVestfold-
kretsM
sø 25.3Vestfold 2-dagersLarvik OKVestfold10
kretsM
20.3
u 13ma 26.3
ti 27.3
on 28.3
to 29.3
fr 30.3
lø 31.3
sø 1.4
u 14ma 2.4RingerikskarusellenFossekallen ILBuskerud-
nærM
ti 3.4SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
Oslo City Cup, Løp nr 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærS
on 4.4
to 5.4Sprintcup 1Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
TA-sprint 1Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
fr 6.4KM-nattSøgne og Songdalen OKVest-Agder-
kretsMN
lø 7.4KM Natt HordalandStord OrienteringHordaland-
kretsLN
Lørdagskjappen, eliteklasserOK MossØstfold21
intM
2.4
Lørdagskjappen OK MossØstfold13
nasjM
2.4
sø 8.4Kristtornløpet (HOK-ranking 1/2018)Stord OrienteringHordaland-
kretsL
SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold19
intL
2.4
u 15ma 9.4
ti 10.4EM testløp sprintLillomarka OLAkershus og Oslo-
intS
KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Oslo City CupLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsS
Sprintcup 1 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
9.4
Vestfold vårcup 1Stokke ILVestfold-
nærS
8.4
GK1Vikebygd ILRogaland0
nærM
9.4
on 11.4AAOK-karusellen løp 1IF TraumaAust-Agder-
nær
F
M
10.4
to 12.4KM-Natt Oslo/AkershusBækkelagets SKAkershus og Oslo-
kretsLN
TA-sprint 2OK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
Drammen City Cup - Løp 1Sturla, IFBuskerud-
nærS
fr 13.4
lø 14.4Norwegian Spring - VårsprettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjM
Norwegian Spring - VårstafettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjSM
sø 15.4BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
Kretsløp Langavatnet/fotland LangdistanseEgersund OKRogaland-
kretsL
Norwegian Spring - SolrenningenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold-
nasjL
u 16ma 16.4
ti 17.4KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Pokalkamp 1 BergenIL GularHordaland-
nærL
Vår cupHedrum OLVestfold-
nærM
on 18.4Østfoldsprinten - 1Fredrikstad SKØstfold-
kretsS
AAOK-karusellen løp 2IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder2
nær
F
M
17.4
to 19.4Drammen City Cup - løp 2Konnerud ILBuskerud-
nærS
Sprintcup 3Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
Grenlandskarusell løp 3Skien OKTelemark-
nærM
19.4*
fr 20.4
lø 21.4SørløpeneüOK SørVest-Agder-
kretsS
Vårsleppet - mellomBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsM
Vårsleppet - sprintBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
Tour de Orientering, prologÅlgård OrienteringRogaland-
kretsS
Tour de Orientering, mellomÅlgård OrienteringRogaland-
kretsM
Jubileumstarten - OTO 70 år jubileumkarusell 2018 - løp 1OL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsM
9.4
sø 22.4Tour de Orientering, jaktstartÅlgård OrienteringRogaland-
kretsL
SørløpeneOK SørVest-Agder-
kretsM
VårløpetPorsgrunn OLTelemark-
kretsM

Annonser

IOF Eventor