Terminliste

176 arrangement treff mellom 24.05.2018 og 26.06.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 21to 24.5Ungdomsløp 2Byåsen ILSør-Trøndelag187
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Verdens orienteringsdag WOD-SkolesprintHisøy OKAust-Agder-
nærS
Verdens orienteringsdag WODFossekallen ILBuskerud-
nærS
Nordmarkskarusellen - løp 1IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Råtasskarusellen 2018 #4Indre Østfold OKØstfold41
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Karusell 2, SælandskogenÅlgård OrienteringRogaland43
nærMResultat
Grenlandskarusellen 6, SkeidimilaOK SkeidiTelemark64
nærLVis ruter i LiveloxResultat
O-karusell 3, mosjonsorienteringEidskog OLHedmark74
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Verdas o-dagIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
nærS
Torsdagsløp nr. 6Rudsbygd ILOppland8
nærS
fr 25.5Verdens Orienteringsdag (WOD) , SkolesprintHisøy OKAust-Agder-
nærS
lø 26.5NM sprint finalerSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland160
mestSVis ruter i LiveloxResultat
RekruttenHisøy OKAust-Agder19
nærSResultat
Sprint SetermoenBardu ILTroms9
kretsS
Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018Førde ILSogn og Fjordane39
kretsMResultat
Unionsmatchen, IndivdueltRingerike OLBuskerud268
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold21
nærM
NM sprint kvalifiseringSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland296
mestSVis ruter i LiveloxResultat
FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag47
kretsSMVis ruter i LiveloxResultat
HjalmarløpetSkien OKTelemark160
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
sø 27.5Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold21
nærM
RingeriksløpetRingerike OLBuskerud332
kretsMStarttider
Unionsmatchen, StafettRingerike OLBuskerud64
kretsSMVis ruter i Livelox
NM sprintstafettSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland66
mestSS
23.5
Sunnfjordorienteringa Jakstart 2018Førde ILSogn og Fjordane16
nærL
26.5
VårløpetHedrum OLVestfold224
kretsM
24.5
Starttider
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 2Nittedal OLAkershus og Oslo12
nær
F
L
27.5*
Vis ruter i Livelox
KM mellomdistanseMalvik ILSør-Trøndelag213
nærM
26.5*
Starttider
Herjangen o-løpBjerkvik IF
Troms
Nordland
Troms
-
nærM
O-Stafesten 2018Kvikne ILHedmark16
nærSM
25.5*
Publikumsløp NM-SprintSandnes IL (Rogaland)Rogaland17
nærS
26.5
u 22ma 28.5Klubbranking 4 GaudlandEgersund OKRogaland13
nærM
28.5*
Klubbkarusell løp 2 - KalbergskogenGanddal ILRogaland35
nærM
28.5*
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 3 - WOD editionLillomarka OLAkershus og Oslo34
nær
F
M
28.5*
ti 29.5Pokalkamp 3 BergenAskøy OLHordaland62
nærL
28.5*
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder6
nær
F
M
28.5
AB-Karusell nr. 2 og poengløp nr. 8 i OBIKHaslum ILAkershus og Oslo-
nærL
Vestfold Vårcup 6Larvik OKVestfold88
nærS
27.5*
6.rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland4
nærL
29.5*
Sport8serien løp 3Trøsken ILØstfold59
nærL
27.5
Nærløpskarusellen 4 LindøyHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
M
29.5*
Østmarka Flex-o løp 4Østmarka OKAkershus og Oslo18
nær
F
M
28.5
Le Tour de Glåmdal 2Odal OL - OrienteringHedmark8
nærM
28.5
on 30.5OSI/GeoForm Rankingløp 6Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Foll-O-karusellen #1Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo27
nærM
27.5*
FryaRingebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland-
nærM
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane-
nærL
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 3. løp, Sten-Tærud skoleNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærP
Raumar O-karusell 3 - "Drømmemila"Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
VestMjøsa-cup 3Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland21
nærM
28.5
to 31.5STOK ungdomsløp 3Melhus ILSør-Trøndelag28
kretsL
29.5*
Nordmarkskarusell, Løp nr 2, OBIK løp nr 9Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærL
SO-Cup løp 4Stavanger OrienteringsklubbRogaland9
nærM
31.5*
Grenlandskarusell løp 7Skien OKTelemark16
nærL
30.5*
Råtasskarusellen 2018 #5Indre Østfold OKØstfold2
nærM
30.5
Ringerikskarusellen 3Fossekallen ILBuskerud-
nærM
28.5
Torsdagsløp nr. 7Lillehammer OKOppland0
nærL
31.5*
fr 1.6Trondheim Open, dag 1Nidarøst OKSør-Trøndelag55
kretsS
29.5
lø 2.6100 års jubileumsløpSande SportsklubbVestfold35
nærL
29.5
KM Lang HordalandVaregg FleridrettHordaland0
kretsL
KM sprintGjø-Vard OL
Oppland
Oppland23
kretsS
29.5
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder6
kretsL
29.5
Rotekoppen Breimsbygda ILSogn og Fjordane9
nasjM
1.6
15-stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo5
kretsSM
28.5
Trondheim Open, dag 2Wing OKSør-Trøndelag45
nasjM
29.5
RekruttleirHaugesund IL OrienteringRogaland0
nærS
31.12
O-treffen 2018Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo16
Pre
nasjL
27.5
Alta 2-dagersAlta OLFinnmark34
nasjM
30.5
sø 3.6Alta 2-dagers jaktstartAlta OLFinnmark32
kretsL
31.5
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder4
kretsM
29.5
GlåmdalsløpetGrue ILHedmark15
kretsL
28.5
KM mellomGjø-Vard OL
Oppland
Oppland24
kretsM
29.5
KompisstafettenSamnanger ILHordaland0
kretsSM
Lierbygda Dobbelt TempOLierbygda OLBuskerud5
Pre
nasjT
28.5
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo185
kretsL
28.5
Trondheim Open, dag 3Wing OKSør-Trøndelag53
nasjM
29.5
Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4OL Tønsberg og omegnVestfold41
kretsS
29.5
MellomdistanseKårvåg ILMøre og Romsdal1
krets
F
M
31.5
Supersprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 5OL Tønsberg og omegnVestfold36
kretsS
29.5
u 23ma 4.6Råtassløp 1Heming OrienteringAkershus og Oslo9
nærL
3.6*
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo11
nær
F
M
4.6*
ti 5.6Pokalkamp 4 BergenFana ILHordaland11
nærL
4.6*
Klubbkamp/UngdomscupEgersund OKRogaland-
nærS
Vestfold Vårcup 7Sandefjord OKVestfold57
nærM
3.6*
7. rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
GK4Vikebygd ILRogaland2
nærL
4.6
NØK-karusell, løp 2Vingelen ILHedmark3
nær
F
M
3.6
Saltenkarusell 5 - Bueskytebanen, ArliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nærM
4.6*
SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder4
nær
F
S
4.6*
Østmarka Flex-o løp 5Østmarka OKAkershus og Oslo6
nær
F
M
4.6
on 6.6Østfoldsprinten FinaleHalden SKØstfold6
nærL
3.6
AAOK-karusellen løp 6Hope ILAust-Agder0
nær
F
L
5.6*
Foll-O-karusellen #2Måren OKAkershus og Oslo13
nærM
4.6
Klubbranking 3Samnanger ILHordaland0
nærL
6.6*
Nammo-cup 3Vang OLHedmark15
nærM
4.6*
Raumar O-karusell 4Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
SorperoaTormod SkilagOppland-
nærM
Rekruttløp HvalstrandAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nærS
to 7.6UngdomsløpOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsM
Nordmarkskarusellen - Løp nr 3Heming OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Karusell 3Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Førde IL Nærløp MasdalFørde ILSogn og Fjordane5
nærM
7.6*
Grenlandskarusellen 8Porsgrunn OLTelemark8
nærL
6.6
Råtasskarusellen 2018 #6Indre Østfold OKØstfold2
nærM
6.6
Torsdagsløp nr. 8Lillehammer OKOppland-
nærL
Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubbHedrum OLVestfold23
nærM
3.6
fr 8.6
lø 9.6Gromløpet - KM mellom Trimtex CupLillomarka OLAkershus og Oslo68
kretsM
4.6
Varanger 2-dageres dag1Varanger OrienteringslagFinnmark1
kretsM
6.6
O-troll SamlingSandnes IL (Rogaland)Rogaland1
nærL
7.6
Pre-o helg i HedmarkLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark20
Pre
kretsP
4.6
Verdal OK 2-dagers, dag 1Verdal OKNord-Trøndelag14
kretsM
4.6
KM mellomdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Trollo
Vestfold30
kretsM
4.6
Sørreisa OLSørreisa OLTroms8
kretsL
28.5
KM Mellom NordlandKorgen ILNordland4
kretsM
5.6
Pre-o helg i Hedmark, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark15
Pre
kretsT
4.6
sø 10.6Verdal OK 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag14
kretsL
4.6
Hemingsprinten (prolog + jaktstart), prologHeming OrienteringAkershus og Oslo5
nærS
3.6
Hemingsprinten (prolog + jaktstart), jaktstartHeming OrienteringAkershus og Oslo5
nærS
3.6
KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 3/2018)Bergens TFHordaland-
kretsU
Prøve-NM knockout sprintHeming OrienteringAkershus og Oslo13
nærS
3.6
Raumar O-karusell 5 - "Klubbmesterskap"Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland4
kretsL
6.6
Varanger 2 dagers 2 dagLaksefjord ILFinnmark-
kretsM
Varteig O-lagVarteig OLØstfold4
nær
F
L
9.6
JonsokløpetFossekallen ILBuskerud6
kretsM
4.6
KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Trollo
Vestfold24
kretsS
4.6
KM Ultralang NordlandHerringen IL
Olderskog IL
Nordland4
kretsU
5.6
Pre-o helg i HedmarkLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark20
Pre
kretsP
4.6
RingsakersprintenRingsaker OKHedmark0
kretsM
6.6
Lagkonkurranse Verdal 2-dagersVerdal OKNord-Trøndelag0
kretsLS
7.6
Mellomdistanse GibostadOK SilsandTroms5
kretsM
7.6
u 24ma 11.6NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland-
nærL
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo10
nær
F
M
11.6*
ti 12.6Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5Haugesund IL Orientering
Torvastad IL
Rogaland-
nærM
Vestfold Vårcup 8OL Tønsberg og omegnVestfold50
nærM
10.6*
8. rankingløp SunnhordlandHalsnøy OL
Stord Orientering
Hordaland-
nærL
Råtassløp og O-Gøy Cupen - løp 2IL KollAkershus og Oslo3
nærM
31.12
SaltenkarusellTverlandet ILNordland-
nærM
SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
10.6*
Østmarka Flex-o løp 6Østmarka OKAkershus og Oslo4
nær
F
M
11.6
on 13.6VagleskogstafettenGanddal ILRogaland0
nærSM
13.6*
Vagleskogstafetten - individuelle klasserGanddal ILRogaland0
nærM
13.6*
Foll-O-karusellen #3Ås ILAkershus og Oslo14
nærM
12.6
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 4. løp, HvalstjernFet OL
Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærP
Strand Ringebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland-
nærM
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag4
nærM
10.6
to 14.6Råtasskarusellen 2018 #7Indre Østfold OKØstfold1
nærM
13.6
STOK Ungdomsløp nr 5 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag3
nærM
12.6*
Torsdagsløp nr. 9Øyer-Tretten IFOppland-
nærL
fr 15.6Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold88
nærS
13.6*
VeteranløpetIF TraumaAust-Agder1
nærM
12.6
lø 16.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold123
kretsS
12.6
Johan og Halvor-løpetViul OrienteringsklubbBuskerud-
nærM
16.6*
sø 17.6Asbjørn Bakkens minneløpLillehammer OKOppland5
kretsM
11.6
MidtsommerløpetStokke ILVestfold137
kretsM
12.6
St. HanskutenOL GaulaSør-Trøndelag4
nærL
15.6
EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsSM
u 25ma 18.6Klubbkarusell løp 3 - LyngholenGanddal ILRogaland0
nærS
18.6*
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 6Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
18.6*
ti 19.6SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder-
nær
F
M
Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på StorhaugStavanger OrienteringsklubbRogaland12
nærS
19.6*
2. sprintløp/nybegynnerkarusellStord OrienteringHordaland-
nærS
Klubbkarusell 6 StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
19.6*
Østmarka Flex-o løp 7Østmarka OKAkershus og Oslo5
nær
F
M
18.6
on 20.6OSI/GeoForm Rankingløp 10Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Klubbranking 4Samnanger ILHordaland0
nærL
20.6*
TunebuhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
to 21.6Råtasskarusellen 2018 #8, med klubbmesterskapIndre Østfold OKØstfold2
nærM
20.6
fr 22.6Norsk O-Festival sprintFossum IFAkershus og Oslo500
nasjS
4.6
Norsk O-festival sprint EliteFossum IFAkershus og Oslo144
intS
4.6
lø 23.6Norsk O-festival Lagkonkurranse 8-12 årFossum IFAkershus og Oslo0
nasjSL
17.6
Norsk O-Festival langFossum IFAkershus og Oslo592
nasjL
4.6
Norsk O-festival lang EliteFossum IFAkershus og Oslo137
intL
4.6
Norsk O-festival, UngdomsarrangementFossum IFAkershus og Oslo0
LPre
kretsP
17.6
sø 24.6ROOTS treningssamling 24-28 juniRogalandRogaland13
nærM
27.5
Norsk O-Festival mellomFossum IFAkershus og Oslo571
nasjM
4.6
Norsk O-festival mellom EliteFossum IFAkershus og Oslo141
intM
4.6
u 26ma 25.6
ti 26.6SørlandskarusellenVest-AgderVest-Agder-
nær
F
M