Norwegian Orienteering Federation

Event calendar

188 events were found between 20/05/2018 and 22/06/2018 with the following selection: Norges Orienteringsforbund, IOF, International event, Championship event, National event, Regional event, Local event.

Date Event Organiser Regions
Cmp
D
Cl
F
F
ED
T
ED
w 20Sun 20/5Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup LangdistanseKongsberg OLBuskerud1428
natLShow routes in LiveloxResults
ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark409
natMShow routes in LiveloxResults
w 21Mon 21/5Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup MellomdistanseKongsberg OLBuskerud1292
natMShow routes in LiveloxResults
LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark376
natLShow routes in LiveloxResults
Tue 22/5SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder47
loc
F
M
Saltenkarusell 4 - MørkvedbuktaBodø og Omegn IF OrienteringNordland35
locM
Lena sprint (WOD)OL Toten-TrollOppland6
locS
Østmarka Flex-o løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo56
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
Wed 23/5OSI/GeoForm Rankingløp 5 / WODIL GeoFormAkershus og Oslo-
locMShow routes in Livelox
AAOK-karusellen løp 5Aust-Agder
Gjerstad IL
Aust-Agder62
loc
F
M
22/5
Verdens orienteringsdag (WOD)OL Tønsberg og omegnVestfold-
locM
1. sprintløp/nybegynnerkarusell (WOD)Fitjar IL
Stord Orientering
Hordaland3
locS
23/5*
Show routes in Livelox
Førde IL Nærløp Jølster SkisenterFørde ILSogn og Fjordane12
locM
23/5*
Klubbranking 2 / WODSamnanger ILHordaland0
locL
23/5*
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 2. løp, BråteåsenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
T
locP
Raumar O-karusell 2 - WODRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
locM
VinstraTormod SkilagOppland-
locM
World Orienteering Day - Rekruttløp FossumFossum IFAkershus og Oslo3
locM
22/5
Park-O-Sprint (WOD)Asker SkiklubbAkershus og Oslo-
locS
Park o-karusellen/WODØstmarka OKAkershus og Oslo-
locS
Verdens Orienterings Dag (WOD)Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo-
locM
Nammo-Cup etappe 2Elverum OK
Ringsaker OK
Hedmark96
locM
21/5*
Start times
Thu 24/5Ungdomsløp 2Byåsen ILSør-Trøndelag153
locM
23/5*
Verdens orienteringsdagFossekallen ILBuskerud-
locS
Nordmarkskarusellen - løp 1IL KollAkershus og Oslo-
locM
Karusell 2, SælandskogenÅlgård OrienteringRogaland15
locM
24/5*
Grenlandskarusellen 6, SkeidimilaOK SkeidiTelemark41
locL
23/5
O-karusell 3, mosjonsorienteringEidskog OLHedmark0
locM
24/5*
Råtasskarusellen 2018 #4Indre Østfold OKØstfold4
locM
23/5
Verdas o-dagIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
locS
Torsdagsløp nr. 6Rudsbygd ILOppland2
locS
23/5
Fri 25/5
Sat 26/5NM sprint finalerSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland-
champsS
RekruttenHisøy OKAust-Agder4
locS
24/5
Sprint SetermoenBardu ILTroms5
regS
24/5
Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018Førde ILSogn og Fjordane8
regM
24/5
Unionsmatchen, IndivdueltRingerike OLBuskerud262
regM
21/5
Show routes in Livelox
Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold21
locM
23/5
NM sprintSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland293
champsS
23/5
Start times
FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag32
regRM
24/5
HjalmarløpetSkien OKTelemark135
regM
25/5*
Sun 27/5Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold21
locM
23/5
RingeriksløpetRingerike OLBuskerud268
regM
24/5*
Unionsmatchen, StafettRingerike OLBuskerud64
regRM
21/5
Show routes in Livelox
VårløpetHedrum OLVestfold201
regM
24/5
NM sprintstafettSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland66
champsRS
23/5
Sunnfjordorienteringa Jakstart 2018Førde ILSogn og Fjordane7
locL
24/5
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 2Nittedal OLAkershus og Oslo4
loc
F
L
27/5*
KM mellomdistanseMalvik ILSør-Trøndelag190
locM
22/5
Herjangen o-løpBjerkvik IF
Troms
Nordland
Troms
-
locM
O-Stafesten 2018Kvikne ILHedmark12
locRM
23/5
Publikumsløp NM-SprintSandnes IL (Rogaland)Rogaland7
locS
26/5
w 22Mon 28/5Klubbranking 4 GaudlandEgersund OKRogaland4
locM
28/5*
Klubbkarusell løp 2 - KalbergskogenGanddal ILRogaland27
locM
28/5*
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
locM
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 3Lillomarka OLAkershus og Oslo21
loc
F
M
28/5*
Tue 29/5Pokalkamp 3 BergenAskøy OLHordaland24
locL
28/5*
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder-
loc
F
M
AB-Karusell nr. 2 og poengløp nr. 8 i OBIKHaslum ILAkershus og Oslo-
locL
Vestfold Vårcup 6Larvik OKVestfold71
locS
27/5*
6.rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland2
locL
29/5*
Sport8serien løp 3Trøsken ILØstfold17
locL
27/5
Nærløpskarusellen 3 LindøyHaugesund IL OrienteringRogaland0
loc
F
M
29/5*
Østmarka Flex-o løp 4Østmarka OKAkershus og Oslo10
loc
F
M
28/5
Le Tour de Glåmdal 2Odal OL - OrienteringHedmark3
locM
28/5
Wed 30/5OSI/GeoForm Rankingløp 6Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
locM
Foll-O-karusellen #1Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo16
locM
27/5*
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane-
locL
FryaRingebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland-
locM
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 3. løp, Sten-Tærud skoleNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
T
locP
Raumar O-karusell 3 - "Drømmemila"Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
locM
VestMjøsa-cup 3Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland15
locM
28/5
Thu 31/5STOK ungdomsløp 3Melhus ILSør-Trøndelag-
regL
Nordmarkskarusell, Løp nr 2, OBIK løp nr 9Nydalens SKAkershus og Oslo-
locL
SO-Cup løp 4Stavanger OrienteringsklubbRogaland5
locM
31/5*
Grenlandskarusell løp 7Skien OKTelemark8
locL
30/5*
Råtasskarusellen 2018 #5Indre Østfold OKØstfold1
locM
30/5
Ringerikskarusellen 3Fossekallen ILBuskerud-
locM
28/5
Torsdagsløp nr. 7Lillehammer OKOppland-
locL
Fri 1/6Trondheim Open, dag 1Nidarøst OKSør-Trøndelag32
regS
29/5
Sat 2/6100 års jubileumsløpSande SportsklubbVestfold22
locL
29/5
KM Lang HordalandVaregg FleridrettHordaland0
regL
KM sprintGjø-Vard OL
Oppland
Oppland18
regS
29/5
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder6
regL
29/5
Rotekoppen Breimsbygda ILSogn og Fjordane4
natM
26/5
15-stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo4
regRM
28/5
Trondheim Open, dag 2Wing OKSør-Trøndelag16
natM
29/5
RekruttleirHaugesund IL OrienteringRogaland0
locS
31/12
O-treffen 2018Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo12
T
natL
27/5
Alta 2-dagersAlta OLFinnmark26
natM
30/5
Sun 3/6Alta 2-dagers jaktstartAlta OLFinnmark26
regL
31/5
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder4
regM
29/5
GlåmdalsløpetGrue ILHedmark5
regL
28/5
KM mellomGjø-Vard OL
Oppland
Oppland17
regM
29/5
KompisstafettenSamnanger ILHordaland0
regRM
Lierbygda Dobbelt TempOLierbygda OLBuskerud3
T
natT
28/5
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo106
regL
28/5
Trondheim Open, dag 3Wing OKSør-Trøndelag17
natM
29/5
Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4OL Tønsberg og omegnVestfold31
regS
29/5
MellomdistanseKårvåg ILMøre og Romsdal0
reg
F
M
31/5
Supersprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 5OL Tønsberg og omegnVestfold26
regS
29/5
w 23Mon 4/6Råtassløp 1Heming OrienteringAkershus og Oslo4
locL
3/6*
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo8
loc
F
M
4/6*
Tue 5/6Pokalkamp 4 BergenFana ILHordaland-
locL
4/6*
Klubbkamp/UngdomscupEgersund OKRogaland-
locS
Vestfold Vårcup 7Sandefjord OKVestfold53
locM
3/6*
7. rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
locL
GK4Vikebygd ILRogaland1
locL
4/6
NØK-karusell, løp 2Vingelen ILHedmark-
loc
F
M
3/6
Saltenkarusell 5 - Bueskytebanen, ArliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
locM
4/6*
SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder2
loc
F
S
4/6*
Østmarka Flex-o løp 5Østmarka OKAkershus og Oslo6
loc
F
M
4/6
Wed 6/6Østfoldsprinten FinaleHalden SKØstfold1
locL
3/6
AAOK-karusellen løp 6Hope ILAust-Agder0
loc
F
L
5/6
Foll-O-karusellen #2Måren OKAkershus og Oslo7
locM
4/6
Klubbranking 3Samnanger ILHordaland0
locL
6/6*
Nammo-cup 3Vang OLHedmark9
locM
4/6*
Raumar O-karusell 4Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
locM
SorperoaTormod SkilagOppland-
locM
Rekruttløp HvalstrandAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
locS
Thu 7/6UngdomsløpOL TrollelgSør-Trøndelag-
regM
Nordmarkskarusellen - Løp nr 3Heming OrienteringAkershus og Oslo-
locM
Karusell 3Ålgård OrienteringRogaland-
locM
Førde IL Nærløp MasdalFørde ILSogn og Fjordane5
locM
7/6*
Grenlandskarusellen 8Porsgrunn OLTelemark6
locL
6/6
Råtasskarusellen 2018 #6Indre Østfold OKØstfold2
locM
6/6
Torsdagsløp nr. 8Lillehammer OKOppland-
locL
Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubbHedrum OLVestfold15
locM
3/6
Fri 8/6
Sat 9/6Gromløpet - KM mellom Trimtex CupLillomarka OLAkershus og Oslo54
regM
4/6
Varanger 2-dageres dag1Varanger OrienteringslagFinnmark-
regM
O-troll SamlingSandnes IL (Rogaland)Rogaland1
locL
7/6
Pre-o helg i HedmarkLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark10
T
regP
4/6
Verdal OK 2-dagers, dag 1Verdal OKNord-Trøndelag9
regM
4/6
KM mellomdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Trollo
Vestfold22
regM
4/6
Sørreisa OLSørreisa OLTroms6
regL
28/5
KM Mellom NordlandKorgen ILNordland-
regM
5/6
Pre-o helg i Hedmark, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark6
T
regT
4/6
Sun 10/6Verdal OK 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag9
regL
4/6
Hemingsprinten (prolog + jaktstart), prologHeming OrienteringAkershus og Oslo4
locS
3/6
Hemingsprinten (prolog + jaktstart), jaktstartHeming OrienteringAkershus og Oslo4
locS
3/6
KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 3/2018)Bergens TFHordaland-
regU
KM Ultralang NordlandHerringen IL
Olderskog IL
Nordland-
regU
7/6
Prøve-NM knockout sprintHeming OrienteringAkershus og Oslo9
locS
3/6
Raumar O-karusell 5 - "Klubbmesterskap"Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
locM
Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
regL
Varanger 2 dagers 2 dagLaksefjord ILFinnmark-
regM
Varteig O-lagVarteig OLØstfold4
loc
F
L
9/6
JonsokløpetFossekallen ILBuskerud5
regM
4/6
KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Trollo
Vestfold22
regS
4/6
Pre-o helg i HedmarkLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark10
T
regP
4/6
RingsakersprintenRingsaker OKHedmark0
regM
6/6
Lagkonkurranse Verdal 2-dagersVerdal OKNord-Trøndelag0
regTS
7/6
Mellomdistanse GibostadOK SilsandTroms-
natM
7/6
w 24Mon 11/6NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland-
locL
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo9
loc
F
M
11/6*
Tue 12/6Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5Haugesund IL Orientering
Torvastad IL
Rogaland-
locM
Vestfold Vårcup 8OL Tønsberg og omegnVestfold45
locM
10/6*
8. rankingløp SunnhordlandHalsnøy OL
Stord Orientering
Hordaland-
locL
Råtassløp og O-Gøy Cupen - løp 2IL KollAkershus og Oslo1
locM
31/12
SaltenkarusellTverlandet ILNordland-
locM
SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
loc
F
M
10/6*
Østmarka Flex-o løp 6Østmarka OKAkershus og Oslo5
loc
F
M
11/6
Wed 13/6VagleskogstafettenGanddal ILRogaland0
locRM
13/6*
Vagleskogstafetten - individuelle klasserGanddal ILRogaland0
locM
13/6*
Foll-O-karusellen #3Ås ILAkershus og Oslo9
locM
12/6
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 4. løp, HvalstjernFet OL
Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
T
locP
Strand Ringebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland-
locM
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag0
locM
10/6
Thu 14/6Råtasskarusellen 2018 #7Indre Østfold OKØstfold1
locM
13/6
STOK Ungdomsløp nr 5 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag2
locM
12/6*
Torsdagsløp nr. 9Øyer-Tretten IFOppland-
locL
Fri 15/6Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold74
locS
13/6*
VeteranløpetIF TraumaAust-Agder1
locM
12/6
Sat 16/6MidtsommersprintenStokke ILVestfold104
regS
12/6
Johan og Halvor-løpetViul OrienteringsklubbBuskerud-
locM
16/6*
Sun 17/6Asbjørn Bakkens minneløpLillehammer OKOppland2
regM
11/6
MidtsommerløpetStokke ILVestfold116
regM
12/6
St. HanskutenOL GaulaSør-Trøndelag4
locL
15/6
EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
regRM
w 25Mon 18/6Klubbkarusell løp 3 - LyngholenGanddal ILRogaland0
locS
18/6*
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 6Lillomarka OLAkershus og Oslo5
loc
F
M
18/6*
Tue 19/6SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder-
loc
F
M
Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på StorhaugStavanger OrienteringsklubbRogaland12
locS
19/6*
2. sprintløp/nybegynnerkarusellStord OrienteringHordaland-
locS
Klubbkarusell 6 StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland0
loc
F
M
19/6*
Østmarka Flex-o løp 7Østmarka OKAkershus og Oslo5
loc
F
M
18/6
Wed 20/6OSI/GeoForm Rankingløp 10Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
locM
Klubbranking 4Samnanger ILHordaland0
locL
20/6*
TunebuhaugenTormod SkilagOppland-
locM
Thu 21/6Råtasskarusellen 2018 #8, med klubbmesterskapIndre Østfold OKØstfold1
locM
20/6
Fri 22/6Norsk O-Festival sprintFossum IFAkershus og Oslo451
natS
4/6
Norsk O-festival sprint EliteFossum IFAkershus og Oslo136
intS
4/6

Advertisements

IOF Eventor
O-ringen 2018