Norsk Orientering

Terminliste

52 arrangement treff mellom 18.10.2018 og 20.11.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 42to 18.10Pollicup finaleOK SkeidiTelemark36
nærSResultat
Toten nattcup 2OL Toten-TrollOppland5
nærMN
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud34
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
fr 19.10Nattløpet i Grimstad 2018IL ImåsAust-Agder13
nær
F
MNResultat
lø 20.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold1411
nasjUVis ruter i LiveloxResultat
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold190
nasjUVis ruter i LiveloxResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 20IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
sø 21.10Høstkøppen, høstkøpp 2: SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
Høstkøpp 2: SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland31
nær
F
LResultat
u 43ma 22.10Skumringskampen , FinaleAsker SkiklubbAkershus og Oslo55
nærMN
21.10*
ti 23.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark24
nærS
23.10*
Nattløp - Hammarlia gapahukenBodø og Omegn IF OrienteringNordland19
nærMN
22.10*
on 24.10Klubbmesterskap natt-o Fossum IFFossum IFAkershus og Oslo18
nærMN
23.10*
LOK-sprintcup 4Larvik OKVestfold26
nærS
23.10
NOLs nattcup, løp 2Notodden OLTelemark-
nærMN
to 25.10Toten nattcup 3OL Toten-TrollOppland5
nærMN
24.10
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud6
nærMN
25.10*
fr 26.10Harry Lagerts Nattcup 2018 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo83
nærUN
22.10
lø 27.10OSI/GeoForm Rankingløp 21IL KollAkershus og Oslo-
nærM
RekruttleirHaugesund IL OrienteringRogaland5
nærL
26.10*
Klubbmesterskap sprintByåsen ILSør-Trøndelag14
nærS
25.10
HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland120
nærU
25.10
SkiensmilaSkien OKTelemark34
nærL
24.10
HuldertrampenLøten o-lagHedmark37
nærU
24.10
Klubbmesterskap mellomByåsen ILSør-Trøndelag7
nærM
25.10
sø 28.10Høstkøppen, høstkøpp 3: Vikebygd Haugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag26
nær
F
L
25.10
2-milaAsker SkiklubbAkershus og Oslo50
nærU
22.10
Høstkøpp 3: VikebygdHaugesund IL Orientering
Vikebygd IL
Rogaland5
nær
F
L
27.10
Langtur'nEidskog OLHedmark16
nærL
28.10*
u 44ma 29.10
ti 30.10Nattløp - VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærMN
29.10
on 31.10NOLs nattcup, løp 3Notodden OLTelemark-
nærMNVis ruter i Livelox
Vinter-Jukola #1 (Halloween-O)Larvik OKVestfold14
nærMN
31.10*
to 1.11Toten nattcup 4OL Toten-TrollOppland0
nærLN
31.10
fr 2.11
lø 3.11Klubbmesterskap sprintKristiansand OKVest-Agder7
nærS
1.11
GrankvistløpetØstmarka OKAkershus og Oslo34
nærL
31.10
NOLs åpne klubbmesterskap i ultralangNotodden OLTelemark5
nærU
29.10
HøstgampenHedrum OLVestfold8
kretsM
30.10
Trollnatta og natt-O-togetIL KollAkershus og Oslo16
nærMN
3.11*
sø 4.11Høstkøppen, høstkøpp 4: O-hyttaHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
FrostsprintenRøyken OLBuskerud49
kretsL
29.10
Høstkøpp 4: O-hyttaHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
3.11
u 45ma 5.11
ti 6.11
on 7.11Nattløp, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland10
nærMN
7.11*
NOLs nattcup, løp 4Notodden OLTelemark-
nærMN
to 8.11Nattsprintkøppen 2018/2019 Brakahaug skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
7.11
fr 9.11Roots leir, Rogaland, SvilandSandnes IL (Rogaland)Rogaland10
nærMK
8.11
lø 10.11Roots leir, Rogaland, SvilandSandnes IL (Rogaland)Rogaland10
nærMK
8.11
Rørholtmarka RundtOK SkeidiTelemark3
nærU
6.11
Høstkarusellen løp 1Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
sø 11.11Roots leir, Rogaland, SvilandSandnes IL (Rogaland)Rogaland10
nærMK
8.11
u 46ma 12.11
ti 13.11”Rekruttenes aften 2018” BergensregionenHordalandHordaland10
nærL
12.11*
on 14.11Nattcup 2 BergenTIF VikingHordaland15
nærLN
12.11
NOLs nattcup, løp 5Notodden OLTelemark-
nærMN
Vinter-Jukola løp 3Skien OKTelemark4
nærLN
14.11*
to 15.11
fr 16.11
lø 17.11Tinos minneløp 2018OK MossØstfold10
nærL
14.11
Vis ruter i Livelox
sø 18.11GraneløpetIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder3
nærL
14.11
u 47ma 19.11
ti 20.11

Annonser

IOF Eventor