Terminliste

312 arrangement treff mellom 23.04.2017 og 25.06.2017 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Endre søket Tilbakestill søket
Dato Arrangementets navn Arrangørorganisasjoner Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 16sø 23.4ROOTS-leir RiskaGanddal ILRogaland28
nærM
WMOC 23.-29.apr Auckland, New ZealandNorges Orienteringsforbund-
intL
SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold748
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
Sørløpene dag 2OK SørVest-Agder113
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
VårløpetPorsgrunn OLTelemark235
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag122
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
RR1 - GanddalsløpetGanddal ILRogaland101
kretsUResultat
Krinsløp mellomdistanseAskvoll og Holmedal ILSogn og Fjordane14
kretsM
Mellomdistanse EmblemEmblem ILMøre og Romsdal51
kretsMResultat
u 17ma 24.4Treningsløp EigerøyEgersund OKRogaland32
nærMResultat
NordhordlandskarusellenManger ILHordaland37
nærMResultat
ti 25.4Pokalkamp 1 BergenVaregg FleridrettHordaland231
nærLResultat
2. Rankingløp SunnhordlandOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland21
nærL
Vestfold Vårcup 4OK HortenVestfold153
nærMResultat
Nærløp, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland88
nærMVis ruter i LiveloxResultat
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 4 - VardafjellHaugesund IL OrienteringRogaland52
nærMResultat
KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder99
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Saltensprint 2 - NPS parkenBodø og Omegn IF OrienteringNordland67
nærSResultat
Oslo City Cup løp nr 4Oppsal OrienteringAkershus og Oslo468
nærSVis ruter i LiveloxResultat
on 26.4OSI/GeoForm Rankingløp 2Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
AAOK-karusellen løp 3IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder89
nær
F
S
26.4*
Førde IL Nærløp Viebøen BarnehageFørde ILSogn og Fjordane3
nærS
26.4*
NØK Sprintcup - 2. løpRøros ILSør-Trøndelag65
nærS
25.4
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 1. løp, OksefjelletØstmarka OKAkershus og Oslo-
Pre
nærM
Sport8serien løp 1Gimle IFØstfold114
nærM
25.4*
Starttider
VestMjøsa-cup 1Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland51
nær
F
M
25.4*
Starttider
Raumar sprint-karusell 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærS
Nattkøpp 3 2017Elverum OK
Løten o-lag
Hedmark27
nærLN
26.4*
to 27.4Grenlandskarusellen løp 3Porsgrunn OLTelemark22
nærL
26.4
TA-sprint 1 / Trh sprintcup 4Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag180
kretsS
26.4
TorsdagsløpRudsbygd ILOppland-
nærM
Drammen City Cup - løp 3Røyken OLBuskerud33
nærS
27.4*
Ringerikskarusell 2Ringerike OLBuskerud-
nærM
Råtasskarusellen 2017 # 1Indre Østfold OKØstfold8
nærM
26.4
fr 28.4Kretssamling Nordland O-krets 13-20 årTverlandet ILNordland18
nærS
25.4*
lø 29.4Kretssamling Nordland O-krets 13-20 årTverlandet ILNordland18
nærS
25.4*
RR2 Kretsløp sprintHaugesund IL OrienteringRogaland55
kretsS
28.4*
sø 30.4Kretssamling Nordland O-krets 13-20 årTverlandet ILNordland18
nærS
25.4*
VårgampenHedrum OLVestfold84
kretsM
26.4
VikesprintenVikebygd ILRogaland76
kretsM
29.4*
u 18ma 1.5Sport8 flexo-cup – HøiåssugetHalden SKØstfold8
nær
F
L
30.4
BygdestafettenOdal OL - OrienteringHedmark-
nærSM
NØK Sprintcup 3. løpOs ILHedmark0
nærS
29.4
Ringerikskarusell 3Fossekallen ILBuskerud-
nærM
ti 2.5Sprintcup 2 BergenFana ILHordaland29
nærS
1.5*
3. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland1
nærL
30.4
Vestfold Vårcup 5OL TrolloVestfold63
nærS
30.4*
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 5 - Eivindsvannet sørHaugesund IL OrienteringRogaland2
nærM
2.5*
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder22
nærS
1.5*
Nærløp HesthammerRiska OrienteringsklubbRogaland30
nærL
2.5*
Oslo City Cup, løp nr. 5Lillomarka OLAkershus og Oslo200
nærS
1.5
Saltenkarusell 1 - AusvikaBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nærM
1.5*
on 3.5Østfoldsprinten løp 2Sarpsborg OLØstfold22
nærS
30.4
OSI/GeoForm Rankingløp 3IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 4IL ExpressAust-Agder12
nærS
1.5
Dølakarusell - KjønåsTormod SkilagOppland-
nærM
Førde IL Nærløp Ballbana VieåsenFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
Hedemarken sprint cup løp 3Løten o-lagHedmark5
nærS
1.5*
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 2. løp, MyrdammenØstmarka OKAkershus og Oslo-
Pre
nærM
VestMjøsa-cup 2Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland0
nær
F
M
1.5
Raumar o-karusell 1Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
to 4.5Trondheim Sprintcup, finaleNTNUISør-Trøndelag24
nærS
2.5
Grenlandskarusellen 4, SkeidimilaOK SkeidiTelemark11
nærM
3.5
TA-sprint 2OK SkøynarNord-Trøndelag0
kretsS
2.5*
Torsdagsløp 3, StampeslettaLillehammer OKOppland-
nærL
Østmarka Flex-o løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo22
nær
F
M
4.5*
Råtasskarusellen 2017 # 2Indre Østfold OKØstfold0
nærM
3.5
fr 5.5
lø 6.5FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo67
kretsM
1.5
Skibotn fartsløpTromsTroms-
nærM
Klubb KM individueltOK MossØstfold0
nærM
2.5
Klubb KM stafettOK MossØstfold7
kretsSM
2.5
IL Hauken 100 års jubiliumsløp m/ KM mellom Vestfold/TelemarkIL HaukenTelemark41
kretsM
1.5
KM Sprint AAOK og VAOKBirkenes ILVest-Agder6
kretsS
3.5
Kretsløp Rogalandsranking, SI, Lundekvam (Vårli)Sandnes IL (Rogaland)Rogaland17
kretsL
1.5
sø 7.5Holleia VårløpViul OrienteringsklubbBuskerud12
kretsM
3.5
KM mellom VAOK/AAOKAust-Agder
Søgne og Songdalen OK
Aust-Agder
Vest-Agder
10
kretsM
3.5
KM sprintIndre Østfold OKØstfold27
kretsS
2.5
Skibotn langdistanseTromsTroms-
nærL
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag10
kretsM
1.5
Vårsprinten MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsS
AskerløpetAsker SkiklubbAkershus og Oslo55
kretsL
2.5
KM sprint Te-VeOK SkeidiTelemark30
kretsS
2.5
Kretsløp mellomdistanse BogsdalenEgersund OKRogaland13
kretsM
4.5
u 19ma 8.5NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland0
nærS
17.4*
ti 9.5Nærløpskarusellen Kleppeloen individuelleGanddal ILRogaland-
nærL
Nærløpskarusellen Lagkonkurranse og Ungdomsstafett KleppeloenGanddal ILRogaland-
nærSL
Pokalkamp 2 BergenTIF VikingHordaland-
nærL
8.5*
Saltenkarusell 2 - TuristhyttaBodø og Omegn IF OrienteringNordland3
nærM
8.5*
2. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandStord OrienteringHordaland1
nærS
7.5
Vestfold Vårcup 6Stokke ILVestfold50
nærM
7.5*
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 6 - ÅrabrotHaugesund IL OrienteringRogaland0
nærM
9.5*
KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder17
nærS
8.5*
Høydepunktet med KM Sprint, Trimtex-CupØstmarka OKAkershus og Oslo35
kretsS
4.5
on 10.5Sport8Serien løp 2Halden SKØstfold-
nærM
OSI/GeoForm Rankingløp 4IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 5Vegårshei ILAust-Agder-
nærM
Dølakarusell - FryaTormod SkilagOppland-
nærM
Førde IL Nærløp SoleideFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
Nammo-cup 2Ringsaker OKHedmark14
nærM
8.5*
Raumar o-karusell 2Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
to 11.5Ungdomsløp 1Melhus ILSør-Trøndelag-
kretsL
9.5*
Grenlandskarusellen løp 5Porsgrunn OLTelemark2
nærL
10.5*
TA-sprint 3Verdal OKNord-Trøndelag1
kretsS
9.5
Østmarka Flex-o løp 2Østmarka OKAkershus og Oslo9
nær
F
M
11.5*
Råtasskarusellen 2017 # 3Indre Østfold OKØstfold0
nærM
10.5
fr 12.5VM testløp sprint senior - EstlandNorges Orienteringsforbund-
intL
lø 13.5O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo3
Pre
nasjL
8.5
O-troll leir HålandskogenÅlgård OrienteringRogaland4
nærM
10.5
VM testløp mellom senior - EstlandNorges Orienteringsforbund-
nasjL
O-troll leir, dag 1Bø OLTelemark-
nærM
KM mellomdistanseRøyken OLBuskerud18
kretsM
8.5
Balsfjord Dobbel - løp 1, dag 1Storsteinnes ILTroms-
nær
F
S
Balsfjord Dobbel - løp 1, dag 2Storsteinnes ILTroms-
nær
F
S
VåronnløpetOL Toten-TrollOppland5
nasjL
9.5
sø 14.5O-troll leir, dag 2Bø OLTelemark-
nærM
ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsSM
8.5
Det 84. MerkeløpetAust-Agder
Oddersjaa SSK
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
KM sprint Buskerud/Ringerikskarusell 4 og PWT-cupRingerike OLBuskerud2
kretsS
13.5*
Lierbygda Dobbelt TempOLierbygda OLBuskerud1
Pre
nasjT
8.5
Sport8cupTrøsken ILØstfold-
nærL
VM testløp lang senior - EstlandNorges Orienteringsforbund-
nasjL
NydaltenNydalens SKAkershus og Oslo11
kretsL
8.5
BøløpetBø OLTelemark11
kretsL
9.5
GlåmdalsløpetGrue ILHedmark10
kretsL
8.5
Byastefetten individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag0
nærM
8.5
HOK-rankingløp 3/2017Askøy OLHordaland-
kretsM
u 20ma 15.5Klubbranking 1 GaudlandEgersund OKRogaland6
nærM
15.5*
NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland-
nærM
ti 16.54. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland1
nærL
14.5
Nærløp Stavanger OrienteringsklubbRogaland4
nærM
16.5*
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 7 - VormedalHaugesund IL OrienteringRogaland-
nærM
16.5*
Saltenkarusell 3 - MaskinistenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærL
15.5*
on 17.5
to 18.5Råtasskarusellen 2017 # 4Indre Østfold OKØstfold0
nærM
17.5
STOK Ungdomsløp 2Malvik ILSør-Trøndelag-
kretsS
TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
Nordmarkskarusellen, Løp 1 2017IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud-
nærM
Torsdagsløp 5 RøyslimoenLillehammer OKOppland-
nærL
Østmarka Flex-o løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo5
nær
F
M
18.5*
fr 19.5SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder-
nær
F
M
lø 20.515-stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo1
kretsSM
15.5
HjalmarløpetSkien OKTelemark8
kretsM
16.5
KM - sprint OL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsS
KM-sprintstafett 2017 - RogalandStavanger OrienteringsklubbRogaland1
kretsSS
15.5
Sunnfjordorienteringa 2017Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
KM sprint 2017 -RogalandStavanger OrienteringsklubbRogaland11
kretsS
15.5
sø 21.5Førdebodstikka 2017Førde ILSogn og Fjordane-
kretsSS
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo20
kretsL
15.5
RR7 - Kretsløp Bue-RøyslandGanddal ILRogaland-
kretsL
Sport 8 SprintstafettLarvik OKVestfold-
kretsSS
KM MellomdistanseIL LeikSør-Trøndelag5
kretsM
15.5
KM sprint individuelt HordalandVaregg FleridrettHordaland-
kretsS
18.5*
Kretsmesterskap mellomdistanse MyrdalsetraEmblem IL
Velledalen IL
Møre og Romsdal-
kretsM
KM sprintstafett HordalandVaregg FleridrettHordaland-
kretsSS
18.5
u 21ma 22.5Klubbkarusell løp 1 - LyngholenGanddal ILRogaland-
nærM
Klubbranking 2 ÅseheiaEgersund OKRogaland3
nærM
22.5*
Råtassløp 1Heming OrienteringAkershus og Oslo0
nærM
21.5
ti 23.55`ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud0
kretsSS
18.5
Nærløpskarusell 2(NK2)/Sunnhordland ranking nr.5Haugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland-
nærL
Nærløpskarusell/UngdomscupSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
Vestfold Vårcup 7Sande SportsklubbVestfold37
nærM
21.5*
Pokalkamp 3 BergenÅrstad ILHordaland12
nærL
22.5*
Saltenkarusell 4 - Hunstad barneskoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærL
22.5*
5`ern individuellstartLierbygda OLBuskerud0
nærS
22.5
on 24.5STOK Ungdomsløp 3FreidigSør-Trøndelag-
kretsL
Worldcup runde 1 24.-28.mai Åbo, FinlandNorges Orienteringsforbund-
intL
OSI/GeoForm Rankingløp 5Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 6Gjerstad ILAust-Agder3
nærM
22.5
Dølakarusell - SorperoaTormod SkilagOppland-
nærM
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 8 - NorheimHaugesund IL OrienteringRogaland-
nærM
24.5*
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder1
nær
F
M
23.5*
VestMjøsa-cup 3Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
22.5
Raumar o-karusell 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
to 25.5EikerløpetEiker OLBuskerud15
kretsL
22.5
Kvist-KvasetÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
21.5
Storfjord mellomTromsTroms-
nærM
Kvistkvaset DH 9-12 individuell fellesstartÅs ILAkershus og Oslo-
nærM
Klubbmesterskap Lillehammer OKLillehammer OKOppland6
nær
F
M
22.5
fr 26.5Trondheim Open dag 1 sprintNidarøst OKSør-Trøndelag-
kretsS
lø 27.5Alta 2-dagersAlta OLFinnmark-
nasjM
IvarO-løpetIL TyrvingAkershus og Oslo-
kretsM
Rotekoppen Breimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
SkjærgårdssprintenOL Tønsberg og omegnVestfold6
kretsS
23.5
JWOC test mellomIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder38
nasjM
15.5
Trondheim Open, dag 2Wing OKSør-Trøndelag-
kretsM
KM mellomdistanse - FinndultenLunderseter ILHedmark5
kretsM
22.5
sø 28.5Alta 2-dagers jaktstartAlta OLFinnmark-
nasjL
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
Skjærgårdsløpet OL Tønsberg og omegnVestfold7
kretsM
23.5
JWOC test langIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder38
nasjL
15.5
Trondheim Open, dag 3Wing OKSør-Trøndelag-
nasjM
Odalsløpet/KM sprint HedmarkOdal OL - OrienteringHedmark-
kretsS
24.5
u 22ma 29.5Klubbranking 3 VannbassenganeEgersund OKRogaland3
nærM
29.5*
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland-
nærS
ti 30.5Sprintcup 3 BergenOs OrienteringsklubbHordaland-
nærS
29.5*
6. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland0
nærL
28.5
Klubbkamp -UngdomsserieStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
Vestfold Vårcup 8Botne SKVestfold35
nærS
28.5*
Klubbmesterskapet for KOKKristiansand OKVest-Agder-
nærM
Vårkarusell 2Folldal IFHedmark0
nærM
28.5
on 31.5SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder-
nær
F
M
OSI/GeoForm Rankingløp 6Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Dølakarusell - VinstraTormod SkilagOppland-
nærM
Foll-O-karusellen #1Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
nærM
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 3. løp, GjerdrumRaumar Orientering
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
Sprintcup 5Lillehammer OKOppland2
nærS
29.5
VestMjøsa-cup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
29.5
Raumar o-karusell 4Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
Østfoldsprinten 3Halden SKØstfold-
nærS
to 1.6STOK Ungdomsløp 4 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nasjM
TA-sprint 5 FinaleSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
Nordmarkskarusellen, Løp nr 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærL
Grenlandskarusellen løp 7Porsgrunn OLTelemark2
nærL
31.5
Ringerikskarusell 6Ringerike OLBuskerud-
nærM
Torsdagsløp 7 OlympiaparkenLillehammer OKOppland-
nærL
Østmarka Flex-o løp 4 / KlubbkampØstmarka OKAkershus og Oslo9
nær
F
M
1.6*
Råtasskarusellen 2017 # 5Indre Østfold OKØstfold0
nærM
31.5
fr 2.6
lø 3.6NM sprintHamar OK
Løten o-lag
Hedmark66
mestS
26.5
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark11
kretsS
26.5
Pinseløpet - Dag 1Kongsberg OLBuskerud14
nasjM
26.5
Pinse pre-o - stafettHamar OK
Løten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark0
Pre
nasjSP
26.5
sø 4.6ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark12
nasjM
26.5
NM sprint stafettHamar OK
Løten o-lag
Hedmark2
mestSL
26.5
Pinseløpet - Dag 2Kongsberg OLBuskerud15
nasjL
26.5
Elgdilten TempOHamar OK
Løten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark6
Pre
nasjT
26.5
u 23ma 5.6Løvspretten 2017Hamar OK
Løten o-lag
Hedmark11
nasjL
26.5
Norgescup senior og løpstest juniorHamar OK
Løten o-lag
Hedmark31
nasjM
26.5
Løvspretten PreOHamar OK
Løten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark7
Pre
nasjP
26.5
Pinseløpet - UngdomsstafettKongsberg OLBuskerud6
nasjSM
26.5
Pinseløpet - Dag 3Kongsberg OLBuskerud11
nasjL
26.5
ti 6.6Pokalkamp 4 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
5.6*
Sunnhordlandsmeisterskap - StafettStord OrienteringHordaland-
nærSL
Klubbkamp HusabøEgersund OKRogaland1
nærS
6.6*
Saltenkarusell 6 - BueskyttebanenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærL
5.6*
on 7.6Sport 8-serien (Ungdom)Varteig OLØstfold-
nærM
SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
OSI/GeoForm Rankingløp 7IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 7Aust-Agder
Hisøy OK
Aust-Agder-
nærM
6.6*
Dølakarusell - Strand - FåvangTormod SkilagOppland-
nærM
Foll-O-karusellen #2Måren OKAkershus og Oslo-
nærM
Nammo-cup 3Lillehammer OK
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
2
nærL
5.6*
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 4. løp, MarikollenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
Vårkarusell 3Tynset IFHedmark-
nærM
5.6
Raumar o-karusell 5 "Drømmemila"Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
S
to 8.6ROL klubbmesterskapRingerike OLBuskerud-
nærM
Ungdomsløp 5Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
Nordmarkskarusellen løp 3Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Grenlandskarusellen løp 8Skien OKTelemark1
nærL
7.6
Torsdagsløp 8 OlympiaparkenLillehammer OKOppland-
nærL
Østmarka Flex-o løp 5Østmarka OKAkershus og Oslo7
nær
F
M
7.6*
Råtasskarusellen 2017 # 6Indre Østfold OKØstfold0
nærM
7.6
fr 9.6
lø 10.6DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark-
nærM
KM Langdistanse ROKÅlgård OrienteringRogaland-
kretsL
KM mellomMarkane ILSogn og Fjordane-
kretsM
TIF Viking jubileumsløp / KM mellom HordalandTIF VikingHordaland-
kretsM
Varanger 2-dager dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
kretsM
KM mellom - Verdal 2-dagers, dag 1, KM mellomdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
Longyearbyen city-race, dag 1Svalbard TurnTroms-
nærM
Raumar o-karusell 6 "klubbmesterskap"Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
RekruttenVegårshei ILAust-Agder-
nærM
IF Hellas' 100-årsjubileumssprintIF HellasBuskerud0
nærS
5.6
sø 11.6KM mellom - Verdal 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
Longyearbyen city-race, dag 2Svalbard TurnTroms-
nærL
Eldstafetten MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsSM
GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsL
KM mellomdistanseMellembygd OLTroms-
kretsM
KM Stafett ROKÅlgård OrienteringRogaland-
kretsSM
MyrtrampenVang OLHedmark-
kretsL
TIF Viking jubileumsløp / KM ultralang Hordaland (HOK-rankingløp 4/2017)TIF VikingHordaland-
kretsU
KM-LangIL VetenSogn og Fjordane-
kretsL
7.6
Jonsokløpet og PWT-cupFossekallen ILBuskerud0
kretsM
5.6
Sport8 Flex-O cupGimle IFØstfold-
nær
F
M
u 24ma 12.6Klubbranking 4 KiellandskogenEgersund OKRogaland3
nærS
12.6*
NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland-
nærL
ti 13.6Sprintcup 4 BergenVaregg FleridrettHordaland4
nærS
12.6*
7. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland0
nærL
11.6
Vestfold Vårcup 9OL Tønsberg og omegnVestfold30
nærM
11.6*
Saltenkarusell 7 - HeiaBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærL
12.6*
on 14.6SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
Østfoldsprinten #4 finaleOK MossØstfold-
kretsS
OSI/GeoForm Rankingløp 8IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
Dølakarusell - LomsetraTormod SkilagOppland-
nærM
Foll-O-karusellen #3Ås ILAkershus og Oslo4
nærM
13.6*
VestMjøsa-cup 5Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
12.6
Raumar o-karusell 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
to 15.6Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OLSandefjord OKVestfold-
nærM
Torsdagsløp 9 HafjellØyer-Tretten IFOppland-
nærL
Østmarka Flex-o løp 6Østmarka OKAkershus og Oslo7
nær
F
M
15.6*
Råtasskarusellen 2017 # 7Indre Østfold OKØstfold0
nærM
14.6
fr 16.6Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold-
nærS
14.6*
VeteranløpetIL ImåsAust-Agder0
nærM
13.6
lø 17.6BOKKERITTET 2017Brandval/Kongsvinger OKHedmark-
kretsS
KM sprint OpplandGjø-Vard OLOppland-
kretsS
MidtsommersprintenStokke ILVestfold10
kretsS
13.6
Nord-Norsk Mesterskap LangdistanseMo OKNordland-
nasjL
11.6
Odda 2-dagars 2017Odda OLHordaland-
kretsM
sø 18.6KM Mellom OpplandGjø-Vard OLOppland-
kretsL
MidtsommerløpetStokke ILVestfold10
kretsM
6.6
Nord-Norsk Mesterskap StafettMo OKNordland-
nasjSM
11.6
Odda 2-dagars 2017Odda OLHordaland-
nærL
St. HanskutenOL GaulaSør-Trøndelag-
nærL
u 25ma 19.6Klubbkarusell løp 2 - GanddalGanddal ILRogaland-
nærM
Moro- OløpEgersund OKRogaland1
nærM
19.6*
ti 20.63. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandStord OrienteringHordaland1
nærS
18.6
VikebygdstafettenVikebygd ILRogaland-
nærSM
on 21.6VagleskogstafettenGanddal ILRogaland-
nærSL
Vagleskogstafetten individuelle klasserGanddal ILRogaland-
nærL
OSI/GeoForm Rankingløp 9Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Dølakarusell - TunebuhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
Raumar sommerkarusell 1Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
to 22.6Råtasskarusellen 2017 # 8Indre Østfold OKØstfold0
nærM
21.6
fr 23.6Norsk O-Festival sprintFreidigSør-Trøndelag131
nasjS
5.6
Norsk O-Festival sprint EliteFreidigSør-Trøndelag29
intS
5.6
lø 24.6Norsk O-Festival langFreidigSør-Trøndelag132
nasjL
5.6
Norsk O-Festival lang EliteFreidigSør-Trøndelag29
intL
5.6
sø 25.6Norsk O-Festival mellomFreidigSør-Trøndelag131
nasjM
5.6
Norsk O-Festival mellom EliteFreidigSør-Trøndelag30
intM
5.6

Annonser

IOF Eventor