Terminliste

211 arrangement treff mellom 18.07.2017 og 20.09.2017 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Endre søket Tilbakestill søket
Dato Arrangementets navn Arrangørorganisasjoner Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 29ti 18.7KOK Sommercup, løp 5Kristiansand OKVest-Agder48
nærM
on 19.7Morokulien 2-dagers, etappe 1Brandval/Kongsvinger OK
Eidskog OL
Hedmark-
nasjM
2m-stafett GauselStavanger OrienteringsklubbRogaland35
nærS
to 20.7Morokulien 2-dagers, etappe 2Brandval/Kongsvinger OK
Eidskog OL
Hedmark-
nasjL
fr 21.7
lø 22.7
sø 23.7
u 30ma 24.7
ti 25.7KOK Sommercup, løp 6Kristiansand OKVest-Agder11
nærM
24.7*
on 26.72-mannsstafett VagleskogenGanddal ILRogaland9
nærM
26.7*
to 27.7
fr 28.7
lø 29.7SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
3
nærL
27.7
sø 30.7Haralds minneløpModum OLBuskerud13
nærL
27.7
u 31ma 31.7
ti 1.8KOK Sommercup, løp 7Kristiansand OKVest-Agder-
nærM
31.7*
on 2.82m-stafett TastavedenStavanger OrienteringsklubbRogaland5
nærS
2.8*
to 3.8
fr 4.8Night Hawk Ringerike 2017Fossekallen IL
IL Tyrving
Natthauken IL
Ringerike OL
Buskerud
Akershus og Oslo
126
nasjSLK
25.7
lø 5.8Night Hawk Ringerike 2017Fossekallen IL
IL Tyrving
Natthauken IL
Ringerike OL
Buskerud
Akershus og Oslo
126
nasjSLK
25.7
sø 6.8KM sprintOK SkøynarNord-Trøndelag8
kretsS
1.8
Night Hawk Ringeriksløpet 2017Ringerike OLBuskerud7
kretsM
31.7
u 32ma 7.8
ti 8.8KOK Sommercup, løp 8Kristiansand OKVest-Agder-
nærM
7.8*
Saltenkarusell 9 - HeggmoenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærL
7.8*
on 9.8OSI/GeoForm Rankingløp 10Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Raumar sommerkarusell 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
to 10.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland489
nasjL
9.8
Grenlandskarusellen løp 9Porsgrunn OLTelemark5
nærM
9.8
Ringerikskarusell 7Fossekallen ILBuskerud0
nærM
fr 11.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland489
nasjL
9.8
Hovedløpet sprintØystre Slidre ILOppland430
mestS
10.8
lø 12.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland489
nasjL
9.8
Hovedløpet langØystre Slidre ILOppland429
mestL
10.8
sø 13.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland489
nasjL
9.8
FilefjellmesterskapetTyin-Filefjell OrienteringsklubbOppland22
nærL
1.8
u 33ma 14.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland489
nasjL
9.8
ti 15.8O-landsleirenØystre Slidre ILOppland489
nasjL
9.8
Kretsstafetten (OLL)Øystre Slidre ILOppland2
nasjSL
13.8
Vestfold Høstcup 1Andebu ILVestfold10
nærM
13.8*
8. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
13.8
Grenlandskarusellen 10OK SkeidiTelemark1
nærM
14.8*
Saltensprint 3 - Rønvik skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærS
14.8*
Le Tour de Glåmdal 5Grue ILHedmark3
nærS
14.8
on 16.8OSI/GeoForm Rankingløp 11IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
Dølakarusell - SkårslåhaugenTormod SkilagOppland1
nær
F
M
15.8
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 5. løp, Lysdammen, GjerdrumRaumar Orientering
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
Raumar sommerkarusell 4Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
to 17.8Dølakarusell - AustlidRudsbygd IL
Tormod Skilag
Oppland1
nær
F
M
15.8
Ringerikskarusell 7Fossekallen ILBuskerud-
nærM
fr 18.8Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i RaulandPorsgrunn OLTelemark121
nasjS
14.8
lø 19.8Fellesstart Bardu Bardu ILTroms-
kretsM
Norgescup sprintSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland73
intS
13.8*
Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i RaulandPorsgrunn OLTelemark148
nasjL
14.8
Publikumsløp Norgescup SprintSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland3
nærS
13.8*
sø 20.8Sport8 Flex-o cupTrøsken ILØstfold-
nær
F
L
Publikumsløp NM UltralangSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland7
nærL
20.8*
Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i RaulandPorsgrunn OLTelemark144
nasjM
14.8
NM ultralangSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland83
mestU
13.8*
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag0
nærL
14.8
Solbergfjellet 2017OK SilsandTroms4
nærL
17.8
u 34ma 21.8Klubbranking 5 HellandEgersund OKRogaland5
nærM
21.8*
Tour of Lillomarka 2017 – løp 7Lillomarka OLAkershus og Oslo0
nær
F
M
21.8*
ti 22.8Lagkonkurranse, Ungdomsstafett og NærløpÅlgård OrienteringRogaland-
nærM
Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland-
nærL
21.8*
Vestfold Høstcup 2Lardal OLVestfold4
nærM
20.8*
9. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
20.8
HaldenmesterkapetHalden SKØstfold1
nærM
21.8
KSO Høst 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
Saltenkarusell 10 Hopen skiarenaBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærL
21.8*
on 23.8OSI/GeoForm Rankingløp 12Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Nammo-cup 4Hamar OK
Ringsaker OK
Hedmark-
nærS
21.8*
Dølakarusell - StrussbergTormod SkilagOppland1
nær
F
M
22.8
Raumar o-karusell 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
to 24.8STOK Ungdomsløp 6 NidarøstNidarøst OKSør-Trøndelag0
kretsM
22.8*
Nordmarkskarusellen, Løp nr 4Heming OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Grenlandskarusellen løp 11Skien OKTelemark2
nærL
23.8
Ringerikskarusell 8Ringerike OLBuskerud-
nærM
Østmarka-karusellen 7Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærL
fr 25.8Midt-Norsk Mesterskap SprintFrol ILNord-Trøndelag14
nasjS
18.8*
lø 26.8KM lang Hordaland (HOK-rankingløp 5/2017)Fana ILHordaland-
kretsL
KM MellomSveio OL - OrienteringRogaland-
kretsM
KM mellom ØstfoldSarpsborg OLØstfold-
kretsM
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IL Vindbjart
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap LangdistanseFrol ILNord-Trøndelag14
nasjL
18.8
Huldersprinten med KM langdistanseFet OLAkershus og Oslo10
kretsL
21.8
KM lang Buskerud og PWT-cupHemsedal ILBuskerud59
kretsL
21.8
KM langdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OK Horten
Vestfold-
kretsL
22.8
KM langdistanse Hedmark og OpplandHedmark
Oppland
Ringsaker OK
Hedmark
Oppland
1
kretsL
21.8
KM-langdistanseIL Pasvik HaukFinnmark0
kretsL
23.8
sø 27.8HyttefolkløpetTromsTroms-
nærM
KM stafettFet OLAkershus og Oslo0
kretsSM
22.8
KM- StafettKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsSS
KM stafett for Vestfold og TelemarkBotne SK
OK Horten
Sandefjord OK
Vestfold-
kretsSM
KM stafett HordalandFana ILHordaland-
kretsSM
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseIL VindbjartVest-Agder-
kretsM
Midt-Norsk Mesterskap StafettFrol ILNord-Trøndelag0
nasjSM
18.8
Midt-Norsk Mesterskap Stafett - Individuelle klasserFrol ILNord-Trøndelag0
nasjM
18.8
KM Stafett (individuelt tilbud)Fet OLAkershus og Oslo0
nærL
25.8*
KM stafett Hedmark og OpplandHedmark
Oppland
Ringsaker OK
Hedmark
Oppland
0
kretsSM
21.8
KM stafett Hedmark og Oppland - Individuelle klasserRingsaker OKHedmark0
kretsL
24.8
KM stafett Hedmark og Oppland - Lagkonkurranse D/H -12Ringsaker OKHedmark-
nasjLL
KM stafett BuskerudHemsedal ILBuskerud0
kretsSM
21.8
KM stafett Buskerud - Individuelle klasserHemsedal ILBuskerud6
kretsM
21.8
u 35ma 28.8Klubbkarusell løp 3 - BuggelandGanddal ILRogaland-
nærM
NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland-
nærM
Tour of Lillomarka 2017 – løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo0
nær
F
M
28.8*
ti 29.8Pokalkamp 6 BergenBergens TFHordaland-
nærL
28.8*
Klubbkamp/Ungdomscup - 4, 2017 HusabøEgersund OKRogaland0
nærS
Vestfold Høstcup 3Stokke ILVestfold4
nærM
27.8*
4. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland-
nærS
27.8
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 9 - KringsjåHaugesund IL OrienteringRogaland-
nærM
29.8*
KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
on 30.8OSI/GeoForm Rankingløp 13IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 8IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder3
nær
F
L
29.8
Dølakarusell - TunebuhaugenTormod SkilagOppland0
nær
F
M
29.8
VestMjøsa-cup 6Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
28.8
Foll-O-karusellen #4Bækkelagets SKAkershus og Oslo-
nærM
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 6. løp, StensbyEidsvoll OL
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
Raumar o-karusell 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
to 31.8Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
UngdomsløpOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsM
Nordmarkskarusellen, Løp nr 5Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nærM
Grenlandskarusellen 12OK SkeidiTelemark-
nærM
Ringerikskarusell 9Ringerike OLBuskerud-
nærM
Østmarka-karusellen 8Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
fr 1.9Euromeeting - mellom (prolog + jaktstart)OK MossØstfold-
intM
lø 2.9Euromeeting - mellom (prolog + jaktstart)OK MossØstfold-
intM
Barent summer game - KM langBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
kretsL
29.8
HemingløpetHeming OrienteringAkershus og Oslo0
kretsL
KM langMelhus ILSør-Trøndelag5
kretsL
28.8*
KM langdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
KM SprintAlta OLFinnmark-
kretsS
Kretsmesterskap langdistanse KårvågKårvåg ILMøre og Romsdal-
kretsL
LillehammersprintenLillehammer OKOppland0
kretsS
28.8
Sport8cup #?OK MossØstfold-
kretsM
Trolloløpet 2017OL TrolloVestfold-
kretsM
MjølnerløpetElverum OKHedmark0
kretsM
29.8
Vestlandsmesterskap (DM) langdistanse (HOK-rankingløp 6/2017)Haugesund IL Orientering
Hordaland
Rogaland
Hordaland
4
nasjL
28.8*
sø 3.9Barent summer game - KM sprintBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
kretsS
29.8
FjelldiltenLillehammer OKOppland0
nasjL
28.8
KM stafett NTOK og STOKSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
KM UltralangAlta OLFinnmark-
kretsU
Vestlandsmesterskap (DM) stafettHaugesund IL Orientering
Hordaland
Rogaland
Hordaland
0
nasjSM
28.8*
Vestlandsmesterskap-individuelle klasser under DM stafettHaugesund IL OrienteringRogaland-
nasjM
28.8*
Euromeeting -eliteVarteig OLØstfold-
intL
20.8
Drammensløpet og PWT-cupSturla, IFBuskerud0
kretsL
29.8
KM langdistanseVarteig OLØstfold1
kretsL
28.8
Romeriksløpet, KM mellomdistanse AOOKRaumar OrienteringAkershus og Oslo0
kretsM
21.8
u 36ma 4.9Klubbranking 6 VannbassenganeEgersund OKRogaland3
nærM
4.9*
Tour of Lillomarka 2017 – løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo0
nær
F
M
4.9*
ti 5.9Klubbkamp/Ungdomscup - 5, 2017Sandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
Sprintcup 5 BergenTIF VikingHordaland-
nærS
4.9*
Vestfold Høstcup 4Hedrum OLVestfold3
nærM
3.9*
10. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
3.9
GK5 / NK7Haugesund IL Orientering
Vikebygd IL
Rogaland0
nærM
4.9
KSO Høst 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
on 6.9OSI/GeoForm Rankingløp 14Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Dølakarusell - LomsetraTormod SkilagOppland1
nær
F
M
5.9
AAOK-karusellen løp 9Froland ILAust-Agder1
nærS
5.9
Foll-o-karusellen #5Hauketo IFAkershus og Oslo2
nærL
5.9
VestMjøsa-cup 7Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
4.9
Raumar o-karusell 10Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
to 7.9NM langHalden SKØstfold37
mestL
27.8
Nordmarkskarusellen løp nr 6Kjelsås ILAkershus og Oslo-
nær
F
M
5.9
Grenlanskarusellen løp 13Porsgrunn OLTelemark0
nærL
6.9
Ringerikskarusell 10Ringerike OLBuskerud-
nærM
Østmarka-karusellen 9Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
fr 8.9NM publikumsløp fredagHalden SKØstfold0
nærL
4.9
NM mellom kvalifiseringHalden SKØstfold20
mestM
27.8
lø 9.9KM SprintSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsS
MøllesprintenFitjar ILHordaland-
kretsM
NM TempOHalden SKØstfold3
Pre
mestS
27.8
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
Vesterålen todagers dag 1Stokmarknes OLTroms-
nærS
59 grader NordSandefjord OKVestfold-
nærLUK
NM mellom finalerHalden SKØstfold18
mestM
27.8
SvilletråkketHamar OKHedmark-
nær
F
M
6.9
NM publikumsløp lørdagHalden SKØstfold0
nærM
4.9
Vesterålen 2-dagers, sprintSortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms-
nærS
6.9
sø 10.959 grader NordSandefjord OKVestfold-
nærLUK
Vesterålen 2-dagers, langdistanseSortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms-
nærL
6.9
Folloløpet på NesoddenMåren OKAkershus og Oslo-
kretsM
NM PreOHalden SKØstfold3
Pre
mestL
27.8
Vesterålen todagers dag 2Stokmarknes OLTroms-
nærL
NM publikumsløp søndagHalden SKØstfold0
nærM
4.9
NM stafettHalden SKØstfold1
mestSL
27.8
u 37ma 11.9Klubbmesterskap 2017 EokEgersund OKRogaland2
nærM
11.9*
NordhordlandskarusellenHordalandHordaland-
nærM
Tour of Lillomarka 2017 – løp 10Lillomarka OLAkershus og Oslo0
nær
F
M
11.9*
ti 12.9Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen NordGanddal ILRogaland-
nærM
Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland-
nærL
11.9*
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold4
nærM
10.9*
5. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærS
10.9
KSO Høst 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder-
nærS
on 13.9Sport8serien #5OK MossØstfold-
kretsM
OSI/GeoForm Rankingløp 15IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 10IL ImåsAust-Agder0
nærM
12.9
Dølakarusell - SorperoaTormod SkilagOppland1
nær
F
S
12.9
VestMjøsa-cup 8Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland0
nærM
11.9
Ramar o-karusell 11Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 7. løp, EkebergBækkelagets SK
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 14.9Grenlandskarusellen løp 14Skien OKTelemark1
nærL
13.9
Østmarka-karusellen 10Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærL
fr 15.9KM natt HordalandGneist, ILHordaland-
kretsLN
Tour de Trondheim, dag 1NTNUISør-Trøndelag0
kretsS
13.9
lø 16.9Tour de Trondheim, dag 2NTNUISør-Trøndelag0
kretsM
13.9
BOKKERITTET 2017Brandval/Kongsvinger OKHedmark-
kretsS
HOK-rankingfinale 2017IL GularHordaland-
kretsL
Kretsløp Sprint LagårdEgersund OKRogaland-
kretsS
Over SkauenEiker OLBuskerud-
nærU
Sport8serien finaleIndre Østfold OKØstfold-
nærL
Høstløpet med Trimtex-cup og OSI/GeoForm Rankingløp 16Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo4
kretsM
11.9
Nammo-cup 5 FinaleLøten o-lagHedmark0
nærL
13.9
sø 17.9Tour de Trondheim, dag 3NTNUISør-Trøndelag0
kretsL
13.9
BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsM
Høstsprinten SunnmøreEmblem IL
Velledalen IL
Møre og Romsdal-
kretsS
Kretsløp - HetlandskogenStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsM
Mellomdistanse OL Vallset/StangeOL Vallset/StangeHedmark-
kretsM
Trimtex Cup finaleÅs ILAkershus og Oslo-
kretsS
Sport8 Flex-O cup finaleGimle IFØstfold0
nær
F
M
14.9
KM lang AAOK/VAOKHisøy OK
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
14.9
u 38ma 18.9Klubbkarusell løp 4 - GrudaskogenGanddal ILRogaland-
nærM
Treningsløp HorveEgersund OKRogaland2
nærM
18.9*
ti 19.9Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold2
nærS
17.9*
Saltensprint 4 - Østbyen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærS
18.9*
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 10 - Gard/KvalaHaugesund IL OrienteringRogaland-
nærM
19.9*
on 20.9Sørlandskarusellen/Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
Raumar o-karusell 12Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN

Annonser

IOF Eventor