Terminliste

257 arrangement treff mellom 17.08.2017 og 19.10.2017 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Endre søket Tilbakestill søket
Dato Arrangementets navn Arrangørorganisasjoner Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 33to 17.8Dølakarusell - AustlidRudsbygd IL
Tormod Skilag
Oppland2
nær
F
M
Ringerikskarusell 7Fossekallen ILBuskerud38
nærMResultat
fr 18.8Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i RaulandPorsgrunn OLTelemark459
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
lø 19.8Norgescup sprintSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland209
intSResultat
Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i RaulandPorsgrunn OLTelemark645
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
Publikumsløp Norgescup SprintSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland62
nærSResultat
Fellesstart Bardu Bardu ILTroms47
kretsM
sø 20.8Publikumsløp NM UltralangSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland114
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i RaulandPorsgrunn OLTelemark638
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
NM ultralangSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland227
mestUVis ruter i LiveloxResultat
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag32
nærL
Sport8 Flex-o cupTrøsken ILØstfold74
nær
F
LResultat
Solbergfjellet 2017OK SilsandTroms49
nærL
u 34ma 21.8Klubbranking 5 VannbassengeneEgersund OKRogaland21
nærM
21.8*
Tour of Lillomarka 2017 – løp 7Lillomarka OLAkershus og Oslo15
nær
F
M
21.8*
ti 22.8Pokalkamp 5 BergenGneist, ILHordaland91
nærL
21.8*
Vestfold Høstcup 2Lardal OLVestfold94
nærM
20.8*
9. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland4
nærL
22.8*
HaldenmesterkapetHalden SKØstfold16
nærM
21.8
Lagkonkurranse, UngdomsstafettÅlgård OrienteringRogaland5
nærSM
22.8*
Nærløp, Individuelle klasserÅlgård OrienteringRogaland10
nærS
22.8*
KSO Høst 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder37
nærS
22.8*
Nærløpskarusell Nord-Rogaland - NK6 - MykjåHaugesund IL OrienteringRogaland1
nærM
22.8*
Saltenkarusell 10 Hopen skiarenaBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nærL
21.8*
Nord-Østerdalsmesterskapet 2017Os ILHedmark31
nærL
20.8
on 23.8OSI/GeoForm Rankingløp 12Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Nammo-cup 4Hamar OK
Ringsaker OK
Hedmark68
nærS
21.8*
Dølakarusell - StrussbergTormod SkilagOppland1
nær
F
M
22.8
Førde IL Nærløp KråkenesmarkaFørde ILSogn og Fjordane4
nærL
23.8*
Raumar o-karusell 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
to 24.8Nordmarkskarusellen, Løp nr 4Heming OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Grenlandskarusellen løp 11Skien OKTelemark10
nærL
23.8
Ringerikskarusell 8Ringerike OLBuskerud-
nærM
STOK Ungdomsløp 6Nidarøst OKSør-Trøndelag57
kretsM
22.8*
Østmarka-karusellen 7Østmarka OKAkershus og Oslo1
nærL
23.8
Råtasskarusellen 2017 # 9Indre Østfold OKØstfold9
nærM
23.8
fr 25.8Midt-Norsk Mesterskap SprintFrol ILNord-Trøndelag347
nasjS
21.8
lø 26.8KM lang Hordaland (HOK-rankingløp 5/2017)Fana ILHordaland39
kretsL
24.8*
KM mellom ØstfoldSarpsborg OLØstfold88
kretsM
22.8
Midt-Norsk Mesterskap LangdistanseFrol ILNord-Trøndelag467
nasjL
21.8
Huldersprinten med KM langdistanseFet OLAkershus og Oslo271
kretsL
21.8
KM lang Buskerud og PWT-cupHemsedal ILBuskerud226
kretsL
21.8
HyttefolkløpetTromsTroms9
nærM
23.8
KM langdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OK Horten
Vestfold88
kretsL
22.8
KM MellomSveio OL - OrienteringRogaland38
kretsM
23.8
KM langdistanse Hedmark og OpplandHedmark
Oppland
Ringsaker OK
Hedmark
Oppland
77
kretsL
21.8
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IL Vindbjart
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
32
kretsL
23.8
KM-langdistanseIL Pasvik HaukFinnmark0
kretsL
23.8
sø 27.8KM- StafettKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsSS
KM stafett for Vestfold og TelemarkBotne SK
OK Horten
Sandefjord OK
Vestfold27
kretsSM
22.8
KM stafett HordalandFana ILHordaland2
kretsSM
24.8*
KM stafett Hordaland - individuelle klasserFana ILHordaland0
kretsM
24.8*
Midt-Norsk Mesterskap StafettFrol ILNord-Trøndelag102
nasjSM
21.8
Midt-Norsk Mesterskap Stafett - Individuelle klasserFrol ILNord-Trøndelag17
nasjM
21.8
KM stafett for Vestfold og Telemark - Individuelle klasserBotne SK
OK Horten
Sandefjord OK
Vestfold2
nærM
26.8*
KM stafett AOOK og ØOKFet OLAkershus og Oslo15
kretsSM
22.8
KM Stafett AOOK og ØOK (individuelt tilbud)Fet OLAkershus og Oslo11
nærL
25.8*
KM stafett Hedmark og OpplandHedmark
Oppland
Ringsaker OK
Hedmark
Oppland
10
kretsSM
21.8
KM stafett Hedmark og Oppland - Individuelle klasserRingsaker OKHedmark4
kretsL
24.8
KM stafett Hedmark og Oppland - Lagkonkurranse D/H -12Ringsaker OKHedmark0
kretsLL
24.8
Elvevoll Nær-OTromsTroms5
nær
F
M
23.8
KM stafett BuskerudHemsedal ILBuskerud19
kretsSM
21.8
KM stafett Buskerud - Individuelle klasserHemsedal ILBuskerud23
kretsM
21.8
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
IL Vindbjart
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
31
kretsM
23.8
u 35ma 28.8Klubbkarusell løp 3 - BuggelandGanddal ILRogaland-
nærM
NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland-
nærM
Råtassløp, løp nr 2Nydalens SKAkershus og Oslo8
nærL
28.8*
Tour of Lillomarka 2017 – løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo5
nær
F
M
28.8*
ti 29.8Pokalkamp 6 BergenBergens TFHordaland32
nærL
28.8*
Vestfold Høstcup 3Stokke ILVestfold38
nærM
27.8*
Klubbkamp/Ungdomscup - 4, 2017 HusabøEgersund OKRogaland9
nærS
26.8
4. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland2
nærS
27.8
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 9 - KringsjåHaugesund IL OrienteringRogaland-
nærM
29.8*
KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder14
nærS
29.8*
Le Tour de Glåmdal 6Odal OL - OrienteringHedmark4
nærM
28.8
on 30.8OSI/GeoForm Rankingløp 13IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 8IK Grane Arendal OrienteringAust-Agder19
nær
F
L
29.8
Dølakarusell - TunebuhaugenTormod SkilagOppland0
nær
F
M
29.8
Førde IL Nærløp Reset HalbrendsliaFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
30.8*
VestMjøsa-cup 6Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland5
nær
F
M
28.8
Foll-O-karusellen #4Bækkelagets SKAkershus og Oslo4
nærM
27.8
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 6. løp, StensbyEidsvoll OL
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
Raumar o-karusell 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
Sport8 serienFredrikstad SKØstfold26
nærM
28.8
Hedmarken Natt Køpp, løp 4Vang OLHedmark6
nærLN
29.8*
to 31.8Nordmarkskarusellen, Løp nr 5Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland0
nærM
30.8*
Grenlandskarusellen 12OK SkeidiTelemark1
nærM
30.8*
Ringerikskarusell 9Ringerike OLBuskerud-
nærM
UngdomsløpOL TrollelgSør-Trøndelag8
kretsM
29.8*
Østmarka-karusellen 8Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
Råtasskarusellen 2017 # 10Indre Østfold OKØstfold0
nærM
30.8
fr 1.9Euromeeting - mellom (prolog + jaktstart)OK MossØstfold0
intM
20.8
lø 2.9Euromeeting - mellom (prolog + jaktstart)OK MossØstfold0
intM
20.8
Barent summer game - KM langBodø og Omegn IF OrienteringNordland31
kretsL
29.8
HemingløpetHeming OrienteringAkershus og Oslo0
kretsL
KM langMelhus ILSør-Trøndelag57
kretsL
28.8*
LillehammersprintenLillehammer OKOppland11
kretsS
28.8
ROOTS 2-3 septemberStavanger OrienteringsklubbRogaland14
nærM
21.8
KM langdistanseVerdal OKNord-Trøndelag7
kretsL
29.8
O-Stafesten 2017Kvikne ILHedmark2
nærSM
29.8
O-Stafesten 2017 (N Åpen)Kvikne ILHedmark0
nærM
29.8
Sport8 Flex-O cupOK MossØstfold4
krets
F
M
1.9
Trolloløpet 2017OL TrolloVestfold14
kretsM
29.8
Kretsmesterskap langdistanse KårvågKårvåg ILMøre og Romsdal0
kretsL
21.8
MjølnerløpetElverum OKHedmark4
kretsM
29.8
Vestlandsmesterskap (DM) langdistanse (HOK-rankingløp 6/2017)Haugesund IL Orientering
Hordaland
Rogaland
Hordaland
56
nasjL
28.8*
KM SprintAlta OLFinnmark3
kretsS
31.8
sø 3.9Barent summer game - KM sprintBodø og Omegn IF OrienteringNordland22
kretsS
29.8
FjelldiltenLillehammer OKOppland18
nasjL
28.8
Vestlandsmesterskap (DM) stafettHaugesund IL Orientering
Hordaland
Rogaland
Hordaland
1
nasjSM
28.8*
Vestlandsmesterskap-individuelle klasser under DM stafettHaugesund IL OrienteringRogaland0
nasjM
28.8*
Euromeeting -eliteVarteig OLØstfold-
intL
20.8
Drammensløpet og PWT-cupSturla, IFBuskerud21
kretsL
29.8
KM langdistanseVarteig OLØstfold19
kretsL
28.8
KM stafett NTOK og STOKSteinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsSM
30.8
KM stafett NTOK og STOK individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag0
nærM
2.9*
KM UltralangAlta OLFinnmark3
kretsU
31.8
Romeriksløpet, KM mellomdistanse AOOKRaumar OrienteringAkershus og Oslo82
kretsM
28.8
KM stafett AgderAust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
0
kretsSM
28.8
u 36ma 4.9Klubbranking 6 VannbassenganeEgersund OKRogaland5
nærM
4.9*
Tour of Lillomarka 2017 – løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo5
nær
F
M
4.9*
ti 5.9Klubbkamp/Ungdomscup - 5, GramstadSandnes IL (Rogaland)Rogaland4
nærM
4.9
Sprintcup 5 BergenTIF VikingHordaland2
nærS
4.9*
Vestfold Høstcup 4Hedrum OLVestfold30
nærM
3.9*
10. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland4
nærL
3.9
GK5 / NK7Haugesund IL Orientering
Vikebygd IL
Rogaland0
nærM
4.9
KSO Høst 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder8
nærS
5.9*
on 6.9OSI/GeoForm Rankingløp 14Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
Dølakarusell - LomsetraTormod SkilagOppland1
nær
F
M
5.9
AAOK-karusellen løp 9Froland ILAust-Agder7
nærS
5.9
Foll-o-karusellen #5Hauketo IFAkershus og Oslo6
nærL
5.9
Førde IL Nærløp Bulingstjørna HolsenFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
6.9*
VestMjøsa-cup 7Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland-
nærM
4.9
Raumar o-karusell 10Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
to 7.9Ungdomsløp 8Wing OKSør-Trøndelag-
nærM
5.9*
NM langHalden SKØstfold148
mestL
27.8
Nordmarkskarusellen løp nr 6Kjelsås ILAkershus og Oslo-
nær
F
M
5.9
Grenlanskarusellen løp 13Porsgrunn OLTelemark1
nærL
6.9
Ringerikskarusell 10Ringerike OLBuskerud-
nærM
Østmarka-karusellen 9Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
Råtasskarusellen 2017 # 11Indre Østfold OKØstfold1
nærM
6.9
fr 8.9NM publikumsløp fredagHalden SKØstfold1
nærL
4.9
NM mellom kvalifiseringHalden SKØstfold85
mestM
27.8
lø 9.9NM TempOHalden SKØstfold12
Pre
mestS
27.8
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud14
kretsM
28.8
Vesterålen todagers dag 1Stokmarknes OLTroms-
nærS
O-troll leirGimle IFØstfold0
nærL
7.9
MøllesprintenFitjar ILHordaland2
kretsM
6.9
59 grader NordSandefjord OKVestfold-
nærLUK
NM mellom finalerHalden SKØstfold89
mestM
27.8
KM SprintSogndal ILSogn og Fjordane0
kretsS
7.9*
Svilletråkket/flexoløpHamar OKHedmark0
nær
F
M
6.9
NM publikumsløp lørdagHalden SKØstfold4
nærM
4.9
Vesterålen 2-dagers, sprintSortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms-
nærS
6.9
sø 10.9O-troll leirGimle IFØstfold0
nærL
7.9
59 grader NordSandefjord OKVestfold-
nærLUK
Vesterålen 2-dagers, langdistanseSortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms-
nærL
6.9
Folloløpet på NesoddenMåren OKAkershus og Oslo6
kretsM
5.9
NM PreOHalden SKØstfold15
Pre
mestL
27.8
Vesterålen todagers dag 2Stokmarknes OLTroms-
nærL
NM publikumsløp søndagHalden SKØstfold1
nærM
4.9
NM stafettHalden SKØstfold18
mestSL
27.8
u 37ma 11.9Klubbmesterskap 2017 EokEgersund OKRogaland8
nærM
11.9*
NordhordlandskarusellenHordalandHordaland-
nærM
Tour of Lillomarka 2017 – løp 10Lillomarka OLAkershus og Oslo5
nær
F
M
11.9*
ti 12.9Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen NordGanddal ILRogaland-
nærM
Pokalkampfinale BergenFana ILHordaland-
nærL
11.9*
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold30
nærM
10.9*
5. Sprintløp/nybyrjarkarusell SunnhordlandStord OrienteringHordaland2
nærS
10.9
KSO Høst 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder9
nærS
12.9*
on 13.9Sport8serien #5OK MossØstfold-
kretsM
OSI/GeoForm Rankingløp 15IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
AAOK-karusellen løp 10IL ImåsAust-Agder2
nærM
12.9
Dølakarusell - SorperoaTormod SkilagOppland1
nær
F
S
12.9
VestMjøsa-cup 8Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Raufoss IL Orientering
Oppland0
nærM
11.9
Ramar o-karusell 11Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
13.9*
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 7. løp, EkebergBækkelagets SK
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nærM
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 14.9Grenlandskarusellen løp 14Skien OKTelemark2
nærL
13.9
Østmarka-karusellen 10Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærL
Råtasskarusellen 2017 # 12Indre Østfold OKØstfold1
nærM
13.9
fr 15.9KM natt HordalandGneist, ILHordaland-
kretsLN
Tour de Trondheim, dag 1NTNUISør-Trøndelag15
kretsS
13.9
lø 16.9Tour de Trondheim, dag 2NTNUISør-Trøndelag14
kretsM
13.9
Kretsløp Sprint LagårdEgersund OKRogaland-
kretsS
Sport8serien finaleIndre Østfold OKØstfold-
nærL
Høstløpet med Trimtex-cup og OSI/GeoForm Rankingløp 16Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo26
kretsM
11.9
Nammo-cup 5 FinaleLøten o-lagHedmark3
nærL
13.9
Over SkauenEiker OLBuskerud0
nærU
11.9
HOK-rankingfinale 2017IL GularHordaland-
kretsM
12.9
sø 17.9Tour de Trondheim, dag 3NTNUISør-Trøndelag14
kretsL
13.9
BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold-
kretsM
Høstsprinten SunnmøreEmblem IL
Velledalen IL
Møre og Romsdal-
kretsS
KM lang AAOK/VAOKHisøy OK
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsL
14.9
Kretsløp - HetlandskogenStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsM
Mellomdistanse OL Vallset/StangeOL Vallset/StangeHedmark-
kretsM
Trimtex Cup finaleÅs ILAkershus og Oslo-
kretsS
Sport8 Flex-O cup finaleGimle IFØstfold1
nær
F
M
14.9
u 38ma 18.9Klubbkarusell løp 4 - GrudaskogenGanddal ILRogaland-
nærM
Treningsløp HorveEgersund OKRogaland5
nærM
18.9*
Skumringskampen, løp 1Røyken OLBuskerud2
nærMN
14.9
ti 19.9Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold24
nærS
17.9*
Saltensprint 4 - Østbyen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærS
18.9*
HIL Klubbkarusell 2017 - løp 10 - Gard/KvalaHaugesund IL OrienteringRogaland-
nærM
19.9*
on 20.9Sørlandskarusellen/Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
nær
F
M
Raumar o-karusell 12Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nær
F
M
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 21.9SO-Cup løp 9Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
21.9*
Østmarka-karusellen 11Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærMK
Råtasskarusellen 2017 # 13Indre Østfold OKØstfold1
nærM
20.9
fr 22.9EikernattaEiker OLBuskerud0
nærLN
18.9
Natt -o-løpIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsMN
Norgescup sprint sr-jrByåsen IL
Orkanger IF
Sør-Trøndelag49
nasjS
11.9
lø 23.9BOKKERITTET 2017Brandval/Kongsvinger OKHedmark-
nærS
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsU
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærU
19.9
O-idol og Norgescup finale sr-jrByåsen IL
Orkanger IF
Sør-Trøndelag55
nasjM
11.9
Finn Skedsmos minneløp 2017Hadeland OLOppland1
kretsU
18.9
sø 24.9NM junior stafettByåsen IL
Orkanger IF
Sør-Trøndelag14
mestSL
11.9
Tunevannet rundtSarpsborg OLØstfold-
kretsL
u 39ma 25.9Klubbmesterskap - BogafjellGanddal ILRogaland-
nærL
Klubbranking 7 TengsEgersund OKRogaland5
nærM
25.9*
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
ti 26.9Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark-
nærM
Sprintcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærS
25.9*
Vestfold Høstcup 7Hedrum OLVestfold17
nærS
24.9*
Åpen 25-mannatestHalden SKØstfold-
nærM
SturlanattaSturla, IFBuskerud-
nærMN
on 27.9Gimse by Night, fellesstartMelhus ILSør-Trøndelag2
nærMN
24.9*
SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 28.9Råtasskarusellen 2017 # 14Indre Østfold OKØstfold1
nærM
27.9
SO-Cup Løp 10Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
Pollicup 1OK SkeidiTelemark-
nærS
Nattpotta / Østmarka-karusellen 12Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærMN
fr 29.9
lø 30.9BlodsmakenAlta OLFinnmark1
nærU
22.9
Furugampen 2017Hamar OKHedmark6
kretsM
26.9
KjempesprekkenOslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark-
kretsL
Tour de Orientering, dag 1Ålgård OrienteringRogaland5
kretsS
25.9
Tour de Orientering, dag 2Ålgård OrienteringRogaland5
kretsM
25.9
sø 1.10Tour de Orientering, dag 3Ålgård OrienteringRogaland5
kretsM
25.9
Fjellgeita EmblemEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag0
kretsSM
27.9
O-karusell 7, åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
RingrevenRingsaker OKHedmark-
kretsSM
u 40ma 2.10Klubbranking 8 Bakkebø/LagårdEgersund OKRogaland5
nærS
2.10*
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland-
nærM
ti 3.10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark-
nærM
on 4.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærLN
Harry Lagerts Nattcup 2017 BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
to 5.10
fr 6.10KM nattorienteringOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsLN
lø 7.10Hu og Hei GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsL
sø 8.10MarummilaSandefjord OKVestfold-
nærU
u 41ma 9.10Skumringskampen løp 3Asker SkiklubbAkershus og Oslo1
nærLN
8.10
ti 10.10
on 11.10
to 12.10
fr 13.10Harry Lagerts Nattcup 2017 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
KM Natt AAOK / VAOKIF TraumaAust-Agder-
kretsMN
10.10
lø 14.10RondslitetRond OLOppland0
nær
F
L
13.10
AAOK karusellen løp 11Øyestad IF allianseAust-Agder-
nærSS
sø 15.10
u 42ma 16.10Skumringskampen løp 4Asker SkiklubbAkershus og Oslo1
nærLN
15.10
ti 17.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark-
nærM
on 18.10Nattcup 1 BergenFana ILHordaland-
nærLN
to 19.10

Annonser

IOF Eventor