Terminliste

280 arrangement treff mellom 22.04.2018 og 24.06.2018 med følgende utvalg: IOF.

Endre søket Tilbakestill søket
Dato Arrangementets navn Arrangørorganisasjoner Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 16sø 22.4Roots-leir RogalandEgersund OKRogaland51
nærL
Tour de Orientering, jaktstartÅlgård OrienteringRogaland107
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
VårløpetPorsgrunn OLTelemark224
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
SprintcupLøten o-lagHedmark39
nærSResultat
LørdagskjappenOK MossØstfold1146
kretsMResultat
Sørløp dag 2 FellesstartOK SørVest-Agder77
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
u 17ma 23.4Klubbranking KiellanskogenEgersund OKRogaland67
nærSResultat
NordhordlandskarusellenManger ILHordaland15
nærSResultat
10mila-treningKristiansand OKVest-Agder6
treningMK
ti 24.4Sprintcup 2 BergenBergens TFHordaland176
nærSResultat
Treningsløp BolsøyaMolde og Omegn IFMøre og Romsdal40
treningLResultat
3. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland32
nærLVis ruter i LiveloxResultat
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder84
nærS
Vestfold Vårcup 3Sande SportsklubbVestfold169
nærMResultat
Nærløp TanangerStavanger OrienteringsklubbRogaland105
nærMResultat
Saltensprint 2 - Bodø VGS Bodø og Omegn IF OrienteringNordland62
nærSResultat
Sport8serien løp 1Gimle IFØstfold143
nærMResultat
UngdomstreningFrol IL
OK Skøynar
Nord-Trøndelag-
treningS
Klubbkarusell 4 ElvegårdHaugesund IL OrienteringRogaland17
nær
F
M
Oslo City Cup, løp nr. 4Heming OrienteringAkershus og Oslo651
nærSVis ruter i LiveloxResultat
on 25.4bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
OSI/GeoForm Rankingløp 1IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
AAOK-karusellen løp 3IL ExpressAust-Agder89
nær
F
S
24.4
Førde IL Nærløp Bulingstjørna HolsenFørde ILSogn og Fjordane19
nærM
25.4*
NØK Sprintcup løp 2Vingelen ILHedmark51
nærS
24.4
Raumar sprint-karusell 3Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærS
to 26.4Drammen City Cup - løp 3Røyken OLBuskerud39
nærS
25.4
Sprintkarusell - RingerikeRingerike OLBuskerud-
nærS
NOLs treningsløp 4Notodden OLTelemark-
treningMVis ruter i Livelox
Grenlandskarusellen 4OK SkeidiTelemark55
nærM
25.4
O-karusell 1Eidskog OLHedmark0
treningM
26.4*
Torsdagsløp nr. 3Lillehammer OKOppland-
nærS
TA-sprint 4 / Trondheim sprintcup 4Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag174
kretsS
24.4*
Råtasskarusellen 2018 # 2Indre Østfold OKØstfold10
nærM
25.4
fr 27.4Kretssamling Kjerringøy 27.-29.aprilBodø og Omegn IF OrienteringNordland22
treningL
23.4
lø 28.4Kretsløp mellomdistanse fra Auklandshamn SkuleSveio OL - OrienteringRogaland86
kretsM
25.4
VårsprintenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal12
nasjM
26.4
sø 29.4Vestfold 2-dagers, dag 1 (flyttet fra 24.03)Sandefjord OKVestfold179
kretsM
28.4*
OdalsløpetOdal OL - OrienteringHedmark103
kretsM
27.4*
Vis ruter i Livelox
BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag116
kretsM
27.4
Markane IL og IL VetenIL Veten
Markane IL
Sogn og Fjordane15
kretsS
26.4
VikesprintenVikebygd ILRogaland82
kretsM
28.4*
u 18ma 30.4
ti 1.5Internpåmelding Kvistkvaset (E1), 15-stafetten (E2) og Jukola (E3), kvistkvasetØstmarka OKAkershus og Oslo0
treningM
23.4*
test, kvistkvasetØstmarka OKAkershus og Oslo0
treningM
28.4
Kvist-KvasetÅs ILAkershus og Oslo19
kretsSM
26.4
Kvistkvaset D/H 9-12 individuell fellesstartÅs ILAkershus og Oslo18
nærM
26.4
Skien City RaceSkien OKTelemark59
kretsL
26.4
Ringerikskarusellen 2Fossekallen ILBuskerud-
nærM
KM Sprint, BuskerudKongsberg OLBuskerud88
kretsS
29.4
SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder15
nær
F
M
29.4
NØK Sprintcup Finale 2018Røros ILSør-Trøndelag2
nærS
29.4
Saltenkarusell 1 - Geitvågen / AusvikaBodø og Omegn IF OrienteringNordland15
nærM
30.4*
HOK-ungdomstrening, 13-20årHordalandHordaland-
treningL
on 2.5bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
Østfoldsprinten løp 2Indre Østfold OKØstfold14
nærS
30.4*
Førde IL Nærløp Ballbana VieåsenFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
2.5*
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 1. løp, OksefjelletNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
treningP
Sprintcup 2/VestMjøsa-cup 1Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland5
nær
F
S
30.4*
O-sjuer nr 3Frol ILNord-Trøndelag-
nærM
TreningsløpStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
treningS
to 3.5TA-sprint 5 - FinaleVerdal OKNord-Trøndelag10
kretsS
1.5
Trondheim Sprintcup, FinaleNTNUISør-Trøndelag16
kretsS
29.4
Klubbranking 2Egersund OKRogaland5
nærM
3.5*
Karusell 1Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Grenlandskarusellen 5Porsgrunn OLTelemark6
nærM
2.5
Sørmarkstafetten 2018Stavanger OrienteringsklubbRogaland5
nærSM
3.5*
Torsdagsløp nr. 4Rudsbygd ILOppland-
nærM
Østmarka Flex-o løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo9
nær
F
M
2.5
Råtasskarusellen 2018 # 3Indre Østfold OKØstfold0
nærM
2.5
fr 4.5O-fest Fossum, O-festivalen social kick offFossum IFAkershus og Oslo11
treningMN
1.5
lø 5.5Skibotn fartsløpTromsTroms-
nærM
MyrsprintenVang OLHedmark18
kretsS
2.5
Skjærgårdsløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 2OL Tønsberg og omegnVestfold49
kretsM
1.5*
KM Mellom AAOK og VAOKAust-Agder
IL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
17
kretsM
2.5
sø 6.5KløftefossløpetModum OLBuskerud70
kretsM
2.5
KM Sprint AAOK og VAOKAust-Agder
Vest-Agder
Øyestad IF allianse
Aust-Agder
Vest-Agder
15
kretsS
2.5
Skibotn langdistanseTromsTroms-
nærL
Vestbygda-eventyretOL Vallset/StangeHedmark1
nær
F
M
3.5
Høydepunktet m/Trimtex-CupØstmarka OKAkershus og Oslo75
kretsM
1.5
Skjærgårdssprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 3OL Tønsberg og omegnVestfold32
kretsS
1.5*
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag13
kretsL
30.4
KM MellomEmblem ILMøre og Romsdal3
kretsM
2.5
u 19ma 7.5Klubbranking 3 HusabøEgersund OKRogaland5
nærS
7.5*
ti 8.5Pokalkamp 1 BergenGneist, ILHordaland21
nærL
7.5*
Sport8serien løp 2Sarpsborg OLØstfold-
nasjM
Vestfold Vårcup 4Stokke ILVestfold60
nærM
6.5*
4. rankingløp SunnhordlandOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland-
nærL
8.5*
Nærløpskarusellen Ungdomsstafett og Lagkonkurranse - VigreskogenGanddal ILRogaland0
nærSM
8.5*
Nærløpskarusellen Vigreskogen - individuelle klasserGanddal ILRogaland4
nærM
8.5*
Saltenkarusell 2 - RønvikfjelletBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nærM
7.5*
Oslo City Cup, FinaleOppsal OrienteringAkershus og Oslo88
nærS
4.5
5ern sprintstafettLierbygda OLBuskerud1
nærSS
3.5
KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Vest-Agder14
nærS
8.5*
on 9.5AAOK-karusellen løp 4Vegårshei ILAust-Agder5
nær
F
L
8.5*
Førde IL Nærløp SoleideFørde ILSogn og Fjordane1
nærM
9.5*
SprintcupHamar OKHedmark2
nærS
7.5*
Bygdakamp 2Frol ILNord-Trøndelag-
nærL
to 10.5EikerløpetEiker OLBuskerud69
kretsL
7.5
Balsfjord dobbel gatesprint, dag 1Storsteinnes ILTroms-
nær
F
L
Balsfjord dobbel gatesprint, dag 2Storsteinnes ILTroms-
nær
F
L
Klubbmesterskap og torsdagsløp nr. 5Lillehammer OKOppland-
nærM
Østmarka Flex-o løp 2Østmarka OKAkershus og Oslo1
nær
F
M
7.5
fr 11.5
lø 12.5Klubb-KM stafettIndre Østfold OKØstfold0
nærSL
8.5
Kretsmesterskap Sprint HellvikEgersund OKRogaland-
kretsS
Kretsmesterskap Sprint Stafett HellvikEgersund OKRogaland-
kretsSS
NydaltenNydalens SKAkershus og Oslo24
kretsL
7.5
KM Sprint NTOK og STOKFrol ILNord-Trøndelag7
kretsS
7.5
Sport 8 Sprintstafett, KM Ve TeLarvik OKVestfold0
kretsSS
8.5
Klubb-KM individuelle klasserIndre Østfold OKØstfold0
nærL
8.5
ROOTS-leir EgersundGanddal ILRogaland11
nærM
11.5*
NØK-karusell, løp 1Os ILHedmark1
nær
F
M
10.5
VåronnløpetOL Toten-TrollOppland5
nasjL
8.5
sø 13.5ROOTS-leir EgersundGanddal ILRogaland11
nærM
11.5*
BøløpetBø OLTelemark10
kretsL
8.5
KM lang fellesstartOK SkøynarNord-Trøndelag0
kretsL
8.5
KM SprintGimle IFØstfold-
kretsS
9.5
OK Øst mellomdistanse, uttakningsløp til UnionsmatchenOK ØstAkershus og Oslo21
kretsM
8.5
u 20ma 14.5NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland-
nærM
Sprintcup finaleLillehammer OKOppland1
nærS
10.5
ti 15.5Pokalkamp 2 BergenIL GularHordaland31
nærL
14.5*
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
Ungdomscup/ KlubbkampÅlgård OrienteringRogaland-
nærM
Vestfold Vårcup 5OK HortenVestfold48
nærM
13.5*
5. Rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
15.5*
IvarOløpet KM sprintIL TyrvingAkershus og Oslo12
kretsS
9.5
Saltenkarusell 3 - SaltstraumenBodø og Omegn IF OrienteringNordland3
nærM
14.5*
Klubbkarusell 5 StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
L
15.5*
on 16.5STOK Ungdomsløp 1FreidigSør-Trøndelag-
kretsM
Førde IL Nærløp SundsdalenFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
Imås / Express treningsløp 1IL ImåsAust-Agder0
treningM
15.5
VestMjøsa-cup 2Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland1
nærM
14.5
Østfoldsprinten løp 3OK MossØstfold-
kretsS
13.5
O-sjuer nr. 4Frol ILNord-Trøndelag-
nærL
to 17.5
fr 18.5
lø 19.5Pinseløpet, dag 1, med Junior LøpstestKongsberg OLBuskerud106
nasjL
11.5
Ungdomsstafett PinseløpetKongsberg OLBuskerud3
nasjSM
11.5
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark11
nasjS
11.5
sø 20.5Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup LangdistanseKongsberg OLBuskerud135
nasjL
11.5
ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark10
nasjM
11.5
u 21ma 21.5Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup MellomdistanseKongsberg OLBuskerud129
nasjM
11.5
LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark12
nasjL
11.5
ti 22.5klubbmesterskap Fana ILFana ILHordaland-
treningS
SørlandskarusellenBirkenes ILVest-Agder-
nær
F
M
Saltenkarusell 4 - MørkvedbuktaBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærM
21.5*
Østmarka Flex-o løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo6
nær
F
M
21.5
on 23.5AAOK-karusellen løp 5Aust-Agder
Gjerstad IL
Aust-Agder-
nær
F
M
22.5
1. sprintløp/nybegynnerkarusellFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland-
treningS
Førde IL Nærløp Jølster SkisenterFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 2. løp, BråteåsenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
treningP
O-sjuer nr 5Frol ILNord-Trøndelag-
nærL
Park o-karusellen/WODØstmarka OKAkershus og Oslo-
nærS
to 24.5Ungdomsløp 2Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
Nordmarkskarusellen - løp 1IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Karusell 2Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Grenlandskarusellen 6, SkeidimilaOK SkeidiTelemark-
nærL
Torsdagsløp nr. 6Rudsbygd ILOppland-
nærS
fr 25.5
lø 26.5HjalmarløpetSkien OKTelemark-
kretsM
RekruttenHisøy OKAust-Agder-
nærS
23.5
Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
Unionsmatchen, IndivdueltRingerike OLBuskerud1
kretsM
21.5*
Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold-
nærL
NM sprintSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland85
mestS
18.5
FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag0
kretsSM
21.5
sø 27.5Rekruttsamling Vestfold / TelemarkSandefjord OKVestfold-
nærL
KM-mellomdistanseMalvik ILSør-Trøndelag-
nærM
RingeriksløpetRingerike OLBuskerud-
kretsM
Unionsmatchen, StafettRingerike OLBuskerud0
kretsSM
21.5*
VårløpetHedrum OLVestfold-
kretsM
NM sprintstafettSandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland2
mestSS
18.5
Sunnfjordorienteringa 2018Førde ILSogn og Fjordane-
nærL
O-Stafesten 2018Kvikne ILHedmark-
nærSM
u 22ma 28.5Klubbranking 4 GaudlandEgersund OKRogaland2
nærM
28.5*
Klubbkarusell løp 2 - KalbergskogenGanddal ILRogaland0
nærM
28.5*
NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
ti 29.5Pokalkamp 3 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
28.5*
Sport8serien løp 3Trøsken ILØstfold-
nærM
SørlandskarusellenMarnardal ILVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 6Larvik OKVestfold40
nærS
27.5*
6.rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
treningL
Nærløpskarusellen 3 LindøyHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
29.5*
Østmarka Flex-o løp 4Østmarka OKAkershus og Oslo3
nær
F
M
28.5
on 30.5Foll-O-karusellen #1Kolbotn og Skimt OLAkershus og Oslo-
nærM
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane-
nærL
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 3. løp, StovnerNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
treningP
to 31.5STOK ungdomsløp 3Melhus ILSør-Trøndelag-
kretsL
Grenlandskarusell løp 7Skien OKTelemark1
nærL
30.5*
Ringerikskarusellen 3Fossekallen ILBuskerud-
nærM
28.5
Torsdagsløp nr. 7Lillehammer OKOppland-
nærL
fr 1.6test, 15.stafettenØstmarka OKAkershus og Oslo0
treningM
28.4
Trondheim Open, dag 1Nidarøst OK
Wing OK
Sør-Trøndelag-
kretsS
lø 2.6Internpåmelding Kvistkvaset (E1), 15-stafetten (E2) og Jukola (E3), 15-stafettenØstmarka OKAkershus og Oslo0
treningM
23.4*
100 års jubileumsløpSande SportsklubbVestfold6
nærL
29.5
KM Lang Hordaland (HOK-ranking 2/2018)Varegg FleridrettHordaland-
kretsL
KM sprintGjø-Vard OL
Oppland
Oppland-
kretsS
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsL
Rotekoppen Breimsbygda ILSogn og Fjordane-
nasjM
Trondheim Open, dag 2Wing OKSør-Trøndelag-
nasjM
15-stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo0
kretsSM
28.5
O-treffen 2018Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nasjL
27.5
Alta 2-dagersAlta OLFinnmark5
nasjM
21.5
sø 3.6Alta 2-gagers jaktstartAlta OLFinnmark5
kretsL
21.5
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKVest-Agder-
kretsM
GlåmdalsløpetGrue ILHedmark-
kretsL
KM mellomGjø-Vard OL
Oppland
Oppland1
kretsM
29.5
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
Lierbygda Dobbelt TempOLierbygda OLBuskerud-
Pre
nasjT
MellomdistanseKårvåg ILMøre og Romsdal-
krets
F
M
Trondheim Open, dag 3Wing OKSør-Trøndelag-
nasjM
Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4OL Tønsberg og omegnVestfold14
kretsS
29.5*
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo6
kretsL
28.5
Supersprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 5OL Tønsberg og omegnVestfold14
kretsS
29.5*
u 23ma 4.6
ti 5.6Pokalkamp 4 BergenFana ILHordaland-
nærL
4.6*
SørlandskarusellenTorridal ILVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 7Sandefjord OKVestfold35
nærM
3.6*
7. rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
treningL
GK4Vikebygd ILRogaland1
nærL
4.6
NØK-karusell, løp 2Vingelen ILHedmark-
nær
F
M
3.6
Saltenkarusell 5 - Bueskytebanen, ArliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærM
4.6*
Østmarka Flex-o løp 5Østmarka OKAkershus og Oslo3
nær
F
M
4.6
on 6.6Østfoldsprinten FinaleHalden SKØstfold-
nærL
AAOK-karusellen løp 6Hope ILAust-Agder-
nær
F
L
5.6
Foll-O-karusellen #2Måren OKAkershus og Oslo1
nærM
4.6
O-sjuer nr. 6Frol ILNord-Trøndelag-
nærL
to 7.6UngdomsløpOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsM
Karusell 3Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Førde IL Nærløp MasdalFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
7.6*
Imås / Express treningsløp 2IL ImåsAust-Agder0
treningM
6.6
Torsdagsløp nr. 8Lillehammer OKOppland-
nærL
fr 8.6
lø 9.6Gromløpet - KM mellom Trimtex CupLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
KM Mellom NordlandKorgen ILNordland-
kretsM
Varanger 2-dageres dag1Varanger OrienteringslagFinnmark-
kretsM
Verdal OK 2-dagers, dag 1Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
Pre-o helg i HedmarkLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark0
Pre
kretsP
4.6
KM mellomdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Trollo
Vestfold6
kretsM
4.6
Pre-o helg i Hedmark, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark0
Pre
kretsT
4.6
sø 10.6Verdal OK 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
KM Ultralang Hordaland (HOK-ranking 3/2018)Bergens TFHordaland-
kretsU
KM Ultralang NordlandHerringen IL
Olderskog IL
Nordland-
kretsU
RingsakersprintenRingsaker OKHedmark-
kretsM
Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes ILSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsL
Varanger 2 dagers 2 dagLaksefjord ILFinnmark-
kretsM
Varteig O-lagVarteig OLØstfold1
nær
F
L
9.6
JonsokløpetFossekallen ILBuskerud-
kretsM
KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Trollo
Vestfold6
kretsS
4.6
Pre-o helg i HedmarkLøten o-lag
Ringsaker OK
Hedmark0
Pre
kretsP
4.6
u 24ma 11.6NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland-
nærL
ti 12.6Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5Haugesund IL Orientering
Torvastad IL
Rogaland-
nærM
SørlandskarusellenKristiansand OKVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Vårcup 8OL Tønsberg og omegnVestfold30
nærM
10.6*
8. rankingløp SunnhordlandHalsnøy OL
Stord Orientering
Hordaland-
treningL
O-Gøy Cupen - løp 2IL KollAkershus og Oslo-
nærM
SaltenkarusellTverlandet ILNordland-
nærM
Østmarka Flex-o løp 6Østmarka OKAkershus og Oslo3
nær
F
M
11.6
on 13.6VagleskogstafettenGanddal ILRogaland0
nærSM
13.6*
Vagleskogstafetten - individuelle klasserGanddal ILRogaland0
nærM
13.6*
Foll-O-karusellen #3Ås ILAkershus og Oslo-
nærM
Klubbmesterskap Freidig 2018FreidigSør-Trøndelag-
treningM
12.6
Pre-O-karusellen Oslo og Akershus - 4. løp, HvalstjernFet OL
Nedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
treningP
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag0
nærM
10.6
to 14.6Klubbmesterskap SOK og HedrumSandefjord OKVestfold-
treningS
STOK Ungdomsløp nr 5 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
Torsdagsløp nr. 9Øyer-Tretten IFOppland-
nærL
fr 15.6VeteranløpetIF TraumaAust-Agder-
nærM
12.6
Camp Stokke sprinttreningStokke ILVestfold-
nærS
13.6*
lø 16.6Internpåmelding Kvistkvaset (E1), 15-stafetten (E2) og Jukola (E3), jukola/VenelaØstmarka OKAkershus og Oslo0
treningLK
23.4*
MidtsommersprintenStokke ILVestfold-
kretsS
Treningssamling barn og ungdom/HL-deltagereMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
treningM
Johan og Halvor-løpetViul OrienteringsklubbBuskerud-
nærM
16.6*
sø 17.6test, jukola/VenelaØstmarka OKAkershus og Oslo0
treningLK
28.4
Treningssamling barn og ungdom/HL-deltagereMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
treningM
Asbjørn Bakkens minneløpLillehammer OKOppland-
kretsM
MidtsommerløpetStokke ILVestfold-
kretsM
St. HanskutenOL GaulaSør-Trøndelag-
nærL
EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsSM
Torsdagsløp nr. 10Lillehammer OKOppland-
nærL
u 25ma 18.6Klubbkarusell løp 3 - LyngholenGanddal ILRogaland0
nærS
18.6*
ti 19.6SørlandskarusellenOtra ILVest-Agder-
nær
F
M
Ungsomscup/KlubbkampStavanger OrienteringsklubbRogaland0
nærS
19.6*
2. sprintløp/nybegynnerkarusellStord OrienteringHordaland-
treningS
Klubbkarusell 6 StemmenHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
19.6*
Østmarka Flex-o løp 7Østmarka OKAkershus og Oslo3
nær
F
M
18.6
on 20.6O-sjuer nr 7Frol ILNord-Trøndelag-
treningL
to 21.6
fr 22.6Norsk O-Festival sprintFossum IFAkershus og Oslo302
nasjS
4.6
Norsk O-festival sprint EliteFossum IFAkershus og Oslo84
intS
4.6
lø 23.6Norsk O-festival Lagkonkurranse 8-12 årFossum IFAkershus og Oslo0
nasjSL
17.6
Norsk O-Festival langFossum IFAkershus og Oslo350
nasjL
4.6
Norsk O-festival lang EliteFossum IFAkershus og Oslo82
intL
4.6
sø 24.6ROOTS treningssamling 24-28 juniRogalandRogaland6
nærM
27.5
Norsk O-Festival mellomFossum IFAkershus og Oslo348
nasjM
4.6
Norsk O-festival mellom EliteFossum IFAkershus og Oslo82
intM
4.6

Annonser

IOF Eventor