Norsk Orientering

Terminliste

236 arrangement treff mellom 16.08.2018 og 18.09.2018 med følgende utvalg: IOF.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 33to 16.8NOLs treningsløp 10Notodden OLTelemark-
treningMVis ruter i Livelox
O-cup 8 BreivikaIL BUL-TromsøTroms49
treningSResultat
Grenlandskarusellen IL HaukenTelemark26
nærM
Torsdagsløp nr. 11Lillehammer OKOppland3
nærM
TorsdagstreningKristiansand OKVest-Agder5
treningM
fr 17.8Klubbmesterskap Øyestad IFØyestad IF allianseAust-Agder17
treningMResultat
Nord-Norsk Mesterskap SprintStorsteinnes ILTroms91
nasjS
lø 18.8Noregscup mellom + Sommarløpet i RaulandIdrettslaget Dyre VaaTelemark474
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
MyrtrampenVang OLHedmark172
kretsLResultat
Nord-Norsk Mesterskap LangdistanseStorsteinnes ILTroms122
nasjL
KM LangSuldal OrienteringslagRogaland185
kretsLResultat
sø 19.8Drammensløpet og PWT-cupSturla, IFBuskerud248
kretsLStarttider
Nord-Norsk Mesterskap stafettStorsteinnes ILTroms28
nasjSM
NM ultralang + Sommarløp i HøydalsmoHøydalsmo ILTelemark467
mestUVis ruter i LiveloxStarttider
KM-Stafett - Individulle klasserSauda OrienteringsklubbRogaland23
kretsM
RomeriksløpetRaumar OrienteringAkershus og Oslo478
kretsLStarttider
Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag14
kretsSM
17.8
Starttider
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag2
nærL
17.8
KM StafettSauda OrienteringsklubbRogaland42
mestSM
17.8
Vossagampen 2018Voss ILHordaland34
nærU
18.8*
u 34ma 20.8Klubbkarusell løp 4 - GrudaskogenGanddal ILRogaland23
nærM
20.8*
Wing4er 3-2018 / KlubbmesterskapWing OKSør-Trøndelag21
treningM
20.8*
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 7Lillomarka OLAkershus og Oslo25
nær
F
M
20.8*
ti 21.8Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland40
nærS
20.8*
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold85
nærM
19.8*
HaldenmesterskapetHalden SKØstfold17
treningM
20.8
Individuelle løyper for voksneStavanger OrienteringsklubbRogaland10
nærM
21.8*
9. Rankingløp Sunnhordland - ResultatføringStord OrienteringHordaland-
treningL
21.8*
Nærløpskarusellen 6 (NK6) og Sunnhordlandsrankingnr. 9Haugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland8
nærM
21.8*
NØK-karusell, løp 4Hedmark
Ålen IL
Hedmark
Sør-Trøndelag
11
nær
F
M
19.8
Saltenkarusell 11 - KlungsetBodø og Omegn IF OrienteringNordland7
nærM
20.8*
TirsdagsløpSortland OL - OrienteringTroms-
treningM
Lagskonkuranse/Ungdomstafett - SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland8
nærSM
21.8*
Klubbmesterskap Nydalens SKNydalens SKAkershus og Oslo82
treningL
20.8
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 4Nittedal OLAkershus og Oslo5
nær
F
M
21.8*
O-karusellHarstad OLTroms-
treningM
Østmarka Open - Løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo13
nær
F
M
21.8*
Klubbmesterskap, Skien OK og POLPorsgrunn OLTelemark33
nærL
20.8
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder18
nær
F
M
20.8*
Barbar-oRingerike OLBuskerud23
treningL
20.8*
Le Tour de Glåmdal 5 / o-karusell 7Eidskog OLHedmark3
nærM
19.8
on 22.8bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
OSI/GeoForm Rankingløp 12 - Maridalsalpene på tversOslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærL
AAOK-karusellen løp 8Froland ILAust-Agder15
nær
F
M
21.8
Førde IL Nærløp Angedalen skuleFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
22.8*
Klubbranking 5Samnanger ILHordaland0
nærL
22.8*
KvitfjellRingebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland-
nærM
Raumar O-karusell 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Bygdakamp 5Frol ILNord-Trøndelag-
treningL
VestMjøsa-cup 5Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland19
nær
F
M
20.8
to 23.8Nordmarkskarusellen løp nr 4Kjelsås ILAkershus og Oslo-
nær
F
M
20.8
Klubbmesterskap 2018Hisøy OKAust-Agder3
treningM
22.8*
Impsdagen med orienteringIL ImåsAust-Agder0
treningL
22.8
Vannbassengene Klubbranking Egersund OKRogaland4
nærM
23.8*
NOLs treningsløp 11Notodden OLTelemark-
treningM
Grenlandskarusellen 10Porsgrunn OLTelemark9
nærL
22.8
Klubbkamp / KlubbmesterskapOppsal OrienteringAkershus og Oslo44
nærM
21.8
Klubbkøpp 4Løten o-lagHedmark7
treningL
23.8*
Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OLSandefjord OKVestfold45
nærS
20.8
Vis ruter i Livelox
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
Asker ABC 5 - KlubbmesterskapAsker SkiklubbAkershus og Oslo12
treningL
22.8*
O-cup 9 HåkøybotnIL BUL-TromsøTroms-
treningL
Torsdagsløp nr. 12Rudsbygd ILOppland0
nærL
22.8
STOK Ungdomsløp 6Malvik ILSør-Trøndelag31
nærM
21.8*
TorsdagstreningKristiansand OKVest-Agder0
treningM
22.8
fr 24.8Midt-Norsk Mesterskap, sprintWing OKSør-Trøndelag411
nasjS
22.8
lø 25.8Folloløpet med KM lang og Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo200
kretsL
20.8
KM LangdistanseAlta OLFinnmark5
kretsL
20.8
Midt-Norsk Mesterskap - LangdistanseFreidigSør-Trøndelag509
nasjL
22.8
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
30
kretsL
22.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018)IL GularHordaland110
nasjM
22.8*
O-troll samlingOL Tønsberg og omegnVestfold-
treningM
Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6OL Tønsberg og omegnVestfold52
kretsL
21.8
KM langdistanse og PWT-cupEiker OLBuskerud108
kretsL
20.8
Flex-o-løp, Tømmeråsen ØstHarstad OLTroms2
nær
F
M
24.8
NM PreOFossekallen ILBuskerud22
LPre
nasjP
22.8
sø 26.8O-troll samlingOL Tønsberg og omegnVestfold-
treningM
KM stafett FinnmarkAlta OLFinnmark5
kretsSM
20.8
Midt-Norsk Mesterskap - StafettFreidigSør-Trøndelag135
nasjSM
22.8
Midt-Norsk Mesterskap - Stafett individuelle klasserFreidigSør-Trøndelag17
nærM
25.8*
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
31
kretsM
22.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018)IL GularHordaland102
nasjL
22.8*
KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus individuelt tilbudTrøsken ILØstfold11
nærM
21.8
KM Stafett - Østfold og Oslo og AkershusTrøsken ILØstfold20
nasjSL
21.8
KM stafett - Individuelle klasserEiker OLBuskerud4
kretsM
24.8*
KM stafettEiker OLBuskerud12
kretsSM
20.8
MjølnerløpetElverum OKHedmark23
kretsM
22.8
NM TempOFossekallen ILBuskerud13
Pre
nasjT
22.8
2-manns stafettHarstad OLTroms0
nærSS
19.8
Direkteløype og N-åpen 26. augustHarstad OLTroms0
nærS
23.8
Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7OL Tønsberg og omegnVestfold44
kretsM
21.8
u 35ma 27.8NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland-
nærM
Råtassløp #3Nydalens SKAkershus og Oslo7
nærL
24.8
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
27.8*
ti 28.8Pokalkamp 6 BergenÅrstad ILHordaland33
nærM
27.8*
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold60
nærM
26.8*
KlubbkampUngdomscupEgersund OKRogaland-
nærM
3. sprintløp/nybegynnerkarusellenFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærS
28.8*
Saltenkarusell 12 - HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland6
nærM
27.8*
Sport8serien løp 4Fredrikstad SKØstfold22
kretsM
26.8
Klubbkarusell 7 BrakahaugHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
L
28.8*
O-karusellHarstad OLTroms-
treningM
TirsdagsløpSortland OL - OrienteringTroms-
treningM
Østmarka Open - Løp 2Østmarka OKAkershus og Oslo10
nær
F
M
28.8*
on 29.8bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
TunebuhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
Førde IL Nærløp Vasslia KråkenesmarkaFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
29.8*
Nammo-Cup 4Raufoss IL Orientering
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
50
nærS
27.8*
Raumar O-karusell 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag0
treningM
28.8
O-sjuer nr. 9Frol ILNord-Trøndelag-
treningS
Foll-O-karusellen #4, OSI/Geoform ranking #13Bækkelagets SKAkershus og Oslo10
nærM
27.8
to 30.8Nordmarkskarusellen - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nærM
Grenlandskarusell løp 11 Skien OKTelemark0
treningL
29.8*
Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
O-cup 10 GrøtfjordIL BUL-TromsøTroms-
treningM
STOK Ungdomsløp nr 7Nidarøst OKSør-Trøndelag9
nærS
28.8*
Torsdagsløp nr. 13Lillehammer OKOppland0
treningL
20.8
fr 31.8Km-sprintTverlandet ILNordland10
kretsS
27.8
Sprint SogndalSogndal ILSogn og Fjordane1
krets
F
S
29.8
Fredagskarsuellen 2018, løp 5Kvikne ILHedmark-
treningS
31.8*
lø 1.9KM lang/TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag6
mestL
27.8
KM Langdistanse SogndalSogndal ILSogn og Fjordane0
kretsL
30.8
KM mellomdistanseInderøy ILNord-Trøndelag-
kretsM
KM sprint/ mellom langKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsS
KM-langBodø og Omegn IF OrienteringNordland9
kretsL
27.8
KM Langdistanse Hedmark og Oppland - Finndulten 2018Lunderseter ILHedmark18
kretsL
27.8
Treningssamling Velledalen, Fjellsæter Møre og Romsdal
Velledalen IL
Møre og Romsdal32
treningM
29.8
KM-lang Te-Ve/DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark35
kretsL
28.8
KM Lang / TorridalsløpetTorridal ILVest-Agder5
kretsL
31.8
Prøve-VM Publikumsløp og KM-langØstfoldØstfold43
nasjL
27.8
KM MellomGanddal ILRogaland27
nærM
28.8*
KM-lang Hordaland (HOK-ranking 5/2018)Varegg FleridrettHordaland31
kretsL
29.8*
ROOTS leir 1.-2. SeptemberStavanger OrienteringsklubbRogaland1
nærM
27.8
sø 2.9Treningssamling Velledalen, Fjellsæter Møre og Romsdal
Velledalen IL
Møre og Romsdal32
treningM
29.8
ROOTS leir 1.-2. SeptemberStavanger OrienteringsklubbRogaland1
nærM
27.8
KM stafett, Te/VeOK SkeidiTelemark2
kretsSL
28.8
KM-stafettBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
kretsSL
27.8
KompisstafettenSamnanger ILHordaland0
nærSM
30.8*
Prøve-VM Publikumsløp og KM-mellomØstfoldØstfold40
nasjM
27.8
KM stafett Te/Ve N-åpenOK SkeidiTelemark0
nærM
1.9*
GanddalsløpetGanddal ILRogaland6
nærL
29.8
Holleialøpet og PWT-cupModum OLBuskerud12
nærL
27.8
KM-Stafett Hedmark og OpplandBrandval/Kongsvinger OK
Hedmark
Oppland
Hedmark
Oppland
0
kretsSM
27.8
KM-ultralangIL Pasvik HaukFinnmark-
kretsU
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 5Nittedal OLAkershus og Oslo-
trening
F
M
KM Stafett, AAOK og VAOKBirkenes ILVest-Agder0
kretsSM
29.8
Myrefjell langdistanseMellembygd OLTroms-
nærL
28.8
SprintVelledalen ILMøre og Romsdal18
krets
F
S
1.9
u 36ma 3.9Tour of Lillomarka 2018 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
3.9*
ti 4.9Sport8serien løp 5Indre Østfold OKØstfold10
nærL
2.9*
Sprintcup 4 BergenFana ILHordaland-
nærS
3.9*
Vestfold Høstcup 4Larvik OKVestfold48
nærS
2.9*
Klubbkamp/UngdomscupSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
3.9
Saltenkarusell 13 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland5
nærM
3.9*
10. rankingløp SunnhordlandStord OrienteringHordaland-
nærL
SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
Klubbkarusell 8 KattanakkHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
L
4.9*
O-karusellHarstad OLTroms-
treningM
TirsdagsløpSortland OL - OrienteringTroms-
treningM
Østmarka Open - Løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo8
nær
F
M
4.9*
on 5.9bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
AAOK-karusellen løp 9Øyestad IF allianseAust-Agder2
nær
F
M
4.9
SkårslåhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
Foll-o-karusellen #5Hauketo IFAkershus og Oslo6
nærM
3.9
Førde IL Nærløp ByrkjeflotFørde ILSogn og Fjordane0
nærL
5.9*
Klubbranking 6Samnanger ILHordaland0
nærL
5.9*
Nord-Østerdalmesterskapet 2018Tynset IFHedmark-
nærM
Raumar O-karusell 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag0
treningM
4.9
VestMjøsa-cup 6 / KlubbmesterskapGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland-
nærM
3.9*
to 6.9Nordmarkskarusellen løp nr 6, OBIK løp nr 25Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærL
Grenlandskarusellen 12OK SkeidiTelemark3
nærM
4.9
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
O-cup 11 MovikaIL BUL-TromsøTroms-
treningL
Torsdagsløp nr. 14Rudsbygd ILOppland-
nærL
fr 7.9VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo122
nasjS
28.8
Fredagskarsuellen 2018, løp 6Kvikne ILHedmark-
treningS
7.9*
lø 8.9Nammo-Cup 2018, Etappe 5 (Finale)Snertingdal IF OrienteringOppland-
nærM
Vesterålen 2-dagers (KM Lang)Sortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms0
kretsL
2.9
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo119
nasjL
28.8
Avslutningsløp PWT cupenBuskerudBuskerud-
nærM
Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)Fitjar ILHordaland7
kretsM
5.9
So.cup og familiedagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
sø 9.9SnertingdalsløpetSnertingdal IF OrienteringOppland9
kretsL
5.9
Vesterålen 2-dagers (KM Sprint)Sortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms0
kretsS
2.9
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo129
nasjM
28.8
Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo27
kretsL
4.9
KM LangMolde og Omegn IFMøre og Romsdal0
kretsL
5.9
u 37ma 10.9NordhordlandskarusellenHordalandHordaland0
nærM
Vigreskogen KlubbmesterskapEgersund OKRogaland-
nærM
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 10Lillomarka OLAkershus og Oslo5
nær
F
M
10.9*
Trollelgkarusell 3OL TrollelgSør-Trøndelag-
treningM
10.9*
ti 11.9Pokalkampfinale BergenBergens TFHordaland-
nærL
10.9*
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Høstcup 5OL TrolloVestfold33
nærM
9.9*
4. sprintløp/nybegynnerkarusellenStord OrienteringHordaland-
nærS
Klubbkamp/Ungdomscup finale - BogafjellGanddal ILRogaland1
nærM
11.9*
TirsdagsløpSortland OL - OrienteringTroms-
treningM
Ni-Nitti KlubbmesterskapNittedal OLAkershus og Oslo-
treningL
NK5 - Nors RogalandHaugesund IL Orientering
Kopervik IL
Rogaland-
nærM
O-karusellHarstad OLTroms-
treningM
Østmarka Open - Løp 4Østmarka OKAkershus og Oslo7
nær
F
M
11.9*
on 12.9OSI/GeoForm Rankingløp 15IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærM
SorperoaTormod SkilagOppland-
nærS
TreningsløpSteinkjer OKNord-Trøndelag0
treningL
11.9
O-sjuer nr. 10Frol ILNord-Trøndelag-
treningL
Førde IL Nærløp StakaldefossenFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
Raumar O-karusell 10Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
VestMjøsa-cup 7Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland1
nærM
10.9
to 13.9NM langdistanseVegårshei ILAust-Agder87
mestL
2.9
Nordmarkskarusellen - ekstraløpIL KollAkershus og Oslo-
nærM
O-cup 12 CharlottenlundIL BUL-TromsøTroms-
treningM
Treningsløp nr. 15Lillehammer OKOppland0
nærM
3.9
Grenlandskarusellen 12Porsgrunn OLTelemark3
nærL
12.9
fr 14.9NM mellom kvalifiseringVegårshei ILAust-Agder62
mestM
2.9
NM publikumsløpVegårshei ILAust-Agder3
nærM
13.9
lø 15.9NM mellomdistanse finalerVegårshei ILAust-Agder51
mestM
2.9
NM-bankettVegårshei ILAust-Agder7
treningL
9.9
Professor Drøvels MinneløpNeverfjord ILFinnmark-
treningL
Sport8serien finaleHalden SKØstfold-
nærL
Finansmesterskapet 2018, finansmesterskapet 2018 MellomdistaseÅrstad ILHordaland-
treningM
15.6
sø 16.9Finansmesterskapet 2018, finansmesterskapet 2018 SprintdistanseÅrstad ILHordaland-
treningS
15.6
Hemingsprinten m/finale Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo-
nasjM
10.9
NM stafettVegårshei ILAust-Agder7
mestSL
2.9
O-løpStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
Ranking -Sprintløp Stavanger SentrumStavanger OrienteringsklubbRogaland0
kretsS
11.9
Stokke ILStokke ILVestfold-
nærM
u 38ma 17.9Fotland Klubbranking Egersund OKRogaland-
nærM
Klubbkarusell løp 5 - SandvedGanddal ILRogaland1
nærS
17.9*
NordhordlandskarusellenHordvik ILHordaland-
nærM
ti 18.9Sprintcup 5 BergenOs OrienteringsklubbHordaland-
nærS
17.9*
SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
S
Vestfold Høstcup 6Hedrum OLVestfold31
nærS
16.9*
Saltensprint 3 - BodøsjøenBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærS
17.9*
TirsdagsløpSortland OL - OrienteringTroms-
treningM
Nærløpskarusellen 8 ÅrabrotHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
L
18.9*
O-karusellHarstad OLTroms-
treningM
Østmarka Open - Løp 5Østmarka OKAkershus og Oslo6
nær
F
M
18.9*

Annonser

IOF Eventor