Startliste for Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 19 mai 2018

D 17-20 E (løpstest)

2 430 m, 71 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
154Kristine Eide RappRaumar Orientering14:00:00
155Pernille KatlaFossum IF14:00:15
156Vera MelkildFreidig14:00:30
157Anne Willkommen EikenNTNUI14:00:45
158Agnethe HasliGjø-Vard OL14:01:00
159Lene Berg HanssenByåsen IL14:01:15
160Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø14:01:30
161Oda J SikkelandIL Tyrving14:01:45
162Andrea VaneboKongsberg OL14:02:00
163Thea LandKonnerud IL14:02:15
164Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK14:02:30
165Åsne Naadland HoloFossum IF14:02:45
166Hanne Eide RappRaumar Orientering14:03:00
167Hedda Raadal BjørloHalden SK14:03:15
168Margrethe WisløffAsker Skiklubb14:03:30
169Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)14:03:45
170Ingeborg RognstadHadeland OL14:04:00
171Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL14:04:15
172Synne StrandAsker Skiklubb14:04:30
173Janne Tjørhom AasheimGanddal IL14:04:45
174Emma Meyer LarssonIL Tyrving14:05:00
175Aurora GjølsjøOK Moss14:05:15
176Karoline AuneHalden SK14:05:30
177Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF14:05:45
178Anniken RanvikKonnerud IL14:06:00
179Kårhild Husby NordstadNTNUI14:06:15
180Tale StrandKongsberg OL14:06:30
181Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb14:06:45
182Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK14:07:00
183Elise AusenPorsgrunn OL14:07:15
184Malin HaugeHisøy OK14:07:30
185Jenny BaklidKonnerud IL14:07:45
186Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett14:08:00
187Aurora MoholthKongsberg OL14:08:15
188Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK14:08:30
189Malin SandstadFreidig14:08:45
190Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss14:09:00
191Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb14:09:15
192Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL14:09:30
193Ragne WiklundNydalens SK14:09:45
194Ane DyrkornEiker OL14:10:00
195Ane Sofie KroghOppsal Orientering14:10:15
196Ragnhild EideByåsen IL14:10:30
197Christine HoenEiker OL14:10:45
198Line SølbergIL Leik14:11:00
199Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular14:11:15
200Andrea RanvikKonnerud IL14:11:30
201Karoline BjørnerødOK Moss14:11:45
202Anna MeenPorsgrunn OL14:12:00
203Mina JørgensenIL Tyrving14:12:15
204Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb14:12:30
205Mari Strømme LidVaregg Fleridrett14:12:45
206Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering14:13:00
207Thea DyrkornEiker OL14:13:15
208Thea Sildnes BaklidKonnerud IL14:13:30
209Karen Hoel JomaasFossum IF14:13:45
210Hanne VassendPorsgrunn OL14:14:00
211Marie LilandNydalens SK14:14:15
212Ingvild LangeggenKongsberg OL14:14:30
213Sigrid EkelandOddersjaa SSK14:14:45
214Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett14:15:00
215Mari Landro SvingheimKonnerud IL14:15:15
216Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK14:15:30
217Kathinka RogstadKongsberg OL14:15:45
218Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)14:16:00
219Emilie Liabakk EriksenByåsen IL14:16:15
220Marlin HaavengenKongsberg OL14:16:30
221Maren NorderudIL Tyrving14:16:45
222Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK14:17:00
223Ingrid G. KvålsgardFossum IF14:17:15
224Tuva Aas StræteRingerike OL14:17:30

H 17-20E (løpstest)

2 430 m, 79 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Kristian RykkjeVaregg Fleridrett13:31:00
6Kasper FosserHeming Orientering13:31:15
7Joar GjerdahlKonnerud IL13:31:30
8Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø13:31:45
9Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK13:32:00
10Håvard Sandstad EidsmoFreidig13:32:15
11Even LindaasVang OL13:32:30
12Anders Martin JørstadKongsberg OL13:32:45
13Lukas LilandNydalens SK13:33:00
14Per Clemet WisløffAsker Skiklubb13:33:15
15Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL13:33:30
16Mathias HermstadFreidig13:33:45
17Niels Christian HellerudHalden SK13:34:00
18Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn13:34:15
19Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF13:34:30
20Sondre OttesenFredrikstad SK13:34:45
21Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular13:35:00
22Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering13:35:15
23Oskar Spets StorhovFreidig13:35:30
24Erling HjermstadFossum IF13:35:45
25Anders VestølVegårshei IL13:36:00
26Oscar LyngenFreidig13:36:15
27Runar Saur ModahlFredrikstad SK13:36:30
28Elias BergsetIL Veten13:36:45
29Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL13:37:00
30Eirik Høst FossgardLillomarka OL13:37:15
31Sander ArntzenAsker Skiklubb13:37:30
32Jostein Svaland DaleVang OL13:37:45
33Kristian Fredrik LynumFreidig13:38:00
34Anders HaugskottOL Trollelg13:38:15
35Marius AurebekkKristiansand OK13:38:30
36Øyvind HjermstadFossum IF13:38:45
37Olav Milian Schmitt GranNTNUI13:39:00
38Jørgen BaklidKonnerud IL13:39:15
39Elias JonssonNydalens SK13:39:30
40Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL13:39:45
41Mathias GløersenBækkelagets SK13:40:00
42Scott JuvikIL Gular13:40:15
43Eirik Langedal BreivikNydalens SK13:40:30
44Even GravningenStokke IL13:40:45
45Einar MelsomFossum IF13:41:00
46Lars Young VikNydalens SK13:41:15
47Vegard KittilsenFreidig13:41:30
48Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering13:41:45
49Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering13:42:00
50Petter Liabakk EriksenByåsen IL13:42:15
51Jo Even KolstadFreidig13:42:30
52Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn13:42:45
53Anders HagaRaumar Orientering13:43:00
54Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK13:43:15
55Marius PyttenKristiansand OK13:43:30
56Lars SandstadFreidig13:43:45
57Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb13:44:00
58Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving13:44:15
59Jonatan AuneHalden SK13:44:30
60Magnus GjerstadVaregg Fleridrett13:44:45
61Martin Borge HeirFossum IF13:45:00
62Johan Kristian UndelandSturla, IF13:45:15
63Jostein TandbergNydalens SK13:45:30
64Sindre R HoltHedrum OL13:45:45
65Sebastian DalandKristiansand OK13:46:00
66Isak JonssonNydalens SK13:46:15
67Håkon KornmoPorsgrunn OL13:46:30
68Mats EidsmoFreidig13:46:45
69Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering13:47:00
70Anders HorveiRaumar Orientering13:47:15
71Kristian PyttenKristiansand OK13:47:30
72Stian RykkjeVaregg Fleridrett13:47:45
73Christian MichelsenOK Pan Århus13:48:00
74Trym B IslandOL Tønsberg og omegn13:48:15
75Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering13:48:30
76Gaute Kvittum NytrøenTynset IF13:48:45
77Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb13:49:00
78Mathias Pedersen VoldLillomarka OL13:49:15
79Emil StørmerFossum IF13:49:30
80Simen Spets StorhovFreidig13:49:45
81Aslak HeimdalKonnerud IL13:50:00
82Håkon HolstadFreidig13:50:15
83Erlend BrendstuenHalden SK13:50:30

N-åpen

2 000 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1173Håkon BryggenHalden SK13:00
1174Tuva W JernbergNydalens SK13:01
1175Sander AkselsenKonnerud IL13:02
1176Vilma DanevadFredrikstad SK13:03
1177Hanna BirkelandOK Moss13:04
1178Selma BirkelandOK Moss13:05
1179Ingrid H. SveenHaugesund IL Orientering13:06
1180Anna Elizabeth ÅrbuVarteig OL13:07
1181Sebastian RøkebergEiker OL13:08
1182Martine RøkebergEiker OL13:09
1183Gaute Bratland SolbergBø OL13:10
1184Maia Maudal PettersenKongsberg OL13:11
1185Eline Maudal PettersenKongsberg OL13:12
1186Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK13:13
1187Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF13:14
1188Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK13:15
1189Eivind KjernsmoAsker Skiklubb13:16
1190Synne KjernsmoAsker Skiklubb13:17
1191Fredrik GrønsethFossum IF13:18
1192Johanne Ragvin RystadNydalens SK13:19
1193Kamille DanielsenKongsberg OL13:20
1194Tobias DanielsenKongsberg OL13:21
1195Gustav FærdenKolbotn og Skimt OL13:22
1196Helga BackerAsker Skiklubb13:23
1197Lilly Maria TellnesAsker Skiklubb13:24
1198Magnus Aakre-LarsenAndebu IL13:25
1199Marte Aakre-LarsenAndebu IL13:26
1273Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa14:40
1274Vegard Solheim EideOdda OL14:41
1275Eivind BredholtKongsberg OL14:42
1276Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering14:43
1277Eirik LestebergKongsberg OL14:44
1278Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering14:45
1279Eir Torvanger LysbakkenNotodden OL14:46
1280Erik BerganKongsberg OL14:47
1281Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK14:48
1282Amalie BirkelundAsker Skiklubb14:49
1283Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK14:50
1284Sofus Mestad HansenLillomarka OL14:51
1285Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering14:52
1286Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF14:53
1287Maren Sæter FlessebergKongsberg OL14:54
1288Elise FlatenVegårshei IL14:55
1289Anneli Heien SælebakkeEiker OL14:56
1290Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb14:57
1291Andreas MelheimSturla, IF14:58
1292Mathis RenardKongsberg OL14:59
1293Tiril MyklatunIL Tyrving15:00
1294Silas Mestad HansenLillomarka OL15:01
1295Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL15:02
1296Halvard Sommerstad-EidAndebu IL15:03
1297Magnus LestebergKongsberg OL15:04
1298Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL15:05
1299Emil Solheim ØyreOdda OL15:06
1300Ronia Robin MarstonHemsedal IL15:07
1301Sigurd Oma LøyningOdda OL15:08
1302Balder Torvanger LysbakkenNotodden OL15:09
1303Linus Mestad HansenLillomarka OL15:10
1304Nila HillerenEiker OL15:11
1305Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa15:12
1306Kristian KaiserSturla, IF15:13
1307Johan Sommerstad-EidAndebu IL15:14

D -10

2 180 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1061Inez NelsonLardal OL13:58
1062Tuva Dahl BorkamoNotodden OL13:59
1063Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa14:00
1064Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL14:01
1065Astrid ReuschHeming Orientering14:02
1066Frida HopeModum OL14:03
1067Helene ScheeleNydalens SK14:04
1068Tiril GammelmoHadeland OL14:05
1069Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering14:06

D 11-12N

2 190 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1311Ida GammelmoHadeland OL13:03
1312Anna GjestrudNotodden OL13:04
1313Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett13:05
1314Maja WangNydalens SK13:06
1315Tuva BredholtKongsberg OL13:07
1316Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering13:08
1317Mina HobbelstadEiker OL13:09
1318Juliane NæssKongsberg OL13:10
1319Victoria StørenBø OL13:11
1320Marie ThomassenVaregg Fleridrett13:12

D 13-16N

2 430 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1335Karoline FjæreHedrum OL13:06
1336Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL13:07
1337Stella S. DahleFana IL13:08
1339Tomine FlatenVegårshei IL13:10
1340Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL13:11

D 17-A kort

3 790 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
547Berit Irene BergsetGjø-Vard OL13:57
549Marianne Solheim SandbergModum OL13:59
550Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL14:00
551Anna Isnes TyseEiker OL14:01
552Linn Hege RosoLardal OL14:02
553Hanne Helmine RogstadNidarøst OK14:03
554Kristina VollHaugesund IL Orientering14:04
555Britt Kari LegårdOdda OL14:05
556Sunniva Nergaard BergStokke IL14:06
557Julie EikelandOL Tønsberg og omegn14:07
558Frida Bakken UlsethNydalens SK14:08
559Ida Solheim EideOdda OL14:09
560Ada WulfsbergNydalens SK14:10
561Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett14:11
562Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF14:12
563Silje HaugeHisøy OK14:13
564Åshild OmaOdda OL14:14
565Marte Karine LarsenKongsberg OL14:15
566Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering14:16
567Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering14:17
568Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)14:18
569Ida MonsenEgersund OK14:19
570Elise StørenBø OL14:20
571Oda ScheeleNydalens SK14:21
573Sanna FinstadKongsberg OL14:23

D 17-B

3 260 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
955Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll13:12
956Tone Sølie LysnesHedrum OL13:13
957Inger Isnes TyseEiker OL13:14
958Tone RosenlundVaregg Fleridrett13:15
959Silje Jacobsen MyklatunIL Tyrving13:16
960Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering13:17
961Susanne StrømHedrum OL13:18
962Anne Berg GjølbergLarvik OK13:19
963Anne Moian NydalAsker Skiklubb13:20
964Lene MeenPorsgrunn OL13:21
965Hilde Gunn HellenesOK Skeidi13:22
966Katrine van RaaijHedrum OL13:23
967Vibeke NymoVaregg Fleridrett13:24
968Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)13:25
969Else MoeTorridal IL13:26
970Alexandra AngvollFredrikstad SK13:27
971Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL13:28
972Kristin HjortlandLarvik OK13:29
973Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL13:30
974Mie ZagarLarvik OK13:31

D 17-C

2 340 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1084Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL13:00
1086Rita SantschiModum OL13:02
1087Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)13:03
1088Sigrid SkjelbredKongsberg OL13:04
1089Katherine EstepKonnerud IL13:05
1090Susanne IsnesOK Skeidi13:06
1091Kristin JohanssonHedrum OL13:07
1092Maren BruserudOL Trollo13:08
1093Annemarie RanvikKonnerud IL13:09

D 17-N

2 430 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1351Ledig StartnrNOTEAM13:22
1352Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett13:23
1353Line Kaupang LyeLarvik OK13:24

D 21-

4 900 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
326Solveig BlandkjennIL Tyrving13:02
327Kamilla OlaussenFredrikstad SK13:03
328Vendula SramkovaHemsedal IL13:04
329Anne M Hausken NordbergNydalens SK13:05
330Ingjerd MyhreKongsberg OL13:06
331Eva JurenikovaHalden SK13:07
332Andrine BenjaminsenLillomarka OL13:08
333Lone BrochmannBækkelagets SK13:09
334Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL13:10
335Iliana IlievaHalden SK13:11
336Ingrid LundanesNTNUI13:12
337Marte NarumNydalens SK13:13
338Kine Hallan SteiwerHalden SK13:14
339Tonje VassendNTNUI13:15
340Marthe GløersenBækkelagets SK13:16
341Marita Lilja GrønhovdModum OL13:17
342Anita HillerenEiker OL13:18
343Mariann UlvestadBækkelagets SK13:19
344Mariell ArntzenGneist, IL13:20
345Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL13:21
346Anette JuveliKonnerud IL13:22
347Marianne AndersenKristiansand OK13:23
348Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK13:24
349Ragnhild HjermstadFossum IF13:25
350Marie OlaussenFredrikstad SK13:26
351Gunhild Rogne HallandNydalens SK13:27
352Helen MartinsenIL Gular13:28
353Siri UlvestadNydalens SK13:29
354Astri Marie RemmePorsgrunn OL13:30

D 35-

4 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
357Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering13:33
358Anne Marthe PeveriEiker OL13:34
359Pernille NaufHedrum OL13:35

D 40-

4 660 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
482Mona HoltePorsgrunn OL13:02
483Audrun UtskarpenOslostudentenes IK13:03
484Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering13:04
485Linda FredhOK Moss13:05
486Linn Carina DalandKristiansand OK13:06
487Torill Hynne FjæreHedrum OL13:07
488Monica BerglundRingerike OL13:08
489Anja WingstedtHalden SK13:09

D 45-

3 790 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
512Mariann Øren ArvesenSandefjord OK13:22
513Kristin BruserudOL Trollo13:23
514Tone AlmåsIL Leik13:24
515Frauke Schmitt GranHalden SK13:25
516Linda RykkjeVaregg Fleridrett13:26
517Marianne ReuschHeming Orientering13:27
518Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb13:28
519Hanne Lerche RaadalHalden SK13:29
520Line Skjevik ArnevikRingerike OL13:30
521Sara MathisenPorsgrunn OL13:31
522Ingrid UndstadLarvik OK13:32
523Vibeke ØyeIL Gular13:33
524Lenka WestinPorsgrunn OL13:34
525Karianne StrømmeVaregg Fleridrett13:35
526Jorun RuudAsker Skiklubb13:36
527Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering13:37
528Anette Kjærås FiringAndebu IL13:38
530Wenche EikåsSandefjord OK13:40
531Anne Guro NøklebyRingerike OL13:41
532Birgit Økern JensenKonnerud IL13:42
533Kristin SandvenNotodden OL13:43
534Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK13:44
535Marianne HaugeHisøy OK13:45
536Janne LarsenPorsgrunn OL13:46
537May Ingela HopeModum OL13:47
538Elin BordøyHedrum OL13:48
539Valborg MadslienLillehammer OK13:49
540Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb13:50
541Kari Reppesgård HoltHedrum OL13:51
542Vibeke LamarkGanddal IL13:52
543Anita SælevikHaugesund IL Orientering13:53
544Marian KjellevoldIL Gular13:54
545Runa Lien BackstrømHalden SK13:55
546Arnhild KroghOppsal Orientering13:56

D 50-

3 760 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
689Toini SkyttersæterKonnerud IL14:01
690Anne Kristine NorderudIL Tyrving14:02
691Anne-Kristin KvammeRingerike OL14:03
692Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK14:04
693Birgitte TorbjørnsenIL Gular14:05
694Inger BjergaVaregg Fleridrett14:06
695Kirsti KringhaugRingerike OL14:07
696Isa HeggedalKonnerud IL14:08
697Torunn Spets StorhovFreidig14:09
698Ledig StartnrNOTEAM14:10
699Inger Tone NygårdEgersund OK14:11
700Kari MadslienNydalens SK14:12
701Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb14:13
702Tove HeimdalKonnerud IL14:14
703Tone Karina IngesenSarpsborg OL14:15
704Arnhild U. BråtenVegårshei IL14:16
705Veslemøy SolbergKonnerud IL14:17
706Kjersti StræteRingerike OL14:18
707Hilde VassendPorsgrunn OL14:19
708Nina-Beate LiabakkByåsen IL14:20
709Anne MadslienNydalens SK14:21
710Rine HanssenByåsen IL14:22
711Ina Cecilie LandroKonnerud IL14:23
712Tove AasheimVaregg Fleridrett14:24
713Hilda ØfsthusAsker Skiklubb14:25
714Hege WangLillomarka OL14:26
715Marianne NjåsteinIL Tyrving14:27
716Mai Iren AlmåsIL Leik14:28
717Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)14:29
718Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL14:30
719Ragnhild BalsvikOsterøy IL14:31
720Lucie StørmerFossum IF14:32
721Wenche LindløvSarpsborg OL14:33
722Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL14:34

D 55-

3 090 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
780Grete S B HoviSkien OK13:57
781Eli Tufte HanssenEiker OL13:58
782Gunhild HennumLierbygda OL13:59
783Tiri RebårdSandefjord OK14:00
784Sirpa LiljaModum OL14:01
785Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb14:02
786Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL14:03
787Hege FjellbirkelandIL Gular14:04
788Inger SchibstedRøyken OL14:05
789Ann Karin TjørhomGanddal IL14:06
790Magnhild T. MølnvikFossum IF14:07
791Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL14:08
792Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF14:09
793Solveig SikkelandIL Tyrving14:10
794Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL14:11
795Runa SkyttersæterHeming Orientering14:12
796Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK14:13
797Randi NicolaisenAsker Skiklubb14:14
798Heidi SchatvetNotodden OL14:15
799Bodil HulløenKristiansand OK14:16

D 65-

2 830 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
906Ingrid StrandeSkien OK13:20
907Live Joronn YtrehusRingerike OL13:21
908Elisabeth RødAndebu IL13:22
909Aud I SpjelkavikIL Tyrving13:23
910Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL13:24
911Kari StrandeRingerike OL13:25
912Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL13:26
913Aud KjemperudEiker OL13:27
914Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø13:28
915Berit HegdalBergens TF13:29
916Randi Kristin NærumLarvik OK13:30
917Ingjerd SognnæsBergens TF13:31

D 70-

2 120 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
930Thorunn Aamodt OvesenLardal OL13:12
931Eva Marie GranOK Øst13:13
932Gry Bruland VråleSturla, IF13:14
933Gerd LangsethLarvik OK13:15
934May Helene HansenSandefjord OK13:16
935Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL13:17
936Edel SlettemarkStord Orientering13:18
937Inger LindløvOK Moss13:19
938Anne Elvsaas MoRøyken OL13:20
939Bjørg KocbachBergens TF13:21
940Bjørg MostaulBø OL13:22
941Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL13:23

D 75-

2 120 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
944Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb13:26
945Astrid Reppesgård LieHedrum OL13:27
946Ingvill VoldFana IL13:28
947Unni DrageHaugerud IF13:29
948Birgitte BekkelundRøyken OL13:30
949Liv HorntvedtIL Imås13:31
950Inger Lise BjordalOppsal Orientering13:32

D 80-

2 120 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
952Tirill Liby SeipOK Skeidi13:34

H -10

2 180 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1070Filip SveenHaugesund IL Orientering14:07
1072Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL14:09
1073Ville Emil WingstedtHalden SK14:10
1074Harald Solheim EideOdda OL14:11
1075Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL14:12
1076Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK14:13
1077Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering14:14
1078Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)14:15
1079Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn14:16
1081Sondre Dahl BorkamoNotodden OL14:18
1082Jon StrandKongsberg OL14:19
1083Sindre FurlandSandefjord OK14:20

H 11-12N

2 190 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1323Magnus SigurdssonStokke IL13:15
1324Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK13:16
1325Jørgen FlatenVegårshei IL13:17
1326Linus Westerberg-HeltneSturla, IF13:18
1327Oskar HopeModum OL13:19
1328Kristian Kaupang LyeLarvik OK13:20

H 13-16N

2 430 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1347Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)13:18

H 17-A kort

4 660 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
492Ove HaugvaldstadOslostudentenes IK13:12
493Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)13:13
494Oskar ArnevikRingerike OL13:14
495Kenneth SandvoldEiker OL13:15
496Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett13:16
497Ludvig JohnsenHedrum OL13:17
498Sverre GrafferRingerike OL13:18
499Erlend GjestrumHedrum OL13:19
500Johannes LangaasNidarøst OK13:20
501Ola BratlieIL BUL-Tromsø13:21
502Jarle LysnesHedrum OL13:22
503Rasmus MathisenPorsgrunn OL13:23
504Håkon HeggedalNydalens SK13:24
505Erling Dahl BorkamoNotodden OL13:25
506Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL13:26
507Eelco van RaaijHedrum OL13:27
508Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett13:28
509Sander ArnevikRingerike OL13:29

H 17-B

3 260 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
977Kjetil JacobsenHamar OK13:34
978Torstein LyeLarvik OK13:35
979Einar HansenOdda OL13:36
980Ivar Mikal TyseEiker OL13:37
981Håvard Sandvoll AskLierbygda OL13:38
982Jan IsnesOK Skeidi13:39
983Eiliv Bjarne LønningenOtra IL13:40
984Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering13:41
985Ulrik Andre StrømHedrum OL13:42
986Inge RingheimLarvik OK13:43
987Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)13:44
988Ove KjetsåOtra IL13:45
989Thor NorderudIL Tyrving13:46
990Glenn Ekholdt HillerenEiker OL13:47
991Roar SkoglundGjø-Vard OL13:48
992Tony HalsallOtra IL13:49

H 17-C

2 340 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1096Roy Roger EspenesVarteig OL13:12
1097Kinne H. HogewegModum OL13:13
1098Ledig StartnrNOTEAM13:14
1099Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn13:15
1100Markus EikåsSandefjord OK13:16
1101Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn13:17
1102Sten Øivind BjerkeHedrum OL13:18
1103Ram RayamajhiOppsal Orientering13:19
1104Anders EspenesVarteig OL13:20
1105Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK13:21

H 17-N

2 430 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1354Stian LillegårdLillomarka OL13:25
1356Lennart VingtoftHedrum OL13:27

H 21-

6 340 m, 58 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
252Sindre SandvenBækkelagets SK13:40
254Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13:42
255Jon NilsenVegårshei IL13:43
256Per Melander OftenNydalens SK13:44
257Geir NilsenViul Orienteringsklubb13:45
258Sigur HeggedalNydalens SK13:46
259Jo Forseth IndgaardFrol IL13:47
260Magne JutulstadBækkelagets SK13:48
261Anders VisterNydalens SK13:49
262Sigurd Myhre AndreassenHalden SK13:50
263Rune NygaardIL Gular13:51
264Øyvind WiggenByåsen IL13:52
265Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett13:53
266Håvard HagaNydalens SK13:54
267Bjørn Johannessen FieldGneist, IL13:55
268Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb13:56
269Morten Taraldsten BrunesModum OL13:57
270Yngve SkogstadFrol IL13:58
271Arno Lilja GrønhovdModum OL13:59
272Št¿pán MudrákFredrikstad SK14:00
273Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK14:01
274Tobias AlstadFrol IL14:02
275Oskar RøenVaregg Fleridrett14:03
276Kristoffer JacobsenIL Tyrving14:04
277Emil WingstedtHalden SK14:05
278Andreas SølbergIL Leik14:06
279Jostein MoeTorridal IL14:07
280Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett14:08
281Henrik EijsinkNydalens SK14:09
282David RundeKristiansand OK14:10
283Ola KeiseråsIL Leik14:11
284Andreas G. PoldenGneist, IL14:12
285Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb14:13
286Lars-Inge ArnevikRingerike OL14:14
287Oskar StørmerFossum IF14:15
288Mathias BenjaminsenLillomarka OL14:16
289Matthieu PuechHalden SK14:17
290Christian Faruga KarldénKvillebyns SK14:18
291Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett14:19
292Håvard Wedege IrgensKristiansand OK14:20
293Morten TangenOK Moss14:21
294Andreas HøyeFredrikstad SK14:22
295Olav VestølVegårshei IL14:23
296Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK14:24
297Øyvind HelgerudHalden SK14:25
298Are WigaardOppsal Orientering14:26
299Elias T. MølnvikNTNUI14:27
300Dag Steinar RagvinBø OL14:28
301Anders BjergaardNydalens SK14:29
302Vegard DanielsenKristiansand OK14:30
303Hans Petter MathisenFredrikstad SK14:31
304Emil JönssonIL Tyrving14:32
305Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL14:33
306Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering14:34
307Pål SkogedalAsker Skiklubb14:35
308Oskar AndrénIL Leik14:36
309Jostein F. TellnesAsker Skiklubb14:37
310Jon Are MyhrerNotodden OL14:38

H 35-

5 430 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
313Lacho IlievHalden SK14:27
314Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)14:28

H 40-

5 430 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
317Per Henrik ZagarLarvik OK14:31
318Ottar WiklundNydalens SK14:32
319Jørgen FjæreHedrum OL14:33
320Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering14:34
321Pål ThomassenVaregg Fleridrett14:35
322Kim RichterSandnes IL (Rogaland)14:36
323Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL14:37

H 45-

4 900 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
362Øyvind StørenBø OL13:38
363Truls FjeldstadPorsgrunn OL13:39
364Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL13:40
365Even Angell-PetersenNydalens SK13:41
366Kenneth WesterheimStord Orientering13:42
367Erik Utne VieHaugesund IL Orientering13:43
368Christian ReuschHeming Orientering13:44
369Stig MellingRingerike OL13:45
370Jørn LangerudPorsgrunn OL13:46
371Atle BorgersenHedrum OL13:47
372Lars Erik GjeinFossum IF13:48
373Jo Børre EikåsSandefjord OK13:49
374Geir TorgersenHalden SK13:50
375Tore HvidebergOK Skeidi13:51
376Henning Bratland CarlsenOK Moss13:52
377Pål AngvollFredrikstad SK13:53
378Tommy JauhojärviAsker Skiklubb13:54
379Thorbjørn VærpKristiansand OK13:55
380Håkon WoldSturla, IF13:56
381Uwe RöhnerLOK Berlin13:57
382Arild FlatenVegårshei IL13:58
383Eirik JørgensenIL Tyrving13:59
384Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering14:00
385Pål KittilsenFreidig14:01
386Lars BerglundRingerike OL14:02
387Johan JebsenHeming Orientering14:03
388Dag AusenPorsgrunn OL14:04
389Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb14:05
390Atle StrømHedrum OL14:06
391Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)14:07
392Anders Kristian HoltHedrum OL14:08
393Audun BjerknesMåren OK14:09
394Hans Christian MeenPorsgrunn OL14:10
395Ian RingheimOL Trollo14:11
396Thore KornmoPorsgrunn OL14:12
397Espen JohnsenHedrum OL14:13
398Neil MarstonHemsedal IL14:14
399Espen WigaardOppsal Orientering14:15
400Tormod KleppaLillehammer OK14:16
401Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)14:17
402Nils SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg14:18
403Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett14:19
404Charles HalaasFossum IF14:20

H 50-

4 490 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
577Anders BergsetIL Veten13:03
578Lars Erik StrømsnesMalvik IL13:04
579Frode HaugskottOL Trollelg13:05
580Tore JuvikIL Gular13:06
581Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)13:07
582Roger LysnesHedrum OL13:08
583Geir BråtenVegårshei IL13:09
584Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)13:10
585Helge GrafferRingerike OL13:11
586Øystein JensenSarpsborg OL13:12
587Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering13:13
588Helge RosenlundVaregg Fleridrett13:14
589Børge HarveyIL BUL-Tromsø13:15
590Lars EnerhaugenModum OL13:16
591Jon Iver BakkenNydalens SK13:17
592Per Olav GulbrandsenLarvik OK13:18
593Bjørn BendiktsenKonnerud IL13:19
594Ole IngesenSarpsborg OL13:20
595Pål Kogstad NæssRaumar Orientering13:21
596Ivar MølnvikFossum IF13:22
597Vegard HaldenNydalens SK13:23
598Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett13:24
599Ole Petter HaugenNydalens SK13:25
600Kristian LøvåsVaregg Fleridrett13:26
601Dag WangLillomarka OL13:27
602Lars HeggelundLierbygda OL13:28
603Per Einar StrømHedrum OL13:29
604Ole Petter VestølVegårshei IL13:30
605Hallvard KorenOK Moss13:31
606Sten Åge NygårdseterVegårshei IL13:32
607Rune EngehultNotodden OL13:33
608Dag BrenåsVarteig OL13:34
609Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb13:35
610Jan Erik AalbergBækkelagets SK13:36
611Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering13:37
612Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering13:38
613Are KristiansenIL Tyrving13:39
614Harald Eide-FredriksenHeming Orientering13:40
615Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL13:41
616Peter DirksenSauda Orienteringsklubb13:42
617Rolf Atle RolfsnesFitjar IL13:43
618Kjetil EspedalNydalens SK13:44
619Ole Edvard HjortlandLarvik OK13:45
620Trond GjelstadSandefjord OK13:46
621Bjørnar OlsrødStokke IL13:47
622Gjermund GravirAsker Skiklubb13:48
623Rune ScheeleNydalens SK13:49
624Christian GrotnesIL Tyrving13:50
625Tore NymarkVaregg Fleridrett13:51
626Ole TørnqvistFana IL13:52
627Bjørn Axel GranHalden SK13:53
628Jon SkriubakkenPorsgrunn OL13:54
629Øystein WiggenByåsen IL13:55
630Jens Even StorhovFreidig13:56
631Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett13:57
632Ledig StartnrNOTEAM13:58
633Kjetil BjørloHalden SK13:59
634Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb14:00
635Jon Terje EkelandOddersjaa SSK14:01
636Guttorm L EggeOslostudentenes IK14:02
637Knut Erling ØenHeming Orientering14:03
638Jan Richard EriksenAsker Skiklubb14:04
639Gunnar HopeModum OL14:05
640Per Arne AadlandSamnanger IL14:06
641Ledig StartnrNOTEAM14:07

H 55-

4 490 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
667John YtternesKolbotn og Skimt OL13:00
644Jan BlandkjennKristiansand OK14:10
645Njål SvingheimKonnerud IL14:11
646Arne FossheimAsker Skiklubb14:12
647Jørn HaugerudIndre Østfold OK14:13
648Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL14:14
649Audun BraatenBergens TF14:15
650Arild AasheimGanddal IL14:16
651Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb14:17
652Are NjåsteinIL Tyrving14:18
653Ivar BergsetIL Veten14:19
654Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)14:20
655Sven OhrvikKonnerud IL14:21
656Morten HulløenKristiansand OK14:22
657Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)14:23
658Kjell WestinPorsgrunn OL14:24
659Knut AasRingerike OL14:25
660Morten AndresenOK Skeidi14:26
661Harald KvisliNotodden OL14:27
662Erlend SlokvikOL Toten-Troll14:28
663Arne JohannesenIL Gular14:29
664Kristian KalagerAsker Skiklubb14:30
665Øyvind Roger HansenRøyken OL14:31
666Kim Farnes HansenLierbygda OL14:32

H 60-

3 760 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
670Roy GjerdingOK Moss13:42
671Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn13:43
672Jack BjørnsenKristiansand OK13:44
673Eivind TokheimOdda OL13:45
674Terje Wiig MathisenNydalens SK13:46
675Harald HoviSkien OK13:47
676Lars HjermstadFossum IF13:48
677Geir Holm GundersenSturla, IF13:49
678Nils HæstadFossum IF13:50
679Jan SteinegerGneist, IL13:51
680Morten DåsnesRingerike OL13:52
681Einar Kristian LundeVarteig OL13:53
682Roar NydalAsker Skiklubb13:54
683Per Gunnar DahlRingerike OL13:55
684Torgeir StrandhagenRøyken OL13:56
685Jostein AlvestadWing OK13:57
686Richard Zeiner-GundersenFossum IF13:58

H 65-

3 090 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
725Dag MoeKristiansand OK13:02
726Jan BøhleOL Trollo13:03
727Martin NaufHedrum OL13:04
728Petter NæssOppsal Orientering13:05
729Ragnar Niemi BergStokke IL13:06
730Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett13:07
731Svein AckenhausenKonnerud IL13:08
732Ole JohanssonPorsgrunn OL13:09
733Bjørn BakkeNedre Sigdal IF13:10
734Bjørn GrindeOslostudentenes IK13:11
735Sveinung RekaaNotodden OL13:12
736Øivind FadumSande Sportsklubb13:13
737Hugo A. ChristensenNotodden OL13:14
738Torbjørn NørbechRingerike OL13:15
739Arnulf RulnesNotodden OL13:16
740Atle RemmePorsgrunn OL13:17
741Tor TrøanHadeland OL13:18
742Elling AakreAndebu IL13:19
743Hans Lyder HaareKonnerud IL13:20
744Svein S JacobsenIL Tyrving13:21
745Per Chr. HagenBø OL13:22

H 70-

3 090 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
748Per Oscar SaugestadOK Moss13:25
749Tore VaajeAsker Skiklubb13:26
750Dag Rønning JensenOL Trollo13:27
751Bjørn SpjelkavikIL Tyrving13:28
752Alf Johan HjelmtvedtEiker OL13:29
753Roar BjordalOppsal Orientering13:30
754Trond WettergreenDriv IL13:31
755Helge RevhaugRingerike OL13:32
756Hallvard MyrvollBø OL13:33
757Henning GaarderKonnerud IL13:34
758Tormod FjæreHedrum OL13:35
759Ludwig GenderjahnLOK Berlin13:36
760Thorolf TrolsrudBotne SK13:37
761Jørn TorgersenTIF Viking13:38
762Ragnar HillestadLardal OL13:39
763Brede Høibak GundersenRingerike OL13:40
764Øyvind SteneAsker Skiklubb13:41
765Jon FærdenKolbotn og Skimt OL13:42
766Steinar SlettemarkStord Orientering13:43
767Runar KittilsenStokke IL13:44
768Jørgen KvilhaugBotne SK13:45
769Geir TrøanKolbotn og Skimt OL13:46
770Kjell WintherOppsal Orientering13:47
771Rolf GjølbergLarvik OK13:48
772Torbjörn KarldénKvillebyns SK13:49
773Knut LindløvOK Moss13:50
774Per DalheimKonnerud IL13:51
775Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL13:52
776Bjørn Helge CeebergHedrum OL13:53
777Michael FrenzelLOK Berlin13:54

H 75-

2 830 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
888Jon C. FougnerHeming Orientering13:02
889Tor Eivind EdvardsenLarvik OK13:03
890Per VoldFana IL13:04
891Olav MoRøyken OL13:05
892Magne KlovningPorsgrunn OL13:06
893Ingolf DybvikStord Orientering13:07
894Bjørn Willy HansenSandefjord OK13:08
895Sigvald RobberstadStord Orientering13:09
896Frank EliassenSandefjord OK13:10
897Anton LommeHedrum OL13:11
898Olav SolbergBø OL13:12
899Lasse VråleSturla, IF13:13
900Jan VærpSøgne og Songdalen OK13:14
901Knut Kristen HangeraasIL GeoForm13:15

H 80-

2 120 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
919Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL13:01
920Magnar ReppesgårdHedrum OL13:02
921Oddvar GjelstadSandefjord OK13:03
922Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag13:04
923Bjørn HaugenSandefjord OK13:05
924Tor DrageHaugerud IF13:06
925Johan JanssonVäxjö OK13:07
926Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK13:08
927Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn13:09

Direkte A-Kort

3 090 m, 81 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
802Boye D BøhlerengenOppsal Orientering13:30
800Geir JacobsenLardal OL14:17
801Lene ColquhounLillomarka OL14:18
0Jan HauglandÅrstad IL14:19
803Pål BackstrømHalden SK14:20
804Siri ØkstadOddersjaa SSK14:21
572Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL14:22
805Thomas OlsenAsker Skiklubb14:22
806Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL14:23
807Per TorgersenOddersjaa SSK14:24
808Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)14:25
809Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)14:26
810Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb14:27
811Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)14:28
812Erling HobølOppsal Orientering14:29
813Sunnøve DalvaBø OL14:30
814Magne AasAsker Skiklubb14:31
815Bertil HorvliKonnerud IL14:32
816Tor Sverre GravningenStokke IL14:33
817Gerd Karin VestølVegårshei IL14:34
818Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb14:35
819Karine VestølVegårshei IL14:36
421Anette AkselsenKonnerud IL14:37
820Heidi MyklemyrEiker OL14:37
821Vegard MyklemyrEiker OL14:38
822Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn14:39
823Lars FremstadLarvik OK14:40
824Therese HaareKonnerud IL14:41
825Stefani PopovaHadeland OL14:42
826Glenn Ager-WickKristiansand OK14:43
827Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering14:44
828Roger ØstvoldHeming Orientering14:45
829Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK14:46
830Kasper Bakken VisethNydalens SK14:47
831Teodor Mo HjelsethNydalens SK14:48
832Katrine VegganOppsal Orientering14:49
833Heidi BjørdalOppsal Orientering14:50
834Vemund RønnebergRøyken OL14:51
835Kjell RønnebergRøyken OL14:52
836Håkon BergStokke IL14:53
837Rune MoianAsker Skiklubb14:54
838Inger StyrvoldLardal OL14:55
839Øyvind StyrvoldLardal OL14:56
840Tore Grønlund MoenGimle IF14:57
841Ida Vår DirdalLarvik OK14:58
842Bjørn PaulsenOK Moss14:59
850Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering15:07
851Espen MelheimSturla, IF15:08
852Bjørn AarbuVarteig OL15:09
853Pål RundeKristiansand OK15:10
854Trine MelheimSturla, IF15:11
855Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK15:12
856Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa15:13
857Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL15:14
858Julie Felicia ChristiansenKristiansand OK15:15
859Helge Grenager SolheimOppsal Orientering15:16
860Tora IndregardIL BUL-Tromsø15:17
861Lars SolliMo OK15:18
862Roger WiikSturla, IF15:19
863Ole Gunnar SølbergIL Leik15:20
864Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering15:21
865Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK15:22
866Hege MelbyLardal OL15:23
867Idunn HaavengenNTNUI15:24
868Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK15:25
869Reidunn HallanLillomarka OL15:26
870Randi Brevig AuneHalden SK15:27
871Aase MestadLillomarka OL15:28
872Mai Britt BjørkSandefjord OK15:29
873Thomas BlomkvistFredrikstad SK15:30
874Arild NyhaugAsker Skiklubb15:31
875Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb15:32
876Ida SolliMo OK15:33
877Elisabeth HanssonIK Lidingo15:34
878Arve LøyningOdda OL15:35
880Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK15:37
881Olena StrugalovaVaregg Fleridrett15:38
882Stine KaiserSturla, IF15:39
883Terje LinløkkenØstmarka OK15:40
884Helen PalmerByåsen IL15:41
885Ottar EideOdda OL15:42

Direkte A-Lang

4 900 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
405Espen JernbergNydalens SK14:21
406Øystein ØstermannHeming Orientering14:22
407Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)14:23
408Vidar BenjaminsenLillomarka OL14:24
409Tom GrettebergBotne SK14:25
410Hung StrandeRingerike OL14:26
411Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn14:27
412Håvard MyhreBækkelagets SK14:28
413Maren KoplandModum OL14:29
414Nicole RagvinNydalens SK14:30
415Nikolai NordhaugKonnerud IL14:31
416Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL14:32
417Øyvind WatterdalHadeland OL14:33
418Ingun Jahren HorvliKonnerud IL14:34
419Christian JonaasFossum IF14:35
420Anders FærdenKolbotn og Skimt OL14:36
422Mathias RosenlundVaregg Fleridrett14:38
423David AnderssonIK Lidingo14:39
424Harald OmlandSkien OK14:40
425Helge Kr. KoplandModum OL14:41
426Bodil HelgerudHalden SK14:42
427Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering14:43
428Astrid StyrvoldLardal OL14:44
429Erling SommerfeldtTurun Mätsänkävijät14:45
455Arvid NelsonLardal OL15:11
456Vidar GjelstadOppsal Orientering15:12
457Morten Herman VogtKonnerud IL15:13
458Andreas DaleBergens TF15:14
459Camilla StridsklevIL Tyrving15:15
460Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø15:16
461Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering15:17
462Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK15:18
463Leif StørmerFossum IF15:19
464Jorunn BlindheimLillomarka OL15:20
465Morten Nilstad PettersenIL Tyrving15:21
466Hans UrsetIL BUL-Tromsø15:22
467Mari Jellum HelgerudIL Tyrving15:23
468Sturle FurlandSandefjord OK15:24
469Terje BlindheimLillomarka OL15:25
470Nina BirkelundAsker Skiklubb15:26
471Karsten KoplandModum OL15:27
472Jakob MoOL Toten-Troll15:28
473Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett15:29
474Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK15:30
475Brynjar FredheimLillomarka OL15:31
476Hans Grønborg NielsenAllerød OK15:32
477Audun Melby JacobsenLardal OL15:33
478Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering15:34
479Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa15:35
879Steinar EastwoodLillomarka OL15:36

Direkte B

3 260 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
993Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering13:50
994Yngve Finkenhavnnittedal13:51
995Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn13:52
996Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn13:53
997Rolf M. JustadHellas13:54
998Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering13:55
999Madli HjermannHaugesund IL Orientering13:56
1000Ingrid Grønlund MoenGimle IF13:57
1001Oddbjørg MoeKristiansand OK13:58
1002Trond CeebergAndebu IL13:59
1003Elin GravningenStokke IL14:00
1004Jan Erik HeltneNOTEAM14:01
1005Hildegunn GrønsethFossum IF14:02
1006Line NordhaugKonnerud IL14:03
1007Pål-Espen NordhaugKonnerud IL14:04
1008Mette BjerveMo OK14:05
1009Elena GrandLillomarka OL14:06
1010Aagot HartmannRøyken OL14:07
1011Turid VrålstadVaregg Fleridrett14:08
1043Torbjørn Nguyen HansenOdda OL14:40
1044Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK14:41
1045Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering14:42
1046Tore LidVaregg Fleridrett14:43
1047Henrik AuneHalden SK14:44
1048Ingrid SkaarerNydalens SK14:45
1049Ingvild JohnsenHedrum OL14:46
1050Hanne Hofsæth FredheimLillomarka OL14:47
1051Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL14:48
1052Aileen RundeKristiansand OK14:49
1053Leif Arne NytrøenTynset IF14:50
1054Vibeke HøstLillomarka OL14:51
1055Torleif GaltelandAsker Skiklubb14:52
1056Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL14:53
1057Jørgen WesterheimStord Orientering14:54

Direkte C

2 340 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1106Thine W JernbergNydalens SK13:22
1107Vilde Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering13:23
1108Marie Finkenhavnnittedal13:24
1109Lina Skiaker KlechÅs-NMBU Orientering13:25
1110Per Øyvind BraarudHalden SK13:26
1111Andrea Kirkenes FjellSturla, IF13:27
1112Ladislav KocbachNOTEAM13:28
1113Tanja AppenzellerFossum IF13:29
1114Lena HenrikssonIL Tyrving13:30
1115Ida Lie SørensenLarvik OK13:31
1116Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo13:32
1117Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett13:33
1118Ingrid WangNydalens SK13:34
1156Marthe Graff-WiikSturla, IF14:12
1157Anke SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg14:13
1158Julie BrenåsVarteig OL14:14
1159Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering14:15
1160Ingeborg EikåsSandefjord OK14:16
1161Anders JohnsenSturla, IF14:17
1162Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK14:18
1163Morten FjellSturla, IF14:19
1164Daniel RolfsnesFitjar IL14:20
1165Erik Grønborg NielsenAllerød OK14:21
1166Hans Gøran BjørkSandefjord OK14:22
1167Jakob RolfsnesFitjar IL14:23
1168Ragnhild BrenåsVarteig OL14:24
1169Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF14:25
1170Sigurd Paulsen AskLierbygda OL14:26
1171Ea Torvanger LysbakkenNotodden OL14:27
1172Astrid Christina EspedalNydalens SK14:28