Startliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

N-åpen

1 890 m, 93 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8015Josephine Lin BjørkSandefjord OK11:30
8001Elise Holm NedrebøOK Moss12:30
8002Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering12:30
8003Simen Lian MortensenIL Koll12:30
8004Alma Rygh HoltenNydalens SK12:30
8005Henrik Johansen HickenIL Koll12:30
8006Isolde OddenMåren OK12:30
8007Hanna HaldinHalden SK12:30
8008Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn12:30
8009Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK12:30
8010Lars August FjellheimIL Koll12:30
8011Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK12:30
8012Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering12:30
8013Ivar Øen LandstadIL Koll12:30
8014Fredrik Heyerdahl RødstenHeming Orientering12:30
8016Erle FosstveitRaumar Orientering12:30
8017Edvinas KontautasOK Moss12:30
8018Lauritz Nissen HellerudIL Koll12:30
8019Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK12:30
8020Thomas Nissen HellerudIL Koll12:30
8021Iver AarsethIL Koll12:30
8022Signe KvalheimHalden SK12:30
8023Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12:30
8024Vilma DanevadFredrikstad SK12:30
8025Jens Vonen SvaeSarpsborg OL12:30
8026Hans Olav FuglestvedIL Koll12:30
8027Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn12:30
8028Joel Bronebakk JohanssonHalden SK12:30
8029Hermine OddenMåren OK12:30
8030August Myklebust LeopolderIL Koll12:30
8031Sverre Øen LandstadIL Koll12:30
8032Eline KravdalGjø-Vard OL12:30
8033Josefine Oraug RyghNydalens SK12:30
8034Olav GrevstadFossum IF12:30
8035Mathis RenardKongsberg OL12:30
8036Julie Økern HågårdKonnerud IL12:30
8037Elida EspenesVarteig OL12:30
8038Karen KlavenesSandefjord OK12:30
8039Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn12:30
8040Ole Jacob MyklebustIL Koll12:30
8041India HaavaldsenHalden SK12:30
8042Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL12:30
8043Tarjei Hausken NordbergNydalens SK12:30
8044Solan LøkenOK Moss12:30
8045Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn12:30
8046Emma Nordlie MagnussenHalden SK12:30
8047Karl Oraug RyghIL Koll12:30
8048Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn12:30
8049Håkon ØverbyKongsberg OL12:30
8050Martina VågsnesOppsal Orientering12:30
8051Ellinor Johansen HickenIL Koll12:30
8052Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK12:30
8053Oda SandvikRaumar Orientering12:30
8055Eirik LestebergKongsberg OL12:30
8056Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering12:30
8057Olle GranefeltOK Tyr12:30
8058Magnus LestebergKongsberg OL12:30
8059Jonathan FodstadIL Koll12:30
8060Sander Ryste OddenSarpsborg OL12:30
8061Fredrik BueOL Tønsberg og omegn12:30
8062Håkon PrangerødSarpsborg OL12:30
8063Agnes SteffensenGimle IF12:30
8064Synne KjernsmoAsker Skiklubb12:30
8065Eivind KjernsmoAsker Skiklubb12:30
8066Even UlekleivHalden SK12:30
8067Esten Valentin NybråtenIL Tyrving12:30
8068Max Alexander NybråtenIL Tyrving12:30
8069Magnus Aakre-LarsenAndebu IL12:30
8070Marte Aakre-LarsenAndebu IL12:30
8071Adele Øen SkålandTrøsken IL12:30
8072Johanne Ragvin RystadNydalens SK12:30
8073Ada RodemNydalens SK12:30
8074Simen BergstrømIL Tyrving12:30
8075Andrea KongsbergIL Tyrving12:30
8076Wexia WangAskvoll og Holmedal IL12:30
8077Alice Lindløv SandOK Moss12:30
8078Eva Riddervold KahrsFredrikstad SK12:30
8079Emilie HelgesenHalden SK12:30
8080Trym Meinert RystadKjelsås IL12:30
8081Sondre Meinert RystadKjelsås IL12:30
8082Troy Victor StoksethHalden SK12:30
8083Hanna AasHalden SK12:30
8084Ida AasHalden SK12:30
8085Gustav FærdenKolbotn og Skimt OL12:30
8086Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF12:30
8087Emma BraathenTrøsken IL12:30
8088Ola M. JacobsenIL Tyrving12:30
8089Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL12:30
8090Nils NikolaisenOppsal Orientering12:30
8091Marie HoltemannPorsgrunn OL12:30
8092Elise HaugeSarpsborg OL12:30
8093Amelia BryneOK Moss12:30
9530Julia JohanssonEds SK12:30

D -10

1 940 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9568Mone Småge-HilsenKonnerud IL13:30
9569Sara Elina Fristad HämälistöHalden SK13:32
9570Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL13:34
9571Ida Amundsen BjørkliRingerike OL13:36
9572Helene ScheeleNydalens SK13:38
9573Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering13:40
9574Sofie Holm NedrebøOK Moss13:42
9575Astrid ReuschHeming Orientering13:44

D 11-12

2 230 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9852Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn12:33
9853Helene StangTrøsken IL12:35
9854Erle Elise WoldOK Moss12:37
9855Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK12:39
9883Pernille Nor-WollØstmarka OK13:35
9884Hanna SpangbergKonnerud IL13:37
9885Minna Sofie WingstedtHalden SK13:39
9887Iselin HøivoldKongsberg OL13:43
9888Jenny DanevadFredrikstad SK13:45
9889Ane MathisenOL Tønsberg og omegn13:47
9890Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering13:49
9891Anna Elisabeth RyghHeming Orientering13:51
9892Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn13:53
9893Emma Aune JakobsenOK Moss13:55
9894Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK13:57
9895Mari KallesonOppsal Orientering13:59
9896Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL14:01
9897Tuva EspelinAsker Skiklubb14:03
9898Selma Størmer-AntonsenNydalens SK14:05
9899Elise RenardKongsberg OL14:07
9900Marie Bjordal VegganOppsal Orientering14:09
9901Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL14:11
9902Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK14:13
9903Daniella GjoneSandefjord OK14:15
9904Nora AkselsenKonnerud IL14:17
9905Pernille ZagarLarvik OK14:19
9906Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL14:21
9907Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb14:23
9908Marte EgerKongsberg OL14:25
9909Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL14:27
9910Sigrid Schmitt GranHalden SK14:29
9911Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL14:31
9912Astrid YtterbøAsker Skiklubb14:33
9913Johanne StorhaugKonnerud IL14:35
9914Thelma BrathagenLarvik OK14:37
9915Eira Skaarer WiklundNydalens SK14:39
9916Ingrid LestebergKongsberg OL14:41

D 11-12N

2 120 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9532Synne Syversen GihleOppsal Orientering12:30
9536Åse Valero KjerkreitHalden SK12:30
9539Thea KvalheimHalden SK12:30
9542Iben Johansen-BarliOppsal Orientering12:30
9544Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering12:30

D 13

3 280 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9789Mari AarsethNydalens SK12:39
9814Elma Sagli GudimIndre Østfold OK13:29
9815Marthe Graff-WiikSturla, IF13:31
9816Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering13:33
9817Mari Ovidia RanestadHamar OK13:35
9818Martha WisløffAsker Skiklubb13:37
9819Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering13:39
9820Signe HoloFossum IF13:41
9821Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering13:43
9822Anne ØstvoldHeming Orientering13:45
9823Ingeborg EikåsSandefjord OK13:47
9824Maren HenriksenHalden SK13:49
9825Julie BrenåsVarteig OL13:51
9826Kaja SandvikRaumar Orientering13:53
9827Tiril Ebon EspedalNydalens SK13:55
9828Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering13:57
9829Ane HustvedtOppsal Orientering13:59
9830Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL14:01
9831Marie KravdalGjø-Vard OL14:03
9832Nora Christine HansenRøyken OL14:05
9833Marie ScheeleNydalens SK14:07
9834Gunde TumelionisFossum IF14:09
9835Sigrid HaugeSarpsborg OL14:11
9836Helene Margarethe KristensenHeming Orientering14:13

D 13-16C

2 510 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9926Selma Tørudbakken JendalFossum IF12:30:00
9927Sille HustvedtOppsal Orientering12:30:00
9928Tiril HolenKonnerud IL12:30:00
9946Maria GrovanOL Tønsberg og omegn12:30:00
9948Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL12:30:00
9949Sunniva VienaRingerike OL12:30:00
9951Josefin EylertsenHalden SK12:30:00
9954Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL12:30:00
9957Agathe BrathagenLarvik OK12:30:00
9959Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø12:30:00
9960Amalie SkjønhaugFet OL12:30:00
9961Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL12:30:00
9963Selma FærdenKolbotn og Skimt OL12:30:00
9937Marie Lien BackstrømHalden SK12:40:10

D 13-16N

2 120 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9534Helle KvalheimHalden SK12:30
9537Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL12:30

D 14

3 280 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9790Julie Sophie WoldOK Moss12:41
9791Kristine SolbakkenIL Tyrving12:43
9792Anne Maren EidstenSturla, IF12:45
9793Anne FrøislandVang OL12:47
9794Mina Akiko JohnsenSturla, IF12:49
9795Inga Skaarer WiklundNydalens SK12:51
9796Ingvild GustafssonKongsberg OL12:53
9797Emma Helene OlsenHalden SK12:55
9798Ragnhild Blom-HagenFossum IF12:57
9799Marie SaugestadNydalens SK12:59
9800Hannah Syrdal ØenHeming Orientering13:01
9801Marie KvarmeSturla, IF13:03
9802Ingunn Høst FossgardLillomarka OL13:05
9803Linnea HolstIL Tyrving13:07
9804Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF13:09
9805Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn13:11
9806Amalie LøkkebergFredrikstad SK13:13
9807Kathinka Zahl HagenFossum IF13:15
9808Mille Baastad BergIL Tyrving13:17
9809Emilie Pedersen VoldLillomarka OL13:19
9810Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving13:21
9811Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK13:23
9812Sigrid NermoenØstmarka OK13:25
9813Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering13:27

D 15

3 580 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9655Ingrid MobråthenBotne SK12:39
9688Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn13:45
9689Helene Bjørkvold JendalFossum IF13:47
9690Netta Bar-NathanLillomarka OL13:49
9691Mari ØverbyKongsberg OL13:51
9692Hedda SpangbergKonnerud IL13:53
9693Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL13:55
9694Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK13:57
9695Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK13:59
9696Elida Sagli GudimIndre Østfold OK14:01
9697Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn14:03
9698Selma HøivoldKongsberg OL14:05
9700Mari BrendeFossum IF14:09
9701Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL14:11
9702Martine SkjelsvikLillehammer OK14:13
9703Emma EngehultNotodden OL14:15
9704Kristin Melby JacobsenLardal OL14:17
9705Konstanse MoholthKongsberg OL14:19
9706Elise Wærp HaugeNydalens SK14:21
9707Ida Marie FlågenHeming Orientering14:23
9708Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK14:25
9709Frida SolsrudNydalens SK14:27
9710Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL14:29
9711Ella BerstadHeming Orientering14:31
9712Astrid RognstadHadeland OL14:33
9713Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL14:35
9714Une HoltermannPorsgrunn OL14:37
9715Ragnhild Mathea HelmersenFet OL14:39
9716Pia Young VikNydalens SK14:41
9717Embla ØvretveitFredrikstad SK14:43

D 15-16B

3 280 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9849Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb14:39
9850Synne Marie JenssenHalden SK14:41

D 16

3 580 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9656Ida Sofie HjortlandLarvik OK12:41
9657Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK12:43
9658Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering12:45
9659Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss12:47
9660Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn12:49
9661Nora Småge HilsenKonnerud IL12:51
9662Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett12:53
9663Marieluise Schmitt GranHalden SK12:55
9664Oda ScheeleNydalens SK12:57
9665Ina MartiniAsker Skiklubb12:59
9666Oda Isnes TyseEiker OL13:01
9667Maya Jones ArnesenHeming Orientering13:03
9668Celine YtternesKolbotn og Skimt OL13:05
9669Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering13:07
9670Vilde RetteraasenIndre Østfold OK13:09
9671Nina PedersenSarpsborg OL13:11
9672Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK13:13
9673Alvilde Lysaker SandenEiker OL13:15
9674Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL13:17
9675Tina KallesonOppsal Orientering13:19
9676Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK13:21
9677Ingrid BlindheimLillomarka OL13:23
9678Iris HolstIL Tyrving13:25
9679Alexandra LinløkkenØstmarka OK13:27
9680Berthe TesloHadeland OL13:29
9681Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL13:31
9682Åsne HaavengenKongsberg OL13:33
9683Silje SlungaardIL Tyrving13:35
9684Ea LunøeNydalens SK13:37
9685Kristine KravdalGjø-Vard OL13:39
9686Live ØstvoldHeming Orientering13:41
9687Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL13:43

D 17-

4 240 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1001Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK13:25
1002Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL13:27
1003Frøya Hauan AndersenHalden SK13:29
1004Julie EikelandOL Tønsberg og omegn13:31
1005Siri MoholthKongsberg OL13:33
1006Stine AustadRaumar Orientering13:35
1007Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving13:37
1008Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK13:39
1009Anne Marthe PeveriEiker OL13:41
1010Celine RenardKongsberg OL13:43

D 17-B

3 280 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9788Ina BlågestadIndre Østfold OK12:37
9837Anne Berg GjølbergLarvik OK14:15
9838Ingunn Lysaker NorbomKonnerud IL14:17
9839Anna Austad SveenRaumar Orientering14:19
9840Lene FlessebergKongsberg OL14:21
9842Lill BirkelundPorsgrunn OL14:25
9843Ann-Karin LestebergKongsberg OL14:27
9844Kristin HjortlandLarvik OK14:29
9845Anita MathisenOL Tønsberg og omegn14:31
9846Kristine RoskifteOK Moss14:33
9847Maren Roll PaulsenFredrikstad SK14:35

D 17-C

2 510 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9923Anne Kathrine AkselsenNydalens SK12:30
9933Gro SandKongsberg OL12:30
9935Else StordalOL Tønsberg og omegn12:30
9938Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegn12:30
9940Aud Kjersti Dalset VienaRingerike OL12:30
9941Anne-Marthe HansenFet OL12:30
9942Britt Stine StrandFredrikstad SK12:30
9943Linda BønesVaregg Fleridrett12:30
9944Katherine EstepKonnerud IL12:30
9947Marianne LøkenOK Moss12:30
9952Tove TesdalIndre Østfold OK12:30
9953Kristin MortensenIL Koll12:30

D 17-N

2 120 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9531Åse Helen Myklebust LeopolderIL Koll12:30
9535Tina BjørnstadRaumar Orientering12:30
9547Carin Björck FodstadIL Koll12:30

D 17-18 E

3 890 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
306Jenny BaklidKonnerud IL12:41
307Hanne Eide RappRaumar Orientering12:43
308Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL12:45
309Tomine Lysaker SandenEiker OL12:47
310Marie Lindløv JensenSarpsborg OL12:49
311Ingrid Lund HovdenIL Tyrving12:51
312Andrea RanvikKonnerud IL12:53
313Ingeborg RognstadHadeland OL12:55
314Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL12:57
315Solveig LetmolieEiker OL12:59
316Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett13:01
317Elise AusenPorsgrunn OL13:03
318Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK13:05
319Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL13:07
320Christine HoenEiker OL13:09
321Ragne WiklundNydalens SK13:11
322Aurora GjølsjøOK Moss13:13
323Ingeborg KvarmeSturla, IF13:15
324Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL13:17
325Anniken RanvikKonnerud IL13:19
326Janne Tjørhom AasheimGanddal IL13:21
327Mina JørgensenIL Tyrving13:23
328Tale StrandKongsberg OL13:25
329Mari Strømme LidVaregg Fleridrett13:27
330Marie HansenSarpsborg OL13:29
331Ane Sofie KroghOppsal Orientering13:31
332Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb13:33
333Helene EgerKongsberg OL13:35
334Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett13:37
335Emma Meyer LarssonIL Tyrving13:39
336Hanne VassendPorsgrunn OL13:41
337Frida Bakken UlsethNydalens SK13:43
338Inga Vestøl StødleKristiansand OK13:45
339Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK13:47
340Thea LandKonnerud IL13:49
341Andrea VaneboKongsberg OL13:51
342Lene Berg HanssenByåsen IL13:53
343Marie LilandNydalens SK13:55
344Ingvild LangeggenKongsberg OL13:57
345Maria Rørvik HaverLillomarka OL13:59
346Ada WulfsbergNydalens SK14:01
347Karen Hoel JomaasFossum IF14:03
348Karoline BjørnerødOK Moss14:05
349Carmen DirroMåren OK14:07
350Sarah WølloKongsberg OL14:09
351Kristine Eide RappRaumar Orientering14:11
352Marlin HaavengenKongsberg OL14:13
353Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF14:15
354Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL14:17

D 19-20 E

4 240 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505Emilie Liabakk EriksenByåsen IL12:53
506Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss12:55
507Thea DyrkornEiker OL12:57
508Thea Sildnes BaklidKonnerud IL12:59
509Aurora MoholthKongsberg OL13:01
510Synne StrandAsker Skiklubb13:03
511Agnethe HasliGjø-Vard OL13:05
512Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK13:07
513Helena ÅsbergSarpsborg OL13:09
514Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK13:11
515Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb13:13
516Malin SandstadFreidig13:15
517Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering13:17
518Oda J SikkelandIL Tyrving13:19
519Emilie WestinNydalens SK13:21
520Ane DyrkornEiker OL13:23

D 21-E

4 510 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106Linn HokholtIL Tyrving13:25
107Ingrid G. KvålsgardFossum IF13:27
108Mariann UlvestadBækkelagets SK13:29
109Pernille KatlaFossum IF13:31
110Marianne DæhliNydalens SK13:33
111Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett13:35
112Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL13:37
113Ingrid BergeIL Tyrving13:39
114Kristina YakubkinaLillomarka OL13:41
115Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL13:43
116Ragnhild HjermstadFossum IF13:45
117Marit KahrsFredrikstad SK13:47
118Marion HuberNydalens SK13:49
119Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK13:51
120Karoline AndersenIL Tyrving13:53
121Tone E LyeNydalens SK13:55
122Åsne Naadland HoloFossum IF13:57
123Kristine FjeldboIL Tyrving13:59
124Christiane TrösseVaregg Fleridrett14:01
125Vigdis HobølOppsal Orientering14:03
126Ida TiltnesIL Tyrving14:05
127Jennie RunessonGöteborg Majorna OK14:07
128Agni Fjogstad NielsenIL Tyrving14:09
129Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering14:11
130Ingrid LundanesNTNUI14:13
131Marthe GløersenBækkelagets SK14:15
132Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK14:17
133Lone BrochmannBækkelagets SK14:19
134Anne M Hausken NordbergNydalens SK14:21
135Sigrid AlexandersenNTNUI14:23
136Siri UlvestadNydalens SK14:25
137Marianne AndersenKristiansand OK14:27
138Marte NarumNydalens SK14:29
139Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering14:31
140Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF14:33
141Emilie Westli AndersenLøten o-lag14:35

D 35-

3 890 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1101Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering14:19
1102Maren Kaarby RodemNydalens SK14:21
1103Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn14:23
1104Anette Larsen AkselsenKonnerud IL14:25
1105Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn14:27
1106Nicole RagvinNydalens SK14:29
1107Marion AmundsenRingerike OL14:31

D 40-

3 630 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9344Hanne WoldOK Moss12:39
9400Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK14:31
9401Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK14:33
9402Trude HansenBerger og Svelvik OL14:35
9404Audrun UtskarpenOslostudentenes IK14:39
9405Kristin Nergaard BergFossum IF14:41
9406Ellen GustafssonKongsberg OL14:43
9407Anny ØenNydalens SK14:45
9408Kari StrandKongsberg OL14:47
9409Heidi BjordalOppsal Orientering14:49
9410Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn14:51
9411Linda FredhOK Moss14:53
9412Mila ZaharinovaOppsal Orientering14:55
9413Monica BerglundRingerike OL14:57
9414Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL14:59

D 45-

3 620 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9054Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK12:41
9055Mette SpangbergKonnerud IL12:43
9056Kristin EgerKongsberg OL12:45
9057Else Kari ScheeleNydalens SK12:47
9058Katrine BakkeFossum IF12:49
9059Tone Sølie LysnesHedrum OL12:51
9060Marit EgnerAsker Skiklubb12:53
9061Tonje HolmOK Moss12:55
9062Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering12:57
9063Ingjerd SommerstadKongsberg OL12:59
9064Wenche EikåsSandefjord OK13:01
9065Lenka WestinPorsgrunn OL13:03
9066Cora EbnerKongsberg OL13:05
9067Siri StørmerNydalens SK13:07
9068Elisabeth HetlevikKongsberg OL13:09
9069Nora SkauenIL Tyrving13:11
9070Berit Sofie WiklundNydalens SK13:13
9071Jorun RuudAsker Skiklubb13:15
9072Eli Ringstad LienGjø-Vard OL13:17
9073Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb13:19
9074Karen Backe LangumRingerike OL13:21
9075Linda RykkjeVaregg Fleridrett13:23
9076Gunn Elin RudiHadeland OL13:25
9077Arnhild KroghOppsal Orientering13:27
9078Hege FeiringIL Tyrving13:29
9079Marianne ReuschHeming Orientering13:31
9080Hilde PoppeFredrikstad SK13:33
9081Hilde VassendPorsgrunn OL13:35
9082Line Skjevik ArnevikRingerike OL13:37
9083Kari Reppesgård HoltHedrum OL13:39
9084Anita Sørensen DrageKongsberg OL13:41
9085Anne Guro NøklebyRingerike OL13:43
9086Elin KallesonOppsal Orientering13:45
9087Elise HafskjoldNydalens SK13:47
9088Ingrid KvistadKongsberg OL13:49
9089Stine ArntzenSandefjord OK13:51
9090Anne UrsetIL BUL-Tromsø13:53
9091Kristin FalkFossum IF13:55
9092Charlotte SkourupSturla, IF13:57
9093Barbara Willkommen EikenKongsberg OL13:59
9094Anne NilsenÅs-NMBU Orientering14:01
9095Karianne StrømmeVaregg Fleridrett14:03
9096Sara MathisenPorsgrunn OL14:05
9097Ann Elin FlågenHeming Orientering14:07

D 50-

3 620 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9049Gunhild MyhrAsker Skiklubb12:31
9052Jane RødderKongsberg OL12:37
9053Ida Vår DirdalLarvik OK12:39
9099Vanja StaffOL Toten-Troll14:11
9100Anne Marit BjergaardNydalens SK14:13
9101Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL14:15
9102Tove HeimdalKonnerud IL14:17
9103Kirsti KringhaugRingerike OL14:19
9104Anne-Grete AustadRaumar Orientering14:21
9106Anita StensethSnertingdal IF Orientering14:25
9107Hege SolerødGjø-Vard OL14:27
9108Marianne ArnesenAsker Skiklubb14:29
9110Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb14:33
9111Signe Astrup ArnesenHeming Orientering14:35
9112Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK14:37
9113Eldri HoloFossum IF14:39
9114Tove AasheimVaregg Fleridrett14:41
9115Anne-Kristin KvammeRingerike OL14:43
9116Anne Catherine EkrollRaumar Orientering14:45
9117Toini SkyttersæterKonnerud IL14:47
9118Christine Roll PaulsenFredrikstad SK14:49
9119Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering14:51
9120Lill-Ann TorpSandefjord OK14:53
9121Sissel SkovlyRingerike OL14:55
9122Isa HeggedalKonnerud IL14:57
9123Ida SyversenRøyken OL14:59
9124Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF15:01
9125Else GrandalIL Tyrving15:03
9126Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering15:05
9127Ingeborg ØderudBækkelagets SK15:07

D 55-

3 250 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9315Gunhild HennumLierbygda OL13:43
9316Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF13:45
9317Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering13:47
9318Anna Weckner WestlundOK Tyr13:49
9319Kristin FleisjeNittedal OL13:51
9320Randi Fallbakken BergeLøten o-lag13:53
9321Unn Hilde HeggedalKongsberg OL13:55
9322Runa SkyttersæterHeming Orientering13:57
9323Christina AnderssonFredrikstad SK13:59
9324Tiri RebårdSandefjord OK14:01
9325Bente LineIndre Østfold OK14:03
9326Gro Hege LudvigsenMåren OK14:05
9327Ragnhild HaldKristiansand OK14:07
9328Ida EngenRaumar Orientering14:09
9329Berit BergeIL Tyrving14:11
9330Eva SyversenRøyken OL14:13
9331Ingrid RavnanOL Toten-Troll14:15
9332Bodil HulløenKristiansand OK14:17
9333Ingrid KensbyOK Tyr14:19
9334Heidi SchatvetNotodden OL14:21
9335Ingrid NermoenØstmarka OK14:23
9336Berit DanielsenIL Tyrving14:25
9337Eli Tufte HanssenEiker OL14:27
9338Solveig SikkelandIL Tyrving14:29
9339Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb14:31

D 60-

2 690 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9438Ellen Marie TurterNydalens SK13:16
9439Helga HaverstadLierbygda OL13:18
9440Margrete JørandliGjø-Vard OL13:20
9441Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn13:22
9442Elisabet ÖströmOK Tyr13:24
9443Reidun BraathenOK Moss13:26
9444Liv Inger PrangerødTistedalen FL13:28
9445Grete S B HoviSkien OK13:30
9446Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn13:32
9447Randi NilstadIL Tyrving13:34
9448Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK13:36
9449Anne SørumIndre Østfold OK13:38
9450Elle M. MelbyeHeming Orientering13:40
9451Lisa AnnersandOK Tyr13:42
9452Lis DæhliLøten o-lag13:44
9453Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange13:46

D 65-

2 690 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9481Kari StrandeRingerike OL14:42
9482Aud KjemperudEiker OL14:44
9483Marit NilssonKils OK14:46
9484Linda VerdeSturla, IF14:48
9485Gabriella AxelssonIdefjordens SK14:50
9486Eva TaraldrudIndre Østfold OK14:52
9487Bodil BerbyTrøsken IL14:54
9488Kari BergLarvik OK14:56
9489Inger NergaardStokke IL14:58
9490Vigdis AndersenEiker OL15:00
9491Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb15:02
9492Elisabeth RødAndebu IL15:04

D 70-

2 490 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9507Inger LindløvOK Moss12:59
9508Gerd LangsethLarvik OK13:01
9509Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL13:03
9510Liv FeiringHamar OK13:05
9511Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL13:07
9512Inger SkaugOppsal Orientering13:09
9513Tordis Rytter JakobsenOK Moss13:11

D 80-

2 490 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9498Inger E. VamnesHamar OK12:41
9499Unni Dirro BøhlerengenMåren OK12:43
9500Johanna YtterbølGimle IF12:45

H -10

1 940 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9553Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK13:00
9554Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL13:02
9556Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL13:06
9557Alfred NikolaisenOppsal Orientering13:08
9558Nikolai TesloHadeland OL13:10
9559Eivind VågsnesOppsal Orientering13:12
9560Sondre HafskjoldNydalens SK13:14
9561Ville Emil WingstedtHalden SK13:16
9562Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL13:18
9563Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL13:20
9564Selmer LøkenOK Moss13:22
9565Malte GranefeltOK Tyr13:24
9566Håkon Juell LarsenIL Tyrving13:26
9567Jon StrandKongsberg OL13:28

H 11-12

2 230 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9851Olaf Blom-HagenFossum IF12:31
9856Gaute SkjønhaugFet OL12:41
9857Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL12:43
9858Henrik KaiserSturla, IF12:45
9859Marius Juell LarsenIL Tyrving12:47
9860Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL12:49
9861Håvard Rekve LianFossum IF12:51
9862Nov Bar-NathanLillomarka OL12:53
9863Sondre OlaussenOppsal Orientering12:55
9864Henrik Elias SebjørnsenFossum IF12:57
9865Mathias LinløkkenØstmarka OK12:59
9866Philip Orud HovlandHalden SK13:01
9867Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL13:03
9869Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK13:07
9870Ask Felland SætnanFossum IF13:09
9871Per Noah SommerheinNydalens SK13:11
9872Simen SkeideOppsal Orientering13:13
9873Mats JohnsenSturla, IF13:15
9874Even LienGjø-Vard OL13:17
9875Jarand GustafssonKongsberg OL13:19
9876Erlend BakkeFossum IF13:21
9877Anders Hovgaard EisvangOK Moss13:23
9878Eskil HafskjoldNydalens SK13:25
9879Jerminias Ryste OddenSarpsborg OL13:27
9880Sverre SandvikHalden SK13:29
9881Ole Magnus StoremyrIL Hauken13:31
9882Josef ØhmanGjø-Vard OL13:33
9886Sigurd HobølOppsal Orientering13:41

H 11-12N

2 120 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9533Aksel Nissen HellerudIL Koll12:30
9540Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll12:30
9541Vilhelm SvarødIdd Sportsklubb12:30

H 13

3 560 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9720Jonas HickenIL Koll12:34
9721Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL12:36
9754Henrik Repstad StoremyrIL Hauken13:42
9755Simen Gløgård StensrudNittedal OL13:44
9756Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL13:46
9757Håvard EikRaumar Orientering13:48
9758Brage EikåsSandefjord OK13:50
9759Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn13:52
9760Jakob A. GjedeboOppsal Orientering13:54
9761Gabriel GjoneSandefjord OK13:56
9762Johannes Salvesen-LundeIL Koll13:58
9763Reidar KollstrømRingerike OL14:00
9764Einar ØstvoldHeming Orientering14:02
9765Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn14:04
9766Rasmus BerglundRingerike OL14:06
9767Martin Christoffer BorgIL Koll14:08
9768Endre SandKongsberg OL14:10
9769Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn14:12
9770Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering14:14
9771Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL14:16
9772Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK14:18

H 13-16C

2 510 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9922Johannes ArnøFet OL12:30
9924Sigurd Paulsen AskLierbygda OL12:30
9929Emil SkytterenOdal OL - Orientering12:30
9931Tobias Tronbøl LiumIL Koll12:30
9934Brage FosstveitRaumar Orientering12:30
9936Daniel EngenRaumar Orientering12:30
9939Mathias BerganFet OL12:30
9955Vetle FosdalGimle IF12:30
9958Erlend Grønlund MoenGimle IF12:30
9962Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering12:30

H 14

3 560 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9722Halvor LøkenKongsberg OL12:38
9723Henrik Kaupang LyeLarvik OK12:40
9724Fridtjof ReuschHeming Orientering12:42
9725Sondre LadimOK Moss12:44
9726Eirik Vie StrislandFossum IF12:46
9727Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb12:48
9728Christian Fredrik BorgIL Koll12:50
9729Tarje EspelinAsker Skiklubb12:52
9730Lars LienGjø-Vard OL12:54
9731Reno PapeKonnerud IL12:56
9732Hallvard TjentlandLardal OL12:58
9733Oliver NilsenFossum IF13:00
9734Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL13:02
9735Marius E. AamodtOppsal Orientering13:04
9736Benjamin GjoneSandefjord OK13:06
9737Arne BerganKongsberg OL13:08
9738Mathias NyhaugAsker Skiklubb13:10
9739Martin Nøkleby MellingRingerike OL13:12
9740Theodor BjørkSandefjord OK13:14
9741Jonas KroghOppsal Orientering13:16
9742Martin KaiserSturla, IF13:18
9743Martin Størmer-AntonsenNydalens SK13:20
9744Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb13:22
9745Alfred BjørnerødOK Moss13:24
9746Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering13:26
9747Anders KlavenesSandefjord OK13:28
9748Ivar HansenSarpsborg OL13:30
9749Sindre Vie StrislandFossum IF13:32
9750Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL13:34
9751Ask OlaussenOppsal Orientering13:36
9752Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK13:38
9753Eskil KolshusOppsal Orientering13:40

H 15

4 000 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9577Kristian Juell LarsenIL Tyrving12:32
9579Jonas AarsethNydalens SK12:36
9603Mikkel BerglundRingerike OL13:24
9619Vegard RanestadHamar OK13:56
9620Thomas BlomkvistFredrikstad SK13:58
9621Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL14:00
9622Johan EgerKongsberg OL14:02
9623Sivert PoppeFredrikstad SK14:04
9624Rolf Andreas BergNydalens SK14:06
9625Jonathan EylertsenHalden SK14:08
9626Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL14:10
9627Gaute BerganNydalens SK14:12
9628Gustav Andresen SkotteFossum IF14:14
9629Hans UrsetIL BUL-Tromsø14:16
9630Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK14:18
9631Melker AnderssonEds SK14:20
9632Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett14:22
9633Birk Felland SætnanFossum IF14:24
9634Kasper Bakken UlsethNydalens SK14:26
9635Sander Tonjer FingarsenElverum OK14:28
9636Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb14:30
9637Teodor Mo HjelsethNydalens SK14:32
9638Gaute LindaasElverum OK14:34
9639Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett14:36
9640Elias StubberudNydalens SK14:38
9641Olav MelheimSturla, IF14:40
9643Andreas DaleBergens TF14:44
9644Tobias MathisenPorsgrunn OL14:46
9645Atle Nikolai WølloKongsberg OL14:48
9646Mats LindaasElverum OK14:50
9647Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK14:52
9648Anselm ReichenbachOppsal Orientering14:54
9649Sigurd Saxe SandvikHalden SK14:56
9650Lukas KlausenSturla, IF14:58

H 15-16B

3 560 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9780Oskar FossåsRingerike OL14:34
9781Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering14:36
9782Even Amundsen BjørkliRingerike OL14:38
9783Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK14:40
9784Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL14:42

H 16

4 000 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9578Alf Kristian HelleHalden SK12:34
9580Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering12:38
9581Henrik ReuschHeming Orientering12:40
9582Marius BakkeFossum IF12:42
9583Jonas EikåsSandefjord OK12:44
9584Tage RosenlundVaregg Fleridrett12:46
9585Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK12:48
9586Christopher LadimOK Moss12:50
9587Martin BrækkeHalden SK12:52
9588Ferdinand FremmingHeming Orientering12:54
9589Halvard KornmoPorsgrunn OL12:56
9590Sondre Zahl HagenFossum IF12:58
9591Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL13:00
9592Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn13:02
9593Henrik R HoltHedrum OL13:04
9594Felix FinsrudAsker Skiklubb13:06
9595Cornelius BjørkSandefjord OK13:08
9596Erlend BørliFossum IF13:10
9597Grunde IsaksætreGrue IL13:12
9598Jakob TorgersenHalden SK13:14
9599Sondre YtterbøAsker Skiklubb13:16
9600Theodor LierIndre Østfold OK13:18
9601Tobias EspedalNydalens SK13:20
9602Rolf Trygve HaugKongsberg OL13:22
9604Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF13:26
9605Gaute FosstveitRaumar Orientering13:28
9606Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK13:30
9607Eilev KvaaleAsker Skiklubb13:32
9608Mikkel KatlaFossum IF13:34
9609Eskil FrischknechtAlta OL13:36
9610Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb13:38
9611Vetle DrageKongsberg OL13:40
9612Ådne SkjærsteinIL Tyrving13:42
9613Vebjørn Blom-HagenFossum IF13:44
9614Erik BohneVaregg Fleridrett13:46
9615Kristian ØstermannHeming Orientering13:48
9616Viljan van RaaijHedrum OL13:50
9617August Syrdal ØenHeming Orientering13:52
9618Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn13:54

H 17-

4 560 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9007Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett12:50
9009Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering12:54
9011Remi JohannesenIdd Sportsklubb12:58
9012Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett13:00
9013Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering13:02
9014Morten TangenOK Moss13:04
9015Sondre Ruud BråtenNydalens SK13:06
9016Marius StaffOL Toten-Troll13:08
9017Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering13:10
9018Sondre SkytterenOdal OL - Orientering13:12
9019Henrik HaugKongsberg OL13:14
9020Tor StrandRaumar Orientering13:16
9021Damien RenardKongsberg OL13:18

H 17-B

3 560 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9719Svend Kristian EidstenSturla, IF12:32
9773Erik NæssØstmarka OK14:20
9774Håvard Sandvoll AskLierbygda OL14:22
9775Martin SkytterenOdal OL - Orientering14:24
9776Sjur GrindstuenIndre Østfold OK14:26
9777Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL14:28
9778Kjetil JacobsenHamar OK14:30

H 17-C

2 510 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9925Markus EikåsSandefjord OK12:30
9930Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn12:30
9932Roy Roger EspenesVarteig OL12:30
9945Ram RayamajhiOppsal Orientering12:30
9950Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn12:30
9956Børre GrovanOL Tønsberg og omegn12:30

H 17-N

2 120 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9543Stian LillegårdLillomarka OL12:30
9545Hans Georg LeopolderIL Koll12:30

H 17-18E

4 550 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Bendik EliassenFredrikstad SK12:48
206Eirik BlågestadIndre Østfold OK12:50
207Oskar ArnevikRingerike OL12:52
208Anders HorveiRaumar Orientering12:54
209William Resvoll SkaugOppsal Orientering12:56
210Runar Saur ModahlFredrikstad SK12:58
211Fredrik SveenVang OL13:00
212Petter Liabakk EriksenByåsen IL13:02
213Audun Melby JacobsenLardal OL13:04
214Johan Kristian UndelandSturla, IF13:06
215Elias ØhmanGjø-Vard OL13:08
216Tor Magnus GrøstadØstmarka OK13:10
217Lars SandstadFreidig13:12
218Sander ArntzenAsker Skiklubb13:14
219Jostein Svaland DaleVang OL13:16
220Mathias Pedersen VoldLillomarka OL13:18
221Ole Johan BråtenVang OL13:20
222Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL13:22
223Vegard KittilsenFreidig13:24
224Jens Johan BrekkeLillomarka OL13:26
225Trym B IslandOL Tønsberg og omegn13:28
226Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering13:30
227Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK13:32
228Even LindaasVang OL13:34
229Gaute Kvittum NytrøenTynset IF13:36
230Sondre OttesenFredrikstad SK13:38
231Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn13:40
232Andreas RambergØstmarka OK13:42
233Mathias RosenlundVaregg Fleridrett13:44
234Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn13:46
235Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb13:48
236Eirik Høst FossgardLillomarka OL13:50
237Aslak HeimdalKonnerud IL13:52
238Rasmus MathisenPorsgrunn OL13:54
239Njaal Ellegaard MelbyVang OL13:56
240Stian RykkjeVaregg Fleridrett13:58
241Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK14:00
242Kristian RykkjeVaregg Fleridrett14:02
243Elias Skjolden SørensenLillomarka OL14:04
244Eskil FrøislandVang OL14:06
245Mats EidsmoFreidig14:08
246Trygve MyhrAsker Skiklubb14:10
247Eirik ImrikFredrikstad SK14:12
248Per Clemet WisløffAsker Skiklubb14:14
249Anders VestølVegårshei IL14:16
250Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL14:18
252Lars Young VikNydalens SK14:22

H 19-20E

5 100 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
405Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK13:08
406Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett13:10
407Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF13:12
408Jørgen BaklidKonnerud IL13:14
409Bjørn Anders FlågenHeming Orientering13:16
410Axel HoveidAsker Skiklubb13:18
411Håkon LundKongsberg OL13:20
412Linus OlhansÅs-NMBU Orientering13:22
413Joar GjerdahlKonnerud IL13:24
414Sander H. RogndokkenNydalens SK13:26
415Sindre R HoltHedrum OL13:28
416Tord StrandKongsberg OL13:30
417Håkon KornmoPorsgrunn OL13:32
418Mathias GløersenBækkelagets SK13:34

H 21-E

5 640 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Trygve HeggedalKongsberg OL12:44
4David GottfridssonLillomarka OL12:46
5Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12:48
6Leif StørmerFossum IF12:50
7Oskar RøenVaregg Fleridrett12:52
8Mathias BenjaminsenLillomarka OL12:54
9Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering12:56
10Emil StørmerFossum IF12:58
11Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL13:00
12Håvard MyhreBækkelagets SK13:02
13Einar MelsomFossum IF13:04
14Lavran ThorstensenOppsal Orientering13:06
15Sami HämälistöTurun Metsänkävijät13:08
16Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK13:10
17Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering13:12
18Oskar StørmerFossum IF13:14
19Jim Øystein NybråtenIL Tyrving13:16
20Andreas HøyeFredrikstad SK13:18
21Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett13:20
22Anders SkarholtFredrikstad SK13:22
23Anders StorbratenBækkelagets SK13:24
24Martin Borge HeirFossum IF13:26
25Anders BjergaardNydalens SK13:28
26Sivert Sande KvermeFossum IF13:30
27Martin SchälliBækkelagets SK13:32
28Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving13:34
29Vetle ChristiansenBækkelagets SK13:36
30Øystein PettersenNydalens SK13:38
31Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK13:40
32Eivind Berner MyhreFossum IF13:42
33Bent Erik SkaugOppsal Orientering13:44
34Erik SagvoldenNydalens SK13:46
35Sigve VågsnesOppsal Orientering13:48
36Ragnar TonjerNydalens SK13:50
37Peter GisholtFossum IF13:52
38Per WiréhnAsker Skiklubb13:54
39Vegard Brun SagaIL Tyrving13:56
40Torben Christian WendlerFredrikstad SK13:58
41Morten Nilstad PettersenIL Tyrving14:00
42Ludvig RødnesOppsal Orientering14:02
43Stian BergersenIL Tyrving14:04
44Håvard BergetFredrikstad SK14:06
45Oscar GustafssonIdefjordens SK14:08
47Øyvind HjermstadFossum IF14:12
48Thor MellaOppsal Orientering14:14
49Karl FremstadIL Tyrving14:16
50Lukas PetersonIFK Umeå14:18
51Wolfgang KampelBækkelagets SK14:20
52Thomas RuudOppsal Orientering14:22
53Simen A BjøringsøyNydalens SK14:24
54Are WigaardOppsal Orientering14:26
55Kristoffer JacobsenIL Tyrving14:28
56Torgeir NørbechIL Tyrving14:30
57Håvard LucasenFredrikstad SK14:32
58Bjørn EkebergIL Tyrving14:34
59Hans Petter MathisenFredrikstad SK14:36
60Ivar LundanesIL Tyrving14:38
61Erling HjermstadFossum IF14:40
62Ralph StreetBækkelagets SK14:42
63Audun HeimdalNTNUI14:44
64Kasper FosserHeming Orientering14:46
65Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK14:48

H 35-

4 560 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9022Erik Rytter JakobsenOK Moss13:20
9023Øystein RodemNydalens SK13:22
9025Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett13:26
9026Ole Grini JohansenIL Tyrving13:28
9027Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL13:30
9028Stian OverskeidIndre Østfold OK13:32
9029Donatas KontautasOK Moss13:34

H 40-

4 560 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9006Runar StangTrøsken IL12:48
9030Rune RystadNydalens SK13:36
9031Sindre ValsgårdIndre Østfold OK13:38
9032Frode RystadNydalens SK13:40
9033Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering13:42
9034Fredrik LarsenIndre Østfold OK13:44
9035Torbjørn KravdalGjø-Vard OL13:46
9036Robert BanfiÅs-NMBU Orientering13:48
9037Thomas BedinIndre Østfold OK13:50
9038Thomas RoskifteOK Moss13:52
9039Jörgen GranefeltOK Tyr13:54
9040Bernt Christian HellerudIL Koll13:56
9041Helge Grenager SolheimOppsal Orientering13:58
9042Karl Even RyghHeming Orientering14:00
9043Assaf Bar-NathanLillomarka OL14:02
9044Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK14:04
9045Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering14:06
9046Ola LestebergKongsberg OL14:08
9047Øyvind LøkenOK Moss14:10
9048Anders LundeSarpsborg OL14:12

H 45-

4 310 m, 73 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9129Trond RetteraasenIndre Østfold OK12:30
9133Øivind FrøislandVang OL12:38
9135Esten KorenNydalens SK12:42
9136Martin ReichenbachOppsal Orientering12:44
9137Jo Børre EikåsSandefjord OK12:46
9138Anders GrevstadFossum IF12:48
9139Morten MoslandOppsal Orientering12:50
9140Stig MellingRingerike OL12:52
9141Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering12:54
9142Kent KopperudIndre Østfold OK12:56
9143Arild NyhaugAsker Skiklubb12:58
9144Fredrik SaugestadNydalens SK13:00
9145Snorre VegganOppsal Orientering13:02
9146Øyvind ThømtIndre Østfold OK13:04
9147Rolf HustvedtOppsal Orientering13:06
9148Einar KlavenesSandefjord OK13:08
9149Steinar LandeBø OL13:10
9150Knut Jostein SætnanFossum IF13:12
9151Thomas LieFredrikstad SK13:14
9152Christian ReuschHeming Orientering13:16
9153Henrik OttesenFredrikstad SK13:18
9154Lars BerglundRingerike OL13:20
9155Anders FærdenKolbotn og Skimt OL13:22
9156Rune BlågestadIndre Østfold OK13:24
9157Sverre WisløffAsker Skiklubb13:26
9158Ola NilsenOppsal Orientering13:28
9159Roar MathisenOL Tønsberg og omegn13:30
9160Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK13:32
9161Eilert AamodtOppsal Orientering13:34
9162Even ErlienGjø-Vard OL13:36
9163Tom BerganFet OL13:38
9164Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL13:40
9165Torstein HoleNydalens SK13:42
9166Martin ØhmanGjø-Vard OL13:44
9167Knut Johan WinsvoldØstmarka OK13:46
9168Knut LandstadNydalens SK13:48
9169Dag StrislandKolbotn og Skimt OL13:50
9170Per Øivind EgerKongsberg OL13:52
9171Espen BekhusFredrikstad SK13:54
9172Lars Erik GjeinFossum IF13:56
9173Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK13:58
9174Øystein OlsenOK Moss14:00
9175Charles HalaasFossum IF14:02
9176Jon SolsrudNydalens SK14:04
9177Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL14:06
9178Jon Erland FossaasRingerike OL14:08
9179Dag AusenPorsgrunn OL14:10
9180Espen RøsteKongsberg OL14:12
9181Espen WigaardOppsal Orientering14:14
9182Roger ØstvoldHeming Orientering14:16
9183Eelco van RaaijHedrum OL14:18
9184Odd StrandKongsberg OL14:20
9185Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegn14:22
9186Bjørn HaavengenKongsberg OL14:24
9187Bjørn HaugeNydalens SK14:26
9188Kyrre GranFet OL14:28
9189Christian FrøydSogndal IL14:30
9190Christian GløgårdNittedal OL14:32
9191Harald BakkeFossum IF14:34
9192Torgeir SkjønhaugFet OL14:36
9193Espen DanevadFredrikstad SK14:38
9194Henning Bratland CarlsenOK Moss14:40
9195Ståle HeitmannFossum IF14:42
9196Runar HafskjoldNydalens SK14:45
9197Øyvind LienGjø-Vard OL14:46
9198Thore KornmoPorsgrunn OL14:48
9199Sindre LangaasNydalens SK14:50
9200Asle Sagli GudimIndre Østfold OK14:52
9201Håkon BørliFossum IF14:54
9202Hans Olav HygenØstmarka OK14:56
9203Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL14:58
9204André JægtvikKonnerud IL15:00
9206Kjell Petter SmågeKonnerud IL15:04

H 50-

4 080 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9211Sven Arne GylterudFossum IF12:36
9212Yngve MobtåthenBotne SK12:38
9213Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering12:40
9214Odd Arne LianIL Koll12:42
9215Øystein RappRaumar Orientering12:44
9216Helge GisholtOK Skeidi12:46
9217Jan Tore HenriksenNydalens SK12:48
9218Håvard EspelinAsker Skiklubb12:50
9219Martin FrischknechtAlta OL12:52
9220Jørn MoeFet OL12:54
9221Knut Erling ØenHeming Orientering12:56
9222Per GustafssonKongsberg OL12:58
9223Øyvind SchjelderupWing OK13:00
9224Kristian LøvåsVaregg Fleridrett13:02
9225Atle WølloKongsberg OL13:04
9226Arild AndresenFossum IF13:06
9227Einar LunøeNydalens SK13:08
9228Håkon JendalFossum IF13:10
9229Børge PedersenNydalens SK13:12
9230Jon SkriubakkenPorsgrunn OL13:14
9231Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL13:16
9232Roger LysnesHedrum OL13:18
9233Terje LinløkkenØstmarka OK13:20
9234Jan Erik AalbergBækkelagets SK13:22
9235Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering13:24
9236Lasse ArnesenHeming Orientering13:26
9237Torstein KvaaleAsker Skiklubb13:28
9238Rune ScheeleNydalens SK13:30
9239Ole Petter VestølVegårshei IL13:32
9240Christian JomaasFossum IF13:34
9241Hallvard KorenOK Moss13:36
9242Kjetil EspedalNydalens SK13:38
9243Terje Ulla EikenKongsberg OL13:40
9244Espen LunøeNydalens SK13:42
9245Gert AnderssonEds SK13:44
9246Roger WiikSturla, IF13:46
9247Johan IvarssonFreidig13:48
9248Rune StræteWing OK13:50
9249Pål Kogstad NæssRaumar Orientering13:52
9250Arild StorheimKongsberg OL13:54
9251Lars EnerhaugenModum OL13:56
9252Einar TesloHadeland OL13:58
9253Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett14:00
9254Hans Otto ØverbyKongsberg OL14:02
9255Ottar WiklundNydalens SK14:04
9256Øystein ØstermannHeming Orientering14:06
9257Trond HolterMåren OK14:08
9258Harald Eide-FredriksenHeming Orientering14:10
9259Per Ola UlsethNydalens SK14:12
9260Per Olav GulbrandsenLarvik OK14:14
9261Knut Ivar KollstrømRingerike OL14:16
9262Guttorm L EggeOslostudentenes IK14:18
9263Svein NygårdLillomarka OL14:20
9264Lars-Inge ArnevikRingerike OL14:22
9265Anders FlågenHeming Orientering14:24
9266Svein GranerudAsker Skiklubb14:26
9267Tore NymarkVaregg Fleridrett14:28
9268Rune EngehultNotodden OL14:30
9269Trond LundIL Tyrving14:32
9270Roger Andre VaneboKongsberg OL14:34
9271Frank LøwengreenFredrikstad SK14:36
9272Jan Erik IsaksenNydalens SK14:38
9273Juha VienaRingerike OL14:40
9274Dag BrenåsVarteig OL14:42
9275Geir PaulsenOL Trollelg14:44
9277Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø14:48
9278Are KristiansenIL Tyrving14:50

H 55-

3 630 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9345Roar TønnessenKongsberg OL12:41
9346Mats KensbyOK Tyr12:43
9347Kjell WestinPorsgrunn OL12:45
9348Kim Farnes HansenLierbygda OL12:47
9349Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL12:49
9350Jon BjørgumKristiansand OK12:51
9351Øistein BøeFana IL12:53
9352Jørn HaugerudIndre Østfold OK12:55
9353Øyvind DrageKongsberg OL12:57
9354Harald KvisliNotodden OL12:59
9355Even Woldstad HanssenEiker OL13:01
9356Sigurd DæhliLøten o-lag13:03
9357Øystein MelbyVang OL13:05
9358Per Ivar HalvorsenSandefjord OK13:07
9359Øyvind Roger HansenRøyken OL13:09
9360Johan LundeIL Koll13:11
9361Arne FossheimAsker Skiklubb13:13
9362Christopher SchiveOK Moss13:15
9363John YtternesKolbotn og Skimt OL13:17
9364Erlend HaugKongsberg OL13:19
9365Stein Arne NegårdVang OL13:21
9366Onno VerberneOL Toten-Troll13:23
9367Kjell Einar AndersenVarteig OL13:25
9368Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL13:27
9369Geir Holm GundersenSturla, IF13:29
9370Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering13:31
9371Morten KongsbergIL Tyrving13:33
9372Frank SvarødIdd Sportsklubb13:35
9373Knut EngenRaumar Orientering13:37
9374Tore KjølsethNydalens SK13:39
9375Espen RaastadSkien OK13:41
9376Harald BergeLøten o-lag13:43
9377Per SlungaardIL Tyrving13:45
9378Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn13:47
9379Bjørn Henning GrandalIL Tyrving13:49
9380Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL13:51
9381Petter GullikstadRøros IL13:53
9382Erik HøivoldKongsberg OL13:55
9383Rune KristiansenIdefjordens SK13:57
9384Øystein HoloFossum IF13:59
9385Egil Wickstrand IversenHeming Orientering14:01
9386Mons Kr. LøvfaldNydalens SK14:03
9387Morten KarlsenMåren OK14:05
9388Svein-Erik SøgårdKongsberg OL14:07
9389Yngvar ChristiansenBækkelagets SK14:09
9390Jussi SilvennoinenKalevan rasti14:11
9391Nils Petter FremmingHeming Orientering14:13
9392Bjørn BaklidKonnerud IL14:15
9393Kristian KihleRingerike OL14:17
9394Trond BaklidKonnerud IL14:19
9395Morten HulløenKristiansand OK14:21
9396Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering14:23
9397Axel BromanderFredrikstad SK14:25
9398Nils Harald StaffOL Toten-Troll14:27
9399Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL14:29

H 60-

3 250 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9284Terje Wiig MathisenNydalens SK12:41
9285Harald ThonSturla, IF12:43
9286Einar Kristian LundeVarteig OL12:45
9287Nils HæstadFossum IF12:47
9288Trond OlsenLøten o-lag12:49
9289Øivind MyhreKongsberg OL12:51
9290Øystein KildahlØstmarka OK12:53
9291Sigbjørn ModalsliFossum IF12:55
9292Klavs MadsenNydalens SK12:57
9293Morten DåsnesRingerike OL12:59
9294Erik HasliSnertingdal IF Orientering13:01
9295Harald HoviSkien OK13:03
9296Roger GustafssonIdefjordens SK13:05
9297John HofossHadeland OL13:07
9298Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK13:09
9299Reidar FossumAsker Skiklubb13:11
9300Lars HjermstadFossum IF13:13
9301Harald ØstbyeElverum OK13:15
9302Bjørn WilladssenHeming Orientering13:17
9303Einar JensenNydalens SK13:19
9304Stein KlyveOK Moss13:21
9305Jan SveenRaumar Orientering13:23
9306Sixten WestlundOK Tyr13:25
9307Per Kristian EkebergIL Tyrving13:27
9308Carl-Göran StrutzEds SK13:29
9309Alf PettersenIL Tyrving13:31
9310Olov ÖströmOK Tyr13:33
9311Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL13:35
9312Ove MartinsenHauketo IF13:37
9313Sture OttesenIndre Østfold OK13:39
9314Roy GjerdingOK Moss13:41

H 65-

2 690 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9419Bjørn PaulsenOK Moss12:38
9420Arvid GalborgenEds SK12:40
9421Stein NordviElverum OK12:42
9422Ragnar Niemi BergStokke IL12:44
9423Per Oskar LarsenIndre Østfold OK12:46
9424Håvard ToresenIL Tyrving12:48
9425Ola BroxOL Toten-Troll12:50
9426Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett12:52
9427Øystein AndersenEiker OL12:54
9428Helge ScheiFørde IL12:56
9429Elling AakreAndebu IL12:58
9430Svein S JacobsenIL Tyrving13:00
9431Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK13:02
9432Atle RemmePorsgrunn OL13:04
9433Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL13:06
9434Are EriksenOslostudentenes IK13:08
9435Bent GalborgenIndre Østfold OK13:10
9436Stein TurtumøygardMåren OK13:12
9437Ove Gunnar JacobsenStokke IL13:14
9456Rolf ChristensenBerger og Svelvik OL13:52

H 70-

2 690 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9415Kjell StenstadvoldIL Tyrving12:30
9418Henning GaarderKonnerud IL12:36
9454Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving13:48
9455Leif BokerødIdd Sportsklubb13:50
9457John Thomas PetersenNittedal OL13:54
9458Øistein HagenOK Øst13:56
9459Helge RevhaugRingerike OL13:58
9460Runar KittilsenStokke IL14:00
9461Alf Johan HjelmtvedtEiker OL14:02
9462Torodd OsFørde IL14:04
9463Willy GrønstadGimle IF14:06
9464Eldar BørsumBækkelagets SK14:08
9465Hasse BergstrømIL Tyrving14:10
9466Per Oscar SaugestadOK Moss14:12
9467Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL14:14
9468Erik Johan GrorudHaslum IL14:16
9469Jon FærdenKolbotn og Skimt OL14:18
9470Lars Martin GjeinStokke IL14:20
9471Trond FeiringHamar OK14:22
9472Svein Endre HoveByåsen IL14:24
9473Anders Johan KrosbyFredrikstad SK14:26
9474Jimmy NordliTrøsken IL14:28
9475Øivind Magne RogndalenByåsen IL14:30
9476Knut SkjesetVang OL14:32
9477Rolf GjølbergLarvik OK14:34
9478Hans StordalOL Tønsberg og omegn14:36
9479Trond WettergreenDriv IL14:38
9480Geir TrøanKolbotn og Skimt OL14:40

H 75-

2 490 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9514Harald LundhaugOK Moss13:13
9515Bjørn W. LudvigsenSturla, IF13:15
9516Thorbjørn Johan BjørloGimle IF13:17
9517Tore LangaardOppsal Orientering13:19
9518Henry SundsetvikOL Trollelg13:21
9519Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange13:23
9520Trygve FosseGimle IF13:25
9521Steinar RuudKonnerud IL13:27
9522Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL13:29
9523Anders TaraldrudIndre Østfold OK13:31
9524Helge BjaalandHeming Orientering13:33
9525Ingar HåkonsenKongsberg OL13:35

H 80-

2 490 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9501Egil RyghOL Tønsberg og omegn12:47
9502Odd KletteliBækkelagets SK12:49
9503Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn12:51
9504Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL12:53
9505Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn12:55
9506Stein KorenOK Moss12:57

DIR-A

4 910 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5001Tore Grønlund MoenGimle IF12:30
5002Karianne KatlaFossum IF12:30
5003Bjørn ChristensenØstmarka OK12:30
5004Inge RambergØstmarka OK12:30
5005Andreas Juell LarsenIL Tyrving12:30
5006Tellef Juell LarsenIL Tyrving12:30
5007Terje MelsomFossum IF12:30
5008Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12:30
5009Magnus JystadØstmarka OK12:30
5010Kine DirroMåren OK12:30
5011Håvard HågårdKonnerud IL12:30
5012Bjørn ÅrbuVarteig OL12:30
5013Bent Sande KvermeFossum IF12:30
5014Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK12:30
5015Snorre FrydenlundSturla, IF12:30
5016Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving12:30
5017Egil FrydenlundSturla, IF12:30
5018Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb12:30
5019Lars ForsbergOK Ravinen12:30
5020Gøril FristadHalden SK12:30
5021Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL12:30
5022Asgeir LiumFet OL12:30
5023Håvar BrevikØstmarka OK12:30
5024Trond BrevikFossum IF12:30
5025Gunnar EideBjugn12:30
5026Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn12:30
5027Trond EvensenOL Tønsberg og omegn12:30
5028Audun HelleAskvoll og Holmedal IL12:30
5029Camilla StridsklevIL Tyrving12:30
5030Geir SommerheinOK Horten12:30
5031Anne Marie BlekenBækkelagets SK12:30
5032Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering12:30
5033Leif BergersenAsker Skiklubb12:30
5034Eirik JørgensenIL Tyrving12:30
5035Frode KamsvågIL Tyrving12:30
5036Morten HeirFossum IF12:30
5037Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK12:30
5038Pia IversenHeming Orientering12:30
5040Joachim EideFlyfemkamp12:30
5041Nikoline  BromanderFredrikstad SK12:30
5042Eskil SteinSandefjord OK12:30
5043Glenn MullerFlyfemkamp12:30
5044Bendik FalchFlyfemkamp12:30
5045Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering12:30
5046Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL12:30
5047Per KaarbyFossum IF12:30
5048Gjermund GravirAsker Skiklubb12:30
5049Johan WestlyAsker Skiklubb12:30
5050Adam KristiansenOK Moss12:30
5051Selma KristiansenOK Moss12:30
5052Vegar KristiansenOK Moss12:30
5053Audun BerganNydalens SK12:30
5054Jo WiklundNydalens SK12:30
5055Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering12:30
5056Lars Petter GlomsrudIndre Østfold OK12:30
5039Frank SandbergFlyfemkamp13:24

DIR-B

3 450 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6001Cecilie Christin KvermeFossum IF12:30
6002Arild GimseHeming Orientering12:30
6003Line Bar-NathanLillomarka OL12:30
6004Kjetil SolbakkenIL Tyrving12:30
6005Camilla FosstveitRaumar Orientering12:30
6006Ingrid Grønlund MoenGimle IF12:30
6007Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn12:30
6008Gunnar FosstveitRaumar Orientering12:30
6009Cathrine SandvikRaumar Orientering12:30
6010Knut GjoneSandefjord OK12:30
6011Siv Susanne JystadØstmarka OK12:30
6012Torun DyrkornEiker OL12:30
6013Elsie BrenneVarteig OL12:30
6014June HerredsvelaØstmarka OK12:30
6015Martin HeitmannGimle IF12:30
6016Hilde MoholthKongsberg OL12:30
6017Stine KaiserSturla, IF12:30
6018Elisabeth MeyerIL Tyrving12:30
6019Leif Arne NytrøenTynset IF12:30
6020Mai Britt BjørkSandefjord OK12:30
6021Morten HelminsenFredrikstad SK12:30
6022Alexander RødstenHeming Orientering12:30
6023Martin Hovgaard EisvangOK Moss12:30
6024Laila HelminsenFredrikstad SK12:30
6025Judit BanfiÅs-NMBU Orientering12:30
6026Eva SteffesenGimle IF12:30
6027Jens-Henrik SimonsenOK Øst12:30
6028Michal PaskoSturla, IF12:30
6029Anita Østgård OlsenLøten o-lag12:30
6030Gina BrevikØstmarka OK12:30
6031Arnfinn SkålandTrøsken IL12:30
6032Tove SildnesKonnerud IL12:30
6033Gunilla OtterstenEds SK12:30
6034Helena ErikssonEds SK12:30
6035Sølvi MartiniAsker Skiklubb12:30
6036Sunniva HalvorsrudLillomarka OL12:30
6037Bernt MyrvoldSarpsborg OL12:30
6038Kristin HygenØstmarka OK12:30
6039Arne OlaussenOppsal Orientering12:30
6040Trygve RognstadHadeland OL12:30
6041Rune NygårdIndre Østfold OK12:30
6042Per Anders YtterbøAsker Skiklubb12:30
6043Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL12:30
6044Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK12:30
6045Ingrid LuråsOppsal Orientering12:30
6046Erling HobølOppsal Orientering12:30
6047Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL12:30
6048May ChristoffersenAsker Skiklubb12:30
6049Hege MelbyLardal OL12:30
6050Aud I SpjelkavikIL Tyrving12:30
6051Bjørn SpjelkavikIL Tyrving12:30
6052Rikke IversenHeming Orientering12:30
6053Tanja AppenzellerFossum IF12:30
6054Ragnhild BråtenHeming Orientering12:30
6055Stine Therese SjoFlyfemkamp12:30
6056Kathrine LunøeNydalens SK12:30
6057Merete RørvikLillomarka OL12:30
6058Trond FossSandefjord OK12:30
6059Kenneth EikRaumar Orientering12:30
6060Maren KopplandModum OL12:30
6061Asle JahrenRaumar Orientering12:30
6062Jon DaleBergens TF12:30

DIR-C

2 470 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7001Anne Grethe PapeKonnerud IL12:30
7002Sigrun GjoneSandefjord OK12:30
7003Hans Gøran BjørkSandefjord OK12:30
7004Ragne KlavenesSandefjord OK12:30
7005Peter NagtzaamNOTEAM12:30
7006Katrine SolbakkenIL Tyrving12:30
7007Kjetil SpangbergKonnerud IL12:30
7008Tor SimonsenOK Øst12:30
7009Liv SimonsenOK Øst12:30
7010Anders JohnsenSturla, IF12:30
7011Ellen Horni-JohnsenSturla, IF12:30
7012Thomas BergIL Tyrving12:30
7013Vetle NorlingNydalens SK12:30
7014Øivind EriksenOK Øst12:30
7016Vilhelm Gilhuus-MoeOppsal Orientering12:30
7017Victor IversenHeming Orientering12:30
7018Synnøve VonenSarpsborg OL12:30
7019Iren BrasethGimle IF12:30
7020Mari MøretrøKolbotn og Skimt OL12:30
7021Brage KristiansenOK Moss12:30
7022Lisa JørandliNobil12:30
7023Stian Hasli HansenNobil12:30
7024Knut AndersenLøten o-lag12:30
7025Pål PedersenKonnerud IL12:30
7026Nina Elise EikRaumar Orientering12:30
7027Norah OlsenOL Tønsberg og omegn12:30
7028Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn12:30
8054Silje Nilsen BergFossum IF12:30