Startliste for Norsk O-Festival lang Elite

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang Elite
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

D 17-18 Elite

5 180 m, 68 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Ragne MunkebyFrol IL11:03
3Linn Mei WaalerMåren OK11:05
4Dina ReitanFreidig11:07
5Frida Bakken UlsethNydalens SK11:09
6Lotte MyklemyrEiker OL11:11
7Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering11:13
8Selma KristiansenOK Moss11:15
9Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø11:17
10Hedda SkatvedtRaumar Orientering11:19
11Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF11:21
12Hanna Lye MoumHalden SK11:23
13Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL11:25
14Eli KolstadMo OK11:27
15Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL11:29
16Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF11:31
17Anna MeenPorsgrunn OL11:33
18Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK11:35
19Sarah WølloKongsberg OL11:37
20Hanne DaltveitFana IL11:39
21Anna RenolenWing OK11:41
22Tonje Rognerud BøeFossum IF11:43
23Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering11:45
24Kathinka RogstadKongsberg OL11:47
25Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL11:49
26Tora IndregardIL BUL-Tromsø11:51
27Marte Lien JohnsenByåsen IL11:53
28Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK11:55
29Aurora MoholthKongsberg OL11:57
30Ingvil AhlsandNydalens SK11:59
31Sofie HallemVerdal OK12:01
32Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12:03
33Andrea VaneboKongsberg OL12:05
34Maria Rørvik HaverLillomarka OL12:07
35Andrine VikenByåsen IL12:09
36Ane Holm GrønengLillehammer OK12:11
37Marie HansenSarpsborg OL12:13
38Emma Eithun PaulsenLillomarka OL12:15
39Guri SandvoldTynset IF12:17
40Agnethe HasliGjø-Vard OL12:19
41Helene EgerKongsberg OL12:21
42Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK12:23
43Ingrid G. KvålsgardFossum IF12:25
44Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss12:27
45Kristina VollHaugesund IL Orientering12:29
46Ragnhild EideByåsen IL12:31
47Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL12:33
48Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12:35
49Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK12:37
50Maria Ulseth SylteFreidig12:39
51Thea Sildnes BaklidKonnerud IL12:41
52Heidi Therese WiestVang OL12:43
53Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12:45
54Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12:47
55Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK12:49
56Aurora GjølsjøOK Moss12:51
57Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL12:53
58Karoline AuneHalden SK12:55
59Pernille KatlaFossum IF12:57
60Marlin HaavengenKongsberg OL12:59
61Hanne VassendPorsgrunn OL13:01
62Hedda Raadal BjørloHalden SK13:03
63Anine LomeHamar OK13:05
64Lene Berg HanssenByåsen IL13:07
65Ane DyrkornEiker OL13:09
66Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK13:11
67Synne StrandAsker Skiklubb13:13
68Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13:15
69Thea DyrkornEiker OL13:17

D 19-20 Elite

5 910 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102Hanna MalmeiSandnes IL (Rogaland)11:47
103Ingvild C. FleisjeLillomarka OL11:49
104Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering11:51
105Line SølbergOL Trollelg11:53
106Idunn HaavengenKongsberg OL11:55
107Emilie Liabakk EriksenByåsen IL11:57
108Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett11:59
109Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL12:01
110Kristin BrekkeLillomarka OL12:03
111Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering12:05
112Margrethe WisløffAsker Skiklubb12:07
113Astrid StyrvoldLardal OL12:09
114Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)12:11
115Emilie WestinPorsgrunn OL12:13
116Karine VestølVegårshei IL12:15
117Emma ArnesenByåsen IL12:17
118Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)12:19
119Marit Melby JacobsenLardal OL12:21
120Tonje Aasheim NymarkAskøy OL12:23
121Anne Willkommen EikenKongsberg OL12:25
122Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)12:27
123Linn Hege RosoLardal OL12:29
124Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK12:31
125Åshild KolstadFreidig12:33
126Ingeborg EideByåsen IL12:35
127Marie OlaussenFredrikstad SK12:37
128Silje HaugeHisøy OK12:39
129Malin SandstadFreidig12:41
130Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12:43
131Vilde MalmeiNTNUI12:45
132Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering12:47
133Maiken Økern HågårdKonnerud IL12:49
134Ingrid LundanesEmblem IL12:51
135Oda J SikkelandIL Tyrving12:53

D 21- Elite

8 220 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203Sunniva MorganMalvik IL11:55
204Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg11:57
205Pernille Ibsen LervågVelledalen IL11:59
206Mali Gederaas KanstadNTNUI12:01
207Karoline Dahl FosbyNTNUI12:03
208Maren GrandeFrol IL12:05
209Hedvig ÅstebølNTNUI12:07
210Victoria StevensAIRE GB12:09
211Kristine FjeldboIL Tyrving12:11
212Gunhild Rogne HallandNTNUI12:13
213Camilla ÖhmanNTNUI12:15
214Marte Hoff HagenNTNUI12:17
215Evine Westli AndersenLøten o-lag12:19
216Ingrid GulbrandsenNTNUI12:21
217Silje ArntzenNTNUI12:23
218Karen Oline KolstadNTNUI12:25
219Therese HaareKonnerud IL12:27
220Delphine PoirotLillomarka OL12:29
221Marthe GløersenBækkelagets SK12:31
222Ingunn Egeberg VáriNTNUI12:33
223Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12:35
224Marion HuberNydalens SK12:37
225Ragnhild HjermstadFossum IF12:39
226Anine AhlsandNTNUI12:41
227Kamilla OlaussenFredrikstad SK12:43
228Agnes LeoHalden SK12:45
229Mathilde RundhaugFrol IL12:47
230Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering12:49
231Synnøve BråtenVegårshei IL12:51
232Sigrid AlexandersenNTNUI12:53
233Maren Jansson HaverstadNTNUI12:55
234Emilie Westli AndersenLøten o-lag12:57
235Lone BrochmannBækkelagets SK12:59
236Louise OramBækkelagets SK13:01
237Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett13:03
238Marianne AndersenKristiansand OK13:05
239Emma JohanssonFredrikstad SK13:07
240Mari FastingByåsen IL13:09
241Anne M Hausken NordbergNydalens SK13:11

H 17-18 Elite

8 180 m, 79 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
302Sølve DrageKongsberg OL11:02
303Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering11:04
304Magnus GjerstadVaregg Fleridrett11:06
305Joar GjerdahlKonnerud IL11:08
306Scott JuvikIL Gular11:10
307Martin Andresen SkotteFossum IF11:12
308Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK11:14
309Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11:16
310Peter GisholtFossum IF11:18
311Even LindaasVang OL11:20
312Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering11:22
313Vegard Øverli BergKongsberg OL11:24
314Lavran ThorstensenOppsal Orientering11:26
315Håkon KornmoPorsgrunn OL11:28
316Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11:30
317Alexander Skaug YtterbølHalden SK11:32
318Elias ØhmanGjø-Vard OL11:34
319Eirik Høst FossgardLillomarka OL11:36
320Mathias RosenlundVaregg Fleridrett11:38
321Trygve MyhrAsker Skiklubb11:40
322Skjalg NysæterSkien OK11:42
323Emil StørmerFossum IF11:44
324Rasmus MathisenPorsgrunn OL11:46
325Henrik André LarsenKongsberg OL11:48
326Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular11:50
327Elias Skjolden SørensenLillomarka OL11:52
328Petter Astrup ArnesenHeming Orientering11:54
329Audun Melby JacobsenLardal OL11:56
330Jostein Svaland DaleVang OL11:58
331Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL12:00
332Kristian Fredrik LynumFreidig12:02
333Erlend BrendstuenHalden SK12:04
334Knut KyrkjebøTIF Viking12:06
335Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL12:08
336Jens Johan BrekkeLillomarka OL12:10
337Eskil FrøislandVang OL12:12
338Stian RykkjeVaregg Fleridrett12:14
339Mathias HermstadFreidig12:16
340Njaal Ellegaard MelbyVang OL12:18
341Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF12:20
342Kristian RykkjeVaregg Fleridrett12:22
343Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering12:24
344Are LodgaardByåsen IL12:26
345Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12:28
346Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering12:30
347Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK12:32
348Andreas RambergØstmarka OK12:34
349August Asheim BirkelandHalden SK12:36
350Sverre NarumVang OL12:38
351Øyvind HjermstadFossum IF12:40
352Niels Christian HellerudHalden SK12:42
353Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12:44
354Jørgen WulfsbergNydalens SK12:46
355Kristian PyttenKristiansand OK12:48
356Styrk Hundseid KamsvågFossum IF12:50
357Per Clemet WisløffAsker Skiklubb12:52
358Håkon LundKongsberg OL12:54
359Lukas LilandNydalens SK12:56
360Aslak HeimdalKonnerud IL12:58
361Sindre R HoltHedrum OL13:00
362Axel HoveidAsker Skiklubb13:02
363Marius AurebekkKristiansand OK13:04
364Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb13:06
365Tord StrandKongsberg OL13:08
366Even-Johan KaspersenMo OK13:10
367Mats EidsmoFreidig13:12
368Einar EkelandOddersjaa SSK13:14
369Anders HaugskottOL Trollelg13:16
370Audun BerganNydalens SK13:18
371Oskar Spets StorhovFreidig13:20
372Kasper FosserHeming Orientering13:22
373Erling HjermstadFossum IF13:24
374Oscar LyngenFreidig13:26
375Sebastian DalandKristiansand OK13:28
376Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb13:30
377Einar MelsomFossum IF13:32
378Jørgen BaklidKonnerud IL13:34
379Elias JonssonNydalens SK13:36
380Sander ArntzenAsker Skiklubb13:38

H 19-20 Elite

9 290 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
403Valtteri HeikkinenVehkalahden Veikot11:40
404Jonas UnsgårdIL Leik11:42
405Erlend Kvittum NytrøenTynset IF11:44
406Thomas TubbehaugenOK Moss11:46
407Sander H. RogndokkenNydalens SK11:48
408Sverre Bang StøengNTNUI11:50
409Lars SolliMo OK11:52
410Ole Martin EdstrømOppsal Orientering11:54
411Brage JørumByåsen IL11:56
412Sondre LorentsenOK Silsand11:58
413Ivar Jevne ArnesenHamar OK12:00
414Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb12:02
415Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn12:04
416Jens Didrik BergLarvik OK12:06
417Audun Rognerud BøeFossum IF12:08
418Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK12:10
419Martin Borge HeirFossum IF12:12
420Ole Wanvik HaugenFreidig12:14
421Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12:16
422Olav Andreas RemmenOL Trollelg12:18
423Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett12:20
424Peter NordbrødenHalden SK12:22
425Vegard MyklemyrEiker OL12:24
426Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering12:26
427Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg12:28
428Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn12:30
429Sturla FrydenlundSturla, IF12:32
430Olav Milian Schmitt GranHalden SK12:34
431Kjetil MølnvikFreidig12:36
432Erlend Nilsen SandnesEmblem IL12:38
433Knut AasheimHalden SK12:40
434Tobias KristensenLarvik OK12:42
435Audun HeimdalKonnerud IL12:44
436Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12:46
437Kristian Nilsen SandnesEmblem IL12:48
438Marius PyttenKristiansand OK12:50
439Håkon Raadal BjørloHalden SK12:52
440Johannes Bakke AashamarKristiansand OK12:54
441Håvard EidsmoFreidig12:56
442Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK12:58
443Eirik Langedal BreivikNydalens SK13:00

H 21- Elite

11 490 m, 76 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Vegard Blomseth JohnsenNTNUI11:00
504Ola BergerByåsen IL11:06
505Ola KeiseråsIL Leik11:08
506Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK11:10
507Sigurd StenvikByåsen IL11:12
508Kjetil OkkenhaugEmblem IL11:14
509Håvard VassendenFrol IL11:16
510Sigurd MelsomFossum IF11:18
511Lars Hol MoholdtWing OK11:20
512Håvard LucasenFredrikstad SK11:22
513Robert FredriksenNotodden OL11:24
514Harald KalagerNTNUI11:26
515Jørgen FiskumFrol IL11:28
516Ove BaardsgaardOL Trollelg11:30
517Sindre JohannessenFreidig11:32
518Stian SundsvikFrol IL11:34
519Carl Petter LyngenFrol IL11:36
520Emil WingstedtHalden SK11:38
521Øyvind WiggenByåsen IL11:40
522Mikael OlaussonOslostudentenes IK11:42
523Oskar RøenVaregg Fleridrett11:44
524Ivar Aukrust OsmoenNTNUI11:46
525Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering11:48
526Andreas Svingheim MagerøyFrol IL11:50
527Jakob Kalvig SkoganNTNUI11:52
528Jørgen FrøydLarvik OK11:54
529Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK11:56
530Anders TiltnesIL Tyrving11:58
531Vegard DanielsenKristiansand OK12:00
532Dag Steinar RagvinBø OL12:02
533Per Melander OftenNTNUI12:04
534Simen BordalFossum IF12:06
535Vetle ChristiansenBækkelagets SK12:08
536Mathias NipenBækkelagets SK12:10
537Bjørn LundanesNTNUI12:12
538Henrik EijsinkNydalens SK12:14
539Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI12:16
540Simen Eid NielsenNTNUI12:18
541Markus HolterHalden SK12:20
542Isak BergsetNTNUI12:22
543Eirik Kamstrup HovindHalden SK12:24
544Marius Thrane ØdumIFK Göteborg12:26
545Erik GustafssonNTNUI12:28
546Sverre Waaler KaasNydalens SK12:30
547Yngve SkogstadFrol IL12:32
548Rasmus Rørholt TheisenNTNUI12:34
549Thomas NipenBækkelagets SK12:36
550Joonas AholaNavi12:38
551Espen FiskumHalden SK12:40
552Oskar StørmerFossum IF12:42
553Sindre RønningNydalens SK12:44
554Topias AholaNavi12:46
555Vegard Jarvis WestergårdHalden SK12:48
556Håvard IrgensKristiansand OK12:50
557Anders Felde OlaussenNTNUI12:52
558Dag BlandkjennKristiansand OK12:54
559Anders VisterNydalens SK12:56
560Olai Stensland LillevoldNTNUI12:58
561Sindre Østgulen DeiszNTNUI13:00
562Paul SirumFrol IL13:02
563Andreas SølbergOL Trollelg13:04
564Gaute FriestadKristiansand OK13:06
565Martin VisterFrol IL13:08
566Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett13:10
567Hans Petter MathisenFredrikstad SK13:12
568Emil AhlbäckFossum IF13:14
569Håvard HagaNydalens SK13:16
570Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering13:18
571Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13:20
572Ivar LundanesEmblem IL13:22
573Bjørn EkebergIL Tyrving13:24
574Ulf Forseth IndgaardFrol IL13:26
575Alan CherryNydalens SK13:28
576Torgeir NørbechIL Tyrving13:30
577Jon Aukrust OsmoenNTNUI13:32
578Jo Forseth IndgaardFrol IL13:34