Norsk Orientering

Startliste for NØK-karusell, løp 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NØK-karusell, løp 3
Arrangørorganisasjon: IL Nansen
Dato: onsdag 27 juni 2018

N-åpen

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Mads BergIL Nansen18:00
0Olea Heggem EngebakkenVingelen IL18:00
0Adele Meli HomnesIL Nansen18:00
0Egil HomnesIL Nansen18:00
0Natalie Meli HomnesIL Nansen18:00
0Linnea MeliIL Nansen18:00

D -10

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Maren BrynhildsvollOs IL18:00
0Aurora OldertrøenTynset IF18:00
0Ida Joanne OldertrøenTynset IF18:00

D 13-14

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Eline Horten JordetVingelen IL18:00

D 15-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emilie SchärerKvikne IL18:00

D 17-20

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF18:00

H 11-12

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Simen Hansæl-NergaardKvikne IL18:00

H 13-16C

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Simon DirfeldtOs IL18:00
0Lars Horten JordetVingelen IL18:00
0Marcus Wilhelm NarvesenOs IL18:00

D 2C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tone DalløkkenTynset IF18:00

H 2C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Mads BergIL Nansen18:00

D 2,5A

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Mari Jensen AasOs IL18:00
0Idun BækkenOs IL18:00
0Ragnhild Ryen DirfeldtOs IL18:00
0Ragnhild DåsnesOs IL18:00
0Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL18:00
0Sunniva Johaug RyenOs IL18:00
0Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF18:00
0Sigrid MeliOs IL18:00
0Kari OsmoenOs IL18:00
0Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK18:00
0Inger Johanne SimensenOs IL18:00
0Grete UrsetVingelen IL18:00
0Dagrunn UrsethVingelen IL18:00
0Solveig VingelenVingelen IL18:00

H 2,5A

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lars ButtingsrudVingelen IL18:00
0Oddvar ErlienVingelen IL18:00
0Reidar MyliusÅlen IL18:00
0Bjørn Ivar RyenVingelen IL18:00
0Steinar SimensenOs IL18:00
0Jon VingelenVingelen IL18:00
0Tor ØstvangOs IL18:00

D 3,5B

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Liv MeliIL Nansen18:00
0Gina NygårdTynset IF18:00

H 3,5B

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jon Inge BreenÅlen IL18:00
0Torbjørn DalløkkenTynset IF18:00
0Asmund PedersenTynset IF18:00
0Øyvind TellebonRøros IL18:00
0Harald ØstbyeElverum OK18:00

D 5,5A

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg18:00
0Ragnhild UtstumoNord-Østerdal OK18:00

H 5,5A

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Øyvind BergNTNUI18:00
0Jon Arve U EngebakkenVingelen IL18:00
0Petter GullikstadRøros IL18:00
0Frode SjøvoldRøros IL18:00

Trim Mellom

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Elisabeth EspelandTynset IF18:00
0Bente HortenVingelen IL18:00
0Leif JordetVingelen IL18:00

Annonser

IOF Eventor