Norsk Orientering

Startliste for NØK-karusell løp 2

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NØK-karusell løp 2
Arrangørorganisasjon: Vingelen IL
Dato: tirsdag 5 juni 2018

N-åpen

1 300 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Maja Johanne BrennmoenVingelen IL19:00
0Emma HylenTynset IF19:00
0Ida Marie Dæhli RyenVingelen IL19:00
365Maria sæther VerdeniusVingelen IL19:00

D -10

1 800 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
366Mina RamloOs IL19:00
367Maren BrynhildsvollOs IL19:00
368Bertine Tønder-NilsskogTynset IF19:00
369Hedda HylenTynset IF19:00

D 11-12

1 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
370Synne Kvittum NytrøenTynset IF19:00
371Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL19:00

D 13-14

3 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
372Andrea sæther VerdeniusVingelen IL19:00
373Eline Horten JordetVingelen IL19:00

D 15-16

5 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
374Mari Grøtli SvergjaKvikne IL19:00

D 17-20

5 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF19:00

H 11-12

1 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
375Simen Hansæl-NergaardKvikne IL19:00
376Birk Tønder-NilsskogTynset IF19:00

H 13-14

3 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
377Lars Horten JordetVingelen IL19:00

H 13-16C

1 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
378Peder Angel Lundquist LangenOs IL19:00
379Simon DirfeldtOs IL19:00

H 15-16

5 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
380Jørgen SchjølbergTynset IF19:00
381Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL19:00

H 17-20

5 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gaute Kvittum NytrøenTynset IF19:00

D 2C

1 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Torill Storhaug UrsetVingelen IL19:00
0Marit ØstvangVingelen IL19:00

D 2,5A

2 500 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jorun BækkenOs IL19:00
0Ragnhild DåsnesOs IL19:00
0Anne-Mari HaagensenOs IL19:00
0Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL19:00
0Sunniva Johaug RyenOs IL19:00
0Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF19:00
0Sigrid MeliOs IL19:00
0Kari OsmoenOs IL19:00
0Guri SandvoldTynset IF19:00
0Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK19:00
0Grete UrsetVingelen IL19:00
0Solveig VingelenVingelen IL19:00

H 2,5A

2 500 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Mads BergIL Nansen19:00
0Oddvar  ErlienVingelen IL19:00
0Erik HaagensenOs IL19:00
0Leif Arne NytrøenTynset IF19:00
0Bjørn Ivar RyenVingelen IL19:00
0Ottar RyenOs IL19:00
0Tore StubbeNord-Østerdal OK19:00
0Jon VingelenVingelen IL19:00
0Tor ØstvangOs IL19:00

D 3,5B

3 100 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Liv MeliIL Nansen19:00
0Anne Meli NarjordOs IL19:00
0Britt Laila NilsgårdRøros IL19:00
0Britt Vangen SandvoldTynset IF19:00

H 3,5B

3 100 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingar  BrennmoenVingelen IL19:00
0Torbjørn DalløkkenTynset IF19:00
0Per EngebakkenIL Nansen19:00
0Leif JordetVingelen IL19:00
0Asmund PedersenTynset IF19:00
0Harald ØstbyeElverum OK19:00

D 5,5A

5 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF19:00
0Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF19:00

H 5,5A

5 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering19:00
0Petter GullikstadRøros IL19:00
0Terje SchjølbergRøros IL19:00
0Frode SjøvoldRøros IL19:00
0Hans Arild SkjevdalRøros IL19:00
0Helge SundbergRøros IL19:00
0Harald SvergjaKvikne IL19:00
0Jan Jacob VerdeniusVingelen IL19:00

Annonser

IOF Eventor