Norsk Orientering

Startliste for Saltenkarusell 9 - Furumoen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 9 - Furumoen
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 7 august 2018

N-løype (1,5 km)

1 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195686Erika Leiråmo RekkedalBodø og Omegn IF Orientering17:58:54
232188Yuki HiranoUkjent18:16:02

C-Løype (2 km)

1 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
232188Yuki HiranoUkjent17:11:05

B-løype (3 km)

3 200 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91259Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering17:34:44
97423Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering17:53:17
91252Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering17:58:55
91255Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering18:02:56
91254Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering18:04:19
234923Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering18:21:45
215021Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering18:25:16
217789Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering18:29:39
192249Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering18:32:53
224845Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering18:37:32
232183Ellen ArntzenUkjent18:39:51
232185Anne Lise ØiesvoldUkjent18:41:32
232190Henrik BlixUkjent18:41:50
200712Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering18:43:36

A-løype (4 km)

4 300 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91263Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering17:06:20
239391Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering17:51:50
192119Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering17:54:32
502667Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering17:55:54
204709Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering18:01:51
204710Torbjørn Høsli OlsenBodø og Omegn IF Orientering18:05:47
91258Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering18:07:00
235935Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering18:08:58
216339Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering18:10:45
181607Anders WestlundBodø og Omegn IF Orientering18:12:15
191232Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering18:14:19
215090Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering18:16:24
211515Siren GreveBergens TF18:18:00
73533Josefin DahlstedtTjalve18:20:02
211178Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering18:22:43
179901Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering18:23:34
192245Prytz JanBodø og Omegn IF Orientering18:25:19
195861Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering18:28:29
232081Anders KureBodø og Omegn IF Orientering18:30:04
214810Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering18:44:51
215020Martha Kalvig SkoganNydalens SK18:46:46
411308Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering18:48:47

A-løype (6 km)

6 800 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
170706Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering18:08:40
232083Karin SvensonFinshaug18:17:16
232186Anna WelinSkogspojkorna18:20:53
215129Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering18:26:47
502666Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering18:29:24
226048Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering18:31:58
217140Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering18:34:38
207012Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering18:42:30
219293Jakob Kalvig SkoganNTNUI18:53:08

Annonser

IOF Eventor