Norsk Orientering

Startliste for KM lang 2018

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang 2018
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 1 september 2018

N-Åpen

1 700 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195686Tuva R MarthinussenBodø og Omegn IF Orientering13:17:39
91247Vilde MarthinussenBodø og Omegn IF Orientering13:17:58
176626Andrine PettersenBodø og Omegn IF Orientering14:08:00
176667August Olai Karlsen14:32:32
188155Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering14:32:37
176358Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering14:32:44
188048Tuva Olivia Karlsen14:33:05
176372Lukas Menzoni14:57:46

D-10

1 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6187990Kristine Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering14:08:02
5225371Tamara JoelsenMo OK14:20:22

H-10

1 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4211945Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering14:09:03

H11-12

2 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3212084Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering14:06:01
2217789Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering14:15:08

D13-14

3 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27212483Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering14:41:00
28212443Sigrid LindMo OK14:43:01

H13-14

3 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29215994Oliver LarsenMo OK14:45:01
30197783Benjamin August VikenTverlandet IL14:47:01

D15-16

4 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35212966Ida SolliMo OK14:10:02
36212638Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering14:11:03

H15-16

5 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61224941Per HøivaagTverlandet IL14:42:02
62204588Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering14:44:02
63203315Lars-Børge StrømsvikMeløy OK14:46:02
64181784Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering14:48:03

D13-16C

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1176629Dina PettersenBodø og Omegn IF Orientering14:10:02

H17-20

8 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69176341Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering14:06:02
70217140Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering14:08:03
71500286Bjørnar LøvliAsker Skiklubb14:10:02
73188050Lars SolliMo OK14:14:02
74502666Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering14:16:01

D17-B

3 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21216020Ingrid OxaasMo OK14:29:02
22224845Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering14:31:03
24217868Vilde Wikevand NormannTverlandet IL14:35:02
507304Mette BjerveMo OK14:39:03

H17-B

3 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17186196Martin KaspersenMo OK14:21:01
19188164Ronny MyhreIL Siso14:25:01
20203422Rune StrømsvikMeløy OK14:27:01

H17-AK

5 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57200712Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering12:32:29

D21

8 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68192119Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering12:30:19
67216339Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering14:02:02

H21

10 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
65160981Fredrik DanielsenIL Tyrving14:00
66504806Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering14:23

D35

6 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41192249Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering14:11:04

H35

8 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
75192548Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering14:18:02
76235933Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering14:20:06

D45

5 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
58182132Doris Stien KaspersenMo OK14:36:02
59216110Hilde Sofie HansenMo OK14:38:01
60179901Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering14:40:01

H45

6 400 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46226796Kenneth VikenTverlandet IL13:17:13
42215018Jørn K RemloIL Siso14:03:02
47184306Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering14:13:02
48203321Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering14:15:04
4997424Roy SolbakkValnesfjord IL14:17:04
50206480Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering14:19:10
45191232Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering14:26:01
43215997Ole Morten WieMo OK14:29:03
44502667Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering14:31:02

D55

4 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12192093Inger Lise PettersenKorgen IL14:00:02
32215839Eli RingdalenMo OK14:04:02
3391311Liv Petersen-ØverleirMo OK14:06:07

H55

5 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51182061Ole Petter RundhaugMo OK14:22:02
53216017Jan Kåre VatneMo OK14:26:01
5497423Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering14:28:03
55400866Ingar SolbergOlderskog IL14:30:02
244794Anders KureBodø og Omegn IF Orientering14:32:01

D65

3 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11501778Kari PedersenIL Tyrving14:09:02
13129756Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering14:13:06
14186197Elsa HauknesMo OK14:15:05
15215091Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering14:17:03
16227496Karen Modell KringhaugValnesfjord IL14:19:07

H65

4 300 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3767561Asbjørn PedersenIL Siso14:14:02
38192245Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering14:16:02
3991263Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering14:18:02
40235935Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering14:20:08

H75

3 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8226049Erling PedersenIL Siso14:03:02
991259Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering14:05:02
10158533Richard KringhaugValnesfjord IL14:07:02

Annonser

IOF Eventor